Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

#zostajewdomu – masz mniej niż 26 lat? Odbierz do 160 zł z ING za konto Mobi

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 160 zł na Twoje konto.

Za co?

– Za założenie konta Mobi z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku oraz;

– Za wykonanie do 30 kwietnia 2020 roku min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (premia 100 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za wykonanie do 30 kwietnia 2020 roku co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie oraz wykonanie min. 3 przelewów na telefon BLIK na min. kwoty 5 zł każdy (premia 160 zł zamiast 100 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł- wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 15 maja 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób od 18 do 26 roku życia, które w okresie od 1 października 2018 do 31 grudnia 2019 nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Pomimo coraz ładniejszej pogody za oknem bezpieczniej jest nie wychodzić z domu. Warto wykorzystać ten czas i podreperować domowy budżet – w łatwy sposób zrobisz to dzięki promocjom bankowym z oznaczeniem zostajewdomu. Wybrałam je specjalnie dla Ciebie – są to promocje, gdzie wszystkie warunki możesz spełnić bez wychodzenia z domu.

Jedną z nich przygotował Bank ING dla osób od 18 do 26 roku życia, i jednocześnie bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mianowicie ING postanowiło zwiększyć bonusy za otwarcie konta – i w taki oto sposób możesz w łatwy sposób zyskać aż do 160 zł.

Szukaj artykułów z opisem zostajewdomu – są to promocje, w których założysz konto bez wizyty w banku, a warunki promocji spełnisz nie wychodząc z domu.

Do promocji możesz przystąpić do 31 marca 2020 roku. Warto wykorzystać ten czas wolny na uczelniach i w szkołach, aby usiąść wygodnie, założyć konto i odebrać 160 zł.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Konto z Lwem Mobi jest dedykowane dla osób do 26 roku życia. Jeżeli ukończyłeś już lat 18, ale nie masz jeszcze 26 lat – ta promocja jest dla Ciebie. Drugim warunkiem jest to, abyś w terminie od 1 października 2018 roku do 31 grudnia 2019 roku nie był właścicielem lub współwłaścicielem ROR-u w banku ING.

A jeśli ukończyłeś już 26 lat to nie martw się – również dla Ciebie jest promocja w której zgarnąć możesz do 160 zł. Szczegóły znajdziesz tutaj:

Jeżeli posiadasz Otwarte Konto Oszczędnościowe w banku, ale nie posiadasz do niego ROR-u to również niestety nie możesz skorzystać z promocji. Warunkiem promocji jest założenie konta Mobi z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym.

Pamiętaj, że konto w promocji możesz założyć tylko z dedykowanej strony. Wnioski złożone z poziomu bankowości internetowej (czyli po zalogowaniu się) nie wezmą udziału w promocji. Oznacza to, że jeżeli pomimo tego że nie posiadasz RORu w banku, ale posiadasz kartotekę klienta, inny produkt i bankowość internetową nie będziesz miał możliwości otwarcia konta z dedykowanej strony – i tym samym wzięcia udziału w promocji. Jedyne co nasuwa się na myśl to zamknięcie kartoteki z dostępem do bankowości i otwarcie konta po zrealizowaniu dyspozycji.

Czy będzie mnie to coś kosztować?

Mam dla Ciebie same dobre informacje – zarówno konto Mobi, jak i konto oszczędnościowe (potocznie OKO) będzie dla Ciebie całkowicie za darmo. Jeszcze lepsza wiadomość – jako osoba, która nie ukończyła 26 roku życia możesz skorzystać z dodatkowych usług do konta, które będą dla Ciebie całkowicie za darmo. Zainteresowany? Sprawdźmy szczegóły.

Konto z Lwem Mobi

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew ekspresowy;
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę wielowalutową;
 • 0 zł – zamówienie pierwszej karty z własnym wizerunkiem;
 • 0 zł – wypłaty BLIKiem z bankomatów w całej Polsce;
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash;
 • 0 zł – pierwsza w miesiącu wypłata gotówki kartą z bankomatów innych sieci – druga i kolejna wypłata to koszt 2,50 zł.

Czy coś na koncie jest, czy też nie ma będzie ono dla Ciebie zawsze darmowe. Jestem tego najlepszym przykładem – na studiach miałam konto w ING, które wydawało mi się, że zamknęłam (a zamknęłam tylko kartę do konta). Po kilku latach okazało się, że konto nadal jest otwarte – nie naliczył się nawet jeden grosz opłaty. Gdyby to był inny bank pewnie musiałabym się pożegnać przynajmniej z kilkudziesięcioma złotymi. Na szczęście to było ING.

Gotówkę wypłacaj BLIKiem – wtedy będziesz miał pewność, że nic za to nie zapłacisz, niezależnie od tego, ile razy i z jakiego bankomatu będziesz ją wybierać.

Czy ja wspomniałam, że możesz mieć kartę z własnym wizerunkiem? Możesz wybrać spośród gotowych projektów lub stworzyć własny – pierwsza taka karta będzie dla Ciebie za darmo. Osoby po 26 roku życia muszą za to zapłacić 15 zł. Rzuć okiem na przykładowe karty:

Oprócz standardowej karty możesz również aktywować za darmo kartę Masctercard w telefonie – Ci z Was, którzy mają w telefonach moduł NFC mogą płacić zbliżeniowo telefonem. Już nie będziesz musiał się przejmować zapomnianym portfelem 🙂

Po ukończeniu 26 roku życia, aby karta była darmowa, będziesz musiał wydać nią min. 300 zł miesięcznie, inaczej naliczy się opłata za kartę w wysokości 7 zł. Samo konto nadal pozostanie darmowe.

Otwarte Konto Oszczędnościowe – OKO

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł – przelewy na własny rachunek podstawowy w ING (bez limitu);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty BLIKiem we wpłatomatach i bankomatach ING i PLanst Cash;
 • 2,5 % – oprocentowanie promocyjne przez 4 miesiące dla środków do 100 000 zł.

Oprócz zwykłego RORu w promocji otwierasz również konto oszczędnościowe. Nic za nie nie zapłacisz. Jeżeli chciałbyś wcześniej wybrać środki, to naliczonych do tej pory odsetek nie stracisz. Oprocentowanie 2,5% prezentuje się na tle konkurencji całkiem dobrze – jeżeli masz wolne środki, śmiało możesz je wpłacić i cieszyć się dodatkowym zyskiem z odsetek. Po 4 miesiącach oprocentowanie wynosi 0,5%,

Opłaty, czy raczej ich brak mamy już omówione – przejdźmy zatem do szczegółów samej promocji, czyli co musisz zrobić, aby odebrać 160 zł.

Jak mogę odebrać premię 160 zł – instrukcja krok po kroku

Nagroda jest podzielona na dwa etapy – możesz otrzymać albo 100 zł za spełnienie pierwszych warunków, albo 160 zł za spełnienie pierwszych i drugich warunków. Wierzcie mi, że są one bardzo proste do spełnienia i każdy bez najmniejszego wysiłku może otrzymać całość nagrody – czyli 160 zł.

#Krok 1 – załóż konto Mobi wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym

Do 31 marca 2020 roku za pomocą dedykowanego linka otwórz Konto z Lwem Mobi wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Do otwarcia konta będzie Ci potrzebne zdjęcie Twojego dowodu osobistego.

Masz trzy sposoby do wyboru, aby podpisać umowę:

 • przelewem z innego banku;
 • podczas wizyty kuriera;
 • w oddziale banku.

Najlepszym sposobem będzie wybranie opcji podpisania umowy przez przelew z innego banku. Niestety nie ze wszystkich jest to możliwe – jeśli Twojego banku nie ma na liście, lub też nie masz konta w innym banku to wybierz opcję podpisania umowy z kurierem. Pamiętaj, formalności zajmują tylko kilka minut – zachowaj dystans do kuriera, użyj swojego długopisu, a dla większego bezpieczeństwa podczas podpisywania umowy załóż rękawiczki.

Po pozytywnej weryfikacji Twojej tożsamości umowę oraz dane do logowania otrzymasz na podanego przez siebie maila.

UWAGA!

Pamiętaj o wyrażeniu zgód na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych podczas zakładania konta.

Są one niezbędne, byś mógł wziąć udział w promocji.

#Krok 2 – spełnij pierwsze warunki aktywności konta

Aby odebrać 100 zł musisz spełnić jeden warunek. Do 30 kwietnia 2020 roku zapłać min. 10 raz kartą do konta lub BLIKiem.

Płatności te mogą być na dowolne kwoty, nawet po złotówce – ważne, by było ich minimum 10. Mogą być to transakcje w sklepach stacjonarnych oraz przez Internet. Prawda że to dziecinnie łatwe? Aby nie wychodzić z domu najlepszym sposobem będzie po prostu zapłacenie za zakupy w Internecie.

Zwróć uwagę na transakcje, które nie będą brane pod uwagę:

 • wypłata gotówki;
 • transakcje anulowane;
 • transakcje zwrócone.

#Krok 3 – spełnij drugie warunki aktywności konta

Aby zamiast 100 zł otrzymać od banku pełne 160 zł musisz spełnić dodatkowe dwa warunki – nie obawiaj się, one również są proste jak drut!

Mianowicie:

 • do 30 kwietnia zapłać przynajmniej 3 razy BLIKiem w Internecie;

ORAZ

 • do 30 kwietnia zrób min. 3 przelewy BLIK na telefon, każdy o wartości min. 5 zł.

Najlepsza wiadomość jest taka, że 3 płatności BLIKiem w Internecie mogą się pokrywać z warunkiem pierwszym, czyli wliczają się w 10 płatności kartą lub BLIKiem. Wystarczy że np. zapłacisz 7 razy kartą w sklepie i 3 razy BLIKiem w Internecie i warunki są spełnione 🙂

Również tutaj nie będą brane pod uwagę transakcje zwrócone oraz anulowane.

Co do 3 przelewów BLIK na telefon – przyznam się, że ja używam tego nagminnie i przelewam środki z jednego własnego konta na drugie (przelewy BLIK docierają natychmiast, a na zwykły muszę czekać). Możesz przesłać 3 razy po 5 zł dla mamy, taty, siostry czy kolegi – ważne, by było tych transakcji 3 i każda na kwotę min. 5 zł. Może akurat masz komuś do oddania kilka złotych? Zamiast gotówki przelej mu środki BLIKiem.

Do przelewu BLIK wystarczy nr telefonu osoby, której chcesz przesłać środki (oczywiście musi mieć aktywną usługę BLIK w swoim banku) oraz imię i nazwisko.

I to już wszystko! Kilka płatności kartą oraz BLIKiem oraz 3 drobne przelewy i teraz czekasz już tylko na nagrodę. A właśnie, kiedy ją otrzymasz?

Pamiętaj, aby nie zamykać kont ani karty do momentu otrzymania nagrody!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Premia 100 zł lub 160 zł zostanie przelana na Twoje konto oszczędnościowe maksymalnie do 15 maja 2020 roku. Po tym, jak otrzymasz premię możesz zamknąć konto – ale podejrzewam że spodoba Ci się na tyle, że nie zechcesz tego robić 🙂

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety konta Mobi, dodatkowe atrakcyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, łatwe warunki do spełnienia oraz atrakcyjną nagrodę żałuję, że nie mam mniej niż 26 lat i nie mogę wziąć udziału w tej promocji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 19

 1. Szymon pisze:
  Po podaniu danych pojawia się informacja, że konto założę w oddziale. O co może chodzić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może miałeś kiedyś już konto w ING i gdzieś zostały jakieś Twoje stare dane? Mogło tak być?
  • Szymon pisze:
   Kiedyś miałem, ale wydaje mi się, że przed tym okresem, o którym jest napisane w artykule.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Być może coś nie zostało zamknięte – najłatwiej będzie skontaktować się z bankiem telefonicznie i zapytać, czy masz nadal otwartą kartotekę, jakiś produkt czy też bankowość internetową (jeśli tak, to złóż od razu dyspozycję zamknięcia). Jeżeli pamietasz loginy możesz ew. spróbować zalogować się do bankowości i to sprawdzić.
 2. Agata pisze:
  Jeśli mam już konto direct to jest to konto ROR? W artykule nie jest napisane czy klienci do 26 r ż którzy już mają zwykłe konto, mogą skorzystać z promocji po przejściu na MOBI
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, to jest zwykły ROR, więc jeżeli juz posiadasz ROR- nieważne, czy jest to Mobi czy Direct – to niestety nie łapiesz się na tę promocję.
 3. Ala pisze:
  10 płatności kartą do 30 kwietnia, czyli mogą one być wykonanie w ciągu jednego miesiąca, np. już w styczniu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej, regulamin określa tylko datę końcową, do kiedy trzeba spełnić warunki, czyli 30 kwietnia, jednak nie jest narzucone, w jakich miesiącach te transakcje muszą być wykonane.
 4. Szymon pisze:
  Mam pytanie co do transakcji, czy ja mogę je wykonać karta zbliżeniowa przez Apple Pay ? One tez będą się liczyły do 10 płatności karta ?
  Jest ona zbliżeniowa, ale nie fizyczna. Jak to rozumieć?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Szymon, Apple nigdy nie miałam ale wydaje mi się że odbywa się to na zasadzie dodania karty (tej której masz plastikowej) do Apple Pay i po prostu płacisz telefonem zbliżeniowo. Jeśli tak to nie szkodzi, że to nie plastik – nadal płacisz kartą do konta, tylko że telefonem 🙂 Regulamin definiuje kartę jako:
   Karta – jakakolwiek karta płatnicza (debetowa) wydana Uczestnikowi Promocji do Konta
 5. Szymon pisze:
  Dziękuje za dokładna analizę 😉
  Czyli zadanie zaliczone 😉 lecimy dalej z kolejna promocja.
  Pozdrawiam
 6. Stefan pisze:
  Magda, w jaki sposób przelewasz pieniądze blikiem miedzy swoimi kontami? Każde konto podłączone jest pod numer telefonu. To znaczy, ze masz tyle telefonów co kont z blikiem?
  Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Stefan, mając kilka kont ustawiasz jedno dla przelewów przychodzących BLIKa, na ten sam numer telefonu 🙂 Trzeba pogrzebać trochę w ustawieniach BLIKa na kontach – ja mam ustawiony BLIK na konto w mBanku, bo to na nie najczęściej przelewam pieniądze z ING 🙂 Nie da się ustawić tego samego nr telefonu na wszystkie konta, ale w takiej konfiguracji to działa.
 7. Darek pisze:
  Cześć, mam pytanie, czy jak zrobię przelew blikiem 10 razy na jakieś strony, które „przechowują” moja gotówkę, jak na przykład bukmacherzy, to też się będzie liczyło jako dokonanie płatności?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Darek, regulamin tego nie wyklucza – jeśli podając kod BLIK przelejesz środki 10 razy powinno to bez problemu być zaliczone jako spełniony warunek.
 8. k pisze:
  czy konto mozna zamknac od razu po otrzymaniu nagrody?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej, jeśli nie będziesz chciała korzystać z niego nadal to możesz je zamknąć.
 9. Ola pisze:
  Cześć, spełniłam warunki a pieniążków na koncie nie ma… co robić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ola, zaloguj się do bankowości internetowej i napisz reklamację – jako nowa wiadomość.

Napisz komentarz