Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 210 zł gotówki za konto MOBI w ING [TYLKO DLA MŁODYCH]

ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 160 zł za konto;

50 zł z programu poleceń.

Za co?

Za założenie konta Mobi z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku oraz;

– Za wykonanie do 31 października 2021 roku min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (premia 110 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za założenie celu oszczędnościowego do 31 października oraz wykonanie do 31 października 2021 roku co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie oraz wykonanie przelewu na min. 100 zł na Cel Oszczędnościowy ORAZ posiadanie min. 100 zł na Celu w dniu 31 października. (premia 160 zł zamiast 110 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł- wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 15 listopada 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób od 18 do 26 roku życia, które od 1 kwietnia 2020 roku nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING i nie mają tam obecnie żadnych produktów.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Masz okazję na zgarnięcie fajnej kasy w promce dla młodych od ING. Zamiast standardowych 160 zł możesz dostać aż 210 zł gotówki. A wiadomo, kasa zawsze się na coś przyda 🙂

Na dodatek w ING masz konto za free. Nic, tylko zakładać 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 30 września 2021 roku.

Kto się łapie do promocji

Jeśli spełniasz wszystkie trzy poniższe warunki to śmiało możesz składać wniosek w promocji:

  • masz od 18 do 26 lat (wiek jest liczony na chwilę złożenia wniosku, jeśli przykładowo złożysz wniosek w promocji i podpiszesz umowę, a za miesiąc kończysz 27 lat to nadal bierzesz udział w promocji);
  • nie miałeś konta osobistego w ING 🗓 od 1 kwietnia 2020 roku;
  • oraz nie masz tam nic obecnie (żadnego konta, karty, kredytu czy oszczędności) – również jako współwłaściciel czy pełnomocnik.

Zgarniam nagrodę – instrukcja

Cała promka to tylko kilka czynności, które wykonasz bez najmniejszego problemu. Popatrz, co musisz zrobić:

1. 🗓 Do 30 września z TEGO LINKU 🔎 załóż konto Mobi z kartą i z Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Pamiętaj, że do tej daty musisz już podpisać umowę. Wypełniając wniosek 🔎 zaznacz na tak zgody marketingowe.. Jeśli wniosek wypełniasz na komputerze to umowę podpisujesz w oddziale, z kurierem lub przelewem z innego banku (Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank). A jeśli chcesz, możesz założyć konto na selfie w apce i wtedy umowę dostaniesz na maila.

Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł z programu poleceń to poproś znajomego z kontem w ING o kod polecenia i na etapie składania wniosku 🔎 wprowadź kod i dane znajomego.

Możesz za darmo zamówić kartę z własnym wizerunkiem (wybierasz z galerii albo wgrywasz swoje zdjęcie). W takim przypadku załóż konto bez karty, a później do 30 września zamów ją w bankowości internetowej.

2. 🗓 Do 31 października 🔎 zapłać min. 10 razy kartą do konta lub BLIKiem w złotówkach w sklepach stacjonarnych lub przez Internet. Nie policzą się transakcje anulowane lub wycofane oraz wypłaty gotówki.

🎁 Gratulacje! Właśnie zgarnąłeś 110 zł 🙂

3. 🗓 Do 31 października:

  • 🔎 zaloguj się do bankowości i załóż Cel Oszczędnościowy na Koncie Oszczędnościowym

ORAZ

  • 🔎 zapłać min. 3 razy BLIKiem w Internecie na dowolne kwoty

ORAZ

  • 🔎 przelej min. 100 zł na Cel Oszczędnościowy. 100 zł na celu musisz mieć w dniu 31 października (w tym dniu będzie sprawdzany warunek promocji), później możesz przelać je z powrotem na konto.

🎁 Za te czynności dostaniesz kolejne 50 zł 🙂 Nagroda (110 zł lub 160 zł) trafi do Ciebie 🗓 do 15 listopada.

5. 50 zł z programu poleceń otrzymasz, jeśli 🗓 w dwóch dowolnych miesiącach po założeniu konta 🔎 zapłacisz kartą lub BLIKiem na min. 300 zł w każdym z miesięcy.

Szczegóły promocji z programem poleceń znajdziesz w poniższym artykule – przeczytaj go, ponieważ osoba, która poleca Ci konto też musi wykonać jedno zadanie, żebyście oboje dostali nagrody:

UWAGA

Przynajmniej do momentu wypłaty nagrody nie zamykaj konta ani karty oraz nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Mobi dla młodych za friko

Nie ma co się nad tym punktem rozwodzić. Konto jest za 0, karta jest za 0, przelewy za 0. Wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash są za 0 + jedna wypłata w miesiącu kartą z dowolnego bankomatu w Polsce za darmo. Przy wypłacaniu gotówki BLIKiem nie patrzysz, jaki to bankomat – wypłaty BLIKiem są za zero bez limitów i ze wszystkich bankomatów.

ING konto MOBI

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Prowadzenie rachunku

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash

0 zł

Wypłaty gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę kartą w miesiącu (liczone od 29 dnia poprzedniego miesiąca do 28 dnia bieżącego miesiąca)

Karta z własnym wizerunkiem

0 zł

0 zł za zamówienie pierwszej karty z wizerunkiem

Podsumowanie

Promki dla młodych są najłatwiejszymi promocjami, jakie mogą być. A nagroda jest wcale niemała. Kto chce dodatkową gotówkę ten powinien korzystać jak najszybciej 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz