Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Konto oszczędnościowe 8% do 400 000 zł w VeloBank — bez konta. A dla chętnych dodatkowe 750 zł bonusów.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA VeloBanknowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe

Inflacja nadal jest wysoka, a niektóre banki zaczęły niestety zmniejszać już lekko oprocentowanie. Na szczęście VeloBank (dawny Getin Bank) w kolejnej edycji swojego konta oszczędnościowego nadal utrzymuje 8% w skali roku na 3 miesiące, do 400 000 zł.

Co ciekawe konto oszczędnościowe można założyć bez konta osobistego, ale jeśli go nie masz to warto to zrobić i zyskać dodatkowe 650 zł gotówki + 100 zł na zakupy w bardzo dobrej promocji, o której wspomnę niżej w artykule.

VeloBank ma gwarancje BFG do równowartości 100 000 euro, więc nawet jeśli ulokujesz 400 000 zł, to spokojnie mieścisz się w limicie. VeloBank należy do Banku BFG S.A. oraz do Systemu Ochrony Banków Komercyjnych S.A. (SOBK), który tworzy 8 największych banków w Polsce, np. PKO BP, Millennium, Pekao S.A. Moim zdaniem VeloBank nie upadnie i pieniądze są tam całkowicie bezpieczne 🙂

Promocja na oszczędności potrwa 🗓 do 6 kwietnia 2023 r.

Kto może skorzystać z promocji VeloBanku „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”?

Wystarczy, że będziesz mieć Elastyczne Konto Oszczędnościowe i zapewnisz na nie wpływ nowych środków. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz, na jednym koncie.

Nowe środki = nadwyżka ponad saldo na koncie oszczędnościowym i produktach depozytowych (np.lokaty) z dnia 7 marca 2023 r.

Nie możesz skorzystać z promocji, jeśli:

 • w datach 10 marzec – 6 kwiecień 2023 r. korzystasz z wcześniejszej edycji promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” lub w tym okresie zakończy Ci się taka wcześniejsza edycja.

Jak zyskać 8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBanku?

#Krok I 🔎 Załóż indywidualne Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Jeśli go oczywiście jeszcze nie masz. Wypełniasz wniosek, bank się z Tobą skontaktuje w celu potwierdzenia danych, po czym umowę podpiszesz z kurierem. Podczas wypełniania wniosku 🔎 musisz wyrazić zgody marketingowe. Nie możesz ich odwołać, inaczej stracisz oprocentowanie promocyjne.

 • Konto nie może być wspólne.
 • Musisz mieć wyrażone zgody marketingowe.
 • Nie możesz wnieść sprzeciwu na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.

Jeśli chciałbyś zarobić więcej, polecam Ci założenie najpierw VeloKonta osobistego w promocji 600 zł, a następnie otwarcie EKO w bankowości. Rachunek założysz ze strony promocyjnej VeloKonta.

#Krok II 🔎 Wpłać na EKO nowe środki.

Masz na to czas 🗓 do 6 kwietnia 2023 r.

Od tego momentu 🗓 przez 92 dni masz zapewnione podwyższone oprocentowanie 8% dla nowych środków do 400 000 zł. Nadwyżka ponad tę kwotę oprocentowana jest 6% w skali roku.

Odsetki dopisywane są na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku — opłaty

Czy konto oszczędnościowe w VeloBanku coś kosztuje?

Na szczęście nie. Jego założenie i prowadzenie jest darmowe.

Za darmo masz również przelewy wewnętrzne przez bankowość lub aplikację. Wewnętrzne, czyli np. na Twoje zwykłe konto prowadzone w VeloBanku. Dotyczy to kont założonych od 6 lutego 2023 roku.

Przelew na rachunek w innym banku jeden w miesiącu masz za darmo, a pozostałe są płatne 9 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 6

 1. Adrian pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia przy zakładaniu konta: 3SDJA7

  Jeżeli wpiszesz kod polecenia przy zakładaniu konta otrzymasz nagrodę w wysokości 50 zł za otwarcie konta po spełnieniu poniższych warunków:

  – Musisz zaakceptować zgody marketingowe i regulamin tej promocji oraz nie możesz złożyć sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych.
  – zapewnij wpływ na konto w wysokości minimum 2000 zł co miesiąc przez 3 kolejne miesiące (Może to być przelew z konta indywidualnego w innym banku).

  Dziękuję i pozdrawiam Adrian.

 2. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam aktualny kod polecenia VeloBank:
  GQPX53
  Podany kod obowiązuje do 31.05.2023r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 3. Ania pisze:
  Bardzo polecam Velobank:) Skorzystałam z promocji na lokatę 8%:) Prosta w obsłudze aplikacja, nigdy nie było problemu z przelewami. Jeśli chcesz założyć konto to zapraszam Cię do skorzystania z mojego kodu: EHED56. Dzięki niemu odbierzesz nagrodę w postaci 50 zł:)
 4. Marek pisze:
  Czy można nie instalować aplikacji w telefonie i operować tylko z poziomu przeglądarki? Wiadomo płatności kartą lub blokiem to wiem. Proszę o odpowiedź dziękuję.
 5. Oskar pisze:
  Jeśli szukasz kodu polecenia do VeloBanku, chciałbym polecić mój aktualny kod: GW5B4P.
  Ten kod jest ważny do 31.05.2023 r. Spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję serdecznie.
 6. Maciek pisze:
  Jeśli ktoś potrzebuje KO na 8% lub chce zgarnąć 600 zł z cashbacku a przy okazji 50 zł za skorzystanie z polecenia to polecam mój kod: NN762H
  Po założeniu konta najlepiej zadzwonić na infolinię lub napisać do nich z prośbą o potwierdzenie czy wszystkie zgody marketingowe są poprawnie udzielone na potrzeby promocji, w których chcecie brać udział. Zakładając konto zaznaczyłem wszystkie a na infolinii powiedzieli mi, że jest jeszcze jedna, którą mogę w trakcie rozmowy zaznaczyć – przy czym nie wiem, pod którą konkretnie promocję ta 1 zgoda jest wymagana (KO na 8%, 600 zł cashbanku, czy program poleceń).

Napisz komentarz