Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Testujesz kartę kredytową Citibanku, odbierasz smartfon Vivo Y11s o wartości około 450 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nowy, objęty gwarancją producenta telefon Vivo Y11s o wartości około 450 zł

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej i aktywowanie za jej pomocą karty oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 13,08%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków promocji otrzymasz nagrodę na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 22 listopada 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Po promocjach z Oppo i Xiaomi w roli głównej czas na kolejne smartfony, rozdawane przez bank Citi Handlowy. Tym razem jest to telefon Vivo Y11s. Jego wartość rynkowa to około 450 zł, a sam telefon jest objęty standardową gwarancją producenta.

Co zrobić, by go otrzymać? To bardzo proste. Zakładasz kartę kredytową Simplicity, instalujesz aplikację banku i płacisz kartą za codzienne zakupy. Masz ponad 3 miesiące na to, by wydać nią 1000 zł – a później czekasz już tylko na przesyłkę z Twoim nowym smartfonem.

Promocja potrwa 🗓 do 22 listopada. W promocji nie ma limitu wniosków, więc każdy, kto spełni warunki, odbierze swojego smartfona. Jednak w razie dużego zainteresowania bank może zakończyć promocję wcześniej, tak jak miało to miejsce w promocjach Xiaomi. Poza tym, im szybciej spełnisz wszystkie warunki, tym szybciej odbierzesz nagrodę 🙂

Kilka słów o nagrodzie – Vivo Y11s

Vivo to dość nowa w Polce marka telefonów i przyznam, że dość mało znana. Jeśli znasz telefony Oppo lub OnePlus to Vivo należy do tej samej grupy kapitałowej, BBK Electronics.

Telefon objęty jest 27-miesięczną gwarancją producenta (liczoną od daty produkcji), realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Gdyby z telefonem było coś nie tak możesz skontaktować się z serwisem mailowo [email protected] lub pod adresem VP Tech Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 154,
02-326 Warszawa.

Z ciekawości poszperałam w Internecie w poszukiwaniu opinii – użytkownicy chwalą telefon przede wszystkim za bardzo trwałą baterię. Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta.

 • Aparaty tylny/przedni   13 Mpix + 2 Mpix / 8 Mpix
 • Bateria 5000 mAh
 • Pamięć   3 GB / 32 GB
 • Wyświetlacz 6,51 „, 1600 x 720 pikseli, 16 mln kolorów IPS
 • System Android 11
 • Procesor   8-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon 460

Kto może wziąć udział w promocji Simplicity?

Każda pełnoletnia osoba mieszkająca w Polsce, która spełni dwa niżej wymienione warunki:

 • nie masz głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym przynajmniej od 1 stycznia 2020 roku;
 • w obecnej firmie pracujesz min. 3 miesiące i zarabiasz min. 1200 zł netto, lub prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat i Twój miesięczny dochód to min. 2500 zł netto.

Pamiętaj, że jest to promocja karty kredytowej i to do banku należy ostateczna decyzja o przyznaniu karty.

Jak odebrać Vivo Y11s – instrukcja

Promocja jest dziecinnie prosta. To tylko 4 kroki, a im szybciej je spełnisz, tym szybciej otrzymasz nagrodę w swoje ręce. Popatrz, co musisz zrobić po kolei:

 1. 🗓 Do 22 listopada z TEGO LINKU 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.
 2. 🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dołącz wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty dodaj podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.
 3. 🗓 Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej banku i aktywuj przez nią kartę. Z polskiego na nasze: ściągasz na telefon apkę, logujesz się do niej i nadajesz PIN do karty przez aplikację.
 4. 🔎 Płać kartą za codzienne zakupy. 🗓 Do końca trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł. Płać kartą przez Internet i stacjonarnie. Im szybciej spełnisz ten warunek, tym szybciej otrzymasz telefon.

UWAGA OD AUTORKI

PIN do karty nadaj przez aplikację, nie przez stronę internetową. To jeden z wymogów regulaminu, a wiele osób o tym zapomina.

Przykład

Umowę podpisujesz w październiku Do końca listopada ściągnij aplikację i nadaj PIN do karty. Masz czas do końca stycznia 2022 roku, aby zapłacić kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki w bankowości otrzymasz wiadomość o przyznaniu telefonu. Następnie, w ciągu 60 dni od momentu w którym dostaniesz tę wiadomość, bank wyśle nagrodę na Twój adres korespondencyjny.

Do tego momentu nie zamykaj karty.

Jakie płatności kartą będą się liczyć, a jakie nie do promocji?

W tej promocji wcale nie chodzi o to, żebyś specjalnie wydawał kartą pieniądze. Wręcz przeciwnie.

Chodzi o to, żebyś przez jakiś czas za codzienne zakupy płacił inną kartą. Idziesz do Biedronki, robisz zakupy – zapłać za nie kartą z promocji. Zamawiasz coś z Allegro? Zapłać Simplicity. Tankujesz na stacji? Zamiast gotówką zapłać kartą. Ani się obejrzysz, a wymagane do promocji 1000 zł nazbiera się w mgnieniu oka.

To może być jedna duża płatność lub wiele drobnych – jak wolisz. Pamiętaj – IM SZYBCIEJ SPEŁNISZ WARUNKI, TYM SZYBCIEJ DOSTANIESZ NAGRODĘ.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga – transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych we wrześniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w październiku

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w listopadzie

Simplicity za darmo – podpowiadam, jak to zrobić

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz telefonu otrzymasz również dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej.

Bez promocji – musisz wydać kartą min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym.

W promocji – wystarczy że zapłacisz kartą na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 20 grudnia 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

15,32%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 13,08%.

TUTAJ znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Połącz promocje bankowe, zyskaj więcej

Nie jest żadną tajemnicą, że promocje bankowe można łączyć i zarabiać jeszcze więcej. Moniaki są zdania, że im więcej nagród, tym lepiej 🙂

Jeśli nie masz jeszcze konta w Citibanku to masz dobry powód, by je otworzyć: czeka 200 zł gotówki w zamian za bezwarunkowo darmowe konto. Warunki promocji znajdziesz w artykule poniżej:

Podsumowanie

Darmowy telefon zawsze się przyda. Możesz go używać sam, podarować komuś w prezencie lub po prostu odsprzedać. Powodzenia!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Dawid pisze:
  Coś ewidentnie nie działa (po wprowadzeniu danych na stronie wyskakuje błąd)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hej, sprawdzimy u źródła – nie dostaliśmy żadnej informacji o błędach, ale dopytamy szczegółowo.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Masz rację, nadal nie działa – zgłosiliśmy to już.
 2. Sandra pisze:
  Złożyłam wniosek w październiku. Dzisiaj tj. 1.12 dostałam umowę na maila odnośnie karty, żeby ją zaakceptować. W Formularzu Informacyjnym Dotyczącym Kredyty Konsumenckiego widnieje dzisiejsza data. Innej nigdzie nie widzę. Czy zakwalifikowałam się do promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, regulamin mówi o dacie złożenia wniosku, a ten złożyłaś jak rozumiem w terminie trwania promocji 🙂
 3. Adam pisze:
  Aktywowałem kartę przez stronę internetową. Czy to już na starcie dyskwalifikuje z udziału w promocji? Wniosek złożony był w terminie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, raczej na pewno będzie potrzebna reklamacja. Większości osób, które w poprzednich promocjach tak zrobiły, bank reklamację uznał.

Napisz komentarz