Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij nagrody o wartości co najmniej 80 zł w programie poleceń Banku Millennium

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klientKonto osobiste
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Polecający i polecany wybierają nagrody (każdy swoją) z puli nagród, którymi mogą być:

-Bon do empik.com o wartości 80 zł;

-Bon do Zalando o wartości 80 zł;

-Lokata 4% na 3 miesiące dla maksymalnej kwoty 15 000 zł;

-4 bilety do Multikina albo Heliosa;

-Zwrot 10% za zakupy/ do 30 zł miesięcznie/przez 3 miesiące/ za płatności BLIKiem.

Za co?

Za założenie konta 360 lub 360 Student z kodem polecającym i dokonanie w ciągu 30 dni płatności kartą lub blikiem na łączną kwotę 360 zł.

Ile to kosztuje?

Konto 360 jest darmowe pod warunkiem spełnienia łącznie dwóch warunków w miesiącu: zapewnienia wpływu min. 1000 zł oraz dokonanie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem – inaczej konto jest płatne 8 zł, a karta 7 zł.

Konto 360 Student jest bezwarunkowo darmowe, a karta do konta będzie darmowa po dokonaniu 1 płatności kartą bądź BLIKiem w miesiącu inaczej opłata za kartę to 4 zł miesięcznie.

Kiedy bonus?

Do odebrania po spełnieniu warunków promocji przez poleconego – bonus można odebrać w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej czy też w oddziale banku.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały konta osobistego w Millennium Banku. Osoby, które w przeszłości korzystały z promocji z poleceniem konta jako osoba polecana są wykluczone.

Do kiedy promocja?

Do 3 kwietnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Otwierając Konto 360 i Konto 360 Student możesz skorzystać z programu poleceń – Lubię to polecam. Oferta jest ważna do 3 kwietnia 2020 roku. Wystarczy złożyć wniosek o Konto 360 lub Konto 360 Student wraz z kartą debetową, w ciągu 30 dni zrobić płatności na łączną kwotę 360 zł i możesz wybierać spośród oferowanych nagród, jak np. bilety do kina, bony do empik.com czy zalando.pl albo moneyback.

Czy ja już kiedyś wspominałam, że Bank Millennium jest moim ulubionym bankiem? Otwierając podstawowe produkty banku, możesz zgarnąć dobrą gotówkę! Na dodatekBank Millennium ma bardzo fajnie warunki dla naszych oszczędności.

Szczegóły znajdziesz w linku poniżej:

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta jest skierowana do nowych i powracających klientów banku. Wystarczy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miałeś żadnych umów z bankiem. Jednak, jeśli kiedykolwiek miałeś konto założone w ramach wcześniejszej edycji programu poleceń, nie możesz skorzystać z tej promocji.

Natomiast, jeśli otwierałeś konto w innej promocji (i zamknąłeś ponad 12 miesięcy temu), możesz śmiało korzystać z programu poleceń.

Ile to kosztuje?

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto (może być przelew ze swojego konta w innym banku lub wpłata gotówki) oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (UWAGA! Warunki te należy spełnić ŁĄCZNIE!):

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Jeśli nie spełnisz ŁĄCZNIE dwóch warunków, czyli:

 • nie zapewnisz w miesiącu min. 1 000 zł łącznych wpływów na konto (brane są pod uwagę również przelewy ze swojego konta w innym banku)

ORAZ

 • nie dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

to naliczy się Tobie opłata za konto oraz kartę (zostanie pobrana na koniec miesiąca), a w kolejnym miesiącu wypłata z bankomatów będzie dodatkowo płatna. Warto zatem przypilnować tych warunków, zwłaszcza, że nie są zbyt wygórowane.

Jak odebrać premię w trzech prostych krokach

1. Załóż konto w Banku Millennium korzystając z kodu polecenia

Wniosek możesz złożyć w placówce banku lub przez internet (samą umowę możesz podpisać w placówce banku lub zamówić kuriera, który dostarczy umowę). We wniosku należy wpisać poniższy kod

2. Wyraź zgody na marketing

Regulamin mówi, że przy zakładaniu konta, należy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzymać je w okresie trwania Programu.

3. Wydaj 360 złotych za pomocą karty debetowej lub za pomocą usługi BLIK w ciągu 30 dni

W ciągu 30 dni następujących po dniu podpisania umowy wydaj łącznie 360 zł korzystając z karty debetowej wydanej do konta lub za pomocą BLIKa. Może to być jedna transakcja lub kilkadziesiąt na drobne kwoty. Płatności możesz robić w sklepach (punktach usługowo-handlowych) lub przez Internet.

Najważniejsze, by zrobić te płatności za pomocą karty lub BLIKa.

UWAGA!

Nie są uwzględniane wypłaty gotówki, przelewy i transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych, ani kwoty transakcji zwróconych na Konto przed zdobyciem nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami programu poleceń – pobierz

Jak zostanie wypłacona premia?

I teraz najprzyjemniejsza część.

Po spełnieniu przez nowego klienta wszystkich warunków, obydwoje – polecany (który skorzystał z promocji) oraz polecający (który udostępnił kod) otrzymacie prawo do wyboru nagrody i macie na to 30 dni.

Wyboru nagrody można dokonać w Millenet, Aplikacji Mobilnej, w placówce Banku, a także za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej.

Najfajniejsze jest to, że nowy oraz obecny klient mogą wybrać różne nagrody, a jest z czego wybierać.

1. 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do kina – do wyboru kody sieci Multikino (2D) albo Helios (2D/3D). Ważność kodów to 60 dni.

2. Ekarta prezentowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com. Ważność ekarty to 60 dni.

3. Karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.zalando.pl. Ważność tej karty jest bezterminowa.

4. Premia w wysokości 10% płatności za zakupy dokonywane kartą debetową do Konta lub BLIKIEM. Premia jest wypłacana miesięcznie (do końca kolejnego miesiąca), po każdym z kolejnych trzech miesięcy po otwarciu konta. Maksymalna premia miesięczna to 30 zł, więc łącznie otrzymasz maks. 90 zł.

Przykład:

Konto zostało otwarte w listopadzie. Grudzień, styczeń i luty to miesiące za które otrzymasz premię. Premie zostaną wypłacone najpóźniej do końca stycznia, lutego i marca.

5. Lokata w złotówkach z oprocentowaniem 4% w skali roku na 3 miesiące do kwoty 15 000 zł (minimalnie 500 zł). Zwracam uwagę, że nie muszą to być nowe środki i jeśli posiadasz nadwyżkę na koncie oszczędnościowym, to świetny sposób, by zgarnąć bardzo fajną premię.

Policzmy, ile maksymalnie możesz zyskać. Lokując maksymalną kwotę 15 000 zł na 3 miesiące wychodzi 150 zł odsetek. Pomniejszasz to o podatek Belki czyli „na czysto” zarabiasz ponad 120 zł! To chyba najbardziej opłacalna nagroda w tej promocji.

Lokata jest nieodnawialna, a jeśli zerwiesz lokatę przed terminem, odsetki przepadną.

Pamiętajcie! By nie zamykać żadnego z kont do momentu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

Wiem, że to już brzmi jak zdarta płyta, ale ja uwielbiam ten bank. Nie dość, że ma promocje dla nowych klientów (promocje przy zakładaniu konta 360), to również dba o obecnych (fajne oprocentowanie nawet do 100 tys. zł czy otrzymanie nagród w programie poleceń).

Jak już założysz konto w Banku Millennium sam możesz wygenerować kod poleceń i polecać konto swoim znajomym, czy rodzinie – dzięki temu oni zdobędą premię, jak i Ty.

Wystarczy w MilleNecie wejść w zakładę „Oferty” i wybrać program poleceń „Lubię to Polecam”

A następnie kliknąć „Akceptuję” i już masz wygenerowany kod, którym możesz się dzielić ze znajomymi.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 17

 1. Grzegorz pisze:
  To ja zapraszam do korzystania z kodu: 24135432:-)
 2. Pio pisze:
  Zapraszam do użycia mojego kodu przy zakładaniu konta: 24168168
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń.
  Dziękuję i pozdrawiam.
 3. Robert pisze:
  26727879 to najlepszy kod w mieście, ma wszystkie bajery i lakier metalik, także zapraszam do wykorzystania mojego kodu. Nagroda już czeka 😉
 4. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 5. Ewa pisze:
  Zapraszam do zalozenia konta z moim kodem polecenia 24181590, dziekuje 🙂
 6. Agnieszka pisze:
  Witam,
  Czy obie osoby mogą wybierać spośród wszystkich nagród? Czy jak jedna osoba weźmie bon do Empiku to druga już nie może takiej samej nagrody? Czy pula nagród jest wspólna? Mam nadzieję że wyraziłam się jasno 😊
 7. Krystyna pisze:
  Zachęcam do skorzystania ze świeżutkiego dzisiaj wygenerowanego kodu
  nr 26785738.
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 8. Agnieszka pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu: 26807902.
  Spełniam wszystkie warunki i jest to moje główne konto, więc nie planuje zamykać 🙂
  Pozdrawiam i życzę udanych Bankowych Łowów !
 9. Robert pisze:
  26727879 to kod cud malina od stałego klienta banku więc premia pewną jak w banku:)
 10. Piotr pisze:
  W takim razie ja także polecam Bank Millennium. A żeby nie być gołosłownym, też posiadam kod polecenia, którym się podzielę: 24169079.
  Dziękuję za skorzystanie i życzę powodzenia.
 11. Piotr pisze:
  Mój kod polecenia: 24525020, jestem stałym klientem Millennium i nie zamierzam zamykać konta, mam wyrażone wszystkie wymagane do promocji zgody, więc bonus zostanie na pewno wypłacony 🙂
 12. Mateusz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z promocji z kodem polecenia: 22242620. Jestem klientem banku Millennium od długiego czasu i nie zamierzam zamykać konta. Wszelkie zgody marketingowe są przeze mnie wyrażone.
 13. Bogdan pisze:
  Bardzo proszę o skorzystanie z kodu 27114667. Dziękuję
 14. Tomek pisze:
  Witam,
  będę wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć mojego kodu polecającego Millennium Banku podczas zakładania konta.

  Mój kod:

  26902762

 15. Iryna pisze:
  I ja prześlę: 27134726, Polecam 🙂

Napisz komentarz