Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Masz konto w Santander Bank Polska? Zgarnij łatwo bon do Allegro na 20 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskaobecny klientKonto osobiste

Santander Bank Polska rozdaje swoim klientom bony do Allegro!! I to praktycznie za nic! Niby wielkość bonu nie jest powalająca, ale warunki, jakie należy spełnić – praktycznie żadne. A 20 zł na zakupy zawsze się przyda, prawda?

Jedynym wymogiem jest dwukrotne skorzystanie z aplikacji mobilnej – wykonanie przelewu lub doładowania telefonu w marcu i kwietniu. I to wszystko! Nie ma żadnych dodatkowych warunków, więc dlaczego nie skorzystać?

Dodatkowo warto się pospieszyć. Promocja trwa od 1 marca 2019 roku i trwa aż do wyczerpania puli nagród (limit 1500 bonów) – ale nie dłużej niż do 30 kwietnia 2019 roku.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Promocja skierowana jest do obecnych klientów. Aby wziąć w niej udział powinieneś posiadać dowolne konto osobiste w Santander Bank Polska wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wyrazić zgodę na kontakt elektroniczny.

Dodatkowo sprawdź, czy masz włączony Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK). Dzięki niemu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem.  Jak sprawdzić, czy masz włączony EKK?

Aby wziąć udział w promocji, musisz mieć wyrażone zgody marketingowe:

 • na kontakt telefoniczny w celach marketingowych;
 • na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Jeśli zakładając konto wyraziłeś sprzeciw wobec przetwarzania danych marketingowych, skontaktuj się z Infolinią w celu wycofania tego sprzeciwu. Będziesz mógł go ponownie wnieść po odebraniu nagrody. Jeśli nie jesteś pewien, czy podczas zakładania konta wyraziłeś odpowiednie zgody marketingowe, również możesz sprawdzić to na Infolinii lub w placówce banku.

UWAGA! Jeśli nie masz konta w Santander Bank Polska, a chcesz wziąć udział w promocji, możesz je założyć w tej promocji i zgarnąć dodatkowe 200 zł za przelew wynagrodzenia.

Jak krok po kroku otrzymać bon do Allegro na 20 zł?

KROK 1. Najpóźniej do 31 marca 2019 roku wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie.

KROK 2. W marcu i kwietniu (w każdym miesiącu) w aplikacji Santander mobile dokonaj min. jednej z poniższych transakcji:

 • przelew na rachunek obcy;
 • przelew na telefon;
 • Wypłata BLIK;
 • Zakupy mobilne;
 • Przelew mobilny;
 • Doładowanie GSM;
 • Płatność BLIK.

Wybierz ten rodzaj, który pasuje Ci najbardziej. Wystarczy, że w marcu i kwietniu wykonasz w sumie dwie dowolne transakcje z tej listy (po jednej w miesiącu). Pamiętaj, aby była to koniecznie transakcja wykonana w aplikacji mobilnej. Jeśli wykonasz przelew w bankowości internetowej – nie weźmie ona udziału w promocji.

Kiedy otrzymam swój bon?

Po spełnieniu dziecinnie prostych warunków promocji bank wyśle Ci bon do Allegro najpóźniej do 15 maja 2019 roku. Bon będzie w formie elektronicznego kodu, bank wyśle go na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji.

UWAGA!!! Bon otrzyma pierwsze 1500 osób, które spełnią warunki promocji – warto więc jak najszybciej spełnić warunek kwietniowy, aby załapać się na nagrodę!

Podsumowanie

Być może nagroda nie jest powalającej wartości, ale jest bajecznie prosta do zgarnięcia. Jeśli jesteś klientem Santander Bank Polska, zapewne bardzo często korzystasz z aplikacji mobilnej. Jeśli przy okazji możesz zgarnąć 20 zł – czemu nie skorzystać z takiej oferty? A jeśli dodatkowo skorzystasz z tej promocji, możesz zyskać dodatkowo bonus w wysokości 200 zł w gotówce!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Tomek25 pisze:
  Proponuję dodać do opisu, że o przyznaniu nagrody decyduje logowanie do aplikacji w kwietniu
 2. Tomasz pisze:
  Praktycznie żadne warunki? Jeżeli wyrażenie zgód marketingowych po przez kanały mailowe oraz telefoniczne z podaniem danych osobowych to żadne warunki, to ja jestem Adolf. Poza tymi „żadnymi” warunkami trzeba zrobić dwie tranzakcje – a to w końcu nasze pieniądze i czas. Bank odsprzeda nasze dane firmom finansowym i na tym jeszcze zarabia.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tomasz, nie ma tam zgody na przekazanie danych osobowych stronom trzecim ani partnerom biznesowym. Jeśli masz konto w Santander, i tak z niego korzystasz i robisz przelewy, więc jedna transakcja to praktycznie żaden warunek. Skoro dokonujesz miesięcznych płatności, jedną z nich możesz po prostu zrobić używając aplikacji mobilnej. A zgody marketingowe możesz wycofać zaraz po otrzymaniu nagrody.
 3. Marcin pisze:
  Czy jest ta promocja aktualna chodza plotki ze pula sie skonczyla… Czy można to jakoś sprawdzić -potwierdzić
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Marcin, bony znikają dopiero za kwietniowe spełnienie warunków – czyli kto pierwszy zrobi w kwietniu transakcje dostaje bon. Tak więc załapać się mogą jeszcze wszyscy. Ważne, żeby w kwietniu jak najszybciej spełnić warunki 🙂

Napisz komentarz