Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Powrót Twisto – 50 zł za założenie bezpłatnej karty i jedną płatność + nareszcie Cashback!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Twistonowy klientFintech
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

50 zł w punktach do wykorzystania (płacisz kartą z przyznanego limitu aż do wykorzystania 50 zł i spłacasz je przyznanymi punktami).

Za co?

Za założenie konta Twisto Free, zamówienie karty i dokonanie jednej płatności kartą na dowolną kwotę.

Ile to kosztuje?

Karta jest całkowicie bezpłatna.

Kiedy bonus?

Po wykonaniu pierwszej płatności kartą.

Dla kogo?

Dla każdego, kto jeszcze nie posiada karty Twisto.

Do kiedy promocja?

Do wyczerpania puli 5000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Kto z Was nie załapał się na poprzednie edycje promocji Twisto ten właśnie ma okazję, by nadrobić zaległości. Właśnie rusza kolejna edycja tej niezwykle popularnej promocji. A kto z Was jeszcze w ogóle o Twisto nie słyszał, niech nie załamuje rąk. Dzisiaj wszystko Ci wyjaśnię, pokażę i zaprezentuję. Za założenie tej fenomenalnej karty wielowalutowej (która na dodatek oferuje możliwość zapłaty za zakupy nawet do 45 dni po ich dokonaniu) i dokonanie nią jednej płatności otrzymasz na start aż 50 zł.

[AKTUALIZACJA] Nareszcie doczekaliśmy się długo zapowiadanego Cashbacku od Twisto. Płacąc kartą w wybranych sklepach otrzymasz do kilku procent zwrotu w punktach Twisto. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Twisto karta 50 zł

Promocja trwa do wyczerpania puli 5000 wniosków. Mając na uwadze ogromną popularność, jaką cieszyły się poprzednie edycje tej bardzo prostej promocji, nie warto czekać. Pula wniosków może się bardzo szybko skończyć.

Twisto – o co w nim chodzi?

Twisto wywodzi się od naszych sąsiadów z południa, a dokładnie z Czech. Jest to hybryda karty kredytowej z kartą wielowalutową, co oznacza, że łączy wszystkie zalety obu tych kart. Zawsze myśląc o Twisto w ten sposób widzę człowieka, który ma przed sobą dwie karty: kredytową i wielowalutową i z każdej z nich wybiera to, co najlepsze i łączy to w całość 🙂

Twisto – kup teraz, zapłać później

Twisto to aplikacja na telefon (możesz zalogować się do niego również przez stronę internetową) wraz z kartą płatniczą. Składając wniosek sam ustalasz, o jaki limit na karcie chcesz wnioskować (ostateczna decyzja o wysokości należy do Twisto). Następnie, po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku otrzymujesz darmową kartę płatniczą z przyznanym bezpłatnym limitem kredytowym.

Co teraz? Masz aplikację, masz plastik w ręku. A teraz po prostu idziesz na zakupy! Dokonujesz płatności kartą, czy to w sklepach stacjonarnych, czy przez Internet. Płatności te pomniejszają Twój dostępny limit kredytowy, który następnie do dnia 15 kolejnego miesiąca spłacasz bez żadnych kosztów. Przez cały miesiąc za darmo korzystasz nie ze swoich własnych pieniędzy, a ze środków udostępnionych Ci przez Twisto.

Popsuł Ci się telewizor. W marcu dostaniesz premię w pracy, ale do marca jeszcze dużo czasu a bez telewizora w domu jakoś tak dziwnie.

Składasz więc wniosek o Twisto i limit 5000 zł. Otrzymujesz kartę. W lutym idziesz na zakupy, kupujesz nowy TV za 3000 zł. Twój dostępny limit po tej płatności wynosi 2000 zł. Ostatniego dnia lutego otrzymujesz od Twisto wyciąg z wyszczególnionymi transakcjami za cały miesiąc – w Twoim przypadku to tylko 1 transakcja. Do 15 marca masz czas, by spłacić wydane 3000 zł bez żadnych dodatkowych kosztów.

Otrzymujesz premię, spłacasz Twisto, Twój limit do wykorzystania znów wynosi 5000 zł, a Twój nowy telewizor zdążył się już na porządnie zadomowić.

Twisto wielokrotnie przypomni Ci o spłacie limitu, za pomocą powiadomień na telefon i maili. Nie będziesz musiał się martwić że o tym zapomnisz (w przeciwieństwie do kart kredytowych w bankach).

Spłaty możesz dokonać poprzez zrobienie przelewu na wskazane konto lub za pomocą BLIKa (bardzo wygodna opcja).

Więcej nieprzewidzianych wydatków? Odrocz płatność o kolejny miesiąc!

A co w przypadku, gdy pojawiło się więcej nieprzewidzianych wydatków i nie chcesz spłacać karty w następnym miesiącu? Bo akurat zepsuł Ci się nie tylko telewizor, ale nawaliła również pralka? Siła wyższa, pralkę trzeba kupić. Co prawda niektórzy (niestety!) lubią mieć „wyrazisty zapach”, ale Ty do nich nie należysz.

Masz możliwość odroczenia do 90% miesięcznych wydatków na kolejny okres. Wtedy spłacasz tylko 10% (lub więcej jeśli chcesz), a reszta przechodzi na kolejny okres. Przesunięcie terminu płatności wiąże się z kosztem w wysokości 4,5 zł za każde przesunięte 100 zł. W aplikacji będziesz widział dokładną kwotę odsetek i RRSO dla kwoty którą przesuwasz.

A co jeśli nie spłacisz wykorzystanego limitu w terminie?

Jeżeli masz w domu totalny armagedon i koniec świata, bo wysiadł nie tylko telewizor i pralka, ale również zepsuła się dwumasa w aucie i na dodatek ułamał Ci się ząb ( i pilnie potrzebne jest leczenie i koronka) i za nic nie dasz rady spłacić limitu w terminie, to wtedy, podobnie jak w przypadku bankowej karty kredytowej, zostaną Ci doliczone odsetki.

Obecnie oprocentowanie takich odsetek wynosi 14%. Twisto definiuje ich wysokość jako dwukrotności odsetek ustawowych za opóźnienie stanowiących sumę stopy referencyjnej NBP i 5,5 punktu procentowego.

Oczywiście podaje te wartości tylko informacyjnie, bo w końcu chodzi o to aby zarabiać na promocjach. Raczej każdy z czytelników będzie spłacać wykorzystany limit dużo wcześniej, bez ponoszenia żadnego kosztu.

Twisto – Twoja karta wielowalutowa

Ale to nie wszystko. Wspomniałam, że Twisto to hybryda, i tak jest w istocie. Często podróżujesz za granicę? Zamawiasz wiele rzeczy na zagranicznych stronach i płacisz w obcej walucie? Za to wszystko od dzisiaj możesz zapłacić Twisto. Karta oferuje bezprowizyjne przewalutowania po bardzo korzystnym kursie organizacji Mastercard.

Oznacza to, że po prostu płacisz kartą, a ona automatycznie przelicza złotówki na walutę, w jakiej dokonujesz transakcji. Jesteś w Anglii? Płacisz Twisto, które przewalutuje PLN na GBP bez dodatkowych opłat i po bardzo korzystnym kursie. Zamawiasz coś z eBay? Zapłać Twisto, a płatność zostanie ściągnięta w USD. Bez dodatkowych kont walutowych, biegania po kantorach, przelewów. Płacisz – i już! W weekendy również nie ponosisz dodatkowych kosztów (jak jest na przykład w Revolucie).

Chcesz sprawdzić, jakie to kursy? Kliknij TU i przekonaj się sam.

Opłaty Twisto, a raczej ich brak 🙂

To co jest w tej karcie najfajniejsze to to, że jest całkowicie darmowa. Spójrz sam:

 • 0 zł – za przyznanie limitu
 • 0 zł – za zamówienie i dostarczenie karty
 • 0 zł – za korzystanie z karty
 • 0 zł – za przewalutowanie transakcji po kursie Mastercard (do wysokości przyznanego limitu w aplikacji).

Minusem jest brak możliwości wypłaty gotówki z bankomatu, co nie zdziwi szczególnie osób, które miały kiedykolwiek kartę kredytową z dowolnego banku.

Odbierz łatwe 50 zł – instrukcja krok po kroku

Cały myk na zdobycie łatwych 50 zł polega na założeniu konta Twisto Free z linku promocyjnego, aktywacji karty i dokonaniu jednej płatności kartą (którą i tak byś zrobił, aby wykorzystać przyznany bonus 50 zł).

#Krok 1 – załóż konto z kartą przez link promocyjny

Zarejestruj się w Twisto korzystając z tego specjalnego linka (lub dowolnego podanego w tym artykule). Jest to nasz specjalny link Moniakowy z bonusem 50 zł za rejestrację.

Uwaga: Aby dostać bonus, Konto Twisto musisz założyć przez formularz znajdujący się pod podanym linkiem. Ustalasz tam hasło, dzięki któremu będziesz mógł/mogła zalogować się także na aplikacji w telefonie. Aplikację możesz pobrać i zainstalować oddzielnie przez Sklep Google Play lub App Store. Pamiętaj, aby nie rejestrować się przez aplikację. Tam nie ma bonusu. Aplikacja nie jest niezbędna, bo możesz logować się także przez przeglądarkę na stronie Twisto.pl

Pamiętaj, że promocja nie ma podanej daty końcowej, tylko maksymalny limit wniosków w ilości 5000. Oznacza to, że promocja może się zakończyć bardzo szybko. Poprzednie jej edycje rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Po wpisaniu maila i ustaleniu hasła dostaniesz potwierdzenie o udziale w promocji oraz otrzymasz ifnormację, że kod promocyjny o wartości 50 punktów został aktywowany (50 punktów jest warte 50 zł). Wygląda to następująco:

Na etapie rejestrowania się musisz wyrazić niezbędne dla promocji zgody. Oto to, co musisz zaznaczyć:

W kolejnych krokach uzupełniasz następujące dane:

 • dane adresowe
 • PESEL
 • numer dowodu
 • wypełnienie ankiety na temat dochodów i wydatków
 • wybranie wysokości limitu kredytowego, który będzie dostępny w aplikacji – minimalny limit wynosi 1000 zł.

Czemu Twisto wymaga podawania numeru PESEL i numeru dowodu?

Twisto udziela Tobie limitu kredytowego, więc musi sprawdzić komu go udziela (jest to wymagane prawnie). Tak samo jak wymaga tego bank, gdy zakłada Tobie kartę kredytową, czy nawet konto osobiste.

Osobiście czuje się bezpiecznie, wiedząc że Twisto od 6 lat działa na rynku czeskim (więc to nie jest firma krzak), a w Polsce ich partnerem jest ING Bank Śląski.

O co chodzi z ankietą dotyczącą dochodów i wydatków? Czy muszę je udokumentować?

We wniosku deklarujesz źródło dochodu oraz swoje koszty utrzymania. Nic nie musisz dokumentować, nie zostaniesz poproszony o żadne dokumenty potwierdzające dochód.

Co ciekawe, Twisto nie sprawdza bazy BIK (Biuro Informacji Kredytowej) i nie wpisuje tam limitu, który nam przydzieli. Naszą weryfikację robi tylko przy pomocy BIG (Biura Informacji Gospodarczej) i PWiP (Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej), która zrzesza polskich pożyczkodawców.

Podczas poprzednich edycji często nas pytaliście, czy mając negatywne wpisy w bazach otrzymacie Twisto. To zależy – od tego, w jakich bazach widnieją Wasze dane.

Na kolejnym etapie rejestracji zamów bezpłatną kartę Mastercard (jest to zwykła karta jak do konta, która będzie korzystać z przydzielonego limitu na koncie Twisto). Jej wydanie, korzystanie z niej i przesyłka nic nie kosztują. Jest ona niezbędna do tego, byś wziął udział w promocji.

Co ciekawe możesz wybrać własny kolor karty – do wyboru jest żółty i czarny. I tu kolejna niespodzianka! Masz możliwość nadrukowania na karcie swojego własnego pseudonimu. Zostanie on nadrukowany na pierwszej stronie karty, tam gdzie zwykle widnieje nasze imię i nazwisko. Twoje dane, w celu bezpieczeństwa, będą widoczne tylko z tyłu karty.

Ostatni krok do zakończenia wniosku to potwierdzenie Twojego nr telefonu kodem SMS i wykonanie przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego, którego jesteś właścicielem. Kwota przelewu to 1 zł. Kwota ta jest automatycznie zwracana na rachunek, z którego ją przesłałeś po pozytywnej weryfikacji. Rachunek z którego robisz przelew musi być koniecznie na twoje imię i nazwisko. Po zakończeniu weryfikacji ta kwota wróci na Twoje konto. W ten sposób potwierdzisz zawarcie umowy z Twisto.

I gotowe! Teraz wystarczy poczekać, aż zespół Twisto zweryfikuje Twój wniosek. Może to potrwać od 24 godzin do kilku dni, w zależności od ilości wniosków w danej chwili 🙂 Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz maila z informacją, że możesz już korzystać ze swojego Twisto, a karta jest w drodze.

Kiedy otrzymasz kartę?

Karta jest wysyłana pocztą polską i powinna dotrzeć w ciągu 5 dni, choć czasami ze względu na dużą ilość wniosków termin ten może się wydłużyć do nawet 2 tygodni.

#Krok 2 – zapłać kartą

Masz już swoją kartę w ręku, dotarła do Ciebie pocztą. Pozostało już tylko aktywować ją i nadać PIN (po zalogowaniu do Twisto) i pójść na zakupy. Zapłacisz nią wszędzie tam, gdzie obsługiwane są karty Mastercard – czyli praktycznie wszędzie. Aby otrzymać bonus wystarczy że dokonasz jednej płatności na dowolną kwotę. I już, to wszystko! Poszło bardzo szybko, nic dziwnego że ta promocja od początku jest tak popularna 🙂

Pamiętaj, że pierwsza płatność musi być dokonana z użyciem PIN-u, nie zbliżeniowo.

Jak mam wydać przyznane mi 50 pkt?

Zalogowałeś się do Twisto i widzisz przyznane 50 pkt. Wiesz że są wymienne na złotówki ale pewnie zastanawiasz się co masz zrobić, żeby je wydać?

To prostsze niż myślisz. Swoją kartą Twisto płacisz w sklepach (dowolnie przez Ciebie wybranych, stacjonarnych czy internetowych). Możesz zrobić jedną większą płatność lub kilka mniejszych, aż do nazbierania kwoty 50 zł.

Następnie logujesz się do Twisto (po 1-2 dniach od transakcji – musi zostać najpierw zaksięgowana). Na stronie głównej widzisz transakcje kartą, jakich dokonałeś. Jeżeli transakcja ma status „zaksięgowano” to możesz ją już spłacić. Klikasz w konkretną transakcję i klikasz „zapłać”. Teraz wystarczy wybrać spłatę z przyznanych punktów i gotowe!

Jak już wcześniej wspomniałam, wypłaty tą kartą z bankomatu są niemożliwe, doładowanie Revoluta również, więc płatność kartą to jedyny sposób, aby wydać przyznane punkty.

Zarób dodatkowo 30 zł za każde polecenie znajomego

W aplikacji możesz pobrać swój kod polecający. Jeśli Twój znajomy wpisze go podczas zakładania Twisto, oboje dostaniecie po 30 punktów wartych 30 zł.  Tylko niestety program poleceń nie łączy się z promocją z naszego linka. Zakładając konto z kodem polecenia, znajomy zgarnie tylko 30 zł.

Co jeszcze oferuje Twisto?

Jeżeli pomimo wszystkiego, co tu dzisiaj przeczytałeś wydaje Ci się, że Twisto nie jest tak rewolucyjne jak obiecałam na początku to zdradzę Ci kilka planów na ich rozwój.

Właśnie została wprowadzona wcześniej zapowiadana opcja cashbacku, na którą czekaliśmy niecierpliwie w redakcji. Zapowiada się ciekawie 🙂

Na pierwszy kwartał tego roku zapowiadane jest wprowadzenie obsługi Google Pay oraz Apple Pay. W poprzednich edycjach wielu z Was o to pytało, więc tym bardziej cieszy, że już niedługo ta funkcjonalność powinna stać się rzeczywistością.

A teraz coś, co w poprzednich edycjach było tylko zapowiedzią, a właśnie zostaje wprowadzane. Jest to mianowicie opcja Twisto Split, czyli podział płatności pomiędzy kilka osób.

Jak działa Twisto Split?

Standardowa sytuacja. Wychodzisz ze znajomymi na obiad i Ty płacisz swoim Twisto za wszystkich. Co dzieje się dalej? Znajomi mogą oddać Ci gotówkę (ale kto teraz nosi gotówkę). Mogą zrobić Ci przelew tylko zanim wyślesz im nr konta a oni zrobią przelew to i Ty, i oni zapomnicie o sprawie.

Lepiej będzie użyć podzielonej płatności – czyli Twisto Split. I Twoi znajomi wcale nie muszą mieć Twisto! Po prostu dzielisz w aplikacji płatność na kilka osób i wysyłasz ją do nich (smsem lub mailem), a oni mają 7 dni na opłacenie rachunku. Środki spłącą od razu Twój wykorzystany limit Twisto.

Split jest dostępny tylko na aplikacji mobilnej, więc aby korzystać z tej opcji musisz ściągnąć i aktywować apkę. Obowiązują loginy i hasła, które ustawiłeś do logowania na stronie głównej Twisto.

Jak to wygląda w praktyce?

 1. Logujesz się do aplikacji mobilnej Twisto;
 2. Wybierasz, który rachunek chcesz podzielić;
 3. Klikasz opcję „podziel”;
 4. Następnie wyszukujesz (albo w kontaktach w książce telefonicznej albo po adresie e-mail) osobę,do której chcesz przesłać podzielony rachunek;
 5. Ustawiasz kwotę, jaką ta osoba ma zapłacić (domyślnie podstawia się po 50% kwoty rachunku);
 6. Wysyłasz i gotowe! Teraz dana osoba otrzymuje maila lub smsa i ma 7 dni na to, by zapłacić swoją część. Może to zrobić BLIKiem lub przelewem. Jeśli tego nie zrobi, znów będziesz widział całość rachunku do opłacenia.

Gotowe! Koniec problemów z tym, że ktoś Ci nie oddał pieniędzy 🙂

Twisto Cashback

Właśnie ruszyła opcja Cashbacku. Możesz z niej skorzystać po zalogowaniu się na swoje konto Twisto lub przez aplikację mobilną. Jeżeli masz już aplikację, a nie widzisz Cashbacku w sekcji Benefity jak najszybciej pobierz aktualizację. U mnie działa 🙂

Po zalogowaniu się do Twisto i przejściu do benefitów widzisz listę sklepów, w których naliczany jest zwrot za płatności Twisto.

Aby skorzystać z oferty musisz wejść do wybranego sklepu z linka w Twisto. Załóżmy że chcę zrobić zakupy na Allegro. Loguję się do Twisto i w benefitach wybieram Allegro. Zostaję przekierowana na stronę sklepu i robię zakupy.

Co najciekawsze – zamówienie wcale nie musi być opłacone za pomocą Twisto. Możesz zapłacić w dowolny sposób, a Cashback i tak zostanie naliczony. Kluczowe jest to, by wejść do wybranego sklepu przez link w Twisto 🙂

Sklepów na razie nie jest wiele, oferta będzie sukcesywnie rozszerzana. Na chwilę obecną najbardziej rzucają mi się w oczy Allegro, AliExpress, eobuwie, Booking, Answear, Media Markt. Oczywiście oferta jest szersza, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Ile % cashbacku zostanie Ci naliczonych?

To już zależy od oferty. Przy każdym linku do sklepu masz wygrubione, na ile % cashbacku możesz liczyć. Przykładowo Allegro to 1,5% na chwilę obecną.

Kiedy naliczy się cashback?

Operatorem zwrotów jest firma Tipli. Wg Twisto termin cashbacku zależy od sklepu, w którym dokonujemy zakupów oraz właśnie od Tipli. Czas oczekiwania na zwrot to od kilku dni do maksymalnie 70 dni. Sprawdzę w praktyce, jak to wygląda 🙂

W jakiej formie otrzymam zwrot?

Zwrot otrzymasz w takiej samej formie, jak bonus za założenie konta w promocji (wcześniej 100 teraz 50 pkt). 1 przyznany punkt to 1 zł, których możesz używać do spłacenia wykorzystanego limitu Twisto.

Gdyby ktoś chciał zapoznać się dokładniej z regulaminem cashbacku, jest on dostępny na stronie Tipli pod TYM LINKIEM.

Podsumowanie

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o Twisto sama podchodziła do niego dość sceptycznie. Fajnie, ale czy tego potrzebuję?

Jak się okazało, Twisto mnie zaskoczyło. Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Kiedy płacę za zakupy za granicą przez Internet nic nie muszę doładowywać (jak w przypadku Revoluta) tylko płatność od razu sama się przewalutowuje. Ponadto niewątpliwym plusem jest brak formalności z przyznaniem limitu, powiadomienia w czasie rzeczywistym o każdej transakcji, jasne warunki spłaty oraz wielokrotne przypomnienia, abyśmy nie zapomnieli o terminach.

Twisto się rozwija, wprowadza nowe funkcje, a ja czekam z niecierpliwością na Cashback.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarze 53

 1. Krzysztof pisze:
  Witam. Jak spłacić wykorzystany limit? Mam kartę, w promocji dostałem 100 pkt (100 zł). Wydałem kartą 99 zł i chce ja spłacić. Niestety nie mogę znaleźć nigdzie informacji jak spłacić limit.
  • Ryszard pisze:
   Musisz wydać ponad 100,- zł
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ryszard, nie trzeba od razu wydawać całej kwoty. Możesz zapłacić na przykład tylko na 15 zł i spokojnie spłacisz to z punktów, a reszta będzie czekać na kolejne transakcje 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof, logujesz się na Twisto, wchodzisz w rachunek (lub po kolei rachunki) które Ci się wyświetlają na stronie głównej po zalogowaniu (muszą mieć status zaksięgowane) i po kliknięciu w rachunek pojawia się opcja spłać. Wybierasz punkty i gotowe 🙂
 2. Krzysztof pisze:
  Dziękuję 🙂
 3. Daniel pisze:
  Witam jak to jest, że za rejestrację u kogoś dostałem 50 zł, za rejestrację kolegii dostałem 50 zł, ale w przypadku następnej rejestracji z mojego linka dostanę już tyłko 30 zł i ta osoba też tylko 30 zł? Nie miało być cały czas po 50 zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety nie, ostatnio Twisto zmieniło progi – u Nas, zamiast 100 zł jest 50 zł, a z polecenia zamiast 50 zł jest 30 zł.
 4. Paweł pisze:
  Witam. Ile ta karta kosztuje miesięcznie lub rocznie lub odłożone na półkę i czekająca na wakacje? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie kosztuje nic 🙂 Jeżeli nie będzie używana i nie będzie limitu do spłaty, z którego naliczałyby się odsetki to może leżeć i leżeć i będzie za darmo 🙂
 5. Krzysztof pisze:
  Witam ,mam pytanie czy na tą kartę będę mógł wypożyczyć samochód za granicą ( wiem że wypożyczalnie pobierają wysoką kaucję zwrotną)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof, zależy to od wypożyczalni tak naprawdę – Twisto ma napis debit, ale ma też limit kredytowy no i zależy też, jaki masz limit na karcie, czy okaże się wystarczający. Należałoby to przetestować w praktyce ponieważ z wypożyczalniami jest tak, że najczęściej wymagają kart kredytowych, chociaż znam przypadki że debetową również udało się wypożyczyć.
  • Jacek pisze:
   Nie. Nie da się wypożyczyć samochodu, sprawdziłem w Avis.
 6. David Odus pisze:
  Hello I need a card
  • agata pisze:
   a czy.mogą odrzucic weryfikacje? zalozenia konta
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli uznają że coś może się nie zgadzać to tak. A co dokładnie odrzucili? Czasami to może być wina błędu.
 7. Dariusz pisze:
  Debno ul demokracji 12 74 400
 8. Michał pisze:
  Uwazajcie.Ja przy drugim wyciągu naliczone mam 19 zł za zamówione usługi a nie zrobiłem transakcji i nic nie zamawiałem.wszystko w terminie bezodsetkowym spłacone coś się źle dzieje
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, sporo osób ma z tym problem, gdzieś po stronie Twisto nastąpił jakiś błąd najprawdopodobniej. Postaramy się dowiedzieć, o co chodzi, bo nie jesteś jedyny w takiej sytuacji.
 9. Michał pisze:
  Przed chwilą dostałem info że wyślą poprawiona fakturę i że błędna kwota jest naliczona i że przepraszaja Ci co zapłacili maja mieć zwrocone
 10. ryszard pisze:
  Na jakie konto mam wplacic zadluzenie . Prosze o dokladne dane .
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ryszard, musisz zalogować się na swoje Twisto i po wejściu w opcję opłacenia rachunku będziesz miał spłata BLIKiem bądź przelew – i tam podstawi Ci się nr konta do spłaty.
 11. Małgorzata pisze:
  Super !!!!!!!!
 12. Paweł pisze:
  Po skorzystaniu z okazji postanowiłem zamknąć tam konto. Wysłałem więc wniosek i po ponad miesiącu przy próbie logowania pojawił mi się komunikat: „Twoje konto zostało wyłączone”. Czy to oznacza, że konto (karta) definitywnie została zamknięta? Nie chcę się przekonać za jakiś czas, że jednak jakieś opłaty wzrosły, a ja nie zamknąłem konta. Jak to sprawdzić? Dodam, że ich BOK to porażka.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wydaje mi się że to wystarczy i że jest już zamknięte, ale napisz do nich może maila z pytaniem, czy na 100% wszystko jest zamknięte. Jak dostaniesz odpowiedź to będziesz miał to na piśmie w razie czego.
 13. Marek pisze:
  Jak uruchomic moje konto?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marek, musisz zalogować się na Twisto podając adres mailowy oraz hasło, które ustaliłeś podczas składania wniosku.
 14. Aneta pisze:
  UWAGA!!! Konto można zamknąć TYLKO listownie. Nie da się zamknąć konta wysyłając maila (tak jak to było sugerowane w poprzednich wpisach). Po wysłaniu maila kierują Cię na stronę z drukiem wypowiedzenia.
 15. Joanna pisze:
  Czy po zamknięciu konta można ponownie wnioskować o kartę?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Joanna, regulamin nie mówi nic o osobach które już miały Twisto, nie ma takiego wykluczenia na chwilę obecną. Podobno mieli wprowadzić, ale w dokumencie na razie nie ma na ten temat mowy.
 16. goska pisze:
  witam, a jak mozna zrezygnowac z karty?////
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam, trzeba wysłać wypowiedzenie listownie(najlepiej poleconym) na adres Twisto, ul. Zgoda 3/8A, 00-018, Warszawa.
 17. Goska pisze:
  Dziękuje za odpowiedz 😀
 18. Mariusz pisze:
  Jakoś weryfikacja była pozytywna i przelew z konta do dnia dzisiejszego brak karty i bonusu opinię są usuwane kture podważają wiarygodność szyki oszustwo
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mariuszu, moderacji podlegają jedynie komentarze wybitnie chamskie i wulgarne oraz bez uzasadnienia. Czy pisałeś w tej sprawie do Twisto czy wysłali do Ciebie kartę? Oni wysyłają zwykłym listem i niestety dość często przesyłki gubią się na poczcie.
 19. Bartosz pisze:
  Hej, czy można zwiększyć swój limit debetu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam 🙂 Twisto samo może wystąpić z propozycją zwiększenia limitu (czytelnicy nam donosili w poprzedniej promocji że dostawali oferty nawet po 2-3 tygodniach) lub możesz sam spróbować napisać do nich wiadomość, czy na ten moment masz możliwość zwiększenia limitu na karcie.
 20. Tyki pisze:
  Witam a komrakomornik wchodzi
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Witam. Komornik raczej nie zajmuje zobowiązań danej osoby – a Twisto to karta z limitem kredytowym, nie ma tam rachunku na którym możesz trzymać swoje środki i które mógłby zająć komornik.
 21. Paweł pisze:
  Założyłem konto wysłałem przelew 1zl i nic ??!
 22. Adam pisze:
  Ja założyłem konto i wysłałem przelew 1zll i nic? Co się stało,że nie mam w żadnej sieci,żeby kupować przez internet i gry.Bo sa płatne i nie mam właśnie?.Chcialbym się zapytać co z moja – karta płatniczą,czy to jest aktualne! Miałem nagły wypadek,sprawa sercową natychmiast do szpitala.Ja już choruje oddawana po zawalę serca.Ateraz zaburzenia arydmu serca? Pozdrawiam redakcji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, nie do końca rozumiem co masz na myśli? Rozumiem że złożyłeś wniosek o Twisto, dokonałeś przelewu i nie masz żadnej informacji co dalej, karta nie przyszła? Kiedy składałeś wniosek?
 23. Jan pisze:
  A jeśli ktoś tak jak ja nie ma konta bankowego to jak można tą złotówkę przelać ?
 24. Weronika pisze:
  Czy usunięcie konta po wydaniu 50 zł coś kosztuje ? Czy jest taka możliwość ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Weronika, jak najbardziej – w tym celu wysyłasz wypowiedzenie listem (najlepiej poleconym) na adres Twisto, ul. Zgody 3/8, 00-018 Warszawa.
 25. Damian pisze:
  Wszystko ladnie pieknie, a jak nie bylo tak nie ma 50zl na koncie.
 26. Damian pisze:
  Zaraz jak otrzymałem od nich kartę. Ponad tydzień czekania na plastik.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Napisz do nich wiadomość że warunki już spełniłeś a bonusu nie ma nadal.
 27. Aga pisze:
  Czy promocja 50 zl podczas rejestracji i 1szego zakupu jest dalej aktualna?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Aga, na tę chwilę promocja jest zakończona. Jeśli pojawi się kolejna to na pewno opublikujemy 🙂

Napisz komentarz