Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Powrót Twisto – płacisz 4 razy kartą, zgarniasz 60 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Twistonowy klientFintech
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

60 zł w punktach do wykorzystania (płacisz kartą z przyznanego limitu aż do wykorzystania 60 zł i spłacasz je przyznanymi punktami).

Za co?

Za założenie konta Twisto Free, zamówienie karty i dokonanie czterech płatności kartą na dowolne kwoty.

Ile to kosztuje?

Plan Online z kartą wirtualną jest darmowy.

Plan Space z kartą fizyczną jest dla nowego użytkownika za darmo przez 3 miesiące, później kosztuje 9,99 zł miesięcznie.

Kiedy bonus?

Po wykonaniu czterech płatności kartą.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Twisto.

Do kiedy promocja?

Do wyczerpania puli 5000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Powraca łatwa i lubiana przez wszystkich czytelników promocja karty wielowalutowej Twisto. Tym razem do zdobycia jest 60 zł w zamian za wykonanie 4 płatności. Część z Was poznała już Twisto, część pewnie słyszy o niej po raz pierwszy. Jeśli należysz do tej drugiej grupy – nie martw się, za chwilę wyjaśnię czym jest Twisto.

Dodatkowo, możesz odpowiedzieć na pytanie konkursowe i stanąć do walki o nowego iPhona 12.

Promocja trwa do wyczerpania puli 5000 wniosków. Mając na uwadze ogromną popularność, jaką cieszyły się poprzednie edycje tej bardzo prostej promocji, nie warto czekać. Pula wniosków może się bardzo szybko skończyć.

Czym jest Twisto

Twisto przybyło do nas z Czech. Oferuje przede wszystkim kartę z limitem kredytowym (na zasadach podobnych jak znane nam z banków karty kredytowe), połączoną z kartą wielowalutową – czyli oferuje bardzo korzystny kurs przewalutowania po kursie Mastercard.

Do wyboru masz dwa plany: Twisto Space z fizyczną kartą oraz Twisto Online, z wirtualną kartą do płatności w Internecie. Karta fizyczna jest płatna, natomiast ta wirtualna jest darmowa. W dalszej części artykułu zapoznam Cię szerzej ze szczegółami obu planów.

Twisto – odroczone płatności za zakupy

Twisto zawiera w sobie 3 części: aplikację na telefon i dostęp online z komputera, kartę (wirtualną lub fizyczną) oraz limit kredytowy. W skrócie działanie Twisto można wyjaśnić następująco: składasz wniosek, na którym sam ustalasz, o jaki limit chcesz się starać (ostateczna decyzja należy do Twisto). Jeśli Twój wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany otrzymujesz dostęp on-line, limit kredytowy i wybraną kartę, którą możesz płacić z otrzymanego limitu.

Jak używać Twisto?

Po prostu płacisz kartą (fizyczną lub wirtualną) za zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Każda płatność pomniejsza dostępny limit kredytowy.

Następnie, do 15 dnia kolejnego miesiąca masz czas, by spłacić limit bez żadnych kosztów.

Twisto wielokrotnie przypomni Ci o spłacie limitu, za pomocą powiadomień na telefon i maili. Nie będziesz musiał się martwić że o tym zapomnisz (w przeciwieństwie do kart kredytowych w bankach).

Spłaty możesz dokonać poprzez przelew na wskazane konto lub za pomocą BLIKa.

Dodatkowe możliwości Twisto

To nie wszystko, co oferuje Twisto. Sprawdźmy jakie są jeszcze jej możliwości:

 • rozłożenie na raty. Jeśli pojawi się więcej nieprzewidzianych wydatków możesz rozłożyć spłatę karty nawet na 12 miesięcy. Możesz rozłożyć na raty płatność, która wyniosła min. 200 zł i została zaksięgowana. Za każde 100 zł rozbite na raty, zapłacisz 4,25 zł miesięcznie.
 • przewalutowanie po kursie Mastercard. W płatnym planie Space karta Twisto przewalutuje płatności w innych walutach bez dodatkowych kosztów do równowartości 3000 zł miesięcznie.
 • Cashback, czyli zwrot za zakupy. Twisto oferuje również cashbacki – płacąc kartą za zakupy w partnerskich sklepach otrzymujesz zwrot części wydatków.

Czy korzystanie z Twisto coś kosztuje?

Jak już wiesz do wyboru masz dwa plany: Online i Space.

Plan Online

Plan Online jest darmowy. Nie masz tam karty fizycznej, a jedynie kartę wirtualną do płatności w Internecie. Nie masz również możliwości podłączenia karty pod Google Pay/Apple Pay, a przy płatnościach w innej walucie doliczana jest prowizja 3%. Jednak bez problemu możesz korzystać z darmowego limitu kredytowego za zakupy w Internecie.

Plan Space

Nowy użytkownik otrzymuje możliwość przetestowania planu Space przez 3 miesiące za darmo. Następnie, miesięczny koszt to 9,99 zł. Otrzymujesz do niego kartę fizyczną do płatności w sklepach i sklepach internetowych. Do równowartości 3000 zł miesięcznie nie ma żadnej dodatkowej prowizji za przewalutowanie, powyżej tej kwoty +3% prowizji. Masz możliwość podłączenia karty pod Google Pay lub Apple Pay.

Odbierz łatwe 60 zł – instrukcja krok po kroku

Jak na Twisto przystało promocja jest bardzo prosta – wystarczy założyć jeden z planów i wykonać 4 płatności.

#Krok 1 – załóż konto z kartą przez link promocyjny

🔎 Zarejestruj się w Twisto korzystając z tego specjalnego linka (lub dowolnego podanego w tym artykule). Jest to nasz specjalny link Moniakowy z bonusem 60 zł za rejestrację.

Uwaga: Aby dostać bonus, Konto Twisto musisz założyć przez formularz znajdujący się pod podanym linkiem. Ustalasz tam hasło, dzięki któremu będziesz mógł/mogła zalogować się także na aplikacji w telefonie. Aplikację możesz pobrać i zainstalować oddzielnie przez Sklep Google Play lub App Store. Pamiętaj, aby nie rejestrować się przez aplikację. Tam nie ma bonusu. Aplikacja nie jest niezbędna, bo możesz logować się także przez przeglądarkę na stronie Twisto.pl

Pamiętaj, że promocja nie ma podanej daty końcowej, tylko maksymalny limit wniosków w ilości 5000. Oznacza to, że promocja może się szybko zakończyć.

Po wpisaniu maila i ustaleniu hasła dostaniesz potwierdzenie o udziale w promocji oraz otrzymasz informację, że kod promocyjny o wartości 60 punktów został aktywowany (60 punktów jest warte 60 zł).

Na etapie rejestrowania się musisz 🔎 wyrazić niezbędne dla promocji zgody. Oto to, co musisz zaznaczyć:

W kolejnych krokach 🔎 uzupełniasz dane adresowe, osobowe, wypełniasz również ankietę na temat dochodów i wydatków (nic nie musisz dokumentować) oraz ustalasz, o jaki limit chcesz wnioskować.

Czemu Twisto wymaga podawania numeru PESEL i numeru dowodu?

Twisto udziela Tobie limitu kredytowego, więc musi sprawdzić komu go udziela (jest to wymagane prawnie). Tak samo jak wymaga tego bank, gdy zakłada Tobie kartę kredytową, czy nawet konto osobiste.

Osobiście czuje się bezpiecznie, wiedząc że Twisto od 6 lat działa na rynku czeskim (więc to nie jest firma krzak), a w Polsce ich partnerem jest ING Bank Śląski.

Na końcu 🔎 wybierasz, który pakiet chcesz założyć: darmowy Online czy płatny Space. Pamiętaj, że przez 3 miesiące pakiet Space jest dla Ciebie za darmo – później możesz zmienić go w aplikacji na pakiet Online. Możesz również od razu wybrać darmowy plan Online.

Ostatni krok do zakończenia wniosku to 🔎 potwierdzenie Twojego nr telefonu kodem SMS i wykonanie przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego, którego jesteś właścicielem. Kwota przelewu to 1 zł. Kwota ta jest automatycznie zwracana na rachunek, z którego ją przesłałeś po pozytywnej weryfikacji. Rachunek z którego robisz przelew musi być koniecznie na twoje imię i nazwisko. Po zakończeniu weryfikacji ta kwota wróci na Twoje konto. W ten sposób potwierdzisz zawarcie umowy z Twisto.

I gotowe! Teraz wystarczy poczekać, aż zespół Twisto zweryfikuje Twój wniosek. Może to potrwać od 24 godzin do kilku dni, w zależności od ilości wniosków w danej chwili 🙂 Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz maila z informacją, że możesz już korzystać ze swojego Twisto.

#Krok 2 – zapłać 4 razy kartą

Zostało już bardzo niewiele do zrobienia. Musisz już tylko 🔎 aktywować swoją kartę i wykonać nią 4 płatności.

🗓 W ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta i zawarcia umowy z Twisto 🔎 wykonaj min. 1 płatność kartą do konta. Może to być płatność na dowolną kwotę. Jeśli wybrałeś plan Online kartą wirtualną zapłacisz tylko za zakupy w Internecie.

Następnie, 🗓 w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy 🔎 zapłać kartą min. 3 razy.

Przykład

Zawarłeś z Twisto umowę w październiku. Aktywuj wybraną przez siebie kartę, w ciągu 30 dni zapłać nią min. 1 raz. Następnie w listopadzie zapłać kartą min. 3 razy.

Jak mam wydać przyznane mi 60 pkt?

Po spełnieniu warunków na Twoim koncie Twisto zostanie Ci przyznane 60 punktów. Aby je wydać zapłać kartą Twisto za zakupy i spłać ją z otrzymanych punktów.

PRZYKŁAD

Robisz zakupy na Allegro za 40 zł. Płacisz kartą Twisto. Na Twoim koncie widoczne jest wykorzystanie limitu w wysokości 40 zł. Spłacasz je punktami z promocji (po około 1-2 dniach od momentu wykonania transakcji – musi się zaksięgować.) 20 zł możesz wydać na kolejne zakupy.

Wypłaty tą kartą z bankomatu są niemożliwe, doładowanie Revoluta również, więc płatność kartą to jedyny sposób, aby wydać przyznane punkty.

UWAGA

Nie zamykaj Twisto ani nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Uwaga- konkurs! Do wygrania iPhone 12!

Decydując się na promocję Twisto możesz jednocześnie wziąć udział w konkursie, którego nagrodą jest iPhone 12 64 GB.

Większość zadań do konkursu wykonałeś przy promocji: założyłeś konto, wyraziłeś zgody marketingowe, wykonałeś płatność kartą. Pozostało jedno zadanie.

Mianowicie, 🗓 do 12 listopada z adresu mailowego, którym zarejestrowałeś się w Twisto, 🔎 wyślij odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?”. Maila wyślij na adres [email protected]

Oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe Twój mail powinien zawierać również imię, nazwisko oraz PESEL.

Możesz przesłać tylko jedną odpowiedź. Wyłonienie zwycięzcy odbędzie się 🗓 16 listopada 2020 roku, a zwycięzca zostanie o tym poinformowany mailowo w dniu 🗓 17 listopada.

Podsumowanie

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji przetestować Twisto teraz jest na to dobry moment. Zyskasz 60 zł na start oraz możesz przyłączyć się do walki o nowego iPhona. Pamiętaj, liczy się kreatywność 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 14

 1. Marecky pisze:
  z tym bikiem to nieprawda, sprawdźcie wcześniej jakie zgody trzeba zaakceptować podczas zakładania konta… tak jak byk stoi BIK! „Udzielam upoważnienia do wystąpienia w moim imieniu do Biura Informacji Kredytowej S.A. z prośbą o udostępnienie informacji oraz do przekazania do Biura Informacji Kredytowej S.A. informacji o moim zobowiązaniu”
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marecky, masz rację. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi na ten fakt. Dopytamy w Twisto jak to jest w rzeczywistości, ponieważ do niedawna nigdy nie sprawdzali BIKu.
 2. Jakub pisze:
  Czy mogę wziąć udział jeśli wcześniej byłem klientem ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jakub, w regulaminie nie ma mowy o okresie karencji. Ale z doświadczeń czytelników wynika, że może się to nie udać, ponieważ system widzi daną osobę nadal jako klienta. Aczkolwiek niektórym się udawało – można spróbować.
 3. Andrzej pisze:
  Klikam na podany link, podaję swój e-mail i…KICHA! Ten adres już istnieje 🙁 Kiedyś byłem ich klientem, ale wypowiedziałem umowę. Obawiam się, że gdy podam inny, to i tak sprawdzą moje dane (Pesel), więc raczej szkoda zachodu na kombinację z innym e-mailem.
 4. Alina pisze:
  Czy jak mam tylko karte wirtualna to mogę placic w zwykłym sklepie przez google pay
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Alina, tylko w sklepach internetowych, karta wirtualna nie 0obsługuje Google Pay – jest to wyszczególnione w tabelce w akapicie „Czy korzystanie z Twisto coś kosztuje”
 5. rom pisze:
  Czy pula 5 tys. wniosków została osiągnięta? Jak to sprawdzić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli pula będzie na wyczerpaniu wtedy dostaniemy o tym wiadomość i zakończymy promocję – dopóki jest więc aktywna na stronie można składać wniosek bez obaw 🙂
  • Michał - Moniaki pisze:
   Magda i ja dopilnujemy, aby wszyscy wiedzieli o czasie 🙂
 6. rom pisze:
  W jednym miejscu artykułu jest info o tym, że dostaję 60 punktów za rejestrację, a w innym, że za 4 płatności. Więc jak to jest? Dostanę łącznie 120 punktów warte 120 zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   rom, możesz mi przybliżyć o które dokładnie punkty w artykule Ci chodzi? Nie widzę tam nieścisłości: zakładasz Twisto, płacisz 4 razy kartą tak jak jest to opisane i po płatnościach otrzymujesz bonus 60 pkt które stanowią równowartość 60 zł.
 7. rom pisze:
  No przeczytajcie co napisaliście – „Jest to nasz specjalny link Moniakowy z bonusem 60 zł za rejestrację.”
  Od razu po rejestracji mam 60 punktów.
  Mam rozumieć, że po dokonaniu 4 płatności dostanę kolejne?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie. Po rejestracji masz przyznany możliwy do zdobycia bonus 60 punktów. Jest on przyznany, ale otrzymasz go po dokonaniu opisanych płatności. Cały artykuł mówi o tym, ze trzeba założyć konto i wykonać 4 płatności. Po to są rozpisane kroki żeby było wiadomo co kiedy się dzieje i co kiedy trzeba wykonać. Bonus jest tylko jeden.

Napisz komentarz