Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

21 edycja konta oszczędnościowego w Millennium – od 26 kwietnia 2% do 100 000 zł na 62 dni

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klient obecny klientKonto osobiste Konto oszczędnościowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Podwyższone oprocentowanie do 2 % przez 62 dni dla maksymalnej kwoty 100 000 zł.

Za co?

Za zapewnienie nowych środków na rachunku oszczędnościowym (nowe środki to nadwyżka ponad saldo środków, znajdujących się na rachunkach i lokatach w Banku Millennium, liczone na dzień 18 kwietnia 2020 r).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta, 0 zł – pierwszy w miesiącu przelew na rachunek podstawowy w Banku Millennium, 7,50 zł – drugi i kolejny w miesiącu przelew z rachunku.

Kiedy bonus?

Odsetki są naliczane i dopisywane co miesiąc, ostatniego dnia miesiąca.

Dla kogo?

Dla osób, które zapewnią nowe środki na rachunku oszczędnościowym Profit.

Do kiedy promocja?

Do 30 maja 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Niestety, doczekaliśmy się niekorzystnych dla nas zmian w koncie oszczędnościowym Profit. Przez długi czas dzięki niemu mogliśmy cały rok cieszyć się wysokim oprocentowaniem naszych oszczędności. Wygląda jednak na to, że od teraz należy to już do przeszłości, a przynajmniej dla tych z nas, którzy obecnie posiadają konto Profit i oszczędności w banku Millennium. Nowi klienci będą mogli otrzymać promocyjne oprocentowanie, ale niestety niższe niż dotychczas.

Co się zmieniło w skrócie: dzień badania salda (był tydzień wcześniej niż do tej pory), oprocentowanie (zmalało) oraz okres promocyjny (tylko 62 dni).

Od niedzieli 26 kwietnia do 30 maja obowiązywać będzie oprocentowanie 2% dla nowych środków do 100 000 zł na 62 dni.

Kto może skorzystać?

Z oferty mogą skorzystać obecni klienci banku, ponieważ konto oszczędnościowe możesz założyć tylko jako konto dodatkowe do konta osobistego. Jeśli jesteś klientem banku a nie masz jeszcze konta Profit, to wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej i zlecisz założenie Konta Oszczędnościowego Profit. A jeśli jeszcze nie jesteś klientem – za chwilę podpowiem, jak możesz łatwo otworzyć konto z dodatkową nagrodą.

Jak działa promocja na koncie Profit?

18 marca 2020 roku bank sprawdził, ile masz środków na kontach w Millennium. Jeśli jesteś nowym klientem banku, to Twoje saldo na Dzień Badania Salda (18 kwietnia) wynosi 0 zł i jesteś w bardzo korzystnej sytuacji – wszystkie Twoje środki są oprocentowane 2%. Oprocentowanie to będzie obejmowało wszystkie środki jakie zostaną wpłacone po 26 kwietnia, od dnia wpłaty na 62 dni.

Przykład:

Jeśli wpłaciłeś środki przykładowo 10 maja, to od tego dnia liczymy 62 dni (nie od dnia rozpoczęcia promocji).

Jestem już klientem, miałem oszczędności na koncie Profit. Co teraz?

Jeśli miałeś już oszczędności na Proficie to na pewno doskonale znasz mechanizm, który sprawdzał się przez bardzo długo. Mowa oczywiście o wycofywaniu środków przed dniem badania salda (który do tej pory zawsze przypadał na ostatni dzień starej promocji). W tym miesiącu niestety to nie podziałało – bank zbadał salda kont tydzień wcześniej, 18 kwietnia. Raczej mało kto się tego spodziewał i wycofał środki dwa tygodnie przed spodziewanym terminem.

Dlatego, jeśli na 18 kwietnia miałeś całe oszczędności na Proficie to nie załapiesz się do 21 edycji. Albo inaczej – załapiesz się, jeśli dołożysz nowe środki.

Przykład

18 kwietnia na Proficie miałeś 100 000 zł. Aby skorzystać z 21 edycji musisz wpłacić kolejne nowe środki (max. 100 000 zł). Ale nie możesz wypłacić tych starych, gdyż pomniejszy to saldo nowych. Zakładając że dysponujesz kwotą 150 000 zł to 100 000 zł starych środków będzie oprocentowane na 0,5 %, a nowe 50 000 zł na 2%.

Jeśli przez jakiś czas będziesz miał jeszcze aktywną starą promocję (z 18-tej, 19-tej lub 20-tej edycji) to dotrzymaj środki do jej końca. Później trzeba będzie najprawdopodobniej poszukać innego konta – lub poprosić bliską osobę, która nie miała 18 kwietnia środków w Millennium o pomoc.

Jestem już klientem, ale nie miałem oszczędności na koncie Profit. Co teraz?

Jeśli 18 kwietnia nie miałeś środków w banku Millennium to możesz wziąć udział w 21 edycji. Pamiętaj, że do badania salda nowych środków liczą się środki na wszystkich kontach w złotówkach: ROR, oszczędnościowe, lokaty. Dopiero nadwyżka ponad te środki (na dzień 18 kwietnia) stanowią nowe środki.

PRZYKŁAD

18 kwietnie na ROR miałeś 5000 zł. Nadwyżka, którą wpłacisz ponad te 5000 zł stanowi nowe środki.

Jeśli nie masz jeszcze konta oszczędnościowego Profit możesz założyć je w każdej chwili z poziomu bankowości internetowej.

Nie jestem klientem banku. Co teraz?

Jeśli nie byłeś klientem banku w dniu badania salda, na 18 kwietnia 2020 roku to sprawa u Ciebie jest prosta i czytelna. Wszystkie środki, które wpłacisz, będą liczyć się jako nowe. Aby jednak skorzystać z konta oszczędnościowego Profit, najpierw musisz mieć konto podstawowe.

Konto założysz wygodnie przez Internet z TEGO LINKU – umowę podpiszesz w oddziale lub dostarczy ją kurier.

Jeśli natomiast nigdy nie korzystałeś z programu poleceń to możesz to zrobić teraz – za założenie konta z kodem polecającym (27556263) i dokonanie w ciągu 30 dni płatności kartą bądź BLIKiem na 360 zł będziesz miał możliwość wyboru dodatkowej nagrody – np. ebon do empik.com na 80 zł. Szczegóły promocji znajdziesz tutaj:

Ile kosztują konta w banku Millennium?

Konto Oszczędnościowe Profit

Konto Oszczędnościowe Profit jest kontem prowadzonym bezpłatnie z jednym darmowym przelewem miesięcznie (każdy kolejny to koszt 7,5 zł). Nie wypłacimy bezpośrednio środków z Konta Oszczędnościowego. Można to zrobić w następujący sposób:

 • najpierw przelewamy pieniądze na Konto 360;
 • następnie albo zlecamy przelew do innego banku, albo wypłacamy gotówkę z konta 360 w kasie banku lub kartą do konta.

Jak już wcześniej wspomniałam, warunkiem uzyskania tak wysokiego oprocentowania jest założenie Konta 360. A jak wyglądają opłaty za jego prowadzenie?

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności na dowolną kwotę kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto (może być ze swojego konta w innym banku i nie musi to być jeden wpływ- może być kilka składających się na 1 000 zł) oraz dokonasz min. 1 płatności na dowolną kwotę kartą lub BLIKiem (UWAGA! Warunki te należy spełnić ŁĄCZNIE!):

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jeśli nie spełnisz ŁĄCZNIE dwóch warunków, czyli:

 • nie zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł łącznych wpływów na konto (brane są pod uwagę również przelewy ze swojego konta w innym banku)

ORAZ

 • nie dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

to naliczy się Tobie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna. Warto zatem przypilnować tych warunków, zwłaszcza, że nie są zbyt wygórowane.

Podsumowanie

Niestety, o ile obniżki stóp procentowych zwiastowały niższe oprocentowanie oszczędności, to o tyle zmiany dnia badania salda raczej nikt się nie spodziewał. Ciężko powiedzieć, czy to zmiana jednorazowa, czy też takie niepodziewane liczenie sald na stałe zagości w banku Millennium.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Paweł pisze:
  Od niedzieli 26 kwietnia do 30 maja nie ma 62 dni
  • Łukasz pisze:
   62 dni to okres indywidualnej promocji jak już wpłacisz środki na konto.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jest dokładnie tak, jak powiedział Łukasz. 62 dni to Twój indywidualny okres promocji liczony od dnia pierwszej wpłaty nowych środków.
 2. Ania pisze:
  Mój AKTUALNY kod polecający 27657063
  Zakladajac konto skorzystaj z mojego kodu polecającego..ja tez tak zrobiłam. Gdy już będziesz miał/a swoje konto będziesz mogl/a uzyskac swój kod i przekazac go innym. Pomozmy sobie w tych trudnych chwilach.
  W trakcie składania wniosku koniecznie wyraź zgody marketingowe i nie odwołuj az do odebrania nagrody:
   Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość
   oraz zaakceptuj regulamin programu Lubię to, polecam.
  Otrzymasz nagrodę jeśli w ciągu 30 dni od założenia konta wydasz w sumie 360 zł płacąc kartą lub BLIKIEM
  Powodzenia kochani
 3. Paweł pisze:
  Jak można dostać 200 zł
 4. Mmilimetr pisze:
  Witam, to jakie są prognozy „dnia badania” do kolejnej edycji? Czego się spodziewać – konkretna data?
  Ja mam promocję do 19.06.2020 (20 edycja) i zastanawiam się, czy kombinować, czy czekać?
  Załapałem się z 19 edycji właśnie poprzez wycofanie środków 1 dzień wcześniej 🙂 ale było to już z 2.7% na 2.6%, tyle że na 90 dni…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty – ostatnio bank zmienił sposób naliczania nowego salda i zbadał je tydzień przed zakończeniem starej promocji, a nie tak jak dotychczas, w ostatnim dniu jej trwania. Nie wiemy, czy teraz też tak będzie. Może być tak, że to była jednorazowa zmiana, może być tak, że bank będzie badał salda tydzień wcześniej a może być też tak, że zmienią datę na całkowicie losową. Jeśli masz możliwość to możesz dziś wycofać środki, być może jutro będzie badanie.

Napisz komentarz