PROMOCJA ZAKOŃCZONA

mBank: 100 zł za założenie DARMOWEGO konta, jeden dowolny przelew i 5 dowolnych aktywności – to się opłaca!

Chwila ciszy i znów mamy coś wartego uwagi, tym razem szansę na fajny bonus – 100 zł daje nam mBank, w zamian za spełnienie dwóch śmiesznych warunków. Dokładne warunki promocji zaprezentuję Ci już za chwilę, ale zanim o tym musisz wiedzieć o dwóch ważnych wymaganiach:

 • do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że nie posiadałeś żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku od 1 stycznia 2016 roku
 • promocyjne eKonto Standard założysz za pośrednictwem dedykowanej strony Banku najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku

Gotowi na premię 100 zł? W takim razie rozkładamy regulamin promocji na części pierwsze i korzystamy kto może.

eKonto Standard – co każdy przyszły klient powinien wiedzieć

Konto tak jak na dobrą promocję przystało musi być darmowe i tak jest właśnie w tym przypadku – eKonto Standard moi drodzy nic nas nie kosztuje. Inne opłaty kształtują się następująco:

 • przelewy internetowe – 0 zł/m-c
 • wydanie karty – 0 zł
 • opłata za utrzymanie karty – 0 zł pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą jeżeli nie to 4 zł
 • wypłaty z bankomatów (mBanku, BZ WBK, Euronet lub Planet Cash ) – 0 zł pod warunkiem wypłaty pow. 100 zł, w przeciwnym razie będzie to 1,30 zł za wypłatę
 • pozostałe bankomaty – 7 zł/wypłatę
 • wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIKa – 0 zł BEZWARUNKOWO – sprawdź jak wygodnie wypłacać pieniądze BLIKiem

>>Załóż darmowe konto w mBanku i odbierz 100 zł premii<<

Jak krok po kroku odebrać 100 zł?

Zdobycie 100 zł jest tak naprawdę bardzo proste i nie wymaga prawie żadnego zaangażowania, a co za tym idzie promocja może przypaść do gustu nie jednemu z Was. Sprawdź jak krok po kroku zgarniesz premię.

#1 KROK – przejdź na wspomnianą stronę Banku i złóż wniosek o eKonto Standard, w sektorze polecenia konta możesz wpisać nasz unikalny kod polecenia “moniaki”

#2 KROK – najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku podpisz umowę o konto

#3 KROK – w ciągu 3 dni po podpisaniu umowy zapewnij wpływ (jednorazowy) na kwotę min. 500 zł – może on pochodzić z Twojego konta w innym Banku

#4 KROK – do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj 5 dowolnych transakcji – płatności BLIK, mTransfer, wypłata z bankomatu lub zwykły przelew. Najprościej będzie tu np. wykonać sobie z tych 500 zł, które przelaliśmy na konto, 5 przelewów np. takich zwrotnych lub 5 razy wypłacić pieniądze z bankomatu

>>Załóż darmowe konto w mBanku i odbierz 100 zł premii<<

To wszystko!

Jeżeli spełnisz te proste warunki to najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku otrzymamy na aktywne konto w mBanku 100 zł premii. Natomiast jeżeli uważasz, że jeżeli już masz zakładać konto to chciałbyś, aby premia była wyższa – polecam Ci inna promocję mBanku, w której do odebrania jest aż 750 zł.

>>Załóż darmowe konto w mBanku i odbierz 100 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 15

 1. Rafał pisze:
  Cześć.
  Czy w tym miesiącu, w którym muszę wykonać tych pięć dowolnych aktywności, muszę także wykonać pięć transakcji kartą, żeby nie pobrano mi opłaty za kartę? Czy do momentu otrzymania premii, tj. do 30 czerwca muszę mieć aktywną kartę czy mogę ją zamknąć zaraz po spełnieniu warunków promocji (żeby uniknąć opłaty za kartę w tych miesiącach, w przypadku nie wykonania pięciu transakcji)
  • Bobic pisze:
   Musisz miec otwarte konto do konca czerwca aby dostac premie. trzeba co mieisac pamietac aby przelac sobie jakas kwote na konto i wykonac 5 transakcji aby byc zwolnionym od oplat za karte. Sadze ze musisz wykonac te trensakcje nawet w meisiacu w ktorym ‘muszę wykonać tych pięć dowolnych aktywności’, wiec najlepiej jak po prostu transkacje ktore zapewniaja wygranie premii beda rowniez transakcjami ktore spelniaja warunki darmowej karty.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Karta nie może być zamknięta/dezaktywowana przed otrzymaniem nagrody więc podczas trwania promocji należy również spełniać warunek bezpłatności karty.
  • Dariusz pisze:
   Witam,

   Mam pytanko, czy mogą wziąć udział w tej promocji osoby które miały konto do stycznia 2016, czy od stycznia 2016? Czyli jeśli miałem konto w mbank na przełomie 2017 i początek 2018 roku to czy mogę skorzystać? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

  • Moniaki.pl pisze:
   Oczywiście chodziło o zapis “od 1 stycznia 2016 roku” artykuł został zaktualizowany.
 2. Damian pisze:
  Osoby, które nie ukończyły 20 r.ż. nie muszą wykonywać 5 transakcji kartą, aby konto było darmowe. Karta do konta jest bezwzględnie darmowa, tak wynika z tabeli opłat i prowizji mBanku. Oczywiście pomijając miesiąc, w którym należy spełniać warunki otrzymania premii. Jeżeli się mylę, proszę o sprostowanie.

  Pozdrawiam

 3. Bobic pisze:
  Czy musze sie godzic na wszystkie oswiadczenia ktore wystepuja podczas wypelniania formularza? O danych osobowych itp?
 4. Tomasz pisze:
  Do dupy bank w którym zeby otrzymac premię trzeba za jazdym razem skladac reklamację
 5. Monika pisze:
  #4 – wykonać 5 dowolnych tranzakcij – czy płatności kartą w sklepie nie są zaliczane to tego warunku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Płatności kartą również będą zaliczone do promocji. 🙂
 6. Kinga pisze:
  Czy jeśli zdążyłam założyć konto przed zakończeniem promocji to wykonanie 5 wymaganych transakcji w następnym miesiącu , tj.w maju będzie jeszcze podpięte pod tą promocję czy już nie mam szans się na nią załapać?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli podpisałaś umowę do 30 kwietnia 2018 roku to jest ok wszystko. Pamiętaj, aby w ciągu 3 dni przelać sobie na konto min. 500 zł, a płatności możesz wykonać spokojnie później, czyli jeżeli umowa była podpisana w kwietniu to płatności wykonujemy do końca maja 😉

Napisz komentarz