Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz zegarek Garmin Venu SQ o wartości 720 zł za kartę kredytową w Citibanku (krótka karencja!)

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Zegarek Garmin Vanu SQ kolor Shadow Gray/Slate

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 2.000 zł

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej pod warunkiem, że wydasz kartą min. 1000 zł w każdym w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 24,87%

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni od momentu otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody. Otrzymanie wiadomości do 30 dni od momentu spełnienia warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2023 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2023 roku lub do wyczerpania puli 200 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Ruszyła nowa promocja popularnej karty kredytowej Simplicity od banku Citi Handlowy.

Tym razem do wzięcia jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją producenta zegarek Garmin Venu SQ w kolorze Shadow Gray/Slate o wartości około 720 zł.

Warunki promocji są niezwykle proste: zakładasz kartę kredytową, płacisz nią za codzienne zakupy tak, by suma wyniosła 2.000 zł i odbierasz zegarek od banku. Na płatności masz ponad 2 miesiące, ale im szybciej je wykonasz, tym szybciej odbierzesz nagrodę.

Promocja potrwa 🗓 do 30 września 2023 roku. Ale uwaga: obowiązuje pula 200 nagród. O jej wyczerpaniu informacja ma się pojawić na stronie internetowej banku Citi Handlowy.

Kto może wziąć udział w promocji z zegarkiem Garmin Venu SQ?

Możesz zakładać kartę w promocji, jeśli masz ukończone 18 lat, masz źródło dochodu i rozliczasz się z podatków w Polsce, oraz nie miałeś karty kredytowej w Citi handlowym 🗓 od 1 stycznia 2023 roku.

Czyli mogłeś ją mieć wcześniej, tylko musiała się zamknąć przed tą datą (np. karta zamknęła się w grudniu 2022 roku — możesz składać nowy wniosek). Inne produkty w tym banku, np. Citikonto w promocji nie ma wpływu na to, czy możesz założyć kartę kredytową i odebrać zegarek.

Aby wnioskować o kartę, Twój dochód musi spełniać minimalne wymagania. Ale pamiętaj, że i tak to bank ostatecznie decyduje o tym, czy przyznać komuś kartę kredytową.

Zegarek Garmin Venu SQ w promocji Citibanku — co masz zrobić, by go otrzymać?

#Krok I — załóż kartę kredytową Simplicity w promocji

🗓 Do 30 września 2023 r. lub do wyczerpania limitu 200 umów ze strony promocji Citibanku 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.

Przed podpisaniem umowy o kartę:

 1. 🔎 wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę w celu jej dostarczenia.
 2. 🔎 wyślij wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej zostaniesz poproszony o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty załącz podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć).

#Krok II — płać kartą za codzienne zakupy

🔎 Płać kartą za codzienne zakupy. 🗓 Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 2.000 zł w jednym z miesięcy.

Przykład:
Jeśli umowę podpisałeś w maju (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) to na wykonanie płatności masz czas do końca lipca. Np. w czerwcu wykonasz transakcje na łączną kwotę minimum 2000 zł.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Płacisz kartą za codzienne zakupy w sklepach stacjonarnych i przez Internet. Idziesz do Biedronki — zapłać Simplicity. Tankujesz benzynę — zapłać kredytówką. Kupujesz na Allegro — zapłać kartą.

Może to być jedna płatność, a może być ich nawet kilkadziesiąt. Liczy się suma transakcji.
Liczą się też płatności zbliżeniowe, więc możesz spokojnie płacić telefonem.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

Wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga — transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe.

Transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

-Transakcje zwrócone lub anulowane — czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w czerwcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

W ciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków dostaniesz wiadomość w bankowości o przyznaniu nagrody.

Zegarek Garmin Venu SQ zostanie do Ciebie wysłany w terminie do 60 dni kalendarzowych od momentu wysłania wiadomości o przyznaniu nagrody.

UWAGA: do momentu jej otrzymania Twoja karta musi być aktywna!

Pozostałe promocje od Citibanku

Nie wiem, jak Ty, ale ja uwielbiam łączyć promocje bankowe. Im więcej nagród tym lepiej, prawda? I Citibank na szczęście daje taką możliwość.

Promocja konta w Citibanku – do 600 zł gotówki

Nie dość, że konto i kartę do niego masz za bezwarunkowo 0 zł, to na dodatek wystarczą 3 proste czynności (wszystkie możesz wykonać jednego dnia i mieć je z głowy), by odebrać 400 zł gotówki od banku. Dodatkowo możesz zyskać 200 zł cashbacku za płatności.

Darmowa karta kredytowa Citibanku

Żeby Twoja karta kredytowa Simplicity była za darmo, musisz w każdym okresie rozliczeniowym zapłacić nią za zakupy na minimum 1.000 zł.

Okres rozliczeniowy to nie to samo, co miesiąc kalendarzowy — każdy ma swój własny okres rozliczeniowy i sprawdzisz to w szczegółach karty!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarzy 9

 1. Onski pisze:
  Muszę wypowiedzieć swoją kartę żeby na orzyszlosc załapać się na promocje.
 2. PAWEL pisze:
  Czy płatność przez curve zalicza się do transakcji szczególnych? Są z tego tytułu opłaty? Nie mam jeszcze kk citi a mam duży wydatek teraz, ale do dwóch tyg zrobiłbym back in time.
 3. Tomek pisze:
  ,, Nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia
  Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę) dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Użytkownik dokona Kartą
  dodatkową wydaną do Karty Transakcji (w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Banku Handlowego w Warszawie S.A.)
  o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 zł, które spełnią następujące kryteria,,

  Cytat z regulaminu tej promocji. Czy nie wynika z niego że transakcje na 2000zł muszą być wykonane w czasie jednego miesiąca?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, dlaczego? Umowę podpisujesz w czerwcu. Pierwszy miesiąc kalendarzowy po tym to lipiec, drugi to sierpień. Czyli de facto masz ponad dwa miesiące na spełnienie warunku. Jak ktoś podpisze umowę na początku miesiąca to ma prawie trzy.
  • Tomek pisze:
   Wg pracownika banku z którym rozmawiałem ,,łącznej miesięcznej wartości wynoszącej 2000zł,, oznacza że ta suma musi być wydana w trakcie któregoś z miesięcy.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomek, doprecyzuję jeszcze ten zapis z osobami odpowiedzialnymi za promocję.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomek, masz rację, faktycznie płatności trzeba zrobić w jednym z miesięcy kalendarzowych. Dziękuję Ci za zwrócenie na to uwagi, jakimś cudem źle to zinterpretowałam.
 4. Kr pisze:
  Dawno zakonczona
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dzięki za informację, zawsze dostajemy maila o tym, ze promocja jest zakańczana przed czasem, a tym razem nic nie było.

Napisz komentarz