Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż firmę z mBankiem, zyskaj 300 zł na start i darmowe konto firmowe na 12 miesięcy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto firmowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Darmowy rachunek firmowy na okres 12 miesięcy;

300 zł w gotówce.

Za co?

-za założenie jednoosobowej działalności wraz z kontem mBiznes Standard za pośrednictwem mBanku;

-za dokonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy.

Ile to kosztuje?

Przez 12 miesięcy:

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za krajowe przelewy internetowe, 0 zł za przelewy SEPA w euro, 0 zł za bankomaty i wpłatomaty mBank, Euronet, Planet Cash i Santander.

Po 12 miesiącach:

zgodnie z tabelą opłat i prowizji aktualną na ten okres.

Kiedy bonus?

Do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniono warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które na dzień złożenia wniosku nie prowadzą jednoosobowej firmy i złożą wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej za pośrednictwem banku.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli planujesz założenie jednoosobowej działalności gospodarczej to bardzo dobrze się składa, ponieważ mam dla Ciebie bardzo przyjemną promocję. Mianowicie, jeśli otworzysz firmę za pośrednictwem mBanku i otworzysz tam konto firmowe to zyskasz darmowy rachunek firmowy na 12 miesięcy oraz 300 zł w gotówce. Myślę że na start własnej firmy takie duo jest jak najbardziej pożądane 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 31 sierpnia.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przygotowana jest dla osób, które dopiero zakładają jednoosobową działalność gospodarczą. Dokładniej mówiąc,dla osób, które w dniu składania wniosku o otwarcie firmy nie prowadziły jednoosobowej działalności gospodarczej (ani nie mają jej zawieszonej).

Z promocji osoba o danym numerze PESEL może skorzystać tylko jeden raz.

A jeśli myślisz o kompleksowej obsłudze w jednym banku, zarówno konta firmowego jak i osobistego, to koniecznie sprawdź również promocję prywatnego konta od mBanku. Możesz w niej zgarnąć dodatkowe 140 zł. Szczegóły w poniższym artykule:

mBiznes Konto Standard – opłaty

Jak już wiesz ze wstępu, oprócz nagrody 300 zł w gotówce na start zyskujesz darmowe konto przez 12 miesięcy. Nie płacisz ani za konto, ani za kartę, ani za przelewy. Korzystając z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander nie poniesiesz prowizji ani za wpłaty gotówki, ani za wypłaty.

A po 12 miesiącach będzie Cię obowiązywała tabela opłat i prowizji aktualna na ten czas – czyli za 12 miesięcy.

mBiznes Konto Standard – oferta promocyjna na 12 miesi?cy

  Aktualne na dzień: 22 września 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł

Krajowe przelewy internetowe w PLN

0 zł

Bez limitu

Przelewy SEPA w EURO

0 zł

Przelewy realizowane z rachunku podstawowego w PLN, do UE, Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii

Opłata za kartę do konta

0 zł

Za pierwszą kartę wydaną do rachunku (dotyczy wszystkich kart oferowanych do rachunku mBiznes Standard)

Wpłaty i wypłaty w bankomatach/wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Euronet i Santander w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce i za granicą

3,5% min. 5 zł

Zgarniam nagrody – instrukcja krok po kroku

Cała promocja ogranicza się tak naprawdę do dwóch kroków: złożenia wniosku o rejestrację firmy wraz z otwarciem rachunku mBiznes Standard oraz wykonanie płatności kartą do konta. Prześledzimy oba kroki, by nie było żadnych niejasności 🙂

#Krok 1 – złóż wniosek o założenie firmy wraz z otwarciem konta mBiznes Standard

🗓 Do 31 sierpnia 🔎 wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o otwarcie firmy wraz z kontem mBiznes Standard. Nie zapomnij 🔎 zamówić karty – musi być to MasterCard Debit Business oraz zaznaczyć, że zgadzasz się z regulaminem promocji.

UWAGA! Nie zostawiaj tego na ostatni moment – 🗓 do 31 sierpniamusisz nie tylko złożyć wniosek o założenie firmy i rachunek, ale również 🔎 zawrzeć umowę o konto firmowe. Umowę podpiszesz w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera.

#Krok 2 – płać kartą za zakupy

Krok pierwszy za Tobą, firma założona, rachunek aktywny, karta dotarła. Co teraz? Teraz wystarczy że 🗓 w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy 🔎 zapłacisz kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Jedyny warunek postawiony w regulaminie to taki, by były to transakcje bezgotówkowe (czyli wypłaty gotówki się nie liczą) dokonane kartą MasterCard Debit Business.

I to wszystko! 300 zł wpłynie na Twoje konto 🗓 do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniłeś warunki. Pamiętaj, by nie zamykać konta ani karty przynajmniej do momentu wypłaty nagrody.

Przykład

Otwierasz konto 10 sierpnia. W ciągu 30 dni zapłaciłeś kartą łącznie na min. 1000 zł (transakcje skończyłeś wykonywać we wrześniu). Do końca października 300 zł wpłynie na Twoje konto.

Jak do promocji mają się przepisy podatkowe?

W promocjach kont osobistych mamy ten komfort, że nie musimy martwić się o żadne podatki. Przy promocji konta firmowego i przyznanych z tego tytułu nagrodach sprawa wygląda nieco inaczej.

Wypłacone premie powiększają Twój przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Konieczne będzie zatem uwzględnienie ich w przychodach i i odprowadzenie ewentualnego podatku.

Podsumowanie

Na koniec: jeśli masz zamiar założyć firmę to moim zdaniem propozycja od mBanku spełni Twoje oczekiwania. Nie dość, ze pomogą Ci w całym procesie rejestracji działalności, to na dodatek zyskasz darmowe konto na 12 miesięcy oraz 300 zł nagrody. A w promocji konta osobistego możesz zgarnąć kolejne 140 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Komentarze: 1

  1. Tomek pisze:
    tomasz12 – mój aktywny kod polecający

    Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć powyższego kodu polecającego podczas zakładania konta w mBanku.

Napisz komentarz