Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 2,7% w skali roku z kontem oszczędnościowym w Banku Santander dla kwoty do 100 tys. zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 2,7% w skali roku do 100 tys zł

Za co?

– załóż konto Jakie Chcę;

– zleć stałe zlecenie ze swojego konta Jakie Chcę lub konta VIP, które będzie wykonywane co miesiąc, do maja włącznie (by promocyjne oprocentowanie było zapewnione do czerwca) na kwotę co najmniej 20 zł każde

– zapewnij odpowiednią kwotę na koncie, aby stałe zlecenie mogło zostać zrealizowane.
 

Ile to kosztuje?

Konto jest bezwarunkowo darmowe. Darmowe są również wypłaty gotówki w bankomatach Santander Bank oraz we wszystkich bankomatach w Polsce za pomocą BLIK, a także przelewy krajowe internetowe. Opłata za kartę wydaną do konta wynosi 0 zł, jeśli zrobisz min. 5 płatności w miesiącu – inaczej opłata wynosi 3 zł.

Kiedy bonus?

Dla kogo?

Dla obecnych oraz nowych klientów

Do kiedy promocja?

Do 29 czerwca 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Obecnie banki nie rozpieszczają nas wysokim oprocentowaniem naszych oszczędności. Jednak od czasu do czasu pojawiają się perełki. Jedną z nich, jest najnowsza promocja w Santander Bank Polska, gdzie po spełnieniu bardzo prostych warunków możesz uzyskać oprocentowanie nawet do 2,7% w skali roku, dla kwoty nawet 100 tys. zł.

Promocja trwa do 29.06.2019, ale warto się pospieszyć, bo im szybciej założysz Konto Oszczędnościowe w Santander Bank Polska, tym więcej zgarniesz za promocyjne oprocentowanie.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Uczestnikiem możesz być bez względu na to, czy już posiadasz konto w Santander Bank Polska, czy nie. Promocja jest skierowana do wszystkich posiadaczy Kont Systematycznych otwartych przed rozpoczęciem promocji, jak i do nowych klientów, którzy otworzą Konto w czasie trwania promocji. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest zapewnienie przelewu na konto oszczędnościowe na kwotę min. 20 PLN w każdym kolejnym miesiącu trwania promocji w ramach stałego zlecenia.

Promocyjne oprocentowanie jest włączane:

dla nowo zawartych umów – od razu w pierwszym miesiącu, a w kolejnych miesiącach,po ustawieniu stałego zlecenia z konta osobistego w ramach Santander Bank (Konto Jakie Chcę lub Konto VIP) na Konto Systematyczne;

– dla umów zawartych przed 31.08.2018 – jeżeli na dzień 31.08.2018 miałeś spełniony warunek stałego zlecenia, wtedy promocyjne oprocentowanie jest włączane do razu w pierwszym miesiącu, a w kolejnych miesiącach, po wykonaniu stałego zlecenia z konta osobistego w ramach Santander Bank na Konto Systematyczne.

Konto Systematyczne – szczegóły

Konto Systematyczne jest kontem oszczędnościowym o standardowym oprocentowaniu na poziomie 0,4 %. Przyznasz, że jest ono bardzo niskie. Santander Bank proponuje 2,7% w skali roku, za spełnienie bardzo prostych warunków.

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo bezpłatne, a środki możesz dowolnie wpłacać i wypłacać w ciągu miesiąca, bez utraty odsetek.

Każda pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, ale każda kolejna będzie Cię kosztować 10 zł (co jest bardzo dobrym motywatorem do oszczędzania i nie wyciągania pieniędzy na każdą zachciankę).

Promocyjnym oprocentowaniem objęte są wszystkie środki do kwoty 20 tys. zł w ramach jednego konta. Natomiast, jako klient banku możesz mieć założone aż 5 kont, każdy na maks. 20 tys. zł czyli łącznie promocyjnym oprocentowaniem może być objęte aż 100 tys. zł.

Odsetki są kapitalizowane miesięcznie i dopisywane są do salda konta oszczędnościowego. Uwaga! Jeśli saldo po kapitalizacji przekroczy 20 tys. zł, to nadwyżka nad to saldo nie będzie objęta oprocentowaniem 2,7%.

Kliknij, aby skorzystać z promocji >>

Jak spełnić warunki promocji?

Jeśli jeszcze nie masz konta w Santander:

Krok 1. Złóż na tej stronie wniosek o konto Jakie Chcę lub konto VIP. Samo konto możesz otworzyć podczas video rozmowy z konsultantem, za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku albo podczas wizyty kuriera.

Jeśli nie masz jeszcze założonego konta w Santander warto skorzystać z tej promocji i zgarnąć dodatkowe 200zł premii.

Krok 2. Zleć stałe zlecenie ze swojego konta Jakie Chcę lub konta VIP, które będzie wykonywane co miesiąc, do maja włącznie (by promocyjne oprocentowanie było zapewnione do czerwca) na kwotę co najmniej 20 zł każde,

Krok 3. Zapewnij odpowiednią kwotę na koncie, aby stałe zlecenie mogło zostać zrealizowane

Krok 4. Ciesz się podwyższonym oprocentowaniem w każdym miesiącu, który poprzedziło stałe zlecenie zasilenia konta oszczędnościowego

Jeśli jesteś obecnym klientem Santander:

Krok 1. Zleć stałe zlecenie ze swojego konta Jakie Chcę lub konta VIP, które będzie wykonywane co miesiąc, do sierpnia włącznie (by promocyjne oprocentowanie było zapewnione do września) na kwotę co najmniej 20 zł każde,

Krok 2. Zapewnij odpowiednią kwotę na koncie, aby stałe zlecenie mogło zostać zrealizowane,

Krok 3. Ciesz się podwyższonym oprocentowaniem w każdym miesiącu, który poprzedziło stałe zlecenie zasilenia konta oszczędnościowego.

Dodatkowo, jeśli masz konto w Santander Bank Polska warto zainteresować się poniższą promocją: https://moniaki.pl/santander-bon-allegro-20-zl/

Konto jakie chcę – opłaty

Jeśli chodzi o prowadzenie konta Jakie Chcę nowi klienci powinni wiedzieć, że konto jest bezwarunkowo darmowe. Darmowe są również wypłaty gotówki w bankomatach Santander Bank oraz we wszystkich bankomatach w Polsce za pomocą BLIK, a także przelewy krajowe internetowe. Opłata za kartę wydaną do konta wynosi 0 zł, jeśli zrobisz min. 5 płatności w miesiącu – inaczej opłata wynosi 3 zł.

Kliknij, aby skorzystać z promocji >>

Podsumowanie

Santander proponuje fajne oprocentowanie, swobodę wpłat i wypłat (pamiętaj o opłacie za drugi i kolejny przelew!), przy spełnieniu bardzo prostych warunków. Dodatkowo, daje możliwość założenia konta ROR z dodatkowym bonus za zapewnienie wpływu wynagrodzenia. Korzystając z tych promocji, można wyciągnąć naprawdę fajną kwotę na zakupy bądź zasilenie oszczędności.

Kliknij, aby skorzystać z promocji >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Lukasz pisze:
  Mam to konto i nie polecam do 26rź miałem darmowe przelewy z jednego konta oszczednosciowe na drugie ror, a teraz jak z oszczednosciowego chce przelac kase na ror to pobieraja oplate 5zl i wszystkie oszczednosci szlag trafia.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, każda pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, dopiero druga i kolejna jest płatna. Wystarczy po prostu się pilnować.
 2. Anna pisze:
  A jesli ktos chce skorzystac z programu polecen, tj zalozyc sobie konto jakie chce i zgarnac dodatkowo 80 zl

  to przekazuje moj kod: 1009995580
  link do promocji: https://moniaki.pl/program-polecen-santander-bank-polska/?label=home#cp.1059136112

  Jako wieloletni klient banku znam go dokładnie więc skrupulatnie wypełniam warunki róznych promocji. Dla tej promocji również spełniam wszystkie warunki. Skorzystaj z mojego kodu i spełnij warunki dla polecanego a oboje otrzymamy po 80 zł
  🙂
  Anna

 3. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Napisz komentarz