PROMOCJA ZAKOŃCZONA

1 sprytny sposób, aby ominąć WSZYSTKIE opłaty w najnowszej promocji Citibanku i otrzymać telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł

Citibank przygotował MEGA promocję dla wszystkich osób, które do 31 marca 2017 (włącznie) założą u nich kartę! Do odebrania jest naprawdę atrakcyjny zestaw, a dobra wiadomość jest taka, że przez promocję można przejść omijając WSZYSTKIE opłaty. Wystarczy zastosować wskazówki, o których piszę w dzisiejszym artykule.

Aktualizacja: Początkowo promocja miała trwać do 1 października 2016, jednak z powodu dużej popularności Citibank przedłużył ją do 31 marca 2017. Nadal możesz do niej dołączyć.

lg-k8-citibank

A oto wspomniany zestaw, który dostajesz w tej promocji:

 • Nowy telefon LG K8 LTE (wartość 549zł)
 • Gwarancja na sprzęt 24 miesiące
 • Możliwość wybrania karty, która jest całkowicie bezpłatna
 • Prezent jest zwolniony z podatku

Oczywiście liczba telefonów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Każdy, kto będzie postępował zgodnie z moimi wskazówkami otrzyma taki sprzęt i ominie WSZYSTKIE opłaty, na które mogą naciąć się uczestnicy nieczytający naszego bloga i regulaminów promocji (link do regulaminu znajdziesz standardowo na końcu wpisu).

Aktualizacja 27.09.2016: Kilku czytelników potwierdziło już, że otrzymali telefony:

2016-09-26_1235

Źródło: https://moniaki.pl/zrodlo1

2016-09-26_1237

Źródło: https://moniaki.pl/zrodlo2

2016-09-27_0839

Źródło: https://moniaki.pl/zrodlo3

Co bank ma z tego?

Bank na przejrzystych zasadach rozdaje ludziom telefony – to fakt bo już setki naszych czytelników skorzystały z tej jak i poprzednich promocji Citibanku (tutaj możesz zobaczyć zdjęcia i komentarze, jakie nam podesłali). Ale co ma z tego bank?

Na pewno ma nowego klienta, który liczy się do ich wewnętrznych statystyk, a wiadomo, że wzrost nowych klientów równa się zadowoleniu zarządu i akcjonariuszy.

Ale co więcej ma z tego bank? Nie do końca wiadomo, bo w regulaminie nie ma żadnych haczyków czy ukrytych opłat, na których mógłby zarabiać. Jeśli wybierzesz darmową kartę Citi Simplicity to z tą promocją nie wiążą się żadne opłaty.

Trzeba tylko pamiętać, żeby – tak jak każdą kartę – spłacić w okresie bezodsetkowym, który w tym wypadku wynosi 26 dni od dnia wystawienia wyciągu. Można zrobić to kilkoma kliknięciami w

panelu internetowym lub robiąc przelew na wskazany przez bank rachunek.

Ale wracając do tematu…

Może być też tak, że bank liczy, że spodoba Ci się ta darmowa karta i że będziesz korzystał z niej na stałe. A może liczą, że w przyszłości skorzystasz z innych ich produktów, na których sowicie zarobią np. kredyt mieszkaniowy? A może mają nadzieję, że będąc zadowolonym klientem polecisz ich swoim znajomym? Możliwe…

Jest też spora szansa że odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż nam się wydaje. Otóż reklamy w telewizji kosztują setki tysięcy złotych dziennie, a organizując taką promocję bank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają.

W ten sposób bank zdobywa nowych klientów, a część z pieniędzy zaoszczędzonych na reklamie oddaje klientom w formie podarku i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Trudno powiedzieć, którą z tych motywacji kieruje się bank ale warto docenić fakt, że przygotował tak atrakcyjną promocję na uczciwych warunkach i skorzystać z tej okazji i zgarnąć elegancki sprzęt.

4

Skąd się biorą takie okazje?

Jeśli jesteś na naszym blogu po raz pierwszy to możesz się dziwić skąd się biorą takie okazje i dlaczego w ogóle bank miałby nagradzać ludzi za to, że korzystają oni z jego usług?

Doskonale to rozumiem – lata temu sam obserwowałem z niedowierzaniem różne promocje bankowe i doszukiwałem się w nich haczyka. Dziś, po ponad 2 latach obserwowania rynku bankowego i okrągłego roku prowadzenia bloga o promocjach bankowych, widzę że to całkowicie normalna – można powiedzieć że „standardowa” – praktyka banków na pozyskanie nowych klientów.

baner250Włączasz telewizor i czasem rzuci Ci się w oczy jedna czy druga reklama banku, ale kiedy spojrzysz na rynek bankowy w całości to zauważysz, że praktycznie każdy bank w taki lub podobny sposób próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Promocje bankowe i korzystanie z nich, tylko po to aby zdobyć jakiś bonus to dla naszych stałych czytelników chleb powszedni. Wiedzą oni, że wystarczy tylko przeczytać regulamin promocji (lub artykuł na naszym blogu napisany na podstawie regulaminu) i postępować wg jego wytycznych, aby otrzymać premię pieniężną lub gadżet.

Jednocześnie rozumiem, że dla osób z zewnątrz może to być trochę czarną magią, dlatego żeby ułatwić naszym nowym czytelnikom poruszanie się w tym świecie przygotowaliśmy specjalny poradnik PDF, który możesz pobrać klikając tutaj lub w okładkę po prawej.

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Wkładamy dużo wysiłku w wyszukanie, prześwietlenie i dokładne opisanie najlepszych ofert bankowych, a korzystając z linków zamieszczonych na naszej stronie, doceniasz naszą pracę i pozwalasz nam zarobić za to kilka złotych, które otrzymamy od banku za Twoje uczestnictwo w promocji.

Kto już z tego skorzystał?

Jak wspomniałem, promocje bankowe to coś całkiem normalnego i to nie pierwsza taka promocja, w której można odebrać telefon od Citibanku (choć pierwsza tak łatwa!).

Z poprzedniej takiej promocji skorzystało na naszym blogu aż 1835 osób i opisałem całą tę promocję w artykule „Tabletowe Szaleństwo” – zachęcam przeczytać. Czytelnicy byli zachwyceni całą akcją i podsyłali nam nawet zdjęcia odebranego w ramach promocji sprzętu:

2015-10-13_0830

Ty też możesz dołączyć do tych osób. Cała procedura jest bardzo prosta:

Tutaj wypełniasz formularz -> Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku -> Ustalasz szczegóły podpisania umowy -> Przyjeżdża kurier z umową -> Logujesz się do bankowości internetowej -> Płacisz nową kartą za codzienne zakupy -> Odbierasz przesyłkę z telefonem LG K8.

Poniżej jeszcze rozpiszę dokładnie te wszystkie elementy.

Oczywiście od razu po odebraniu sprzętu możesz zamknąć kartę (obowiązuje 30 dni wypowiedzenia). Będziesz mógł to łatwo zrobić klikając w odpowiednią opcję w panelu on-line lub dzwoniąc na infolinię. Nie ma żadnej kary ani niemiłych konsekwencji związanych z zamknięciem karty.

Ważne: W tej promocji bank daje do wyboru 2 karty. Koniecznie wybierz kartę o nazwie Citi Simplicity bo jest darmowa. Aaaaaa… I rozmawiając z konsultantem na infolinii nie daj się namówić na włączenie żadnych usług dodatkowych – słyszałem, że czasem próbują do tego zachęcać, a to są opcje płatne.

Teraz, kiedy już wiesz, dlaczego banki organizują takie fajne promocje i jak wygląda cała procedura chcę żebyś przeczytał jeszcze szczegółowy opis tego, co należy wykonać (na podstawie regulaminu promocji), aby bez przeszkód otrzymać Telefon LG K8 LTE:

3 Dziecinnie Proste Kroki, Aby Odebrać Telefon LG K8 LTE

KROK #1

Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Polecam abyś rozmawiając z konsultantem wybrał kartę Citi Simplicity bo jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków), a Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie:

2017-01-07_1948

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 31 marca 2017r do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz telefon. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

KROK #2

Drugim krokiem w drodze po otrzymanie telefonu LG K8 jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to w ciągu maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

5

KROK #3

Trzeci krok na drodze do odebrania telefonu LG K8 od Citibanku to wykonanie tą nową kartą transakcji na łączną kwotę 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące (możesz szybciej, wtedy szybciej dostaniesz telefon), więc średnio musisz wydawać tylko 1000 zł miesięcznie.

Myślę, że jest to całkiem realna kwota do wydania bo do tego limitu zaliczają się zarówno transakcje za zakupy w internecie (pamiętaj żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV) oraz transakcje w punktach usługowo-handlowych, jak sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

A żeby ułatwić sobie wyczerpanie tego limitu 3 000 zł możesz skorzystać z poniższych „tricków”:

 • opłać rachunki używając karty poprzez serwis bm.pl lub aplikację sprytnybill.pl
 • jeśli ktoś z Twoich znajomych naprawia właśnie auto lub remontuje mieszkanie pojedź z nim na zakupy i zaproponuj, że zapłacisz kartą, a on da Ci gotówkę
 • będąc z przyjaciółmi na mieście zaproponuj, że zapłacisz kartą za ich drinki, a oni niech dadzą Ci gotówkę
 • jeśli jesteś zmotoryzowany możesz kupić bony na paliwo i wykorzystać je na spokojnie w ciągu najbliższych miesięcy
 • możesz też kupić karty podarunkowe na ubrania, książki itd., które wykorzystasz w przyszłości lub podarujesz komuś na urodziny
 • jeśli od dawna odkładasz zakup jakiegoś drogiego sprzętu do domu: pralka, lodówka, telewizor itd. to jest to idealny moment, aby zapłacić za ten zakup kartą

Jak widzisz spełnienie tego warunku w ciągu aż 3 miesięcy jest banalnie proste, a jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to z tą promocją nie będą dla Ciebie wiązały się żadne koszty, bo wyrobienie i utrzymanie karty jest darmowe.

Oczywiście transakcje kartą na 3 000 zł możesz wykonać szybciej niż w 3 miesiące i szybciej otrzymać telefon.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (nawet 20zł i więcej za jedną wypłatę). Bank nie zaliczy do promocji również zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

Ważne: Regulamin mówi, że kwotę 3 000 zł należy „nabijać” przez 3 pełne miesiące, czyli zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach). Jeśli data podpisania dokumentów to styczeń, to transakcje kartą wykonaj w lutym, marcu i kwietniu (nawet jeśli kartę fizycznie dostaniesz jeszcze w styczniu).

To wszystko! Telefon LG K8 jest już Twój!

Tylko te 3 powyższe kroki są potrzebne, aby dostać telefon LG K8 od Citibanku. Nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje nowiuteńki sprzęt z gwarancją na 24 miesiące.

Kiedy wykonasz już te 3 powyższe kroki to do 14-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków Citibank wyśle Ci potwierdzenie otrzymania telefonu. Maksymalnie 30 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Ciebie telefon LG K8. Spodziewaj się niezapowiedzianego kuriera z ogromnym pudłem, w którym będzie dobrze zabezpieczony sprzęt.

maxresdefault

Oczywiście z karty możesz później zrezygnować bez żadnych opłat czy konsekwencji. Możesz zrobić to nawet od razu po odebraniu telefonu. Musisz tylko pamiętać o standardowych 30 dniach wypowiedzenia.

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Uważam, że zdecydowanie tak. Przejrzyste warunki promocji dają gwarancję, że otrzymasz nowiutki telefon LG K8. Musisz tylko zacząć płacić nową kartą od Citibanku i wydać 3000zł w 3 miesiące. Prościzna 🙂

Ocena promocji: 5star

Przypominam!: Promocja z Telefonem LG K8 LTE obowiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z tej oferty klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z TELEFONEM LG K8 LTE <<.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 175

 1. Alpej pisze:
  Uczestnikiem Oferty („Uczestnik”) może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, w przypadku która w trakcie trwania Oferty
  łącznie spełniła poniższe warunki:
  a) od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank
  itd.
 2. Alpej pisze:
  Myślę, że jest to podstawowy warunek wyłączający wiele osób z tej promocji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak to prawda, każda promocja ma jakieś kryteria ucestnictwa, dlatego taka informacja została zawarta w artykule. 🙂
 3. beka z typa pisze:
  ” Alpej ” Mistrz dedukcji !! hue hue hue
 4. luki pisze:
  a gdyby tak przy pomocy bm.pl przelać np dziewczynie jednorazowo 3001.00zł tytułem czynsz
  po czym z jej konta przelać na swoje i spłacić kartę to też przejdzie ? 😀
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Ciekawa koncepcja 🙂 Nigdy nie próbowałem takiego podejścia. Może ktoś z czytelników potrafi potwierdzić czy to zadziała, hm?
 5. EmilyDogg pisze:
  Jakoś promocja z tabletem lenovo nie działała. Zapisałem się 3 razy ani razu nie oddzwonili (a trwało to sporo czasu). Pojawiły się za to inne telefony z reklamami. Coś mi tu śmierdzi..
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Dzięki za wiadomość… Mi też się nie podoba takie postępowanie. Ktoś też jeszcze tak miał? Dajcie znać to będziemy najwyżej składać reklamacje do Citibanku.
 6. Krystian pisze:
  Witam,
  odnośnie sposobu z BM.pl czy SprytnyBill.pl zastanawia mnie ten zapis regulaminu:
  “2. Transakcje, o których mowa w ust 1 lit b) powyżej muszą spełniać następujące kryteria:
  b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta
  związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego
  w Warszawie S.A.,”
  Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Krystian, przeczytaj jeszcze raz zacytowany przez siebie punkt 🙂

   “w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków”

   Korzystając z bm.pl lub sprytnybill nie robisz przelewu z karty tylko bezgotówkową płatność kartą, więc transakcja taka spełnia warunki regulaminu 😉

 7. SwbekW pisze:
  Jak zrezygnujesz to oddajesz telefon no nie ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bo odbiorze telefonu możesz bez konsekwencji rozwiązać umowę o kartę z zachowaniem 30dniowego okresu wypowiedzenia. 🙂 Nie stracisz więc zdobytego telefonu.
 8. Michał pisze:
  a jak bank zapatruje się na rolników , jakie są kryteria dochodów ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kiedyś ustalałam tę kwestię z Citibankiem i okazało się, że bank nie przyznaje kart kredytowych osobom prowadzącym działalność rolniczą.
 9. Krystian pisze:
  Wybaczcie, że jest to nowy komentarz. Nie mniej dziękuje Robert za rozwianie wątpliwości. 🙂
 10. Luk pisze:
  A czy myślicie, że przejdzie taka sytuacja:
  1. Ide do sklepu np. Euro RTV i kupuję np. telefon za 3000zł płacąc tą kartą od Citi
  2. Na drugi dzień wracam do sklepu i zwracam telefon
  3. Dostaję zwrot albo w gotówce albo na tą samą kartę (wydaje mi się, że transakcja zwrotna to juz inna transakcja więc teoretycznie na karcie będą 2 transakcje w tym ta wymagana na 3000zł)

  Myślicie, że cos takiego może przejść?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jest to możliwe, ale zwrot musisz dostać w gotówce lub na inną kartę. Transakcje zwrócone na kartę Citibanku nie będą liczone.
 11. Luk pisze:
  Może warto zrobić listę sklepów, w których zwrot nie jest zwracany na kartę, tylko w gotówce albo na konto?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że jeżeli ktoś będzie zainteresowany takim obejściem warunku promocji to z powodzeniem znajdzie sklep, który mu to ułatwi. 🙂
 12. Adam pisze:
  Konto godne polecenia—BZ WBK miałem dostać 120 zł premi według Waszych wskazówek i nic takiego się nie stało—d’laczego
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli była to promocja z 3 przelewami po 800 zł w kwketniu, maju i cerwcu, to nie ma powodów do stresu bo info o przyznaniu premii dostaniesz do 25 lipca.

   W wiadomości informującej o przyznaniu premii będzie zamieszczony link, w który należy kliknąć w celu uzupełnienia danych do przelewu: numer aktywnego Konta Godnego Polecenia, imię i nazwisko, a także adres zamieszkania. Należy wykonać to do 31 lipca 2016 roku.

   Do 24 sierpnia premia wpłynie na Twoje konto.

   Pozdrawiam 🙂

 13. Adam pisze:
  Tak własnie było—no to do0bra -to teraz spoko czekam—-i Pozdrawiam i dzięki ……
 14. Stefan pisze:
  Za telefon trzeba zaplacic 549 pln ??????
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli chodzi o ten telefon to tak, chociaż w sumie przeglądając internet spotykałam się nawet z wyższymi cenami. Dlatego generalnie uważam, że taka nagroda ze strony banku to bardzo dobra propozycja. To tak jakbym, przez 3 miesiące opłacała jakieś rachunki, a dodatkowo otrzymała jeszcze w prezencie od banku telefon. 🙂
 15. luka pisze:
  Czy jeśli zapłacę mojemu nauczycielowi za korepetycje przez bm.pl to będzie to się liczyć do sumy tych 3 tyś. ?
 16. Bart pisze:
  W załączniku do regulaminu na stronie citibanku jest taka pozycja: “Prowizja za Transakcję gotówkową przy użyciu Karty oraz przelew z Rachunku Karty: 6% wartości Transakcji nie mniej niż 10 zł” – czyli w przypadku jeżeli chcę zrobić przelew jednorazowo 3000 zł to płacę od tego ponad 150 zł prowizji? Czy dotyczyłoby to też płatności przez wskazane przez Was serwisy typu sprytnybill.pl?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Bart, kluczowe tutaj jest słowo “transakcję gotówkową”. W promocji wnioskujesz o kartę kredytową, a ona nie służy do wypłat z bankomatów (transakcja gotówkowa) i robienia przelewów przez bankowość internetową (transakcja gotówkowa). Gdybyś chciał wypłacić z bankomatu te 3000zł to wtedy zapłaciłbyś 180zł prowizji. Jeśli będziesz płacił kartą, tak jak opisałem w artykule (transakcje BEZgotówkowe) to nie będzie żadnych opłat.
 17. Bart pisze:
  Ok, ale czy dobrze rozumiem, że transakcja poprzez sprytnybill.pl czy bm.pl nie będzie podlegała tym opłatom?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Nie będzie podlegała opłatom, tak jak wszystkie inne transakcje internetowe. Pamiętaj tylko, żeby płacąc zawsze wybierać opcję “zapłać kartą” (tam gdzie podaje się numer karty i kod cvv) i będzie dobrze 🙂
 18. Sebulus pisze:
  Cześć, mam pytanko, “Regulamin mówi, że kwotę 3 000 zł należy „nabijać” przez 3 pełne miesiące” – pełne 3 miesiące tzn że w każdym z tych trzech miesięcy muszę dokonać chociaż jednej transakcji a ich suma ma być na 3tys zł czy wystarczy jednorazowo zaraz po otrzymaniu karty zrobić transakcje bezgotówkową na 3tys zł w jednym miesiącu? Bo jeżeli muszę transakcję wykonywać przez 3miesiace to jak mam zerwać umowę do 30 dni od daty podpisania umowy?

  Pytanko 2: czy przelew przez stronę bm.pl pod tytułem “zwrot zaliczki od XYZ” będzie akceptowany i spełni wymagania czy nie?

  Z góry dziękuje za odpowiedź.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj!
   Pytanie pierwsze – 3 000 zł należy wydać w ciągu 3 miesięcy, czyli możesz tę kwotę wydać jednorazowo w jednym miesiącu, a możesz wydawać ją częściowo w każdym miesiącu. Rezultat ma być taki, że po upływie 3 miesięcy ma być wykonany obrót kartą na kwotę równą 3 000 zł. W jednym miesiącu możesz wydać 500 zł w drugim 1 500 zł, a w trzecim 1 000 zł i tak też będzie dobrze. 🙂 Pytanie ode mnie – dlaczego miałbyś zrywać umowę do 30 dni od daty podpisania umowy? Zgodnie z zasadami, umowę możesz rozwiązać zaraz po otrzymaniu nagrody z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia – chyba chodziło Ci o to co? 🙂

   Pytanie drugie – w przypadku tej strony nie da się robić dowolnych przelewów opłacanych kartą, możesz za jej pomocą płacić za rachunki “papierowe” – od dostawców usług (prąd, woda, internet itp.)

   Mam nadzieję, że udało mi się Ci pomóc – w razie pytań służę pomocą! 🙂 Pozdrawiam

 19. Tomasz pisze:
  Witam
  We wcześniejszym komentarzu było pytanie czy za telefon trzeba zapłacić 549 zł. Wasza odpowiedź brzmiała, że tak. To jak to jest z tą promocją. Wydam 3 tys zł a dostane telefon za który muszę zapłacić 549 zł? A jest napisane, że telefon jest za darmo:)Proszę o sprostowanie jeśli się mylę
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W którym komentarzu została zawarta informacja o tym, że za telefon trzeba zapłacić? Oficjalnie potwierdzam: ZA TELEFON NIE TRZEBA PŁACIĆ, TO DARMOWY PREZENT ZA WYKONANIE OBROTU KARTĄ NA KWOTĘ 3 000 ZŁ. Natomiast podana wartość telefonu to cena rynkowa, gdyby ktoś chciał normalnie wejść do sklepu i kupić taki telefon od ręki. Pozdrawiam 🙂
 20. Andrzej pisze:
  A czy transakcje w obcej walucie też się liczą ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Andrzej w zasadzie nie polecamy tego typu rozwiązania ponieważ przede wszystkim nigdy nie wiadomo jak będzie wyglądało przewalutowanie i czy ono wyjdzie uczestnikowi na dobre. Kursy walut się zmieniają i to może utrudnić zadanie. Regulamin promocji mówi, że ma być to 3 000 zł, nie ma w nim mowy o transakcjach w obcej walucie. Dlatego proponuję wykonać te transakcje w złotówkach. 🙂
 21. Artur pisze:
  pytanie odnośnie zapisu :
  e)
  do Wniosku dostarczyła wymagany przez Bank, ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane
  na Wniosku dochody („Dokument dochodowy”), zgodnie z listą wymaganych przez Bank Dokumentów dochodowych dla
  poszczególnych form zatrudnienia klientów, która stanowi załącznik do Regulaminu,

  to czy jakies pismo, czy stegment z banku mi potrzebne zeby udokumentowac dochody-czy na podstawie umowy – pracuje od 2 tygodni w nowej pracy i mam umowe o prace- próbną-

  czy kwalifikuje sie do zgarniecia LG.

  nadmienie ze to moj pierwszy taki antysystemowy haczyk 🙂

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Więc tak, generalnie jest tak że aby wgl przystąpić do promocji to należy pracować min. 3 miesiące w obecnej firmie i faktycznie podczas rozmowy z konsultantem kilka razy usłyszałam pytanie “dla potwierdzenia” ile czasu pracuję w danym miejscu. 🙂 Natomiast czy Twoja umowa na okres próbny będzie wystarczająca dla banku to szczerze powiem, że nie wiem. Bank musi mieć bowiem gwarancję, że dając komuś kartę kredytową on będzie w stanie ją spłacić.
   A może zanim zacząłeś obecną pracę to pracowałeś gdzieś wcześniej przez dłuższy czas? Może wtedy bank będzie brał pod uwagę to że już miałeś stałą pracę.

   A co do dokumentów to właśnie podczas rozmowy konsultant podpowiada jaki dokument możesz przygotować, ale jeżeli nie będzie Tobie on odpowiadał to możesz zaproponować inny, celem takiej rozmowy z konsultantem jest ustalenie istotnych kwestii. 🙂 Mi Pani zaproponowała wydruk z konta bankowego i się zgodziłam, w Twoim przypadku wydruk może nic nie dać bo nie pracujesz w obecnej firmie 3 miesiące. :/

   Mój wniosek jest taki: zawsze możesz zgłosić się do promocji, a najwyżej podczas rozmowy konsjltant wykluczy Twój udział. Tyle mogę pomóc ze swojej strony. 🙂

 22. Mejt pisze:
  Wszystko pięknie łądnie, ale zapomnieliście nadmienić że za każdą polecona osobę otrzymujecie od banku 300 zł 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zarabiamy na tym, że ktoś zarabia na bankach… Czy to nie piękne? 🙂 W ostateczności nikt nic na tym nie traci, zyskują dwie, a w przypadku tej promocji nawet trzy strony 🙂 A czy my mamy z tego aż 300 zł…hmmm no nie bardzo, weźmy chociaż pod uwagę koszty utrzymania bloga i inne koszta… Poza tym… Promujemy wszystkie najlepsze promocje bankowe, a nie tylko te, na których zarabiamy. Bo najważniejszy jest czytelnik, a nie pieniądze. Pozdrawiam 🙂
 23. Tomasz pisze:
  Witam
  Mam pytanie odnośnie jednego z punktów w reg. w warunkach przyznania nagrody.Mianowicie:
  b) uczestnicy dokonają wydana Karta transakcje na kwotę łączną 3000 tys zl w ciagu 3 miesięcy kalendarzowych jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu w którym została podpisana przez Bank umowa o kartę
  Czyli jeśli dzisiaj mi przyszła karta tj 28.07 i już zrobiłem nią zakupy na 3 tys zł to się nie liczy?Czy okres 3 miesięcy liczy się od 01.08? Czy może jeszcze coś innego?:)
  P.S przez pomyłkę wcześniej dodałem ten komentarz w innym poście.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli umowę o kartę podpisałeś w lipcu (a myślę że tak było) to transakcja/je na 3 000 zł powinna być wykonana/ne w ciągu 3 kolejnych miesięcy począwszy od sierpnia. 🙂 Pozdrawiam.
 24. Tomasz pisze:
  W takim razie radziłbym dodać informacje na stronie o tym, gdyż ktoś dostanie kartą np 03.08 i zacznie robić zakupy na kwotę 3 tys albo i więcej a później się okaże, że kwota ta nie była naliczana do promocji, gdyż obowiązuje od września. Dobrze myślę??:)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tomasz taka informacja została zawarta w tekście, dokładnie pod 3 krokiem, w zielonej ramce, takie informacje zawsze umieszczamy w tekście. 🙂
 25. Tomasz pisze:
  Ooo ja:D Przepraszam bardzo nie wiem jak ja tego nie zauważyłem:/ A zakupy już zrobione…No nic trza będzie znajomych namówić na zakupki:)Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.
 26. Sławomir pisze:
  A jak bank zapatruje się na osoby zarabiające w innej walucie niż PLN?
  Dochody spore i zatrudnienie od ponad roku…
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hmmm… Nie mieliśmy jeszcze żadnej informacji od czytelnika zarabiającego w obcej walucie, więc nie jestem w stanie powiedzieć na 100% ale na pewno warto wypełnić formularz i sprawdzić. Sądzę, że nie powinno być problemów. Daj znać, jak będziesz po 😛 Miłego wieczoru!
 27. ddt pisze:
  Sporo sklepów przyjmuje płatność kartą i oddaje pieniądze w gotówce, np. CCC ale też trzeba uważać bo np. Empik i Smyk oddaje na kartę prezentową !
 28. Marcin pisze:
  Dziwna ta promocja, pewnie gdzieś jest haczyk.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marcin, ja biorę udział w jednej z promocji Citibanku, wszystko jest ok i nie widzę żadnych haczyków. Powiem więcej, z opisywanych promocji (np nagroda tablet) skorzystało wielu czytelników i bez problemu odebrali nagrody (autentyczne komentarze uczestników i zdjęcia nagród można zobaczyć w zakładce “Sukcesy czytelników -http://moniaki.pl/dowody/). Regulamin tej promocji został szczegółowo prześwietlony i nie zawiera żadnych niepokojących zapisów. 🙂
   Natomiast może Ty widzisz jakieś haczyki? Może jest w tej promocji coś niezrozumiałego? Jeżeli tak to podziel się swoimi obawami – chętnie Ci pomogę, wytłumaczę jakieś szczegóły. 🙂 Pozdrawiam! 🙂
 29. Jacek pisze:
  A po jakim czasie można zrezygnować z tej karty żeby nie zaczęły się naliczać żadne opłaty?

  PS. W tabeli opłat widzę różne opłaty do tej kary, np. 6zł miesięcznie za obsługę telefoniczną. O co z tym chodzi?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Już wszystko tłumaczę. 🙂 Jeżeli w promocji wybierzesz kartę Simplicity to jej utrzymanie przez cały okres umowy jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe, czyli nie ma naliczanej żadnej opłaty miesięcznej za kartę (Jeżeli wybierzesz inną kartę to ona będzie już płatna, z tego co pamiętam 18 zł/m-c). Opłata 6 zł naliczana jest za usługi dodatkowe np. CitiPhone, ale podczas rozmowy konsultant pyta czy chcesz włączyć dodatkowo płatne usługi czy nie. Dla pewności jeszcze sam możesz zaznaczyć w rozmowie, że prosisz o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług. 🙂 Wtedy będziesz miał pełną gwarancję, że za kartę i jej obsługę nic nie zapłacisz. 😉
   Bez jakichkolwiek konsekwencji, możesz zrezygnować z karty zaraz po otrzymaniu nagrody, czyli jednego dnia kurier przywozi Ci telefon, a ty następnego dnia możesz złożyć wypowiedzenie umowy. 🙂
   Dodatkowo, aby nie ponosić opłaty prowizyjnej za wykonane transakcje należy pilnować aby spłacić kartę w okresie bezodsetkowym ok. 56 dni w Citibanku, 26 dni od daty otrzymania wyciągu z banku. Szczegóły spłacania karty w odpowiednim czasie i sposób wypowiedzenia umowy o kartę, znajdziesz w naszym najnowszym poradniku: http://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/.
   Pozdrawiam! 🙂
 30. RobRoy pisze:
  Witam,
  Mam pytanie, jeżeli umowę podpiszę w sierpniu, a we wrześniu dokonam płatności za 3001 plz to czy telefon otrzymam w okolicach 15 października ? Czy może będę musiał czekać do końca listopada i potem jeszcze 14 dni następnego miesiąca..
  Aha, a czy w każdym miesiącu muszę dokonywać płatności, żeby karta była za free ? Czy w sierpniu muszę robić obrót, żeby nie mieć żadnych kosztów ?
  Na koniec jeszcze jedno pytanie, jeżeli już otrzymam telefon i złożę wypowiedzenie to czy w okresie wypowiedzenia muszą być przeprowadzane jakiekolwiek transakcje, czy nie ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   RobRoy dziękuję za wiadomość 🙂
   1. Jeżeli podpiszesz umowę w sierpniu, a transakcje wykonasz we wrześniu od razu na kwotę min. 3 000 zł to do 14-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków, czyli w Twoim przypadku do 14 października Citibank wyśle Ci potwierdzenie otrzymania telefonu. Fizycznie telefon trafi do Ciebie w ciągu kolejnych 30 dni od dnia uzyskania wiadomości o przyznaniu premii, czyli jeżeli otrzymasz wiadomość o przyznaniu telefonu np. 14 października to do 13 listopada telefon powinien być już u Ciebie.
   2. Jeżeli wybierzesz kartę Simplicity to jest ona dla Ciebie bezwarunkowo darmowa, czyli nie musisz wykonywać transakcji w każdym miesiącu żeby była ona darmowa. W jakimś miesiącu możesz w ogóle nie wykonać transakcji a za kartę Simplicity i tak nie zapłacisz. 🙂
   3. W okresie trwania wypowiedzenia umowy nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji.
   Mam nadzieję, że pomogłam – pozdrawiam! 🙂
 31. Jacek pisze:
  No to o co chodzi z tą opłatą 6zł w cenniku (jest też dla karty Simplicity)?
 32. Jacek pisze:
  “Opłata za możliwość korzystania przez Klienta z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone” = 6 zł miesięcznie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jacku, owszem w Tabeli opłat i Prowizji widnieje informacja, że za możliwość korzystania z usługi CitiPhone jest pobierana opłata 6 zł/m-c. Ale CitiPhone to usługa dodatkowa i jak sam zapis mówi “za możliwość korzystania” ponosisz opłaty, czyli podczas gdy rozmawiasz z konsultantem możesz poprosić o jej włączenie (i liczyć się z kosztami 6 zł/m-c) lub po prostu powiedzieć “nie, dziękuję za wszystkie usługi dodatkowe”.

   Potwierdzam CitiPhone jest dopisane do karty Simplicity, ale jako usługa dodatkowa, a co za tym idzie można z niej skorzystać lub nie. Ja podczas rozmowy z konsultantem poprosiłam o wyłączenie wszelkich dodatkowych usług, jeżeli odczuję potrzebę ich posiadania to je włączę i już. Dlatego teraz mam pewność, że karta Simplicity jest zupełnie darmowa.

   Sama w sobie usługa CitiPhone to nic innego jak zarządzanie swoim Rachunkiem Karty poprzez rozmowę z Doradcą. Za pośrednictwem tej usługi możesz uzyskać informacje na temat Rachunku Karty lub składać różne dyspozycje i oświadczenia. Czyli generalnie jest to coś co średnio opłaca się posiadać, w szczególności jeżeli korzystasz z promocji głównie dla nagrody, a później planujesz zrezygnować z karty. 🙂

   Czy mogę Ci jeszcze jakoś pomóc?
   Pozdrawiam! 🙂

 33. Michu pisze:
  Rozumiem, że kurier jest płatny?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Michu jeżeli chcesz otrzymać kartę kurierem to jest to płatne 30 zł. Standardowo karta przychodzi zwykłym listem i to jest zupełnie bezpłatne. 🙂
 34. Michu pisze:
  Pewnie, że do promocji można się zgłosić, ale jak zostaniemy odrzuceni to bank już ma nasze dane, min. PESEL co jest zwyczajnie dziwne, taki newralgiczny numer. Każdy musi sobie odpowiedzieć czy za 550zł warto sprzedawać dane;)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Szczerze mówiąc osobiście się tym nie przejmuje. 🙂 Mój PESEL podawałam w różnych miejscach min. w kilku bankach, z których później odchodziłam i pewnie też mają moje dane, jak rejestrowałam się na facebook’u prawdopodobnie również był wymagany mój PESEL. Rejestracja w różnych instytucjach to również czasami konieczność podawania danych. 🙂 Akurat bank wydaje się być dla mnie bezpieczną instytucją 🙂
 35. RobRoy pisze:
  czekam już dwa dni ( z niedzielą trzy) na kontakt ze strony banku i nic ;-(
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   RobRoy daj im jeszcze troche czasu, mają sporo zgłoszeń i ciężko im tak szybko oddzwaniać. 🙂
 36. Kamil pisze:
  W formularzu zgłoszeniowym (krok 1) na stronie banku jest taka informacja pod przyciskiem WYŚLIJ: “Karta dostępna już od 1200 zł netto”. Piszesz że karta jest darmowa. Komu wierzyć? 😉 I jeszcze jedno pytanie – czy ktoś już otrzymał telefon z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kamil…1 200 zł netto dotyczy dochodów, to kryterium do uzyskania karty. 🙂
 37. Kamil pisze:
  O ja, faktycznie. Takie oczywiste że aż mi głupio. Dziękuję 🙂
 38. Marcin pisze:
  Witam mam pytanie czy jak znajomy(osoba prywatna) wystawi coś na allegro przedmiot za 3001zł a ja go kupie i zapłacę kartą prze payu czy to się będzie liczyło? czy musi być to ze sklepu lub firmy?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej! Taka transakcja kartą będzie zaliczona do promocji. Pamiętaj tylko, że osoba, która sprzeda przedmiot będzie musiała zapłacić za wystawienie aukcji i prowizję dla Allegro od sprzedaży.
 39. Marcin pisze:
  a czy debet na karcie mogę spłacić kilka dni po zakupie? czy muszę poczekać na wystawienie wyciągu?
 40. Kamil pisze:
  O ja, bardzo Wam dziękuję. Dostałem właśnie telefon. Orientujecie się może czy telefon ma sim-locka? Włożyłem kartę nano SIM sieci Play i nie wykrywa jej zarówno w jednym jak i drugim slocie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie no nic mi o tym nie wiadomo, że telefon ma simlocka więc generalnie każda karta powinna w nim działać. Nie wiem co może być powodem tego probldmu. :/
 41. Kamil pisze:
  Przetestowałem jeszcze z jedną kartą SIM i działa. A więc karta jest walnięta.
  Bardzo Wam dziękuję za informację o tej promocji. Przy karcie kredytowej zostanę chwilę dłużej, a telefon bardzo mi się podoba i godnie będzie zastępował zapasowego staruszka, który po latach dzwonienia prawie wyzionął ducha.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No to my się bardzo cieszymy, że sprawnie i szybko zdobyłeś nowy telefon. 🙂 My właśnie tylko informujemy o promocji, a tak naprawdę cały sukces zawdzięczacie sobie i swojemu działaniu! 😉
 42. Tomek pisze:
  Witam, mówicie że promocja została przedłużona do stycznia, dlaczego więc strona do wypełnienia formularza jest nieosiągalna??
 43. Marek pisze:
  U mnie strasznie dlugo czekalem na karte z WINY banku. Powiedzieli przez telefon ze potrzebna im jest tylko lista transakcji bankowych do potwierdzenia wynagrodzenia. Po tygodniu dzwonią, że to muszę być potwierdzenie z jakimś kodem więc musiałem na nowo generować dla 3miesiecy dla dwóch banków. Po tygodniu dzwonią, że jakimś informacji nie mają i musiałem podać. Po kolejnych 2tyg znowu dzwonią ze te potwierdzenia to za mało i portrzebują wniosku od pracodawcy o zarobkach co musiłem załatwic. Potem znowu dzownią z pytaniem kiedy był u mnie kurier bo nie mają tej daty, mowie ze nie pamietam, ze to oni powinno wiedziec bo to bylo 1,5m temu a ona ze jak nie podam to bede musiał wszystko od nowa wyrabiać – na szczeście jakoś doszedłem do tej daty. Potem znowu czegoś im brakowało i znowu dzownili. Karte dostałem w sumie po jakoś prawie 2m. MIAŁEM DOŚĆ!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Faktycznie niezła przeprawa z Citibankiem. Myślę, że powinni to jakoś usprawnić, może jakieś szkolenia dla pracowników aby trafniej dobierali dokumenty lub zmiana systemu na bardziej pomocny. ????
 44. Krzysztof pisze:
  Witam.

  Kartę otrzymałem we wrześniu, odrazu zalogowałem się do bankowości online i aktywowałem kartę. Teraz, w październiku kupiłem laptopa za ponad 3000 używając karty i po paru dniach ją spłaciłem. Czy to że spłaciłem ją przed wystawieniem wyciągu oraz wydałem odrazu całą kwotę nie bawiąc się w jakieś 3 miesiące w jakikolwiek sposób wpłynie na promocje? Proszę o odpowiedź.

  Pozdrawiam.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oczywiście, że to co zrobiłeś nie stanowi żadnego problemu, spełniłeś wszystkie warunki i telefon jest Twój. 🙂
 45. Krzysztof pisze:
  Jeszcze nie jest ale jak tylko dotrze napewno tutaj napiszę 🙂 Dziękuję za odpowiedź.

  Pozdrawiam.

 46. martin pisze:
  Witam, czy jeśli dołączę do promocji w listopadzie, a wymagane 3tyś złotych wydam w połowie stycznia 2017r to też będę miał możliwość skorzystania z promocji?
 47. Maciek pisze:
  Witam czy karta można płacić online np na konto bukmacherskie czy będzie za to jakaś prowizja i czy spełnię ofertę promocji ??
 48. Maciek pisze:
  Jak skorzystam z płatności tą kartą online na konta hazardowe i jednorazowo zrobię przelew na 3000zl i po kilku dniach splace kartę to czy spełnił bym warunki promocji
 49. Maciej pisze:
  Właśnie rozmawiałem z konsultantem na ten temat jeżeli dokonam transakcje na konto hazardowe za pomocą karty to spełnię warunki i nie będzie prowizji tak więc może coś więcej na ten temat pani napiszę ? Bo to ważne bo mogę wpłacić 3000 zł na konto gracza po czym wypłacić na inne konto a następnie spłacić kartę i wymogł zostanie spełniony chyba że się mylę ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Skoro konsultant w banku przekazał taką informację to niech tak będzie. ????
  • Moniaki.pl - Robert pisze:

   @Maciej, ja na Twoim miejscu radziłbym się doszkolić z regulaminów temu konsultantowi, bo przez niego stracisz tylko czas. Zobacz:

    

   Regulamin promocji:

   2. a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową.

    

   Regulamin kart kredytowych Citibanku:

   Transakcja gotówkowa – wypłata gotówki w bankomatach, bankach lub w innych instytucjach finansowych, przy czym Transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim, w tym internetowych zakładach bukmacherskich, oraz przelew z Rachunku Karty są traktowane na potrzeby Regulaminu jak Transakcje gotówkowe;

    

   Wniosek ode mnie: Zostałeś wprowadzony w błąd bo na potrzeby banku wszelkiego rodzaju hazard, kasyna i zakłady bukmacherskie (włącznie z online) zostały zakwalifikowane jako transakcje GOTÓWKOWE, czyli nie liczą się do promocji.

 50. Marcin pisze:
  Witam, umowę podpisałem 08.08.16 po kilku dniach zalogowałem się na konto i aktywowałem kartę.
  transakcję bezgotówkowe rozpocząłem od 02.09.16 i do dnia 09.10.16 zostało przerobione ponad 3000zł
  Czy będzie zaliczone czy data rozpoczęcia naliczania tych 3000 jest inna.
  Proszę o info aby w listopadzie otrzymać informacje o przyznaniu mi nagrody.
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marcin, teraz do 14 listopada powinieneś otrzymać informację o przyznaniu telefonu, a później to już tylko wizyta kuriera. 😉
 51. Marcin pisze:
  Dziękuje za szybką odp. napiszę jak otrzymam info. o przyznaniu nagrody aby innych zachęcić:) Pozdrawiam
 52. Marcin pisze:
  Witam. w Piątek otrzymałem wiadomość:)
  Drogi Kliencie,

  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.

  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody.
  Mamy nadzieję, że Karta Kredytowa Citibank oraz nagroda przyniosą Tobie wiele radości.
  Jak otrzymam telefon to dam znać.
  Pozdrawiam i dziękuje “MONIAKI” za informacje z ofertami banków

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marcinie, to fajna wiadomość, bardzo się cieszymy, że udało Ci się bez problemu spełnić wszystkie warunki promocji. Gratuluję! I koniecznie podeślij nam zdjęcie nagrody, kiedy już ją otrzymasz od kuriera. 🙂
 53. Marcin pisze:
  Na pewno napisze i prześle fotkę 🙂
 54. kamilll pisze:
  witam czyli jak pójdę do sklepu budowlanego i nakupię asortymentu na 3000 zł to wszystko będzie ok ?
  transakcja będzie uznana tak ?
 55. Ariel pisze:
  Witam,
  mam pytanie odnośnie tego okresu bezodsetkowego 🙂 Podajecie państwo na stronie informację że “Jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu)” natomiast jak wszedłem na stronę opisu karty Citi Simplicity to jest opis że “Z kartą Citi Simplicity masz do 56 dni okresu bezodsetkowego.”
  Czy to jest różnica i jakieś inne zasady czy chodzi o to że do tych 26 dni od wystawienia wyciągu trzeba doliczyć jeszcze 30 dni które są pomiędzy jednym wyciągiem a drugim?

  I jeszcze mam pytanie odnośnie tej klauzuli że te 3000zł trzeba nabić od następnego miesiąca od podpisania umowy. Bo chce zamówić kartę dzisiaj jeszcze i może jak będę miał szczęście to udało by się podpisać umowe jeszcze w tym tygodniu by już grudniowe zakupy i prezenty nabić sobie na kartę. I chciałbym wiedzieć która data jest tą już wiążącą? Dzień w którym przyjedzie do mnie kurier z umową którą podpiszę? Czy np dopiero kurier zabierze tą umowę i po kilku dniach bank ją zatwierdzi? Po czym to poznać? 🙂
  Z góry dziękuje za odpowiedź 🙂
  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Okres bezodsetkowy wynosi 26 dni od daty wystawienia wyciągu. Ale okres rozliczeniowy może być np. od 12 dnia listopada do 11 dnia grudnia. Wtedy gdy dokonasz płatności kartą 12 listopada to okres rozliczeniowy skończy się 11 grudnia. Po 11 grudnia dostaniesz wyciąg i od tego momentu masz 26 dni na spłatę karty. Okres bezodsetkowy może wynieść do 56 dni tylko gdy zsumujemy właśnie te 30 dni bezodsetkowe wewnątrz okresu rozliczeniowego i 26 dni po wystawieniu wyciągu.
   Datą wiążącą na umowie jest data, gdy bank otrzyma Twoją umowę i ją podpisze. Na umowie, którą bank potem Ci przyśle będzie dokładnie napisane jaki jest to dzień. Pozdrawiam
 56. Ariel pisze:
  Dziękuje za odpowiedź 🙂

  A mam jeszcze pytanie czy ta oferta jest tylko internetowo czy da się też to załatwić osobiście w banku? Bo wtedy nie ukrywam że zaoszczędziło by się na czasie a boje się że się nie uda tego załatwić do końca w listopadzie.

 57. Krzysztof pisze:
  20 października pisałem że jak dojdzie telefon to dam znać. Wiadomość o spełnieniu warunków otrzymałem 11.11, dzisiaj otrzymałem telefon. Jedno pytanie, wie ktoś może co jest podstawą gwarancji tego telefonu? Dostałem tylko specyfikację dostawy z danymi klienta i telefonu, żadne FV czy paragonu. Nie wiem jak w razie ewentualnej awarii będzie na to patrzył serwis.

  Pozdrawiam.

  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Razem z telefonem w paczce powinien być protokół wydania sprzętu z magazynu, to on będzie podstawą do ewentualnej gwarancji. Koniecznie podeślij nam zdjęcie telefonu na maila: [email protected]. Pozdrawiam Mateusz
 58. Marcin pisze:
  Telefon wczoraj doszedł:) tak że jestem zadowolony. Polecam wszystkim bo przerobiłem 3000zł a nie zabrali ani grosza. Pozdrawiam i będę doglądał waszej strony
 59. Karolina pisze:
  Witam!!!! Także otrzymałąm telefon teraz chcę wypowiedzie umowę w jaki sposób mozna złożyc wypowiedzenie??? Czy jest jakiś druk???
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Najprościej i najszybciej będzie złożenie dyspozycji o zamknięciu karty przez system bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu wchodzisz w Kontakt z bankiem → Zapytaj/Złóż zlecenie → Karty Kredytowe → Zamknięcie karty (nie mam dostępu do bankowości, dlatego może być trochę inaczej). W treści napisz coś na ten wzór: Proszę o przyjęcie wypowiedzenia umowy kart kredytowej nr …… z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia.
   Proszę także o przesłanie potwierdzenia likwidacji karty – w postaci listu informacyjnego, o ile jest ono bezpłatne.
 60. Karolina pisze:
  Dziękuję za szybką odpowiedź Pozdrawiam 🙂
 61. Sławomir pisze:
  Witam,
  Moniaki w jaki sposób mogę odstąpić od umowy o kartę kredytową, telefon już otrzymałem za co wam jeszcze raz bardzo dziękuję, więc czas na zamknięcie karty 😉
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Najprościej i najszybciej będzie złożenie dyspozycji o zamknięciu karty przez system bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu wchodzisz w Kontakt z bankiem → Zapytaj/Złóż zlecenie → Karty Kredytowe → Zamknięcie karty (nie mam dostępu do bankowości, dlatego może być trochę inaczej). W treści napisz coś na ten wzór: Proszę o przyjęcie wypowiedzenia umowy kart kredytowej nr …… z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia.
   Proszę także o przesłanie potwierdzenia likwidacji karty – w postaci listu informacyjnego, o ile jest ono bezpłatne.
 62. Szymon pisze:
  Witam, dostałem dzisiaj takiego maila:
  “Informujemy, iż 14 grudnia br. została przygotowana w ramach akcji promocyjnej z Citi Handlowy do wysyłki paczka – smartfon LG model K8 (K350N) Dual Sim.” Mail od [email protected]

  Czy to oznacza, że telefon niedługo trafi do mnie, czy oznacza że trafił dopiero od firmy action do banku ?
  Trochę mnie ten mail dziwi gdyż nie spełniłem jeszcze wszystkch warunków.

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Normalnie takie e-mail dostaje się dopiero po spełnieniu warunków. Pewnie nastąpiła jakaś pomyłka w systemie i dlatego go dostałeś.
 63. eliza pisze:
  proszę o wytłumaczenie, kwota 3000zl którą muszę wydać to kwota, którą dostanę od banku na założenie konta i jak będę je zamykać to oddaje wtedy te 3000zl czy po założeniu tej karty wpłacam na nią te pieniądze?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Eliza to bardzo proste. Zakładasz kartę – bank udziela Tobie pewien limit kredytowy np. te 3 000 zł. Korzystanie z karty, a tym samym limitu podzielone jest na okresy rozliczeniowe. Powiedzmy, że Twój okres rozliczeniowy trwa od 5 dnia każdego miesiąc da 4 dnia każdego miesiąca. W tym czasie możesz śmiało wykonywać transakcje kartą do tych 3 000 zł. Przychodzi 4 dzień miesiąca i bank wystawia Tobie wyciąg np. na kwotę 1 000 zł (bo tyle akurat wydałaś w okresie rozliczeniowym) i masz 26 dni na spłacenie tej kwoty. I tak jest w każdym miesiącu.
   Proponuję również abyś zerknęła do naszego naprawdę bardzo fajnego poradnika, który czytelnicy bardzo sobie chwalą i jestem przekonana, że Tobie również się przyda.
   http://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/?label=home
   Myślę, że możesz również zerknąć do krótkiego przewodnika o promocjach Citibanku, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: http://moniaki.pl/promocje-citibanku-najczesciej-zadawane-pytania-i-odpowiedzi/?label=home

   Mam nadzieję, że pomogłam? W razie pytań proszę o kontakt, chętnie pomogę.

 64. Kuba pisze:
  W branży MLM jest to normalne zjawisko, kiedy firma zamiast płacić wysokie stawki za reklamę produktów np. w TV dzieli się z Partnerami pieniędzmi w zamian za prezentację jej produktów i możliwości biznesowych. Pieniądze te są wypłacane w postaci prowizji, premii, bonusów na zakup samochodu, szkoleń weekendowych i innych w zależności od firmy i planu marketingowego.

  Z reklam widzę że nie tylko banki wprowadzają podobne rozwiązania.

 65. Monika pisze:
  proszę link do podanej promocji….
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przecież w artykule jest link, który odsyła na stronę promocji. Na samym końcu w ramce oraz tuż nad zegarem odliczającym czas do końca promocji.
 66. Łukasz pisze:
  Witam,
  mam pytanko, w ofercie jest wymóg:
  “Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015”
  czyli mam rozumieć, że jak skorzystam teraz z tej oferty, a za pół roku pojawi się kolejna podobna (np. z tabletem), i będzie podobny wymóg, to już nie będę mógł z niej skorzystać ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dokładnie tak. Jeżeli teraz skorzystasz z tej promocji i przy następnej nie będziesz spełniał warunków nowego klienta to nie będziesz mógł z niej skorzystać.
 67. Grzesiek pisze:
  Witajcie,
  czy ktoś orientuje się, czy bm.pl zniósł możliwość dowolnych płatności kartą kredytową?
  Jeszcze niedawno mogłem przelać pieniądze z karty kredytowej na konto np. osoby, udzielającej mi lekcji języka, a w tym momencie nie mam możliwości wyboru karty w opcjach płatności.
  Coś źle robię, czy bm.pl zniosło ten ‘przywilej’?
  Będę wdzięczny za informacje
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Poczytałam trochę o bm.pl i znalazłam informację: Kartą możesz opłacić tylko te rachunki, gdzie dane do płatności zostały pobrane od Twojego wystawcy faktur (eBOK). źródło: https://bm.pl/#!/faq/platnosci/20. Osobiście nie korzystam z tej metody płatności dlatego mogę powołać się tylko na informacje z sieci.
 68. Grzesiek pisze:
  Witam,
  czy ktoś z odwiedzających forum podpowie mi, czemu przez bm.pl nie można już dokonywać płatności kartą osobom prywatnym? do tej pory płaciłem tak za lekcje języka np. a teraz na liście nie mam opcji ‘płatność kartą’
  będę wdzięczny za odpowiedź
 69. madzia6142 pisze:
  Witam 🙂 a ja mam pytanie czy można wydać kartę na użytkownika ? i czy jest jakaś opłata za wydanie karty na użytkownika? Czy użytkownik musi mieć konto również w tym Banku? I ostatnie czy transakcje bezgotówkowe wtedy są sumowane, czyli jeśli są wykonane przez użytkownika i właściciela wydanej karty ?
  Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz zamówić sobie kartę dodatkową i w przypadku Simplicity wydanie i utrzymanie karty jest bezpłatne. Ale transakcje wykonane kartą dodatkową nie będą brane pod uwagę podczas rozliczania promocji.
 70. Janusze pisze:
  UWAGA NA JEDNO SPRYTNE ZAGRANIE BANKU PRZY TEJ PROMOCJI I!!!
  O przedmiotowej promocji wraz kolegą dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu ale ,że w lutym 2017r. akurat wypadał nam termin zapłaty kartą za wakacje na Dominikanie (9400zł) wzięliśmy po 3 takie karty ( nie będę się rozpisywał nad sposobem ich pobrania) zgłaszając chęć udziału w tejże promocji już drugim tygodniu stycznia 2017r.) .Faktycznie w ciągu dwóch dni zadzwoniła bardzo miła pani przedstawiając warunki promocji a zarazem weryfikując nasze zdolności kredytowe. Następnie oświadczyła ,iż ma dla nas “wspaniałą” wiadomość tzn. iż limit kredytowy został nam z uwagi na wysokie dochody podniesiony do chyba 14.600zł i bardzo zależało jej abyśmy na to przystali. Nic nie podejrzewając przystaliśmy na to. Za dwa dni przyjechał kurier -podpisaliśmy umowy i w ciągu 7 dni mieliśmy otrzymać karty ,którymi mogliśmy już płacić od dzisiaj tj. od 1 lutego 2017r. ponieważ zawarcie umowy z bankiem nastąpiło w połowie stycznia 2017r. Po ponad 2 tygodniach oczekiwania na karty zaczeliśmy się niepokoić i wykonaliśmy telefony do banku (oczywiście nikt nic nie wiedział i kazali nam oczekiwać na kontakt z ich strony) .Po około dwóch dniach (tj 01.02.2017r.) zadzwoniła inna bardzo miła pani i rozbrajająco oświadczyła ,iż analityk banku nie przyznał nam tak dużego limitu kredytowego ograniczając go do 12.400 zł (tego pierwotnego) a to wiąże się z podpisaniem nowej umowy i uczestnictwem w promocji płatności kartą dopiero od 1 marca 2017r. ;-( Nadmieniam ,iż powtórzyło to się we wszystkich umowach (także nie jest to przypadek lecz sprytne zagranie banku) mające na celu osiągnięcie jak największych dochodów z tej promocji poprzez domniemanie pokrzyżowania przygotowanych potencjalnych płatności klientów ,które i tak muszą dokonać . Tak więc z kolegą wyszliśmy na typowych Januszy i musimy teraz kombinować jak wydać 9 tys przez 3 miesiące tą kartą zaczynając od 1 marca 2017r. ;-((( Może macie jakieś pomysły ??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przyznam, że to nie była przyjemna sytuacje i bank nie wykazał się profesjonalizmem. Rozumiem, że kartę założyłeś Ty i kolega, dlaczego więc macie wydać 9 tys., skoro na jedną osobę przypada 3 000 zł?
 71. Janusze pisze:
  Rachunek jest prosty : -) Karty wziąłem na siebie ,żonę i syna -czyli wychodzi 9 tys . zł. Kolega dokładnie tak samo .Czyli razem mamy do wydania 18 tys. zł przez 3 miesiące ;-(( . Wpłata za wakacje rozwiązała by problem odrazu ale niestety -nie mając tych kart musieliśmy zapłacić przelewem .
 72. Ewelina pisze:
  W pełni zgodze się z Januszami. Niestety przy wyższych dochodach szanowny Bank każe wziąć sobie limit taki jak oni przyznają w moim przypadku 14600zł! To jest zabójstwo zdolności kredytowej w wielu bankach, oczywiście miła Pani informuje, że później można wnioskować o zmniejszenie limitu.

  Miła Pani nie informuje także o zapisie w umowie, że limit po tym jak dochody okażą się być “prawdziwe” zostaje podnisiony w ciągu 5 dni w moim przypadku do 16200zł…

  To jest bardzo nieuczciwa zagrywka wobec klienta- mąż w ubiegłym roku korzystając z oferty na tablet nie miał absolutnie takich problemów- chciał minimalny limit 4000zł i dostał mimo dużych dochodów.

  Druga sprawa- mimo, że Bik własny znam na pamięć (pracuję w instytucji finansowej) – i miałam możliwość wnioskowania w sposobie uproszczonym tzn. bez udziału kuriera- wszystko na @, Pani stwierdziła, że nie przeszłam poprawnie weryfikacji (tegoż BIKu) więc nie mogę skorzystać z tego sposobu….

  Podsumowując- jeszcze rok temu świetna sprawa, teraz bardzo dużo zastrzeżeń.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Faktycznie, zachowanie konsultantów nie należało do odpowiedzialnych. Przykro mi, że takie zachowanie pracowników banku naraziło Cię na stres. Naprawdę czego bym nie napisała to nie wpłynie to na to co miało miejsce.
 73. Sebastian pisze:
  25 listopada 2014 złożyłem pisemne wypowiedzenie pocztą, czyli na 1 stycznia 2015 nie byłem klientem
  Złożyłem nowy wniosek i odmowa, bo byłem Klientem. Pani nie słuchała co do niej mówiłem
  Co radzicie ?
 74. JANUSZE pisze:
  UWAGA EXPRESOWY SPOSÓB NA WYDANIE PIENIĘDZY Z KART;-))
  W sobotę po wydy…niu nas przez bank poszliśmy z kolegą nieutuleni w żalu zalać nasze smutki napojami wyskokowymi na domówkę do znajomych. Na miejscu po kilku głębszych żaliliśmy się w jaki sposób zostaliśmy potraktowani przez bank ;-(( Tam też poznaliśmy gościa ,który jest prawdziwym maniakiem różnych promocji bankowych i stwierdził ,iż nasz problem to żaden problem;-) bo on wydaje 18 tysięcy zł w parę godzin a takich kart simplicity “obsłużył” już kilkadziesiąt na różnych członków swojej rodziny i znajomych zarabiając na tym na czysto już ponad 12 tys. zł. Na dowód pokazał nam 3 takie karty ,które akurat “nabił”. Słysząc to odrazu wytrzeźwieliśmy i zamieniliśmy się w słuch. Sposób jest banalny -trzeba tylko na każde 3 tys zł zainwestować 25 zł na pół litra dobrej wódki. Przechodząc do rzeczy : Należy udać się na stacje benzynową najlepiej przy jakiejś trasie przelotowej S1 lub A4 kupić sobie hot-doga i czekać na kierowców TIR . Taki samochód tankuje średnio od 500 do 900 litrów oleju napędowego co daje nam piękne sumy 500 x 4,6zl= 2300 zł ,900 x 4,6zł =4140zł itd…Podchodzimy do kierowcy i jeśli płaci gotówka (80% kierowców) to proponujemy 0,5 litra wódki za przysługę ,iż zapłacimy za jego paliwo naszą kartą a on da na m gotówkę ;-))Po pierwszym zaskoczeniu kierowca taki mając w perspektywie dostać “za nic” taki prezencik bez problemu godzi się na to. Sposób ten wypróbowaliśmy z kolegą przy A4 w we wtorek 7 lutego nabijając 2 karty ( narazie jałowo bo promocje mamy od 1 marca) na ponad 3 tys .każdą w niecałą godzinę zastępując pół litra wódki 8 pakiem znanego polskiego piwa z BIEDY za 16,99zł . W sumie TIR- owcy chyba wola piwko …Myślę ,że podałem wam łatwy i bezstresowy sposób na szybkie otrzymanie telefoniku ;-))-pozdrawiam
 75. Łukasz pisze:
  30.01.2017 przekazałem kurierowi dokumenty….1,5 tygodnia później zadzwonili żebym przesłał mailem jeszcze raz wyciągi…. bo te są nie takie jak trzeba. Od tamtej pory nie dostałem karty, dodzwonienie się to jakaś kompletna porażka, dzwoni się na ogólną infolinię i dopiero po 2-3 dniach oddzwania pracownik i informuje:
  – “jest problem kurier nie dopiął formalności..brakuje jakiejś pieczątki itp itd ,
  na pytanie : w takim razie kiedy mogę spodziewać się karty ?
  odp pracownika : nie mam pojęcia….
  Przepraszam ale śmierdzi mi to wszystko jakimś przekrętem.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Łukaszu,dziękuję za wiadomość. Napisałam do Ciebie szczegółowego maila w tej sprawie. Proszę o kontakt. Pozdrawiam
 76. Agnieszka pisze:
  Bardzo słabe podejście banku do klienta. Skorzystałam z promocji z Waszego polecenia – wszystko zgodnie z w/w instrukcją, warunki spełnione w styczniu, także do 14 lutego powinnam otrzymać powiadomienie o przyznaniu nagrody. Niestety, nic z tego… Kilka telefonów do banku, e-mail z reklamacją i w końcu łaskawie odpisali, że nagroda mi się nie należy, ponieważ w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej z konsultantem, nie wspomniałam, że chcę skorzystać z promocji z telefonem!!! A przecież nie ma o tym słowa w regulaminie! Żenada!!! W końcu napisali, że w ramach wyjątku przyznają mi nagrodę.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Klient nie musi mówić przez telefon konsultantowi z jakiej promocji chce skorzystać bo od tego jest konkretny formularz żeby klient sam wybrał z jakiej promocji skorzysta. Więc bank może miał jakieś opóźnienia z przyznaniem nagrody i zasłonił się dziwnym argumentem. 🙂 Zwrócimy na to uwagę 🙂
 77. Witek pisze:
  Ja niestety się zarejestrowałem ale bank nie oddzwania. Raczej nie mam ochoty więcej z nimi współpracować. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Rozumiem Twoje niezadowolenie. Jeżeli bank milczy od tygodnia to możesz raz jeszcze wypełnić formularz, a ewentualnie jak będziesz miał takie życzenie to my możemy napisać reklamację w Twoim imieniu.
 78. Witold pisze:
  Widzę, że moniaki.pl usuwają nieprzychylne wpisy. Brawo.!!!!! No raczej dobrej opinii też sobie nie wystawiliście. Podejrzewam przekręt i tak też to opiszę. Pozdrawiam moderatorów. trzymajcie tak dalej.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Witoldzie, komentarze nie są usuwane. Jeżeli nie otrzymałeś ode mnie odpowiedzi to oznacza, że Twoje pytanie/wątpliwości zostały przekazane do Organizatora i czekam na odpowiedź, w momencie uzyskania odpowiedzi ustosunkuję się do Twojego pytania. Swoją drogą nie widzę u nas żadnego komentarza od Ciebie.
 79. Jan pisze:
  Witam
  Dostałem dodatkową kartę zbliżeniową “naklejke”
  Czy do limitu zaliczają się wydatki oboma kartami czy tylko główną ??

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Do promocji będzie zaliczana płatność kartą główną. Jeżeli ktos wykona płatności naklejką to nic się nie stanie podobno tzn. transakcje będą liczone do promocji,ale docelowo należy płacić kartą.
 80. Arkadiusz pisze:
  Dzięki za reklamę oferty. Właśnie dzis dostalem LG K8. Info od banku o uznaniu transakcji 13 marca a 15 kurier. Polecam.
 81. Grzegorz pisze:
  Witam, posiadam właśnie kartę i zaczynam zabawę. Czy moja żona może też skorzystać z tej promocji z telefonem ?

  Dzieki

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Grzegorzu z pełnym szacunkiem do Ciebie,ale komentarz nie został usunięty tylko oczekuje na odpowiedź. Staram się odpowiadać na komentarze od 5:30 rano do 23:00 codziennie. Może się zdarzyć że jednego dnia odpowiem na komentarz poźniej,przepraszam jeżeli to Cię uraziło,naprawde ale musiałam dziś trochę odpocząć. Mam nadzieję że to zrozumiesz.

   Wracając do tematu. Tak,jeżeli Twoja żona nie jest klientem Citibanku to może skorzystać z promocji. ?

   Jeszcze raz przepraszam za oczekiwanie.

  • Grzegorz pisze:
   witam, dziękuję za odpowiedź 🙂
   nie miałem nic złego na myśli, po prostu pytanie po jakimś czasie znikło, stąd moje zdziwienie
   pozdrawiam, Grzegorz
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jest tak, że jeżeli ktoś komentuje u nas coś pierwszy raz to może przez chwilę widzi komentarz, ale po chwili automatycznie trafia on do zatwierdzenia. Jeżeli już raz masz zatwierdzony komentarz to teraz każdy kolejny będzie pojawiał się automatycznie na stronie. 🙂
 82. Grzegorz pisze:
  Przed chwilą zadałem pytanie nt promocji z telefonem i usunięto dlaczego ?
 83. Sylwia pisze:
  Witam,
  czy jeśli wypełnię wniosek o kartę jeszcze w marcu a telefon od konsultanta i wizyta kuriera z dokumentami nastąpią juz w kwietniu czy nadal kwalifikuje się do odebrania nagrody, liczy się data wypełnienia wniosku czy podpisania umowy?
  pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Sylwio – dziękuję za komentarz. 🙂 W tej promocji liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Możesz zatem wypełnić go najpóźniej do 31.03.2017 do godz. 23:59 i zostaniesz zakwalifikowana do promocji. 🙂 Wtedy pewnie najwcześniej podpiszesz umowę w kwietniu i kartę również otrzymasz w kwietniu. Później pozostanie Ci już tylko zalogować się do bankowości online np. podczas aktywacji karty i od maja będziesz mogła wykonywać transakcje, które będą wliczane do promocji. 🙂
 84. zbyl pisze:
  Witam
  Czy przekaz bankomatowy Euronet Polska jest traktowany przez City jako transakcja bezgotówkowa ?
  Jeżeli tak to super sposób na wykonanie 1/3 limitu. Przekazujesz z karty kase , a druga osoba odbiera w bankomacie gotówkę.
  Co wy na to ktos próbował ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Już kiedyś było takie pytanie i pisaliśmy, że będzie to uznane jako transakcja gotówkowa.
 85. zbyl pisze:
  Przekaz bankomatowy Euronet Polska
  http://www.bankowoscdomowa.pl/2016/01/przekaz-bankomatowy.html
  A jednak jest to transakcja bezgotówkowa potwierdzone w Pekao SA i Deutsche Banku.
  Jutro próbuje z karty City na 99% transakcja bezgotówkowa.
 86. zbyl pisze:
  http://www.bankowoscdomowa.pl/2016/01/przekaz-bankomatowy.html
  A jednak jest to transakcja bezgotówkowa potwierdzone w Pekao SA i Deutsche Banku.
  Jutro próbuje z karty City na 99% transakcja bezgotówkowa.
 87. Grzegorz pisze:
  Fajna propozycja na promocje, super opis, telefon już jest:]
 88. Zbyszek pisze:
  Jeśli złożyłem prośbę o kontakt z bankiem w sprawie promocji przed 31 03 2017, ale konsultant oddzwonił dopiero w kwietniu.
  Czy kwalifikuję się do promocji i otrzymam telefon. ?
  Zbyszek
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak,jak najbardziej kwalifikujesz się do odebrania telefonu po spełnieniu warunków. W tej promocji do 31.03 trzeba było wypełnić formularz i to właśnie zrobiłeś ?
 89. Grzegorz pisze:
  “opłać rachunki używając karty poprzez serwis bm.pl”
  niestety nie umiem wykonać takiej transakcji, kartę wprowadziłem do systemu, jest pozytywnie zweryfikowana, ale nie ma opcji by zapłacić kartą za rachunki miesięczne. Coś źle robię ?
  dzięki
 90. Grzegorz pisze:
  przekroczyłem już limit 3000 zł, czy system to widzi automatycznie czy trzeba powiadamiać citybank ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   System jak najbardziej wyłapuje to sam. Jeżeli spełniłeś warunek płatności kartą w kwietniu to informacją o przyznaniu premii powinna trafić do Ciebie do połowy maja. ?
  • Grzegorz pisze:
   Po dwóch tygodniach od nabicia limitu już jest telefon. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ekspresowo 🙂 Gratulujemy! 🙂
 91. Przemek pisze:
  Cześć 🙂
  Okres bezodsetkowy to 26 dni od wystawienia wyciągu, tylko kiedy oni wystawiają ten wyciąg?
  Bo nie wiem czy dostane wyciąg po dzisiejszych zakupach za tydzień czy za miesiąc?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wyciąg wystawiany jest co 30 dni. Mój cykl rozliczeniowy rozpoczął się np. 22.07.2016 (wtedy bank podpisał mi umowę o kartę) i wyciąg otrzymałam 21.08.2016 roku, czyli po 30 dniach od momentu podpisania przez bank umowy. W Twoim przypadku powinno być tak samo. 🙂

Napisz komentarz