Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Najlepsza promocja w historii bloga! Odbierz darmowy i GWARANTOWANY voucher na 400 zł do perfumerii Douglas za…za nic!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Historia Kopciuszka jest dla nas kobiet najlepszym  dowodem na to, że nowa para butów może naprawdę odmienić czyjeś życie. A promocja, którą dziś prześwietlam jest rewelacyjnym dowodem na to, że nie robiąc dosłownie nic, możesz odebrać darmowy voucher na 400 zł i to nie do jakiegoś byle jakiego sklepu, ale do perfumerii Douglas.

Voucher dostanie każda z nas, która:

 • do 31.01.2017 roku założy, oczywiście darmową kartę kredytową Simplicity w Citibanku
 • w miesiącu następującym po tym, w którym podpisze umowę zaloguje się min. jeden raz do bankowości internetowej

Zgodzisz się ze mną, że prostszej promocji po prostu nie można było zorganizować. Więc nie trać czasu, zerknij na szczegółowy opis promocji i odbierz swój darmowy voucher! Poleć promocję koleżance i razem zaszalejcie na zakupach.

citi-douglas

Dlaczego warto zdobyć ten voucher?

Powodów dla których powinnaś odebrać ten voucher jest bardzo dużo, ale przede wszystkim powinnaś zwrócić uwagę na:

– promocja nie jest żadną grą losową, a co za tym idzie masz wręcz GWARANCJĘ, że zdobędziesz nagrodę – to tak jakby ktoś dał Ci po prostu prezent

– voucher jest całkowicie darmowy – nie płacisz nic za jego odbiór i wykorzystanie

– voucher możesz wykorzystać na dowolny zakup z asortymentu perfumerii Douglas lub na douglas.pl – może masz jakieś ulubione perfumy więc będzie to świetna okazja żeby kupić je 400 zł taniej i dodatkowo dokupić sobie coś jeszcze

– voucher nie jest imienny więc możesz go komuś oddać, a tym samym zrobić mu mały prezent

Przyznasz, że upominek jest wyjątkowy i naprawdę bardzo korzystny, w końcu…kiedy ostatnio ktoś do Ciebie przyszedł, dał Ci 400 zł i powiedział „idź wydaj na siebie”. Trochę luksusu należy się każdej kobiecie, a jeżeli jest on całkowicie darmowy to wręcz koniecznie trzeba z niego skorzystać.

Twój voucher trafi do Ciebie i zrobisz znim co zechcesz, wystarczy tylko, że zarejestrujesz się na tej promocyjnej stronie i przetestujesz zupełnie darmową kartę kredytową w Citibanku. Chociaż…w sumie nawet nie musisz jej używać, wystarczy że będziesz ją posiadać. 🙂

Która z nas powinna koniecznie przystąpić do promocji?

Warunki są tak bardzo proste, że wręcz nie wyobrażam sobie, że Ty z tej promocji nie skorzystasz. Dołączysz do niej pod warunkiem, że nie posiadałaś żadnej karty w Citibanku od 1 stycznia 2014 roku oraz jesteś:

a) osoba fizyczna

 • masz min. 21 lat
 • pracujesz w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące
 • Twój dochód to min. 1 200 zł

b) firma

 • masz min. 25 lat
 • prowadzisz własną działalność od min. 2 lat

Do promocji mogą również przystąpić osoby przebywające na emeryturze lub rencie. Dla tych osób, dokumentem potwierdzającym dochody będzie: decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Jeżeli spełniasz te warunki to jesteś o krok od odebrania swojego vouchera na 400 zł. Dlatego teraz skup się ponieważ pokażę Ci, jak krok po kroku szybko i sprawnie odebrać bonus.

Odbierz gwarantowany voucher 400 zł do perfumerii Douglas [prosta instrukcja]

KROK #1 – zgłoś się do promocji 

Pierwszy krok, jak zawsze polega na tym, aby zgłosić się do promocji, masz na to czas do 31.01.2017 roku. Zrobisz to na poniższej stronie, poprzez wypełnienie i wysłanie krótkiego formularza.

>>Odbierz darmowy voucher 400 zł do perfumerii Douglas<<

Następnie maksymalnie do 7 dni roboczych (ale myślę, że wcześniej) skontaktuje się z Tobą konsultant i przeprowadzi kilku minutową rozmowę, a podczas niej:

– wybierzesz kartę kredytową, którą zdecydujesz się przetestować – naturalnie polecam wybrać kartę Simplicity, będzie ona dla Ciebie bezwarunkowo darmowa, każda inna to koszt 18 zł/m-c

– wybierzesz dokument potwierdzający, że pracujesz – zazwyczaj wystarczy wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy

– ustalisz termin i miejsce, w którym ma Cię odwiedzić kurier – dojedzie on tam gdzie będzie Ci wygodniej, do domu lub do pracy

Po podpisaniu umowy o kartę, w ciągu tygodnia pocztą zostanie dostarczona Ci karta kredytowa. Naturalnie możesz ją od razu aktywować, aby ustalić pin.

Do końca promocji pozostało:

KROK #2 zaloguj się do bankowości internetowej

Ostatni już krok do wykonania polega na zalogowaniu się do systemu bankowości online. Należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę. Czyli jeżeli podpiszesz umowę w listopadzie to koniecznie zaloguj się na www.citibankonline.pl w grudniu.

I to wszystko! 

Wszystko co konieczne zrobione i jak widzisz, jeszcze nic za to nie zapłaciłaś! I tak już będzie do końca, ponieważ teraz to bank będzie działał.

W drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym zalogowałaś się do systemu bankowości online bank przyzna Tobie voucher. Zostaniesz poinformowana o tym poprzez wiadomość sms. Twój woucher będzie natomiast dostępny po zalogowaniu do bankowości internetowej, w zakładce wiadomości.

A co dalej? 

A później robisz co chcesz. Oczywiście w pierwszej kolejności robisz upragnione zakupy, będzie Ci do tego potrzebna karta kredytowa Citibanku. To przy jej użyciu zrobisz zakupy, których wartość będzie zmniejszona o 400 zł.

A dalej to możesz albo zatrzymać kartę – jeżeli Ci się spodoba i będziesz chciała z niej jeszcze morzystać, bo przecież i tak jest darmowa. Ale równie dobrze możesz z niej zrezygnować, oczywiście bez konsekwencji i kar umownych.

>>Odbierz darmowy voucher 400 zł do perfumerii Douglas<<

A co ma z tego bank?

Bank ma klientkę, która może będzie zadowolona z karty i zatrzyma ją na dłużej. Wiadomo, jak będziesz czasami robić zakupy przy jej użyciu to bankowi też jakiś % od transakcji skapnie.

Poza tym, jak Ty będziesz zadowolona z promocji to poleciszą ją przyjaciółce, a to dla banku kolejny nowy klient. A może Ty będziesz kiedyś chciała skorzystać z jakiegoś innego produktu banku i to również będzie gdzieś tam dla banku jakiś zysk.

Ale chyba prostota tej promocji może świadczyć o tym, że w związku ze zbliżającym się końcem roku, Citibank musi ścignąć jak najwięcej nowych klientów, aby zgadzały sie wszystkie statystyki.

Podsumowanie

Śmiało mogę powiedzieć, że ta promocja jest mega, super, fajną propozycją. Aby wziąć w niej  udział naprawdę nie trzeba spełniać ogromnych wymagań. Ponadto, udział w niej, nic Cię nie kosztuje, poza czasem, który poświęciłaś na przeczytanie tego artykułu i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zgodzisz się chyba ze mną, że jest to promocja bardzo prosta i naprawdę zasługuje na tytuł najlepszej promocji roku. Jeżeli popierasz moje zdanie to odbierz swój voucher i nie zapomnin polecić przyjaciółce:

>>Darmowy voucher 400 zł do perfumerii Douglas – dołącz już teraz<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 299

 1. Marcin pisze:
  „Regulamin promocji-voucher 400 zł do Douglas” załączony na Wazej stronie odnosi się do promocji z telefonem LG, a nie do Douglas
 2. Kasia pisze:
  No nie tak całkiem za nic.. z regulaminu wynika, że kartą trzeba dokonać transakcji za 3000 zł w przeciągu 3 miesięcy. Abstrahując od tego, czy ktoś jest w stanie tyle wydać czy nie – Państwa tekst wprowadza czytelnika w błąd.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kasiu, tekst nie wprowadza w błąd, nastąpiła pomyłka i udostępniłam błędny regulamin – ludzki błąd. Zespół już zareagował i udostępniony jest prawidłowy regulamin. 🙂
 3. Rafał pisze:
  Po jakim czasie realnie mogę otrzymać voucher? Piszą, że max do konca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnię warunki promocji -tj, warunki mogę spełnić w grudniu, a voucher? max do końca stycznia?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jak podpiszesz umowę w listopadzie i wykonasz logowanie w grudniu to myślę, że do połowy stycznia możesz ten voucher otrzymać. Generalnie jest tak, że im szybciej wszystko zrobisz tym szybciej otrzymasz voucher. 😉
 4. Patrycja pisze:
  Czy można o taką kartę wnioskować w placówce? Chciałabym przeczytać cały regulamin przed podpisaniem umowy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To pobierz sobie regulamin, który znajduje się na końcu artykułu i przeczytaj ???? Możesz spróbować w oddziale, ale nic nie gwarantuję ????
 5. Magda pisze:
  Witam,
  chciałabym zapytać, jakie postanowienie regulaminu wskazuje na warunki dotyczące osób fizycznych w tym konieczności zatrudnienia min. 3 miesiące w danym zakładzie? czy kwota 1200 zł to kwota brutto czy netto? czy zarobkowanie w innej walucie również kwalifikuje się do promocji?
  Mam taką sytuację, że do 9 października pracowałam w PL (przez co najmniej 1 rok u jednego pracodawcy- zarabiając co najmniej 1200 zł netto), a od 12 października zmieniłam zakład i pracuję za granicą (wynagrodzenie w EURO). Czy zmiana miejsca pracy wyklucza mnie z promocji przy założeniu, że za granicą będę pracowała tylko do końca grudnia, tj. nie spełnię warunku pracy u jednego pracodawcy okresu 3 miesięcznego? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Magdo, kwestie dotyczące osób fizycznych reguluje bank. Jak klikniesz w link przenoszący do strony promocji i zjedziesz na sam jej dół to zobaczysz, że taka informacja jest tam umieszczona. A co do Twojej pracy to ciężko mi jest się w tej kwestii wypowiadać. Myślę, że jak wypełnisz formularz zgłoszeniowy i oddzwoni do Ciebie konsultant to będzie w stanie trafniej niż ja wypowiedzieć się w tym temacie. 😉
 6. Karolina pisze:
  A jak to wygląda jesli jestem na urlopie macierzyńskim?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z mojej perspektywy wygląda to tak, że: będąc na urlopie macierzyńskim teoretycznie nie pracujesz, ale przecież masz dochody, zakładam że masz umowę o pracę, a po zakończeniu urlopu możesz swobodnie wrócić do pracy. Dlatego powinnaś być potraktowana jako normalny pracownik (przecież macierzyństwo to również praca, chyba nawet cięższa bo szefa trzeba nosić na rękach ;)), złóż wniosek o kartę bo nic nie stracisz, a z takiego czysto prawnego punktu widzenia, jesteś normalnym pracownikiem. 🙂 Pozdrawiam i gratuluję! 🙂
 7. Hanna pisze:
  A opłata za dostarczenie karty przesyłką kurierską – 30zł?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Opłata jest „dobrowolna” 🙂 Normalnie kartę wysyłają pocztą (za darmo), jednak na życzenie klienta mogą wysłać kurierem. Jednak wtedy kosztuje to właśnie 30zł.
 8. Kate pisze:
  Rozumiem że oferta na LG i voucher nie łączy się ;)?
 9. J pisze:
  WItam, a jeśli nie mam konta w tym banku i musiałabym założyć, to w jaki sposob mogę potwierdzić swoje zarobki??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W tym przypadku nie zakładasz żadnego konta. 😉 Zakładasz samą kartę, a do niej otwierany jest tylko zwykły rachunek techniczny, na którym będą rozliczane wykonana przez Ciebie transakcje i otrzymywać tam będziesz wyciag informujący o spłacie karty. 🙂 A jak wygląda potwierdzenie dochodów, otóż na końcu regulaminu znajduje się tabela, obrazująca jakie dokumenty można przygotować. Zazwyczaj jednak, w przypadku Citibanku, wystarczy wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy, ale można już ustalić w rozmowie z konsultantem. 🙂 W razie pytań zapraszam do kontaktu. 😉
 10. Marzena pisze:
  Czyli faktycznie nie dostane najpierw vouchera tylko tą kartą kredytową mam zrobić zakupy w douglasie na 400 zł i bank mi potem dopiero zrobi zwrot na konto…..?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, najpierw dostajesz kartę, następnie w miesiącu następującym po miesiącu w którym podpisałaś umowę logujesz się do bankowości online. I dopiero po tym otrzymujesz voucher i możesz robić zakupy. ????
 11. Ania pisze:
  witam,
  czy osoba na stałej rencie może skorzystać z promocji?
 12. Marek pisze:
  A co jeżeli ktoś posiada kartę Mastercard WORLD? Nigdzie w waszym artykule nie jest napisane, że nie można już być klientem banku.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Trafna uwaga Marku – tekst nie zawiera tej informacji. Niemniej do promocji mogą przystąpić tylko nowi klienci, czyli osoby które nie posiadały żadnej karty głównej w Citibanku od 1 stycznia 2014 roku.
 13. Tom pisze:
  Czy posiadając już kartę kredytową w Citibanku (nie simplicity), mam możliwość przystąpienia do tej promocji?
 14. kasia pisze:
  dlaczego nie mogę otworzyć regulaminu?
 15. kasia pisze:
  przepraszam nie regulaminu tylko wzoru umowy na kartę kredytową; wczytuje się tylko do pewnego momentu
 16. Artur pisze:
  Witam

  1) Chciałem zpaytać czy promocja jest dla kobiet bo tak napisany jest tekst.
  2) Rozumiec mam ze nie potrzebuje wpłat czy płatnsci w poszczególnych miesiącach.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cześć Artur. 😉 Oczywiście z promocji mogą skorzystać również mężczyźni, wyjątkowo pisałam ten artykuł z myślą o kobietach. 🙂 Oczywiście nie trzeba wykonywać żadnych płatności kartą, wystarczy ją założyć i w miesiącu następującym po tym, w którym podpiszesz umowę zalogować się do bankowości online. Jeżeli później ta karta nie będzie Ci potrzebna to po otrzymaniu vouchera możesz z niej zrezygnować. 🙂
 17. Dariusz pisze:
  A jak to jest jeśli jestem rolnikiem (na krusie) i z tego są dochody.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli Twoje działania nie są zarejestrowane jako własna działalność gospodarcza to nie będziesz mógł skorzystać z promocji. Bo rozumiem, że nie masz odnotowywanych na koncie, miesięcznych, stałych wpływów?
 18. Paweł pisze:
  Czy osoba otrzymująca emeryturę (kwota przekraczająca 1200 zł) kwalifikuje się do promocji? Na stronie jest mowa o osobach zatrudnionych, natomiast w regulaminie promocji nie widać takiego ograniczenia, a na liście dokumentów potwierdzających dochód, jest rubryka emerytura/renta.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jeżeli masz emeryturę to możesz skorzystać z promocji. Podstawowym dokumentem potwierdzającym dochody będzie decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty. Więc jak najbardziej możesz zgłosić się do tej promocji. 🙂
 19. Agnieszka pisze:
  „To nią (kartą) zapłacisz za zakupy, a raczej nie zapłacisz bo to na nią nastąpi zwrot 400 zł.”
  Czyli płacę pełną kwotę, a potem dostaję zwrot 400 zł?
  Myślałam, że przy wykorzystaniu vouchera (pewnie po wpisaniu jego kodu gdzieś przy płatności) po prostu kwota do zapłaty pomniejszy się o 400 zł.
  To jak to jest?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mój błąd. Oczywiście robisz zakupy, przechodzisz do płatności, a następnie wpisujesz swój kod promocyjny, który automatycznie obetnie wartość zakupów o 400 zł.
 20. Kinga pisze:
  „nie posiadałaś żadnej karty od 1 stycznia 2014 roku” – Czy ten warunek dotyczy każdej karty bankowej? Pozdrawiam
 21. Ania pisze:
  A jak z odstąpieniem od umowy?
 22. Karolina pisze:
  Czy istnieje jakaś opłata za zamknięcie karty – Simplicity? Czy można tego dokonać internetowo czy tylko w placówce? Jak wygląda wtedy kwestia rachunku w banku, czy zamyka się automatycznie?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Witaj Karolino! Karta Citi Simplicity jest darmowa, jej zamknięcie również. Możesz zrobić to w dowolnym momencie po odebraniu vouchera. Z karty możesz zrezygnować zarówno przez internet logując się do bankowości online, jak i w placówce (jak Ci wygodniej).

   Natomiast co do rachunku w banku to otwierając kartę w tym przypadku nie otwierasz konta bankowego jako takiego, wiec nie ma nic do zamykania 🙂

 23. Monika pisze:
  fajna opcja, ale na ile bezpieczna? Obawiam się podawania nr Pesel w sieci…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Opcja w pełni bezpieczna. Strona jest przygotowana przez bank więc na pewno jest zabezpieczona. Poza tym jeszcze nikt nam się nie skarżył, aby w jakiś sposób działo się coś niefajnego. Dodatkowo ja mam kartę w Citibanku i również nic złego się nie dziej. Dlatego polecam! 🙂
 24. Kasia pisze:
  Rozumiem, że jest to 30 dni wypowiedzenia od momentu rejestracji i wyrobienia karty. Voucher otrzymuje się w kolejnym miesiącu. Co jeśli 30 dni upłynie przed otrzymaniem vouchera? Jakie są wówczas konsekwencje rezygnacji z umowy?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niezależnie od tego jak długo masz umowę to zawsze obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia, bez jakichkolwiek konsekwencji. Możesz chcieć rozwiązać umowę za rok i nadal będzie to 30 dni i nadal nie ponosisz żadnych konsekwencji. Pamiętaj tylko, że z karty możesz skorzystać dopiero po otrzymania vouchera. 🙂
 25. Basia pisze:
  „Oczywiście w pierwszej kolejności robisz upragnione zakupy, będzie Ci do tego potrzebna karta kredytowa Citibanku. To nią zapłacisz za zakupy, a raczej nie zapłacisz bo to na nią nastąpi zwrot 400 zł.”
  1. Czyli jak to wygląda: najpierw płacę kartą kredytową Citibanku pełną kwotę za zakupy w Douglasie, a później dostaję na konto zwrot 400zł? Czy może przy kasie się to 400zł jakoś odlicza i płacę tylko nadwyżkę?
  2. Czy ten voucher jest od jakiejś minimalnej kwoty?
  Pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Basiu mój błąd – już poprawiłam wpis. Chodzi o to, że robisz zakupy na douglas.pl na kwotę X, wybierasz opcję zapłać kartą i przechodzisz do płacenia. Wpisujesz kod z vouchera i kwota zamówienia jest pomniejszona o 400 zł.
   A jeżeli chodzi o minimalną kwotę zamówienia to nie ma takiej kwoty nigdzie ustalonej. 😉
 26. Karolina pisze:
  A czy za zakup produktów na douglas.pl po otrzymaniu voucheru trzeba zapłacić kartą Citibanku?
 27. Ewa pisze:
  ja zamówiłam kartę z voucherem do allegro, pierwszy kontakt z konsultantem był 19.10, dziś jest 16.11 i jeszcze nie skontaktował się ze mną kurier w sprawie podpisu dokumentów. Zero profesjonalizmu. Miesiąc czasu, mimo, ż ew mailu napisali 48h! zrezygnowałam , bo aż strach myśleć jaki mają bałagan.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przykro mi Ewo, że masz takie złe doświadczenia z tą promocją, oczywiście poinformuję bank o tym incydencie. Liczę jednak na to, że będziesz korzystać jeszcze z innych promocji bankowych. Pozdrawiam.
 28. Patrycja pisze:
  Nie znalazłam nigdzie takiej informacji – czy po otrzymaniu vouchera kwota moich zakupów musi przekroczyć te 400 zł? Podejrzewam, że tak i wtedy za zakupy zapłacę kartą Citibanku. W związku z tym zostanę obciążona opłatą zgodnie z Tabelką Opłat i Prowizji „6% wartości Transakcji nie mniej niż 10 zł”, tak?
  Jeszcze mam jedno pytanie – proszę wybaczyć, ale nigdy nie miałam wcześniej karty kredytowej – jak założę tę kartę i zrobię przy jej użyciu zakupy, to jak to później spłacam? Mam zrobić z mojego rachunku w innym banku przelew do City?
  Z góry dziękuję za wyjaśnienie 🙂
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Patrycjo, bank nie ustalił kwoty minimalnej, więc Twoje zakupy mogą wynosić 400 zł. Płacąc za zakupy wybierasz opcję zapłaty kartą, przechodzisz do płacenia i wpisujesz kod z vouchera. Wtedy kwota Twoich zakupów zostanie pomniejszona o 400 zł. Jeśli zrobisz zakupy za większą kwotę to spłacasz kartę wykonując przelew z innego rachunku, dokładnie tak jak napisałaś.
 29. Marek pisze:
  no no Citi szaleje przed świętami.
  widziałam też nową promocję z voucherem 400 zł do merlin.pl (niestety tu tylko Karta World, ale możliwe zniesienie opłaty już za transakcje 1000 zł miesięcznie).
  szczegóły:
  http://www.citihandlowy.pl/m400
  może ktoś będzie zainteresowany książkami a nie kosmetykami 🙂
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Marek dzięki za informację, jak tylko znajdziemy czas na pewno prześwietlimy tą ofertę 🙂
 30. Kaja pisze:
  Wytłumaczycie mi jak wygląda sprawa z urlopem macierzyńskim? Kwota którą dostaje na konto to kwota minimalna do tej promocji.
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Jeśli masz umowę o pracę, i spełniasz warunek o minimalnej kwocie to jak najbardziej możesz skorzystać z promocji.
 31. Tomek pisze:
  Witam,

  Regulamin mówi wyraźnie, że należy zalogować się „w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o Kartę”, ale ostrzegam, że Pani na infolinii wprowadza w błąd i mówi, że trzeba to zrobić w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o Kartę.
  Ktoś może zalogować się zaraz po otrzymaniu karty (np. w listopadzie), a w grudniu już nie i będzie miał nadzieje, że spełnia warunki, a niestety tak nie będzie 🙂

  pozdrawiam!

 32. Monika pisze:
  Czy dobrze zrozumiałam, że w pierwszej kolejności robię zakupy w Daglasie, nie mogę z karty skorzystać zaraz po jej otrzymaniu na inne zakupy?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oczywiście, że możesz korzystać z karty wcześniej. ???? Zaraz po jej otrzymaniu możesz ją aktywować i śmiało robić inne zakupy. ????
 33. Hanna pisze:
  Pani konsultantka powiedziała, że nie ma innej opcji niż wysyłka karty kurierem.
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Niemożliwe, umowa jest przywożona przez kuriera, ale karta powinna być popocztą. Wysyłka karty kurierem wiąże się z opłatą 30 zł i jest opcjonalna.
 34. Józef pisze:
  Złożyłem wniosek o wydanie karty kredytowej. Przyjechał Kurier po 3 tygodniach z dokumentami. Po podpisaniu zabrał je do Banku. Następnie przyszła karta pocztą. Przystąpiłem do logowania i uruchomienia karty i tu zaczął się problem. System mnie nie rozpoznaje. Dzwonie na infolinie podane na stronie CITI i próbuję wyjaśnić dlaczego tak się dzieje. Od jednego konsultanta do drugiego mnie odsyłają i wreszcie ktoś znalazł przyczynę. W systemie banku został źle wprowadzony numer telefonu i nie mogę otrzymać kodu do zalogowania. Wreszcie Pani konsultant po konsultacji z dwoma działami w Banku uruchomiła mi kartę ale ja nadal nie mogę się zalogować do CITI Banku. A przecież wniosek w Banku wypełniał pracownik banku nie ja.
 35. Monia pisze:
  Na jakiej stronie nalezy wypelnic formularz zgloszeniowy? Strona podana w regulaminie nie istnieje http://www.citihandlowy.pl /Douglas
 36. Marek pisze:
  minął tydzień od zgłoszenia i nikt nie dzwoni, czy mogę ustalić kwotę kredytu np 500 zł, nie chcę maksymalnej kwoty jaką mi wyliczą, pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tak Marku, mozesz wziac mniejszy limit niz ten ktory przyzna Ci bank. Najmniejszy z tego co pamietam to 1500zl.

   Jesli nie oddzwonia do srody-czwartku, to napisz do nas priv i postaram sie dowiedziec o co chodzi.

 37. Monia pisze:
  Czy ta promocja jest w jakis sposob „ukryta”? Na stronie citi banku z regulaminami nie mozna tego odnalezc https://www.online.citibank.pl/polish/dokumenty/dokumenty.htm
 38. Agnieszka pisze:
  Witam

  Więc nie trzeba dokonywać transakcji kartą na 3000zł w 3 miesiące? Albo na inną kwotę żeby karta była darmowa do czasu jej zamknięcia?

 39. Zuza pisze:
  Witajcie, o co chodzi z limitem?

  i nie dzwonią do mnie tez tydzieńczasu:(

  i kuomu lub w jaki sposób mam przedstawić umowę? że pracuję dłużej niz 3mies?

  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Limit to kwota kredytu na karcie, którą możesz wydać. Bank ma 7 dni roboczych na kontakt, co do dokumentów zadzwoni do Ciebie konsultant i powie Ci co masz przygotować i w jakiej formie na wizytę kuriera z umową.
 40. Marcin pisze:
  Witam zarejestrowałem się do promocji z tydzień może z 2 tyg. temu i do dziś nikt nie zadzwonił.
  Pozdrawiam
 41. Marek pisze:
  Dostałem umowę do podpisania, nie podpisałem jej bo ustalono mi kwotę kredytu o którą nie wnioskowałem, poprosiłem o zmniejszenie kwoty kredytu na minimalną – powiedziano mi że 4000 zł.to najniższa kwota. W odpowiedzi smsem otrzymałem informację, że bank nie udzieli mi kredytu ze względu na rzekomy wpis do bankowego rejestru związku banków polskich, a ja nigdy nie byłem wpisany do żadnego rejestru. tym bardziej, że kilka dni wcześniej przysłali mi umowę do podpisania. Proszę sprawdzać kwoty kredytu jakie ustala bank, może się okazać że po wyjściu kuriera jest się winnym dużą kwotę, nie polecam
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Marku kwota kredytu na karcie to jest limit ile gotówki możesz nią wydać, to nie jest żaden Twój dług. Spłacasz tyle ile wydasz kartą nie musisz nią wydać 4000 zł wystarczy, możesz zrobić nią zakupy za 401 zł, voucher obniży Ci wartość zakupów o 400 zł, potem spłacasz 1 zł na karcie, zrywasz umowę z bankiem i tyle. Polecam przeczytać poradnik Dominiki na temat kart http://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/
 42. Marek pisze:
  Wszystko rozumiem, tylko jak mam podpisać papier na którym jest napisane że po jego podpisaniu jestem winien bankowi 30000 zł to mi się podnosi ciśnienie.
  sprawdziłem skrzynkę i dostałem dziś maila g. 16:50 z wiadomością, że kurier z umową został do mnie wysłany, po czym otrzymałem smsa g. 18:00, że bank nie udzieli mi kredytu. ??? To zaczynam się zastanawiać kto tego kuriera wysłał?
 43. Marcin pisze:
  tak podałem prawidłowy numer . Czy może lepiej samemu zadzwonić w takim razie do biura obsługi klienta i dalej pchnąć tą sprawę, skoro piszesz że jest prawidłowo zweryfikowane
 44. Paweł pisze:
  Pod tabelą opłat i prowizji widnieje napis: „Podane w Tabeli Opłat i Prowizji opłaty roczne dotyczą oferty standardowej, nie dotyczą ofert promocyjnych”. W kontekście tej promocji, jaki to ma wpływ na opłatę roczną za kartę np. Simpli City ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie ma to żadnego wpływu na opłatę za kartę ponieważ nadal jest ona bezpłatna. ????
 45. Zuza pisze:
  Czytam i włos mi się jeży
  Mam do Was pytanie
  dostaję na karcie 3000zł?
  a jeśli zrealizuję bon do douglasa na 399zł?
  to nic z limitu nie wydam
  i nic nie będę wisiała bankowi?
  i po wykorzystaniu vouchera rezygnuję z karty?i ZERO KOSZTÓW PONOSZĘ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zuza wygląda to tak: Bank analizuje Twoje dochody i wyznacza Ci limit X zł. Następnie podpisujesz umowę o kartę, a następnie dostajesz voucher. Aby go zrealizować musisz docelowo w ramach formy płatności na douglas.pl wybrać kartę Citibanku i później wpisać kod z vouchera, który zmniejszy wartość zakupów o 400 zł. Jeżeli zrobisz zakupy za 399 zł to nic się nie dzieje,za zakupy nic nie zapłacisz ???? A jeżeli będziesz chciała zrezygnować z karty to możesz to zrobić w dowolnym momencie po odebraniu vouchera i wykorzystaniu go. ????
  • Alicja pisze:
   A czy jeżeli kupuje przez internet , i kwota zakupów jest 409 zł , wpisuje nr vouczera mam obniżóną wartość o 400 zł zostaje mi do zapłacenia 9 zł. moge zapłacic to z innego banku czy musze kartą Citi Handlowego?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz zapłacić to kartą z innego banku lub przelewem 🙂
 46. Zuza pisze:
  dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź
  jak kartę dostanę na początku grudnia
  to musze się zalogować pierwszy raz w styczniu
  a voucher otrzymam w lutym?
 47. Bartek pisze:
  TOiP przewiduje „Opłata za dostarczenie Karty przesyłką kurierską” Simplicity – 30 zł. Czy to znaczy, że po zawarciu umowy będę musiał taką kwotę uiścić/zostanie obciążona przesłana kata?
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Jest to opcja dla chętnych, normalnie karta wysyłana jest pocztą polską i nie ma za to opłaty.
 48. Tomasz pisze:
  Czy voucher można wykorzystać w sklepie stacjonarnym?
 49. Tomasz pisze:
  Dominika masz chłopaka?
 50. Franek pisze:
  Co się stanie, jeżeli po rozmowie z konsultantem i wyrażeniu wszystkich zgód jednak się rozmyślę? Można po prostu odmówić podpisania umowy bez konsekwencji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, możesz odmówić podpisania umowy. Kiedy kurier zadzwoni możesz powiedzieć że po prostu rezygnujesz. ????
 51. Tomasz pisze:
  Dominika, jesteś bardzo ładna i tak sobie pomyślałem…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tomek, jesteś bardzo miły, ale myślę, że to blog o promocjach bankowych ????
 52. Paweł pisze:
  Promocja może i fajna, tylko, że z rzekomego banku nikt nie dzwoni. Tak jak można było tego oczekiwać po CityHandlowym, że lipa jakaś. Ciekaw, jestem dla kogo taką „fajną” promocję wymyślili ? Pewnie tylko, żeby bazę danych ewentualnych klientów pozyskać.
 53. Justyna pisze:
  Dziś rozmawiałam z konsultantką z tego banku i przez telefon poinformowała mnie, że żeby wykorzystać ten vocher na 400 zł w sklepie Douglas, wartość zakupów powinna wynosić min. 1000 zł. Jedank wy piszecie, że nie. Kto ma rację ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Absurdalna informacja udzielona przez konsultanta, regulamin promocji (a on jest tu najważniejszy) nic nie mówi o minimalnej kwocie zakupów. Możesz zrobić zakupy za 399 zł lub równe 400 zł, a nawet 401 zł i też będzie dobrze. Nawet dla swojej pewności i spokoju przeczytaj regulamin zamieszczony pod artykułem. 🙂
 54. Jacek pisze:
  hey 🙂
  byłem w oddziale i Pani mówi, że dostanę taki bon 400zł jeśli spełnię pewne warunki – przez 12 miesięcy będę robić 2 transakcję na kwotę 300zł, czy to prawda? Twierdzi tak, bo widzi, że bank rozdaje bony, a ludzie rezygnują z kart i bank zmienił regulamin od grudnia.
  Prawda czy fałsz ze strony Pani pracującej w Citibank?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Absolutnie NIE jest to prawdą, ja naprawdę nie wiem skąd oni biorą takie informacje. A czy ta Pani pokazała Ci jakiś regulamin promocji czy mówiła tak raczej z pamięci? 🙂 Generalnie jest tak, że regulamin promocji nie może zmienić się podczas trwania promocji bo to jest niedopuszczalne. Poza tym pobrałam i jeszcze raz przeanalizowałam regulamin, który znajduje się na stronie z formularzem zgłoszeniowym i tam nie ma zapisu o takich absurdalnych zmianach.

   Ostatnio konsultanci Citibanku mają wybitnie bogatą wyobraźnię i budują naprawdę ciekawe teorie, ale spokojnie skontaktowałam się już z rzecznikiem banku i czekam na oficjalne stanowisko potwierdzające to, że voucher dostaje się bez konieczności wypełniania dodatkowych warunków. Jak tylko taką odpowiedź otrzymam to postaram się ją udostępnić. 🙂

   Swoją drogą, chyba klienci Citibanku nie mają powodów do rezygnacji z kart skoro teraz przed świętami otrzymują naprawdę fajne bonusy, sama ostatnio byłam zaskoczona takimi wiadomościami. 🙂

 55. Jacek pisze:
  ok ok, tak myślałem, że było to „wzięte z kapelusza”, bo tak nagle o tym wypaliła, faktycznie nie uzasadniła to jakimś regulaminem, może chciała profity sama uzyskać poprzez podpisanie umowy ze mną na kartę 🙂
  życzę spokojnego wieczoru niedzielnego i odpoczynku 🙂
  dzięki za tak szybką odpowiedź,
  pozdrówka
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aż ciekawa jestem co wymyślą następnym razem, może trzeba będzie adoptować kucyka, albo coś. Proszę bardzo, gdybyśmy mogli jeszcze w czymś pomóc to proszę o kontakt. 🙂
 56. Jakub pisze:
  Hej, a jezeli chce sie skorzystac z promocji z telefonem lg czy mozna przy okazji załapac sie na bon czy juz nie ?
 57. Paweł pisze:
  Jak to jest z tą promocją ? W jednym miejscu piszecie, że „voucher nie jest imienny więc możesz go komuś oddać, a tym samym zrobić mu mały prezent”, a w drugim, że „Oczywiście w pierwszej kolejności robisz upragnione zakupy, będzie Ci do tego potrzebna karta kredytowa Citibanku. To przy jej użyciu zrobisz zakupy, których wartość będzie zmniejszona o 400 zł.”
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Paweł voucher możesz oddać, ale możesz go także wykorzystać dla siebie 🙂
 58. Zuza pisze:
  właśnie przyszła mi karta 🙂
  pomocy kochani
  jest napiasane na niej aby aktywowac w ciągu 24h?
  czyli nie w styczniu tylko teraz?
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Tak, kartę aktywuj, lecz pierwsze logowanie należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę.
 59. Bartek pisze:
  @Mateusz, piszesz:
  „Tak, kartę aktywuj, lecz pierwsze logowanie należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę.”

  Co to znaczy „pierwsze logowanie”? Nie mogę logować się do bankowości od razu po podpisaniu umowy tylko muszę czekać na następny miesiąc?

  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Owszem możesz się zalogować do bankowości online zaraz po podpisaniu umowy, jednak najważniejsze jest to, żeby zalogować się w następny miesiącu po podpisaniu umowy.
 60. Basia pisze:
  Witam,
  złożyłam wniosek, zadzwonili chyba w 10 minut, czekam na kuriera. Jak długo czekaliście na kuriera?
  Doradca mówił mi o jakieś promocji konta, za którego założenie dostaje się 300 pln jeśli przelewa sie wynagrodzenie? Wiecie coś więcej na ten temat?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na kuriera ok. 3-4 dni się czeka. O promocji z kontem nie słyszałam, ale zorientuję się co i jak i dam znać. ????
 61. agata pisze:
  hej, czy te wasze linki są afiliacyjne?
  pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Tak, są to linki afiliacyjne. Z każdej osoby która bierze udział w promocji mamy trochę grosza. Myślę, że to uczciwe ponieważ w artykuły wkładamy całe serce, opisujemy to wszystko dla Was. Dla nas najważniejsze jest to, abyście to Wy zyskiwali jak najwięcej w jak najprostszy sposób. Pozdrawiam.
 62. Basia pisze:
  Co do oferty z kontem, udało mi się samemu znaleźć na stronie citi ta promocje, dziękuje.
  Skorzystam:) choć za przelew wynagrodzenia można dostać 4x po 50 pln wydaje sie warto:)
 63. Karolina pisze:
  Mam pytanie, proszę mi wytłumaczyć: jeśli kupię perfumy za 489 zł to kredyt do spłaty to 89 zł tak?
  w jakim czasie muszę go spłacić żeby nie nie narosły odsetki?
  i drugie pyt: na umowie jest napisane, że można odstąpić od umowy w term. 14 dni od otrzymania karty. Co to znaczy? Przecież później też mogę odstąpić od umowy tak?
  dziękuję za odp 🙂
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Masz 26 dni od momentu wystawienia wyciągu przez bank na spłatę zadłużenia. W 14 dni możesz złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy karty kredytowej, jeśli wiesz, że nie będziesz z tego produktu korzystała. Natomiast po okresie 14 dni możesz złożyć wypowiedzenie umowy karty kredytowej.
 64. Angelika pisze:
  Hey. Czuje się zmieszana.
  Zawarlam umowę w grudniu i teraz dostałam kartę. Czy moge ja aktywowac i używać w tym miesiacu? (Na karcie pisze zeby ja aktywowac ) czy ze wszystkim mam czekać do stycznia? Z odpowiedzi wnioskuje ze mogę w grudniu sie zalogować ale w styczniu muszę ponownie. Przepraszam za zamieszanie, ale chcę być pewna gdyż w innej promocji m pewne problemy.
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Możesz spokojnie aktywować kartę w grudniu, lecz musisz pamiętać żeby zalogować się do bankowości online także w styczniu 🙂
 65. Wilek pisze:
  Witam gdzie na stronie banku jest zakładka z wiadomością, że otrzymaliśmy bonusowy voucher??
  oraz czy logowanie jest jednoznaczne z aktywowaniem karty??

  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Nie posiadam konta w Citibanku, ale zdaję się że najpierw musisz wejść w zakładkę kontakt z bankiem, a w niej jest skrzynka odbiorcza. Jeśli aktywowałaś kartę w tym samym miesiącu w którym podpisałaś umowę, musisz zalogować się w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę aby zakwalifikować się do promocji. W drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym nastąpiło logowanie do systemu bankowości online bank powiadomi Cię także SMS o przyznaniu nagrody.
 66. ag pisze:
  Czy jest jakiś koszt związany z udzielonym kredytem (tak to niestety fachowo nazywa się w umowie)? W umowie jest zapis „całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: xx zł. Jest to suma wszystkich środków pieniężnych, które kredytodawca udostępnia oraz wszelkie koszty, które zobowiązany będzie Pan/Pani ponieść w związku z umową o kredyt.”
  To są te koszty czy nie? Bo ta kwota jest większa niż udzielony „kredyt”. Czy w przypadku niewykorzystania przyznanego kredytu, nie musimy zapłacić tej różnicy czyli odsetek? To tak jakby wziąć pożyczkę w banku i oddać po 1 dniu, to i tak są odsetki do spłaty.
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Masz 26 dni na spłatę karty od momentu wystawienia wyciągu. Jeśli to zrobisz w tym czasie nie poniesiesz żadnych kosztów 🙂
 67. Michal pisze:
  Witam!
  Dlaczego na stronie CITI nie ma tej promocji, a jesli jest to prosze o sciezke dostepu??!??
  Jesli promocja trwa do konca stycznia to co dalej sie dzieje? Czy naliczane sa oplaty i prowizje zgodnie z tabela i zawarta umowa o karte kredytowa?
  Zgodnie z regulaminem promocji uplynie kilka miesiecy zanim rozwiaze sie umowe, tak wiec automatycznie po 31 stycznia karta przechodzi w tryb pozapromocyjny i pojawiaja sie koszty utrzymania karty.
  Prosze o wyjasnienie
  Pozdrawiam
 68. Michal pisze:
  Ten link jest linkiem ukrytym. Nie idzie tam wejsc dzialajac krok po kroku na stronie banku. Bardzo to dziwne.
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Ukrytym czyli? Jeśli masz problem zgłoś się na infolinię banku i dokładnie go przedstaw.
 69. Joanna pisze:
  Witam grupę Moniaków 😉

  Mam takie pytanie tylko jedno może nie doczytałam, ale czy zakupy można wykonać też w sklepie stacjonarnym, czy tylko przez internet?

  Pozdrawiam

 70. Kasia pisze:
  Mateuszu, napisałeś: „Według moich wyliczeń udział w promocji możesz zakończyć już po 3 miesiącach.” Mógłbyś przyblizyć nam te obliczenia? Dziekuję i życzę pieknych świąt.
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Przypuśćmy, że podpisujesz umowę o kartę w grudniu, logowanie do bankowości online musisz wykonać w styczniu, czyli w lutym odbierzesz voucher. Zaraz po jego odebraniu możesz złożyć dyspozycję o zamknięciu karty, zależy kiedy otrzymasz voucher czy na koniec, czy na początku miesiąca. Jeśli wszystko sprawnie pójdzie procedura nie potrwa nawet 3 miesięcy. Również życzę Wesołych świąt 🙂
 71. Franka pisze:
  Witajcie,
  rozumiem, że voucher można/trzeba wykorzystać na jednorazowe zakupy?
  pozdrawiam
 72. ida pisze:
  Dzień dobry, otrzymałam umowę, w niej przyznano mi limit kredytu, dajmy na to 10000 zł. W kolejnych paragrafach napisane jest, że całkowita kwota do zapłaty w związku z udzieleniem Limitu kredytu wynosi 10500 zł. Czyli powstaje koszt 500 zł (na ten moment, bo stopa procentowa jest zmienna) do zapłacenia. Czy w przypadku, gdybym w ogóle nie używała karty Simplicity również jestem zobowiązana do zapłacenia tych odsetek od przyznanego Limitu kredytu? Przyznam, że niepokoi mnie ten zapis, bardzo proszę o odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ida to co widzisz w umowie to tylko przykład reprezentatywny, nie dotyczy on bezpośrednio Ciebie. To że przyznali Ci limit kredytowy 10 000 zł to wcale nie oznacza, że masz cokolwiek spłacać. Możesz korzystać z karty i jeżeli będziesz spłacać ją terminowo to nie zapłacisz nic więcej ponad to co wydasz. Karta Simplicity jest darmowa więc nawet jak niej nie będziesz używać to nic nie będziesz płacić. Jeżeli chodzi o karty kredytowe to proponuję zerknąć do naszego najnowszego poradnika o kartach kredytowych:
   http://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/?label=home.

   Mam nadzieję, że udało mi się pomóc, w razie pytań zapraszam do kontaktu. 🙂

 73. Jarek pisze:
  Witam, czy podpisujac umowe w styczniu i logujac sie pierwszy raz w lutym nadal jestem objety promocja ?
  Pozdrawiam
 74. anka pisze:
  Witam!
  Na początek: super oferta, ale i super blog i świetnie opisana promocja!
  Rozumiem też linki afiliacyjne i jeśli skorzystam z promocji to przez nie właśnie – macie do tego pełne prawo!

  A teraz pytanie i prośba o uszczegółowienie, bo zachodzi gra słów nieco zamydlająca:

  czy PIERWSZE logowanie do systemu online ma nastąpić w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy? Czy też DOWOLNE CO NAJMNIEJ JEDNO logowanie, ma w tym następującym miesiącu nastąpić?

  Robi to dużą różnicę, ponieważ DRUGI z tych wariantów oznacza, że mogę logować się ile chcę tuż po otrzymaniu karty, ale muszę też co najmniej raz zalogować się także w kolejnym miesiącu. Zaś PIERWSZY wariant oznaczałby, że muszę czekać do następnego miesiąca po podpisaniu umowy (czyli jeśli umowa jest z grudnia muszę czekać do stycznia, i jeśli zaloguję się jeszcze w grudniu to „SPALIŁAM” i WYPADAM z promocji 😛
  Zakładam, ze jednak sensowniej brzmi opcja numer 2 (inaczej faktycznie byłby problem chociażby z aktywowaniem karty (?), ale kilka razy piszecie, (również w komentarzach) o PIERWSZYM logowaniu w miesiącu następującym po (…), dlatego bardzo proszę o uszczegółowienie 😀

  Dziękuję bardzo z góry!

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aniu zalogować się do bankowości internetowej musisz w miesiącu następującym po tym, w którym podpiszesz umowę o kartę (data będzie widniała na umowie) i jeżeli podpiszesz umowę w grudniu to zalogować się musisz w styczniu. Przy czym jeżeli zalogujesz się wcześniej to też nic się nie stanie ponieważ samo aktywowanie karty polega między innymi na zalogowaniu się do bankowości online i jak ktoś otrzyma kartę w grudniu to żeby aktywować ją automatycznie będzie chciał się zalogować i zrobi to, ale NIE zostanie zdyskwalifikowany w promocji. Ale tu ważne jest, aby pamiętać o tym jednym, koniecznym logowaniu właśnie w miesiącu następującym po podpisaniu umowy, bo ktoś może pomyśleć, „ok już się raz zalogowałem to wystarczy” albo nie będzie korzystał z karty i wgl zapomni zalogować się w tym następującym miesiącu.

   Podsumowując, logowanie w miesiącu następującym po tym, w którym podpiszesz umowę i tego się trzymamy. Ale jeżeli zalogujesz się wcześniej np. żeby aktywować kartę to nic się nie stanie. 🙂 Wyjaśniłam?

 75. Justyna pisze:
  Czy dobrze zrozumiałam, że za zakupy muszę zapłacić kartą i wówczas zostanie mi zwrócone na kartę 400zł? Czy w momencie gdy otrzymam voucher mogę wypowiedzieć umowę dot. karty? Jak wówczas zapłacę za zakupy na stronie douglas?
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Gdy otrzymasz voucher możesz wypowiedzieć umowę, na stronie douglas wpisujesz kod z vouchera i automatycznie nie płacisz nic za zakupy.
 76. JAdzia pisze:
  dostałam 16/02 info na maila ze przyjedzie w ciagu trzech dni roboczych kurier… i od tego dnia cisza, wiecie moze co na to zaradzić?
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Zadzwoń na infolinię i powiedz, że kurier nie przyjechał. Może podjął próbę kontaktu z Tobą, ale nie odebrałaś telefonu i odwiózł umowę do banku.
 77. Anka pisze:
  Dominiko – tak, wyjaśniłaś 🙂 Dzięki i pozdrawiam!
 78. ania pisze:
  Witam,
  przyszla mi karta simplicity, za dwa 2 dostalam jeszcze druga z mozliwoscia odlamania pewnej czesci i anklejenia na telefon komorkowy. tzn paypass
  czy to jest darmowe ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z Tabelą opłat i prowizji Citibanku, nośnik zbliżeniowy w postaci naklejki jest darmowy. 🙂
 79. Krzysztof pisze:
  1) czyli aby dostać voucher nie trzeba wydać 3k w max 3 miesiace tak jak to jest w promocji z telefonem?
  2) złożyłem wniosek w promocji z telefonem ale czekam już długo na kuriera i nie wiem czy wkoncu podpisać umowę jak kurier dotrze, bo umowa obowiązuje od daty dostarczenia do banku…. promocja trwa do 6 stycznia, to jest piątek a więc święto i nikt tego nie podpisze w banku, a więc może się okazać że podpiszą dopiero w przyszłym tygodniu i już się nie załapie na promocje.
  3) jeżeli zrezygnuje z promocji z telefonem ( czekam juz na kuriera – czytaj nie podpisze papierów) to będe mógł się załapać jeszcze na voucher do douglasa ?
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   1) Nie, nie trzeba
   2) Ważne, abyś złożył wniosek przed zakończeniem promocji, tutaj nie jest brana pod uwagę data kiedy bank podpisze umowe
   3) Tak będziesz mógł, masz niepodpisaną umowę więc nie jesteś klientem banku 🙂
 80. ANNA pisze:
  Witam serdecznie,
  w jakiej zakladce bedzie widoczny voucher?
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Voucher będzie przesłany na skrzynkę odbiorczą w systemie bankowości online.
 81. Wilek pisze:
  Czy kod rabatowy jest przesyłany wiadomością w określone dni miesiąca???
  • Moniaki.pl - Mateusz pisze:
   Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiąc w którym spełniłeś warunki. Dodatkowo zostaniesz poinformowany poprzez wiadomość sms o przyznaniu Vouchera.
 82. Karol pisze:
  Jeśli promocja jest do końca stycznia, to jak się w styczniu założy kartę i w lutym zaloguje do bankowości to załapiemy się na voucher?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dokładnie, jeżeli do końca stycznia wypełnisz formularz zgłoszeniowy będziesz zaliczał się do promocji.Jeżeli podpiszesz umowę w styczniu to logowanie wykonujesz w lutym, ale jeżeli zdarzy się, że umowę podpiszesz w lutym (z różnych przyczyn) to logowanie musisz wykonać w marcu.
   Sama nagroda tj. voucher do douglas.pl zostanie Ci przekazany w wiadomości w systemie bankowości online do końca miesiąca NASTĘPUJĄCEGO po miesiącu, w którym wykonasz logowanie. 🙂
 83. Monika pisze:
  A jakie są opłaty za kartę w momencie kiedy nie spłacę jej w terminie? Wiem, że kiedyś były to bardzo duże kwoty za każdy dzień.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Za kartę nie płacisz nic, ale bank nalicza odsetki od niespłaconej karty, w przypadku karty Simplicity oprocentowanie wynosi 10,47%.
 84. Aleksandra pisze:
  Witam
  Czy wyrażenie lub brak zgody m.in. na przetwarzanie danych osobowych (3 zapisy łącznie) wpływają na otrzymanie vouchera? Pani na infolinii mówiła, że konieczna jest jedna zgoda, dwie pozostałe nie są obowiązkowe.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Witaj Olu. Regulamin nie wymaga zaznaczania żadnej zgody, aby otrzymać voucher. Jednocześnie nie da się wysłać formularza zgłoszeniowego bez zaznaczenia dolnego checkboxa „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (…)”. Pamiętaj jednak, że taką wyrażoną zgodę możesz w razie czego w każdej chwili cofnąć i zabronić bankowi kontaktować się z Tobą.
 85. Marta pisze:
  Czy jest już ktoś, kto otrzymał voucher? Ja otrzymałam kartę w grudniu, ale umowę podpisałam jeszcze w listopadzie, zatem w grudniu miałam się zalogować (co też nie raz zrobiłam) i powinnam dostać w styczniu voucher, ale póki co cisza (poza mnóstwem reklam, które bank wysyła, i których mam już serdecznie dość).
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Więc wszystko powinno być ok, teraz trzeba poczekać na voucher. Zgodnie z regulaminem promocji, voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty. Czyli jeżeli mamy dopiero początek stycznia to warto jeszcze poczekać trochę.
   Ewentualnie sprawdzaj skrzynkę odbiorczą w systemie bankowości online. 🙂
 86. Marta pisze:
  Macie możliwość podpytania się banku kiedy wykonają połączenie w sprawie założenia karty? Obawiam się, że mogą się nie wyrobić do końca trwania promocji 🙁 czekam już kilka ładnych dni. Będę bardzo wdzięczna
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powinni oddzwaniać w ciągu tygodnia. Ale jeżeli po upływie tego czasu nikt się nie kontaktuje z Tobą to możesz złożyć wniosek raz jeszcze i dać im 3 dni. Jeżeli po tym czasie nikt się nie odezwie to możesz wysłać nam prywatną wiadomość a my postaramy się na to zareagować.
 87. Michał pisze:
  Wypełniłem wniosek, o ile dobrze pamiętam, 4.01 i do tej pory przedstawiciel banku do mnie nie zadzwonił. Możliwe, że są takie opóźnienia?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To już ponad tydzień. Proponuję, abyś dziś złożył wniosek raz jeszcze i jeżeli do wtorku nikt się do Ciebie nie odezwie to poproszę o prywatną wiadomość i wtedy my postaramy się zainterweniować jakoś w banku. Możemy się tak umówić?
 88. Marcin pisze:
  Czy ktoś skorzystał już z tej promocji? Widzę masę komentarzy, ale ani jednego, że ktoś otrzymał voucher… Z góry dziękuję za informację.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marcinie dużo osób skorzystało z tej promocji w grudniu, jakoś wtedy ta promocja miała taki „bum”. A zgodnie z regulaminem jak ktoś założył kartę w grudniu to w styczniu loguje się do bankowości online i do końca lutego odbiera voucher. 🙂 Ale promocja działa – korzystałam z jednej z nich i po spełnieniu wszystkich warunków nie było problemu z odebraniem vouchera. 🙂
 89. Marcin pisze:
  Dziękuję uprzejmie za odpowiedź. Też skorzystałem w dniu dzisiejszym. Jedynie ilość danych, które trzeba było podać podczas rozmowy mnie zaniepokoiła. Zwłaszcza, że ciężko stwierdzić z kim się faktycznie rozmawia kiedy ktoś dzwoni z komórki i prosi o podanie bardzo szczegółowych danych, co w przypadku np. Bzwbk w ogóle nie miało miejsca. Ale Twoja wiadomość mnie uspokoiła. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Rozumiem Twoje obawy, ale zwróć uwagę na to, że strona promocyjna gwarantuje „szyfrowane połączenie – zielona kłódka + „https://”. Ponadto jak klikniesz w zieloną kłódkę to możesz sprawdzić certyfikat bezpieczeństwa strony. ????
 90. Marcin pisze:
  Co do komentarza Michała – do mnie też nie oddzwonil o i sam do nich zadzwoniłem. To pomogło.
 91. Ola pisze:
  Marcin, a pod jaki numer dzwoniłeś możesz tutaj podać?
 92. Monika pisze:
  Do mnie też nikt nie oddzwonił. Proszę podajcie numer.
 93. Anna pisze:
  Witam,
  Gdzie w regulaminie napisane jest, że Voucher można wykorzystać tylko w perfumerii internetowej?
  W trakcie aktywacji karty na infolinii pracownik (po dłuższej konsultacji z kimś „od tej promocji”) poinformował mnie, że voucher można wykorzystać stacjonarnie…
  Kartę dostałam w listopadzie, logowałam się w grudniu a bonu nie widać… Czy w ogóle ktoś już dostał?
  pozdrawiam Anja
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Anno już zweryfikowałam tą informację w banku. Można wykorzystać voucher w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Jeżeli kartę dostałaś w listopadzie i logowałaś się w grudniu to Twój voucher powinien trafić do Ciebie do końca stycznia. Pozdrawiam 🙂
  • Anna pisze:
   Dziękuję Dominiko. ????
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cała przyjemność po mojej stronie. 🙂
 94. Michał pisze:
  Moniaki.pl – Dominika pisze:
  12 stycznia 2017 o 17:21
  To już ponad tydzień. Proponuję, abyś dziś złożył wniosek raz jeszcze i jeżeli do wtorku nikt się do Ciebie nie odezwie to poproszę o prywatną wiadomość i wtedy my postaramy się zainterweniować jakoś w banku. Możemy się tak umówić?

  Przed chwilą wypełniłem wniosek na stronie po raz drugi 🙂

 95. Ania pisze:
  Hej!
  Trzeba zaznaczać przy wypełnianiu wniosku „Zamawiam informację o statusie mojego wniosku. Pełna treść klauzuli”?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hej, ja podczas korzystania z promocji Citibanku nie zaznaczałam takiej informacji więc nie jest ona obligatoryjna. 🙂
 96. Pati pisze:
  Podpisałam umowe..otrzymałam karte ktora zarejestrowalam zgodnie z zaleceniem i teraz pytanie kiedy otrzymam voucher ???karte zarejestrowałam 27 grudnia ???
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A kiedy bank podpisał umowę o kartę? Zgodnie z regulaminem promocji, musisz zalogować się do systemu bankowości online w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpiszesz umowę o kartę. Jeżeli umowa została podpisana w grudniu to zaloguj się do bankowości online teraz w styczniu i do końca lutego voucher powinien trafić do Ciebie. 🙂
 97. Krystian pisze:
  Cześć,

  Mam kilka pytań odnośnie tej prmocji. Sam skorzystałem z poprzedniej gdzie otrzymywało się bon do sklepu mall a do tej z voucherem zachęciłem żonę.

  1. W promocji z mallem muszę co miesiąc dokonywać zakupów tą kartą i nie mogę z niej zrezygnować (bez konsekwencji) w przeciągu 12 miesięcy. Czy w promocji z douglasem są takie same obostrzenia? (Czar rezygnacji i przymus comiesięcznej transakcji kartą)

  2. Hipotetycznie zamawiamy perfumy za 420 zł. Wykorzystuję voucher i z karty ściąga mi 20 zł. To jest do zapłaty w przeciągu 26 dni od wystawienia wyciągu ale czy do tego dochodzą jakieś odsetki lub prowizje? Czy płacę tylko te 20 zł?

  3. Żona tydzień temu rozmawiała z konsultantem i miał przyjechać kurier… do dzisiaj nie dzwonił i nie przyjechał co możemy z tym zrobić?

  Pozdrawiam,
  Krystian

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Krystianie 🙂

   1. W tej promocji nie ma takiego obowiązku, aby płacić kartą przez rok. Zaraz po odebraniu vouchera można z karty bez konsekwencji zrezygnować. Generalnie w tej promocji to w ogóle nie musisz płacić tą kartą. 🙂
   2. Tak to 20 zł jest do spłaty w ciągu 26 dni od otrzymania wyciągu. Na tą kwotę nie będą nakładane żadne odsetki.
   3. W takim przypadku warto napisać maila do banku z prośbą o ustalenie co się dzieje z kurierem: [email protected]. Jeżeli nie będzie żadnej odpowiedzi w ciągu kliku dni to może we wtorek daj nam znać to postaramy się coś na to poradzić. 😉

 98. M. pisze:
  Witam,

  kilka dni temu otrzymałam telefon z banku. Pan chciał mi przedstawić promocje, z których mogę skorzystać (chodziło o przelew środków do mojej dyspozycji na mój rachunek bankowy). Odmówiłam, ponieważ nie jest mi to potrzebne. Zdziwiło mnie natomiast, że Pan stwierdził, że jeszcze nie płaciłam nigdzie kartą kredytową i poprosił mnie, bym dokonała choć jednej transakcji tą kartą. Zapytałam, ile mam na to czasu a on stwierdził, że w regulamin tego nie określa (!) ale prosi mnie, żebym to zrobiła przez weekend. Cóż, zdziwiło mnie to. Karty przez weekend nie użyłam (głównie dlatego, że zapominam, że ją mam).
  Czy ktoś miał podobną sytuację? Vouchera w dalszym ciągu nie dostałam (mimo spełnionych warunków), ale mają jeszcze trochę czasu więc póki co czekam. Chyba dla świętego spokoju zrobię choć jedną transakcję tą kartą, choć nie rozumiem, czemu się tego ode mnie wymaga, skoro nigdzie nie stoi zapis, że należy to zrobić.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powiem szczerze, że pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, ale oczywiście nie dziwi mnie to, że konsultant NIE miał racji, wprowadził Cie w błąd i nastraszył, a tak naprawdę nie przedstawił żadnych logicznych argumentów. Cała promocja opiera się na regulaminie, to jest fundament i to jest dla nas najważniejsze. Zgodnie z tymże regulaminem (podejrzewam, że konsultant go nie znał) voucher otrzymuje osoba, która:
   1. Założy kartę
   2. Aktywuje kartę – robimy to w systemie bankowości online
   3. Zalogują się do bankowości online w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę
   I tyle co na temat otrzymania nagrody mówi regulamin i to jest dla nas wszystkich obligatoryjne, a nie wygadany konsultant. Oczywiście nie musisz w ramach tej promocji wykonywać transakcji kartą, jak chcesz to możesz, ale nie musisz 🙂
 99. Krystiab pisze:
  Cześć, przyszedł w końcu kurier do żony i przeglądam właśnie dokumenty. Widnieje tam taki zapis:

  Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego

  2. Opis głównych cech kredytu
  – Rodzaj kredytu – karta kredytowa (kredyt odnawialny)
  – Całkowita kwota kredytu – 4000 złotych
  – Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – (suma całkowita kosztu kredytu i całkowitej kwoty kredytu) 4219.96 złotych

  I teraz nie rozumiem – tak ma być? Co oznacza ten punkt z całkowitą kwotą do zapłaty 4219.96? Włączyli mi dodatkowo jakiś kredyt? Kwota jest o 219.96 większa niż przyznany limit…

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cieszę się, że użyłeś tu stwierdzenia „formularz informacyjny”, jest to tylko informacja, a dokładnie przykład reprezentatywny, coś na zasadzie obrazowania „co by było gdyby”.
   4000 zł to prawdopodobnie limit kredytowy jaki żonie przyznał bank – prawda? Dla banku to jest tak jakby kredyt, który bank udzielił, a dokładnie są to pieniądze którymi możesz dysponować. Możesz nimi płacić a później oddać, ale nie musisz nimi płacić i też się nic nie stanie.
   Jeżeli chodzi o rodzaj kredytu to jest to jak widzisz karta, którą Twoja żona założyła, bo nie jest to taki zwykły kredyt oprocentowany w banku tylko w formie karty, początkowo nieoprocentowany.
   Całkowita kwota do zapłaty – i tu zaczyna się nasze „a co by było gdyby”, chodzi tu o to, że jak Twoja żona pójdzie do sklepu i wyda te 4 000 zł od razu, albo w okresie rozliczeniowym to będzie musiała te pieniądze oddać. Będzie musiała to zrobić w ciągu 26 dni od momentu wystawienia wyciągu, ale jeżeli spóźni się lub nie odda tych pieniędzy to wtedy mogą zostać naliczone te karne odsetki, czyli 219,96 zł.

   Reasumując, bank przyznał Ci kredyt 4 000 zł i możesz tymi pieniędzmi operować. Pamiętaj, że oddajesz zawsze tylko tyle ile wydałeś. Jak w ciągu okresu rozliczeniowego wydasz z tych 4 000 zł tylko 20 zł to oddajesz 20 zł i nic więcej. Jak będziesz spłacać kartę terminowo, czyli w ciągu 26 dni od wystawienia wyciągu to NIGDY nie zapłacisz więcej niż wydasz. To proste 🙂 A to co masz w umowie to przykład reprezentatywny i taki przykład ma każdy klient. 🙂 Czy udało mi się wytłumaczyć wszystko prawidłowo? Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu – chętnie pomogę. 🙂

 100. M pisze:
  W jakiej formie przygotować wyciąg z konta? Czy mogę wyblurować wszystkie transakcje, zostawiając widoczne jedynie przelewy z przychodzącą pensją?
  Ktoś może potwierdzić, że tak jest ok?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak ja drukowałam wyciąg to niczego nie usuwałam, zostawiłam wszystkie transakcje i tylko z nudów na czerwono podkreśliłam wpływy. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak bank dzwoni to potwierdza wszystko, jest to na zasadzie: „Dzień dobry, dzwonię ponieważ złożył Pan wniosek o kartę w promocji XXX” ponieważ wypełniasz konkretny formularz, który jest przypisany do konkretnej promocji. Tak było w moim przypadku, że Pani sama wszystko mi potwierdziła, jaka karta i w jakiej promocji. A jeżeli Ty chcesz to możesz sam powiedzieć, o którą promocję Ci chodzi. Dodam również, że na umowie znajduje się informacja na temat tego w jakiej promocji bierzesz udział. 🙂
 101. Aga pisze:
  Hej,

  Czy uda mi się jeszcze załapać na tą promocję, składając w tym miesiącu tylko wniosek na stronie, bo wątpię abym zdążyła podpisać umowę w styczniu? Liczy się data złożenia /wypełnienia wniosku o kartę?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, jak wypełnisz wniosek to zdążysz, liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
 102. instagram.com/malapani88 pisze:
  Chciałam tylko powiedzieć, że świetny artykuł pani Dominiko 😀 Wypełniłam dziś formularz, mam nadzieję, że się załapię 🙂 Dziękuję!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bardzo dziękuję za miłe słowa 🙂 Cieszę się, że skorzystałaś z promocji, w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam! 🙂
 103. Anna pisze:
  Cześć,

  czy na pewno, aby skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o kartę do końca stycznia? W regulaminie promocji jest nasępujący zapis (z punktu 3.1):
  „Z Oferty mogą skorzystać osoby („Uczestnicy”), które spełnią łącznie wszystkie warunki (…) c) w okresie obowiązywania Oferty otrzymają i aktywują główną Kartę Kredytową Citibank („Karta”), na podstawie zawartej umowy
  o Kartę Kredytową Citibank”
  Z powyższego zapisu wynika, że do 31.01.2017 roku należy wysłać wniosek o kartę, podpisać umowę, otrzymać kartę,a następnie (nadal w styczniu) ją aktywować. Aktywacja karty w styczniu kwalifikuje nas do udziału w promocji.
  Proszę o wyprowadzenie mnie z błędu, jeśli się mylę, ale ja tak rozumiem ten punkt.

  Pozdrawiam – Ania

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej Aniu! Konsultowałem ten punkt bo też wydał mi się podejrzany, jednak mam potwierdzenie, że bank Citibank będzie uznawał udział w promocji na podstawie wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
 104. Tomek pisze:
  Witam,

  Czy, aby otrzymać kupon promocyjny trzeba było korzystać z karty? Umowę podpisałem w listopadzie i jeszcze w tym miesiącu otrzymałem kartę. Karta została aktywowana przez internet, a w grudniu zalogowałem się do bankowości internetowej, jednak karta nie była ani razu używana.
  Póki co żadnego kuponu nie otrzymałem…

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z regulaminem, kartę należy założyć, aktywować i zalogować się do bankowości online i tym samym zostanie przyznany voucher. W regulaminie nie ma informacji że trzeba robić kartą transakcje. ???? Bank ma czas do końca miesiąca na przyznanie vouchera więc warto poczekać. ????
 105. Dawid pisze:
  Witam,
  dziękuję za świetny artykuł, właśnie złożyłem wniosek 🙂 Mam jeszcze tylko pytanie odnośnie vouchera – jak to dokładnie z nim jest, tzn. jak już go dostanę to jak go użyć? Muszę zapłacić tą kartą kredytową przy kasie w Douglasie czy jak? Bo właśnie ta kwestia jest dla mnie nie do końca jasna.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Voucher możesz wykorzystać w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Możesz zapłacić kartą Citibanku lub kartą innego banku. ????
 106. marta pisze:
  Dominiko, wcześniej było napisane, że voucher mozna wykorzystać TYLKO w sklepie internetowym. Komentarz wyżej napisałaś że takze w stacjonarnym. Jak jest w rzeczywistości?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mam potwierdzenie z banku, że w stacjonarnych również można. Wrzucę dziś aktualizację do artykułu. ????
 107. Ewelina pisze:
  Witam, chciałam wziąć udział ale po wypełnieniu formularz nikt się nie skontaktował 🙁 a w regulaminie jest , że do końca promocji czyli do 31.01 trzeba dostać i aktywować kartę, więc już po faworach 🙁 Szkoda
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, sprawdziliśmy to w banku. Do 31 trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go dziś raz jeszcze, jak nikt się nie odezwie to daj znać i udzielimy Ci pomocy. ????
 108. Monika pisze:
  Dlaczego mój komentarz został usunięty?? O tym, że trzeba limit na 4000 ustalić???
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Moniko a na jakiej podstawie twierdzisz, że najniższy limit jaki przyznaje Citibank to 4 000 zł? Gdzie masz takie potwierdzenie, zapis?
 109. Klaudia pisze:
  Od soboty wysłałam 2 zgłoszenia i niestety nikt z City Banku nie zadzwonił, Myślicie że już nie oddzwaniają na nowe wnioski?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Klaudio, konsultanci oddzwaniają tak do 7 dni więc spokojnie, daj im jeszcze czas 🙂 Promocja jest aktywna i konsultanci oddzwaniają.
 110. Anna pisze:
  Czy poza złożeniem wniosku o kartę, trzeba również spełnić warunki w czasie trwania promocji? Czy wystarczy samo złożenie wniosku w terminie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wystarczy samo złożenie wniosku w terminie – potwierdzone w banku. 🙂
 111. Anna pisze:
  Wczoraj dzwoniła do mnie pani z banku ale że byłam w pracy to nie miałam dokumentów przy sobie więc przełożyliśmy na dziś, moje pytanie czy muszę mówić jej że splacam jakieś raty za jakieś towary bo pytała mnie czy mam jakieś zobowiązania w innych bankach? Mam akurat ale czy to nie spali vouchera.
 112. Monika pisze:
  Twierdze tak, bo zadzwoniła w końcu konsultantka po chyba 5 zgłoszeniach od początku stycznia i poinformowała mnie, że najmniejszy limit na karcie kredytowej to 4000zł.
 113. Monika pisze:
  Napisaliście, że trzeba mieć min 1200 zł zarobku, po opłaceniu kredytów zostaje mi 1300 i konsultantka powiedziała, że niestety, ale nikt mi karty nie wyda.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, nie wydaje mi się żeby był jakiś minimalny limit kredytowy. Może to tylko takie tłumaczenie konsultanta.
 114. Monika pisze:
  Najwyraźniej mają już za dużo chętnych i zaczynają kombinować.
 115. Anna pisze:
  Piszę jeszcze raz czy moge dostać odp. jak najszybciej bo ma do mnie pani z banku dzwonić: Wczoraj dzwoniła do mnie pani z banku ale że byłam w pracy to nie miałam dokumentów przy sobie więc przełożyliśmy na dziś, moje pytanie czy muszę mówić jej że splacam jakieś raty za jakieś towary bo pytała mnie czy mam jakieś zobowiązania w innych bankach? Mam akurat ale czy to nie spali vouchera.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak masz jakieś zobowiazania to to może negatywnie wpłynąć na decyzję o przyznaniu Ci karty. Ale w sumie jak te raty nie są zbyt duże to możesz im powiedzieć- decyzja należy do Ciebiem
 116. Anna pisze:
  a czy oni to sprawdzają jakoś, bo najchętniej bym nic nie mówiła
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No właśnie zastanawiam się czy oni przypadkiem tego jakoś nie sprawdzają.
 117. Anna pisze:
  więc mówić czy nie mówić o ratach, kredytach- o to jest pytanie! Jeżeli powiem to moje szanse zmaleją a jak nie powiem a sprawdzą? A kiedy dają odpowiedż że karta została nam przyznana? Od razu, przez telefon? Czy trzeba czekać na odp.?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Anno to Twoja decyzja co powiesz podczas rozmowy. Lepiej nie zatajać informacji ponieważ jak bank będzie chciał to i tak sprawdzi Cię w Biurze Informacji Kredytowej, wtedy wyjdzie na jaw, że coś spłacasz i nie będziesz dla banku wiarygodną osobą. Ale tak jak mówię to wpłynie na decyzję o przyznaniu Ci karty, ale ostateczną decyzję podejmuje banki, a ja nie umiem postawić się na roli banku. 🙂
 118. Piotr pisze:
  Witam, zamówiłem promocję z Voucherem a dostałem regulamin promocji na telefon razem z umową którą dostarczył kurier…czy muszę skontaktować się z bankiem że nastąpiła pomyłka czy spełniając warunki automatycznie zostanie mi przyznany voucher?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Piotrze a przeczytaj umowę, tam w prawym rogu powinna być informacja o tym w jakiej bierzesz promocji, jeżeli nie ma nic takiego to koniecznie zgłoś błąd do banku bo może przez pomyłkę będziesz zakwalifikowany do innej promocji z innymi warunkami.
 119. Ana pisze:
  Czy opłaca się jeszcze wziąć udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, opłaca się wziąć udział w promocji i od razu uprzedzam Twoje wątpliwości – liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego, a resztę warunków możesz wypełnić później. 🙂
 120. Anna pisze:
  No niestety nie zakwalifikowałam się, podejrzewam że jednak bank sprawdza czy mamy jakieś inne raty, kredyty itd. Na końcu rozmowy po podaniu wszystkich danych pani powiedziała że decyzja banku jest odmowna a szkoda.
 121. alicja pisze:
  witam, a jesli jestem na stazu i dostaje 1000zl netto ale mam jeszcze inne stale dochody na koncie np. na dziecko ? 😀
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale dochód 1 000 zł nie spełnia kryteriów, nie wiem jak w banku będą brali pod uwagę dochody dodatkowe. Oczywiście możesz złożyć formularz zgłoszeniowy bo przecież każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie,ale weź pod uwagę to że bank może podjąć negatywną decyzję.
 122. M. pisze:
  Cześć,

  informuję, że dostałam voucher do Douglas 😉

  Pozdrawiam!

 123. Camille pisze:
  Hej, dzwoniła dziś do mnie konsultantka, jednak nie mogłam w tamtej chwili odebrać… Czy zadzwoni jeszcze raz a może mam się jakoś upomnieć?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ojej nie wiem czy oddzwoni, ale umówmy się że jak do wtorku nikt nie oddzwoni to dasz nam znać i postaramy się pomóc. ????
 124. Monika pisze:
  Wypełniłam formularz ponad tydzień temu i nikt nie oddzwonił. Ja podziękuję za podpisywanie umowy z kimś kto tak traktuje potencjalnego klienta 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Moniko uwierz mi, że to nie jest obojętne podejście do klienta, bank naprawdę stara się obdzwonić wszystkich klientów, ale trochę to zajmuje. Polecam wypełnić formularz raz jeszcze i jak w ciągu 3-4 dni nikt nie oddzwoni to możesz dać nam znać i my napiszemy w Twoim imieniu reklamację.
 125. Damian pisze:
  „Należy zrobić to w miesiącu następującym po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę. Czyli jeżeli podpiszesz umowę w listopadzie to koniecznie zaloguj się na http://www.citibankonline.pl w grudniu.”
  czyli jak podpiszę umowę w lutym (zgłosiłem się w styczniu), to muszę zalogować w marcu, czy mogę w lutym? Bo z tego wynika, że trzeba koniecznie w następnym miesiącu, a nie np. do końca następnego miesiąca.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz zalogować się w lutym żeby np. aktywować kartę, ale MUSISZ koniecznie zalogować się w marcu. 🙂
 126. Anja pisze:
  Jest voucher ????
  Podpisałam w listopadzie, zalogowalam się na początku grudnia. Korzystam z karty.
  Wczoraj przyszła wiadomość na citionline:
  „Drogi Kliencie
  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy
  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania vouchera do perfumerii Douglas.
  Numer Twojego vouchera to: xxxxx
  Numer PIN do wykorzystania Twojego vouchera to: xxxxx
  Voucher zgodnie z regulaminem oferty jest ważny do 30.06.2017 r. we wszystkich perfumeriach Douglas w Polsce oraz na http://www.douglas.pl
  Czy możecie dowiedzieć się jak skorzystać z vouchera, krok po kroku???
  Może to być przydatne info ????.
  Pozdrawiam Anja
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super, gratulujemy! ❤ Voucher wykorzystujesz robiąc zakupy po zrobieniu ich przy kasie podajesz ten kod promocyjny lub (jeżeli robisz zakupy w internecie) wpisujesz w miejsce przeznaczone na kod rabatowy. ????
 127. Anja pisze:
  Czy dobrze rozumiem, że wpisuję numer pin do wykorzystania vouchera w miejscu na kod promocyjny online?
  A stacjonarnie? Najpierw podaję nr vouchera, a potem pin?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A stacjonarnie to jak podejdziesz do kasy to uprzedź najpierw ekspedientkę że będziesz chciała skorzystać z takiego kodu rabatowego bo szczerze przyznam, że nie wiem czy oni będą chcieli wpisać kod przed podliczaniem wartości towaru czy dopiero przy płatności.
 128. Silver pisze:
  Jak to jest – dzwonił do mnie konsultant, wszystko fajnie póki nie zapytał o pracę. Powiedziałem, że umowa na czas określony. Z tego co widzę nie ma nigdzie żadnej informacji, że taka forma zatrudnienia nie jest akceptowalna. Wszystkie warunki spełniam, mam dobrą historię w biku + karte kredytową.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Właśnie widzisz, spełniasz wszystkie kryteria uzyskania karty i teoretycznie powinieneś otrzymać kartę, ale bank już we własnym zakresie dodał jakieś obostrzenia. Jeżeli chcesz to możesz jeszcze raz wypełnić formularz zgłoszeniowy, może trafi się inny konsultant, który przymknie na to oko.
 129. Ania pisze:
  Wypełniłam zgłoszenie po raz drugi wczoraj i zobaczymy czy ktoś faktycznie oddzwoni, bo za pierwszym razem (w grudniu) nikt się nie odezwał…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak do jutra do 20 nikt się nie odezwie to napisz nam prywatną wiadomość, a my napiszemy reklamację w Twoim imieniu. 🙂
 130. Aneta pisze:
  Nie wiem czy ja źle interpretuje regulamin oferty, czy Państwo skoro z punktu 2.1. wynika, iż Oferta obowiązuje od 7 listopada 2016 r. do 31 stycznia 2017 r. a punkt 3,1.c) stanowi, że w okresie obowiązywania Oferty otrzymają i aktywują główną Kartę Kredytową Citibank („Karta”), na podstawie zawartej umowy o Kartę Kredytową Citibank. Nie rozumiem zatem komentarza powyżej, że liczy się data złożenia wniosku. Proszę o wyjaśnienie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aneto spokojnie, weryfikowaliśmy to, liczy się data wypełnienia formularza więc jak najbardziej możesz z tej promocji jeszcze skorzystać. 🙂
 131. Maja pisze:
  Serdeczne podziekowania dla waszego zespołu! Otrzymałam voucher Douglas i to w ekspresowym tempie. Kolo 20 listopada dzwonił konsukonsultant z banku kurier odwiedził mnie na początku grudnia a kartą przyszła 18 grudnia i wtedy było pierwsze logowanie. Kilka razy lohowalam się w styczniu a 27 stycznia dostałam wiadomość z info o voucherze. Myślałam że dostanę dopiero w połowie lutego a to taka niespodzianka . Dzięki Wam bardzo . Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No i super, ja się bardzo cieszę z Twojego sukcesu. Cały zespół gratuluje i życzy wspaniałych zakupów! 🙂
 132. M pisze:
  Czy po podpisaniu umowy powinienem dostać jakieś powiadomienie? W zeszły wtorek odwiedził mnie kurier i od tej pory cisza.
 133. K pisze:
  Jeżeli umowę podpiszę w lutym to też mi się będzie należał voucher?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj!
   1. Podpiszesz umowę w lutym
   2. Zalogujesz się do bankowości online w marcu
   3. Voucher trafi do Ciebie do końca kwietnia

   Pozdrawiam 🙂

 134. Klaudia pisze:
  Witam 🙂 jaka jest minimalna kwota którą trzeba wydać w Douglasie, żeby móc wykorzystać voucher?
 135. Szymon pisze:
  Po zalogowaniu do banku zobaczyłem wiadomość o przyznaniu Vouchera, bank podaje numer vouchera oraz pin do jego realizacji, jak wygląda sama realizacja bonu? numer vouchera podajemy przy kasie w Douglas/ czy może Voucher przyjdzie do mnie wydrukowany fizycznie listem? proszę o jakieś informacje, pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie no voucher już otrzymałeś w postaci kodu elektronicznego, nic pocztą już nie przyjdzie. Szczerze przyznam, że nie wiem dlaczego do bonu dołączony jest pin. Dla mnie voucher to od zawsze był jakiś kod, który się wprowadza podczas zakupów elektronicznych lub podaje się go przy kasie.
 136. Ada pisze:
  Witam w dniu 28/01/2017 wysłałam formularz zgłoszeniowy. Do tej pory nikt się nie odezwał. Czy mam szanse jeszcze skorzystać z oferty?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj, w promocji liczy się data wypełnienia formularza zgłoszeniowego, czyli Ty zdążyłaś. Konsultanci zazwyczaj oddzwaniają w ciągu tygodnia więc warto jeszcze poczekać. Jak masz ochotę to dziś możesz jeszcze raz wypełnić formularz. 🙂
 137. Małgosia pisze:
  Witam,
  skorzystałam z promocji i 27.01 otrzymałam voucehr. Informacja o nim pojawiła się w zakładce „masz wiadomość” która była podświetlona na czerwono. Przeczytałam informację i wylogowałam się.
  Dziś chciałam skorzystać z tego vouchera ale niestety logując się na swoje konto zakładki „wiadomość” nie znalazłam…jakby zapadła się pod ziemię.
  Czy tylko ja mam taki problem? Ta zakładka jest jakoś schowana, że nie potrafię jej znaleźć?
  Proszę o poradę.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak zalogujesz się do bankowości online to na górze masz taki czarny pasek i na samym końcu po prawej stronie znajdziesz taką białą kopertkę – kliknij w nią, a następnie kliknij w skrzynkę odbiorczą – tam znajdziesz kod do vouchera. 🙂
 138. Natalia pisze:
  Złożyłam wniosek na początku stycznia, ale nikt nie oddzwonił. Później złożyłam jeszcze raz 12 stycznia i konsultantka zadzwoniła od razu. Z powodu różnych perypetii z kurierem, podpisałam umowę 24 stycznia. Od tego czasu cisza. Codziennie sprawdzam skrzynkę pocztową, a karty nie ma. Czy to normalne?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Poczekaj jeszcze do wtorku, jak karta nie przyjdzie to skontaktuj się nawet z infolinią i zapytaj co się dzieje z kartą.
 139. Krystian pisze:
  Żona skorzystała z oferty na bon 400 zł do Douglas.pl za założenie karty Simplicity. Wszystko było ok, karta przyszło – 30 lub 31.01 żona zarejestrowała się w bankowości mobilnej city i dodała tam kartę. Zalogowała się również w miesiącu następnym czyli w Lutym i myśleliśmy, ze jest ok. Dzisiaj dzwonił konsultant z banku z informacją, że karta nie jest aktywna i aby ją aktywować to należy wykonać nią transakcje z wykorzystaniem kodu pin.
  Czy to oznacza, ze jednak bonu nie otrzymamy, ponieważ karta nie została aktywowana w styczniu za dodanie jej do konta online? Czy teraz da się coś z tym jeszcze zrobić, czy raczej jest już za późno… ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zgodnie z rozdziałem II §4 Regulaminu Kart Kredytowych Citibanku: Niezwłocznie po otrzymaniu Karty Klient zobowiązany jest do podpisania Karty w sposób trwały, aktywacji karty oraz nadania swojego PIN–u. Podpis na Karcie musi być zgodny ze złożonym Wzorem podpisu. Aktywacji Karty oraz nadania PIN–u Klient może dokonać za pośrednictwem Serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone. Więc tak jak ustaliliśmy w prywatnej rozmowie – Twoja karta jest aktywowana bez konieczności wykonywania transakcji 🙂
 140. Karola pisze:
  Właśnie kupiłam swoje ukochane perfumy!!!!!
  Zamiast 455 zł zapłaciłam 55 zł!!! DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI 😛 😛 😛
 141. Agnieszka pisze:
  Hej, wczoraj przyjechał do mnie kurier z umową. Podpisałam i oparafowałam umowę w oznaczonych miejscach. W kopercie przeznaczonej dla mnie, mam regulamin oferty, kopię wniosku, itp, ale nie dostałam swojego egzemplarza (kopii) umowy. Czy to „normalne”? Umowa przyjdzie osobno? Help 🙂 ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Spokojnie, kopia umowy przyjdzie do Ciebie pocztą jak bank ją podpisze 🙂
 142. Karolina pisze:
  Ja dostałam kartę wraz z naklejką w styczniu (około połowy stycznia). Kartę aktywowałam tego samego dnia i nadałam jej PIN na stronie banku (mam smsy z kodami aktywacyjnymi). Karta była od razu widoczna po zalogowaniu się do systemu. W lutym dostałam informację, że moja karta jest nieaktywna. Zalogowałam się na stronę – karta cały czas była widoczna na stronie głównej, a kiedy chciałam uruchomić opcję „aktywuj kartę”, było to niemożliwe (po wybraniu jej daty ważności byłam wylogowywana z systemu). Dziś zadzwoniłam na infolinię i konsultant potwierdził, że karta jest nieaktywna. Nie umiał wytłumaczyć, co poszło nie tak, ani potwierdzić, czy dostanę voucher. Poradził mi, żebym złożyła reklamację, co też zrobiłam.
  Czy ktoś jeszcze zgłosił podobny problem?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jesteś chyba drugą osobą która to zgłasza. Napisz reklamację niech sprawdzą co się dzieje. Generalnie jest tak, że zgodnie z regulaminem Kart Citibanku,aktywacja to dokładnie to co zrobiłaś, czyli zalogowanie się i nadanie karcie pinu. I jeżeli karta zdaniem banku nie jest aktywna to jest to wina banku i to podlega reklamacji bo voucher Tobie się należy. My swoją drogą też wyjaśniamy to z organizatorem.
 143. Piotr pisze:
  Slyszałem, ze wystartowała II edycja tej promocji (tylko tym razem trzeba wydac 1000zl).
  Czy prześwietlicie ją również?
  Bylbym zainteresowany 😉
 144. Radosław pisze:
  Nic chyba z tego bonu nie będzie zalogowalem się 26 stycznia na City i od tamtej pory nic, dzisiaj ostatni dzień i bonu nie ma, chyba mnie potraktowali rzeczowo…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Radosławie, a możesz mi powiedzieć kiedy bank podpisał umowę?
 145. Radosław pisze:
  Niestety nie dostałem Vouchera 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Radosławie widziałam Twój komentarz,ale powiedz mi kiedy (data) bank podpisał umowę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No widzisz. 🙂 Podpisałeś umowę w styczniu, w związku z powyższym logowanie do systemu bankowości online powinno nastąpić w lutym. Spełniając ten warunek, voucher zostanie Tobie przyznany do końca marca. 🙂
 146. ewa pisze:
  A moj vocher nie działa? wpisuje na stroni douglasa i nic…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Sposób realizowania vouchera:
   1. Po dokonaniu wyboru produktów w obszarze „Koszyk” należy wybrać „Kartę Upominkową” umieszczoną u dołu ekranu po lewej stronie. Następnie należy kliknąć na „Zrealizuj”.
   2. Następnie należy wpisać numer vouchera elektronicznego („Wprowadź numer karty upominkowej) oraz numer PIN w odpowiednie miejsca, oraz przepisać kod sprawdzający, czyli podaną sekwencję znaków i kliknąć „Zrealizuj Online”.
   3. Następnie należy kliknąć „Do kasy” i postępować dalej wg. podanych kroków.
 147. Ewa pisze:
  Pokazuje sie komunikat zweryfikuj dane..
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm pierwszy raz się z tym spotykam dlatego nie pomogę w tym problemie, ale myślę że Douglas będzie znał rozwiązanie. Napisz do nich maila na [email protected].
 148. Ewa pisze:
  Sprobowalam na smartfonie zrobic zamowienie i udalo sie;)
 149. Marta pisze:
  Dominiko a czy zakupy muszą być jednorazowe czy mogę np zrobić dwa razy zakupy na jednym voucherze? nic o tym nie ma w regulaminie
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Voucher jest jednorazowego użytku więc możesz wykonać zakupy przy jego użyciu tylko raz. 🙂
 150. Marlena pisze:
  POMOCY – Witam, zgłosiłam się do promocji przed 31.01.2017 r. i wszystko ok – przyjechał kurier, umowę podpisałam (w lutym)i nic… nie odesłali nic, i tak czekałam do końca marca (zgłosiłam im to)- konsultantka powiedziała mi że muszę dosłać dowód aktualny (tamten tracił ważność) i że poczekają – powiedziała że wydłuży mi terminy i będzie ok i dopiero w tym tygodniu podpisuję umowę – MOJE PYTANIE BRZMI – czy będę musiała dokonać transakcji za min 1000 zł kartą żeby otrzymać Voucher? (jak składałam zgłoszenie to nie było wymagane). Wydaje mi się że nie powinnam mieć tego warunku – zgodzili się poczekać więc uznaję to za ciągłość zgłoszenia przed 31.01.17 r.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marleno zgłosiłaś się do promocji w poprzedniej I-wszej edycji, czyli obejmuje Cię regulamin I-wszej edycji. Jak był u Ciebie kurier to dał Ci kopertę i tam był m.in. regulamin promocji i jestem przekonana, że jest to regulamin I-wszej edycji. Sprawdź proszę i daj znać czy wszystko jest ok, dobrze? 🙂
 151. Andrzej pisze:
  Hej,

  Swoje zgłoszenie wysłałem w styczniu, umowę podpisałem w lutym. W marcu logowałem się do systemu (m.in. aktywowałem kartę), w kwietniu też. Niestety nie mam prezentu na majówkę w postaci vouchera 🙁 Co można zrobić?

  Pozdrawiam i udanej majówki 🙂

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz złożyć reklamację do banku przez Citibank Online. Po zalogowaniu się do panelu banku online, znajdziesz zakładkę „Kontakt z bankiem” i tam możesz zgłosić problem. Zakładam, że jest to jakieś przeoczenie banku i voucher szybko trafi do Ciebie 🙂

   Również pozdrawiam i miłego wypoczynku! 🙂

 152. Aga pisze:
  Czesc, Poniewaz na stronie jest juz nowy regulamin czy w pamietacie ze w poprzednim obowiazujacym do konca stycznia 2017 bylo zapisane ze karte trzeba tez aktywowac aby otrzymac voucher czy tylko zalogowac sie do bankowosci internetowej? W artykule nie bylo to uscislone a starego regulaminu juz nie widze. Zrozumialam to tak, ze wystarczy jak sie zaloguje w kolejnym miesiacu (luty) po podpisaniu umowy (styczen) i karty nie aktywowalam. Vouchera nie dostalam i teraz z tego co czytam w komentarzach widze, ze trzeba bylo takze aktywowac karte. Czy taki byl tez zapis w regulaminie? Dzieki
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Aktywacja karty tak, ale zgodnie z Regulaminem Kart Kredytowych odbywa się to w systemie bankowości online podczas kiedy logujesz się i nadajesz karcie PIN wtedy karta staje się aktywna. A pisałaś już reklamację na to, że nie otrzymałaś vouchera?
  • Aga pisze:
   Dzieki! Nie przypominam sobie zebym przy pierwszym logowaniu miala na portalu jakas informacje ze mam nadac pin. Jesli jest to krok, ktorego nie dalo sie wtedy pominac, to na pewno tak nie bylo. Teraz jak zlogowalam sie ponownie i wchodze w zakladke moje finanse, to widze moja karte, a pod nia hyperlink „aktywuj karte” i dopiero wtedy wyskakuje mi okienko, zeby nadac pin. Nie pisalam jeszcze reklamacji. Czy mozna to zrobic przez portal w zakladce kontakt?

Napisz komentarz