Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 250 zł z pożyczką na 0% w Credit Agricole. Spłacasz mniej, niż pożyczasz.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricolenowy klient obecny klientPożyczka
Kasia Giedyk

Pewnie czytając ten tytuł, zastanawiasz się, skąd tutaj promocja pożyczki. Faktycznie, częściej opisujemy promocje kont bankowych czy kart kredytowych, ale ta promocja jest jedną z ciekawszych ostatnich tygodni, zwłaszcza, że premię otrzymujesz od razu . Bank proponuje wzięcie pożyczki, a w zamiast za jej spłacanie zgodnie z harmonogramem (co oznacza wpłacanie bez opóźnień, ale i bez nadpłat), oferuje bonus 250 zł. Sama pożyczka jest oprocentowana na „prawdziwe 0%”, a bonusem jest spłacenie przez Bank za nas ostatniej raty, czyli pożyczasz 3 000 zł, spłacasz 2 750 zł, a dla Ciebie zostaje 250 zł.

Jestem ostatnią osobą, która promowałaby wzięcie pożyczki – wychodzę z założenia, że jeśli nie dasz rady odłożyć konkretnej kwoty na zakup (oczywiście, nie dotyczy to mieszkania), to tym bardziej będziesz miał problem ze spłatą pożyczki. Jednak obecna oferta od Credit Agricole sprawiła, że poszłam do banku i 7 października na moje konto wpłynęło 3 000 zł. Było to tak proste, że powinnam się podzielić warunkami oraz tym jak to zrobić.

Promocja trwa do 30 listopada 2019, a same warunki do spełnienia są bardzo proste. Niestety, nie łączy się ona z promocją „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”. Ale jeśli masz już konto i „Jesienne korzyści” nie są dla Ciebie, to śmiało możesz skorzystać z pożyczki.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest skierowana do obecnych klientów, którzy posiadają Konto w Banku i nie mają produktu kredytowego. Nawet jeśli jeszcze nie masz Konta, to bardzo szybko możesz stać się jego posiadaczem. Wniosek możesz złożyć w czasie wizyty w Banku (wystarczy jedna wizyta w placówce) albo poprzez wniosek na stronie internetowej. Uważaj przy zakładaniu konta – jeśli skorzystasz z promocji „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”, to nie będziesz mógł skorzystać z premii związanej z pożyczką.

Następnie, w okresie trwania promocji złóż wniosek o udzielenie pożyczki. Niestety, jeśli miałeś zawartą umowę o jakikolwiek produkt kredytowy przed dniem złożenia wniosku, to nie możesz wziąć udziału w promocji.

Produkt kredytowy – pożyczka gotówkowa, pożyczka gotówkowa na spłatę zobowiązań (konsolidacja), kredyt na zakup towarów / usług, kredyt samochodowy lub karta kredytowa

PAMIĘTAJ – Bank, przed udzieleniem pożyczki, sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Ja składając wniosek złożyłam ustne oświadczenie o zarobkach, ale Bank może poprosić o potwierdzenie trzech ostatnich wpłat na konto z tytułu wynagrodzenia.

Wiem, że badanie zdolności kredytowej brzmi strasznie, ale nie ma się czego bać. Bank zapyta Cię o to ile zarabiasz, jakie są Twoje wydatki oraz ile osób masz na utrzymaniu. Zapyta również, czy masz jakieś kredyty czy dodatkowe obciążenia. Wzięcie takiej pożyczki, spłata jej w terminie zwiększy Twoją wiarygodność dla banków oraz może zwiększyć zdolność kredytową w przyszłości.

Czy ta pożyczka faktycznie jest darmowa?

Sama pożyczka – zgodnie z zapisem w regulaminie – nie kosztuje nic.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Dla jej wyliczenia Bank przyjął następujące założenia: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Kredyt będzie spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 250 zł.

Przypominam, że kredyt będzie spłacany w 12 miesięcznych równych ratach, ale nie wszystkie będą zapłacone przez nas – ostatnia będzie opłacona przez Bank. Łącznie spłacimy 2 750 zł, a zostaje dla nas 250 zł.

Dodatkowo, możesz te 3 000 zł wpłacić na konto, by pracowały dla Ciebie. Przy zakładaniu konta, Bank od razu zakłada nam konto oszczędnościowe, oprocentowane na 3% w skali roku na 4 miesiące do kwoty 30 000 zł – z czego możesz dodatkowo zarobić 25 zł na odsetkach. Przecież nie wziąłeś tego kredytu na bieżące wydatki, ale po to by skorzystać z promocji.

Aby móc skorzystać z niej, musisz być posiadaczem Konta. Proponuję wybrać Konto dla Ciebie, które jest kontem bezpłatnym, pod warunkiem zapewnienia wpływu 1 000 zł miesięcznie na konto (może być z Twojego konta w innym banku) oraz 1 płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu. W innym wypadku prowadzenie konta kosztuje 7 zł, a użytkowanie karty 9 zł – łącznie daje to 15 zł. Warto pilnować tych warunków.

A jak wyglądają pozostałe opłaty?

 • 0 zł – wypłata z bankomatów w placówce Banku
 • 0 zł – wypłata z pozostałych bankomatów – pod warunkiem zapewnienia wpływu na 1 000 zł i jednej płatności kartą. w innym przypadku – 5 zł
 • 10 zł – z bankomatów za granicą

Jak otrzymać premię i zgarnąć 250 zł?

Krok 1. Złóż wniosek

Do 30 listopada złóż wniosek o pożyczkę na kwotę 3 tys. zł i na okres 12 miesięcy – tylko taka pożyczka objęta jest promocją – jeśli będziesz mieć inne parametry pożyczki, nie otrzymasz premii.

Pamiętaj, że musisz posiadać konto w Banku. Ja swoje założyłam tego samego dnia, co podpisałam umowę o pożyczkę w oddziale Banku – cała wizyta trwała ok. 30 minut.

Krok 2. Podpisz umowę o pożyczkę

Do 6 grudnia podpisz umowę o pożyczkę (pamiętaj – 3 tys. zł na 12 miesięcy!). Możesz to zrobić w oddziale, w tym samym dniu, co zakładasz konto albo przez wniosek internetowy (oddzwoni konsultant i potwierdzi wszystkie dane plus dopyta o dodatkowe) – w tej sytuacji umowę podpiszesz elektronicznie (kodem SMS).

W regulaminie jest zapis, że należy podpisać „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”. Podpisując umowę dopytałam o to i zostałam zapewniona, że podpisana umowa zawiera w sobie to właśnie potwierdzenie. Taką samą informację otrzymałam na infolinii.

Krok 3. Spłacaj raty zgodnie z harmonogramem.

W czasie podpisywania umowy zobowiążesz się do spłat zgodnie z ustalonym harmonogramem (co oznacza, by nie spłacić po terminie ani nie nadpłacać kredytu). Ja swój termin ustaliłam na 7 dzień miesiąca, ale na pewno będę robić przelew kilka dni wcześniej, by wpłata została zaksięgowana na koncie w Banku najpóźniej 7. dnia.

Najprościej i najkorzystniej będzie przelać całą otrzymaną kwotę na konto oszczędnościowe i wypłacać co miesiąc 250 zł – wysokość raty. Można robić to co miesiąc ręcznie albo ustawić stałe, comiesięczne zlecenie.

PAMIĘTAJ! Nie wypowiadaj umowy o Konto przed wypłatą bonusu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Bonus w wysokości 250 zł otrzymasz jako spłatę ostatniej raty pożyczki, którą Bank spłaci za Ciebie.

PRZYKŁAD:

Zawarłam umowę 7 października 2019. Pierwsza rata jest płatna do 7 listopada 2019, a kolejne do 7 dnia kolejnych miesięcy. Ostatnia, 11 rata, która jest płatna przeze mnie, musi wypłynąć do 7 września 2020. Tę płatną do 7 października 2020 (czyli ostatnią – 12) Bank spłaci sam, jako nasz bonus.

Czy są tu jakieś haczyki?

Na koniec chciałabym jeszcze zwrócić Twoją uwagę na potencjalne haczyki przy tej pożyczce. Najważniejszym z nim jest płatność rat po terminie. Nie dość, że nie załapiesz się do promocji (i będziesz musiał spłacić całe 3 tys. zł), to jeszcze Bank naliczy Ci odsetki a może nawet wysłać monity. A po co się denerwować dokumentami z Banku?

Na szczęście, nie ma się czego bać – wystarczy pilnować tych terminów i np. ustawić stałe zlecenie wpłaty 250 zł co miesiąc – dzięki czemu nie będziesz musiał o tym pamiętać. Ja dodatkowo ustawiłam sobie przypomnienie w kalendarzu, żeby mieć pewność, że dotrzymać tego najważniejszego warunku.

Podsumowanie

Powiem szczerze, że świetna sprawadostajesz pieniądze na konto i możesz z nimi zrobić co chcesz. Przez chwilę zachłysnęłam się nimi i myślałam, co ja z tym zrobię. Ale za chwilę przyszło otrzeźwienie – przecież te pieniądze musisz oddać.

Tak więc – część poszła na zakup zegarka (który miałam kupić w przyszłym miesiącu z odsetek z lokaty, która kończy się w listopadzie – po prostu te odsetki przeznaczę na spłatę pożyczki). A część poszła na konto w CA, które otwierane jest automatycznie wraz z kontem podstawowym (3% w skali roku na 4 miesiące, dla kwoty do 30 tys zł). Dorzuciłam tam część z innych oszczędności i niech pracują dla mnie!

Jest jeszcze jeden powód, dla którego zdecydowałam się skorzystać z tej promocji. Za jakieś 2 lata będę chciała kupić z mężem mieszkanie na kredyt. Dzięki pożyczkom i spłacaniu ich w terminie mogę zbudować sobie dobrą historię i wiarygodność w BIK. Ciągle mam w głowie historię mojego znajomego, który nigdy nie wziął żadnej pożyczki ani nie kupił niczego na kredyt, przez co nie miał historii w BIK. Miał duży problem, by wziąć spory kredyt na zakup swojego mieszkania.

Tak więc, korzystajcie, ale pilnujcie harmonogramu spłat! W przeciwnym wypadku pogorszycie sobie zdolność kredytową i nie skorzystanie z promocji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarzy 21

 1. Joachim pisze:
  W tekście pojawiła się informacja „Niestety, jeśli miałeś zawartą umowę o jakikolwiek produkt kredytowy przed dniem złożenia wniosku, to nie możesz wziąć udziału w promocji.”
  Czy chodzi o jakikolwiek produkt kredytowy w Credit Agricole czy produkt kredytowy w ogóle (w innym banku)?
 2. Kamil pisze:
  Czy obowiązkowe jest branie karty do konta przy jego zakładaniu, żeby spełnić warunki promocji ?
 3. Jarek pisze:
  1. Czy w placówce banku przy zakładaniu konta oraz wniosku o tą pożyczkę, będą tam wiedzieli że chodzi o tą promocję? A nie udzielą mi zwykłej pożyczki bez premii- 250zł? Jednak strona internetowa z wnioskiem informuje nas o spłacie przez bank ostatniej raty, a jak to jest podczas wizyty w placówce?
  2. Czy aby mieć konto za darmo to na pewno ten 1000zł może być z mojego konta w innym banku? Pytam ponieważ w promocji „jesienne korzyści” przelew musi pochodzić od innej osoby.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witaj @Jarek,
   1. Tak, w oddziale banku powinni wiedzieć, o co chodzi. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że do promocji można przystąpić również w placówce banku. Jeżeli chcesz mieć 100% pewność, dopytaj pracownika banku podczas wizyty, czy mówicie o tej samej pożyczce. Ale myślę, że nie będzie z tym problemu 🙂
   2. Może być przelew z innego banku. Promocje mają swoje odrębne regulaminy, które opisujemy. W tym przypadku wykluczone są tylko przelewy z innych Twoich rachunków w CA (lub rachunków do których jesteś pełnomocnikiem)i przelewy z produktów oszczędnościowych w CA (np zakończone lokaty).
 4. Michał pisze:
  Mam pytanie odnośnie wpłaty co miesiąc 1000 zł. na konto CA. Czy w regulaminie jest określone jak długo ta kwota ma tam leżeć w ciągu miesiąca? Czy mogę np. w danym miesiącu wpłacić te 1000 zł a następnego dnia przelać je dalej?
  • Moniaki.pl pisze:
   Michał, chodzi o sam wpływ, czyli jak już pieniądze będą zaksięgowane na koncie to możesz z nimi zrobić co chcesz. Możesz nawet przelać je w ten sam dzień dalej. Proponuje ustawić sobie zlecenie stałe, wtedy przelewy między kontami będą dziać się automatycznie.
 5. Jarek pisze:
  moj kod polecen – 4 3 5 9 3 6 3
 6. Michał pisze:
  Byłem założyć konto i wziąć pożyczkę, jednak okazuje się, że samo konto nie jest darmowe – 3 zł miesięcznie pobierają za usługę sms, której nie można wyłączyć, bo np. potwierdzenia przelewów przychodzą właśnie tą drogą. Fajną natomiast opcją jest automatyczna spłata pożyczki z konta. Czyli trzeba pamiętać, żeby zapewnić 1000 zł wpływu na konto CA w dany dzień, a bank sam sobie pobierze te 250 zł co miesiąc. Potem można sobie te 750 zł przekazać gdzieś dalej.
  • Moniaki.pl pisze:
   @Michał – w takim razie zostałeś wprowadzony w błąd. Usługa sms za 3 zł o której mówisz to „Wysyłka komunikatów sms w ramach Serwisu tekstowego CA24” jest to usługa dodatkowa i nieobowiązkowa. Nawet na stronie banku jest informacja o możliwości rezygnacji z tej usługi: https://www.credit-agricole.pl/pytania-i-odpowiedzi/serwis-internetowy-ca24/jak-moge-zrezygnowac-z-uslugi-serwis-tekstowy-ca24 A same potwierdzenia przelewów to pozycja w tabeli opłat i prowizji z nazwą „Jednorazowe hasło sms do Serwisu internetowego CA24” i są one bezpłatne.
   Swoją drogą samo konto jest dopiero darmowe przy wpływie 1000 zł i jednej płatności kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu. Inaczej 7 zł.
   Fajna opcja z automatyczną spłatą. 🙂
 7. Marzena pisze:
  Chyba trochę ściema , złożyłam wniosek i po weryfikacji dostałam decyzję odmowną. Zaznaczam że nie mam żadnych pożyczek ,mam kartę kredytową zawsze spłacaną w terminie, wynagrodzenie wpływa mi na konto w tym samym banku. Pani nie potrafiła mi powiedzieć dlaczego odmowa ……. Może jakbym chciała wyższą kwotę już oprocentowaną to zgoda by była ?? 😉
  • Moniaki.pl pisze:
   Marzena, kilku czytelników już dostało te pożyczki (dostajemy od nich wiadomości). Włącznie z Kasią, która opisała tę promocję. Proponuje złożyć reklamację, może tam wyjaśnią coś więcej.
 8. Michał pisze:
  Pisałem wyżej o płatnej opcji SMS (3 zł). Faktycznie, zadzwoniłem do banku i mi to bez problemu wyłączyli. Co do komentarza powyżej, Pani w banku mi opowiadała, że faktycznie często są odmowy w sytuacji, gdy pożyczkę chce wziąć osoba związana już z bankiem. Może chodzi np. o sam fakt posiadania karty kredytowej w CA – co już może wyłączać z udziału w promocji. W każdym razie ze swojej strony bardzo dziękuje za odpowiedź, dzięki temu wszystko jest, w moim przypadku, jak w opisie, żadnych dodatkowych opłat. pozdrawiam!
  • Moniaki.pl pisze:
   @Michał dzięki za informację. Cieszę, że udało się anulować opcję SMS.
 9. Marzena pisze:
  Faktycznie dziwna sprawa skoro inni skorzystali a ja mam odmowę. mam konto w tym banku ale kartę kredytową w innym więc nie wiem , może sam fakt że już jestem klientem ich banku mnie wyklucza… ? Z tego co czytałam to tylko promocja „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019” wyklucza , być może to że zakładając konto wiosną tego roku też skorzystałam z podobnej promocji ? Sama jestem zszokowana odmową gdyż w banku gdzie mam kartę kredytową dzwonią z propozycją zwiększenia limitu czyli jestem wiarygodnym klientem , nie mam argumentów ich przekonywać skoro sami nie potrafią powiedzieć skąd odmowa. Trudno, tym razem nie skorzystam z promocji …..
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Marzena spróbuj jeszcze powołać się na RODO i obowiązek poinformowania przez bank przyczyny odmowy udzielenia kredytu. W tym roku został nałożony na banki taki wymóg i muszą coś Ci powiedzieć.
 10. Marzena pisze:
  w każdym razie jakby ktoś zakładał konto to może skorzystać z mojego kodu polecenia 4167450. 🙂
 11. Krzysz pisze:
  Czy przy zakładaniu konta można podać kod poleceń i potem skorzystać z promocji pożyczki?
 12. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli wcześniejsze kody polecające są już nieważne i ktoś poszukuje na 100% działającego to zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego wygenerowanego kilka minut temu. Będę wdzięczny za pomoc bo sam też komuś pomogłem korzystając z jego kodu. Oto kod z III edycji programu poleceń: 4122855
 13. Patryk pisze:
  Czy ktoś wie jak się odbywa spłata ostatniej raty przez bank? Zapłaciłem przed ostatnią ratę a ostatnia dalej wisi do zapłaty?

Napisz komentarz