Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 350 zł gotówki za konto w Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł gotówki + 50 zł gotówki z programu poleceń

Za co?

50 zł:

-za założenie konta z kartą i wyrażenie zgód marketingowych

250 zł:

-za zapewnienie w listopadzie, grudniu i styczniu wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 1 płatności co miesiąc kartą na kwotę min. 10 zł oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

50 zł z programu poleceń:

-za założenie konta z kodem polecenia;

-min. 1 logowanie do aplikacji lub min. 1 logowanie do bankowości;

-transakcje płatnicze kartą na min. 300 zł.

Ile to kosztuje?

Dla osób do 26 r.ż: 0 zł za konto; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty kartą i BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dla osób po 26 r.ż.: 0 zł/6 zł za konto – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Kiedy bonus?

50 zł na start – do 31 grudnia

50 zł z programu poleceń – do 31 grudnia lub 31 stycznia

250 zł – do 28 lutego

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 października 2020 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 31 października 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wystarczy kilkanaście minut poświęconego czasu, żeby dostać od Santander Bank Polska gwarantowane 350 zł gotówki.

Musisz tylko założyć konto on-line (5-7 minut), a później wykonywać bardzo proste aktywności na koncie (nie zajmą Ci więcej niż 3 minuty).

Łącznie – aż 350 zł czeka do wzięcia 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 31 października 2021 roku..

Czy łapiesz się do promocji

Jakie warunki musisz spełnić by wziąć udział w promocji?

 • jesteś pełnoletni i mieszkasz w Polsce;
 • 🗓 od 1 października 2020 roku nie byłeś ani właścicielem, ani współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w złotówkach w Santanderze (posiadanie innych produktów Cię nie wyklucza);
 • 🗓 od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocji konta osobistego w tym banku (Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż.)

Jak odebrać 350 zł od banku – instrukcja

#Krok 1 – załóż konto z dedykowanego linku (50 zł)

🗓 Do 31 października 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą do konta przez stronę promocyjną. Wnioski złożone przez bankowość internetową lub w oddziale nie biorą udziału w promocji.

🗓 Do 15 listopada 🔎 podpisz umowę o konto i kartę – dostarczy Ci ją kurier.

Podczas składania wniosku pamiętaj o:

 • 🔎 wpisaniu poprawnego numeru telefonu i adresu e-mail;
 • 🔎 wpisaniu kodu polecenia jeśli chcesz dodatkowe 50 zł. Nasz sprawdzony kod: 1009860817;
 • 🔎 wyrażeniu zgód marketingowych: zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji; zgody na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celu marketingowym; zgodę na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (EKK).

Jeśli nie zaznaczysz tych zgód podczas składania wniosku zrób to później, w bankowości internetowej 🗓 do 30 listopada 2021 r.

Gratulacje!

Samo założenie konta wystarczy, by bank przelał Ci na konto I część nagrody, czyli 50 zł. Otrzymasz je do końca grudnia.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności na koncie (250 zł)

Żeby odebrać kolejne 250 zł musisz wykonać poniższe czynności. 🗓 W listopadzie, grudniu i styczniu w każdym z tych miesięcy:

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł;

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę min. 10 zł;

ORAZ

 • 🔎 zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

Jeśli spełnisz wszystkie warunki w każdym z 3 miesięcy to do końca lutego bank przeleje Ci kolejną nagrodę, czyli 250 zł. Pamiętaj, że do tego czasu musisz mieć otwarte konto i kartę oraz nie możesz odwołać wyrażonych zgód marketingowych.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto nie musi być wpływem jednorazowym. Mogą to być zarówno przelewy wynagrodzenia, jak też przelewy z Twojego konta w innym banku. Możesz na przykład zrobić dwa przelewy po 500 zł.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Zapłać min. 1 raz w każdym miesiącu kartą do konta na kwotę min. 10 zł. Musi to być jednorazowa płatność na 10 zł. Transakcja powinna zostać zaksięgowana w danym miesiącu, więc nie zostawiaj jej na ostatni dzień.

Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet. Pod uwagę są brane transakcje dokonane i nie anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania.

Nie liczą się wypłaty gotówki z bankomatów i transakcje BLIK.

📄 Logowanie do aplikacji – sprawdzamy definicję

Warunek dotyczący logowania się do aplikacji jest banalnie prosty. Po prostu pobierz aplikację Santander ze sklepu Play lub AppStore, aktywuj ją i raz w miesiącu zaloguj się do niej. Nic więcej nie musisz robić – wystarczy się zalogować i wylogować.

#Krok 3 – zapłać kartą na 300 zł (50 zł z programu poleceń)

Jeśli we wniosku wpisałeś kod polecenia to możesz odebrać kolejne 50 zł nagrody. 🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otworzysz konto:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji lub bankowości

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą na min. 300 zł.

Program poleceń opisałam szczegółowo w tym artykule – sprawdź go, Ty również możesz polecać konto i otrzymać nawet 500 zł za polecenia.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w październiku

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w listopadzie

Dodatkowe bonusy z kontem w Santander Bank Polska

Do 300 zł rocznie zwrotów za rachunki

Jeśli korzystasz z Konta Jakie Chcę lub właśnie zamierzasz zacząć, to warto wspomnieć o dodatkowych pieniądzach, jakie możesz otrzymać od banku. Wystarczy że będziesz opłacać swoje faktury z Konta Jakie Chcę.

Za te rachunki otrzymasz zwroty:

 • gaz;
 • prąd;
 • internet;
 • telefon;
 • telewizja.

UWAGA

Zwroty za płatności nie zostaną naliczone, jeśli stanowią część czynszu (np. gaz wliczony w czynsz).

Za opłacanie tych faktur (przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty) otrzymasz co miesiąc zwrot 1% ich wartości, maksymalnie 25 zł miesięcznie.

Aby otrzymywać zwroty za rachunki musisz najpierw zgłosić fakturę od dostawcy (ostatnią którą otrzymałeś). Możesz zrobić to poprzez pokazanie faktur w oddziale banku lub dołączyć ich skany/zdjęcia w bankowości elektronicznej. W panelu Dopasuj konto wybierz zwroty za rachunki.

Pamiętaj, że faktura musi być wystawiona na Twoje imię i nazwisko. Zwroty za wszystkie rachunki opłacone w poprzednim miesiącu otrzymasz 🗓 do 7 dnia kolejnego miesiąca. Gdyby dostawca zmienił nr konta do wpłat konieczne będzie ponowne wskanowanie faktury z nowym numerem rachunku.

Licząc na szybko, aby otrzymać tytułowe 25 zł zwrotu miesięcznie trzeba by opłacić rachunki na min. 2500 zł. Sporo. Ale skoro i tak rachunki trzeba opłacać to dlaczego by nie zyskać nawet kilku czy kilkunastu złotych miesięcznie zwrotu? Szczególnie, że nic więcej Cię to nie kosztuje – oprócz kilku minut czasu poświęconych na dodanie zdjęć faktur po raz pierwszy.

Jak w łatwy sposób mieć konto za 0 zł

Jeśli masz od 18 do 26 lat:

Konto jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. A karta do konta będzie za 0 zł pod warunkiem, że min. 1 raz w miesiącu zapłacisz nią (lub BLIKiem) na dowolną kwotę (nawet 1 zł).

Jeśli masz więcej niż 26 lat:

Co miesiąc wykonaj dwie czynności łącznie – wtedy nie poniesiesz opłaty za konto i kartę:

 • zapewnij wpływ min. 500 zł na konto
 • zapłać min. 1 raz kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 10 sierpnia 2022

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/8 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu + wpływ min. 500 zł

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Podsumowanie

Spełnienie wszystkich warunków promocji zajmie Ci nie więcej niż kilkanaście minut. Moim zdaniem warto – dodatkowa gotówka zawsze przyda się każdemu. Nie zapomnij również o programie poleceń, gdzie możesz otrzymać nawet 500 zł za skuteczne polecanie konta.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 28

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla XII edycji programu poleceń w trakcie zakładania konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej Santander lub przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, jak również wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Dziadek pisze:
  Czyli emeryci bez smartfona – wykluczeni z promocji.
 3. Maciej pisze:
  Świeżo wygenerowany kod polecenia: 1014586611.
  Ja ze swojej strony zapewniam spełnienie wszystkich wymaganych warunków, więc możesz być pewny, że po spełnieniu swoich otrzymasz nagrodę.
  Dziękuję
 4. Joanna pisze:
  Cześć! Czy jeżeli poprzednie konto w Santander założyłam w dniu 02.11.2018 (Konto Jakie Chce), data zamknięcia rachunku to 26.12.2019 to mogę skorzystać z tych promocji?
  Dziękuję!
 5. Joanna pisze:
  Na pewno zakładałam je w promocji 🙂
 6. Joanna pisze:
  Na pewno zakładałam je w promocji, nie pamiętam w jakiej, ale pewnie coś z MONIAKI 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Joanna, napisałam do organizatora i do banku – na początku myślałam że będziesz wykluczona, ale potem popatrzyłam dokładnie na zapisy regulaminu i tej pewności już nie mam 🙂 Dam znać jak dostanę odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dostałam odpowiedź z banku że niestety się nie załapiesz – musisz poczekać na zmianę karencji w drugim warunku, tym dotyczącym konta w promocji. Mam nadzieję ze po nowym roku to zmienią.
  • Joanna pisze:
   Dziękuję!
 7. Joanna pisze:
  Bardzo dziękuję!🥰
 8. Joanna pisze:
  Bardzo dziękuję! 🥰
 9. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego 1016898331 . Spełnia on wszystkie warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 10. Jarek pisze:
  Witam, czy można w jakiś sposób sprawdzić czy bierze się udział w promocji? Czy dowiemy się o tym dopiero w przypadku wypłaty pierwszej części nagrody, tj. w grudniu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   nie ma dołączonego regulaminu promocji do umowy? Zazwyczaj banki je dodają. Jeśli nie, możesz zadzwonić na infolinię albo napisać do nich wiadomość w bankowości.
 11. Andrzej pisze:
  Witam, mój kod poleceń to 1008687930.
  Polecam bank i założenie konta gdyż przez trzy lata użytkowania konta osobistego mam z niego same profity: m.in. zwrot co miesiąc za rachunki 1%, zero opłat za prowadzenie oczywiście po spełnieniu warunków (wpływ 500pln i jedna płatność kartą), promocyjne % lokat co jakiś czas, zero problemów. Polecam wszystkim
  Kod 1008687930
 12. Ania pisze:
  Witam,
  Zachęcam do świeżo wygenerowanego kodu polecającego: 1016369325.
  Spełnia warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam
 13. Piotr pisze:
  Witam,
  jeżeli w marcu 2020 składałem wniosek w tamtej edycji promocji, ale nie podpisałem umowy (kurier nie chciał doręczyć przesyłki), to czy mogę wziąć udział tym razem?
  Pozdrawiam!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem powinieneś się łapać, regulamin mówi o koncie otwartym, nie o wniosku: „od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot”. Ewentualnie możesz napisać dla pewności do nich wiadomość, żeby sprawdzili w Twoim konkretnym przypadku na 100% (i wtedy w razie „W” miałbyś podkładkę pod reklamację.)
 14. Andrzej pisze:
  Dzień dobry,
  Czy może ktoś ma doświadczenia czy Santander ma aktualnie jakąś propozycję utrzymaniową konta, po złożenia wypowiedzenia?
  Jaką?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak zamykałam telefonicznie z rok temu to mi proponowali cashbacki za płatności kartą – ale szczegółów niestety nie pamiętam.
 15. Konrado pisze:
  Jeżeli posiadałem konto w WBK (które przejął Santander) i zamknąłem je kilka miesięcy temu w tym roku.. to jest opcja się załapać na promocję?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli to nie było konto w promocji to karencja obowiązuje rok, od 1 października 2020 roku.
 16. Tomek pisze:
  Witam,
  jeżeli umowa została podpisana w listopadzie (wniosek złożony w październiku), to żeby dostać dodatkowe 50 zł z programu poleceń (podałem kod podany w artykule), to powinienem wydać 300 zł do końca kolejnego miesiąca, więc mam dwa pytania:
  liczy się suma z listopada i grudnia (np. po 151 każdego miesiąca),
  czy ma być to 301 zł w grudniu
  czy może wystarczy 301 zł w listopadzie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Umowa podpisana w listopadzie czyli masz czas do końca grudnia na wykonanie transakcji na 300 zł. Czy to zrobisz w listopadzie, czy w grudniu czy w obu tych miesiącach nie jest ważne 🙂 Masz tu pełną dowolność.
 17. Tomek pisze:
  Dziękuję za informacje
 18. Tomek pisze:
  Witam,
  czy po otworzeniu konta są domyślnie włączone usługi (produkty) które są płatne, albo za jakiś czas będą płatne?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z tego co pamiętam to w Santanderze nic takiego nie było, przynajmniej jak ja zakładałam jakiś czas temu.

Napisz komentarz