Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowa edycja programu Lubię to, polecam banku Millennium

Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Polecający i polecany wybierają nagrody (każdy swoją) z puli nagród, którymi mogą być:

-Bon do empik.com o wartości 80 zł;

-Bon do Zalando o wartości 80 zł;

-Lokata 2,5% na 3 miesiące dla maksymalnej kwoty 15 000 zł;

-4 bilety do Multikina albo Heliosa;

-Bon do Goodie na 80 zł

Za co?

Za założenie konta 360 lub 360 Student z kodem polecającym i dokonanie w ciągu 30 dni płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę 360 zł.

Ile to kosztuje?

Konto 360 jest darmowe pod warunkiem spełnienia łącznie dwóch warunków w miesiącu: zapewnienia wpływu min. 1000 zł oraz dokonanie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem – inaczej konto jest płatne 8 zł, a karta 7 zł.

Konto 360 Student jest bezwarunkowo darmowe, a karta do konta będzie darmowa po dokonaniu 1 płatności kartą bądź BLIKiem w miesiącu inaczej opłata za kartę to 4 zł miesięcznie.

Kiedy bonus?

Do odebrania po spełnieniu warunków promocji przez poleconego – bonus można odebrać w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej czy też w oddziale banku.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały konta osobistego w Millennium Banku. Osoby, które w przeszłości korzystały z promocji z poleceniem konta jako osoba polecana są wykluczone.

Do kiedy promocja?

Do 2 października 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Doczekaliśmy się kolejnej edycji popularnego programu poleceń od banku Millennium. Zakładając konto z kodem polecającym i spełniając jeden, prosty warunek (wydaj 360 zł w ciągu 30 dni) sam wybierasz nagrodę, jaką chcesz otrzymać.

Wybierasz spomiędzy biletów do kina, bonu na 80 zł do empik.com, Zalando czy Goodie lub też możesz zdecydować się na lokatę.

Obecna edycja programu poleceń trwa do 2 października 2020 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji musisz spełnić dwa warunki:

 • w ciągu 12 ostatnich miesięcy nie byłeś klientem banku. Oznacza to, że nie mogłeś mieć żadnego produktu, jak również nie mogłeś być na przykład czyimś pełnomocnikiem czy przedstawicielem ustawowym w Millennium;
 • nigdy nie otwierałeś konta w poprzednich edycjach Lubię to, polecam.

Jeśli miałeś kiedyś konto otwarte w innej promocji i zamknąłeś je ponad 12 miesięcy temu to możesz skorzystać z obecnej promocji.

Otwierając Konto 360 możesz otworzyć od razu Konto Oszczędnościowe Profit. Dla 100 000 zł masz tam zapewnione oprocentowanie 2 % na 2 miesiące.

Ile to kosztuje?

W programie poleceń, jeśli masz mniej niż 26 lat możesz otworzyć Konto 360 Student. Natomiast dla osób starszych dedykowanym kontem jest Konto 360. Sprawdzimy teraz, jak wyglądają opłaty za oba konta i co zrobić, byś miał je całkowicie za darmo.

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – 0 zł opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania 1 płatności kartą miesięcznie, inaczej 4 zł;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto (może być przelew ze swojego konta w innym banku lub wpłata gotówki) oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (UWAGA! Warunki te należy spełnić ŁĄCZNIE!):

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jeśli nie spełnisz ŁĄCZNIE dwóch warunków, czyli:

 • nie zapewnisz w miesiącu min. 1 000 zł łącznych wpływów na konto (brane są pod uwagę również przelewy ze swojego konta w innym banku)

ORAZ

 • nie dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

to naliczy się Tobie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna. Warto zatem przypilnować tych warunków, zwłaszcza, że nie są zbyt wygórowane.

Odbieram nagrodę – dwa proste kroki

#Krok 1- Załóż konto w Banku Millennium z kodem polecającym

Aby złożyć wniosek kliknij w ten link i 🔎 złóż wniosek o Konto 360 lub 360 Student. Nie zapomnij wpisać kodu polecającego: 27556263.

Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku – w obecnej sytuacji polecamy kuriera.

Podczas składania wniosku koniecznie wyraź zgody marketingowe:

 • na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość
 • oraz zaakceptuj regulamin programu Lubię to, polecam.

Uwaga!

Nie odwołuj wyrażonych zgód przynajmniej do momentu odebrania nagrody! Jeśli później będziesz chciał polecać konto również musisz mieć zgody wyrażone.

#Krok 2 – płać kartą lub BLIKiem

Po podpisaniu umowy masz 30 dni na to, by 🔎 wydać kartą lub BLIKiem 360 zł.

Ponieważ wysyłka karty może się opóźnić polecamy BLIKa – dzięki niemu już tego samego dnia możesz zacząć spełniać warunek. Wystarczy że ściągniesz i aktywujesz aplikację mobilną i gotowe, możesz zacząć płacić. 360 zł możesz wydać jednorazowo lub w wielu drobnych transakcjach. Liczą się zarówno zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i te przez Internet.

I to wszystko! Została najprzyjemniejsza część promocji, czyli wybór nagrody.

UWAGA!

Nie są uwzględniane wypłaty gotówki, przelewy i transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych, ani kwoty transakcji zwróconych na Konto przed zdobyciem nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami programu poleceń – pobierz

Jak mam wybrać i odebrać nagrodę?

Po tym, jak spełnisz warunki płatności kartą lub Blikiem będziesz mógł wybrać sobie nagrodę. Wyboru dokonaj w ciągu 60 dni. Jeżeli będziesz chciał polecać konto znajomym czy rodzinie to zarówno Ty, jak i nowa osoba otrzymacie nagrody. Każde z Was będzie mogło wybrać swoją własną – nie muszą wcale być takie same.

Jak możesz odebrać nagrodę?

 • w aplikacji mobilnej
 • w bankowości internetowej
 • w oddziale banku
 • na infolinii

No dobrze, a co możesz wybrać? Wybór jest szeroki – każdy znajdzie coś dla siebie.

1. 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do kina – do wyboru kody sieci Multikino (2D) albo Helios (2D/3D). Ważność kodów to 60 dni.

2. Ekarta prezentowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com. Ważność ekarty to 60 dni.

3. Karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.zalando.pl. Ważność tej karty jest bezterminowa.

4. Ekarta podarunkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie. Otrzymujesz kod o ważności 60 dni, który w aplikacji Goodie zamieniasz na e-kartę o ważności 12 miesięcy. Możesz nią zapłacić w sklepach stacjonarnych lub internetowych poprzez Googla Pay lub Apple Pay.

5. Lokata na 4 miesiące dla kwot od 500 do 15 000 zł z oprocentowaniem 2,5%. Łatwo wyliczyć, że dla maksymalnej kwoty 15 000 zł odsetki, jakie otrzymasz będzie to około 100 zł. Lokata jest nieodnawialna, a jeśli zerwiesz lokatę przed terminem, odsetki przepadną.

Pamiętajcie! By nie zamykać żadnego z kont do momentu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

Jeśli w przeszłości korzystałeś z promocji na otwarcie konta w Millennium, ale nie korzystałeś z Lubię to, polecam to ta promocja jest dla Ciebie. Możesz na przykład otworzyć konto w tej promocji i korzystać jednocześnie z konta oszczędnościowego – dzięki nam będziesz wiedział, jak zamiast przez 3 miesiące mieć podwyższone oprocentowanie przez cały rok!

I pamiętaj – sam możesz zacząć polecać konto i odbierać nagrody! Zakładając konto z polecenia jesteś automatycznie zapisany do programu. Podgląd programu Lubię to polecam znajdziesz w bankowości internetowej, w zakładce „Oferty” i program poleceń „Lubię to, polecam”.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 2. Alicja pisze:
  Cześć,

  bardzo proszę o skorzystanie z mojego kodu poleceń – 27558962.

  Kod aktualny, konto posiadam od dawna w tym banku i nie zamierzam z niego rezygnować. Posiadam wszystkie spełnione warunki jako polecająca dlatego masz 100% gwarancji wypłaty premii jeśli tylko Ty spełnisz warunki jako polecony 🙂
  Dziękuję i powodzenia.

 3. Daniel pisze:
  Witajcie,

  tak się składa, że konto w Millennium (podobnie jak w CA) posiadam od wielu lat i nie zamierzam go zamykać jak często zdarza się to w sytuacji gdy ktoś konto zakłada tylko dla promocji. Dlatego zachęcam do wpisania mojego kodu poleceń.

  Mój kod 25092840
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 4. Victoria pisze:
  Mój aktualny kod polecenia: 22873473.
  Mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Miło będzie gdy z niego skorzystasz!!!
 5. Andrzej pisze:
  Mój aktualny kod polecenia: 27507809.
  Mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Miło będzie gdy z niego skorzystasz!!!
 6. Malgorzata pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 24374550, jeśli chcesz wygrywać ze mną nagrody?
  Polecam konto. Jestem bardzo z niego zadowolona.
  Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam
 7. Michał pisze:
  Cześć!
  Chcesz wygrywać ze mną nagrody? Załóż konto w Banku Millennium, ja już mam i jestem zadowolony.
  Skorzystaj z mojego kodu polecajacego:
  25577714.
  Spełniam co miesiąc wszystkie wymagane warunki.

  Dziękuję i pozdrawiam oraz życzę zdrowia wszystkim!

 8. Paulina pisze:
  Mój aktualny kod polecenia: 22873473.
  Mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Miło będzie gdy z niego skorzystasz!!!
 9. Andrzej pisze:
  Mój aktualny kod polecenia: 27507809.
  Mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Miło będzie gdy z niego skorzystasz!!!
 10. Jarosław pisze:
  Mój kod to 21906097
  Będę wdzięczny za skorzystanie z tego kodu 🙂
 11. Ania pisze:
  Mój AKTUALNY kod polecający 27657063
  Zakladajac konto skorzystaj z mojego kodu polecającego..ja tez tak zrobiłam. Gdy już będziesz miał/a swoje konto będziesz mogl/a uzyskac swój kod i przekazac go innym. Pomozmy sobie w tych trudnych chwilach. W trakcie składania wniosku koniecznie wyraź zgody marketingowe i nie odwołuj az do odebrania nagrody:
   Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość
   oraz zaakceptuj regulamin programu Lubię to, polecam.
  Otrzymasz nagrodę jeśli w ciągu 30 dni od założenia konta wydasz w sumie 360 zł płacąc kartą lub BLIKIEM

  Pomozmy sobie w tych trudnych chwilach.
  Powodzenia kochani

 12. Madzia pisze:
  Nie możesz wziąć udziału w promocji konta z nagrodą 200 zł? Otwórz je w programie poleceń i odbierz na przykład kartę podarunkową na 80 zł na goodie. Zapłacisz nią za zakupy w Internecie lub zbliżeniowo telefonem. Mój kod: 27618699

Napisz komentarz