Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Rewolucja w płatnościach – płać spojrzeniem we Wrocławiu! Odbierz 50 zł na start od PayEye za samą rejestrację

PROMOCJA ZAKOŃCZONA PayEyenowy klientFintech
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

50 zł do wykorzystania u partnerów PayEye.

Za co?

Za rejestrację na PayEye

Ile to kosztuje?

Prowadzenie konta i transakcje są darmowe.

Kiedy bonus?

W ciągu 2 dni roboczych od momentu podpisania umowy.

Dla kogo?

Dla pełnoletnich osób, które nie mają konta na PayEye.

Do kiedy promocja?

Do 31 października 31 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 1000 wniosków promocyjnych.

Skorzystaj z tej promocji »

Nie masz czasami wrażenia że w bankowości postęp technologiczny nieco przystopował? Owszem, są wprowadzane ulepszenia, modyfikacje, ale efektu WOW! już od dawna nie było.

Mam przyjemność oznajmić, że nie jest tak do końca – polska firma wprowadza od niedawna rewolucję w płatnościach. Zamiast gotówką, kartą, BLIKiem czy telefonem zapłacisz… spojrzeniem.

Dokładnie tak jak na filmach, gdzie dostęp do sejfów odbywał się na podstawie skanu siatkówki. Dzisiaj to rozwiązanie jest już dostępne dla zwykłego Kowalskiego. Na razie tylko we Wrocławiu, ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni 🙂

Na dodatek teraz za samą rejestrację otrzymasz 50 zł, które będziesz mógł wydać jednym spojrzeniem. Musisz się jednak pospieszyć – promocja trwa tylko 🗓 do 31 października 31 grudnia lub do wyczerpania limitu 1000 wniosków.

Kilka słów o PayEye

Nie od dzisiaj wiadomo że polacy to naród inteligentny i pomysłowy w dziedzinie technologii. Przykładem tego jest PayEye, które przenosi nas z filmów sci-fi do codzienności.

Wyobraźmy sobie świat za powiedzmy 50 lat. Idziesz do sklepu ale nie masz ze sobą portfela, karty, gotówki. Nie potrzebujesz również telefonu. Robisz zakupy, podchodzisz do kasy i patrzysz w skaner. Dziękujemy, zakupy zrobione. Kupujesz bilet na autobus, również nie potrzebujesz niczego oprócz oczu. Dziękujemy, zapraszamy ponownie. Tankowanie? Wystarczy spojrzeć. Hotel? Wystarczy dosłownie rzucić okiem i zarezerwowany.

Nie masz wrażenia że to bardzo prawdopodobny scenariusz? A rewolucja zaczyna się już teraz i możesz do niej dołączyć!

Na czym polega PayEye

To bardzo proste. Rejestrujesz się, aktywujesz swoje konto przelewem z banku. Następnie masz dwie opcje, trochę jak w banku:

  • w banku możesz iść do oddziału i złożyć wzór podpisu. W PayEye możesz iść do partnera i złożyć wzór siatkówki.
  • w banku możesz zamówić również kuriera do domu. W PayEye możesz zamówić na przykład obiad u partnera PayEye. Przyjedzie miły pan/pani z czytnikiem siatkówki. Spojrzysz i Twój wzór podpisu gotowy. A przy okazji zjesz obiad.

Co później? Możesz doładowywać swoje konto (przelewem lub przez DotPay). Możesz płacić spojrzeniem u partnerów – stacjonarnie lub „na wynos”. Możesz przelewać środki do innych użytkowników oraz przelać je na swój zwykły rachunek bankowy.

Ja jestem pod wrażeniem. A Ty?

Przyjrzyjmy się wszystkim zaletom PayEye – a trochę ich jest!

1. Bezpieczeństwo

Oszuści nie śpią. Co chwilę słychać że komuś skradziono kartę, telefon z aplikacjami, komuś kartę zeskanowano w bankomacie, do kogoś napisano na FB w celu uzyskania kodu BLIK, komuś się włamano na konto, ktoś podpiął kartę pod fałszywą stronę internetową i pieniądze wyparowały.

Natomiast Twoje oko jest tylko jedno. Wiedziałeś że takie małe oko ma aż 256 unikalnych cech? Oka nie zgubisz, nikto go przypadkowo nie zeskanuje w bankomacie. Nikt do oka się nie włamie 🙂

Co ważne: PayEye nie przechowuje zdjęć Twojej tęczówki. Podczas pierwszego skanowania zamienia go na payeye kod – i tylko on jest przechowywany.

2. Wygoda

Ile razy zapomniałeś portfela, karty, telefonu? Moja standardowa sytuacja: płacę kartą, wkładam ją do kieszeni zamiast do portfela. Zapominam. Efekt? Jak zmienię kurtkę lub jej nie wezmę w kolejnym sklepie muszę na szybko kombinować, czym zapłacić. Zazwyczaj BLIKiem. Ale ostatnio przy kasie spędziłam 15 minut próbując złapać zasięg. Karta leżała w domu i się śmiała.

A gdyby tak nie trzeba było martwić się o nic? Idziesz pobiegać, nie bierzesz ze sobą nic, ale chce Ci się mocno pić. Zachodzisz do sklepu, rzucasz spojrzeniem i gotowe. Czy to nie wygodne?

3. Darmowe konto

Kolejną zaletą PayEye jest to, że jest za darmo. Zarówno prowadzenie, jak i transakcje nie kosztują Cebie nic. Na koncie PayEye możesz przechowywać do 8000 zł.

4. Potencjał na przyszłość

Malkontenci mogą narzekać: mało partnerów, tylko Wrocław i okolice, nie można płacić przez Internet. Powoli. Rzymu nie zbudowano w jeden dzień. Spółka ciągle się rozwija, pozyskuje partnerów i pracuje nad możliwością płatności okiem przez Internet. Moim zdaniem jak się rozkręci na całego to dopiero będzie coś 🙂

5. 50 zł w promocji

Żeby świat o czymś usłyszał i przetestował potrzeba promocji. Nie inaczej jest w przypadku PayEye – za samą rejestrację otrzymasz 50 zł, które potem możesz wydać u partnerów, płacąc spojrzeniem.

Czego brakuje

Jak każde rozwiązanie, szczególnie w początkowej fazie powstawania również PayEye ma pewne minusy. A raczej minus – ograniczona ilość partnerów. W tym momencie jest ich 61, zlokalizowane we Wrocławiu. Pełną listę znajdziesz TUTAJ. Spojrzeniem zapłacisz na przykład za pizzę, sushi, zakupy spożywcze.

Na szczęście firma szybko się rozwija i pozostaje mi nadzieja, że już niedługo będę mogła zapłacić okiem na swoim końcu Polski. I nie zapominajmy, że firma pracuje nad płatnościami przez Internet.

Odbieramy 50 zł na powitanie od PayEye – instrukcja krok po kroku

To jedna z najprostszych promocji ostatnich miesięcy. Założenie konta i odebranie 50 zł na start zajmie Ci tylko 5 minut! Obowiązuje limit 1000 rejestracji – poinformujemy, jeśli będzie miał się wyczerpać.

#Krok 1 – zarejestruj się na PyeEye

Kliknij TEN LINK (lub dowolny inny w tym artykule) i 🔎 załóż konto na PayEye. Pamiętaj że masz na to czas 🗓 do 31 października 31 grudnia. Będziesz poproszony o podanie swoich danych osobowych, nr konta w swoim banku z którego będziesz zasilać konto PayEye oraz załączenie zdjęcia dowodu/paszportu. Jest to wymagane ponieważ PayEye podlega Komisji Nadzoru Finansowego i jest to wymagane przez przepisy.

Teraz PayEye sprawdzi (w ciągu 2 dni roboczych),czy Twój wniosek jest poprawny. Jeśli wszystko się zgadza to automatycznie zawierana jest umowa. O wyniku weryfikacji zostaniesz poinformowany mailowo.

#Krok 2 – odbierz 50 zł

🗓 W ciągu 2 dni od zawarcia umowy otrzymasz 50 zł na swoje konto w PayEye.

Mówiłam że to będzie szybka akcja?

W jaki sposób mogę wydać 50 zł

Swoją nagrodę możesz wydać w sklepach partnerskich obsługujących płatność okiem. Jednak żeby to zrobić, najpierw musisz złożyć „wzór podpisu”, czyli skan tęczówki. Żeby to zrobić udaj się do jednego z parterów PayEye lub skorzystaj z opcji partnera, który oferuje dowóz do domu. Lista partnerów dostępna jest TUTAJ. Jeśli wybierzesz opcję z dostawą do domu upewnij się, czy dana restauracja będzie mogła podjechać do Ciebie z odpowiednim terminalem.

Później pozostaje Ci już tylko dokonać płatności za zakupy 🙂 Środki są ważne bezterminowo. Możesz je wykorzystać jednorazowo lub w kilku płatnościach.

Michał odebrał swoją nagrodę ekspresowo – w ciągu 1 dnia ma już nagrodę na koncie 🙂

Podsumowanie

Opisując PayEye mimo woli staje mi przed oczami reklama Apple 1984. Z całą pewnością można nazwać to rewolucją w płatnościach. Dołącz do niej, przetestuj na własnej skórze – czy raczej oku 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

Napisz komentarz