Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Czeka na Ciebie 200 zł gotówki + 2 kody na przesyłki Inpost za konto za 0 zł w Citibanku

Citi Handlowynowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł wypłacane w czterech przelewach po 50 zł.

Dodatkowo 2 kody na wysyłki paczek przez InPost;

1% zwrotów za płatności kartami przez 4 miesiące, max. 100 zł

Za co?

Nagroda nr 1: za założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych;

Nagroda nr 2: za zalogowanie się do aplikacji oraz wpływ 100 zł

Nagroda nr 3: za wpływ wynagrodzenia lub transakcje walutowe w wysokości min. 2000 zł;

Nagroda nr 4: za wykonanie płatności kartą na min. 1000 zł lub spłatę karty kredytowej z Citikonta na min. 1000 zł

Nagroda nr 5: za spełnienie wszystkich warunków do odebrania wcześniejszych nagród.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu, 0 zł 4 wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce w miesiącu.

Kiedy bonus?

Nagroda nr 1 – maksymalnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta;

Nagroda nr 2 – nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 3 – nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 4 – nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 5 – do końca miesiąca, w którym otrzymasz nagrodę nr 4.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w banku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 16 października 2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Zastanawiasz się nad zmianą konta? Szukasz czegoś naprawdę darmowego? Sprawdź najnowszą promocję Citikonta od Citi Handlowego.

Co zyskujesz?

Po pierwsze – konto i karta za bezwarunkowo 0 zł

Po drugie200 zł nagrody

Po trzecie – dodatkowe dwa kody na nadanie przesyłek InPost.

Promocja potrwa 🗓 do 16 października lub do wyczerpania limitu 3 000 kont promocyjnych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Każda pełnoletnia osoba, rozliczająca się z podatków w Polsce, która 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie miała w Citibanku konta osobistego lub oszczędnościowego (również jako współwłaściciel).

Oczywiście ani konta w innych bankach, ani inne produkty w Citibanku (na przykład karta kredytowa) nie wykluczają Cię z tej promocji.

Jak otrzymać nagrody – instrukcja

Nagrodą jest 200 zł, wypłacane w 4 częściach po 50 zł. Dodatkowo już za samo założenie konta otrzymasz 2 kody na przesyłki kurierskie InPost.

#Krok 1 – załóż konto

🗓 Do 16 października 2021 roku z TEGO LINKU 🔎 załóż Citikonto z kartą i zaakceptuj regulamin promocji, zgodę na zdalną weryfikację tożsamości oraz zgody marketingowe. Musisz wyrazić zgodę na marketing telefoniczny oraz środkami komunikacji elektronicznej.

Konto założysz całkowicie zdalnie, na selfie, a umowę otrzymasz na maila. Pamiętaj, że tylko konta założone na selfie biorą udział w promocji (wyłączone są umowy podpisywane za pośrednictwem kuriera, chyba że w trakcie składania wniosku wyniknie błąd i wina będzie po stronie banku). Do promocji liczą się konta założone w oddziale.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Nagroda za założenie konta podzielona jest na 5 części: 2 kody InPost, oraz 4 razy 50 zł.

⭐️  Zgarniam I nagrodę – 2 kody InPost

Jeśli założyłeś konto i kartę oraz wyraziłeś niezbędne zgody marketingowe to nic więcej nie musisz robić. 2 kody Inpost otrzymasz za samo założenie konta.

Nagrodę nr I otrzymasz do ostatniego dnia roboczego następnego miesiąca po otwarciu konta. Kody znajdziesz w bankowości internetowej, w zakładce Korzyści i Produkty.

Kody InPost są ważne do 31 grudnia 2021 roku. Możesz wybrać każdy rodzaj dostawy (paczkomat lub kurier) oraz nadać każdą wielkość paczki.

Żeby nadać przesyłkę musisz wejść na platformę InPostu Szybkie Nadania LINK, wypełnić dane do wysyłki i wpisać otrzymany kod w podsumowaniu płatności za przesyłkę.

TUTAJ znajdziesz instrukcję, jak nadać przesyłkę z kodem rabatowym przez InPost krok po kroku.

⭐️  Zgarniam II nagrodę – 50 zł za aktywność

Pierwsze 50 zł otrzymasz, jeśli 🗓 do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • 🔎 zalogujesz się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 przelejesz na konto min. 100 zł. – przelew może być z Twojego konta w innym banku. Nie może pochodzić z konta w Citibanku.

Nagrodę nr II otrzymasz do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

⭐️  Zgarniam III nagrodę – 50 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

🗓 Do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto wykonaj jedną z poniższych czynności:

 • 🔎 zapewnij wpływ wynagrodzenia w jednorazowej wysokości min. 2000 zł

LUB

 • 🔎 wymień walutę w Citi Kantorze na łączną kwotę min. 2000 zł lub równowartość w innej walucie. Możesz to zrobić przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. W tym przypadku musiałbyś wymienić 2000 zł na inną walutę – i możesz ją przewalutować z powrotem.

Zatrzymamy się na chwilę przy definicji wynagrodzenia. NIE MOŻE to być przelew z Twojego konta w innym banku ani przelew z konta innej osoby.

„Wpłata wynagrodzenia, o której mowa w pkt 13 Regulaminu oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu: (i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych. Bank zastrzega sobie prawo odmowy wypłaty Nagrody 3 jeśli nie zostaną spełnione powyższe warunki.”

Jeśli nie chcesz przenosić wynagrodzenia możesz skorzystać z drugiej opcji, czyli wymienić waluty przez Citi Kantor. Moim zdaniem spread jest bardzo przyzwoity.

Przyjmując że na potrzeby promocji wymienisz 2000 zł na euro i z powrotem to wymiana po kursie z tabelki będzie Cię kosztować niecałe 14 zł różnicy na spreadach. Natomiast nagrody dostaniesz 50 zł, więc „na czysto” zyskasz 36 zł. Moim zdaniem i tak się opłaca.

Nagrodę nr III otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarciu konta.

⭐️  Zgarniam IV nagrodę – 50 zł za transakcyjność

🗓 Maksymalnie do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto wykonaj jedną z dwóch poniższych czynności (do wyboru):

 • 🔎 Zapłać kartą do konta na łączną kwotę min. 1000 zł. Płatności nie mogą być anulowane ani zwrócone oraz muszą być dokonane w złotówkach. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

LUB

 • Jeśli masz dowolną kartę kredytową w Citibanku 🔎 wykonaj min. jedną spłatę karty z Citikonta na łączną kwotę min. 1000 zł.

Czwarta nagroda wpłynie na Twoje konto nie później niż do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

⭐️  Zgarniam V nagrodę – dodatkowe 50 zł

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki do otrzymania wcześniejszych nagród to dodatkowo dostaniesz od banku 50 zł – już bez dalszych warunków do spełniania 🙂

Nagrodę numer pięć otrzymasz w tym samym czasie, co nagrodę numer cztery.

PRZYKŁAD

Otwierasz konto we wrześniu.

Nagroda I – otrzymasz ją w bankowości do końca października.

Nagroda II – do końca października masz czas na logowanie do aplikacji i zapewnienie wpływu min. 100 zł. Maksymalnie do końca listopada otrzymasz 50 zł.

Nagroda III – do końca listopada zapewnij wpływ wynagrodzenia lub wymianę waluty. 50 zł otrzymasz do końca grudnia.

Nagroda IV – do końca grudnia zrób płatności kartą lub spłać kartę kredytową. Nagrodę otrzymasz do końca stycznia.

Nagroda V – jeśli spełniłeś wszystkie warunki to dodatkowe 50 zł dostaniesz razem z nagrodą numer IV, czyli do końca stycznia.

Konto za 0 zł

Nie ma się co rozpisywać, ponieważ zarówno konto, jak i karta są darmowe bez żadnych dodatkowych warunków. Dodatkowo masz w pakiecie:

 • 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu;
 • 4 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce.

CitiKonto

  Aktualne na dzień: 3 września 2021

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Bezwarunkowo

Internetowy przelew krajowy

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł/5 zł

0 zł za 3 pierwsze w miesiącu przelewy natychmiastowe. Można je zrealizować w Citibank Online (z wyłączeniem aplikacji mobilnej)

Wypłata gotówki z bankomatów Citi Banku

0 zł

Zarówno w kraju, jak i za granicą

Wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach w Polsce

0 zł/8 zł

0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu

Pakiet CitiAlerts

6 zł/10 zł

6 zł za pakiet Standard, 10 zł za Premium – nie jest obowiązkowy do promocji

Opłata za dostęp do bankowości telefonicznej Citi Phone

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem że średniomiesięczne saldo na rachunkach wynosi min. 100 000 zł – nie jest obowiązkowe do promocji

Zakładając konto zwróć uwagę na dodatkowe usługi: CitiPhone oraz CitiAlerts. Nie są one potrzebne do promocji, a mogą generować niepotrzebne koszty. W większości przypadków domyślnie jest włączona usługa Citi Phone. Po założeniu konta zaloguj się do bankowości i wyślij dyspozycję poprzez zakładkę „Kontakt”-> Napisz nową wiadomość-> Dyspozycje-> Rachunki osobiste-> Usługa CitiPhone – Wyłącz.

Łącz promocje, zyskuj więcej

200 zł to mało? Załóż kartę kredytową SImplicity i odbierz aż 400 zł na Allegro + 1% zwrotów za płatności.

Na czym to polega?

Dla pierwszych 1000 osób, które założą konto + kartę kredytową, bank przygotował jeszcze jedną nagrodę. Przez 4 pierwsze miesiące (licząc od kolejnego po wydaniu karty) możesz otrzymywać 1% zwrotów za płatności kartami – i to zarówno za płatności kartą kredytową, jak i kartą do konta. Maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu co miesiąc, łącznie 100 zł. W momencie wyczerpania limitu promocja ma zostać zdjęta ze strony promocyjnej. Warunek do skorzystania z promocji ze zwrotami 1% – nie miałeś karty kredytowej od 1 stycznia 2020 roku.

A kartę kredytową możesz bez problemu założyć w promocji i zgarnąć 400 zł na Allegro.

Łącznie czekają na Ciebie aż 3 nagrody:

 • 200 zł gotówki + kody InPost za konto
 • 400 zł na Allegro za kartę kredytową
 • 1% zwrotu za płatności kartami, max. 100 zł.

Rejestrując kartę z logo Mastercard w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile w bardzo łatwy sposób możesz odebrać 4000 pkt na start. Wystarczy na voucher o wartości 50 zł do wybranego przez Ciebie sklepu.

Podsumowanie

Polecam promocję dla każdego, kto szuka bezwarunkowo darmowego konta i karty. 200 zł zawsze się przyda 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. marek pisze:
  Czy przejdzie cos takiego ze w jednym ze spełnianych warunków jest kwota na przelanie wynagrodzenia za prace i np. znajomy mi przeleje jakąś kwotę powyżej 2000 zł i opisze wynagrodzenie za prace?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Musiałby zrobić to z rachunku firmowego, a to niebezpieczne z powodu ZUSów i USów.

Napisz komentarz