Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 400 zł do wydania w Biedronce w łatwej promocji od BNP Paribas – promocja przedłużona

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKarta kredytowa
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher na 400 zł do sklepów Biedronka

Za co?

Za założenie karty kredytowej Mastercard Standard lub Mastercard Gold z dedykowanego linka i wykonanie nią płatności na łączną kwotę 2000 zł nie później niż do 30 kwietnia 2020 roku

Ile to kosztuje?

Karta Mastercard Standard:

0 zł za wydanie karty, 0 zł opłaty miesięcznej za kartę, pod warunkiem, że kwota rozliczonych transakcji kartą w miesiącu nie będzie niższa niż 1000 zł, w innym przypadku 9 zł miesięcznie; 0 zł za płatności bezgotówkowe, RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 15,27%

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji

Dla kogo?

Dla osób, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w BNP Paribas głównej karty kredytowej

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

BNP Paribas uruchamia ostatnio co i rusz nowe promocje. W obecnej, dotyczącej karty kredytowej, w bardzo łatwy sposób możesz zgarnąć bon na 400 zł to wydania w Biedronce i najważniejsze, że jest to nagroda gwarantowana. Dodatkowo, możesz zyskać 5 000 pkt na start do wykorzystania na mambonus.pl – zbierając punkty możesz je wymieniać na nagrody, m.in. na vouchery do sklepów. Na dodatek, otwierając konto osobiste w innej promocji BNP możesz zyskać kolejne 300 zł, tym razem w gotówce, za założenie konta i spełnienie prostych warunków. Szczegóły tej promocji znajdziesz TUTAJ.

Bank postanowił przedłużyć promocję o kolejny miesiąc – nowa edycja obowiązuje od 1 do 31 grudnia 2019.

Jakiś czas temu były spore problemy z realizacją bonów w tej sieci. Jeśli się tego obawiasz, to mogę Cię uspokoić – korzystałam z e-bonów w kilku placówkach i nikt nie odmówił mi ich realizacji. Zatem, zapraszam po szczegóły.

Dla kogo jest nowa promocja?

Promocja jest skierowana do nowych jak i obecnych klientów. Jedynym warunkiem jest to, byś od 01.01.2018 nie miał w banku umowy o kartę kredytową. Śmiało możesz składać wniosek, nawet jeśli posiadasz konto bankowe albo inny produkt banku.

Ile kosztuje karta kredytowa Banku BNP Paribas?

Podejrzewam, że obecnie pojawia się w Twojej głowie obawa, że korzystanie z karty kredytowej jest drogie. Często znajomi straszą ogromnymi odsetkami albo opłatami. Jeśli mądrze zarządzasz kartą i spłacasz saldo w terminie, nie musisz się obawiać żadnych dodatkowych opłat. Unikaj również wypłat gotówki z bankomatu – karta kredytowa służy do płacenia w sklepach lub internecie, a nie wypłacania gotówki. Sama mam dwie karty kredytowe od ok. 3 lat (obie otwarte w promocjach) i jeszcze ani razu nie zapłaciłam bankom odsetek.

Bank zastrzega, że w ramach promocji możesz wybrać kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Jednak my polecamy kartę MasterCard Standard, dla której łatwiej spełnić warunki o bezpłatności.

Samo wydanie karty jest bezpłatne. Jej obsługa również, pod warunkiem, że dokonasz płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł, natomiast w innym przypadku opłata wynosi 9 zł miesięcznie.

A jak wyglądają pozostałe opłaty?

 • 0 zł – wysyłka karty pocztą (możesz poprosić o wysyłkę kurierem, wtedy opłata wyniesie 35 zł);
 • 0 zł – nadanie numeru PIN (możesz poprosić o wysyłkę kurierem, wtedy opłata wyniesie 35 zł albo pocztą wtedy 10 zł);
 • 4,9% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł – wypłata z bankomatów w kraju i za granicą;
 • 0 zł – zmiana dnia rozliczenia;
 • 5 zł – sporządzenie zestawienia transakcji papierowo i wysłanie go listownie;
 • 25 zł – opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia podpisania umowy;

Instrukcja w kilku prostych krokach

Krok 1. Złóż wniosek o kartę kredytową

Do 31.12.2019 złóż wniosek o kartę kredytową BNP. W formularzu zaznacz zgody, by konsultant z banku mógł do Ciebie oddzwonić.

Do wyboru mamy dwie karty kredytowe – Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Jednak my polecamy kartę MasterCard Standard, dla której łatwiej spełnić warunki o bezpłatności.

Pamiętaj, że bank przydzieli kartę dopiero po pozytywnej analizie Twojej zdolności kredytowej.

Krok 2. Zawrzyj umowę o kartę kredytową z Bankiem do 31.12.2019

W BNP Paribas umowy są podpisywane w oddziale, zatem musimy się udać do jednej z placówek, by zawrzeć umowę. Pamiętaj, że należy to zrobić do 31.12.2019, ale lepiej nie zwlekać. Po co się denerwować, czy na pewno zdążymy? Dodatkowo, by uniknąć opłat, poproś o wysłanie karty pocztą polską (wysyłka kurierem jest płatna dodatkowo 35 zł).

Kartę można aktywować dzwoniąc na infolinię, poprzez bankowość internetową (ale musisz o to zawnioskować) lub dokonując pierwszej płatności i potwierdzić ją numerem PIN. Ale skąd będziesz znać nr PIN? Najprościej, po otrzymaniu karty wysłać wiadomość SMS na numer 4884. Powinna ona zawierać słowo PIN oraz 6 ostatnich cyfr numeru karty. W informacji zwrotnej otrzymasz nr PIN.

Krok 3. Dokonaj płatności kartą

Nie później niż do 30 kwietnia 2020 r wykonaj transakcje na łączną kwotę co najmniej 2 000 zł. Może to być jedna płatność, może być kilka. Płacić możesz przez Internet lub w sklepie za zakupy lub za bilety do kina. Ważne, by płatności zostały zaksięgowane na wyciągu w terminie oraz nie zostały anulowane, czy zwrócone.

Za transakcje kartą nie zostaną uznane:

1. Przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku

2. wszelkiego rodzaju wirtualne portfele (zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług).

Przykładowo:

Zawarłeś umowę w dniu 10 grudnia. Do końca kwietnia 2020 masz czas na zrealizowanie płatności na łączną kwotę 2 000 PLN.

Krok 4. Nie wypowiadaj umowy o kartę

Do momentu otrzymania nagrody nie wypowiadaj umowy o kartę. Nie wypowiadaj również umowy o kartę w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia, inaczej zapłacisz 25 zł.

Jak mogę zdobyć dodatkowy bonus – 5000 pkt w programie mamBonus?

W bardzo prosty sposób możesz zyksać dodatkowe 5000 pkt w programie lojalnościowym banku BNP Paribas, czyli w programie mamBonus.

Wystarczy że w ciągu 60 dni od daty podpisania umowy karty kredytowej dokonasz kartą cztery transakcje na minimalne kwoty 50 zł. Czyli tak naprawdę nie musisz robić nic specjalnego – po prostu pamiętaj, aby 4 transakcje były na kwoty min. 50 zł. Transakcje te wliczają się oczywiście do puli 2000 zł, na którą to kwotę musisz wykonać płatności, aby zdobyć bon na 400 zł do sklepów Biedronka.

Dodatkowo, za kolejne transakcje również będziesz zbierać punkty – każda wydana złotówka to 2 punkty w programie. Zebrane punkty możesz wymieniać na nagrody z katalogu, a ich oferta jest szeroka.

Punkty naliczane są na koncie mamBonus automatycznie – po zalogowaniu się do programu będziesz widział zebrane punkty i zyskasz możliwość wymiany ich na nagrody.

Kiedy otrzymam mój bonus?

Bank zobowiązuje się przyznać nagrodę (czyli e-bon) w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji. Nagrodę można odebrać po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia.

E-bon do Biedronki można zrealizować w każdym sklepie, wystarczy podać go kasjerowi. Będzie on ważny do 31.12.2020 i można z niego korzystać wielokrotnie (tzn. nie musisz robić jednych zakupów na 400 zł).

Aby zarejestrować się na stronie, należy podać identyfikator klienta nadany przez bank oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zaakceptowanie regulaminu Programu Lojalnościowego.

Punkty premiowe w programie mamBonus zostaną Ci przyznane najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś 4 płatność kartą na minimum 50 zł.

Przykład:

Zawarłeś umowę w grudniu i udało Ci się zapłacić kartą 4 razy do konca grudnia. Każda płatność przekraczała kwotę 50 zł. Punty premiowe zostaną naliczone na Twoim koncie w mamBonus w styczniu.

Chcesz zyskać więcej? Sprawdź jak możesz połączyć promocje!

Jeżeli tak jak ja lubisz łączyć promocje i zarabiać na nich jeszcze więcej to doskonale się składa, bo mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję promocji od BNP Paribas. Mianowicie, za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków możesz otrzymać aż 300 zł w gotówce. Czyli zakładając konto oraz kartę kredytową w jednym banku oraz spełniając warunki obu promocji możesz zyskać nagrody o łącznej wartości aż 700 zł!

Szczegóły promocji z kontem osobistym znajdziesz tutaj:

Podsumowanie

400 zł to bardzo fajny bonus, który może zasilić Twój domowy budżet. A żeby go otrzymać, po prostu zamiast dotychczasową kartą płać za zakupy kartą wydaną do konta z BNP Paribas i przypilnuj łącznej kwoty transakcji.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. K pisze:
  Czy za transakcję zostanie uznane zapłacenie za towar w sklepie internetowym za pomocą karty poprzez system płatności Dotpay?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dotpay jest najczęściej wykluczany z promocji, tak jak PayU, Przelewy24 itp. ponieważ są to pośrednicy w płatnościach.
 2. K. pisze:
  A jak będzie wyglądała sytuacja w przypadku podpięcia karty do aplikacji Google Pay (komunikacja NFC) i dokonywania płatności wyłącznie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych?
 3. L pisze:
  A jak to łączy się z poprzednią promocją, w której za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków (wpływy 300 zł/mc i płatności kartą) można było zyskać aż 400 zł? (Swoją drogą, artykuł na temat tej promocji na Waszej stronie gdzieś zniknął!) Otworzyłam konto w tej promocji, czy jeśli odpowiednio spełnię warunki, o których mowa w tym artykule, to mam szansę na obie nagrody?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej, można połączyć obie promocje i zgarnąć obie nagrody 🙂 Artykuły na naszej stronie po zakończeniu okresu rejestracji pojawiają się w zakładce promocje zakończone, tam można je znaleźć i sprawdzić warunki 🙂
 4. NIOLETTA pisze:
  CZY JEŻELI MIALAM KONTO KILKA MIESIACY TEMU I ZAMKNELAM ? MOGE NA NOWO ZALOZYC I WZIAC UDZIAL W PROMOCJI ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Okres karencji wynosi 9 miesięcy, jeżeli w ciągu tych 9 miesięcy nie miałaś konta to tak, możesz je powtórnie założyć w promocji.
 5. Piotr pisze:
  Witam, Mam kartę Carrefour, która jest obsługiwana przez BNP. Czy ma Pani wiedzę, czy w tej sytuacji „załapie się na tą promocję?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin wyklucza posiadaczy kart MasterCard Standard lub Gold więc moim zdaniem możesz wziąć udział w promocji. O innych kartach nie ma tam mowy

Napisz komentarz