PROMOCJA ZAKOŃCZONA

mBank: Voucher na 100 zł do Decathlonu
i nawet 650 zł zwrotu za zakupy!

Wyobraź sobie, że zakładasz bezwarunkowo darmowe konto osobiste, którego nie musisz zasilać żadną określoną kwotą, a w nagrodę odbierasz voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w Decathlonie. Ale to nie wszystko ponieważ jeżeli odrobinę bardziej się postarasz to możesz zgarnąć dodatkowe 130 zł miesięcznie zwrotu za zakupy! (łącznie 650 zł przez 5 miesięcy)

Oferta nie ma żadnych limitów promocyjnych kont, a co za tym idzie każdy kto do niej przystąpi i spełni warunki ma gwarancję, że odbierze wspomniane nagrody.

Jedyne ograniczenie to czas trwania promocji, specjalna strona banku za pośrednictwem, której będziemy mogli do niej przystąpić będzie aktywna do 28 lutego 2018 r.

Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów mBanku, a dokładnie wszystkich osób, które nie posiadały lub współposiadały w mBanku żadnego rachunku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 od 1 stycznia 2016 roku.

Aby móc przystąpić do promocji musisz za pośrednictwem dedykowanej strony złożyć wniosek o eKonto Standard lub Plus. Z doświadczenia wiem, że chętniej w takiej promocji zakładane są konta w wersji Standard z uwagi na to, że to konto jest bezwarunkowo darmowe, a co za tym idzie idealnie spełni się jako konto promocyjne.

Dużym plusem jest również to, że mBank gwarantuje niezmienność lub brak opłat za konto, kartę i wypłaty z bankomatów, dokładnie wygląda to następująco:

 • opłata za otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł/m-c
 • przelewy internetowe – 0 zł/m-c
 • wydanie karty – 0 zł
 • opłata za utrzymanie karty – 0 zł przez okres 2 lat pod warunkiem wykonania 5 dowolnych płatności w miesiącu!
 • wypłaty z bankomatów (mBanku, BZ WBK, Euronet lub Planet Cash ) – 0 zł pod warunkiem wypłaty pow. 100 zł, w przeciwnym razie będzie to 1,30 zł za wypłatę
 • pozostałe bankomaty – 7 zł/wypłatę
 • wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIKa – 0 zł BEZWARUNKOWO – sprawdź jak wygodnie wypłacać pieniądze BLIKiem

GWARANCJA!

źródło: Regulamin promocji – Lepiej z eKontem III edycja

Instrukcja jak odebrać 100 zł do Decathlonu?

Jeżeli spełniamy powyższy warunek to nie pozostaje nam nic innego jak rozpocząć spełniać warunki, które przygotował dla nas mBank. Na całe szczęście to nic trudnego i cały proces zamyka się w 3 bajecznie prostych krokach.

#1 KROK – złóż wniosek o konto [wykonaj do 28.02.2018]

Przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy. Przy tym kroku konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji.

Po chwili otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację wraz z linkiem, który przekieruje Cię na stronę banku w celu złożenia wniosku o promocyjne konto. Złóż wniosek o indywidualne eKonto Standard (przypominam konto jest bezwarunkowo darmowe) lub o eKonto Plus. Podczas składania wniosku koniecznie:

#2 KROK – podpisz umowę [w 30 dni od wysłania wniosku, nie później niż do 31.03.2018]

Teraz pozostaje Ci tylko podpisać umowę o konto. Spokojnie możesz wybrać taki sposób, który najbardziej Ci odpowiada, do wyboru masz:

 • wizyta kuriera – w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie
 • w Oddziale Banku
 • w mKiosku

Ważne: Jeśli wybierzesz podpisanie umowy w placówce (mKiosk) pamiętaj, aby podpisać wniosek złożony przez stronę promocyjną. Zdarzało się już wcześniej, że pracownik banku, aby poprawić swoje statystyki anulował wniosek internetowy i zakładał nowy. W takim wypadku niestety zostaniesz wykluczony z promocji.

#3 KROK – wykonaj 5 aktywności [w miesiącu podpisania umowy lub w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy]

Teraz czas na wykonanie 5 dowolnych aktywności na Twoim koncie. Co ciekawe Bank daje Ci naprawdę szerokie możliwości ponieważ zaakceptuje:

 • płatności kartą – płacisz za co chcesz na dowolną kwotę
 • przelewy na konto w innym banku niż mBank – opłacaj rachunki lub rób przelew znajomym, albo na swoje konto w innym banku

Możesz więc 5 razy zapłacić gdzieś kartą lub wykonać 5 przelewów z konta (nawet na swoje inne konto w innym banku), ale równie dobrze możesz wykonać 3 płatności kartą i dwa przelewy.

Transakcje mogą być wykonane na dowolną kwotę, ich liczba ma sięgnąć po prostu 5 i niczego więcej bank nie wymaga. Co ważne, transakcje te muszą być wykonane najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy i również do końca tego miesiąca muszą być zaksięgowane na Twoim koncie.

Czyli jeżeli podpiszesz umowę w styczniu to 5 aktywności wykonujesz jeszcze w styczniu lub możesz spokojnie wykonać je w lutym.

>>Przejdź na stronę banku i skorzystaj z promocji<<

To wszytko!

Voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania w Decathlonie zostanie przekazany poprzez wiadomość mailową do 30.06.2018 roku. Przypominam, że możesz go wykorzystać na dowolne zakupy z asortymentu sklepu.

>>Przejdź na stronę banku i skorzystaj z promocji<<

Dla aktywnych 650 zł zwrotu za zakupy

Jeżeli już korzystamy z pierwszej części promocji to jednocześnie możemy załapać się na dodatkowe 4% moneyback’u za aktywne płacenie kartą przyznaną do konta i BLIKiem w sklepach/punktach handlowo-usługowych stacjonarnych.

Zwroty będą naliczane przez 5 miesięcy począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto, czyli jak umowa będzie podpisana w styczniu to wszystko startuje od lutego.

Maksymalnie w każdym miesiącu do zgarnięcia będzie 130 zł.

WARUNKI NALICZANIA MONEYBACK’U:

 • zapewnienie wpływu min. 1 000 zł/m-c (jednorazowy wpływ)
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej np. na telefonie – w każdym miesiącu
 • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 250 zł – w każdym miesiącu
 • podczas wnioskowania o konto zaakceptuj regulamin promocji oraz oświadczenia z sekcji “X. Oświadczenia”

>>Przejdź na stronę banku i skorzystaj z promocji<<

Podsumowanie

To dobra i prosta promocji mBanku, w której zyskać może każdy kto będzie chciał z niej skorzystać i to nie mało bo aż 100 zł do Decathlonu. Dodatkowo można zgarnąć nawet 650 zł zwrotu za zakupy – też ciekawa propozycja dla tych co planują aktywnie korzystać z konta.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 39

 1. Mariusz pisze:
  A czy po okresie promocyjnym (moneyback) można bez żadnych zobowiązań zrezygnować z rachunku bankowego?
 2. Mike pisze:
  Po kliknięciu w “złóż wniosek” pojawia się informacja na stronie “410 Gone” – czy to oznacza że promocja już się zakończyła czy to po prostu jakiś tymczasowy błąd?
 3. Mike pisze:
  Mam jeszcze pytanie, czy gdziekolwiek jest informacja że zawarta umowa jest objęta promocją bądź czy mogę gdzieś na bieżąco sprawdzić czy wymagane operacje w danym miesiącu zostały spełnione?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na umowie nie będzie takiego zapisu, gwarancją uczestnictwa w promocji jest to, że składasz wniosek za pośrednictwem promocyjnej strony. To czy spełniłeś warunki musisz ocenić sam, Bank wysyła od razu nagrodę bez wcześniejszego uprzedzania.
 4. daw pisze:
  czy da sie skorzystac z tej promocji i jeszcze dodatkowo wpisac osobe polecajaca ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Promocje mBanku nie łączą się i tak jest zawsze zapisane w regulaminie, ale w sumie możesz sprawdzić to i wpisać kod polecenia, a może jakoś to przejdzie, ale ja tego nie gwarantuję 🙂
 5. Sebastian pisze:
  A czy opłacanie rachunków z popularnej aplikacji sprytny Bill rowniez jest zaliczane tak jak w przypadku poprzedniej promocji mbanku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do dowolnych 5 płatności będzie się liczyć, ale nie do moneyback’u.
 6. Artur pisze:
  Czy transakcja wypłata gotówki przy kasie podczas zakupów jest wliczana do 4% moneybacku?
 7. Marcin pisze:
  jeśli chodzi o moneyback to na stronie jest chyba niedoprecyzowane odnośnie wpływu 1000zł , bo w regulaminie: “3) na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł w
  danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku,
  którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem,”
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A w czym dokładnie potrzebujesz wyjaśnienia?
  • Marcin pisze:
   nie potrzebuję wyjaśnienia, ani nie hejtuje żeby nie było 🙂 Uważam tylko, że taka informacja (“nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem”) jest dosyć istotna i fajnie by było gdyby była zawarta w Waszym opisie promocji 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ok, myślałam, że zadajesz pytanie
 8. Barbara pisze:
  Dzisiaj mi przeszedł zwrot moneyback jakieś 11zł hehe ale robiłam ten 1000zł z mojego innego konta tylko mam inny adres zameldowania widzę wpisany to może uznali to:) Nie wiem..Apropo myślałam że zwrócą te 150zł ale to pewnie zależy ile się wyda:D
 9. Adam pisze:
  Którego się dostaje moneyback? Otrzymał już ktoś?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków moneyback’u, czyli za luty zwrot powinien być do końca marca. Jak coś jest nie tak to można skontaktować się z konsultantem poprzez bankowość online i tam szybko można wyjaśnić.
 10. Ewa pisze:
  Witam ! Nie otrzymałam vouchera 100 zł na zakupy do Decathlonu czy ja go jeszcze otrzymam,Informowałam się w banku i odpowiedziano mi że nic im o tym nie wiadomo jak to jest ??
  Bardzo proszę o odpowiedż .
  Pozdrawiam
  Ewa
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania w Decathlonie zostanie przekazany poprzez wiadomość mailową do 30.06.2018 roku jest jeszcze trochę czasu na to więc proszę o cierpliwość. 🙂
 11. Adam pisze:
  Witam. Kwota potrzebna do uzyskania moneybacku to 250zł wydane poprzez płatności kartą. Liczy się ona od początku miesiąca czy od momentu wymaganego wpływu min. 1000zł. Proszę o info. Adam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na wykonanie płatności min. 250 zł masz cały miesiąc 🙂 oczywiście im więcej będziesz płacić kartą tym większy moneyback otrzymasz 🙂
 12. Marek pisze:
  Witam. Chciałbym podzielić się informacją. Bank pobrał mi opłatę za kartę 4zl. Żeby nie było opłaty trzeba wykonać 5 płatności kartą. Ja wykonywałem przelewy z konta.
 13. Grzegorz pisze:
  Jak przelewasz ze swojego konta w innym banku to nie dostaniesz zwrotu :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dostaniesz, dostaniesz. Dlaczego uważasz, że ktoś nie dostanie zwrotu?
  • Grzegorz pisze:
   Jak przelewasz ze swojego konta w innym banku to nie dostaniesz zwrotu :/
   Bo ja nie dostałem i pani na infolinii powiedziała że z innego konta musi być przelew. :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin mówi, że przelew nie może pochodzić z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem. Zgodnie z II Kro jest organizatorem promocji – “Bank” pisane od wielkiej litery dotyczy mBanku, czyli nie można robić przelewu ze swojego innego konta w mBanku.
 14. Zygi pisze:
  Czy ktokolwiek otrzymał już bon do Decathlonu?
 15. Barbara pisze:
  Też czekam i szukam czy czasem w starych meilach gdzieś nie ma
 16. Grzegorz pisze:
  Ja nie dostałem chyba ze poszło do spamu :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nagrody mają być przyznane do 30.06 więc spokojnie – jeszcze kilka dni zostało 🙂
 17. Grzegorz pisze:
  Dzis dostałem 100 zł w podarku :]
 18. Barbara pisze:
  Też dostałam 25 czerwca 😀
 19. EWA pisze:
  Witam !!
  Otrzymałam bon do Decathlonu dziękuję bardzo.

Napisz komentarz