PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak w 3 prostych krokach odebrać DARMOWY voucher na 400 zł do perfumerii Douglas?

Jak mówi stare powiedzenie, historia lubi się powtarzać. Najlepszym na to dowodem jest reaktywacja jednej z najlepszych promocji bankowych, które kiedykolwiek opisywaliśmy na naszym blogu. Ostatnia jej edycja cieszyła się tak ogromną popularnością, że w pewnym momencie konsultanci nie nadążali oddzwaniać do wszystkich zainteresowanych promocją. Rozładowanie kolejki trwało dobrych kilka dni.

Teraz bank postanowił wznowić promocję i znów, każda osoba która od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej w Citibanku może odebrać zupełnie darmowy voucher na 400 zł do ekskluzywnej perfumerii Douglas. Wystarczy tylko, że:

 • do 30.06.2017 roku założy, oczywiście darmową kartę kredytową Simplicity w Citibanku
 • zaloguje się min. 1 raz do systemu bankowości online
 • wykona kartą główną/dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1 000 zł

Zgodzisz się ze mną, że promocja jest naprawdę prosta i zasługuje na Twoją uwagę. Więc nie trać czasu, zerknij na szczegółowy opis promocji i odbierz swój darmowy voucher! Poleć promocję znajomym i wspólnie zaszalejcie na darmowych zakupach!

Odbierz voucher na 400 zł do Douglas’a – poczuj się wyjątkowo

Sieć perfumerii Douglas to niewątpliwie miejsce, gdzie odnajdzie się zarówno każda kobieta jak również mężczyzna. Wszystko za sprawą profesjonalnej obsługi, ale również wysokiej klasy asortymentu, w którego skład wchodzą zawsze wysokiej klasy kosmetyki i akcesoria.

W tej perfumerii każdy zakupi tu takie słynne marki jak: Estee Lauder, Hugo Boss, Giorgio Armani, Calvin Klein, Bobbi Brown, Shiseido, Batycki, MAC oraz wiele innych, które podbiły serca ludzi na całym świecie. Bądźmy szczerzy, za tymi rozchwytywanymi markami idą spore ceny, dlatego z szansy zakupu dowolnego produktu/produktów o 400 zł taniej powinien skorzystać każdy.

Dodatkowo, jeżeli chodzi o voucher to możesz go wykorzystać zarówno podczas robienia zakupów w sklepie stacjonarnym lub w sklepie internetowym. Natomiast jest on ważny do 31 grudnia 2017 roku i obejmuje każdy dowolny zakup z asortymentu sklepu. Możesz zatem zachować go i wykorzystać podczas robienia zakupów świątecznych.

Ponadto, promocja nie jest żadną grą losową, a co za tym idzie masz wręcz GWARANCJĘ, że zdobędziesz nagrodę – to tak jakby ktoś dał Ci po prostu prezent. Voucher nie jest imienny więc spokojnie możesz go komuś sprezentować. Nie musisz się również martwić o kwestie podatkowe ponieważ voucher jest całkowicie zwolniony z jakichkolwiek opłat.

Przyznasz, że upominek jest wyjątkowy i naprawdę bardzo korzystny, w końcu…kiedy ostatnio ktoś do Ciebie przyszedł, dał Ci 400 zł i powiedział „idź wydaj na siebie”. Trochę luksusu należy się każdemu, a jeżeli jest on całkowicie darmowy to wręcz koniecznie trzeba z niego skorzystać.

Twój voucher trafi do Ciebie i zrobisz z nim co zechcesz, wystarczy tylko, że zarejestrujesz się na tej promocyjnej stronie i przetestujesz zupełnie darmową kartę kredytową w Citibanku.

Kto w szczególności musi skorzystać z tej promocji?

Może się zdziwisz, ale zdobycie tego vouchera jest zdecydowanie prostsze niż myślisz. Polega na wykonaniu zaledwie 3 prostych kroków, które opiszę szczegółowo poniżej. Ale zanim to zrobię, chcę żebyś wiedział, kto szczególnie powinien zwrócić na tę promocję uwagę.

Skierowana jest ona do wszystkich osób, które nie posiadały żadnej karty głównej w Citibanku od 1 stycznia 2015 roku, a ponadto:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 21 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł,
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 25 lat,
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł

Jeżeli mieścisz się w tych wytycznych i nadal chcesz odebrać darmowy voucher do Douglas’a to wykonaj kolejno opisane przeze mnie kroki.

Uwaga promocja kończy się za:

Jak wykonując te 3 proste kroki odbierzesz voucher 400 zł do perfumerii Douglas?

KROK#1 zarejestruj się w promocji

W promocji zarejestrujesz się w zaledwie 2 minuty, wypełniając ten prosty formularz zgłoszeniowy, masz na to czas do 30 czerwca 2017 roku. Ale naturalnie proponuję nie czekać do samego końca – im szybciej przystąpisz do promocji tym szybciej otrzymasz voucher.

>>Odbierz darmowy voucher na 400 zł do perfumerii Douglas<<

Następnie maksymalnie w ciągu 7 dni, skontaktuje się z Tobą konsultant Citibanku i wspólnie dokończycie proces rejestracji:

 • wybierzesz kartę kredytową, którą zdecydujesz się przetestować – naturalnie polecam wybrać kartę Simplicity, będzie ona dla Ciebie bezwarunkowo darmowa, każda inna to koszt 18 zł/m-c
 • wybierzesz dokument potwierdzający, że pracujesz – zazwyczaj wystarczy wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy
 • ustalisz termin i miejsce, w którym ma Cię odwiedzić kurier – dojedzie on tam gdzie będzie Ci wygodniej, do domu lub do pracy

Po podpisaniu umowy o kartę, w ciągu tygodnia pocztą zostanie dostarczona Ci karta kredytowa. Naturalnie możesz ją od razu aktywować, aby ustalić pin.

KROK #2 zaloguj się do bankowości internetowej

Kolejny do wykonania krok polega na zalogowaniu się do systemu bankowości online. Należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy. Czyli jeżeli podpiszesz umowę w marcu 2017 roku to koniecznie zaloguj się na www.citibankonline.pl najpóźniej do końca maja 2017 roku.

KROK #3 wykonaj transakcje kartą

Ostatni już krok polega na wykonaniu transakcji bezgotówkowych – kartą główną, kartą dodatkową lub naklejką zbliżeniową – na łączną kwotę min. 1 000 zł. Transakcje te muszą być wykonane najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Czyli jeżeli umowę podpiszesz w marcu to 1 000 zł musisz wydać do końca maja.

Zgodnie z regulaminem transakcjami bezgotówkowymi są:

Transakcje bezgotówkowe – płatności za nabywane towary i usługi dokonane w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatności dokonane bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie lub przez Internet,

Przy czym z promocji wykluczone są transakcje zwrócone oraz przelewy z karty związane z utrzymaniem domu oraz opłatami okresowymi. Ale oczywiście jeżeli takie rachunki opłacimy kartą to jak najbardziej będą one zaliczone do promocji.

Wystarczy, że do opłacenia takich rachunków użyjesz np. aplikacji Sprytny Bill, której szczegółowy mechanizm działania opisuję w krótkim poradniku >>Jak działa Sprytny Bill<<.

>>Odbierz darmowy voucher na 400 zł do perfumerii Douglas<<

I to wszystko!

Wszystkie wymagane kroki wykonane i teraz trzeba już tylko czekać na voucher. Zostanie on przekazany Tobie poprzez wiadomość w systemie bankowości online, najpóźniej do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunku płatności kartą.

Czyli jeżeli spełnisz wszystkie warunki do końca maja to do końca czerwca voucher trafi już do Ciebie. Voucher znajdziesz w zakładce wiadomości:

A co dalej?

A później robisz co chcesz możesz albo zatrzymać kartę – jeżeli Ci się spodoba i będziesz chciał z niej jeszcze korzystać, bo przecież i tak jest darmowa. Ale równie dobrze możesz z niej zrezygnować, oczywiście bez konsekwencji i kar umownych.

Umowę o kartę możesz rozwiązać w każdym momencie z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia.

Czytelnicy nie żałują, że nam zaufali

Promocje Citibanku cieszą się ogromną popularnością na naszym blogu. Dodatkowo motywują nas do opisywania najlepszych promocji sukcesy naszych czytelników.

Naprawdę miło rozpoczyna się pracę kiedy takie proste promocje dają tyle szczęścia i radości naszym czytelnikom. Zachęcam, abyś zerknął do GALERII SUKCESÓW NASZYCH CZYTELNIKÓW i zobaczył, że naprawdę warto poświęcić kilka minut oraz skorzystać z promocji, które naprawdę działają.

Dodatkowo pod artykułem znajdziesz zakładkę ze wszystkimi obowiązującymi dokumentami, które potwierdzają obowiązywanie tej konkretnej promocji. A dodatkowo, znajdziesz krótkie nagranie, w którym krok po kroku omawiam regulamin promocji.

Ponadto, dorzucam wycinek z tabeli opłat i prowizji, który potwierdza że zamówiona przez Ciebie karta jest zupełnie darmowa, zarówno jej zamówienie jak również utrzymanie.

>>Odbierz darmowy voucher na 400 zł do perfumerii Douglas<<

A co ma z tego bank?

Bank ma klienta, który może będzie zadowolony z karty i zatrzyma ją na dłużej. Wiadomo, jak będziesz czasami robić zakupy przy jej użyciu to bankowi też jakiś % od transakcji skapnie.

Poza tym, jak Ty będziesz zadowolony z promocji to polecisz ją znajomym, a to dla banku kolejny nowy klient. A może Ty będziesz kiedyś chciał skorzystać z jakiegoś innego produktu banku i to również będzie gdzieś tam dla banku jakiś zysk.

Na co uważać

Teraz kilka ważnych kwestii, na które chcę Cię uczulić. Myślę, że te wskazówki bardzo Ci się przydadzą.

 • pamiętaj żeby wybrać darmową kartę Simplicity
 • poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, aby spłacać kartę w terminie tj. 26 dni od momentu wystawienia wyciągu wtedy nie będą naliczane żadne odsetki za wykonane transakcji
 • jeżeli pierwszy raz korzystasz z karty kredytowej to koniecznie zapoznaj się z naszym darmowym poradnikiem o kartach kredytowych, w którym znajdziesz wiele przydatnych wskazówek

>>Odbierz darmowy voucher na 400 zł do perfumerii Douglas<<

Podsumowanie

To nadal bardzo dobra promocja, z której powinien skorzystać każdy kto lubi dobre kosmetyki, a jeszcze bardziej lubi kupować je w atrakcyjnych cenach. Sam miałeś okazję przekonać się, że promocja jest bardzo prosta i uczciwa i na próżno doszukiwać się tu jakiegokolwiek haczyka.

Wystarczy tylko zgłosić się do promocji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, założyć darmową kartę kredytową Simplicity, zalogować się min. 1 raz do systemu bankowości online, a później wykonać kartą płatności na kwotę min. 1 000 zł. To tylko tyle, a w zamian za to otrzymujesz darmowy voucher na 400 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 12

 1. Sylwek pisze:
  Witam, czy w promocji ktora obowiazywala do końca stycznia był również warunek wykonania kartą transakcji bezgotówkowych na 1000 zl
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, nie, w tamtej promocji nie trzeba było wykonywać żadnych transakcji kartą 🙂 W tej edycji promocji zostały wprowadzone nowe wymagania. 🙂
 2. Dawid pisze:
  Jak się ma te promocja do drugiej gdzie jest telefon LG? Warunki praktycznie te same. Ta sama karta kredytowa? Promocje zapewne się nie łączą więc na jakiej zasadzie następuje wybór promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wybór promocji zależy od tego jaki formularz zgłoszeniowy wypełnisz tzn. taki jaki odpowiada danej promocji. ? W Douglasie masz 1000 zł do wydania a w LG 3000 zł.
 3. Aga pisze:
  W promocji Douglas do końca stycznia należy się tylko raz zalogować i voucher ma przyjść miesiąc pozńiej na adres mail podany podczas zakładania karty ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W przypadku I edycji promocji wystarczy: 1. zalogować się do bankowości online w miesiącu następującym po miesiącu podpisania przez bank umowy i do końca kolejnego miesiąca otrzymasz voucher. Czyli jeżeli bank podpisał umowę np. w lutym to do końca marca musisz zalogować się do bankowości online i do końca kwietnia otrzymasz voucher.
 4. Aga pisze:
  W promocji Douglas do końca stycznia , voucher ma przyjść miesiąc pozńiej na adres mail podany podczas zakładania karty ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli umowa była podpisana przez bank w styczniu to do końca lutego trzeba było zalogować się do bankowości online i voucher przychodzi do końca marca. Otrzymasz go poprzez system bankowości online, jak zalogujesz się do panelu to będzie on w zakładce „wiadomości” 🙂
 5. Wioleta pisze:
  Witam

  Czy płatność kartą może być w systemie dotpay za wczasy z biura podróży ??

  dziękuje

 6. Mariusz pisze:
  Czym są transakcje zwrócone ? Uda się jeżeli kupię coś na Zalando za 1000zł, poczekam na voucher i po 100 dniach zwrócę zakupy ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   O zwróconych transakcjach mówimy wtedy kiedy uczestniczysz w promocji i np. jednego dnia zrobisz transakcje na 1 000 zł a za kilka dni oddasz towar i sprzedawca zwróci Ci pieniądze. Z kolei jak zwrócisz towar po odebraniu vouchera to będzie już po promocji więc generalnie możesz tak zrobić.

Napisz komentarz