Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz voucher do Biedronki o wartości 150 zł od Santander Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste

Tym razem do zgarnięcia 150 zł w postaci vouchera do sieci Biedronka. Premię otrzymasz za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku i spełnienie bardzo prostych warunków. Do promocji możesz przystąpić do 31 sierpnia 2019. Już teraz proponuję złożyć wniosek, bo na pewno będziesz to odkładać tak długo, aż w końcu zapomnisz.

Ta promocja to HIT! Bo kto nie robi zakupów spożywczych? A jak można je mieć za darmo, to szkoda nie skorzystać! Zobaczmy zatem co jest do zrobienia aby dostać voucher.

Kto może wziąć udział?

Promocja skierowana jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów banku, którzy od dnia 1 lipca 2018 roku nie posiadali konta w Santander Banku.

W Promocji nie mogą uczestniczyć osoby, które w Okresie trwania Promocji wzięły udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chce organizowanej przez zewnętrzny podmiot współpracujący z Bankiem.

Aby otrzymać premię wystarczy założyć Konto Jakie Chcę, oraz spełnić dwa proste warunki; zapewnić wpływ oraz dokonać kilku transakcji kartą.

Ile kosztuje konto?

Oferowane konto może być całkowicie darmowe. A w zarabianiu na promocjach właśnie chodzi o to, aby nie dokładać ani złotówki i zgarnąć jak największą premię. Dodatkowo, zakładając Konto Jakie Chcę masz do wyboru inne korzyści z posiadania rachunku, ale o tym później. Sprawdźmy najpierw szczegóły konta.

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 3 zł – opłata miesięczna za kartę ustawiona domyślnie w momencie podpisania umowy, jednak możesz zmienić ją na drugą opcję:
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji kartą w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunku opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju.

Jak skutecznie odebrać premię? Instrukcja krok po korku

Jak już wcześniej wspomniałam warunki jakie należy spełnić, są naprawdę proste. Premia wypłacana jest etapami. W I etapie za samo założenie konta otrzymasz 50 zł, resztę premii czyli 100 zł zgarniesz jeżeli spełnisz warunki. Zobaczmy co dokładnie trzeba zrobić aby otrzymać Voucher o łącznej wartości 150 zł.

#Krok 1 – załóż konto i zgarnij pierwszy voucher o wartości 50 zł

Podstawowym warunkiem do spełnienia jest złożenie wniosku o konto i podpisanie umowy. Wniosek należy złożyć do 31 sierpnia 2019 na specjalnej stronie banku. Wypełnij formularz zgodnie z poniższym:

 • do wniosku dodaj od razu kartę Visa lub Mastercad,
 • uzupełnij swoje dane,
 • zaznacz wszystkie zgody marketingowe, zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku oraz zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Jak sprawdzić czy mam EKK?

Po skutecznym złożeniu wniosku, najpóźniej do 15 września 2019, zawrzyj umowę o konto z dostępem elektronicznym oraz kartą debetową. Umowę przywiezie Ci kurier. Potwierdzenie aktywacji konta otrzymasz w wiadomości sms lub email (musi być wysłane do 15 września 2019).

Pierwszy etap spełniony co oznacza, że voucher o wartości 50 zł jest Twój!

#Krok 2 – spełnij warunki i zgarnij voucher o wartości 100 zł

Chcesz zgarnąć pozostałą część nagrody? Słusznie! Warunki są proste, więc aż żal było by nie skorzystać, skoro i tak już założyłeś konto. Od otrzymania premii dzielą Cię dosłownie 2 warunki. Co więc należy zrobić?

W terminie 30 dni od aktywacji konta, najpóźniej do 15 października 2019:

 • zapewnij wpływy na konto o łącznej sumie co najmniej 1 000 zł – możesz po prostu przelać pieniądze z konta w innym banku, a później korzystać z nich w dowolny sposób;
 • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

Warunek płatności możesz spełnić płacąc kartą w sklepach stacjonarnych oraz przez internet. Wystarczy, że kupisz sobie codziennie przez 5 dni ciastko do kawy, lub zrobisz zwykłe domowe zakupy spożywcze. Wykluczone są wypłaty z bankomatu oraz płatności Blikiem.

UWAGA! Nie składaj wniosku o zamknięcie rachunku ani karty przed otrzymaniem nagrody.

Jak otrzymam swoją nagrodę?

Spełniłeś wymagane warunki z I i II kroku? Super! Maksymalnie do 31 października 2019 bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody w formie wiadomości email. W wiadomości otrzymasz nagrodę w postaci elektronicznego vouchera. Otrzymaną nagrodę możesz wykorzystać w sieci sklepów Biedronka do 31 lipca 2020 roku.

Dla chętnych do zgarnięcia dodatkowa kasa!

To wszystko! Prawda, ze warunki są wyjątkowo proste? No jasne! Dodatkowo będąc posiadaczem Konta Jakie Chcę możesz dalej zarabiać korzystając z pakietu korzyści.

1. Zgarnij 150 zł za przelew wynagrodzenia

Po 1. Zleć przelew wynagrodzenia na swoje nowe konto

Pamiętaj, że warunkiem promocji jest przelew wynagrodzenia. Bank prześle odpowiednie dokumenty do Twojego pracodawcy lub do ZUS lub KRUS, jednak musisz złożyć odpowiednią dyspozycję. Możesz zrobić to za pośrednictwem infolinii (całodobowy numer telefonu 1 9999), w oddziale lub bankowości internetowej, w taki sposób:

Po 2. W każdym z 3 najbliższych miesięcy:

 • zapewnij jednorazowy wpływ wynagrodzenia na swoje nowe konto w minimalnej wysokości 1000 zł, zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś konto.

UWAGA! Wymagany wpływ MUSI BYĆ wynagrodzeniem, które otrzymujesz od pracodawcy, dozwolone są również wpływy z renty, emerytury, świadczenia z ZUS lub KRUS. Do promocji nie zaliczane są przelewy z Twojego rachunku w innym banku, wpłaty własne ani inne wpływy, które nie zostały podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Po 3. Wykonaj min. 5 płatności kartą miesięcznie

W każdym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta, wykonaj min. 5 płatności kartą. Nie ma limitu kwoty, która ma być wydana, ważne jest, aby w każdym miesiącu bank zaksięgował min. 5 płatności kartą.

Możesz płacić w sklepach stacjonarnych, kinach, pubach, restauracjach, stacjach benzynowych oraz w Internecie. Ważne, żebyś w każdym miesiącu wykonał 5 transakcji kartą.

Po 4. Odbierz swój bonus 150 zł

Bank wypłaci Ci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

2. Otrzymaj nawet 300 zł zwrotu za rachunki

Otrzymanie tego bonusu jest naprawdę banalnie proste. Wystarczy, że będziesz opłacać rachunki ze swojego nowego konta. Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty – jak ci wygodnie i jak lubisz.

Bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków. Miesięcznie możesz otrzymać maksymalnie 25 zł, w ciągu roku obniżasz swoje rachunki nawet o 300 zł. Bank zwróci Ci część rachunków za:

 • gaz,
 • prąd,
 • internet, telefon oraz telewizję.

Jak to zrobić?

Po 1. Zaloguj się do bankowości internetowej lub zgłoś faktury w placówce banku.

W panelu “Dopasuj konto” wybierz ZWROTY ZA RACHUNKI. Wyślij skany lub zdjęcia faktur za wybrane media. Faktury muszą być wystawione na Twoje nazwisko.

Jeśli nie czujesz się zbyt dobrze w skanowaniu i przesyłaniu dokumentów, możesz faktury pokazać konsultantowi w dowolnej placówce banku. Upewnij się, że zwrot za rachunki został aktywowany.

To wszystko. Bank zwróci Ci 1% co miesiąc za rachunki, które opłaciłeś za gaz, prąd, internet, TV oraz telefon. Nie musisz robić nic więcej.

Po 2. Ciesz się zwrotem za rachunki

Zwrot za opłacone rachunki (nawet 25 zł miesięcznie) trafi na Twoje konto max. do 7 dnia kalendarzowego za poprzedni miesiąc. Jeśli 7 dzień przypada w weekend, otrzymasz bonus w najbliższy poniedziałek

Zwrot za opłacone rachunki (nawet 25 zł miesięcznie) trafi na Twoje konto max. do 7 dnia kalendarzowego za poprzedni miesiąc. Jeśli 7 dzień przypada w weekend, otrzymasz bonus w najbliższy poniedziałek.

3. Polecaj Konto Jakie Chcę i zgarniaj 80 zł za każde skuteczne polecenie.

To już ostatnia opcja w Pakiecie Korzyści z Kontem Jakie Chcę, ale muszę przyznać, że jest naprawdę wyjątkowa. Dlaczego? Bo warunki są bajecznie proste do spełnienia i nie ma limitu poleceń. Oznacza to, że jeśli polecisz skutecznie konto 10 osobom, możesz zgarnąć nawet 800 zł! Nie zwlekam więc i tłumaczę Ci, jak to zrobić:

Jako osoba polecająca (obecny klient Santander Bank Polska):

Po 1. Zaloguj się do bankowości internetowej

Aby zarejestrować swój udział w programie poleceń. Kliknij w ikonę “Oferta banku” a następnie “Program poleceń”. Po wygenerowaniu kodu możesz przekazywać go swoim znajomym. To wszystko, co musisz zrobić, reszta w rękach osoby poleconej.

Jako osoba polecona (nowy klient banku):

Po 1. Otwórz Konto Jakie Chcę i zarabiaj od razu na bonusach

Maksymalnie do 30.09.2019 roku przejdź na stronę promocyjną i załóż Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości online. We wniosku wpisz kod polecenia (możesz skorzystać z naszego):

KOD POLECENIA SANTANDER: 1013989671

Po 2. Spełnij 2 proste warunki:

Najpóźniej do 31 października 2019 roku osoba POLECONA musi spełnić dwa warunki:

 • zaloguj się do bankowości online Santander lub do aplikacji mobilnej tego banku;
 • wykonaj płatności na 300 zł – kartą plastikową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

Po 3. Zgarnij bonus

W zamian za wykonanie tych kilku prostych czynności, zarówno osoba polecona jak i polecająca otrzymują premię po 80 zł. Zostanie ona przelana na Konto Jakie Chcę do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

To wszystko! Wystarczy, że wykonasz te 5 prostych kroków, a premia nawet 450 zł plus 80 zł za każde skuteczne polecenie może być Twoja.

Podsumowanie

To promocja jak już wcześniej wspomniałam to na prawdę HIT! Warunki są banalnie proste, a konto warte zainteresowania. Dodatkowo możesz zgarnąć vouchery, zostać w banku i zarabiać dalej. Opcji masz kilka. Promocja jest dosłownie dla każdego. Warto z niej skorzystać, ponieważ taki voucher może nie raz podratować domowy budżet, tym bardziej teraz przy wzroście cen.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 47

 1. Bogusia pisze:
  Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 1009773519
  Wszystkie wymogi spełnione.
  • Adam pisze:
   Bogusiu. Twój kod polecenia przed chwilą został wykorzystany. Mam nadzieję że wkrótce razem będziemy się cieszyć. 🙂
  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń: 1013953236
   Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
   Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Bogusia pisze:
  Adamie- pamiętaj, aby spełnić dwa warunki:
  – zaloguj się do bankowości online Santander lub do aplikacji mobilnej tego banku;
  – wykonaj płatności na 300 zł – kartą plastikową, kartą mobilną w telefonie lub BLIKiem – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie.
  Wtedy na pewno będziemy się razem cieszyć!!! POWODZENIA
  • Adam pisze:
   Bogusiu – tak, pamiętam. Ale póki co to czekam na kuriera i podpisanie umowy a powyższe warunki są do spełnienia dopiero w następnym miesiącu po miesiącu podpisania umowy – tak ja to rozumiem i tak jest w Regulaminie Promocji. Myślę że będzie OK.
 3. Lila pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu: 0006017968. Kod raz został wykorzystany i premie dla obu stron były wypłacone bez problemu, tak że wszystkie warunki z mojej strony są spełnione. Pozdrawiam wszystkich.
 4. Mateusz pisze:
  Polecam skorzystać z mojego kodu polecającego : 1013949656
  Santander to mój główny bank także żadnych obaw o otrzymanie premii. Wszelkie warunki mam spełnione.
  Polecam i zapraszam 😊
 5. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 6. Andrzej pisze:
  Świeżutki kod polecający: 1009773519
  Wszystkie wymogi spełnione.
 7. alica pisze:
  czy korzystając z kodu polecającego nadal mozna skorzystać z promocji – voucher 150 zł i 150 zł za przelew wynagrodzenia?
  • Kacper pisze:
   Jak najbardziej tak. Wszystkie te promocje można połączyć i całkiem fajny zestaw wychodzi.
  • Andrzej pisze:
   Oczywiście. specjalnie mam dla Ciebie przygotowany kod polecający: 1009773519
   Wszystkie wymogi spełnione.
 8. Tomasz pisze:
  Hej, hej
  Zapraszam do skorzystania z mojego świeżutkiego, jeszcze cieplutkiego kodu: 1015856549
  U mnie wszystko ustawione zgodnie z regulaminem, teraz pora na Twój ruch, a oboje zarobimy kilka dyszek 😉
  Życzę miłego dnia i wielu zysków na promocjach bankowych 😀
 9. Adam pisze:
  Witam.
  Wszystkim „Moniakowiczom” którzy mają ochotę wziąć udział w w/w promocji polecam skorzystanie z mojego dopiero co wygenerowanego KODU POLECENIA 1013015702.
  Kod gwarantuje odebranie nagrody w promocji Banku w ramach programu Polecam Bank.
  Kod nie został jeszcze ani razu użyty więc na pewno po skorzystaniu z niego zarówno Ty jak i Ja będziemy mieli dodatkową satysfakcję w postaci otrzymania od Banku 80 zł za każde polecenie i spełnienie prostych warunków.
  Zaznaczam że wszystkie potrzebne zgody na udział w tej promocji mam wyrażone.
  Korzystajcie, klikajcie mój KOD POLECENIA 1013015702 i odbierajcie premię od Banku
  Pozdrawiam
 10. Zuzanna pisze:
  Dzięki Adam, skorzystałam z kodu 🙂
  • Adam pisze:
   Hej Zuzanna. Dziękuję bardzo. Życzę powodzenia i zdobywania nagród. Pamiętaj tylko o terminach by nie przeoczyć niczego co by pozbawiło zdobycia nagrody. Pozdrawiam 🙂
 11. Michał pisze:
  Czy muszę wysyłać skan rachunków czy wystarczy faktura wystawiona w postaci pliku pdf? (od operatora internetu, telewizji, telefonu).
 12. Marzena pisze:
  Mój kod polecający: 1000748445 .Zachęcam do skorzystania
 13. Grzegorz pisze:
  Ja juz skorzystalem z kodu tutaj dodanego. Mam nadzieje, ze ktos rowniez skorzysta 😉 kod polecajacy 1015742134
 14. Piotr pisze:
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 1000491741. Ważny do 30.09.19. Konto cały czas używam i nie zamykam ze względu na długoterminowe zobowiązanie kredytowe. Polecam!
 15. Adam pisze:
  Witam.
  Wszystkim “Moniakowiczom” którzy mają ochotę wziąć udział w w/w promocji polecam skorzystanie z mojego niedawno wygenerowanego i aktualnego KODU POLECENIA 1013015702.
  Kod gwarantuje odebranie nagrody w promocji Banku w ramach programu Polecam Bank.
  Kod został już raz użyty więc więc jest w dalszym ciągu ważny i na pewno po skorzystaniu z niego zarówno Ty jak i Ja będziemy mieli dodatkową satysfakcję w postaci otrzymania od Banku 80 zł za każde polecenie i spełnienie prostych warunków.
  Zaznaczam że wszystkie potrzebne zgody na udział w tej promocji mam wyrażone.
  Korzystajcie, klikajcie mój KOD POLECENIA 1013015702 i odbierajcie premię od Banku
  Pozdrawiam
 16. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie. Kod sprawdzony w praktyce, gdyż dwa razy premie za polecenie bank już wypłacił.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 17. Mariusz pisze:
  dzień dobry, czy dawni klienci WBK którzy zamknęli konto przed zmianą nazwy z WBK na Santander kwalifikują się do promocji?
 18. Paweł pisze:
  Gdyby ktoś chciał skorzystać z programu poleceń, to udostępniam swój, świeżo wygenerowany kod: 1012605860 🙂 Wszystkie warunki są spełnione!
 19. tazz pisze:
  Dzień dobry,

  Gdyby ktoś chciał zarobić dodatkowo łatwe 80 zł zapraszam do współpracy. Kod wygenerowałem w dniu dzisiejszym. Wszystkie warunki mam spełnione.

  Numer kodu polecającego: 0006026621

  Zapraszam do współpracy!

 20. kazet pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 1013162732. Wszystkie warunki promocji spełniłam.
 21. Bartosz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu: 1013163331. Wszystkie warunki są przeze mnie spełnione.
  Pozdrawiam
 22. Bartek pisze:
  Super promocja i śweitne konto 🙂 Wszystkie warunki spełnione, więc mogę z czystym sumieniem przekazać kod polecenia: 1005941272
 23. Adam pisze:
  Dzień dobry.
  Wszystkim którzy mają ochotę wziąć udział w w/w promocji polecam skorzystanie z mojego niedawno wygenerowanego i aktualnego KODU POLECENIA 1013015702.
  Kod gwarantuje odebranie nagrody w promocji Banku w ramach programu Polecam Bank.
  Kod został już raz użyty więc więc jest w dalszym ciągu ważny i na pewno po skorzystaniu z niego zarówno Ty jak i Ja będziemy mieli dodatkową satysfakcję w postaci otrzymania od Banku 80 zł za każde polecenie i spełnienie prostych warunków.
  Zaznaczam że wszystkie potrzebne zgody na udział w tej promocji mam wyrażone.
  Korzystajcie, klikajcie mój KOD POLECENIA 1013015702 i odbierajcie premię od Banku
  Pozdrawiam
 24. Marcin pisze:
  Jakby ktoś potrzebował kodu poleceń to podaję mój: 1015742112. Kod jest aktualny. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 25. Sabinqa pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu 1011498625. Oboje możemy na tym zyskać. Polecam bank 🙂
 26. Anna pisze:
  Moniaki, help 🙂 Mam lokatę w Santanderze. Czy to mnie wyklucza z promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli nie masz konta w Santander, to jak najbardziej możesz wziąć udział.
 27. Kacper pisze:
  Jeżeli jest to sama lokata bez ror-u to oczywiście, że nie wyklucza. Regulamin brzmi:
  㤠3. Uczestnik Promocji
  b. w okresie od 1 lipca 2018 r. do dnia otwarcia Konta Jakie Chcę zgodnie z zasadami opisanymi w § 5 ust. 1 pkt c.,
  nie posiadała w Banku rachunku płatniczego osobistego o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym. „
 28. Robert pisze:
  1015956158
  ……to najlepszy kod;)
  Zapraszam serdecznie wszystko ustawione u mnie tak aby zasilić Twoje konto 80 zł.
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za skorzystanie z kodu.
 29. Adam pisze:
  1001340067 – nowy kod 🙂
 30. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 31. Karol pisze:
  Czy ktoś jeszcze nie otrzymał do tej pory żadnej informacji z Banku o zakwalifikowaniu się do promocji? Konto założyłem w lipcu i spełniłem wszystkie warunki
  • Rafał pisze:
   Tak, ja również nic nie otrzymałem z banku. Zgodnie z opisanymi tutaj warunkami zrobiłem to co jest wymagane.
   Niestety po rozmowie z Pania na infolinii okazuje się, że istotna sprawą jest data założenia konta. Promocja w tej edycji w regulaminie obowiązywała do 15 lipca a nie jak tutaj było napisane, że do 31 sierpnia. I dokładnie jeżeli ktos założył konto po 15 lipca to nie spełni warunków i nie otrzyma voucherów. Jest to świeża informacja z dzisiaj.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Rafał, nie jest to możliwe. Do każdej opisywanej przez nas promocji dołączany jest regulamin, zawsze na końcu artykułu. Wg niego:
   „Promocja trwa w okresie od dnia 1 lipca 2019 r. do dnia 31 października 2019 r. („Okres trwania Promocji”)
   2. Przystąpienie do Promocji jest możliwe w terminie od 1 lipca 2019 r do 31 sierpnia 2019r, przekazanie Nagród w Promocji odbędzie się w terminie do 31 października 2019r.”
   plus dodatkowo zapis, mówiący do kiedy trzeba aktywować konto:
   „najpóźniej do 15 września 2019 r., na podstawie złożonego wniosku o Konto, zawrze umowę o Konto z dostępem do Usług bankowości elektronicznej (opcjonalnie z co najmniej jedną Kartą debetową).”
   Jesteś pewien, że przystąpiłeś do tej edycji promocji bądź Pani na infolinii mówiła o tej samej promocji, o której mówisz Ty?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Karol koniecznie złóż reklamacje w systemie bankowości online i powołaj się na regulamin promocji (do pobrania pod artykułem). Powinni wszystko wyjaśnić. Daj nam znać co odpiszą.
  • Karol pisze:
   Dostałem dopiero dzisiaj odpowiedź, że bony zostały prawidłowo wysłane na adres mailowy, ale w związku ze zgłoszeniem przesyłają je raz jeszcze w odpowiedzi na reklamację.
 32. Rafał pisze:
  Tak, skorzystalem z linku w tym artykule celem założenia konta i zostałem poinformowany. że promocja obowiazuje do 15 lipca.
  Z drugiej strony, jeżeli spełniłem wymagania tutaj opisane a pilnowałem tego dokładnie i w dalszym ciągu nic nie otrzymałem z banku to gdzie jest przyczyna, że ten voucher nie przyszedł?
  • Moniaki.pl pisze:
   Być może pani na infolinii pomyliła promocje. Koniecznie złóż reklamacje w systemie bankowości online i dołącz regulamin promocji (do pobrania pod artykułem). Powinni wszystko wyjaśnić. Daj nam znać co odpiszą.
 33. Pat pisze:
  Przepraszam, nie tej promocji dotyczył mój post. Napisałam juz komentarz pod odpowiednią.

Napisz komentarz