Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

UWAGA: zmiany w tabeli opłat i prowizji w BNP Paribas od 1 marca 2023 r.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribas
Magda Kopiczko

Niestety, zawsze jak piszę o zmianach opłat, to zawsze zmieniają się one w tę gorszą stronę. Nie inaczej jest też dzisiaj. W końcu inflacja szaleje, ceny w sklepach rosną, to w bankach też.

Do rzeczy: BNP Paribas, nasz ulubiony bank od promocji konta, wprowadza od 1 marca 2023 roku niekorzystne zmiany w cenniku. Warto o tym wspomnieć, ponieważ wiele osób pewnie będzie nadal mieć konto w jednej z promocji, a niestety zmienia się opłata za kartę, której teraz nie da się uniknąć.

Zmiana opłat w BNP Paribas — co się zmieni?

Konto Otwarte na Ciebie na szczęście nadal pozostaje bezwarunkowo darmowe. Niestety zmieni się opłata za kartę, którą do tej pory bardzo łatwo mieliśmy za 0 zł.

1. Opłata za Kartę Otwartą na Dzisiaj od 1 marca 2023 r.

Jak jest:

Karta jest za darmo, jeśli masz < 26 lat lub masz > niż 26 lat, ale zapłacisz kartą min. 3 razy w miesiącu. Inaczej bank pobierze 5 zł.

Jak będzie od 1 marca:

Karta jest za darmo tylko dla osób < 26 roku życia. Pozostałe osoby zapłacą za nią 7 zł (jeśli nic nie zrobisz) lub 2 zł, jeśli zapłacisz kartą min. 3 razy w miesiącu.

2. Opłata za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziałach na Konto Otwarte na Ciebie od 1 marca 2023 r.

Było 10 zł.

Będzie 12 zł.

3. Opłaty za wypłaty kartą Otwartą na Dzisiaj z bankomatów innych niż BNP i Planet Cash oraz za granicą

Było: 5 zł za wypłaty z innych bankomatów w Polsce i za granicą w krajach EOG, a z pozostałych zagranicznych 3% min. 10 zł.

Będzie: 7 zł w Polsce i EOG, a z innych za granicą 3% min. 12 zł.

Pełną listę obowiązujących zmian w cenniku znajdziesz w załączniku. Zapoznaj się z nimi, szczególnie jeśli masz inną kartę lub konto (ja omówiłam tylko opłaty dla Konta Otwartego na Ciebie i Karty Otwartej na Dzisiaj).

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

  1. Paweł pisze:
    Czyli promocja obok, 150zł od banku to tak naprawdę 146zł. Bo w lutym kod otrzymam ( 50zł ). Natomiast nie ważne co zrobię w marcu i kwietniu to już i tak obetnie 2zł za posiadanie karty :).
  2. Bart pisze:
    Nowy cennik obowiązuje od marca, ale dopiero od kwietnia wchodzą pierwsze opłaty za kartę

Napisz komentarz