Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

[blog] Citibank rozdaje DARMOWE telefony Xiaomi Redmi 6A? Prześwietlam promocję!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Telefon Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 zł

Za co?

– Zarejestruj się w promocji
– Porozmawiaj z konsultantem Citibanku (zadzwoni w ciągu 2-5 dni)
– Podpisz umowę o kartę, którą dostarczy Ci kurier
– Aktywuj swoją kartę
– Zrób łączne zakupy na 1500 zł w ciągu trzech następnych miesięcy od podpisania umowy o kartę.

Ile to kosztuje?

– 0 zł – Opłata za wydanie karty
– 0zł – Opłata miesięczna / roczna
– 0zł – Opłata za korzystanie z przyznanego limitu
– 0 zł – Opłata za przedłużenie karty na kolejny rok
– 0 zł – Karta dostarczana pocztą (możesz poprosić o kuriera za 30 zł)
– 0 zł – Otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
– 26 dni od dnia wystawienia wyciągu, na darmowe spłacenie swojej karty (dzięki temu nie zapłacisz żadnych prowizji i odsetek)

Kiedy bonus?

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymasz potwierdzenie, a telefon przywiezie Ci kurier max. w ciągu 60 kolejnych dni.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Citibanku

Do kiedy promocja?

Do 24 kwietnia 2019 roku

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie wystartowała kolejna edycja niezwykle popularnej promocji Citibanku, w której za założenie karty Simplicity i płacenie nią za zakupy dostajesz telefon komórkowy – tym razem jest nim Xiaomi Redmi 6A. Jak możemy przeczytać na stronie banku jest on warty 449 zł!

Oczywiście wszystkie zasady promocji dokładnie prześwietlę w dzisiejszym artykule, abyś bez przeszkód mógł skorzystać z tej promocji. Od razu powiem, że jest banalnie prosta. Nie ma żadnych losowań, ani ukrytych haczyków (przeczytałem cały regulamin!). Każdy, kto wykona kroki przeze mnie tu opisane – otrzyma Xiaomi Redmi 6A. Aż sam byłem zaskoczony!

O tym, że promocja działa, a Citibank uczciwie wysyła obiecane nagrody, najlepiej świadczą komentarze czytelników, którzy już skorzystali z tej promocji i odebrali swoje nagrody:

Źródło: https://moniaki.pl/redmi-6a-od-citibanku/#comment-15967

Źródło: https://moniaki.pl/redmi-6a-od-citibanku/#comment-15899

Wystarczy, że będziesz przestrzegał kroków opisanych w tym artykule i możesz zacząć już cieszyć się na nowy smartphone 😉 Ale zanim przejdę do dokładnej instrukcji przyjrzyjmy się najpierw samej nagrodzie:

Smartphone idealny na co dzień…

Telefon Xiaomi Redmi 6A zapewni Ci komfortowe korzystanie na co dzień:

 • dzięki przekątnej ekranu równiej prawie 5,5 cala wygodnie będziesz przeglądać strony internetowe czy youtube.
 • aparat 14 megapixeli sprawi, że uwiecznisz najważniejsze chwile.
 • a dodatkowo… pojemna bateria gwarantuje, że nie będziesz musiał wszędzie chodzić z ładowarką.

Wierzę, że powyższe porównanie pokazuje jak na dłoni wysoką jakość nagrody. Nie jest to może najnowszy iPhone czy reklamowany w telewizji Samsung, ale przyznasz, ze jak na darmowy gratis od banku wygląda całkiem nieźle? 🙂

Korzystać z nowego telefonu możesz sam albo możesz podarować go swojemu dziecku. W końcu uśmiech dziecka jest bezcenny, prawda? Inne rozwiązanie to po prostu go sprzedać. Za zarobione pieniądze zrobisz niespodziankę sobie i swojej rodzinie.

Sprzęt jest objęty gwarancją na 24 miesiące. Za serwis odpowiada bezpośrednio firma Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A i jej autoryzowane punkty serwisowe. W każdej chwili możesz zadzwonić na infolinię (tel: 22 726 38 10). Chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane ze sprzętem oraz naprawią ewentualne usterki

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmowym telefonem jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje darmowego sprzętu…

Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla osób, które nie mają karty kredytowej w Citibanku. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci telefonu i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Działa to tak samo jak każda inna umowa z bankiem. Zawsze dostajesz dokumenty, w których masz opisane warunki korzystania z konta i opłaty. Tutaj jest tak samo. Dostajesz dokumenty mówiące, że karta jest darmowa. Dostajesz też regulamin promocji mówiący co trzeba zrobić, aby otrzymać telefon Xiaomi Redmi 6A.

Linki do wszystkich dokumentów, jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu.

Kto może z tego skorzystać?

Ta promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • Jeśli pracujesz na umowę: wymagany staż w obecnej pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1200zł netto;
 • Jeśli masz firmę: wymagane działanie firmy min. 2 lata oraz dochód min. 2500zł;
 • Jeśli jesteś emerytem/rencistą: wymagany dochód min. 1200zł netto.

Jak działa ta promocja?

Sporo już opowiedziałem o tej promocji, ale teraz zbierzmy wszystkie konkrety w jednym miejscu, abyś miał świadomość jak to działa:

 1. Na tej stronie kliknij pomarańczowy przycisk
 2. Pojawi się formularz do wypełnienia, aby wziąć udział w promocji
 3. Przyjedzie kurier z umową
 4. Zaloguj się do bankowości internetowej
 5. Płać nową kartą za codzienne zakupy

I to wszystko! Dostaniesz telefon Xiaomi Redmi 6A

Każdy z tych punktów rozpisałem dokładnie poniżej, aby nie robić bałaganu w ramce. Gwarantuję, że po przeczytaniu artykułu do końca wszystko będzie dla Ciebie łatwe i zrozumiałe. A w razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało zadawaj pytania w komentarzach na dole.

Etap #1 – złóż wniosek o kartę Citi Simplicity

Zgłoszenie do promocji i jednocześnie złożenie wniosku o kartę Citi Simplicity to dosłownie 3 minuty roboty. Wchodzisz na tę stronę promocyjną:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
Na dołączenie do promocji masz czas do 24 kwietnia 2019 r. do godziny 23:59

Następnie klikasz pomarańczowy przycisk… i wypełniasz wniosek o kartę podając swoje dane. Połączenie na stronie jest szyfrowane i możesz być spokojny o swoje dane. Trafią w zabezpieczone miejsce, bezpośrednio do Citibanku. Nikt inny ich nie zobaczy. Dane te posłużą jedynie do właściwej identyfikacji Twojej osoby i przygotowania umowy o kartę Simplicity.

Karta Simplicity jest całkowicie bezpłatna (szczegółową tabelę opłat i prowizji znajdziesz na końcu artykułu). Zobacz najważniejsze jej parametry:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata miesięczna / roczna – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0 zł
 • karta dostarczana pocztą – 0 zł (możesz poprosić o kuriera za 30 zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki – 0 zł
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu licząc od momentu wystawienia wyciągu

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 3% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?) z tą różnicą, że korzystając z tej tutaj zdobędziesz telefon Xiaomi Redmi 6A.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
Na dołączenie do promocji masz czas do 24 kwietnia 2019 r. do godziny 23:59

Etap #2 – oddzwoni konsultant Citibanku

W ciągu 2-5 dni od wypełnienia formularza, oddzwoni do Ciebie konsultant Citibanku. Powiedz wtedy, że chcesz skorzystać z promocji z telefonem Xiaomi Redmi 6A.

Konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania, ustalicie szczegóły podpisania umowy oraz dokument potwierdzający Twoje dochody (zazwyczaj wystarczy zaświadczenie o zatrudnieniu lub wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy).

Następnie podasz adres pod który ma przyjechać kurier z dokumentami (może być to adres domowy lub adres Twojej pracy – wybierz jak Ci wygodniej).

Rozmawiając z konsulatem warto zwrócić uwagę na 3 rzeczy:

 1. Wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe. Jeśli konsultant zaproponuje inną kartę to grzecznie odmów (najprawdopodobniej będzie to karta płatna)
 2. Wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej (wymaga tego regulamin promocji)
 3. Gdyby konsultant proponował to zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej (jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł) oraz usługi Citiphone (koszt 6 zł / m-c)

Etap #3 – przyjedzie kurier z umową

Kolejnym etapem promocji jest przyjazd kuriera z umową do podpisania. W zależności od zainteresowania promocją może to potrwać kilka lub kilkanaście dni, ponieważ bank musi przygotować wszystkie dokumenty i sprawdzić pewnie ze 3 razy czy się wszystko zgadza.

W zasadzie niewiele w tym etapie jest Twojej roboty. Po prostu poczekaj na kontakt kuriera i kiedy już się zjawi z dokumentami to dopełnij wszelkich formalności oraz przekaż mu dokument potwierdzający Twoje dochody.

Etap #4 – zaloguj się do bankowości internetowej

Po podpisaniu umowy czekaj na list z Citibanku, a w nim Twoją nowiutką kartę Simplicity. Następnie aktywuj kartę postępując zgodnie z instrukcją zawartą w liście.

Regulamin wymaga, aby w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku na https://www.citibankonline.pl/apps/auth/signin/ lub w aplikacji mobilnej na tablecie lub telefonie. W zasadzie odhaczysz ten punkt automatycznie już na etapie aktywowania karty i podczas sprawdzania salda raz na jakiś czas, ale nie zaszkodzi o tym tutaj wyraźnie wspomnieć.

Etap #5 – płać za zakupy kartą Simplicity

Ostatnim etapem przed odbiorem telefonu Xiaomi Redmi 6A jest wyciąganie karty Simplicity podczas codziennych zakupów. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby bank przyznał Ci telefon Xiaomi, do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę minimum 1 500 zł. Może to być jedna duża płatność (np. za telewizor czy lodówkę) albo wiele małych płatności za codzienne zakupy. Płatności kartą w internecie też będą zaliczone. Ważne, aby łącznie uzbierać 1 500 zł przez ponad 3 miesiące. Średnio wychodzi mniej niż 500 zł miesięcznie – taka kwota jest na pewno w zasięgu wydatków każdego użytkownika.

Co miesiąc będziesz otrzymywać wyciąg z karty, a na nim będzie wyszczególniona kwota jaką wykorzystałeś z limitu i jaką należy zasilić konto karty. Kiedy przelejesz ją do Citibanku w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to bank nie będzie naliczał żadnego oprocentowania, ani opłat.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

To wszystko! Telefon Xiaomi Redmi 6A jest Twój!

Podsumowanie co należy zrobić w tej promocji:

 1. Tutaj wypełnij formularz i załóż kartę Simplicity
 2. Przed końcem trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zaloguj się minimum jeden raz do bankowości internetowej
 3. Przed końcem trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zapłać kartą Simplicity za zakupy o łącznej wartości minimum 1 500 zł

Zgłoś się po darmową kartę Citi Simplicity i wykonaj opisane powyżej kroki, a dostaniesz telefon Xiaomi Redmi 6A. Prościzna.

Jak mówiłem, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje nowiuteńki sprzęt z gwarancją na 24 miesiące.

maxresdefault

Kiedy wykonasz już te zadania to do końca kolejnego miesiąca, otrzymasz potwierdzenie przyznania telefonu. Będzie na Ciebie czekać, jako wiadomość w bankowości internetowej.

Maksymalnie 60 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Xiaomi Redmi 6A.

Ciekaw jestem Twojej miny, kiedy w drzwiach stanie niezapowiedziany kurier. Trzymać będzie ogromne pudło, a w nim dobrze zabezpieczony sprzęt. Później pozostaje już tylko przyjemny dreszczyk podczas rozpakowywania i wybuch entuzjazmu po pierwszym uruchomieniu telefonu.

Będziesz mógł poczuć się dumny z tego, że jesteś świadomym konsumentem i perfekcyjnie przeszedłeś przez całą promocję.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać GRATIS telefon Xiaomi Redmi 6A.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysty w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule. To jest naprawdę takie proste!

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 449 zł na nowy telefon?

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 449 zł na nowy telefon? Teraz wystarczą 22 minuty:

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz z domu przez internet. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub pracy, a Ty w łatwy sposób otrzymasz praktycznie darmowy telefon. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

I zasadniczo to już byłoby na tyle. Wiesz już wszystko o tej promocji… Teraz pozostaje Ci już tylko podjąć odpowiednią decyzję i telefon jest Twój…

Dwa słowa zakończenia

Ta promocja spodobała mi się od razu, kiedy ją zobaczyłem. Jeszcze bardziej ucieszyłem się, kiedy zauważyłem, że nie ma haczyków i można przejść przez nią bez nawet najmniejszych opłat. Teraz Ty również wiesz, jak z niej skorzystać i możesz odebrać atrakcyjny smartphone czując się całkowicie bezpiecznie.

Promocja jest zdecydowanie godna polecenia.

Moja ocena promocji: 5star

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

PS. Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij teraz w powyższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 647

 1. Bogusław pisze:
  Świadomy konsument nie podpisuje umowy na kolanie podczas wizyty kuriera.
  Po zapoznaniu się z regulaminami i zgłoszeniu udziału w promocji Citibank powinien przesłać umowę na maila konsumenta aby ten dokładnie zaznajomił się z jej treścią.
  Jeśli jest inaczej to jest to co najmniej”niepoważne”.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Standardowo w opisach promocji Citibanku załączamy wzór umowy o kartę, w tym artykule nastąpiło przeoczenie i dokument nie został załączony. Ale dzięki, że zwracasz na to uwagę – już załączam wzór. 🙂
  • Piotrek pisze:
   Po co. Umowę możesz podpisać na kolanie kurierowi. Potem masz 14 dni na jej analizowanie. Jeśli Ci się nie spodoba możesz bez konsekwencji odstąpić od umowy.
  • Xxxx pisze:
   Lepiej kupić telefon za 500zl z wysyłka na allegro , pozdrawiam!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak też można zrobić, trzeba jednak pamiętać, że musimy uważać na takie zakupy – może zdarzyć się, że trafimy na nieuczciwego sprzedawcę, który sprzeda uszkodzony telefon i zniknie. Tu odbieramy nowy telefon, z gwarancją. 🙂

   Zwrócić należy również uwagę, że kupując na allegro telefon, wydajesz pieniądze na telefon, a korzystając z promocji – możesz wydać pieniądze na co chcesz np. na codzienne zakupy lub konkretny, większy wydatek – dzięki temu płacisz za coś czego potrzebujesz, a w zamian za to zyskujesz telefon. Mój brat musi teraz zapłacić ubezpieczenie za samochód – wychodzi mu coś ok. 1000 zł, do tego zatankuje samochód (ok. 300 zł na miesiąc) i 200 zł wyda pewnie na jakieś codzienne zakupy – łącznie da mu to 1 500 zł. Wystarczy, że za to wszystko (za co i tak musi zapłacić) zapłaci kartą Citibanku, a zgarnie jeszcze telefon, nowy z gwarancją 🙂 Jak mu będzie potrzebny to będzie z niego korzystał, a jak nie to pewnie komuś sprzeda 🙂

   Więc na promocję trzeba raczej patrzeć w ten sposób, że skoro i tak musimy za coś zapłacić to lepiej zrobić to właśnie w takiej promocji i przy okazji odebrać nagrodę 🙂

  • Łukasz pisze:
   No troszke nie do konca wytlumaczone. Nigdzie w artykule nie jest napisane ,ze to nie konto ,lecz sama karta ,w dodatku kredyrowa! Pusty plastik do splaty po wykorzystaniu limitu.
   Rowniez nie jest napisane jakie sa oplaty odsetek po 26 dniach korzystania z debetu. %%% ile kasy skroi bank za tydzien spoznienia ze splata kredytu. Duzo nie wiadomych bardzo waznych. Czyli jednak sa ” haczyki”!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Łukaszu informacja o tym, że zakładamy w promocji kartę pojawia się już w pierwszym zdaniu. Dodatkowo, informacja o tym jak założyć kartę pojawia się już w 1 korku, który opisuje autor. Co więcej w 5 kroku autor wspomina o spłacie karty i o okresie bezodsetkowym. Opis promocji jest nastawiony na to, że uczestnik ma tylko zyskać, a nie tracić. Jednakże zgodnie z Twoją sugestią informuję, że RRSO wynosi 10,47%, ale mocno podkreślam, że naliczana ona jest tylko i wyłącznie wtedy kiedy karta nie jest spłacana terminowo.

   My jednak w promocji mocno sugerujemy, aby od razu spłacać kartę czyli np. jeżeli ktoś jednego dnia wykona płatności na 300 zł i taka kwota zostanie zaksięgowana to doradzamy, aby od razu taką kartę spłacić – jest to bezpłatne oczywiście. 🙂

  • Piotr pisze:
   Witam a z komornikiem to nikt nie dostanie
  • Jaro pisze:
   Aaaaale… mi atrakcja! Oferta dobra dla imbecyli. W Krakowie do wpłatomatu Citybanku muszę jechać parę kilometrów! Polikwidowane placówki, bo tną koszta, ale swoje, a nie klientów!
   Za ofertę dziękuję.
   Lepszy model kupię taniej i bez zbędnych (uciążliwych) zobowiązań.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja Ci powiem, że kartę w Citibanku mam od ponad dwóch lat, a placówkę widziałam tylko na zdjęciu. Dlaczego? Ponieważ kiedy korzystałam z ich promocji umowę mogłam podpisać na odległość – nie, nie bałam się wszystko przebiegło ok. Wtedy rozdawali vouchery na 300 zł do Morele.net w zamian za wykonanie kartą Citibanku jakichś płatności (dokładnie nie pamiętam). Ale wiesz co…nie kupiłam sobie tego vouchera, po prostu płaciłam karta za zakupy, za które i tak muszę płacić i przy okazji odebrałam voucher 🙂
  • Waldemar pisze:
   449 zł ???
   499 zł kosztuje wersja z 32 GB, powyższą wersję (16 GB) można znaleźć poniżej 300 PLN
  • Jędrek pisze:
   City bank P A R T Y Z A N C I ze spalonego lasu naganiają sobie sami klientów a Wy stajecie się ich klientami za jakiś tam telefon…..nic nie ma za darmo …..
  • Paweł pisze:
   świadomy konsument wie, że z umowy zawartej na odległość/poza lokalem przedsiębiorcy może zrezygnować w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Zbignievus pisze:
   Beznadzieja, wolałem wziąć na Allegro Raty Zero i kupiłem iPhona 7 za niecałe 1500 z gwarancją producenta niż być uwiązanym do karty kredytowej co miesiąc.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zbignievus, ale tu właśnie chodzi o to, aby NIE kupować telefonu tylko w taki sposób skorzystać z promocji, aby dostać go za darmo. A wiesz, że gdybyś za tego iPhona zapłacił kartą Citibanku to dostałbyś za to jeszcze Xiaomi? On też by był na gwarancji – mógłbyś go komuś podarować lub sprzedać i jeszcze byś na tym zarobił?

   Zobacz, masz w planach zakup za 1 500 zł (chcesz iPhona) masz już odłożone 1 500 zł. Zakładasz wiec kartę w Citibanku (jej miesięczne utrzymanie wynosi 0 zł). Dostajesz na niej limit 4 000 zł (przykładowo). Po jej otrzymaniu logujesz się do bankowości online – spełniasz 1 warunek promocji. Później szukasz na allegro telefon, który chcesz kupić i płacisz za niego kartą Citibanku – kosztował 1 500 zł – spełniłeś 2 warunek promocji.

   Następnego dnia po zakupie telefonu możesz zalogować się do bankowości online Citibanku i będziesz widział, że z limitu pobrano 1 500 zł. Możesz od razu tego samego dnia przelać na konto karty 1 500 zł odłożone na telefon. Spłacisz tym samym kartę. 🙂 Możesz więc odłożyć ją do szuflady i nie musisz z niej korzystać i nic za nią nie płacisz oczywiście.

   Powiedzmy, że w styczniu spełnisz warunki, w lutym otrzymasz informację o odbiorze nagrody, a później Xiaomi trafia do Ciebie. Odbierasz nagrodę, zamykasz kartę w Citibanku bez żadnych konsekwencji. 🙂 Dzięki temu masz i iPhona 7 i Xiaomi. 🙂 Wychodzi więc, że wydając 1 500 zł masz nie jeden, a dwa telefony 🙂

  • Kasha pisze:
   A jak się spłaca tą kartę jeśli nie ma się u nich rachunku bankowego? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można spłacić ją w oddziale banku, ale za to jest prowizja. Można jeszcze przemyśleć np. wykonanie przelewu na poczcie.
  • Kasia pisze:
   a po jakim czasie od otzymania telefonu można zrezygnować z karty? Pozdrawiam Kasia
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niezwłocznie po odebraniu telefonu można zrezygnować z karty. 🙂
  • Kania pisze:
   a po jakim czasie od otrzymania telefonu można zrezygnować z karty? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zaraz po odebraniu telefonu można zrezygnować z karty 🙂
  • Tomek pisze:
   OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! To jest ściema! Osobiście to sprawdziłem. TU CHODZI TYLKO O WYŁUDZENIE WASZEGO PODPISU na potrzeby statystyki banku. Chciałem skorzystać z promocji Citybanku w edycji z 2017r. . Wtedy był w prezencie LG. Przyjechał kurier, podpisałem umowę, i nie jestem w stanie wyegzekwować od nich czegokolwiek. Karty ani telefonu nie dostałem. W oddziale stacjonarnym CITYBANKU mówią że jeśli całość zamawiałem przez „kanał internetowy” to oni mi nie pomogą i muszę dzwonić na infolinię…. życzę powodzenia z dodzwonieniem się.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tomek, w każdym banku zdarzają się kłopoty i żaden z nich nie jest idealny. Jak wiemy z doświadczeń czytelników, większość nie miała kłopotów ani z otrzymaniem karty, ani z otrzymaniem telefonu po spełnieniu warunków. Czy próbowałeś napisać reklamację? Może ta karta po prostu zaginęła na poczcie?
 2. Jan pisze:
  Czy w grę wchodzą też płatności internetowe kartą do tego limitu 1500zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak najbardziej tak 🙂
  • Burek pisze:
   Jan
   uważaj tylko jaka forma płatności – bo niektóre płatności kartą kredytową wg mnie są obarczone prowizją.
   jak podasz nr karty / kody / ccv itp. to powinno być bezpłatnie
   jeśli strona skieruje Cię do logowania do panelu internetowego – możesz zapłacić prowizję.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Masz rację – transakcje gotówkowe jak: wypłaty z karty, przelewy z karty są objęte prowizją, z kolei płatność kartą fizycznie w sklepie lub w internecie przy użyciu daty ważności karty, jej numeru i kodu ccv będą bezgotówkowe i za nie brak jest prowizji 🙂
 3. Grzegorz pisze:
  Jest cekawa promocja
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, promocja jest bardzo fajna – polecamy skorzystać 🙂
  • a1a2a3 pisze:
   Jeszcze lepsze są leady za które dostaje kasiorkę autor artykułu 🙂 Nie potępiam bo każdy chce zarobić, tylko czy artykuł jest rzetelny jeżeli autor czerpie zyski za polecenia.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak artykuł jest rzetelny (tak ten jak i każdy inny). Artykuł nie jest napisany po to żeby była, ale autor dołożył wszelkich starań, aby był zrozumiały – głównym jego celem było wytłumaczenie najczęściej pojawiającego się pytania „dlaczego bank organizuje takie promocje”, dokładnie opisuje również kroki jakie należy wykonać. Podpowiadamy również jak to wszystko dokładnie zrobić. Poza tym, dowodem na działanie promocji jest nie tylko dokładnie przeanalizowanie regulaminu, ale przede wszystkim dowody, które otrzymujemy od naszych czytelników: https://moniaki.pl/dowody/ 🙂
  • ZBIGNIEW pisze:
   Miałem okazję zagłębić się w taką ofertę innego banku. Haczyk polega na tym, że zgodnie z regulaminem pracownik banku może zadzwonić/ wysłać maila/list o istniejącym zadłużeniu w dowolnym momencie. Niby wszystko OK. Ale przesłanie takiej informacji zawsze kosztuje (od 10 do 30zł, nie wiem ile w tym przypadku), a operator może cię informować codziennie. Zadałem takie pytanie konsultantowi i otrzymałem odpowiedź, „To jest możliwe”. I tutaj są ukryte „opłaty” za korzystanie z karty 😉 Ale życzę powodzenia 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zbigniewie pragnę bardzo mocno zaznaczyć, że nie możemy stawiać znaku równości pomiędzy promocjami różnych banków. Przede wszystkim dlatego że każda promocja w każdym banku opiera się na innych dokumentach, regulaminach oraz tabelach opłat i prowizji.

   Komentujesz pod promocją Citibanku i odniosę się tylko do niej (z uwagi na to, iż nie wiem o jakiej promocji innego banku mówisz). Regulamin tej promocji został dokładnie przeanalizowany i to nie przez jedną osobę tylko (w przypadku bloga przez 3 osoby). Tak samo jak Regulamin kart oraz tabela opłat i prowizji. Z całą stanowczością możemy stwierdzić, iż nie ma miesięcznych opłat za utrzymanie karty – tak wynika z dokumentów, a nie opinii pracownika infolinii. Dodatkowo autor dokładnie omawia działanie karty i mocno zaznacza o konieczności terminowej spłaty.

   Również chcę Cię poinformować, iż Bank wystawia wyciąg w wersji elektronicznej i to jest darmowe. Wezwanie do zapłaty może być wysłane pocztą dopiero po tym jak w terminie nie spłacasz karty i nie wyrażasz zainteresowania spłatą. ?

   Myślę że takie informacje będą Ci przydatne do analizy różnych promocji banków. ?

   Gdybym jeszcze mogła pomóc coś zrozumieć to zapraszam serdecznie.

 4. Grzegorz pisze:
  PromocjaTelefon to dobra
 5. Piotr pisze:
  A co w przypadku jeśli jestem studentem, nie posiadam żadnej pracy lecz jestem w stanie zapewnić co miesięczne wpływy na konto o jakich mowa?
 6. Adrian pisze:
  A czy przelew poziomu aplikacji Citibank tez sie liczy? Np jak bym chciał zrobić przelew za czynsz, lub zaliczke na wakacje albo i nawet same wakacje?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przelew absolutnie nie, liczą się tylko płatności kartą. Przelew nie dość, że będzie prawdopodobnie uznany za transakcję gotówkową to jeszcze Bank naliczy prowizję. Liczą się płatności kartą w punktach handlowo-usługowych lub internecie z użyciem karty.
  • Karol pisze:
   Jest to kolejne naciąganie ludzi ,złożyłem wniosek – musiałem kilkakrotnie go powtarzać ,nie będę opisywał całego zdarzenia końcu się dowiedziałem ,że jest to karta rozliczana rocznie ,bank nalicza prowizje za dokonane transakcje itd. w efekcie wycofałem się z wszystkiego i oświadczyłem ,że z takim bankiem nie chcę mieć nic do czynienia. WYSTARCZY? Karol z Poznania
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Karol, Chyba nie mówimy o tej samej karcie Citi Simplicity, która nie ma żadnej opłaty rocznej i prowizji od transakcji bezgotówkowych, czyli normalnie opłacanych kartą. Jeśli to Twoja pierwsza styczność z kartą to zapraszam do poradnika, który wyjaśnia jak działa taka karta kredytowa: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/?label=home#cp.628965985 Być może rozmawiałeś na temat innej karty i pomyliłeś transakcje bezgotówkowe i gotówkowe.
 7. Anna Jenczelewska pisze:
  Witam Czy dostane taki tel Jesli nie jestem klijentem a Hciala bym byc
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli spełnisz warunki, które zostały opisane w artykule to dostaniesz taki telefon 🙂
 8. Anna pisze:
  Czy da się później zrezygnować z karty przez internet czy też konieczna jest wizyta w oddziale banku?
 9. Marek pisze:
  Po jakim czasie po otrzymaniu nagrody można zrezygnować z karty i zamknąć konto ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niezwłocznie po otrzymaniu nagrody można zamknąć kartę 🙂
  • Piotr pisze:
   Najfajniejsze jest to, że przy rezygnacji na ogół otrzymujesz propozycje caschbacku. Już tak 2x próbowałem zrezygnować :-). Jestem cały czas z kartą i dodatkowymi 400 zł (2 x caschback od zakupów 10%).
   Tak, więc – jak pilnujemy terminów (czyli paradoksalnie jeśli nie potrzebujemy karty kredytowej) – mając tą kartę – mamy same zyski 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy za fajny komentarz 🙂
 10. Tomasz pisze:
  witam, jaki jest limit kredytu, który jest przydzielony do karty. Skąd wiadomo ile mam środków do wykorzystania przyznanych przez bank. Nie jest to w Państwa opisie wyjaśnione.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank sam wylicza wysokość limitu i jest on indywidualnie wyliczany dla każdego uczestnika, nie możemy więc z góry napisać ile ktoś dostanie limitu. :/
 11. Maciej pisze:
  Czy jeżeli wyrobię się z kwotę w jeden miesiąc to będę musiał czekać do 3 miesięcy i tak?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, nie będziesz musiał czekać 3 miesięcy – jeżeli płatność wykonasz w jeden miesiąc to do końca następnego otrzymasz informację o przyznaniu nagrody 🙂
 12. Adrian pisze:
  Czy jest konieczne przekazywanie wypłaty na to konto? Czy wystarczy samo zaświadczenie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wystarczy zaświadczenie, a w promocji nie zakładamy konta tylko kartę i jak się nią zapłaci to trzeba ją później spłacić. Mogę coś jeszcze wytłumaczyć? 🙂
 13. Bernadka pisze:
  Jest jakieś minimum kwotowe, na ile należy wykorzystywać co miesiąc kartę? Czy wystarczy 1 500,00 i tyle.
  I minimalny okres posiadania karty ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może być 1 płatność na 1 500 zł i będzie ok 🙂 Kartę trzeba posiadać do momentu odebrania nagrody, później można ją zamknąć.
 14. Paweł pisze:
  Trzeba zapłacić podatek od nagrody ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nagroda jest zwolniona z podatku 🙂
  • jan pisze:
   jak nie ma haczykuw dokladnie czytajac to to mozna wdepnac w niezle bagno
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Janie, a co masz dokładnie na myśli? Podziel się z nami swoimi obawami – co wzbudza Twoje wątpliwości – jakiś zapis regulaminu, który mogłabym bardziej rozjaśnić? 🙂
 15. Karol pisze:
  Na jaki adres wysyłają smartfon? Bardzo możliwe, że za 3 miesiące będę gdzie indziej mieszkał (adresu jeszcze nie znam). Można jakoś przekazać im inny czy wysyłają na ten co umowę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na ten podany w umowie, ale…jak otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody to możesz zadzwonić na infolinię i poprosić o wysyłkę nagrody na inny adres, pod którym będziesz 🙂
  • Konrad pisze:
   Marudererstwo, czarnowidztwo i wyszukiwanie problemow. Nie mówiąc o braku czytania ze zrozumieniem. Ludzie weźcie się ogarnijcie.
   Albo idź kup i przestań wymyślać.
   Szok.
 16. gosc pisze:
  procesor mediatek i wszystko jasne.. zawsze dawaja najgorsze smartfony
 17. gość pisze:
  W regulaminie jest wyrażnie napisane,że kartę zamykam to nagrodę oddaję.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W którym miejscu?
  • Natalia pisze:
   Pewnie chodzi o ten punkt:
   31.
   Bank informuje, że udział w Ofercie nie wyłącza prawa odstąpienia od zawartej Umowy o Kartę, przysługującego Uczestnikowi
   na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Odstąpienie od Umowy o Kartę stanowi jednocześnie rezygnację z udziału w Ofercie
   i utratę prawa do Nagrody.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No ok, tak jest, ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy ktoś postąpi w ten sposób: Uczestnik promocji założy kartę, spełni warunek logowania do bankowości online i wykona płatności 1 500 zł, a następnie zamknie kartę od razu. Czyli zrezygnował z karty zanim jeszcze otrzymał nagrodę, wtedy nawet jeżeli spełnił warunki promocji, ale zamknął kartę zanim odebrał nagrodę to łamie zasady regulaminu i nie odbierze nagrody.

   Po odebraniu nagrody może spokojnie zamknąć kartę, bez zwracania nagrody 🙂

 18. Anka pisze:
  Mam pytanie. Czy dostanę też telefon gdy moje źródło dochodu to świadczenia rodzinne, wychowawcze, rodzicielskie, fundusz alimentacyjnych. A to są nie udokumentowane źródła dochodu bo to pieniądze na dzieci. Łącznie miesięcznie wyjdzie 2690 zł.
 19. Bartek pisze:
  Witam jeżeli dostane ta kartę to normalnie nią płacę i dopiero później wykonuje przelew z mojego banku i ją spłacam? tak to działa?
 20. Łukasz pisze:
  Skorzystałem z takiej promocji. Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że bank zażądał ksero mojego dowodu osobistego. Uwagą, że w Polsce nie wolno takich rzeczy brać od klientów, miła pani z banku zupełnie się nie przejęła. Radzę ostrożność.
 21. Bartek pisze:
  Czy ktoś już korzystał i wystarczyło przedstawić wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy???
 22. Jan pisze:
  W 2017r. skorzystałem z takiej promocji w City Banku. W tym czasie były telefony K 8 , który otrzymałem po spełnieniu warunków. Telefon i kartę Simplicity mam do dziś, z czego jestem bardzo zadowolony. Robię zakupy i cały czas płacę kartą różne kwoty, a raz na miesiąc robię przelew i spłacam wszystko naraz. Nic mnie karta nie kosztuje, w przeciwieństwie do karty kredytowej którą miałem w swoim banku za którą żądali dodatkowych opłat. Wtedy o tej promocji powiedziałem koledze, który też z tej oferty skorzystał. A to wszystko dzięki tej stronie „moniaki.pl ” na którą natrafiłem przypadkiem.
  Podziękowania za stworzenie takiej strony i szczegółowe opisy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Janie, dziękujemy za takie miłe słowa, ale również za zaufanie jakim obdarzyłeś nasz blog, to dla nas najlepsza nagroda! 🙂
 23. Jan pisze:
  W 2017r. skorzystałem z takiej promocji w City Banku. W tym czasie były telefony K 8 , który otrzymałem po spełnieniu warunków. Telefon i kartę Simplicity mam do dziś, z czego jestem bardzo zadowolony. Robię zakupy i cały czas płacę kartą różne kwoty, a raz na miesiąc robię przelew i spłacam wszystko naraz. Nic mnie karta nie kosztuje, w przeciwieństwie do karty kredytowej którą miałem w swoim banku za którą żądali dodatkowych opłat. Wtedy o tej promocji powiedziałem koledze, który też z tej oferty skorzystał. A to wszystko dzięki tej stronie „moniaki.pl ” na którą natrafiłem przypadkiem.
  Podziękowania za stworzenie takiej strony i szczegółowe opisy.
  Z poważaniem J.
 24. Jan pisze:
  I jeszcze tylko ostrzeżenie dla lekkoduchów. Karta kredytowa to jest jak kredyt, który trzeba spłacać. Jeśli ktoś ma lekką rękę do wydawania pieniążków, a brakuje mu często do wypłaty, to lepiej dla niego, żeby nie był łasy na prezent od banku. Bo łatwo może popaść w długi i spotkać się z komornikiem. Z karty kredytowej trzeba umieć korzystać. Tak żeby bank zarobił na sklepie, a nie na Tobie. A Ty masz zarobić na banku.
 25. Darek pisze:
  Ej a jak doładuje ta karta mojego revoluta to liczy się jak transakcja internetowa czy jako przelew?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A używasz do tego numeru karty, jej daty ważności i kodu ccv?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mam informację z infolinii, że to może być jednak potraktowane jako transakcja gotówkowa. :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Darku dokładnie działa to tak: Regulamin (punkt 4f) podaje jakie transakcje będą wykluczone. Zaliczają się do nich transakcje bezgotówkowe, szczegółowo wykazane w regulaminie kart oraz TRANSAKCJE SZCZEGÓLNE. Zgodnie z regulaminem Kart Kredytowych: „transakcją szczególną jest transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie. ” Czyli jest Revolut to środek płatniczy więc nie przejdzie. 🙂
 26. Maciej pisze:
  a żadają skan dowodu osobistego ?? troche mi sie nie uśmiecha takiego skanu dawać kurierowi. różnie może go wykorzystać
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co wiem to mogą poprosić o wysłanie niezbędnych dokumentów mailem.
 27. Yunan pisze:
  Już zadzieram kiecę i lecę po tel. za 397 zl. he he.
 28. Yunan pisze:
  Już zadzieram kiecę i lecę po tel. za 397 zl. he he.
 29. Jurek pisze:
  Rozumiem że w przeciągu 3 miesięcy mam wydac 1500 zł . Ja mam karte kredytową z limitem 6000zł a jaki limit mi przyznają na nowej karcie bo jak cos w okolicach 3500 zł to wyciszyłbym stara karte a przeszedł na nowa simpili
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co…limit zawsze jest liczony indywidualnie dla każdego klienta więc nie powiem jaki mogą przyznać Tobie. Może za to poinformować, że w każdej chwili za darmo można zmniejszyć limit. 🙂
 30. Artur pisze:
  Dwa pytania
  czy bank wymaga skanu dowodu osobistego?

  Czy do spłaty 1500zł zalicza się tankowanie paliwa?
  domyślam się że zakupy spożywcze w biedronce oczywiście się zaliczają

  • Bartek pisze:
   W załączniku trzeba im wysłać skan lub zdjęcie dowodu
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank może poprosić o przesłanie scanu na maila razem np. z wyciągiem bankowym (i coraz częściej taka forma jest uskuteczniana) albo można przekazać kserokopię kurierowi podczas podpisywania umowy. Ale tak jak mówię, popularne jest wysyłanie maila na specjalny, zabezpieczony adres, gdzie nikt poza Bankiem nie ma do niego dostępu. 🙂
 31. Natalia pisze:
  Też zapytam: czy tankowanie paliwa zalicza się do tej wymaganej kwoty?
 32. Artur pisze:
  A można też wszystko załatwić w oddziale citibanku?
  • Jacek pisze:
   Artur CZYTAJ promocję, zasady jest tam wszystko napisane jak złożyć i jak potem. City ma mało placówek, a poprzednio wystarczyło złożyć ofertę i dane online.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, promocja obowiązuje tylko na stronie internetowej (punkt 4a Regulaminu)
  • Klaudiusz pisze:
   Czy płatność za prąd w BOK będzie darmo?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A używasz do tego numeru karty, jej kodu ccv i daty ważności?
 33. Jacek pisze:
  Citi ma bardzo dobre zasady tzn jasne i proste swych promocji. Ja dwa lata temu założyłem tękartę, a promocją było dostanie zwrotu 500zł za dokonane zakupy powyżej 1 tys. Tak więc zatankowałem razy auto, tak się złożyło że kupowałem buty i spodnie i uzbierało się powyżej tysiaka. Po wygenerowaniu się wyciągu dostałem 500zł na rachunek karty kredytowej. Więc super. Koleżanka dostała walizki za kartę…Fakt trzeba pamiętać że to karta kredytowa, ale jeśli ktoś używa jej awaryjnie i spłaca przynajmniej połowę zadłużenia po wyciągu to koszty jak za gazetę z tych odsetek.
 34. Andrzej pisze:
  Jeżeli to taka sama promocja jak z bonem do ,,Biedronki,, która miała miejsce przed świętami to gorąco ostrzegam…wtedy wyłudzili moje dane, ksero dowodu, kurier przywiózł umowę po czym otrzymałem telefon, że jednak,, nie zasłużyłem,, ??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Andrzeju, zgłaszałeś nam wtedy tę sytuację? Zachęcam do napisania wiadomości prywatnej, jeżeli poznam więcej szczegółów będę mogła wyjaśnić tę sytuację. Generalnie, jeżeli ktoś spełnia warunki zatrudnienia i dochodu to nie ma przeszkód, aby skorzystał z promocji (z wyjątkiem osób, które nie mają zdolności kredytowej).
 35. Adam pisze:
  Witam. Szukam informacji o powyższej promocji na stronie www Citibanku i jakoś nie mogę znaleźć. Ciekawe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Obecnie, bardzo często, banki wynajmują pośredników, których celem jest przyprowadzenie do banku jak największej liczby klientów. Pośrednicy (domy mediowe), aby umiejętnie wykonać powierzone im zadanie, bardzo często podejmują współpracę z blogerami (takimi jak my). Jako, że w takim wypadku bank daje produkt, a dom mediowy klientów to i promocja nie jest bezpośrednio umieszczona na stronie banku. Niemniej w rzeczywistości ona istnieje i tak naprawdę np. pisząc do rzecznika klienta on jak najbardziej potwierdza, że bank uczestniczy w takiej promocji. 🙂
 36. zzz pisze:
  Za trzy miesiące to ten telefon będzie warty ze 200 zł. To nie jest szczyt osiągnięć xiaomi. Może dla dziecka. Podsumowaując dla 200 zł szkoda mojego czasu. NIE nie zarabiam średniej krajowej a wydanie 1500 zł kartą może być dla mnie problematyczne. NIE STAĆ MNIE na nabieranie się na takie ZAGRYWKI
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dlatego właśnie promocja jest dla osób chętnych i spełniających warunki stawiane przez bank. Oczywiście my liczymy się z tym, że nie każdy będzie z niej korzystał. Z uwagi na to na naszym blogu opisywane są różne promocje, które czasami wymagają mniej poświęcenia. Aktualne promocje są dostępne na naszej stronie internetowej: https://moniaki.pl
 37. Olek pisze:
  a czy ta karta działa z Apple Pay?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co wiem to Citibank nie jest jeszcze na liście banków, których karty będą obsługiwane przez Apple Pay.

   Uprzejmie przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedź, przeoczyłam Twój komentarz.

 38. Paweł pisze:
  Po jakim czasie można rozwiązać umowę aby zachować telefon i nie ponieść dodatkowych kosztów?
 39. Mirek pisze:
  Czy w razie kontynuacji dalszego użytkowania karty jest jakiś określony wymagany limit miesięczny transakcji nią wykonanych?
 40. Karolina pisze:
  Witam, a jeśli wpływ miesięczny to renta 1050 netto plus inne stałe wpływy to można skorzystać z tej oferty czy jednak odrzucą wniosek?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A inne stałe wpływy wynikają np. z umowy zlecenia, umowy o pracę lub wynajmowania komuś mieszkania?
 41. Patrycja pisze:
  To po prostu założyć konto..
 42. Robert pisze:
  Witam,
  Z odpowiedzi już udzielonej wynika, że wystarczy tylko zapłacić kartą 1500 złotych w ciągu pierwszych trzech miesięcy i potem można nic nie płacić. Czy to prawda?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, robimy tak:
   1. zakładamy kartę;
   2. logujemy się do bankowości online;
   3. wykonujemy płatności kartą na 1 500 zł;
   4. spłacamy kartę – przelewem ze swojego konta w innym banku;
   5. czekamy na informację o przyznaniu nagrody i w tym czasie nie musimy robić żadnych płatności kartą, karta może leżeć bezczynnie.
   6. po odebraniu nagrody można nawet zrezygnować z karty. 🙂
 43. Mateusz pisze:
  Po jakim okresie można zrezygnować z karty?
 44. Michał pisze:
  Pisałaś w punkcie „3. wykonujemy płatności kartą na 1 500 zł;” a nie możemy najpierw płacić na konto przypisane do karty kredytowej 1500? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie możemy, a raczej możemy lecz mocno to odradzamy ponieważ za nadpłatę na karcie od 200 zł jest naliczana premia 20 zł. Czyli jak Bank przyzna Ci limit 5 000 zł, a Ty zrobisz nadpłatę 1 500 zł to jeszcze policzą za to opłatę. Najlepiej więc wydać i oddać, nawet nie trzeba czekać na wyciąg z konto tylko następnego dnia po zaksięgowaniu płatności można ją spłacić 🙂
 45. Karol pisze:
  Jestem rolnikiem ,prowadzę gospodarstwo rolne . Jak Citi traktuje taki profil działalności , jako podmiot gospodarczy czy osobę o innych dochodach?. Czy spełnie warunki promocji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A jest ono może prowadzone jako firma?
  • Karol pisze:
   Niestety nie jako firma .Rolnicy to taka inna grupa zawodowa , prowadzą działalność rolniczą ( bez podatku dochodowego ale na „vacie” , inne ubezpieczenia) . W niektórych bankach traktowani są jako przedsiębiorcy w innych jako osoby fizyczne . Tylko banki z grupy tzw . spółdzielczych mają dla nich oferty i to bardzo okrojone
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W Citibank nie mogą skorzystać:/
 46. Mieszko pisze:
  Czy ktoś już odebrał telefon w tej promocji? Ile to tak naprawdę trwa? Tzn ile min czasu to może zająć?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W tej promocji to jeszcze nikt nie mógł odebrać nagrody ponieważ promocja dopiero się zaczęła niedawno, a spełnienie warunków trochę może potrwać. To ile ktoś czeka na nagrodę to zależy od niego. Jeżeli ktoś spełni warunki w jeden miesiąc to w kolejnym już ma informację o odebraniu nagrody. Jeżeli ktoś rozłoży sobie spełnianie warunków na 3 miesiące to wiadomo, że nagrodę otrzyma później. 🙂
 47. Mieszko pisze:
  Ale w regulaminie jest, że po spełnieniu warunków Bank ma 2 miesiące na przesłanie telefonu. Bardzo długo.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ma maksymalnie tyle czasu. Zazwyczaj jest tak, że do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, Bank przysyła wiadomość o przyznaniu nagrody i po kilku dniach pojawia się kurier. ?
 48. Hyklyt pisze:
  Co z tym rolnikiem, może czy nie?
 49. Gość pisze:
  Niby za darmo niby bez haczyków niby dla każdego a jednak nie. Masz male dochody albo wcale jestes kims gorszym plebsem. Jak dla kazdego to dla kazdego podposuje umowe dostaje telefon proste. No qle za darmo w tych czasach to nawet ciężko w ryj dostać
 50. Andrzej pisze:
  Witam. Przeszedłem 5 stron z wniosku i na 6 poległem – w podsumowaniu wpisano zły numer telefonu (do pracy a nie do mnie), oraz były zaznaczone jakieś ubezpieczenia … ble ble ble – więc nie klikałem wyślij lecz kliknąłem zapisz … i … co teraz… wszystko zniknęło. Dzwoniłem do city i … odpowiedź : może ktoś zadzwoni … czekam … zobaczymy. Mam nadany numer (przyszedł sms) lecz nie wiadomo co dalej … .
  • Dim pisze:
   Mam bardzo podobny problem, zły pruwatny numer telefonu oraz kod pocztowy. Czekam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mam prośbę, odezwij się do mnie w tej sprawie w wiadomości prywatnej ?
  • Bartek pisze:
   Miałem bardzo podobnie i dostałem telefon po 2 dniach, wszystko już załatwione i czekam na kuriera 😉
 51. Dawid pisze:
  Witam,

  Proszę o informację jak interpretować ten zapis w tabeli opłat:
  „Opłata miesięczna za obsługę karty kredytowej w formie
  Nośnika zbliżeniowego (za każdy Nośnik zbliżeniowy)
  (z wyłączeniem kart wydanych od 18.12.2011 do 09.08.2012)” – opłata 5zł/miesięcznie

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank do karty może zaproponować też taką naklejkę na telefon przy pomocy której też możesz płacić. Jednak naklejkę odradzamy gdyż kosztuje 5 zł.
 52. Adam pisze:
  Witam.
  Mam pytanie czy wiadomo na jaki adres @ należy dosłać brakujące dokumenty (w moim przypadku chodzi o scan dowodu osobistego)? Rozmawiałem z konsultantką z banku i podała mi maila ale niestety na stronie banku nie znajduję takiego adresu jak mi podała i nie wiem teraz czy aby na pewno jest on poprawny 🙁
 53. slawek pisze:
  Żeby otrzymać telefon, tzn wziasc udział w promocji to trzeba spełnić wszystkie trzy podane warunki? Czy wystarczy spełnić jeden warunek? Np odpowiednie zarobki?
  • Jaroo pisze:
   Weź i idź kup sobie ten telefon na wolnym rynku. Zaoszczędzisz sporo pieniędzy chyba ze lubisz kilogram plastiku w portfelu. Jak dobrze zarabiasz po co ci tandetny telefon ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Sławka, trzeba spełniać wszystkie warunki łącznie ?
 54. Anna pisze:
  Jeśli mam umowę na okres nieokreślony, ale obecnie przebywam na bezpłatnym urlopie wychowawczym to mogę założyć to konto? Jaki jest minimalny okres korzystania z karty jeśli skorzystam z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Umowa na czas nieokreślony jest ok. Tyle tylko Aniu że bank jako podstawowy dokument wymaga wyciągu z 3 ostatnich miesięcy. Jak jest się na wychowawczym to nie pobiera się wynagrodzenia. Z uwagi na to nie ma się dochodu. Można starać się to „obejść” omawiając się z bankiem na kopię umowy o pracę jako dokument potwierdzający. Wtedy może to jakiś przejść ?
 55. Anna pisze:
  Jeśli mam umowę na okres nieokreślony, ale obecnie przebywam na bezpłatnym urlopie wychowawczym to mogę założyć to konto? Jaki jest minimalny okres korzystania z karty jeśli skorzystam z tej promocji?
 56. Jaroo pisze:
  Telefon otrzymacie ca po 8 miesiącach używania kart, a tak naprawdę pewnie go nie zobaczycie, bo konsultant zadzwoni do was z „ nieznanego numeru” którego nie odbierzecie, nie oddzwonilcie no bo do kogo jak numer nie znany…reklama dla pastuchów co czytają bez zrozumienia i łaszą się na przeterminowany gadżet ?
 57. Klaudiusz pisze:
  Czy płatność za prąd w BOK będzie darmo?
 58. Dawid pisze:
  Czy mogę aktywować kartę i zaraz po tym zapłacić np za nocleg na booking albo bilety na samolot w kwocie 1500zł czy muszę odczekać do przyszłego miesiąca?
 59. Weronika pisze:
  Czy, jeśli jestem studentką i otrzymuje co miesiąc stypendia o łącznej wysokości 1800 zł miesięcznie, to mogę skorzystać z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, ale zachęcamy do udziału w innych proporcjach organizowanych przez banki ?
 60. R Krzysztof pisze:
  Formularz wypełniłem w niedzielę, do soboty nikt nie oddzwonił, kicha nie bank
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli w poniedziałek nie będzie kontaktu to poproszę o wiadomość prywatną i rozwiążemy problem 🙂
 61. Adam pisze:
  Mam pytanie do pani Dominiki. Czy taka karta daje możliwość zapłacenia rachunków (np czynsz, energia, telefon) bez dodatkowych opłat za przelew? Oraz czy takie transakcje będą zaliczane do wymaganych 1500zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można wykonać takie PŁATNOŚCI (nie przelewy) wykorzystując np. aplikacje, które pozwalają na płacenie kartą. Wtedy używamy numeru karty, kodu cvv oraz daty ważności karty – tu może być pomocny Sprytny Bill. Taka płatność będzie za darmo, bez prowizji ze strony banku, małą prowizję pobiera Sprytny Bill coś ok 1 zł (w zależności od kwoty).

   Do promocji nie będą akceptowane przelewy z karty (czyli gdybyś chciał zalogować się do bankowości online Citibanku i tam przelać pieniądze z rachunku karty na spłatę jakiegoś zobowiązania). Nie będą również liczone transakcje w Urzędach Pocztowych. 🙂

  • spider pisze:
   radzę przetestować od razu bo SprytnyBill nie działa przykładowa w BNP.
  • spider pisze:
   radzę przetestować od razu bo SprytnyBill nie działa przykładowa w BNP. w sensie nie zaliczane do punktów i płatności.
 62. Dominika pisze:
  Czy jest możliwość otrzymania duplikatu karty, tak żeby dwie osoby mogły z niej korzystać?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Duplikat nie, ale można zamówić kartę dodatkową i wtedy płatności wykonane i główną kartą i dodatkową będą liczone do promocji. Trzeba jednak pamiętać, że miesięczna obsługa karty dodatkowej kosztuje 4 zł.
 63. Robert pisze:
  Formularz wypełniłem w niedzielę, do soboty nikt nie oddzwonił czyli 6 dni, kicha nie bank, szkoda czasu na nich ludzie
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Robercie, jest bardzo dużo zgłoszeń do promocji i prawdopodobnie jest jakieś mały problem z terminowością oddzwaniania – jeżeli do poniedziałku nie będzie kontaktu (do końca dnia) to poproszę o wiadomość prywatną i postaramy się rozwiązać problem 🙂
 64. waldek pisze:
  Miałem karte w tym banku ….najgorszy bank na rynku który dodatkowo oferuje lizaka na zachętę…….
 65. Nika pisze:
  Jak długo może mieć tą kartę ? Dwa lat? Rok? Żeby skorzystać z promocji i nie ponieść kosztów
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po odebraniu nagrody możesz śmiało zamknąć kartę, bez konsekwencji 🙂
  • Bart pisze:
   Tak tylko najpierw musisz wydać 1500 zł na smartfona a potem sobie bd pluc w twarz że w media Markt jest Huawei mate 10 lite o wiele lepszy za 800 zł 😀
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kolejny raz pozwolę sobie przytoczyć przykład.

   Prawdą jest to, że kartą należy wydać 1 500 zł oraz zalogować się do bankowości online Citibanku – to dwa główne warunki. Ale tak naprawdę nie do końca jest tak jak piszesz, że kupuje się smartphona za 1 500 zł. Podam przykład, jak z tej promocji zamierza skorzystać mój brat łącząc konieczne opłaty z przyjemnością czyli odbiorem nagrody.
   Jak co roku musi opłacić ubezpieczenie samochodu, wynosi to ok 1 000 zł – zapłaci za to kartą Citibanku. Później zatankuje samochód – na cały miesiąc wychodzi mu to ok 300 zł. Już ma zaplanowane wydatki na 1 300 zł, do tego wyda jeszcze 200 zł na zwykłe zakupy (musi coś jeść, pić czy będzie chciał wyjść z dziewczyną do kina).

   W związku z tym płacąc tylko i wyłącznie za to za co musi zapłacić spokojnie uzbiera 1 500 zł. Mógłby zapłacić za to kartą banku, w którym ma konto, ale nie będzie miał z tego korzyści. A jak zapłaci za nie kartą Citibanku to chociaż wypracuje sobie przy okazji nowy telefon, za który faktycznie nie płaci ponieważ wydane 1 500 zł pokrywa mu konieczne wydatki ?

 66. Marcin pisze:
  Witam
  Co oznacza zapis „Całkowita kwota do zapłaty przez Klienta w związku z udzieleniem mu Limitu kredytu”….
  Ta kwota jest wyższa niż udzielony limit. Czy to oznacza, że uruchomienie karty wiąże się opłatami/kosztami?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie Marcinie, (wytłumaczę to na przykładzie) chodzi o to, że np.Bank da Ci limit na karcie 4 000 zł i powiedzmy, że Ty od razu wydasz wszystko i nie będziesz chciał w terminie oddać pieniędzy to wtedy Bank za takie coś naliczy prowizję. Jeżeli natomiast Bank da Ci limit 4 000 zł i ty będziesz wydawał pieniądze, ale jednocześnie oddawał w terminie to NIE ma żadnych opłat i prowizji 🙂 Wytłumaczyłam to zrozumiale? 🙂
  • Marcin pisze:
   Dziękuję 🙂
 67. Bartosz pisze:
  Drodzy mili na stronie citybanku jest wyraźnie napisane że trzeba w ciągu 60 dni zrobić za 1500zl zakupy bądź płacić za co innego. Nic innego jak tylko i wyłącznie można to nazwać że kupujemy sobie u nich smartphona za 1500 który wart jest 499zl haha dobra promocja ja pierdole :D. Na resztę sami sobie odpowiedzcie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bartku, prawdą jest to, że kartą należy wydać 1 500 zł oraz zalogować się do bankowości online Citibanku – to dwa główne warunki. Ale tak naprawdę nie do końca jest tak jak piszesz, że kupuje się smartphona za 1 500 zł. Podam przykład, jak z tej promocji zamierza skorzystać mój brat łącząc konieczne opłaty z przyjemnością czyli odbiorem nagrody.

   Jak co roku musi opłacić ubezpieczenie samochodu, wynosi to ok 1 000 zł – zapłaci za to kartą Citibanku. Później zatankuje samochód – na cały miesiąc wychodzi mu to ok 300 zł. Już ma zaplanowane wydatki na 1 300 zł, do tego wyda jeszcze 200 zł na zwykłe zakupy (musi coś jeść, pić czy będzie chciał wyjść z dziewczyną do kina).

   W związku z tym płacąc tylko i wyłącznie za to za co musi zapłacić spokojnie uzbiera 1 500 zł. Mógłby zapłacić za to kartą banku, w którym ma konto, ale nie będzie miał z tego korzyści. A jak zapłaci za nie kartą Citibanku to chociaż wypracuje sobie przy okazji nowy telefon, za który faktycznie nie płaci ponieważ wydane 1 500 zł pokrywa mu konieczne wydatki 🙂

 68. Bart pisze:
  Tak tylko najpierw musisz wydać 1500 zł na smartfona a potem sobie bd pluc w twarz że w media Markt jest Huawei mate 10 lite o wiele lepszy za 800 zł 😀
 69. Yyy pisze:
  Tak Robert idź na olx lub do Medi kup sobie za kwotę 1500 zł w ciągu 60 dni jakiegoś s8 nowke albo s8+ uzywke, i będziesz miał lepsze niż ten padlofon.
 70. Magdalena pisze:
  Co UOKIK na takie stwierdzenia „darmowa karta kredytowa” ? Caly majstersztyk polega na tym ze wiekszosc osob nie bedzie spelniac warunkow i zdecydowanie przeplaci zs ten „darmowy” telefon.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Generalnie w promocji jasno zostało przedstawione, że zakładamy kartę kredytową, autor dokładnie tłumaczy konieczność terminowej spłaty karty, a tym samym jasno tłumaczy mechanizm działania promocji. Dodatkowo zarówno tu na blogu, jak na fanpage oraz za pośrednictwem maili odpowiadamy naszym czytelnikom na wszelkie pytania dotyczące promocji, tłumaczymy co w danym momencie trzeba zrobić. Każdy kto potrzebuje wyjaśnień jest przez nas zaopiekowany i w każdej chwili może zadawać pytania do promocji. Podobne promocje już pojawiały się na naszym blogu, setki osób z nich korzystało i to z dużym powodzeniem. 🙂

   Dodatkowo zawsze tłumaczymy, że w promocji wystarczy opłacać kartą Citibanku standardowe zakupy i przy okazji spełniać warunki odbioru telefonu.

 71. Krzysiek pisze:
  Kompletny bezsens. Czekać 3 miesiące plus czas dostawy dla telefonu za 450zł.. jeszcze z parametrami słabiutkim na dzisiejsze czasy i do tego wydać musisz 1500.. inaczej mówiąc płacisz 1500zł za telefon wart 450.. gdzie tu logika?
  • Marek pisze:
   kolejny chwyt na naiwnych, z dla od wszelkich banków i promocji
  • Hałabała pisze:
   Nie do końca. Jeśli masz kartę i płacisz kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych czy internetowych to co za różnica z jakiego banku kartą za to płacisz? A 1500zł na 3mc to dla niektórych Ch.. nie pieniądze. Jeśli za wszystko płacisz kartą, nawet za głupie chrupki i cole, chleb i dżem to tak się zdaje ale to się przez 3mc nazbiera… Więc nie płacisz za telefon tylko za SWOJE ZAKUPY. A telefon dostajesz za to, że ZA SWOJE ZAKUPY płacisz kartą z danego banku.
   A inna sytuacja to to, że to jest KARTA KREDYTOWA…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Karta kredytowa – ok może wydawać się odstraszającym produktem, ale można np. robić tak, że jak jednego dnia zrobi się płatności na 100 zł to następnego dnia (po zaksięgowaniu) można od razu to spłacić przelewem ze swojego konta w innym banku. 🙂 Kiedy ja korzystałam z promocji to tak właśnie robiłam żeby nie zapomnieć o terminowej spłacie. Wtedy w ogóle nie odczuwałam, że mam kartę kredytową – po prostu (tak jak piszesz) płaciłam za konieczne zakupy, a po zaksięgowaniu spłacałam kartę 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krzysiek, jak na wiecznego optymistę to podchodzisz do sprawy bardzo pesymistycznie. 🙂 Przede wszystkim podkreślam, że nikt specjalnie nie musi wydawać tego 1 500 zł. Można osiągnąć tę kwotę przy okazji robienia zwykłych zakupów (średnio wychodzi 500 zł miesięcznie) – założę się, że tyle, a nawet więcej każdy wydaje na swoje utrzymanie np. zakupy, paliwo rachunki. 🙂 Tak naprawdę nie trzeba czekać aż 3 miesięcy – warunki promocji można spełnić wcześniej, a i nagroda zostanie wcześniej przyznana 🙂

   Prawda jest taka, że jeżeli ktoś miały na siłę wydawać 1 500 zł to promocja będzie bezsensu, ale jeżeli ktoś będzie spełniał warunki promocji przy okazji to promocja wygląda całkiem inaczej i jest bardzo interesująca 🙂

 72. Klaudiusz pisze:
  Czy płatność za prąd w BOK będzie darmo?Za nieruchomość płatne w UM.Płacę kartą przez terminal.
 73. Hałabała pisze:
  Więc nie jest to konto tylko KARTA KREDYTOWA a to różnica. Bo Konto bym założył normalnie, przekierowałbym przelewy na te konto i płacił kartą od tego konta. Bez pokazywania żadnych zaświadczeń o pracy, zarobkach etc.
  Bo np. ja nie mam pracy, tz nie mam zaświadczenia o zatrudnieniu a mam stały przypływ gotówki i już lipa z promocji.

  Albo np. jeśli ktoś widnieje w BIKu? Co wtedy? Mimo tego, że dostarczy zaświadczenie o zarobkach to może nie dostać karty kredytowej?

  Ogólnie uważam, że te wszystkie karty kredytowe i tym podobne to wielkie G i nie warto się w to pakować tak jestem ciekawy jak to w Polsce wygląda jeśli ktoś pracuje legalnie a ma np. komornika?

 74. Natalia pisze:
  nie rozumiem tego jak tu wszyscy piszą że trzeba wydać 1500zł żeby otrzymać telefon za darmo wart 500zł i że taniej wyjdzie jak kupi na allegro czy w innym markecie. za ten telefon nie płacimy ani złotówki, jest ZA DARMO! Jeśli co miesiąc robisz transakcje kartą płatniczą ze swojego konta tankując czy robiąc zakupy spożywcze w marketach na kwotę 500zł to te same transakcje robisz tylko używając karty kredytowej citi,a ze swojego konta gdzie posiadasz swoje pieniądze którymi i tak zrobiłbyś te zakupy przelewasz pieniążki na kartę citi i spłacasz swoje „zadłużenie”. Proste.
  A może ktoś planuje kupić telewizor za min 1500zł, bo ma na to pieniądze na swoim obecnym koncie? więc płaci kartą citi, potem spłaca to zadłużenie i czeka na telefon. Ten telefon jet GRATIS!
  Oczywiście trzeba pamiętać aby spłacać kartę od razu żeby nie naliczyły się odsetki.
 75. Adam pisze:
  Mam jeszcze pytanie do pani Dominiki. Jeśli wydam kartą 1500 zł to czy będę mógł z niej zrezygnować wcześniej czy też muszę ją mieć przez 3 miesiące. Jeśli będę musiał mieć kartę przez 3 miesiące a 1500zł wydam już w drugim miesiącu to w trzecim będę musiał dodatkowo wykonać jakieś transakcje (jeśli tak to ile i na jaką kwotę aby nic nie płacić za kartę?).
  Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zacznę od początku:
   1. kartę możesz zamknąć po odebraniu nagrody dopiero;
   2. miesięczne utrzymanie karty jest darmowe więc nawet jak w jeden miesiąc wydasz 1 500 zł (żeby spełnić tylko warunki promocji), a przez kolejne dwa miesiące będziesz trzymał kartę nieużywaną w szufladzie to nic za nią nie płacisz 🙂
   Pamiętaj tylko, aby wydane 1 500 zł spłacić w terminie 🙂
 76. WIESŁAW pisze:
  Gdzie w LUBLINIE ma siedzibę swoją city bank ..
 77. Izabela pisze:
  Witam!

  Co jeśli pracuję w Niemczech, a na codzień mieszkam w Polsce i w niej robię zakupy? To zaświadczenie o dochodach się już nie liczy i pewnie nie mogę brać udziału w promocji?

 78. Jaro pisze:
  Za 450 PLN to można kupić Xiaomi Redmi 6A z wbudowaną pamięcią 32GB
  • Natalia pisze:
   a jak ktoś nie ma tych 450zł żeby sobie wydać na telefon?
   to taki GRATIS to super sprawa 🙂 a jeśli nawet nie spełnia oczekiwań co do parametrów to zawsze można sprzedać albo dać dziecku. pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No pewnie, że tak! A wystarczy tylko wykonywać płatności za codzienne zakupy kartą Citibanku 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można kupić 🙂 ale w tej promocji nie chodzi o to żeby kupować telefon tylko odebrać go w gratisie za płacenie kartą Citibanku 🙂
 79. Bartek pisze:
  Ja już dwa tygodnie wypełniłem formularz. Zadzwonili po 2 dniach, ale nie mogłem wtedy rozmawiać i umówiliśmy się że zadzwonią następnego dnia i …. minęło 1,5 tygodnia i cisza. Niepoważne traktowanie. Teraz nawet jak zadzwonią to podziękuję im za taką ofertę – nie jestem zainteresowany używaniem produktu banku, w którym nic nie można załatwić w sensownym czasie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bartku bardzo przepraszam w imieniu banku. Obecnie mają oni naprawdę urwanie głowy ponieważ baardzo dużo osób chce skorzystać z promocji. Ale dla klientów oczekujących zbyt długo na kontakt uruchomiono skrzynkę mailową, na którą można się zgłaszać i konsultanci będą oddzwaniać. Wystarczy na adres mailowy ([email protected]) podesłać imię, nazwisko, numer telefonu oraz preferowaną godzinę kontaktu. Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia.
  • Bartek pisze:
   Dominika, dziękuję za odpowiedź, ale już nie jestem po prostu zainteresowany ofertą.
   Jeśli jest problem z podpisaniem umowy z bankiem, to co będzie jeśli będzie problem w czasie używania ich produktów i będę związany umową z bankiem? Też będę czekał tygodniami i prosił się o kontakt?.
   Lepiej dla mnie zrezygnować z tej oferty kiedy jeszcze niczego nie podpisałem.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W pełni Cię rozumiem. Oczywiście raz jeszcze przepraszam za bank.
  • Marek Skucha pisze:
   Adres podany przez Panią [email protected] nie działa i przychodzi zwrotna wiadomość Mailer-Daemon… Wniosku tez nie sposób złożyć online… Mój nr tel. xxxxxxxx. prosze o pomoc
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Marku, przepraszam za zwłokę, mam informację iż w przypadku gdy ktoś długo czeka na kontakt powinien wysłać maila na adres: [email protected] – podać imię i nazwisko i ew. możesz dopisać preferowaną godzinę kontaktu. Może bowiem być tak, że Bank próbował dzwonić, ale ktoś nie odebrał telefonu lub nie miał zasięgu. Wierzymy, że po takim zgłoszeniu Bank niezwłocznie podejmie czynności mające na celu skontaktowanie się z uczestnikiem.
 80. Ewa pisze:
  Zaczęłam wypełniać wniosek ale go nie zakończyłam – kłopot z internetem . Otrzymałam zwrotnego e-maila z nadanym mi numerem. Co mam robić dalej?
 81. Jan pisze:
  A z tego telefonu można dzwonić?
 82. Dawid pisze:
  Nie wiem, czy to pytanie się już pojawiło, ale jest ich tak dużo, że w połowie zrezygnowałem z szukania.
  Czy wypłata pieniędzy, uwaga, w ŻABCE liczy się jako płatność kartą, czy jako zwykła wypłata, tak jak z bankomatu? Teoretycznie jest to wypłata, ale przy użyciu karty do płatności przy pomocy terminala (trzeba dokonać zakupu na minimalną kwotę, by coś wypłacić, więc kwota wypłaty jest doliczona do rachunku).
  Jeśli jest to możliwe, to bardzo wiele mi to ułatwi 😉
 83. Bartek pisze:
  Czytam kilka komentarzy wyżej i nie wierzę jaki płytkie rozumki mają co nie którzy 😀 cytuje „Tak tylko najpierw musisz wydać 1500 zł na smartfona a potem sobie bd pluc w twarz że w media Markt jest Huawei mate 10 lite o wiele lepszy za 800 zł” czy ty myślisz ???? 1500 w 3 miesiące to normalne wydatki na jedzenie itp więc telefon masz za free ! czytaj ze zrozumieniem.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dokładnie tak jest – podczas wykonywania standardowych płatności kartą, można z powodzeniem spełnić warunki promocji i odebrać telefon 🙂
 84. Martenz pisze:
  Mam pytanie czy jak zjawi sie u mnie kurier to ja podpisuję mu jakieś papiery (umowę) i on ją zabiera czy jak to wygląda???
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, podpisujesz 2 egzemplarze, on je zabiera do banku i później bank odsyła Ci jeden podpisany (wtedy już przez nich) egzemplarz 🙂
 85. Ireneusz pisze:
  Witam, ponieważ nie udało mi się uzyskać odpowiedzi „prywatnej” proszę o wyjaśnienie co to za pośrednik „DSA SP. Z O.O.
  ul. Młynarska 48, 01-171 Warszawa” występuję w dokumentach otrzymanych od city, czy „pośrednik” będzie w posiadaniu moich danych ? Czy jest to firma godna zaufania ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiadomość prywatną wysłałeś na maila (jak tak to na jaki adres) czy fanpage? To firma, która obdzwania uczestników promocji, jest bezpieczna- oni tylko z Tobą rozmawiają A całe dokumenty trafiają do banku.
 86. pltk pisze:
  Co znaczy, że i tak trzeba będzie zapłacić minimalną kwotę? Nawet jak nie będę używała karty to jest jakaś kwota, którą trzeba co miesiąc wpłacić?
  I najlepiej spłacać po 26 dniach ale przed upływem terminu rozliczenia? Jak to ma być? 🙂

  2. Klient może spłacić całość lub część Zadłużenia w wybranym przez siebie terminie, przy czym zobowiązany jest do spłaty co najmniej Minimalnej kwoty do zapłaty, w wysokości wskazywanej na Wyciągu. Spłata powinna nastąpić nie później niż w terminie wskazanym na Wyciągu, który nie może być krótszy niż 26 dni od daty wystawienia przez Bank Wyciągu. Dokonanie wpłaty na Rachunek Karty przed datą wystawienia Wyciągu nie zwalnia Klienta od obowiązku spłaty co najmniej Minimalnej kwoty do zapłaty, w wysokości wskazywanej na Wyciągu. Klient spłaca całość Zadłużenia najpóźniej następnego dnia po upływie okresu wypowiedzenia Umowy. W przypadku przekroczenia Limitu kredytu Klient niezwłocznie spłaca kwotę przekraczającą Limit kredytu oraz uiszcza opłatę za to przekroczenie, w wysokości określonej w § 7 ust. 1. Klient, po wystawieniu Wyciągu, może dokonać wcześniejszej spłaty Zadłużenia przed terminem wskazanym na Wyciągu. Spłata zostanie zaliczona na poczet spłaty kwoty Zadłużenia, z uwzględnieniem kolejności zaliczania spłat, przewidzianej w ust. 4 poniżej.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   1. Jeżeli nie korzystasz z karty to nie wydajesz pieniędzy, które na niej są. W przypadku kiedy nie wydajesz pieniędzy nie musisz nic spłacać i oddawać. 🙂 To tak jak ja bym miała 200 zł i Ty wiedziałbyś, że mogę Ci je w każdej chwili pożyczyć. Jeżeli pożyczysz te 200 zł – to upomnę się żebyś oddał. Ale…jak będziesz tylko miał świadomość, że możesz pożyczyć 200 zł, ale ich ode mnie nie bierzesz to za to nic nie płacisz. 😉

   Odwołując się do zacytowanej przez Ciebie treści. Warunkiem promocji jest wykonanie płatności na 1 500 zł. Załóżmy, że osoba X zakłada tę kartę w styczniu. Załatwia wszystkie niezbędne formalności i dostaje kartę. X miał w planach kupno laptopa, idzie więc do sklepu i płaci za niego 1 500 zł kartą Citibanku. Ma laptopa oraz spełniony warunek płatności kartą. Po tym będą takie warianty działania:

   1. może następnego dnia ze swojego konta w jakimś banku przelać 1 500 zł na konto karty kredytowej – dzięki temu odda wszystko co wydał i pozostaje mu czekać na nagrodę. W tym czasie kiedy ma już spłaconą kartę, nie musi jej używać i nie płaci za nią ponieważ spłacił ją, a miesięczne utrzymanie karty wynosi 0 zł.

   2. może oczekiwać na wyciąg z banku (do którego odwołuje się Twój przykład) i np. załóżmy, że wyciąg przyjdzie 28.02.2019 roku. Na wyciągu będzie widniała kwota do zapłaty 1 500 zł (to co było wydane na laptopa). Na wyciągu będzie też konkretna data jego spłaty i będzie to 26 dzień od dnia wystawienia wyciągu. Na wyciągu będzie też informacja o kwocie minimalnej jaką MOŻNA spłacić w tym terminie. My jednak odradzamy minimalną kwotę tylko od razu polecamy spłacić całość.

   Jeżeli całość będzie spłacona w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu to tej super. Wtedy jak miałeś spłacić 1 500 zł to spłacisz 1 500 zł. Jeżeli nie spłacisz karty we wskazanym na wyciągu terminie to doliczone będę odsetki. Będą one też doliczone jeżeli nie spłacisz całości, a tylko część kwoty zapisanej na wyciągu. Pamiętaj więc, że minimalną – MOŻNA spłacić, ale my otwarcie POLECAMY spłacić całość – od razu po wykonaniu płatności (zanim przyjdzie wyciąg) lub zgodnie z datą wskazaną na wyciągu. 🙂

   Czy udało mi się Tobie to jasno i zrozumiale wytłumaczyć? Jak coś to oczywiście zapraszam do zadawania pytań 🙂

  • ZBIGNIEW pisze:
   A wyciąg z banku kosztuje 35 zł. I po co bankowi odsetki? 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zbigniewie dodaj proszę informację że taki koszt może być za wyciąg papierowy. Standardowo Bank wystawia wyciąg elektroniczny i on jesy za 0 zł-a wiem to bo mam kartę w tym banku od ponad 2 lat. A z tego co widzę Ty tej karty nie masz ponieważ nie przekazujesz dobrych informacji. ?
 87. Kamila pisze:
  A co z opłata roczna jak po tych 3 miesiacach przestanę korzystać z karty?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W przypadku karty Simplicity nie ma opłaty za kartę zarówno miesięcznej jak i rocznej. W związku z tym nawet jak nie będziesz z niej korzystała to nic nie płacisz ?
 88. Szczepan pisze:
  Oszukiwanie klientów to jest nie prawda
 89. Luks pisze:
  Wszystko jest pięknie opisane, no może poza tym, że autor zapomnial pochwalic się reflinkiem dzięki któremu zarabia, nakręcając ludzi na niepotrzebny im produkt (kartę kredytową). Decyzja o karcie powinna być podjęta w racjonalny sposób zamiast pod wpływem emocji, które zresztą są tutaj podbijane na maksa. Choćby w końcówce tekstu doskonale zastosowana zasada zaangażowania pomijając wcześniejszy tekst. Cała ta strona jest jak żywcem wyjęta ze szkolenia dotyczącego wpływania na ludzi. Bo zawsze manipulacją jest zachęcanie kogoś do czegoś żeby samemu na tym zarobić.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Luks dziękujemy za opinię, pragnę zaznaczyć, iż nigdy nie ukrywamy tego, że korzystamy z linków sieci affiliacyjnych. Nie widzimy również przeszkód, aby ktoś inny założył takiego bloga i działał jak my.? W prowadzenie bloga wkładamy całe serce i nasz czas, mamy prawie 40 000 fanów, a to dla nas zielone światełko, że jesteśmy im potrzebni i że działamy dobrze. ?
   Ty oczywiście możesz mieć swoje zdanie na ten temat.
 90. Artur pisze:
  Żona skorzystała z jednej z ostatnich promocji tego typu. Miała dostać 300zł po wypełnieniu warunków. Obyło się smakiem bo okazało się że pula 300zł była ograniczona i skończyła się bardzo szybko. Ciekawe czy regulamin tej promocji mówi iloma telefonami bank dysponuje.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Artura czy to była promocja Citibanku i czy żona korzystała z niej za pośrednictwem naszego bloga?
 91. Ireneusz pisze:
  (…) no właśnie – czy ilość telefonów jest ograniczona ?
 92. ZBIGNIEW pisze:
  Ooo i tutaj dotarła cenzura 😀 Gratulacje!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli szczerą chęć wytłumaczenia czegoś, zaangażowanie w dobre i trafne przekazanie informacji – przede wszystkim rzetelnych (w oparciu o fakty) uważasz za cenzurę to masz prawo tak to oceniać.

   Ja mam przynajmniej poczucie że udzieliłam, szczerej, serdecznej odpowiedzi. ?

   Miłego dnia Ci życzę.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Odpowiedź na Twoje poprzednie komentarze zostały opublikowane wyżej, w miejscu w którym komengowałeś. ?
 93. Michał pisze:
  Czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że Polacy to bardzo łatwo wierny naród. Wystarczy rzucić tandety smartfonik na zachętę, a niektórzy rzucą się na niego jak wyglodnialy piesek na kość.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A co w tym złego że ktoś chce skorzystać z promocji i widzi w niej potencjał?
  • Dario pisze:
   Jeszcze coś niedaj sie stanie ze zdrowiem wypadek w śpiąntce sie znajdzie i sie wybudzi to tel mu skasują kary to jak sie wybudzi z tej śpiątce to z długami czysty zysk.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dario…yeeey jaki czarny scenariusz 🙂 Mocno, całym sercem wierzę w to, że nikomu nic się nie stanie (ale potwierdzam, że wypadki się zdarzają).
  • Barbara pisze:
   Ja naprawdę nie rozumiem tego całego narzekania. Zasady proste jak drut. Kwalifikujesz się albo nie. Masz udokumentowane dochody-określone, albo nie. Ktoś chce taki telefon albo nie. Kilka lat temu korzystałam z promocji w City, otworzyłam konto, wypełniłam warunki, dostałam 300 zł za konto, zamknęłam go po skończeniu promocji.
   Nie rozumiem po co wypowiadają się tutaj ludzie, którym wszystko nie pasuje, albo telefon za tani, albo nie dla wszystkich, albo problem, bo kartę kredytową trzeba spłacić w terminie, albo tysiąc innych problemów.
   Nie pasuje Ci, ze dostajesz za darmo telefon, szukaj banku, który za otwarcie konta i parę transakcji da Ci mercedesa, a nie zasmiecaj tutaj miejsca swoimi nic nie wnoszącymi komentarzami. Nie masz udokumentowanych dochodów – to nie jest promocja dla Ciebie. To chyba proste, prawda?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dzięki Barbara za tę wiadomość!! W Moniakach mamy taką zasadę, że promujemy wolność wypowiedzi, o ile nie jest obraźliwa dla innych uczestników dyskusji, więc każdy głos dozwolony. A każdy i tak zrobi, co uważa 🙂
 94. Krzysiek pisze:
  Witam.
  Widziałem że promocja jest dostępna na stronie CitiBanku.
  Podoba mi się Wasze podejście do sprawy, choć domyślam się że w związku z prowadzeniem tej kampanii macie z tego jakieś profity. Dotychczas korzystałem z podobnych stron/portali przy tego typu „Wisienkach na torcie” z wykorzystaniem, zamkniętej już http://www.agoraperformance.pl

  Z uwagi na Wasze zaangażowanie i szczegółowe wyjaśnienia większości z pytań i wątpliwości – zdecyduję się skorzystać z linku udostępnionego przez Was – zamiast korzystać bezpośrednio ze strony banku. Dodatkowo czas Waszej reakcji na pytania i pomoc o jakiej się doczytałem w komentarzach – mnie o tym przekonał.

  Oczywiście jako osoba o ograniczonym zaufaniu – poza Waszymi zapewnieniami i wielkimi zachętami do tej promocji – przeczytałem wszystkie Regulaminy jakie przy tej promocji – załącza Bank.
  Oczywiście nie obyło się bez znaków zapytania przy niektórych zapisach, zakreślaniem ich i chęć dopytania…ale stwierdziłem że nie jest to konieczne z uwagi na to że owych opcji nigdy nie wykorzystam, gdyż nie korzystałem z tego przez kilkanaście lat działania z karami, kontami i bankami.

  Spełnienie tych warunków jest banalnie łatwe, ale wiem że są osoby które ich nie będą w stanie spełnić, bądź ich podejście do pamiętania o niektórych rzeczach może być powodem niespełnienia warunków lub konieczności spłacania karty wraz z odsetkami. W moim przypadku – przez blisko 20lat korzystania z banków nie zapłaciłem ani 1zł za korzystanie z usług banku.

  Wymaga to czasem zmian (banku), powalczenia o swoje (bezprawnie naliczonej opłaty) ale można to uczynić. Trzeba na to czasu i pamiętania o niektórych sprawach, co może nie być warte zachodu…ale MOŻNA.

  Do Autorów bloga, rzucił mi się jeden błąd w Waszym opisie promocji.
  W opisanym Etapie #5 piszecie: „Aby bank przyznał voucher…” – jest to chyba zapis z poprzedniej akcji gdzie rozdawane były vouchery na bodajże 300zł – tutaj jest telefon… no chyba że dostaje się voucher pozwalający na odbiór telefonu 🙂

  Dzięki.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krzysiek – serdecznie dziękujemy za taki wyczerpujący i miły komentarz. Świetnie jest czytać takie słowa, jesteśmy bardzo zaskoczeni i bardzo zadowoleni z tego, że nasza praca przynosi komuś korzyści. Zawsze dajemy z siebie wszystko i po takich słowach będziemy działać jeszcze lepiej! 🙂 🙂 🙂 🙂

   A co do błędu to przepraszamy – już zostało wszystko poprawione. 🙂

 95. Agnieszka pisze:
  Czy na świadczenia alimentacyjne i rodzinne można mieć taka kartę
 96. Agnieszka pisze:
  Czy na świadczenia alimentacyjne i rodzinne można mieć taka kartę
 97. Edyta pisze:
  Nie jest on taki do końca darmowy skoro trzeba wykonać zakupy na 1500zł. Byłby taki jakby bank dawał go na wejściu. Już wolę pójść do sklepu i go kupić za mniej czyli za 500 do 600zl
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kolejny raz pozwolę sobie przytoczyć przykład.
   Prawdą jest to, że kartą należy wydać 1 500 zł oraz zalogować się do bankowości online Citibanku – to dwa główne warunki. Ale tak naprawdę nie do końca jest tak jak piszesz, że kupuje się smartphona za 1 500 zł. Podam przykład, jak z tej promocji zamierza skorzystać mój brat łącząc konieczne opłaty z przyjemnością czyli odbiorem nagrody.
   Jak co roku musi opłacić ubezpieczenie samochodu, wynosi to ok 1 000 zł – zapłaci za to kartą Citibanku. Później zatankuje samochód – na cały miesiąc wychodzi mu to ok 300 zł. Już ma zaplanowane wydatki na 1 300 zł, do tego wyda jeszcze 200 zł na zwykłe zakupy (musi coś jeść, pić czy będzie chciał wyjść z dziewczyną do kina).

   W związku z tym płacąc tylko i wyłącznie za to za co musi zapłacić spokojnie uzbiera 1 500 zł. Mógłby zapłacić za to kartą banku, w którym ma konto, ale nie będzie miał z tego korzyści. A jak zapłaci za nie kartą Citibanku to chociaż wypracuje sobie przy okazji nowy telefon, za który faktycznie nie płaci ponieważ wydane 1 500 zł pokrywa mu konieczne wydatki 🙂

 98. Robert pisze:
  Piszesz: „Ta promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej oraz innego produktu oferowanego przez Citibank”, natomiast w regulaminie jest tylko o tym pierwszym warunku. O Innym produkcie oferowanym przez Citibank nic nie znalazłem. Skąd a informacja?, Gdyż zamknąłem niedawno konto w citi i kartę debetową (kredytowej nie miałem) i nie wiem czy aplikować…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak Robert masz 100% rację – wykluczenie obejmuje tylko posiadaczy karty kredytowej 🙂 Jeżeli więc miałeś konto lub ktoś ma konto w Citibanku to może skorzystać z tej promocji. 🙂 Dzięki za zwrócenie uwagi.
 99. Karol pisze:
  zachęcony promocją zacząłem na stronie wypełniać wnioski lecz zrezygnowałem przy ostatnim gdzie trzeba przesłać skan dowodu osobistego i dokument potwierdzający wpływy (mam nieprzyjemne z tym doświadczenia)… Czy Bank zgromadził i będzie przechowywał wszystkie podane dane? czy bez mojego własnoręcznego podpisu to zniknie? Jeśli nie to jak poinformować Bank aby nie przechowywał i nie przetwarzał moich danych?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W momencie rozwiązywania umowy można podać informację, iż prosisz o usunięcie wszelkich Twoich danych z systemu.
 100. Mateusz pisze:
  Z całym szacunkiem Pani DOminiko, ale czytając Pani argumenty np. te dotyczace allegro i mnóstwo innych zastanawiam się czy Pani na prawde wierzy w to co tu wypisuje, czy ktoś Pani za przeproszeniem tak zlasował mózg na jakimś szkoleniu że idzie Pani krok po kroku wedle wytycznych. To jest śmiechu warte. Ktokolwiek o zdrowych zmysłach po przeczytaniu Pani argumentó za nigdy sie na to nie skusi. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mateuszu dziękuję Ci za komentarz i przedstawienie swojego zdania, masz oczywiście do niego prawo. Niemniej dla jasności pragnę wyjaśnić, iż każda osoba, która umie logicznie myśleć, czytać ze zrozumieniem i interpretować dokumenty nie potrzebuje żadnych szkoleń oraz działania według wytycznych. Tak jak większość osób, zaliczam się do tego grona i cieszę się, że tak trafnie udzielam odpowiedzi. 🙂

   Rozumiem jednak, że trafne interpretacje dokumentów jakie prezentuje nasz blog oraz moje odpowiedzi na komentarze mogą nie być dla Ciebie do końca zrozumiałe – zdarza się. Dla mnie jednak największym dowodem na to, iż dobrze pracuję są pozytywne komentarze naszych czytelników oraz ich sukcesy – nie jesteś w stanie wyobrazić sobie, jaką radość dają mi zdjęcia nagród, które odebrali nasi czytelnicy 😉

   Dla Ciebie może to być śmiechu warte – spoko nie mam z tym żadnego problemu – Ty możesz śmiać się z odpowiedzi na komentarze, a ja będę szczęśliwa, że dzięki tym odpowiedziom ktoś otrzyma wsparcie i pomoc z mojej strony. Dwie uśmiechnięte osoby to sukces! 🙂

   Cytuję „Ktokolwiek o zdrowych zmysłach po przeczytaniu Pani argumentó za nigdy sie na to nie skusi.” – wiesz co…za późno, sporo osób się skusiło i odebrało już nagrodę: https://moniaki.pl/dowody/, a co więcej nikt z nich nie żałuje 🙂

   Miłego wieczoru 🙂

 101. Adam pisze:
  Witam. Czytam powyższy tekst i nie dowierzam. Faktycznie tylko za założenie karty Simpliciti otrzymam nowy telefon? Coś mi tutaj jednak nie gra. Z regulaminu bowiem wynika, że aby otrzymać telefon należy spełnić kilka warunków . Zalogowanie do bankowości internetowej w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy, dokonania w tym czasie transakcji przy użyciu karty na kwotę 1500 złotych. Przypuszczam wiec, iż telefon mogę faktycznie otrzymać ale dopiero po spełnieniu tych warunków , a wiec po upływie co najmniej 3 miesięcy, a nie przed upływem 60-ciu od chwili podpisania umowy o czym Pani pisze. Druga sprawa która mnie nurtuje to kwestia w jaki sposób rozliczana jest karta Simpliciti po upływie trzech miesięcy. Czy dalej obowiązuje schemat zakupów z użyciem tej karty na kwotę 1500 złotych w ciągu kolejnych trzech miesięcy i logowania się w bankowości internetowej banku, czy też ta umowa nie jest już wiążąca i należy dokonywać transakcje w ciągu miesiąca na kwotę limitu przyznanego przez bank, co nie wynika z regulaminu.
  Czy z chwilą wykonania zobowiązań trzy miesięcznych, po otrzymaniu telefonu mogę bez jakichkolwiek konsekwencji zrezygnować z karty ? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, z regulaminu promocji wynika jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać nagrodę – warunki te są dokładnie omówione w artykule (krok 4 i krok 5). Dobrze myślisz, że telefon można otrzymać po spełnienie warunków, jednak termin jego otrzymania może być szybszy niż po upływie 3 miesięcy ponieważ jeżeli ktoś spełni warunki płatności kartą w jeden miesiąc to już w kolejnym otrzyma informację o przyznaniu nagrody 🙂 Jest tak ponieważ regulamin promocji (który chyba czytałeś) mówi o tym, że mamy MAKSYMALNIE 3 miesiące na wykonanie płatności – maksymalnie czyli możemy spełnić warunki w jeden miesiąc lub dwa – ewentualnie w 3 miesiące (i to jest już ten max). 🙂

   Zgodnie z tabelą opłat i prowizji, miesięczne utrzymanie karty to 0 zł więc jeżeli już spełnisz warunki promocji i np. czekasz na odbiór nagrody to nie musisz płacić kartą i nawet jak zamkniesz ją w szufladzie i nie będzie ona używana to nic za nią nie płacisz.

   Po odebraniu nagrody możesz od razu, bez konsekwencji i problemów zamknąć kartę.

 102. bolec0 pisze:
  Jakoś wszyscy zapomnieli że parametry tego telefonu są mizerne, ogół piszących komentarze skupił się na tym że bank ,,za darmo” rozdaje telefony ale nikt nie zwrócił uwagi że jest to słabizna, ja osobiście nie wziąłbym tego telefonu nawet gdyby nic nie trzeba było robić, 2 GB RAM?,ludzie kto dziś używa telefonu (smartfona ) z takim mizernym RAM-em?.
 103. Adam pisze:
  Witam ponownie Pani Dominiko. Mam pytanie związane z etapem dot. przyjazdu kuriera z umową o wydanie karty kredytowej jej podpis oraz przekazanie kurierowi dokumentów potwierdzających posiadanie stałego zatrudnienia i osiąganych dochodach. Czy w takim razie kurier ma wgląd w ten dokument, ewentualnie czy mogę przekazać kurierowi takie zaświadczenie w zamkniętej kopercie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja pamiętam, że u mnie to było tak z tym kurierem: przyjechał do mnie do pracy,najpierw podpisałam umowę (2 egzemplarze) później on poprosił o dokumenty, które miałam załączyć (poprosił w sensie poinformował mnie, że powinnam je mieć) – wspólne zapakowaliśmy je do koperty, zakleiliśmy i on później spakował ją do takiej kurierskiej koperty i poszło! 🙂 Więc mam pewność, że wszystko było zabezpieczone 🙂
 104. Justyna pisze:
  Promocja jest aktualna? W poniedziałek lub niedzielę wypełniłam formularz, dostałam SMS, ale nikt nie dzwonił, nikt nie pisał.
  Chociaż informację, że mamy Panią w nosie mogliby napisać, bo nie wiem czy mam czekać na telefon, czy dać sobie siana. Ile czasu czeka się na jakiś kontakt?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Teraz kiedy jest baaardzo dużo zgłoszeń do promocji, oczekiwanie na kontakt do ok. 7 dni roboczych. Przeprasza, że Twoja cierpliwość została wystawiona na próbę. Spróbuję się dowiedzieć jak można przyspieszyć kontakt w Banku.
  • Justyna pisze:
   Nie trzeba przyspieszać, po prostu bank powinien poinformować o czasie oczekiwania, jeśli jest on dłuższy niż przeciętny (zwykle sprawy bankowe są załatwiane najpóźniej następnego dnia roboczego). Zatem czekam, dzięki za odpowiedź!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Justyno, mam informację iż w przypadku gdy ktoś długo czeka na kontakt powinien wysłać maila na adres: [email protected] – podać imię i nazwisko i ew. możesz dopisać preferowaną godzinę kontaktu. Może bowiem być tak, że Bank próbował dzwonić, ale ktoś nie odebrał telefonu lub nie miał zasięgu i system nie wybrał ponownie numeru. Wierzymy, że po takim zgłoszeniu Bank niezwłocznie podejmie czynności mające na celu skontaktowanie się z uczestnikiem. Oczywiście przepraszam za wszelkie niedogodności.
 105. Tomasz pisze:
  Witam,

  często zdarzają się sytuację, że Bank w ogóle nie oddzwania na złożony wniosek? mówimy o osobie która nigdy nie miała KK oraz kredytu (i w w BIKu jej nie ma)

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak ja zakładałam kartę w Citibanku to nie miałam nigdy wcześniej karty, ani kredytu ani w BIK nie byłam i oddzwonili normalnie. A długo czekasz na kontakt?
  • Tomasz pisze:
   równo tydzień
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm, ustalimy z Bankiem co w takiej sytuacji i dam znać.
  • Tomasz pisze:
   Bardzo dziękuje. Z niecierpliwością czekam na informację zwrotną.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tomaszu, mam informację iż w przypadku gdy ktoś długo czeka na kontakt powinien wysłać maila na adres: [email protected] – podać imię i nazwisko i ew. możesz dopisać preferowaną godzinę kontaktu. Może bowiem być tak, że Bank próbował dzwonić, ale ktoś nie odebrał telefonu lub nie miał zasięgu. Wierzymy jednak, że po takim zgłoszeniu Bank niezwłocznie podejmie czynności mające na celu skontaktowanie się z uczestnikiem. 🙂
  • Tomasz pisze:
   Dominika: Dziękuje! Jesteście nie zastąpieni. Wyśle popołudniu email. Twoja odpowiedź jest przykładem, że w poniższej wypowiedzi Pan Robert nie miał kompletnie racji! Wy pomagacie bo chcecie! A więc należy Wam się podziękowanie, a jak jest możliwość to także zarobek. Ten portal dotyczy Zarabiania na Bankach, więc jeżeli jest możliwe, niech wszyscy na Bankach zarobią.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy Tomasz za miłe słowa 🙂 🙂 🙂 Trzymamy kciuki za promocję i w przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do Twojej dyspozycji 🙂
 106. Robert pisze:
  Apeluję aby nie linkować do promocji z tego bloga, po co komus dawać zarobić za nic. Jak już koniecznie chcecie karte to wejdźcie bezpośrednio na stronę banku. Pozdro
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Robercie dziękujemy za komentarz. Jeżeli chodzi o nasz zysk to nie ukrywamy tego przed naszymi czytelnikami i piszemy o tym na stronie „pytania i odpowiedzi” – https://moniaki.pl/faq/. Aleee wiesz co, skoro uważasz, że jest to „dawanie zarobić za nic” to może sam założysz podobnego bloga? Będziesz musiał tylko:
   – śledzić strony banków i sieci w poszukiwaniu nowych promocji (to ok. 2h dziennie)
   – czytać regulaminy promocji, interpretować je w odpowiedni sposób,a wszelkie zawiłości konsultować z przedstawicielem banku (do którego musisz zdobyć kontakt bo infolinia nie wszystko wie) – (to też ok. 2h dziennie);
   – jak już zbierzesz wszystkie materiały to wypadałoby napisać artykuł, ale nie byle co tylko taki, który każdy zrozumie i który dla każdego będzie pomocny (to ok. 3h);
   – opisany artykuł warto jeszcze sprawdzić, aby nie wkradły się błędy oraz nanieść poprawki (to ok. 1h);
   – jak masz artykuł to trzeba go opublikować, a następnie przez ok. 3h dziennie (czasem więcej) odpowiadać na komentarze tu na blogu, na fanpage oraz mailu, tylko nie odpowiadać od niechcenia – musisz każdemu poświęcić czas i uwagę, aby rzetelnie odpowiedzieć na jego komentarz;
   – jeżeli ktoś zgłosi jakiś problem wypada mu pomóc, doradzić, powiedzieć co powinien zrobić – tak aby każdy wiedział, że może Ci zaufać bo nie opisujesz promocji tylko, ale również bierzesz odpowiedzialność za osoby, które z promocji korzystają i musisz być ich wsparciem;
   – do tego dochodzi wieeeele innych rzeczy, które trzeba robić – dbać o działanie strony itp.

   To mniej więcej ok. 12h dziennie – czasem więcej, czasem mniej….jak to jest dla Ciebie nic i masz serce i pasję do takiej pracy to serio polecam Ci założenie takiego bloga – bo przecież przy nim nic się nie robi 🙂 Będę trzymała za Ciebie kciuki 🙂

  • Tomasz pisze:
   Panie Robercie: jeżeli Pan nie chce, proszę nie korzystać. Dzięki Moniakom ludzie zarabiają na bankach. Jaki to dla Nas problem, że za wykonany kawał dobrej roboty dostaną także jakiś profit. To jest ich praca!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy Tomasz! 🙂
 107. Michał pisze:
  Witam,
  Jak już zrobię zakupy za 1500 zł. i otrzymam telefon, opłaty miesięczne za kartę kredytową są 0 zł. ?
  Czy wtedy jest wymagane żeby korzystać z karty ?
  Jeżeli tak to za ile trzeba robić zakupy w miesiącu żeby mieć kartę za 0 zł. ?
  Przez jaki okres trzeba posiadać kartę ?
  Czy po otrzymaniu telefonu można zlikwidować kartę bez opłat ?
  pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Michale, jeżeli już wydasz kartą 1 500 zł i później nie będziesz jej używał (zamkniesz ją w szufladzie) to nic za nią nie płacisz. A z karty możesz zrezygnować od razu po tym jak kurier przywiezie Ci nagrodę 🙂
 108. Jarek pisze:
  Na stronie banku złożyłem wniosek 18 stycznia. Do dziś tj. 26 stycznia nikt się nie odezwał, pewnie to lipa ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jarku staramy się ustalić, co moglibyśmy zrobić, aby osoby które zgłosiły się do promocji i długo czekają na kontakt były szybciej obdzwonione – będziemy informować o szczegółach.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jarku, mam informację iż w przypadku gdy ktoś długo czeka na kontakt powinien wysłać maila na adres: [email protected] – podać imię i nazwisko i ew. możesz dopisać preferowaną godzinę kontaktu. Może bowiem być tak, że Bank próbował dzwonić, ale ktoś nie odebrał telefonu lub nie miał zasięgu. Wierzymy jednak, że po takim zgłoszeniu Bank niezwłocznie podejmie czynności mające na celu skontaktowanie się z uczestnikiem.
 109. maryoosh pisze:
  Czy jest jakieś ograniczenie dla osób, które mają teraz kartę CITI, zresygnują z niej do końca stycznia i zamówią nową?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nawet jak zamkniesz teraz kartę to nie załapiesz się na promocję ponieważ jest ona dla osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.
 110. Ewelina pisze:
  Z jakiego numeru może zadzwonić operator infolinii w nawiązaniu do złożonego wniosku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ojjj tego nie wiem niestety, ale może któryś z naszych czytelników jest już po rozmowie i podpowie? 🙂
 111. ilona pisze:
  amnie bank właśnie odmówił przyznanie takiej kart – mama kart,e kredytową w innym anku – czy to stanowiło przeszkodę
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możliwe jest, że jeżeli w innym banku masz kartę i na niej przyznany duży limit, jednocześnie masz miesięczne duże wydatki to Bank może odmówić przyznania karty.
 112. Padik pisze:
  Większość wypowiedzi to taki hejt durnii, którzy nie przeczytali całości ale z góry węszą podstęp.Wpsółczuje Dominiko odpisywania tym idiotom, którzy zatrzymali się na etapie podstwkawówki i wszystko, czego nie potrafią zrozumieć z góry nazywają oszustwem.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja jestem cierpliwa i już się przyzwyczaiłam do dokładnego tłumaczenia wszystkiego 🙂
 113. Henryk pisze:
  Jestem na emeryturze i mam pytanie: czy musi być wyciąg bankowy o wpływie na konto, czy też może być aktualna decyzja ZUS o emeryturze?
  I drugie pytanie to cz jest jakieś kryterium wiekowe? – ja mam aż 73 lata – bardzo proszę o te info.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Henryku decyzja o przyznaniu emerytury jak najbardziej może być 🙂 Nie ma maksymalnego wieku, w którym można przystąpić do promocji. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam 🙂
 114. Henryk pisze:
  Bardzo Pani dziękuję,łączę pozdrowienia:)
 115. K pisze:
  Do kiedy jest ta promocja?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Formularz rejestracyjny można wypełnić do 24.04.2019 roku (do końca dnia). ?
 116. Ryszard pisze:
  Widzę że oferta jest na trzy miesace,a na oficjalnej stronie banku pisze że w ciągu 60 dni trzeba spełnić warunki to jest 1500 zł.Jak zapłacę za czynsz w okienku u pani co ma terminal to mi zaliczy tą płatność
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na stronie jest informacja, że warunki logowania i płatności kartą trzeba wykonać w ciągu 3 miesięcy, a telefon otrzymuje się z ciągu 60 dni. Jeżeli nie będzie to opłata na poczcie to będzie ok 🙂
 117. Andrzej pisze:
  Droga Dominiko. Był dzisiaj u mnie kurier, spokojnie przeczytałem i podpisałem dokumenty. Jednak mam pewne wątpliwości – ilość stron „wniosek o kartę”.pdf przesłana na skrzynkę (kilka dni temu po rozmowie telefonicznej – uzupełnieniu wniosku) jest różna – plik pdf ma 68 (sześćdziesiąt osiem) stron a dokumenty kuriera może z 8 stron. Nie znalazłem także w dokumnetach kuriera części dotyczącej „Usługi dodatkowe” – Citi Alerts, Usługa CitiPhone, Naklejka Zblizeniowa do karty w systemie MasterCard. W pliku pdf są one zaznaczone na NIE. Mam nadzieję, że brak takiej pozycji w podpisanych dokumentach nie zmienia faktu, że ich nie chcę. Pytanie – czy po przesłaniu podpisanej zwrotnie umowy przez bank – można odstąpić od umowy (ustawowe 14 dni) BEZ KAR/KOSZTÓW ? Drugie pytanie : używam dużo karty do płacenia różnych kwot w sklepach czy jest minimalna kwota na którą mogę dokonać płatności ? lub liczba takich płatności ? (w poprzednim miesiącu miałem na obecnej karcie 38 transakcji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, w ciągu 14 dni bez konsekwencji i opłat możesz zrezygnować z umowy. Nie, tu nie ma żadnej minimalnej i/lub maksymalnej ilości płatności jakie możesz wykonać kartą. Jak wykonasz 38 płatności to będzie ok a jak tylko 5 to też będzie ok – w tej promocji ważne jest, aby w ciągu 3 miesięcy wykonać płatności na 1 500 zł.
 118. Andrzej pisze:
  Jeszcze jedno pytanie : przyznano mi na karcie przykład 3000 zł czy mogę sam przez internet na 1600 zł ? bez ponoszenia dodatkowych kosztów ? zmiany umowy ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale pytasz czy możesz obniżyć sam limit?
  • Andrzej pisze:
   tak, pytam, czy będę mógł sam (po zalogowaniu przez neta do banku) obniżyć z przyznanego powiedzmy 20 000 zł na 2000 zł ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jest możliwość obniżenia limitu i to nic nie kosztuje, w systemie bankowości online widziałam opcję obniżenia limitu lub zwiększenia, ale szczerze przyznam, że nie testowałam tej opcji. :/ Jak nie online to na infolinii można poprosić o obniżenie limitu.
 119. Zbyszek pisze:
  Numer telefonu z jakiego dzwonił konsultant banku 22 238 60 00 .To w odpowiedzi na pytanie zadane na blogu.
 120. Andrzej pisze:
  Czy ktoś wie ile dni (około) od „kuriera” czeka się na kartę ?
 121. Jasiek pisze:
  Trochę to wszystko dziwne.
  Wypełniałem aplikację na stronie banku 21 lub 22 stycznia. Do tej pory żadnej informacji zwrotnej oprócz pierwszego e-maila z podziękowaniem za wypełnienie wniosku:
  „Dziękujemy za zainteresowanie usługami banku Citi Handlowy. Pana/Pani wniosek kredytowy otrzymał numer Nxxxxxxx”
  Do wczoraj po wejściu na stronę banku i sprawdzeniu statusu aplikacji widniała informacja o tym że aplikacja była złożona w danym dniu. Dziś przy próbie sprawdzenia statusu aplikacji otrzymuję komunikat „Niestety, numer aplikacji URN nie został znaleziony”.
  A wszystko to bez żadnej informacji ze strony banku na temat statusu aplikacji lub też kontaktu od konsultanta.
 122. Dawid pisze:
  Minimalny limit na jaki można obniżyć to 4400 (sam taki ustawiłem już podczas rozmowy z konsultantem) więc po aktywacji pewnie trzeba zadzwonić i zmniejszyć.
 123. Pit pisze:
  „Regulamin Kart Kredytowych Citibank
  Banku Handlowego w Warszawie S.A.”

  §1…
  „31) Minimalna kwota do zapłaty – określona na Wyciągu minimalna kwota, jaką Klient jest zobowiązany zapłacić Bankowi najpóźniej w dniu wskazanym
  na Wyciągu. Minimalna kwota do zapłaty wynosi nie mniej niż 30 PLN i wyliczana jest jako równowartość:
  – kwoty miesięcznych rat kapitałowo–odsetkowych Planu spłat ratalnych „Komfort”,
  – kwoty odsetek naliczonych za dany okres rozliczeniowy,
  – kwoty przekroczenia Limitu kredytu w momencie wystawienia danego Wyciągu,
  – zaległych Minimalnych kwot do zapłaty, niespłaconych z poprzednich okresów,
  – 3,42% Salda zadłużenia wskazanego na Wyciągu, pomniejszonego o składowe wymienione powyżej.”

  W innym miejscu jest info o min term do 24.04.2019 (czyli akurat by wydać min 1500 w 2 a nie 3 mieś?).

  Reasumując:
  1. Rejestracja (i jej akcept przez bank)
  2. Logowanie na str banku (tu bym proponował spr czy citi-mobile* się liczy)
  3. Zakupy kartą (też polecam czytanie) za =>1500PLN miedzy 1 a 3 mieś od podpiania umowu=w 2mieś za min 1500zł
  4. MKDZ=haczyk=>30zł mieś (w/w minimalna kwota do zapłaty)

  I liczymy min 2-3 mieś to 60-90zł a to nie 0zł czyż się mylę?
  ps da się ustawić limit na 1500-1600PLN?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pit do 24.04.2019 roku REJESTRUJEMY się w promocji, a dalsze kroki takie jak podpisanie umowy o kartę, logowanie do bankowości online oraz płatności kartą można spokojnie wykonać już PO 24.04.2019 roku (proszę dokładnie przeczytać regulamin). Dla przykładu jak ktoś podpisze umowę np. 29 kwietnia 2019 roku to płatności może wykonać w maju, czerwcu i lipcu – 3 miesiące zgadza się? – zgadza.

   „Logowanie na str banku (tu bym proponował spr czy citi-mobile* się liczy)” – my już to sprawdziliśmy w regulaminie promocji punkt 4e – sprawdź i Ty proszę zanim podważysz zapis.

   „Zakupy kartą (też polecam czytanie) za =>1500PLN miedzy 1 a 3 mieś od podpiania umowu=w 2mieś za min 1500zł” – również polecam czytanie ponieważ my to sprawdziliśmy i potwierdziliśmy – punkt 4f regulaminu.

   „MKDZ=haczyk=>30zł mieś (w/w minimalna kwota do zapłaty)” – a znasz działanie kart kredytowych? Mój drogi jak Bank wystawia wyciąg i powiedzmy opiewa on na kwotę 400 zł to tyle masz spłacić we wskazanym terminie (26 dni od dnia wystawienia wyciągu), ale na wyciągu Bank zawsze wskazuje kwotę minimalną jaką można spłacić zamiast np. 400 zł i tą kwotą minimalną jest 30 zł (zazwyczaj), ale osoba rozumiejąca zapisy z Regulaminu Kart Kredytowych wie, że jak spłaci 400 zł, które wyda to nie ma 30 zł z kwoty minimalnej.

   I liczymy min 2-3 mieś to 60-90zł a to nie 0zł czyż się mylę? – BARDZO SIĘ MYLISZ 🙂

   Hmmm jak już czytałeś Regulamin Kart Kredytowych to tam była informacja o zmniejszaniu limitu, ale już Ci podpowiem, że limit można zmniejszyć, ale czy do kwoty 1 500 zł – 1600 zł to nie wiem, takie obniżenie trzeba by obgadać na infolinii.

 124. Andrzej Z. pisze:
  Gratulacje za cierpliwość Pani Dominiko ?. Jeśli można to proponuję wyłączyć opcję powiadomień dla karty , gdyż pierwszy miesiąc jest gratis a od drugiego miesiąca jest pobierana opłata 6 albo 10 zł. w zależności od opcji. Pisze wprawdzie że powiadomienia są darmowe , ale opłata miesięczna jest pobierana . Taka moja sugestia dla czytelników . Pozdrawiam .
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Andrzeju właśnie muszę się Wam przyznać, że czasami brak mi tej cierpliwości tzn. nie mam problemu z tym, aby 100 razy wytłumaczyć to samo bo wiem, że moją rolą w tym wszystkim jest pomagać, tłumaczyć i uświadamiać – muszę więc być przygotowana na wszystko 🙂 Jednak szczerze mówiąc zdarzają się dni, że jak przeczytam jakiś komentarz to ręce mi opadają i sama nie wiem co myśleć – jestem (można powiedzieć) rozczarowana kiedy ktoś wyśmiewa artykuł i np. moje odpowiedzi na komentarze, albo zarzuca nam oszustwo itp. Ale…mamy magiczną atmosferę wewnątrz bloga i w każdej chwili słabości sprawdza się rozmowa z Robertem – kilka minut i wiara w ludzi oraz cierpliwość powraca 🙂 🙂

   Hmmm ja takiej opłaty nie mam naliczanej, ale zaraz to wszystko jeszcze sprawdzę – pewnie trzeba będzie od razu podczas rozmowy z tego zrezygnować. Dzięki za sygnał! 🙂 🙂 Miłego wieczoru 🙂

 125. Andrzej Z. pisze:
  Ustawienia w Citibank Online , zarządzaj kartą , powiadomienia . Taka kolejność. W mobile nie próbowałem .
 126. Ewelina pisze:
  złożyłam wniosek i nic..czekam 2 tydzień 🙁
 127. Andrzej pisze:
  Dominiko bardzo fajnie, że jesteś ze swymi informacjami i wyjaśnieniami. Osobiście skorzystałem z promocji. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko. W ciągu 10 dni otrzymałem pocztą kartę banku. Chciałbym w tym miejscu podkreślić co moim zdaniem jest bardzo ważne, że od samego początku z naszej strony jest 0 zł wydatków, a to bank je ponosi wysyłając kartę z przyznanymi środkami i tylko od nas zależy jak je spożytkujemy. Do tego wszystkiego jest jeszcze dodatkowy bonus (smartfon) może nie z najwyższej póki ale znanej i szanowanej na całym świecie firmy. Który jeszcze bank to potrafi. Jedynym według mej oceny niebezpiecznym krokiem jest wysyłka droga elektroniczną naszych danych osobowych w wymaganych dokumentach (brak pseudonimizacji przepisy RODO) ale i na to jest sposób.
  Pozdrawiam Serdecznie
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękuję Andrzeju za spostrzeżenia – zawsze są one cenną wskazówką i dla nas i myślę, że dla Banku również 🙂 Trzymam kciuki za promocję i w przypadku dodatkowych pytań zapraszam 🙂
 128. Arek pisze:
  Witam.
  Czy wpłata na konto bukmachera tą kartą podając jej datę i CVC jest liczona do obrotu 1500 zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank uzna to za transakcję specjalną i nie uzna jej jako taką, która spełnia warunek promocji.
 129. Krzysztof pisze:
  ile kasujesz za każdą osobę która z twojego linku założy taką kartę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A do jakich celów potrzebna jest Ci ta informacja? Oczywiście nigdy nie ukrywamy tego, że używamy specjalnych linków, informacja taka znajduje się nawet na naszej stronie: https://moniaki.pl/faq/. Bardzo mocno angażujemy się w prawidłowe funkcjonowanie bloga, starannie prześwietlamy każdy regulamin promocji i nasi czytelnicy zawsze są zadowoleni z promocji, które znajdują na naszej stronie. 🙂
  • Arek pisze:
   Pani Dominiko ma Pani pełne prawo tego nie mówić, ale robi się nuta tajemnicy gdzie jeden myśli że to 2 zł a drugi że 200. Kilka lat temu (do odszukania w necie) był gość co polecał lokaty bankowe. Nie krył się z tym, zrobił jedna akcję, przy kolejnej wyjaśnił że na każdej ma powiedzmy 0,5% od kwoty lokaty, czy to dużo? Każdy myśli że to za jego czas i pracę bo to prawda, ludzie wpłacali na lokaty do banku a on zbieral kase i uzbierał kilkadziesiąty tysięcy PLN, chyba około 60 i też się z tym nie krył. Mi nie przeszkada np. czy Pani z tego ma 60 zł czy 60 tys zł jedynie zastanawia zawsze czy osoba tak gorliwie polecająca nie jest pracownikiem banku lub robi to tylko dla kasy jak celebryci krórzy zareklamują wszystko żeby dostać kasę.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie znam przykładu, o którym piszesz więc nie mogę się do niego odnieść niemniej uważam, że jeżeli ktoś dobrze wykonał swoją pracę to fakt, że uzbierał jakieś pieniądze nie jest zły. 🙂

   A co do naszego bloga to oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie i ja je szanuję. My nie ukrywamy nigdzie tego, że również zyskujemy trochę na promocjach – czytelnicy są tego świadomi i samo podejmują decyzję czy skorzystają z promocji czy nie. 🙂 Arku więc się nie zastanawiaj – zapytaj wprost a ja nie mam problemu z tym, aby Ci odpowiedzieć. Otóż nie jestem pracownikiem banku i nie planuję nim być (przynajmniej przez najbliższe kilka lat). Celebrytką również nie jestem i daleko mi do tego. Ja (cały nasz blog) mamy jakieś hobby i jest nim to co robimy – ja lubię kontakt z ludźmi więc ogarniam sprawy kontaktu z czytelnikami, Paweł jest magikiem od reklamy uwielbia to robić i robi to (bo może) Robert i Ewelina kochają pisać i również to mogą robić. Każde z nas daje coś od siebie i powstał blog, na którym jednocześnie możemy trochę zyskać, ale nie są to ogromne sumy (ja np. pracuję normalnie na etacie, a blog to hobby po godzinach) 🙂

 130. Sebek pisze:
  Citibank powinien jeszcze szarpnąć się na jeden wydatek. Ale on się nam wszystkim opłaci. Wynająć statek kosmiczny, zapakować do niego tych wszystkich malkontentów, którzy tu narzekają, marudzą i niepotrzebnie w ogóle się uzewnętrzniają i niezwłocznie wysłać ich wszystkich do „wszystkich diabłów”!!!
  Super promocja. Żałuję, że ja nie mogę z niej skorzystać 🙁
  • Ryszard pisze:
   Przeczytałem wszystkie wpisy,troszkę czasu to „kosztowało” i mam chęć skorzystać z tej promocji i z Waszej strony.Całkowicie popieram Sebka i ogromny szacun dla Pani Dominikio oraz dla całego zespołu.
   Pozdrawiam…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy za miłe słowa Ryszard 🙂 Korzystaj, korzystaj, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam 🙂
 131. darek pisze:
  witam
  1,Jestem rolnikiem i tylko z tego względu bank wydał mi decycję odmowną !
  2. Żona wysłała również formularz , oczywiście spełniała wszystkie wymogi i bank również odrzucił jej wniosek
  Nie wiem czy nie chodzi tylko i wyłącznie o wyciągnięcie od ludzi danych osobowych
 132. darek pisze:
  W ogóle można jakoś sprawdzić banki jego weryfikacje klienta?
 133. darek pisze:
  Proszę o komentarz Pani Dominiki
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Darku, jeżeli chodzi o rolników to oni nie mogą skorzystać z promocji niestety ponieważ nie spełniają warunku zatrudnienia. Co do sytuacji z Twoją żoną to ja niestety nie będę wiedziała co było powodem odrzucenia wniosku (mogę tylko gdybać, ale nie o to nam tu chodzi), ale ze swojej strony mogę zapewnić, że nie był to sposób na wyłudzenie danych. Prawdopodobnie z wyliczeń Banku wynikało, że z jakichś powodów nie mogą przyznać karty, aby to wyjaśnić polecam napisać reklamację na adres: [email protected] – możliwe, że zgłoszenie będzie raz jeszcze rozpatrzone lub chociaż otrzymacie odpowiedź dlaczego odrzucono Wasze zgłoszenie.
 134. Marta pisze:
  Dobry wieczór, chciałabym się dowiedzieć czy ta promocja łączy się z poleceniem karty przez znajomego?
  Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
 135. Andrzej pisze:
  Pytałem tutaj kiedyś o zmniejszenie limitu na karcie, otóż dzisiaj z własnej woli zadzwonili z banku czy mam jakieś pytania (a może coś tam chcę dodatkowego) nic nie chciałem poprosiłem tylko o zmniejszenie limitu na karcie – miła Pani zrobiła to (pojawi się do 4 dni) i dodatkowo powiedziała, że smsy do kart „Citi Simplicity” są darmowo, pomimo tego, że po zalogowaniu do konta zaznaczone jest 6 zł (10 zł za premium). Zobaczymy – włączyła mi to i powiedziała, że nie będzie opłat.
 136. Zoska pisze:
  Witajcie, a czy działa jeszcze ta promocja z kartą do biedronki?? Bo na stronie nie mogę wygrzebaĆ…
 137. Julek pisze:
  Hej, mam pytanie dotyczące tej promocji, a w zasadzie zapisu w regulaminie.
  4/f
  nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy
  o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę) dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Użytkownik dokona Kartą dodatkową
  wydaną do Karty Transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1500 PLN

  Czyli aby wziąć udział w promocji i otrzymać telefon muszę dokonać płatności, ale dopiero po miesiącu od wydania karty?
  Przeoczyłem to, otrzymałem kartę i już po tygodniu pojechałem i kupiłem nią zmywarkę za 1550 zł.
  W takim razie nie spełniam warunków regulaminu, i muszę dokonać kolejnej płatności dopiero po miesiącu od wydania karty?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie Julek, tu się liczą płatności, które wykonałeś od momentu otrzymania karty do końca 3 miesiąca. Czyli jeżeli umowę podpisałeś np. 10 stycznia a kartę dostałeś 20 stycznia i powiedzmy 21 stycznia od razu wykonałeś płatności na 1500 zł to jest to zaliczone do promocji. 🙂 Śledź bankowość online bo do końca lutego (a może i wcześniej) powinna przyjść informacja o przyznaniu nagrody 🙂
 138. Ryszard pisze:
  Witam tak jak obiecałem,wniosek złożony 15.40.Teraz czekam na telefon od konsultanta.Pozdrawiam p.Dominiko i proszę trzymać za mnie kciuki. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No pewnie, że będę trzymać! 🙂 Powodzenia – miłego popołudnia. 🙂
 139. Andrzej pisze:
  Witam Pani Moniko. 28 stycznia otrzymalem maila, ze wyslano dokumenty i kurier skontaktuje sie w przeciagu trzech dni. Do tej pory cisza. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Andrzeju w celu rozwiązania tego problemu proszę o przesłanie na adres: [email protected] imienia i nazwiska, informacji o dacie kiedy otrzymałeś maila i kiedy miał być kurier. Dopisz, że jak do tej pory nie pojawił się on i prosisz o niezwłoczne wyjaśnienie dlaczego jest takie opóźnienie i kiedy konkretnie kurier się u Ciebie pojawi 🙂
 140. Felix pisze:
  Jak to jest z tymi opłatami ?
  Niby ma ich nie być a w
  „Załącznik nr 2. Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank”
  Opłata miesięczna za obsługę karty kredytowej w formie Nośnika zbliżeniowego (za każdy Nośnik zbliżeniowy) (z wyłączeniem kart wydanych od 18.12.2011 do 09.08.2012)
  5 zł miesięcznie”
  2 – i tu kolejna opłata jak człowiek będzie chciał sprawdzić jakie zrobił transakcje w poprzednim miesiącu
  „Opłata za sporządzenie zestawienia transakcji płatniczych w formie kopii Wyciągu w wersji pdf mającego więcej niż 1 miesiąc – 5 zł”
  3 – jak to jest z tym oprocentowaniem kredytu ?
  㤠11 pkt 1.
  Oprocentowanie kredytu udzielonego na podstawie Umowy, z zastrzeżeniem ust. 3, ustalane jest według zmiennej stopy procentowej. Oprocentowanie kredytu udzielonego na podstawie Umowy zawartej od dnia 1 grudnia 2018 r. stanowi równowartość stopy odsetek maksymalnych określonych zgodnie z obowiązującymi przepisami, która na dzień wejścia w życie Regulaminu wynosi 10%”
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Felix odpowiadam:
   1. Zauważ, że przytaczasz opłatę za NOŚNIK ZBLIŻENIOWY, a nie kartę – za miesięczną obsługę karty plastikowej nic się nie płaci. Jak ktoś zdecyduje, że chce dodatkowo naklejkę na telefon (nośnik zbliżeniowy) to za to jest opłata 5 zł miesięcznie (informacja o tym jest w artykule). Ale podkreślam – NIE ZAMAWIAMY NAKLEJKI ZBLIŻENIOWEJ tylko normalną plastikową kartę.
   2. Jak człowiek będzie chciał wiedzieć jakie zrobił płatności w poprzednim miesiącu, albo nawet 3 miesiące wcześniej to może zalogować się do bankowości online i tam będzie widział dokładną historię transakcji, co więcej na DARMOWYM wyciągu elektronicznym (jest on w pdfie) widać wszystkie transakcje z danego miesiąca. Więc NIE jest tu nikomu potrzebna kopia skoro wszystko widać w systemie.
   3. Standardowo, jeżeli płacisz kartą i spłacasz ją terminowo to NIE ma żadnej prowizji od udzielonego limitu kredytowego. Prowizja, o której wspominasz dotyczy sytuacji, w której ktoś wyda cały przyznany limit i np. nie spłaci go w terminie i nie będzie miał zamiaru spłacić. Wtedy Bank będzie mógł naliczyć prowizję, ale tylko i wyłącznie wtedy.

   Czy wszystko jest już dla Ciebie jasne czy może wytłumaczyć jeszcze jakieś kwestie? 🙂

 141. Jarek pisze:
  To jest żenujące, jakiś blew ….. oszustwo. 18 stycznia zarejestrowałem się na stronie banku, 30 stycznia wysłałem maila do banku i podałem nawet numer zgloszenia. Do dzisiaj nie mam żadnej odpowiedzi. Nigdy nie miałem konta czy karty w tym banku. Moje wynagrodzenie to 4000 zł. Netto. Więc zdolność na pewno mam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jarku, a czy mogłabym poprosić o przesłanie mi wiadomości prywatnej, w której opiszesz mi problem? Będę mogła przekazać ją bezpośrednio do Banku i poproszę o wyjaśnienia. Oczywiście przepraszam za zaistniałą sytuację, nie powinna mieć ona miejsca, nie mam pojęcia dlaczego Bank nie podjął kontaktu.
  • Jarek pisze:
   Teraz już mi nie zależy na tej karcie. To raczej bank powinien starać się o klienta, a nie odwrotnie. Po tym zdarzeniu wyrobiłem sobie opinię na temat tego banku i wiem że trzeba omijać go szerokim łukiem. Bez łachy ?. A telefon kupię sobie za gotówkę.
 142. darek pisze:
  Pisałem niedawno ,że bank odrzucił wniosek żony mimo że spełniala warunki.
  A dzisiaj dziwnym trafem żona miała już tel. z jakiejś lichwy pożyczkowej.
  Ciekawe skąd mieli żony dane?
  Myślę że z tak wrażliwymi danymi jak dow. os. ,czy wysokość wynagrodzenia trzeba być ostrożnym i nie wysyłać do tzw.osób trzecich zwłaszcza przez internet.
  Takie jest moje zdanie
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Darku, jeżeli Bank nie zawarł umowy z żoną to nie przekazywał jej danych do innych firm i to, że ktoś do niej dzwonił wcale nie świadczy o tym, że posiadali jakiekolwiek dane z Citibanku, a nie np. z innej instytucji.
 143. Mateusz pisze:
  Orientuje się ktoś ile obecnie trwa proces oddzwaniania po złożeniu wniosku? Ja czekam na kontakt od 27 stycznia (bank mógłby zrobić jakąś stronę gdzie po wpisaniu nr wniosku można otrzymać informację o planowanym terminie kontaktu np. „Kontakt w sprawie Twojego wniosku planowany jest na MM.DD.YYYY”).
 144. Jarek pisze:
  Teraz już mi nie zależy na tej karcie. To raczej bank powinien starać się o klienta, a nie odwrotnie. Po tym zdarzeniu wyrobiłem sobie opinię na temat tego banku i wiem że trzeba omijać go szerokim łukiem. Bez łachy ?. A telefon kupię sobie za gotówkę.
  • Barbara pisze:
   No i kup za gatowke i się tutaj nie udzielaj. Mieszkam teraz w Niemczech i tutaj, nie tylko, płaci się słono za konto, płaci się za przelewy, płaci się prowizję za wypłaty z bankomatów, płaci się za wyciągi bankowe i nikomu się nie śniło, że można coś DOSTAĆ od banku za darmo. Tutaj fajna promocja, a jeszcze ludzie fochy strzelają, temu nie pasuje to, a tamtemu jeszcze coś innego
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Widzisz, często wydaje nam się, że „wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma” – jak się okazuje – niekoniecznie!! Dzięki!! Faktycznie, słabo macie w tych Niemczech 🙁
 145. Grześ pisze:
  cashback w sklepie wchodzi w grę oczywiście podczas zakupów. Kupuję parę rzeczy i do tego wypłacam gotówkę i za wszystko płacę karta można tak? Zaliczą to do tego 1500zł?
 146. Bartek pisze:
  Czy tą kartą można płacić np na allegro?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można – trzeba tylko użyć jej numeru, daty ważności i kodu ccv. 🙂
 147. Jerzy pisze:
  mam pytanie. Czy zostanę zakwalifikowany do promocji mając dochód z 1/4 etatu i świadczenie przedemerytalne. potwierdzone PITem 11 i PITem 40. Łączny dochód miesięcznie przekracza 1200 zł. netto. Poproszę o odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że nie powinno być z tym problemu, należałoby tylko szczegóły dokumentów to potwierdzających omówić dokładnie z konsultantem.
 148. Bartek pisze:
  Wczoraj dostałem kartę i mam problem z jej aktywacją. Podaję wszystko i jest że nie mozna teraz aktywować i musze sie skontaktować z cityphone o co chodzi?
 149. Krzysztof pisze:
  Ankieta wysłana w połowie stycznia, rozmowa z konsultantem 30.01, dokumenty wysłane na wskazany mejl 30.01, dziś piszą do mnie mejla że czekają na dokumenty, dodzwonić się oczywiście na infolinię nie można,
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krzysztofie w takim przypadku wejdź na wiadomość, którą już do nich wysłałeś z dokumentami i po prostu kliknij w „przekaż dalej” i wyślij na tego maila, z którego dziś się z Tobą kontaktowali i napisz im, że w dniu XXXXXXX wysłałeś im niezbędne dokumenty i prosisz, aby dokładnie sprawdzili skrzynkę odbiorczą.
 150. Justyna pisze:
  Muszę napisać, bo skisnę. Jeśli z linka do banku, właściciele bloga mogą zarobić, a bez tego linka – bezpośrednio ze strony banku, nie zarobią, to jaki jest sens wypełniać wniosek na stronie banku? To nawet nie jest do określenia jako pies ogrodnika, bo bank i tak swoje zarabia. To jest zazdrość?
  Cieszę się, że trafiłam na tę stronę i myślę, że nie raz jeszcze coś sobie zarobimy razem:)
  Pozdrawiam!
 151. Jan pisze:
  Dzień dobry! Kontakt z baniek mega dziwny. Piszą maile, piszą SMSy, dziękują za kontakt z konsultantem, który nigdy nie zadzwonił. Złożyłem wniosek, wysłałem dokumenty przez dedykowany portal, napisałem maila na wskazany adres. Cisza.
  Dziwne podejście.
  Co ciekawe, jeżeli nie jesteś Kentem banku – nie połączysz się z infolinią (PESEL nie rozpoznany, rozłączamy rozmowę).
 152. Jan pisze:
  Dzień dobry! Kontakt z bankiem mega dziwny. Piszą maile, piszą SMSy, dziękują za kontakt z konsultantem, który nigdy nie zadzwonił. Złożyłem wniosek, wysłałem dokumenty przez dedykowany portal, napisałem maila na wskazany adres. Cisza.
  Dziwne podejście.
  Co ciekawe, jeżeli nie jesteś Kentem banku – nie połączysz się z infolinią (PESEL nie rozpoznany, rozłączamy rozmowę).
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Udało się jakoś skontaktować z Bankiem lub może oni w końcu zadzwonili?
 153. Krzysztof pisze:
  Dziwny bank, wysłałem super wrażliwe dane tj ksero dowodu na wskazany mejl, oni po 11 dniach piszą,że czekają na te dokumenty, wysyłam drugi raz głucha cisza nikt się nie odzywa, pytanie co z moimi danymi, gdzie one trafiają, do kogo, trochę strach, chyba trzeba będzie sprawę zgłosić do odpowiedniego urzędu….
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krzysztofie jest mi przykro z powodu całego zajścia, naprawdę nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy – postaramy się zgłosić to do organizatora. Ze swojej strony serdecznie przepraszam i dziękuję, że to zgłaszasz.
 154. Ryszard pisze:
  Witam, jak już pisałem wniosek wysłany 05.02 2019.Rozmowa z konsultantką 08.02.2019 troszkę chciała mi wcisnąć inne propozycje,byłem twardy 🙂 Wczoraj telefon od kuriera,że będzie u mnie dzisiaj około 14.00-15.00 z umową.
  Czekam z niecierpliwością i lekkim nie dowierzaniem,że Pani kciuki tak super działają.
  Pozdrawiam napiszę jak poszła rejestracja karty,no i pierwszy zakup !!!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bardzo się cieszę, że wszystko poszło sprawnie – czekamy na informację o odebranej nagrodzie 🙂 🙂 🙂
 155. PIOTR pisze:
  Prawdziwy proces uzyskania karty wygląda tak:
  – wysłanie formularza /połowa stycznia/
  – koniec stycznia telefon konsultanta – oczywiście wg zapewnień wszystko ok, zaraz będzie umowa
  – połowa lutego – brak info, brak umowy, brak karty
  RACZEK DLA UPARTYCH I MAJĄCYCH DUUUUUŻO CZASU
  • Ryszard pisze:
   Godzina 13.30 domofon ? kurier z umową ? 15 minut sprawdzenia,podpisy i już tylko oczekiwanie na kartę.
   Można ? można 🙂
   Pani Dominiko pozdrawiam,proszę rozluźnić kciuki ale nie za dużo,jeszcze karta ciekawe kiedy przyjdzie 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ryszardzie bardzo się cieszę, że tak sprawnie to przebiega 🙂 A co do oczekiwania na kartę to ok. 10 dni 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękuję, że nam to sygnalizujesz – zgłosimy to do organizatora.
 156. Mateusz pisze:
  Wysłane na mejl dokumenty giną, wydanie karty to droga przez miesięczną /lub dłużej bo jeszcze jej nie mam/ mękę, słyszeliście o innym banku gdzie na kartę tyle się czeka? Ale wiosna niedługo, może na Wielkanoc już ją będę miał..jestem dobrej myśli bo grunt to optymizm
 157. Sylwester pisze:
  Dobry wieczór pani Dominiko.
  Mam takie pytanie-można od razu po otrzymaniu karty robić zakupy na 1500zł-ok.Ale piszecie też na blogu że zakupy będą się liczyć od następnego miesiąca po miesiącu w którym podpisałem umowę.Dobrze zrozumiałem?
  Wniosek wysłany 2.02 e-mail zwrotny przyszedł i cisza.Cierpliwości?Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można od razu po otrzymaniu karty wykonać płatności na 1 500 zł. Zgodnie z regulaminem jest na to czas maksymalnie do końca 3 miesiąca, czyli bank podaje nam informację do kiedy musimy wykonać płatności, a nie od kiedy. W związku z tym, płatności robimy od momentu otrzymania karty 🙂

   Poczekaj do poniedziałku, jak nikt się nie odezwie to daj nam znać 🙂

 158. Sylwester pisze:
  Dziękuję za informację i szybki komentarz.Ostatnie pytanie-lepiej dla mnie jak podam zarobki z 3 ostatnich miesięcy czy analogicznie wyciąg z konta?Jak to jest widziane w bankowości czy nie ma znaczenia?
  Pozdrawiam!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Standardowo konsultanci proponują wyciąg z 3 ostatnich miesięcy ale sam decydujesz i oba dokumenty są równie traktowane.
 159. Mariusz pisze:
  Proces kredytowy to parodia, uzyskanie karty trwa już dłużej niż miesiąc, ankieta połowa stycznia, konsultant i wysłanie dokumentow koniec stycznia, oczywiście niby wszystko ok, obecnie czekam…..już pół miesiąca w sumie to już nie wiem na co bo żadnych informacji zwrotnych nie wysyłają, czekają chyba ze odechce mi się karty……parodia nie bank, przeczucie mnie nie myliło uciekac przed nimi gdzie pieprz rośnie
 160. Ewa pisze:
  Citi(parodia)bank – wszelkie prawa do nazwy zastrzeżone 😉
  • Zizi pisze:
   Dokładnie, parodia. Wasza strona podaje nieprawdziwe informacje! Na stronie podana informacja, że 1200netto to minimum jednak to nie prawda, w rozmowie z konsultantem nawet wyższa kwota jest za mała!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zizi informacje prezentowane w artykule pochodzą ze strony banku oraz regulaminu promocji, który został przygotowany przez Bank.
  • Zizi pisze:
   Co z tego, że Wasze info pochodzi ze strony banku? W tym momencie powielacie tylko treści. Ja byłem osobiście świadkiem rozmowy gdy konsultant który dzwonił (był na głośnomówiącym) stwierdził, że kwota jest zbyt niska. Mało tego szybko się rozłączył jak usłyszał, że jest na głośnomówiącym. Ze swojego złożonego wniosku też mogę stwierdzić, że opis podany na stronie to jedno a wymagania banku to drugie! Mało tego, codziennie irytujące maile i sms-y by im podesłać dokumenty: „Kopia dowodu osobistego,
   • dokument potwierdzający wysokość wynagrodzenia:
   – w przypadku umowy o pracę: zaświadczenie o zarobkach (średnia z trzech ostatnich miesięcy) lub wyciągi z konta potwierdzające wpływ wynagrodzenia z trzech ostatnich miesięcy
   – w przypadku działalności: trzy miesięczna pełna historia z konta z którego płacone są składki na US i ZUS + KPIR narastająco od początku roku z podpisem księgowego.”
   Żądają 3 dokumentów: kopia dowodu, pełne wyciągi bankowe i kpir z podpisami.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Zizi, to jest karta kredytowa, bank powierza Ci niejako swoje pieniądze, więc musi sprawdzić Twoją historię kredytową i płatniczą.
 161. Zizi pisze:
  Cenzura działa, żadnego mojego komentarza nie ma na stronie bo się nie spodobał, mimo podania czystych faktów!
  • Zizi pisze:
   Miałem na myśli moje komentarze sprzed kilkunastu dni. Wasza strona podaje nieprawdziwe wymagania tak i do kwot minimalnych jak i do dokumentów!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zizi wszystkie informacje podane w artykule są zgodne z informacjami zawartymi w regulaminie promocji (lista dokumentów jako załącznik) oraz na stronie banku (informacje o dochodach). Nie wymyślę swoich własnych dokumentów i nie mogę narzucić mojej wizji dochodów – wszystko musi być zgodne z informacjami jakie przekazuje Bank.
  • Zizi pisze:
   Tyle tylko, że w rozmowie z konsultantem podane kwoty (rzekomo min. emerytura 1200zł)) są niezgodne z informacjami podanymi na stronie. Byłem świadkiem rozmowy (telefon miał włączoną opcję głośnomówiącą) i słyszałem osobiście jak wyższa kwota (niż minimalna) jest za niska, sic! Mało tego, konsultant z banku szybko się rozłączył tłumacząc, że „słyszy osoby trzecie” (tzn. mnie). Kontakt w sprawie karty nastąpił przed pełnym wypełnieniem wniosku. Po jego pełnym wypełnieniu brak kontaktu ze strony banku (do emerytki). Ja nie ufam bankom i nie odmawiam bycia świadkiem w rozmowach z „banksterami”. Przypomniało mi się, że z Citi wydzwaniali do mnie pod koniec ubiegłego roku za każdym razem „Pani” była ledwie co słyszalna i prosiłem aby zadzwoniła z innego telefonu albo w innym czasie. Ciągle było to samo, w końcu odpuścili sobie. Tak z perspektywy czasu … rozdają telefony a nie stać ich na zadzwonienie z porządnego telefonu? 😉
 162. Bartek pisze:
  Czy żeby spłacić pieniądze które mam na tej karcie to trzeba czekać na wyciąg czy jak to zrobic? mam obecnie około 300zł i chciałbym to spłacić z mojego konta 😉
  • Moniaki.pl pisze:
   To śmiało możesz już teraz spłacić kartę, nie czekając na wyciąg. 🙂 Wiesz jak to zrobić czy podpowiedzieć?
  • Bartek pisze:
   No własnie nie wiem 😀
  • Moniaki.pl pisze:
   Zaloguj się do bankowości online Citibanku, kliknij na „usługi i profil” i „zarządzenie kartami”. Tam będziesz miał „numer rachunku karty” i ze swojego konta w innym banku na ten numer przelewasz pieniądze i spłacasz kartę 🙂
 163. Jj pisze:
  Yeah, teraz pozostaje tylko cierpliwie czekać 🙂

  „Drogi Kliencie
  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy
  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody smartfonu Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB.
  Nagroda zostanie wysłana na adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od daty otrzymania tej wiadomości.
  Mamy nadzieję, że Karta Kredytowa Citibank oraz nagroda przyniosą Tobie wiele radości.
  Z poważaniem,
  Zespół Citi Handlowy”

  • Andrzej pisze:
   Również otrzymałem w Citi online taką wiadomość i tak jak Jj cierpliwie będę czekał ?.
  • Jj pisze:
   19.02 dostałem info, że warunki spełnione i nagroda przyznana.
   01.03 kurier z telefonem zapukał do drzwi.

   Dzięki Moniaki!

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Rewelacja – gratulujemy 🙂
 164. Marzena pisze:
  Citi(parodia)bank – uzyskanie karty zajmuje 5 tygodni
 165. Ryszard pisze:
  Witam cały etap uzyskania karty trwał dwa tygodnie,a dokładnie 15 dni.Pani Dominiko chciałbym otrzymać kilka informacji w sprawie zakupów kartą w ramach promocji smartfonu Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB.
  1.Opłata za czynsz i wodę w banku czy będzie w promocji ?
  2.Opłata za ubezpieczenie w PZU w kasie PZU ?
  3.Ubezpieczenie OC i mieszkania u Agenta Ubezpieczeń ?
  4.Tankowanie paliwa w samochodzie ? + przegląd w Stacji Diagnostycznej ?
  5.O zakupach w sklepach nie wspomnę 🙂
  6.Zakupy w internecie ? Jak to robić ? Pozdrawiam i oczekuję szczegółowych porad.
  • Moniaki.pl pisze:
   Ależ oczywiście Ryszardzie – jak dla Ciebie to udzielę każdej informacji 🙂 Aby spełnić warunki tej promocji NIE można:
   – robić przelewów z rachunku karty;
   – wypłacać pieniędzy kartą z bankomatu;
   – robić transakcji w punktach świadczących usługi gier losowych, hazardowych;
   – robić transakcji w urzędach pocztowych;
   – robić transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

   Odpowiadając więc na Twoje pytania:
   1. opłata za czynsz w banku – a w jakim banku chciałbyś to zrobić i czy będzie to płatność karta a nie przypadkiem przelew z karty?
   2. opłata za ubezpieczenie w PZU w kasie – tak jeżeli zapłacisz za ubezpieczenie kartą w terminalu;
   3. OC i mieszkanie u Agenta – będzie ok, ale płacimy kartą w terminalu;
   4. tankowanie, przegląd na stacji – tak, ale pamiętaj że płacimy kartą w terminalu;
   5. zakupy w sklepach – oczywiście
   6. zakupy w internecie – będą się liczyły, pamiętaj tylko że podczas wyboru płatności wybierasz „płatność kartą” i podajesz numer karty, datę jej ważności oraz kod ccv.

   Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam 🙂

  • Ryszard pisze:
   Dziękuję za informacje i pozdrawiam 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Proszę bardzo – w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam 🙂 Miłego wieczoru 😉
 166. Małgorzata pisze:
  Mija 6 tydzień od wysłania zgłoszenie a ja dalej nie mam karty, istny Citi/parodia/bank
 167. Robert pisze:
  Wnioskowałem o limit 4000 zł, według zapewnień 2 konsultantów dokumenty zostaną przygotowane na Taka kwotę, kurier przynosi umowę na limit na ponad 20 000 zł, oczywiście to stary numer Citi parodia banku. Do Pani od bloga proszę nie pisać że później mogę zmniejszyć limit, praktyka banku to zwykle naciąganie ludzi aby nabić sobie sprzedaż i liczenie że nie czytają umowy. Pomijam już oszustwo 2 konsultantow klamiacych w żywe o kwocie limitu. Sprawy tak nie zostawie, pójdzie zgłoszenie do odpowiednich instytucji
 168. Marzena pisze:
  Pani prowadzą bloga proszona jest o komentarz odnosnie kasowania wpisów mówiących o skandalicznych praktykach banku polegających na podkładaniu do podpisania umowy na 20 000 zł przy wniosku na 4000 zl i zapewnieniach konsultantów iż z taką kwotą czyli 4000 zł kurier przywiezie dokumenty. Jak nazwać taka praktykę banku???
  • Moniaki.pl pisze:
   Marzeno, a może Robercie bo widzę, że pytanie dotyczy tego samego. Widzę komentarz Roberta z godziny 12:30 i trafił on do spamu (niestety nie wiem dlaczego – działanie systemu nie jest zależne ode mnie) – komentarz teraz został przerzucony przeze mnie pod artykuł. Nie spotkałam się z tym, aby Bank praktykował takie działania – z promocji korzystało wielu naszych czytelników i nikt nigdy nie zgłaszał podobnych problemów. Ja osobiście nie byłam świadkiem rozmowy Roberta z konsultantem jak również nie widzę dokumentów, które otrzymał Robert – nie mogę więc zweryfikować sytuacji. Z uwagi na to nie mogę zająć stanowiska w tej sprawie ponieważ nie byłoby to obiektywne.

   Aby tę sytuację wyjaśnić należałoby odsłuchać rozmowę z konsultantem (ja tego zrobić nie mogę, ale Robert może o to poprosić) oraz porównać to z informacjami umieszczonymi na umowie. Ze swojej strony mogę zasygnalizować w Banku, że coś takiego mogło mieć miejsce (co pewnie było pomyłką/błędem – oczywiście poważnym i tu nie ma dla mnie wątpliwości) z prośbą o większą ostrożność.

  • Mateusz pisze:
   U mnie podobnie, miał być limit 5000zł (najmniejszy jaki można ustawić to podobno 4400zł) a kurier przyjeżdża i w umowie limit ponad 20tys. zł. Więc raczej nie jest to odosobniony przypadek. Na wiadomość z prośba o obniżenie limitu wysłaną przez system internetowy nie otrzymałem odpowiedzi. Po telefonie na infolinie (przy okazji aktywacji możliwości płatności w Internecie – usługa 3D Secure była nieaktywna) limit został zmniejszony od reki (mimo, że konsultantka mówiła o 4 dniach). A jak ktoś czeka długo na telefon po wypełnieniu formularza (ja czekałem 12 dni) to proponuję, napisać do Citi przez FB. Ja tak zrobiłem i oddzwonili po kilku godzinach i to dwie osoby z tą samą informacją, że wniosek został odrzucony z powodu braku zdolności kredytowej – po czym konsultantka poprawiła wniosek i wysłała ponownie i w następnym dniu okazało się, że zdolność jest. Gdybym nie napisał pytania na jakim etapie jest wniosek to zapewne nikt by nie zadzwonił, a powinni chociaż poinformować, że wniosek został odrzucony chociażby przez email/sms. Kartę w końcu otrzymałem, limit zmniejszyłem ale ogromny niesmak co do początkowej obsługi pozostaje.
  • Moniaki.pl pisze:
   Mateuszu dziękuję, za komentarz – tak jak wspominałam zasygnalizuję to w Banku.
 169. Samuel pisze:
  Citi parodia bank
 170. Bankowiec pisze:
  Podkładanie klientowi dokumentów to chyba próba oszustwa, co ja to władze Citi parodia banku????oraz nadzór bankowy?
 171. Bartek pisze:
  A ja przy próbie podłożenia dokumentów z limitem na 20 300 zł chociaż miał być limit 4400 zł /tak zapewniali konsultanci/ przeprosiłem grzecznie kuriera bo niewinny i posłałem bank z jego kartą tam gdzie jego miejsce czyli na drzewo. Oczywiście to przypadek/pomyłka o której nikt do tej pory nie słyszał …..a ziemia ze słońcem kręci się wokół księżyca……. Jest to ordynarna żeby nie powiedzieć chamska praktyka Citi parodia banku. Sprawa będzię zgłoszona do odpowiednich instytucji trzeba ukrucić bandyterkę psedobankowców.
  • Moniaki.pl pisze:
   Robert (Bartek, Saro, Marzeno i za każdą inną osobę, którą się podasz) już raz zgłosiłeś problem – przyjęłam go – tak jak wytłumaczyłam nie mam możliwości odsłuchania Twojej rozmowy z konsultantem dlatego nie mam pewności, że informacje które prezentujesz mają pokrycie w rzeczywistości. Niemniej tak jak napisałam – zgłoszę do Banku sygnał, że takie coś mogło się wydarzyć z prośbą o weryfikację. Mam propozycję – podaj swoje imię i nazwisko tak abym w banku mogła konkretnie powołać się na Twój przykład (jeżeli nie chcesz tu – śmiało przejdźmy na wiadomość prywatną). 🙂

   W momencie kiedy napisałam, że „nie słyszałam o podobnych przypadkach” mocno uaktywniłeś się pisząc w imieniu różnych osób. Naprawdę – zapraszam do napisania wiadomości mailowej, a nie spamowania artykułu informacjami, które wzbudzają spore wątpliwości.

 172. Sara pisze:
  Słusznie, trzeba w takiej sytuacji wysyłać na drzewo pseudobankowców, niech płacą za kuriera, papier, zapytania do BIK, itd.
  Po takim podłożeniu „pomyłkowo” przygotowanych dokumentów jeszcze mam ich prosić aby łaskawie zmniejszyli limit z absurdalnej kwoty 20 000 zł……..
 173. Zosia pisze:
  Przypadek/pomyłka to może być jak zamiast wody gazowanej w sklepie kupię wodę niegazowaną. Pytanie czy tu nie mamy jak można przypuszczać do czynienia z chamską próbą robienia sprzedaży……..
 174. Mariusz pisze:
  No tak – łatwo jest pisać prawie ten sam komentarz i podawać się jako kilka osób i krytykować coś z czego się nawet nie skorzystało – dziecinne 🙂 🙂 Prawda jest taka, że ja korzystałem z promocji wcześniejszej z telefonem LG – sprawnie założyłem kartę, a z dokumentami nie było żadnego problemu, limit 6000 w rozmowie i limit 6000 na umowie. Warunki pełniłem i telefon dostałem. Żona skorzystała z karty Citibanku żeby mieć bon do Biedronki – tak samo wszystko było ok, a ostatnio jak chciała zrezygnować z karty to dostała 10% zwrotu za zakupy – no dla niej to prawdziwa radość. A z tej promocji korzysta brat (sam mu poleciłem) i już ma kartę i nią płaci.
  Ja polecam bo skorzystałem ja i moja rodzina i wiem jak to działa. A jak się czegoś nie wie to można napisać do pani Dominiki i też zawsze pomoże.
 175. Marek pisze:
  Witam. Wiecie może jak spłacić kredyt ? Wykonuję po prostu przelew z mojego banku na rachunek mojej karty kredytowej na kwotę zadłużenia ? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wolę stwierdzenie spłacić kartę kredytową, a nie kredyt (mała różnica, ale jak ktoś zacznie łapać nas za słówka to będę się musiała tłumaczyć) 🙂 Więc kartę spłacasz dokładnie tak jak napisałeś i możesz spłacać ją po otrzymaniu wyciągu lub nawet przed jego otrzymaniem 🙂
 176. Marek pisze:
  Ok. Dzięki za odpowiedź 🙂
  Pozdrawiam
 177. Piotr pisze:
  Ja również polecam tę promocję. Sam skorzystałem z wcześniej i za friko dostałem LG 7 z którego właśnie napisałem ten komentarz
  • ewelina_drela pisze:
   Piotr, gratulacje!!! I dziękujemy za rekomendacje! Ta promocja faktycznie cieszy się sporym powodzeniem 🙂
 178. Heniek pisze:
  Witam pewnie nie doczytałem ale interesuje mnie to czy spłatę karty mogę zrobić ze swojego konta w innym banku bo rozumiem że jakieś tam konto jest przypisane do karty kredytowej i druga sprawa bo to dla mnie nie jest jasne do końca Chodzi o okres rozliczeniowy Przypuśćmy że mam taki od 1-03 do 30-03 i wyciąg dostaję na 31-03 to rozumiem że mam 26 dni na spłatę w okresie bez odsetkowym czy tak?
  I jeszcze jedno doczytałem i też nie wiem czy zrozumiałem do końca Tak jak piszesz można zrobić zakupy na 500 PLN np. w dniu 15-03 a np chciałbym tą kwotę spłacić już 20-03 i tu jest haczyk według mnie bo to by była nadpłata i mogą zwrócić kasę na konto wyjściowe i doliczyć prowizję za nadpłatę więc muszę poczekać do wyciągu…czy dobrze rozumuję?
  • ewelina_drela pisze:
   Heniek, okres bezodsetkowy to czas 26 dni od wystawienia wyciągu. Czyli jeśli wyciąg z karty kredytowej otrzymujesz 31.03 to masz 26 dni na spłatę.
   Jeśli chodzi o spłatę przed wyciągiem – teoretycznie można to zrobić. Jeśli kwota transakcji jest zaksięgowana i widzisz saldo na rachunku karty w bankowości internetowej to nie powinno być tam nadpłaty jeśli spłacisz wcześniej. Jeśli ta nadpłata nie przekracza 200 zł, wtedy nie ma dodatkowej opłaty, jednak jeśli będzie wynosić min. 200 zł – wówczas bank nalicza dodatkowe 20 zł za obsługę nadpłaty. Jednak najbezpieczniej jest poczekać na wyciąg i wtedy masz dokładną kwotę do spłaty i 26 dni bezodsetkowych. Oczywiście możesz spłacić kartę dokonując przelewu na rachunek karty ze swojego konta w innym banku. Numer rachunku karty znajdziesz na wyciągu albo w bankowości online.
 179. Ryszard pisze:
  Witam gdzie mogę znaleść nr.konta karty kredytowej aby wpłacić wydaną kwotę (zadłużenie).Przelwe z innej karty ?
  • ewelina_drela pisze:
   Aby odszukać numeru karty trzeba zalogować się do bankowości online, klikamy na „profil i usługi” dalej „zarządzanie kartami” i tam mamy numer rachunku karty 🙂
  • Ryszard pisze:
   Dziękuję Ewelinko 🙂
 180. Damian pisze:
  Witam. W poprzedniej promocji citi z JBL flip 3 udało mi się obejść robienie zakupów także od razu po otrzymaniu karty w jedną chwilę spełniłem warunki nie tracąc pieniędzy.

  Otóż mam kartę wielowalutową Revolut którą się doładowuje tak jak telefon. Za jej doładowanie płaci się kartą z naszego banku, czyli transakcja bezgotówkowa. Doładowujemy konto na 1500 zł, warunek promocji został spełniony a pieniądze które teraz są na naszym koncie Revolut możemy sobie przelać z powrotem na nasze bankowe konto lub płacić nimi za pomocą karty z Revolut 🙂

  nie ma za co 😀

 181. jj pisze:
  No więc dziś otrzymałem swoje Xiaomi Redmi 6A 😉
 182. Anna pisze:
  Niestety nikt z banku nie oddzwonił mimo iż na infolinii Pani deklarowała kontakt osoby odpowiedzialnej. Mail z prośbą o kontakt ze wskazanym kilkudniowym terminem też na nic się zdał. Wniosek wypełniony, wszelkie dane osobowe przekazane, a dalej cisza… Irytujące….
 183. Anna pisze:
  Wniosek złożyłam 2 tygodnie temu.
  • Heniek pisze:
   oj poczekaj jeszcze ja czekałem prawie miesiąc i już mam Sam list z kartą wysłano 25-02 a przyszedł 04-03 tak że spokojnie.
 184. Bartek pisze:
  Witam gdzie otrzymamy wiadomość że spełniliśmy wszystkie warunki i otrzymamy telefon?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po zalogowaniu do bankowości online w zakładce „wiadomości/kontakt”.
 185. Karol pisze:
  Właśnie wczoraj otrzymałem smartfon z tej promocji 😀 Gdzieś znalazłem do Was link, przeczytałem, założyłem kartę (faktycznie jest za 0 zł jak się zrobi wg opisu), spełniłem warunki i wczoraj był kurier ze smartfonem 😀 mega dzięki. Siostra ucieszy się z prezentu 😀 Pozdro!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Super!!! Gratulacje!!!
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Karolu, a może zechciałbyś utrzeć nosa niedowiarkom, którzy nas hejtują i przesłać swoje zdjęcia z odebranym telefonem jako dowód, że ta promocja działa? Nie ukrywam, że bardzo by nam taki dowód pomógł wypromować szerzej dobre wieści o tej promocji 🙂 W razie czego możecie pisać bezpośrednio do mnie na [email protected]
 186. Marcin pisze:
  Hej, Mam pytanie, czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa gwarancji na ten smartfon? Pytam ponieważ otrzymałem już ten telefon z banku, ale nie ma do niego żadnej karty gwarancyjnej , ani jakiegokolwiek dokumentu na podstawie którego można by ubiegać się o gwarancję.
  Pozdrawiam
  • Mateusz pisze:
   Według tego co jest w regulaminie to gwarancja jest na podstawie nr IMEI telefonu. Jak długo czekałeś na telefon od otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji (otrzymałem dziś wiadomość i chciałbym wiedzieć mniej więcej jak to wygląda w praktyce – ktoś pisał że około 10 dni, czy u Ciebie też mniej więcej tyle to trwało)?
 187. Marcin pisze:
  Powiem szczerze że nie otrzymałem żadnej wiadomości od banku że spełniłem warunki,ani na maila ani w powiadomieniach aplikacji banku, po prostu ni z tego ni z owego kurier przyjechał z telefonem. Wiem kiedy spełniłem warunki więc mogę powiedzieć że minęło jakieś 1,5 miesiąca zanim przyszedł smartfon.
 188. Marcin pisze:
  Nie, nie było. No ale liczy się że sprzęt jest?. Brak powiadomienia im wybaczam?
 189. Bartek pisze:
  Wydałem 1500zł ale też nie dostałem żadnej wiadomości
 190. Samuel pisze:
  Pewnie już gdzieś to było, więc sorry – bank twierdzi, że gwarancja na telefon jest na podstawie IMEI?
  Oznacza to,że bez dowodu zakupu, w razie czego, można podejść do jakiegoś MiStore i telefon ot tak zareklamować?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tak, to prawda. Gwarancja uwzględniana jest na podstawie numeru IMEI i nie potrzebujesz dowodu zakupu. Mówi o tym punkt 13. regulaminu promocji. Tutaj Cytat:

   Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta najlepiej kierować do firmy Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. przez stronę internetową ccsonline.pl bądź poprzez infolinię pod numerem 22 726 38 10

 191. Kamil pisze:
  Dzięki wielkie za info o promocji. Wszystko się zgadza z opisem. Telefon odebrałem dwa dni temu i jestem zadowolony. Brak jakichkolwiek opłat i xiaomi za free. Ogólnie i tak będę korzystał z karty bo fajne warunki (56 dni na spłatę zadłużenia na karcie), brak jakichkolwiek opłat byleby oddać w terminie kasiorkę i nie korzystać z bankomatów. Fajna stronka i jeszcze raz dzięki 😉 Pozdrawiam ze Szczecina
 192. Anna pisze:
  Czekam cierpliwie…od złożenia wniosku minął już miesiąc i nadal żadnego kontaktu ze strony banku. Możecie coś zaproponować w tej sytuacji…?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Anna, najprościej będzie po prostu zadzwonić na Infolinię banku i dopytać. To aż dziwne, że się nie odezwali.
 193. Bartek pisze:
  Wydałem już 1500zł ale nie dostałem wiadomości czy należy mi się telefon. Czy można to jakoś sprawdzić??
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bartek, z informacji od naszych czytelników wynika, że bank może w ogóle nie wysłać żadnej informacji i po prostu wysłać kuriera z telefonem 🙂 Zawsze możesz upewnić się na infolinii, ale jeśli spełniłeś warunki promocji, pozostaje Ci tylko cierpliwie czekać na kuriera.
 194. Janek pisze:
  Proszę o wyjaśnienie:
  Po zalogowaniu na konto i przejściu na moje finanse widnieje taki oto komunikat:
  Najbliższe zdarzenia 8 kwietnia 2019 – 30,00 zł wymagana kwota do zapłaty.
  Robiłem wszystko wg waszych cennych wskazówek aby nie ponosić zbędnych kosztów.
  Będę wdzięczny za odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Janek, czasami jest tak, że płatności kartą księgują si po kilku dniach. Czy spłacałeś wszystko zgodnie z wyciągiem z karty? Jeśli tak, nie powinno być doliczanych żadnych opłat dodatkowych. Jeśli masz naliczone dodatkowe opłaty, których nie powinno być, powinieneś się skontaktować z Infolinią. Oni też wyjaśnią Ci dokładnie za co jest ta kwota 30 zł.
 195. Janek pisze:
  Ewelina, dziękuję bardzo za informację☺
 196. Janek pisze:
  Ewelina, odp. Na twoje pyt.
  Kartą zacząłem płacić od 2.03, natomiast 11.03 częściowo spłaciłem zadłużenie. Wyciąg został wygenerowany 13.03.
  Z tego co wiem to mam 26 dni bez odsetek od daty wystawienia wyciągu . Faktycznie muszę zadzwonić do banku.
 197. Mariusz pisze:
  Witam. Na jaki okres jest podpisywana umowa o kartę kredytową?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Umowę zawierasz na czas nieoznaczony, możesz z niej zrezygnować po otrzymaniu nagrody.
 198. Andrzej pisze:
  Chcę skorzystać z promocji ale mam komornika
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No niestety, jesli masz komornika, to raczej bank nie przyzna Ci karty kredytowej.
 199. Sebastian pisze:
  Orientujesz sie czy przelanie kasy z tej karty na bukmachera zalicza płatności?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Te płatności są wykluczone. Niestety regulamin promocji mowi że transakcje szczególne, czyli min. Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
 200. Sebastian pisze:
  Ale normalnie moge nia placic za zakupy i splacac swoją kartą do 26 dni i wtedy nie poniose dodatkowych kosztów tak?
 201. Przemek pisze:
  Czy jest jakiś limit kwoty który muszę wykorzystać w miesiącu. Jeśli nie wykorzystam tej kwoty, to jaka bank pobiera opłatę
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Przemek, nie ma minimalnej kwoty którą trzeba wykonać każdego miesiąca. Karta będzie darmowa nawet jak jej nie będziesz używał (ale bez używania nie zdobędziesz nagrody)
 202. Przemek pisze:
  Czy jest możliwość rozratowania spłaty na jakiś okres wydanych pieniędzy. Np kupuję pralkę za 2000 zł i chce okres spłaty na 10 miesięcy. Czy jest taka możliwość, na jaki maksymalnie okres i jakie oprocentowanie
 203. Mirek pisze:
  Powiem tak: mam kartę kredytową w Citi i jestem bardzo zadowolony. Założyłem ją już ponad 10 lat temu jako osoba z działalnością gospodarczą.Przez pierwsze 2 lata płaciłem ani za posiadanie karty. Potem przynajmniej 2krotnie na moją prośbę, bank przedłużał mi darmowe korzystania z karty. Warunki są jak zwykle – wtedy był to obowiązek korzystania bezgotówkowego z karty. Nigdy nie korzystam z bankomatów, ale kartą wielokrotnie pomagała mi w sytuacjach kryzysowych. Wystarczy dokładnie czytać regulamin, i jesteśmy pozbawieni dodatkowych wydatków. Żałuję bardzo że nie mogę skorzystać z polecanej promocji. Na pewno bym skorzystał ?
 204. Lukasz pisze:
  Zastanawiam sie nad ta promocja ale mam dochod tylko 1600zl netto. Oplaca mi sie brac ta karte kredytowa, czy lepiej nie ryzykowac?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli będziesz z niej racjonalnie korzystał, czyli wydasz tylko tyle, ile jesteś w stanie spłacić, to nie masz się czego obawiać 🙂
 205. Norbert pisze:
  Ten REdmi 6A mozna nowy kupic za 299zł na allegro od cholery ich sprzedają
  wiec skąd ta cena z artykułu?
  jak chces z go sprzedać szybko to góra 250zl od ręki a 1500zl musisz wydać w 3 miesiące nie wiem czy gra warta świeczki
 206. Andrzej pisze:
  Ktoś pisał, że od powiadomienia banku , że spełniło się warunki, do otrzymania telefonu minęło 10 dni … chyba maja większy ruch lub zaczyna brakować telefonów … u mnie od powiadomienia do dzisiaj minęło prawie 3 tygodnie i … nic . Wiem, że mają dwa miesiące jednak …. 🙁
 207. Franciszek pisze:
  Promocja jak promocja, w każdym coś dziś dają, ale potem swoje i tak odbiorą, bo w tym kraju nie ma nic za darmo..!
  A czy to ten bank czy inny to i tak wszystkimi rządzą jedni i ci sami… Podobnie jak Lidlami, Biedronkami itd.
  A właścicielami wszystkich Banków Centralnych w Świecie i nie tylko Banków i tak są Rotszyldowie, którzy obecnie rządzą Polską.. Więc czy Ja będę w PKO, czy w Citibank to jeden diabeł 🙂
  Więc zapytam,- czy przechodząc z mBanku przeniesiecie debet w tej samej kwocie łącznie z jego zadłużeniem, czyli coś ala konsolidacyjny lub itp manewr.
  Wszelkie ubezpieczenia które mBank pobiera co miesiąc z przechodzonego świadczenia ZUS czyli moją rentę otrzymuje na konto. Czyli Ja przechodzę do was, a wy za zgodą załatwiacie z nimi formalności, przenosicie od nich do siebie mój debet na minusie i jestem u was kentem z debetem..
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Franciszek, to są już pytania do banku. Pewnie wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej, którą bank zweryfikuje podczas składania wniosku o debet.
 208. KK pisze:
  witam.
  nie polecam, szkoda czasu.
  chciałem tą kartę z telefonem, nawet bym korzystał z niej i akurat by się przydała.
  złożyłem wniosek, po 2-3 tygodniach oczekiwania na kontakt, po kilku mailach oraz po rozmowie na czacie i zagrożeniu, że rezygnuje jeżeli zaraz nie zadzwonią – ZADZWONILI, tłumaczenia się jakieś były, porozmawialiśmy, pani do moich zarobków (4000) dodała jeszcze żonę (nie pytała ile zarabia), następnie stwierdziła, że jest wstępna zgoda oraz abym dosłał PIT za ostatni rok oraz ksero dowodu osobistego.
  dosłałem.
  … i znowu nic się nie działo!!!!
  znowu rozmowa na czacie, zagrożenie że rezygnuję i już ktoś oddzwania – tu niestety informacja była taka, że niestety nie spełniam warunków i NIE DOSTANĘ KARTY (no i telefonu).
  trwało to ponad miesiąc, może półtora, SZKODA CZASU.
  a dokumenty moje i wszelkie dane zostały gdzieś w city banku lub kto wi gdzie jeszcze….
  żenada!!!
  • Franciszek pisze:
   Masz rację..!!! Szkoda czasu…! A twe dane po odmowie i tak trafiają do jednych i tych samych. Bo to banda Rotszyldów rządzi… i to nie od miesiąca, czy roku, ale od wieków… Bo wszystkie Banki Centralne na świecie to ich własność ..! Więc teraz gdzie byś nie poszła, to masz odmowę.. ! I to masz jak w Banku..!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Franciszek, nie zawsze 🙂 wszystko zależy od Twojej sytuacji finansowej. Jeśli bank nie ma pewności, że będziesz w stanie spłacić zobowiązanie, nie powierzy Ci swoich pieniędzy.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   KK, przykro mi, że tak się to skończyło. Jednak zgodnie z RODO możesz wystąpić do banku o usunięcie Twoich danych osobowych z ich baz.
 209. KK pisze:
  …dodam jeszcze, że pani z banku wiedziała o moich zakupach na raty itp, strasznie nalegała aby przenieść to wszystko do nich, że już mi przesyła pieniądze na spłatę wszystkiego, że będzie tylko jedna rata u nich, świetne warunki i w ogóle…
  ale ja nie chciałem, więc pewnie za mało by zarobili na mnie samą kartą?…

  pozdr KK

 210. Franciszek pisze:
  Pani Ewelino.
  Pani to chyba nie wierzy w to co pisze.. Ale rozumiem, taka praca i za to Pani płacą…
  Zresztą koleżanka tutak o nicku KK” opowiedziała, że szkoda czasu… A nóż znajdzie się głupi co kupi”.
  A ci co coś mają, to już w Bankach nie trzymają, a szczególnie obecne co się dzieje.
  Polecam zapoznać się z tematem, bo jak już Rotszyldowie sprzedają swe aktywa, nawet własne nieruchomości a Banki wciskają plastikowe bajery, którymi w razie W” to nawet sobie tyłka nie podetrze, to trzeba być totalnym naiwniakiem…
  Bo ani kartą, jak i smartphonem Pani nie zapłaci… A Żółte kamizelki nie bez powodu rozrabiają…
  https://www.bankier.pl/forum/temat_re-rothschildowie-sprzedaja-aktywa,30528569.html
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Panie Franciszku, na szczęście jeszcze żyjemy w wolnym kraju i każdy może decydować, gdzie trzymać swoje oszczędności tudzież z jakim bankiem i czy w ogóle – współpracować 🙂
 211. Konrad pisze:
  Witam,

  czy jeśli już dokonałem tych opłat za 1500 zł i spłaciłem zadłużenie (dziś 26.03.19) to do końca marca otrzymam informację że zostaje mi przyznany telefon?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak powinno być. Może się też zdarzyć (jak innym czytelnikom), że po prostu kurier z telefonem zapuka do drzwi bez uprzedzenia.
  • Mateusz pisze:
   Jeżeli spełniłeś warunki w marcu to wiadomość powinieneś otrzymać do końca kolejnego miesiąca czyli do końca kwietnia. W moim przypadku warunki spełnione były w lutym a wiadomość otrzymałem 8 marca (telefon jeszcze nie dotarł).
 212. Przemysław pisze:
  Witam. Mam dwa pytania odnośnie różnych Państwa promocji. Z tego co zrozumiałem, to w Biedronce jednorazowo można wydać maksymalnie 100 zł. Czy jest możliwość dokonania zakupu np za 150 zł i zapłacenia z karty 100zł a te 50 zł dopłacenia z własnej kieszeni? Drugie pytanie dotyczy promocji osoby polecanej. Czy jeśli jedna osoba korzysta np z promocji Biedronki i poleca znajomego, to on musi też skorzystać z promocji Biedronki, czy może wybrać promocję z telefonem?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Panie Przemysławie, odnośnie tego, jak można korzystać z bonów z Biedronki, wyjaśniamy to z Citibankiem. Nie ma żadnych ograniczeń w regulaminie, że można wydać max. 100 zł. Skoro premią jest 400 zł, to powinno nie być problemu z zakupem na 400 zł. Na ten moment ta promocja jest zakończona, więc już i tak nie ma jak polecić. A jeśli poleca Pan kartę kredytową w programie poleceń, to osoba polecana może skorzystać tylko z tego programu poleceń i już np. nie otrzyma telefonu Xiaomi. Te promocje nie łączą się ze sobą.
 213. Mateusz pisze:
  Przejdzie numer z zakupem czegoś no za kwote 2000, a później zwrot towaru?
  Płatność zaksięgowana xD
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Niestety, nie wlicza się do promocji płatność anulowana lub przypadek, kiedy zwracasz towar.
 214. dzon pisze:
  piszesz bzdury sam to reklamujesz a nie że banku nie stać na reklamę
  LAMUS
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Co Twoim zdaniem jest bzdurą? Poczytaj komentarze, to sam się przekonasz, czy działa czy nie 🙂
 215. Konrad pisze:
  Rozumiem że opłata kartą zaliczki w biurze podróży na przykład też się liczy? Bo nie znalazłem aby to kwalifikowało się do szczególnych transakcji?
 216. rafal pisze:
  witam obserwuję całe wydażenię czy jeta jakiś haczyk ,jęśli to głupie pytanię to sory ALe wszystko wskazuje że tak
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jedyny haczyk, jaki jest, to pilnowanie się podczas używania karty. Jeśli nie wydajesz więcej, niż jesteś w stanie spłacić, to nie ma żadnego haczyka.
 217. rafal pisze:
  wysłałem wiadomość na oficjalną stronę BANKU NIESTETY info że skrzynka jest pełna TO O CZYMŚ ŚWIADCZY czekam na jakiś komentarz
 218. Przemysław pisze:
  „Na ten moment ta promocja jest zakończona, więc już i tak nie ma jak polecić.” To jak mam rozumieć fakt, że kilka dni temu dzwoniono do mnie z Banku i oferowano właśnie taką promocję?
 219. Paweł pisze:
  A czy korzystajac z oddzialu w banku tez mozna skorzystac z tej promocji i otrzymac telefon czy tylko zgloszenie internetowe???
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej! Przeczytaj komentarze czytelników, wielu z nich otrzymało już telefony 🙂
 220. Andrzej pisze:
  Co jeśli w ostatnich latach miałem taką kartę ( promocja LG ) i zrezygnowałem z niej po otrzymaniu telefonu ? Czy mogę ponownie uczestniczyć w promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Andrzej, jeśli to było przed 1 czerwca 2015 roku to jak najbardziej możesz 🙂
 221. Andrzej pisze:
  Inne pytanie : skąd będę wiedział, że bank wysłał kuriera z telefonem ? Info, że spełniłem warunki otrzymałem i czekać mam do końca maja na fonka, lecz jeżeli już go wysłali a on zaginął … (tak zdażają się takie przypadki), to dopiero po 31 maja mogę reklamować , że bank nie dotrzymał terminu …. 🙁 Czy macie jakieś możliwości potwierdzenia, że wysyłają telefon … ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No niestety. Teoretycznie powinieneś dostać informację, że kurier został wysłany. Jeśli nie – ja poczekałabym jeszcze tydzień i zadzwoniła na Infolinię, żeby dopytać o to, kiedy możesz się spodziewać. Przypuszczam, że dostaniesz telefon już na dniach 🙂
  • Andrzej 2 pisze:
   Zgodnie z regulaminem mieli czas do końca marca aby mnie poinformować o spełnieniu warunków (zrobili to 8 marca), więc teraz mają czas do końca maja abym otrzymał telefon, więc wszystko OK. Zastanawiam się tylko, że nie ma potwierdzenia, że wysłali telefon np. 20 marca a on nie dotrze a ja będę mógł reklamować dopiero po ostatnim dniu maja. Cały czas korzystam bardzo aktywnie z karty i może to jest dla mnie nie korzystne : bank myśli – gość aktywnie korzysta ale może tylko do otrzymania telefonu, gdy jemu wyślemy może zrezygnować więc nie wysyłajmy do końca maja … Jeżeli tak myślą robią błąd – fajniasto się płaci tą Ich karta, a zwłoka tylko mnie może zniechęcić … 🙁
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Andrzej, zapewniam, że tak nie myślą. Ja myślę, że ten telefon po prostu przyjdzie. Zawsze możesz napisać maila do nich z pytaniem poprzez bankowość internetową 🙂 Odpowiadają.
  • Mateusz pisze:
   Ja też otrzymałem wiadomość 8 marca i czekam na telefon – regulaminowo powinni wysłać do 7 maja liczę jednak, że wyślą wcześniej. W lutym wysyłali szybciej a teraz ich trochę przystawiło.
  • Andrzej 2 pisze:
   Mateuszu – więc czekamy obaj – proponuję wrzucić tutaj info kiedy otrzymasz telefon : Ty lub ja – porównamy daty (i odległość od banku … hi hi hi). Dzisiaj jest 2 kwietnia i nie ma fonka… 🙁
  • Mateusz pisze:
   Andrzeju do mnie telefon dziś (10-04-2019) dotarł.
  • Andrzej 2 pisze:
   Mateuszu – byłeś szybszy o jeden dzień, gdyż i do mnie dotarł fonik dzisiaj – kurierem. Telefon cały i zdrowy choć zapakowany jedynie w foliowa torebkę – ale widać, że kurier (osobówką) ma tylko takie „lekkie” paczki. Fonik działa i jest czarny (taki chciałem, (chociaż wątpiłem, że otrzymam 🙂 ) Czyli od powiadomienie 8 marca do otrzymania minęło : 1 miesiąc i 3 dni.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Super!! Gratulacje!
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Andrzej, Mateusz, a może chcielibyście utrzeć nosa niedowiarkom, którzy nas hejtują i przesłać swoje zdjęcia z odebranym telefonem jako dowód, że ta promocja działa? Nie ukrywam, że bardzo by nam taki dowód pomógł wypromować szerzej dobre wieści o tej promocji 🙂 W razie czego możecie pisać bezpośrednio do mnie na [email protected]
  • Andrzej 2 pisze:
   Cyt.:”swoje zdjęcia z odebranym telefonem ” – raczej nie prześlę, ponieważ szkoda telefonu – obiektyw raczej nie wytrzymałby „obrazu mojej mordki” … a niedowiarki byli, są i będą, z mojej strony mogę tylko potwierdzić, że nie poniosłem żadnych kosztów a karta płace od wielu lat (ca – brak opłat za prowadzenie konta pod warunkiem JEDNEJ płatności kartą) więc cały czas płacę citi a z drugieg konta tylko spłacam niniejszą kartę.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Oj myślę, że jesteś dla siebie zbyt surowy Andrzeju 🙂 Jestem pewien, że fotka wyszłaby świetnie 🙂 Ale oczywiście szanuję i nie naciskam 🙂 Udanego dnia!
 222. Andrzej pisze:
  Wydawało by się to rajem i jest to do rozważenia, W praktyce mam stos telefonów, w tym Sony. To nie jest tak, że się nic nie daje, dochód, i kupowanie, przez 3 miesiące, a później z reguły też. Ale to może oznaczać opłaty w innym banku. Wypłaty są dokuczliwe, mnie męczy choćby złotówka przy WPŁACIE w bankomacie do mojego banku, nie jednego.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ale dlaczego masz robić wypłaty? Tą kartą płacisz jedynie za zakupy, które i tak byś zrobił, a potem po prostu uzupełniasz limit i tyle.
 223. Jan Oszczędny pisze:
  Prośba o objektywne przedstawienienie NEGATYWNYCH cech tej karty – oraz informacje na czym bank zarabia – ZWŁASZCZA niewspółmierni dużo w stosunku do innych wydawców kart – a są to GIGANTYCZNE koszty przewalutowania prawie 6% – jak zapłacisz tą kartą za krótki pobyt w hotelu lub wynajem sa,mochodu w europie 200EUR to prowizja citibanku wyniesie 60 zł – jak kupisz telewizor np. za 2500 zł bo 65cali bo ci suę spodobał i po miesiącu skorzystasz z „Komfortowych rat” prowizja citi „za ich obsługę” wyniesie 300 pln !!! – ta karta jest dobra pod warunkiem że jest to Twoja karta REZERWOWA – i zalecane jest z niej NIGDY nie korzystać – podobnie jak całej oferty citibanku – bo we wszystkich hich produkach jest cała masa tego typu opłat np. za wysyłanie sms ów po każdej transakcji chce 9 zł miesięcznie – a jak nie korzystam z tej opcji to i tak dostaje SMS-a że moge zrtealizowaną płatność np.: 108,26 zł rozłożyć na „Komfortowe raty”
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Janie Oszczędny, bank na karcie kredytowej powierza Ci swoje pieniądze. Jeśli kupujesz telewizor, którego nie jesteś w stanie spłacić w okresie bezodsetkowym, to jasne jest, że bank naliczy dodatkowe opłaty, jak za każdy kredyt rozłożony na raty. W takiej sytuacji lepiej wziąć taki telewizor na raty 0% w sklepie, a karty kredytowej używać TYLKO do takiej wysokości, jaką jesteś w stanie spłacić jednorazowo w ciągu okresu bezodsetkowego. Wówczas nie tracisz. W artykule znajdziesz wszystkie wskazówki co do tego, jak unikać ewentualnych opłat, a dodatkowe opcje zawsze możesz wyłączyć 🙂
 224. Krzysztof pisze:
  Czy można taką kartę z promocją założyć w banku , nie przez internet ?? nie mam zaufania do internetu ?
 225. Dariusz pisze:
  Czy to prawda z tym telefonem
 226. Karol pisze:
  Hmmm….
  Za rok 2018 osiągnąłem w/g PIT-37 86 200 brutto przychodu.
  City Bank odmówił mi wydania karty.
 227. Pawełek pisze:
  Cześć,
  mam 2 pytania:
  1. Często w komentarzach pojawia się płatność kartą za pomocą podania kodu CCV…a czy nie można tych 1500zł za różne rzeczy płacąc zbliżeniowo oraz za pomocą PIN?
  2. Skoro nie mamy konta do tej karty, to jakie są bezprowizyjne sposoby na spłacenie karty?

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej możesz płacić tradycyjnie w sklepie, wówczas powinieneś podać kod PIN 🙂 Na umowie karty masz podany numer rachunku karty. Robisz przelew na ten rachunek ze swojego konta i gotowe 🙂
 228. Bartek pisze:
  Czyli bank daje za darmo telefon i kartę którą można od razu zamknąć?
  Bardziej się opłaca tylko dać za darmo telefon, bo nawet same operacje założenia i zamknięcia karty to koszt dla banku. Dane osobowe też są mniej warte niż cena jaką płąci bank za te telefony. Taki bank przynosiłby same starty.

  Kto daje, ten zabiera dużo więcej i bank wie o tym milion razy lepiej ode mnie.

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bartek, wydaje mi się, że bank dobrze przekalkulował sobie wartość założenia i zamknięcia karty oraz wartość danych osobowych. Widocznie dla banku Twoje dane są warte więcej, niż myślisz 🙂 Oczywiście, jeśli ktoś posługuje się kartą nieodpowiedzialnie i nie spłaca zadłużenia – to bank pobiera odsetki. Jeśli używasz karty mądrze, bank Ci niczego nie zabierze.
 229. Ludwik pisze:
  nie mam małe karty do bankomatu nigdy nie korzystałem z usług Citibank Jestem zainteresowany posiadaczem takiej karty
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ludwik, musisz wypełnić formularz i złożyć wniosek. Cały proces jest dokładnie opisany 🙂
 230. jolanta pisze:
  zaczęłam składać wniosek online.
  wywaliło mnie ze strony w ostatnim punkcie „dokumenty” – w trakcie przeglądania i akceptacji kolejnych wniosków.
  – jak wrócić do punktu gdzie nie wywaliło ?
  – czy mam zacząć cały proces od nowa ?
  – co robić ?
  proszę o pomoc, pozdrawiam
 231. Patryk pisze:
  Witam. Czy płatność za ubezpieczenie samochodu przy pomocy kodu cvt jest zaliczana do tej promocji w której muszę w ciągu 3 miesięcy wpłacić kwotę 1500 zł??
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli to płatność kartą w Internecie, to jak najbardziej powinno być zaliczone.
 232. jolanta pisze:
  witam,
  zaczęłam składać wniosek online.
  wywaliło mnie ze strony w ostatnim punkcie “dokumenty” – w trakcie przeglądania i akceptacji kolejnych wniosków.
  mam już jakiś numer przysłany sms’em …
  – jak wrócić do punktu gdzie nie wywaliło ?
  – czy mam zacząć cały proces od nowa ?
  – co robić ?
  proszę o pomoc, pozdrawiam
 233. jolanta pisze:
  Pani Ewelino – to działa ! dziękuję
 234. jolanta pisze:
  Pani Ewelino – to działa ! dziękuję
 235. Bartek pisze:
  Witam gdzie oddajemy telefon jak jest jeszcze na gwarancji i się zepsuje?
 236. Danuta pisze:
  Dla zainteresowanych. Wczoraj czyli 10 kwietnia kurier dostarczył mi smartfon Xiaomi. Informacja o spełnieniu warunków do otrzymania prezentu 8 marzec. Miesiąc czekania dla niecierpliwych to bardzo długo jednak wszystko zgodnie z regulaminowymi terminami. Szkoda tylko, że wartość rynkowa towaru znacznie już zmalała a o internetowej nawet nie wspomnę. O niebo lepiej wyglądała sytuacja gdy bank oferował LG K8. Kwota z tego co pamiętam do wydania dwa razy większa. Jednak prezent dostarczono bardzo szybko po spełnieniu warunków (wydaniu odpowiedniej sumy) a nie w określonym czasie po informacji, że spełniliśmy wymagane warunki do otrzymania nagrody. Niemniej to bardzo miłe uczucie dostać taki prezent 🙂 Szczerze polecam skorzystać każdemu. Ja z pewnością w przyszłości jeśli będę mogła skorzystam z podobnej promocji tego banku. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Danuta, dzięki za tę odpowiedź. 🙂 Gratulacje! A może chciałabyś przysłać nam swoje zdjęcie z otrzymanym telefonem, żeby pokazać innym czytelnikom, że ta promocja naprawdę działa? Jeśli miałabyś ochotę, byłoby super 🙂
 237. Konrad pisze:
  Ej co się dzieje?

  Dostałem maila od [email protected]

  od minimalna kwota spłaty: 0.00PLN
  całkowita kwota do spłaty: -766.06PLN

  O co chodzi? Spłat dokonywałem od razu :/

 238. Angel pisze:
  Szkoda się rozpisywać..
  Próbowałem skorzystac z promocji z telefonem LG..
  „konsultanci” (chyba z kosmosu) dzwoniąc nie mogli zrozumieć że mogę wysłać potwierdzenie stałych wpływów na konto przez screena z przelewu na konto wypłaty. Gdy juz zadzwonił ktos kumaty to miałem dość na tłumacznie „jak krowie na rowie” i zrezygnowałem..
  Ci konsultanci to pewnie jak na infoliniach agencji ubezpieczeniowych, pseudospecjaliści….
  Wszystko załatwisz na infolinii i podpiszesz umowe przed kurierem a jak przychodzi do postawowych pytan to uslyszałem, że muszę mieć zaswiadczenie o zarobkach.
  Tłumaczyłem sierocie , że mam odcinki wypłat i wg nich podaję kwoty z ostatnich miesięcy a „specjalista” swoje. I tak wkoło…
  Kupiłem nowy telefon w sklepie na raty…
  Jak traficie na dobre raty i na pewno nie w tym banku, to odsetki beda takie jak przy spłacie promowanej karty za zakupy przez kilka miesięcy. Kto umie liczyc liczy swoje…
  A tak na prawde to odsetek miałem za zakup telefonu rzeczyiiscie mniej niż za min zakupy tą karta odsetek od kwoty 1500zł.
  Pozdrawiam zdrowo myslących i cieszących się z wolności wyboru ..
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Wszędzie można trafić na niekompetentnych pracowników, na infolinii, w okienku czy w sklepie. Bank ma też swoje procedury, w końcu powierza Ci swoje pieniądze.
 239. Adam pisze:
  Potwierdzam – promocja działa. Wszystko poszło jak w opisie tego artykułu (etapy). Na początku lutego zgłosiłem akces przez link na Waszej stronie, oddzwoniła konsultantka, po paru dniach umowę podpisałem w obecności kuriera. Potem dotarła karta (jedyna przeszkoda [niewielka] na samym początku to telefoniczny kontakt z Citi, żeby aktywowali usługę 3D-secure – dla płatności internetowych, ale „dali radę” 😉 ). Po wykonaniu transakcji na kwotę powyżej 1500 zł (łączna kwota transakcji wykonanych , nie 1 transakcja) przyszło potwierdzenie (początek marca) o spełnieniu warunków promocji. Sam telefon dotarł przedwczoraj (10.04). Termin 60 dni od spełnienia warunków do przekazania telefonu został więc znacznie skrócony.
  Można narzekać, że nie można było wybrać koloru (dotarł czarny – OK), albo, że klasa telefonu średnia (ale za to błysk w oczach 10-letniej córki, która będzie jego użytkownikiem – bezcenny) – no ale w końcu poza minimalnym „wysiłkiem” z mojej strony (przeczytanie artykułu, następnie regulaminu, wypełnienie formularza, potem umowy i jej podpisanie, wykonanie 1 rozmowy z CITI i odebranie telefonu, też z rąk kuriera) niczego innego ode mnie to nie wymagało.
  Dziwię się więc wszystkim komentarzom typu „lepiej kupić telefon na allegro za 400 zł” – po co? No chyba, że ktoś w życiu używa tylko gotówki, nie płaci za nic kartą itp. Bo przecież „uzbieranie” wydanej łącznej kwoty 1500 zł w ciągu 3 miesięcy nie stanowi żadnego problemu dla człowieka korzystającego z operacji bezgotówkowych (nawet przy płaceniu gotówką od czasu do czasu).
  Z czystym sumieniem polecam.
  A karta kredytowa? Mogę już dziś rozwiązać umowę 🙂 ale poczekam, bo Citi ma czasem ciekawe promocje (chociażby przedsprzedaż biletów na różne wydarzenia, koncerty itp.).
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Adam, dzięki za ten komentarz 🙂 Fantastycznie, że wszystko tak szybko i sprawnie poszło 🙂 Gratulacje!!!
  • tomek pisze:
   ok ile gotowki wydales a ile musiales oddac tego juz nie napisales😂czyzby okazalo sie ze musiales od tej kwoty oddac tyle ile kosztuje telefon bo tak pieknie napisales .
   jezeli trzeba wydac 1500zl aby dostac telefon i oddac tylko 1500zl to kazdy moze zrobic myka wydac i zaraz oddac dostanie tel. a potem zlikwidowac karte .
   bank i to przewidzial.
   wiec odpowiec ile wydales a ile wiecej oddac musiales zeby ten tel. dostac ZA DARMO
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tomek, właśnie taki myk możesz zrobić. Wydać 1500, potem zwrócić 1500, ani grosza więcej i zamknąć kartę. Na tym to właśnie polega.
 240. lucek pisze:
  internet juz zawalony na Xiaomi Redmi 6A dwa słynne portale już maja bogate tablice ogłószeń nówek telefonów takie dziadostwo ze wszyscy biora za darmo zeby sprzedac
 241. Andrzej2 pisze:
  Ponieważ bank wypełnił obietnicę – telefon jest OK, siostra także złoży wniosek (jak i ja także Ona z linka z Waszej strony – to podziękowanie dla Was za to, że Wam się chce… 🙂 . Mam nadzieję, że bank nadal kontynuuje promocję.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Andrzej, super wiadomość! Dzięki!!! Promocja trwa do 24 kwietnia, jeszcze jest czas 🙂
  • Andrzej2 pisze:
   Odpowiadam sam/sobie – bank wypełnił obietnicę. Siostra w tydzień po spełnieniu warunków otrzymała smsa od firmy kurierskiej i w piątek kurier przywiózł telefon. Bank OK
 242. Moniaki.pl - Ewelina pisze:
  Michał, dzięki :)! Prostując, nie mam w tym żadnego interesu, po prostu ważne dla nas jest, żeby czytelnicy nie mieli wątpliwości co do promocji. Staramy się więc odpowiadać na wszystkie komentarze. Powodzenia w zdobywaniu telefonu!! I sprzedawaniu go 🙂
 243. Greenman pisze:
  A zapytam moze tak co sie stanie jesli kwote kredytu (zadluzenia ) splace w terminie oczywiscie z innego konta..Np BGZ
  Da sie tak wogole?
  Nigdzie nie wyczytalem tego
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jasne, że możesz. Na umowie karty masz przypisany do niej numer konta. Robisz przelew na to konto i karta się spłaca 🙂
 244. Adam pisze:
  Jak można wrócić do zapisanego wniosku
 245. tomek pisze:
  zadna karta kredytowa nie jest platNa dostajemy ja a za jej uzywanie juz placimy w postaci odsetek z wydanych pieniedzy

  kazda karta kredytowa nie debetowa do konta kosztuje nawet jezeli jej nie uzywamy wystarczy poczytac regolamin.
  i z pozoru darmowa karta nie jest darmowa.
  ja mialem taka karte i sie zdziwilem jak po roku przyszlo upomnienie ze mam 230zl zaplacic za karte ktorej nie uzywam . utrzymanie konta na ktorym lezy ta gotowka niestety kosztuje.

  telefon za darmo co za bzdury !!!! wystatczy zainteresowac sie ile musimy wydac kasy z tej karty w skali roku i ile odsetek trzeba oddac i moze sie okazac ze oddamy tyle odsetek ze kulimy 2 takie telefony a juz przynajmniej jeden.
  dla czego wiec bank nie da na tych samych warunkach smartfona o wartosci 1-2 albo i 3 tys.zl.
  bo to sie bankowi nie oplaca bo sie nie zwruoci.
  Opisujesz pieknie i ladnie widac ze dobrze temat znasz wiec odpowiec ile musimy wydac w skali roku aby ten smartfon byl jak to mowisz za darmo a ile oddac trzeba ?
  i jak dlugo trzeba ta karte miec?

 246. jan pisze:
  Do Dominiki
  wydajac 1500zl bedzie musial oddac 1600 wiec 100zl wiecej czyli 1/5 warfosci talefonu
  wydajac taka sume co miesiac w skali roku odda 1200zl wiecej czyli kupi 2 i pol takiego telefonu.
  zapominasz ze to karta KREDYTOWA a kredyt = odsetki.
  taki tel. mozna kulic za gotowke i nie konoecznie przez internet i tez mam gwarancje
  na internecie tylko glopi kupuje od sprzedawcy ktory ma negatywne opinie wystarczy przed zakupem zadzwonic i sie zorietowac od kogo kupujemy.
  karta Kredytpwa nie jest niczym innym jak kredytem a kredyt to odsetki.
  bawet jak karty nie uzywasz to placisz za utrzymanie konta co miesiac.
  w zaleznosci od banku jest to od 100zl do az 300zl w skali roku wiec tak czy tak lepiej kupic za gotowke niz pchac sie w karty kredytowe.

  kazda karta kredytowa oznacza to ze w banku jest odchaczone w taki sposob ze masz kredyt.
  mialem problem z kredytem hipotecznym poniewaz widniala na mnie karta kredytowa i niestety musialem ja zlikwidowac aby kredyt dostac – karta kredytowa uwzgledniana jest w zdolnosci kredytowej.
  lepszym rozwiazaniem jest za kazdym razem starac sie o jakis kredyt np . na lodowke lub telewizor niz miec taka karte bo po splacie kredytu nabijamy sobie punkty pozytywne w bankach i latwiej jest puzniej o kredyt a z karty nie mamy nic.

  ja mialem taka karte i w ciagu 3 lat 2 razy musialem jej uzyc nie biegajac do banku po kredyt jest to wygodne a za wygode i prestiz posiadania takiej karty trzeba placic

  • Zbigniew pisze:
   Dziwię się że w 21-pierwszym wieku są jeszcze ludzie tacy jak ty drogi Janie. Trzeba być skończonym idiotą, żeby płacić bankom za obsługę konta, kartę kredytową, debetową .Do twojej wiadomośći są jeszcze banki, które robią to za darmo. A odnośnie karty kredytowej, to masz 56-dniowy okres spłaty bez żadnych ODSETEK. Trzeba po prostu mądrze korzystać z tego co dają ci za darmo.
 247. wojtus pisze:
  Michal czytam co piszesz i az sie tobie dziwie po wlasnie ci pisowcy o ktorych sie wyrazasz nie komentuja natomiast to ci co za POlitykami stoja wlasnie maja takie myslenie .
  bo jak wiadomo POlityczni maja klapki na oczach i to co tyczy ich przypisuja pisowca bo tak jest najlatwiej.
  brawo ty POlityku😂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Panowie, to nie jest portal polityczny, ani nawet społeczno-obyczajowy. Bez znaczenia są opcje polityczne, w Moniakach respektujemy wolność wypowiedzi wszystkich. Jednak wolelibyśmy unikać politycznych potyczek, zwłaszcza jeśli nie są związane z promocjami bankowymi 🙂
 248. Adam pisze:
  Dzien dobry
  Dzis dotarl do mnie kurier z umowa i cos mi tu nie pasuje
  Miala byc umowa o karte a dostalem papiery na kredyt konsumencki.
  I z tych papierkow wynika ze zamiast 0 kosztow jest prowicja za kredyt?
  O co w tym chodzi?
  • Wieloletni klient banków pisze:
   Przyjechał do Ciebie kurier w pierwszy dzień św Wielkanocnych? Przegoń go, to jakiś przebieraniec jest! Idż i pogoń dziada!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To w takim razie faktycznie coś jest nie tak. Bank musiał popełnić błąd. Powinieneś otrzymać umowę o kartę i dokumenty z tym związane. Niczego innego raczej nie podpisuj, zadzwoń na Infolinię i sprawdź, gdzie popełnili błąd. To się zdarza. Rzadko, ale jednak.
  • Andrzej 2 pisze:
   U mnie to było coś w rodzaju „FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZACY KREDYTU KONSUMENCKIEGO
   KARTA KREDYTOWA SIMPLICITY” – tak miałem w otrzymanej wiadomości jeszcze na początku w pdfie na stronie 7 z 66. Dokumenty mam w domu więc teraz nie sprawdzę.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Karta kredytowa jest rodzajem kredytu konsumenckiego, ale nie powinno być tam żadnych opłat ani prowizji.
 249. Waldek pisze:
  Dzień dobry,
  Chciałem skorzystać z promocji ale utknąłem na poziomie akceptacji dokumentów. Otóż w jednym z nich mam oznaczoną opcję użycia CitiAlert – odpłatną. Nie mam pojęcia jak wyedytować ten dokument by odmówić zgody. Da się coś z tym zrobić?
  Pozdrawiam i Wesołych Świąt!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jasne, zaznaczasz podczas rozmowy z konsultantem, że rezygnujesz z tej opcji.
 250. Marek pisze:
  Ludzie banki ( pejsy) jeszcze nigdy nikomu nie dały nic za darmo, to zwyczajne wabienie ludzi żeby jeszcze było czym a tu jakiś siajomi sromi sory ale moje dane osobowe są więcej warte jak ten złom. Nie bądźcie naiwni!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ale nikt nie zmusza Cię do podawania swoich danych, jeśli nie chcesz, po protu tego nie robisz. Tu jest to propozycja. Poczytaj opinie użytkowników, którzy jednak otrzymali telefon za darmo, nie dokłądając do tego nawet jednego grosza 🙂
 251. Wieloletni klient banków pisze:
  Po tylu latach krojenia nas przez banki-są jeszcze jacyś naiwni ludzie, którzy wierzą, że coś jest za darmo? Mam nadzieję, że nie. Podpisując umowę wyrażacie zgodę na marketing drogą telefoniczną i mailową-czytaj: od rana do zmierzchu będziesz atakowany telefonami i mailami. W końcu kupisz cudowne garnki za 6000PLN, lub odmładzający piling za 250PLN. Po ofercie karty kredytowej dostaniesz kolejną: na samochód, na remont, hipoteczny-(by Cię zcementować z Bankiem na 20 lat), na prezenty świąteczne itp.
  1. Mózgi od psychomanipulacji wiedzą, że jeżeli dałeś się nabrać na darmowy telefon, tym bardziej kupią Cię czymś innym.
  2. Ty płacisz kartą-a bank pobiera opłatę od sprzedawcy za płatność, następnie sprzedawca podnosi koszty towarów, bo musi sobie zrekompensować wydatki za przyjmowanie płatności kartą.Pytanie: KTO FINALNIE ZAPŁACIŁ ZA PŁATNOŚĆ KARTĄ?
  Nie piszę tego, by komuś ubliżać, ale po to, by Was uchronić.
  Mam jeszcze 2 uwagi:
  1. Do Pani Dominiki: W jakim celu tak mocno się Pani angażuje w tą dyskusję już od ponad 3 miesięcy?
  2. Do tych, którzy piszą „dam telefon dziecku a ja będę miał kartę-super jest ta promocja”. – masz rację daj dziecku smartphona, a ono też na starość da Ci jakąś zabawkę, żebyś sam się sobą zajął.
  Tym „czarnym” akcentem kończę i życzę wszystkim roztropności.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ech, kliencie, cóż za straszne czarnowidztwo. Po pierwsze, bez względu na to, czy płacisz kartą, czy nie, ceny w sklepach są takie same. Po drugie, wszystkie zgody marketingowe możesz cofnąć po odebraniu nagrody. Po trzecie, możesz nie dobierać telefonu. Po czwarte, to, czy decydujesz się na kolejny produkt banku i na jakich warunkach to już Twoja decyzja. Z doświadczenia czytelników i własnego wiemy, że wystarczą dwa tygodnie na zgarnięcie nagrody i zamknięcie karty.

   A jeśli o mnie chodzi – angażuję się, bo to ważne, by ludzie wiedzieli jak korzystać z usług banków tak, żeby nie dopłacać za to, a może jeszcze zarobić i obalać mity pt. „nikt jeszcze niczego od banków nie dostał”. Ja sama brałam udział w wielu promocjach bankowych i zgarnęłam na tym niezłą kasę – nie dopłacając ani złotówki.
   Poza tym – każdy sam podejmuje decyzje z jakiego banku korzystać, czy w ogóle korzystać i dlaczego z tego, a nie innego. Tę wolność sobie cenimy 🙂

 252. Grzegorz pisze:
  Dostałem odmowę otrzymania karty premiowanej smartfonem mimo że zapewniano mnie o spełnieniu warunków. W oddziale banku dostałem kartę bez problemów tyle że bez premii. Ot banksterska udcziwość.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Grzegorz, ja bym zgłosiła reklamację takiego produktu. No chyba, że bardziej zależy Ci na karcie niż na promocji.
 253. Konrad pisze:
  Ok telefon dostałem ale co jest podstawą gwarancji?Wydaje mi się że nic nie dostałem – jest telefon, ładowarka, parę stron książeczki zawierajacej mini instrukcję i tyle. Jeśli komuś sprzedam telefon i po jakimś czasie się zepsuje to do kogo ta osoba ma zgłaszać reklamacje? Bo mi się wydaje że to nie będzie takie proste skoro telefon dostałem ja i w systemie jest najprawdopodobniej moje nazwisko to nie wiem czy obcej osobie od tak bez problemu naprawią telefon.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Podstawą reklamacji jest numer IMEI telefonu, na tej podstawie zgłasza się reklamację na stronie Xiaomi.
 254. Marcin pisze:
  Naprawdę Ludzie Kochani chcecie sobie robić problemy dla najtańszego budżetowego „smartfona” który nowy kosztuje 350zł?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ale jakie to problemy? Jeśli stosujesz się do instrukcji, to nie ma żadnego problemu.
 255. Adam pisze:
  Czy dobrze się doczytałem, że w ciągu 3 miesięcy trzeba dokonać zakupów kartą za 1500 zł?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dokładnie tak, w ciągu 3 miesięcy musisz dokonać zakupów na łączną kwotę 1500 zł ( jeden większy zakup lub mnóstwo mniejszych).
 256. stefan pisze:
  To już łatwiej go kupić w MediaExpert za 349 z darmową dostawą
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kupić można zawsze, ale jeśli możesz dostać za darmo. to po co wydawać te 349 zł?
 257. Wieloletni klient banków pisze:
  Droga Pani Moniakowa, tak często się Pani mija z prawdą, że aż przykro to czytać.Ja nie mam w tym co piszę żadnego interesu a Pani wypowiedzi aż biją w oczy manipulacją. Pracuje Pani w dziale marketingu i nie wie Pani o tym, że za płatność kartą pobierana jest opłata od sklepu? To naprawdę żenujące. A propos: dlaczego nie można skomentować danej odpowiedzi Pani Moniakowej, żeby czytający się nie połapał o co chodzi?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie rozumiem o co Panu chodzi. Napisałam, że bez względu na to, czy zapłaci Pan kartą za bułkę, czy gotówką, będzie ona kosztowała tyle samo. Gdzie tu jest mijanie się z prawdą? Prowizja dla sklepów od transakcji kartą to jest problem sklepu, nie masz na to wpływu i możesz być pewien, że w sklepach, w których sprzedawcy honorują płatność jedynie gotówką, nie ma niższych cen tylko dlatego, że nie płacą prowizji.
  • janusz pisze:
   brawo dla „Wieloletni klient banków” – dokładnie to samo mnie boli w tym cyrku!
   brak możliwości skomentowania prowadzących blog (czy co to jest innego),
   PANIE PISZĄ BZDURY I na pewno nie za darmo !
   „za darmo to w ryj nie chcą dać” koniec kropka.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Janusz, skoro tak, pokaż gdzie dokładnie są te bzdury? Ustosunkujemy się do nich.
 258. dziad Krzysiek pisze:
  Czym się kieruje Citi przy ocenie tzw. zdolności kredytowej? Tylko oni sami wiedzą, bo Tobie nie powiedzą (tajemnica bankowa). Zarabiam jak połowa ludzi w tym kraju, czyli w okolicach mediany, tak więc dochody netto spoko wg zachęty Banku. Po „sprzedaniu” Citi żądanych informacji o mnie w ramach opiewanej tu promocji, Bank milutko i spokojnie informuje, że niestety nie spełniam tejże zdolności kredytowej i du..a z telefonu. Poczułem się jak dziad, bo przecież nie chodzi tu o mój „ból i rozpacz” za utraconym srajfonem za trzysta kilkadziesiąt złotych, bo miesięcznie więcej wydaję niestety na papierosy.
  Kolega w pracy spytał: A brałeś kiedyś kredyt?
  Odparłem: Nigdy.
  Odpowiedział: To pewnie dlatego jesteś dla nich „wujowym” klientem.
  I tyle w temacie.
  PS. A właśnie dzisiaj zadzwonił pan z Citi i zachęcał do założenia karty Simplicity z darmowymi bonami do Biedronki…No i dziad pogonił dziada!!!
  • Huawei pisze:
   Witaj. Miałem to samo. Własny, nowy dom, stala praca z normalnymi zarobkami, oszczędności etc. Wg banku Citi malo wiarygodny ze mnie czlowiek.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To przykre, że tak się stało. Jednak jeśli bank odmówił Ci karty kredytowej, to z pewnością z kartą z bonami do Biedronki byłoby podobnie. Konsultanci dzwoniąc nie oceniają wcześniej Twojej zdolności kredytowej, po prostu wybierają numer z listy.
  • Michał pisze:
   Hmm, dziwne… Ja zarabiam troszkę mniej niż mediana wynagrodzeń z 2016 roku i bank bez problemu przyznał mi kartę. Wysłałem tylko 3 potwierdzenia przelewów wynagrodzenia o jakie prosił w formularzu rejestracyjnym.
 259. dziad Krzysiek pisze:
  Huawei, dzięki za „moralne wsparcie”. Pani Ewelina tak chętnie namawia szczęśliwców do umieszczania swoich fotek z otrzymanymi właśnie od Banku smarcikami, może dla równowagi należałoby zamieszczać również bezcenny widok naszych facjat czytających e-maile z odmową Banku, potwierdzających wysłuchany osobiście w rozmowie telefonicznej dramatyczny komunikat: nie jest Pan dla nas wiarygodny …:-)
 260. janusz pisze:
  to jest promocja dla naiwnych a raczej dla osób która zarabiają grubo powyżej średniej krajowej. Chociaż powiem że te osoby stać na kupienie tego telefonu za gotówkę bez angażowania się w cały ten bankowy CYRK przez który tracą masę czasu i w dodatku muszą pilnować całą masę terminów zamiast odpoczywać i się relaksować.A jeżeli nie wykupią tych 1500pln bo mają akurat wszystko co potrzeba to bank ich wybierzmuje. HA-HA-HA
 261. Adam pisze:
  Podpisałem umowę 2 egzemplarze które kurier zabrał, czy jedna umowa nie powinna zostać u mnie.
 262. Radosław pisze:
  cześć,
  mam pytanie po jakim czasie przychodzi wiadomość o przyznanej nagrodzie?

  w poniedziałek wydałem kwotę którą miałem wydać i teraz nie wiem ile będę czekał za telefonem,
  proszę o odpowiedź ludzi którzy dostali taką wiadomość

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Krzysztof, do końca kolejnego miesiąca, otrzymasz potwierdzenie przyznania telefonu. Będzie na Ciebie czekać, jako wiadomość w bankowości internetowej.
   Maksymalnie 60 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Xiaomi Redmi 6A. W praktyce – wszystko może się zamknąć w ciągu 2 tygodni nawet.
 263. Wojtek pisze:
  Niestety w praktyce tak nie jest jak Pani Ewelina opisuje. 8.03 wiadomość o spełnieniu warunków wydawania 1500 zł i przyznaniu nagrody a do dnia dzisiejszego nic żadnego telefonu nie otrzymałem. Na e-mail z zapytaniem potrzebują już 4 dni na odpowiedź są naprawdę zapracowani. I już się zraziłem do tego baku przy pierwszym kontakcie.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To niedobrze, że tak się dzieje 🙁 zazwyczaj to naprawdę płynny proces. Daj proszę znać jak się sprawa zakończyła.
  • Wojtek pisze:
   Po 66 dniach doszedł telefon. Bez powiadomienia i bez odpowiedzi na wiadomości wysłane przez aplikacje citionline. Ale dobrze, że już jest.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Super!!!
 264. Marek pisze:
  Jak sprzedajecie to przyznajecie się skąd go Macie, czy jest to bezpieczne ? Czy podawać informacje o gwarancji i tym centrum serwisowym (czy jest to bezpieczne – pierwsze co przychodzi mi do głowy to ewentualna utrata danych, albo czy wykorzystywanie gwarancji na nasze konto może czymś nieprzyjemnym skutkować, jeżeli wgl. telefon jest przypisany do osoby na którą został wzięty) ?
 265. Daritto pisze:
  Fajnie jest. Dostałem wiadomość o przyznaniu telefonu. Teraz tylko czekam na kuriera. Trochę żałuję, że skorzystałem z tej promocji. W tej chwili uruchomili podobną z lepszym telefonem. 🙂

  Pozdrowienia dla Eweliny.

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dzięki!! Również bardzo Cię pozdrawiam i gratuluję bonusu!! niech się sprawuje/ łatwo sprzeda/ ucieszy kogoś obdarowanego 🙂
 266. Bartek pisze:
  Witam po około 40 dniach od otrzymania wiadomości otrzymałem telefon który dotarł pocztą 😉 mam pytanie gdzie można sprawdzić ile telefon ma jeszcze gwarancji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Telefon ma 24 miesiące gwarancji. Najłatwiej sprawdzisz to u producenta, po numerze IMEI.
 267. Janek pisze:
  Witam 🙂
  cierpliwie czekałem i otrzymałem gwarantowaną nagrodę 🙂 🙂 serdecznie dziękuję za powyższą instrukcję promocji 🙂
  Ostatecznie chcę zrezygnować z karty. Czy wystarczy złożyć dyspozycję zamknięcia karty w zakładce „zarządzaj swoją kartą”?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Janek, super!! Gratulacje!!!

   Tak, taka dyspozycja powinna spokojnie wystarczyć 🙂

 268. Daritto pisze:
  No i stało się. Słuchawkę dostarczoną przez kuriera trzymam w łapkach. 🙂
  Moniaki dajecie czadu.
  Pozdrawiam
 269. Piotrek pisze:
  Właśnie otrzymałem nowiuteńki telefon, dziekuje. 🙂
 270. Marek pisze:
  Witam!
  Po przeczytaniu info o bonusie złożyłem wniosek o kartę. W kwietniu podpisałem umowy, dostałem po kilku dniach kartę i jeszcze w tym samym miesiącu spełniłem warunki. Minął maj i 5 czerwca dostałem przesyłkę z telefonem. Sprawnie poszło, dziękuję za pokierowanie sprawą.
 271. Adam pisze:
  Witam
  U mnie tez wszystko szybko i sprawnie poszlo, z karta nie mialem zadnych problemo ,w jedynie co jakis czas dzwoni ktos z oferta ale to u mnie norma bo dzwonia z wielu bankow…
  A pytanie jest takie ja zalapalem sie na poprzednia edycje z xiaomi ,doczytalem ze mozna zrezygnowac z uslug banku. W sumie i tak bylem klientem prawie rok aktywnie uzywajc karty ,a wg zapiskow moglem juz zrezygnowac zaraz po otrzymaniu telefonu. Wiem tez ze aby zalapac sie na kolejna promocje nalezy odczekac 1 rok czasu…Czy ktos probowal juz tak? Jak bank widzi takich klientow w przyszlosci?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Powiem Ci z własnego doświadczenia. Ja kartę w Citi miałam już dwa razy, obie w promocji i żadnych problemów nie było. Zakładam, spełniam warunki, odbieram nagrodę i zamykam. Czekam aż okres karencji minie i znów korzystam 🙂
 272. Adam pisze:
  Rozumiem .
  Konto mozna zamknac przez internet ? Z 30 dniowym wypowiedzenie plus rok karencji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, możesz złożyć dyspozycję w bankowości elektronicznej. To już zależy od promocji, każda ma inny okres karencji – trzeba sprawdzać jak już będziesz blisko roku 😉

Napisz komentarz