PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak sprytnie zdobyć gwarantowane 250 zł do Biedronki za założenie karty Simplicity?!

Citibank wystartował ze świetną okazją. Do zgarnięcia – bez żadnych opłat i haczyków – jest GWARANTOWANY voucher do Biedronki o wartości 250 zł. Wszystko, dzięki sprytnemu wykorzystaniu zapisów w regulaminie Wielkiego Konkursu Citibanku (regulamin jak zwykle zamieszczę na końcu wpisu). Wystarczy wykonać 3 kroki, o których piszę poniżej.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Jeżeli chodzi o promocję Citibanku to tradycyjnie jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej, a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Jeżeli spełniasz te warunki Banku i chcesz skorzystać z promocji oraz odebrać wspomniane wcześniej nagrody to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

>>Przejdź na stronę Citibanku i skorzystaj z promocji<<

Karta Simplicity – jak to działa? 

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie miał styczności z kartą Simplicity to jestem przekonany, że taka podstawowa garść informacji będzie bardzo pomocna:

 • brak opłaty miesięcznej oraz rocznej za kartę – nie tracisz pieniędzy na opłaty;
 • brak opłat za korzystanie z przyznanego na karcie limitu;
 • brak opłaty za powiadomienia SMS – dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia;
 • spłacając kartę w okresie bezodsetkowym – masz gwarancję, że zawsze spłacasz tylko tyle ile wydasz kartą;
 • karta Simplicity to najpopularniejsza karta kredytowa na rynku, a o jej atrakcyjności przekonali się nasi czytelnicy;
 • dla swoich klientów Citibank bardzo często organizuje promocje wewnętrzne np. programy poleceń z atrakcyjnymi nagrodami lub inne, równie proste promocje;
 • z kartą nie związujesz się na zawsze – a to oznacza, że po odebraniu nagrody w promocji możesz ją bez problemu zamknąć w dowolnym momencie.

Jak sprytnie odebrać 250 zł do Biedronki? 

KROK#1 rejestracja w konkursie [do 01.10.2018 roku] – przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane.

Wpisanie hasła nie jest obowiązkowe, czyli nie musisz się męczyć i liczyć, że coś wygrasz… a dzięki zapisom regulaminu (punkt 6.) nawet bez podawania hasła i bez udziału w konkursie należy Ci się voucher do Biedronki na 250 zł. Wystarczy, że wykonasz do końca kroki, o których tutaj piszę.

>>Przejdź na stronę Citibanku i skorzystaj z promocji<<

KROK#2 zakładamy kartę Simplicity – po 3-5 dni oddzwoni konsultant, aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowy banku oraz podmiotów współpracujących oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

#3 KROKdo 30.11.2018 r. spełniamy dwa warunki promocji, czyli:

 • logujemy się do bankowości internetowej Banku lub do aplikacji mobilnej (jak wolisz);
 • wykonujemy płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł – może to być jedna płatność lub kilka – sam decydujesz. Płatności możesz wykonać w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Musisz wiedzieć, że im szybciej spełnisz warunki promocji tym szybciej otrzymasz nagrodę.

To wszystko! 

Warunki spełnione więc teraz czas na nagrody. Tak jak wspominałem na wstępie GWARANTOWANĄ  nagrodę czyli 250 zł odbiera każdy kto skorzysta z promocji (niezależnie od tego czy napisze rewelacyjne hasło reklamowe czy nie). Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku logowania oraz płatności kartą. Czyli:

 • jeżeli podpiszesz umowę o kartę w sierpniu i w sierpniu spełnisz warunki to do końca września otrzymasz nagrodę – voucher na 250 zł do Biedronki.

>>Przejdź na stronę Citibanku i skorzystaj z promocji<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł – za nadpłatę jako nagrodę w tej promocji Bank nie pobiera prowizji
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: