[blog] Citibank rozdaje DARMOWE telefony Xiaomi Redmi 6A? Prześwietlam promocję!

Właśnie wystartowała kolejna edycja niezwykle popularnej promocji Citibanku, w której za założenie karty Simplicity i płacenie nią za zakupy dostajesz telefon komórkowy – tym razem jest nim Xiaomi Redmi 6A. Jak możemy przeczytać na stronie banku jest on warty 449 zł!

Oczywiście wszystkie zasady promocji dokładnie prześwietlę w dzisiejszym artykule, abyś bez przeszkód mógł skorzystać z tej promocji. Od razu powiem, że jest banalnie prosta. Nie ma żadnych losowań, ani ukrytych haczyków (przeczytałem cały regulamin!). Każdy, kto wykona kroki przeze mnie tu opisane – otrzyma Xiaomi Redmi 6A. Aż sam byłem zaskoczony!

O tym, że promocja działa, a Citibank uczciwie wysyła obiecane nagrody, najlepiej świadczą komentarze czytelników zamieszczone na naszym fanpage pod opisami poprzednich edycji tej promocji:

Wystarczy, że będziesz przestrzegał kroków opisanych w tym artykule i możesz zacząć już cieszyć się na nowy smartphone 😉 Ale zanim przejdę do dokładnej instrukcji przyjrzyjmy się najpierw samej nagrodzie:

Smartphone idealny na co dzień…

Telefon Xiaomi Redmi 6A zapewni Ci komfortowe korzystanie na co dzień:

 • dzięki przekątnej ekranu równiej prawie 5,5 cala wygodnie będziesz przeglądać strony internetowe czy youtube.
 • aparat 14 megapixeli sprawi, że uwiecznisz najważniejsze chwile.
 • a dodatkowo… pojemna bateria gwarantuje, że nie będziesz musiał wszędzie chodzić z ładowarką.

pisza_o_citibankuWierzę, że powyższe porównanie pokazuje jak na dłoni wysoką jakość nagrody. Nie jest to może najnowszy iPhone czy reklamowany w telewizji Samsung, ale przyznasz, ze jak na darmowy gratis od banku wygląda całkiem nieźle? 🙂

Korzystać z nowego telefonu możesz sam albo możesz podarować go swojemu dziecku. W końcu uśmiech dziecka jest bezcenny, prawda? Inne rozwiązanie to po prostu go sprzedać. Za zarobione pieniądze zrobisz niespodziankę sobie i swojej rodzinie.

Sprzęt jest objęty gwarancją na 24 miesiące. Za serwis odpowiada bezpośrednio firma Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A i jej autoryzowane punkty serwisowe. W każdej chwili możesz zadzwonić na infolinię (tel: 22 726 38 10). Chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane ze sprzętem oraz naprawią ewentualne usterki

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmowym telefonem jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje darmowego sprzętu…

Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci telefonu i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Działa to tak samo jak każda inna umowa z bankiem. Zawsze dostajesz dokumenty, w których masz opisane warunki korzystania z konta i opłaty. Tutaj jest tak samo. Dostajesz dokumenty mówiące, że karta jest darmowa. Dostajesz też regulamin promocji mówiący co trzeba zrobić, aby otrzymać telefon Xiaomi Redmi 6A.

Linki do wszystkich dokumentów, jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu.

Kto może z tego skorzystać?

Ta promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej oraz innego produktu oferowanego przez Citibank. Dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • Jeśli pracujesz na umowę: wymagany staż w obecnej pracy min. 3 miesiące oraz dochód min. 1200zł netto;
 • Jeśli masz firmę: wymagane działanie firmy min. 2 lata oraz dochód min. 2500zł;
 • Jeśli jesteś emerytem/rencistą: wymagany dochód min. 1200zł netto.

Jak działa ta promocja?

Sporo już opowiedziałem o tej promocji, ale teraz zbierzmy wszystkie konkrety w jednym miejscu, abyś miał świadomość jak to działa:

 1. Na tej stronie kliknij pomarańczowy przycisk
 2. Pojawi się formularz do wypełnienia, aby wziąć udział w promocji
 3. Przyjedzie kurier z umową
 4. Zaloguj się do bankowości internetowej
 5. Płać nową kartą za codzienne zakupy

I to wszystko! Dostaniesz telefon Xiaomi Redmi 6A

Każdy z tych punktów rozpisałem dokładnie poniżej, aby nie robić bałaganu w ramce. Gwarantuję, że po przeczytaniu artykułu do końca wszystko będzie dla Ciebie łatwe i zrozumiałe. A w razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało zadawaj pytania w komentarzach na dole.

Etap #1 – złóż wniosek o kartę Citi Simplicity

Zgłoszenie do promocji i jednocześnie złożenie wniosku o kartę Citi Simplicity to dosłownie 3 minuty roboty. Wchodzisz na tę stronę promocyjną:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
Na dołączenie do promocji masz czas do 24 kwietnia 2019 r. do godziny 23:59

Następnie klikasz pomarańczowy przycisk… i wypełniasz wniosek o kartę podając swoje dane. Połączenie na stronie jest szyfrowane i możesz być spokojny o swoje dane. Trafią w zabezpieczone miejsce, bezpośrednio do Citibanku. Nikt inny ich nie zobaczy. Dane te posłużą jedynie do właściwej identyfikacji Twojej osoby i przygotowania umowy o kartę Simplicity.

Karta Simplicity jest całkowicie bezpłatna (szczegółową tabelę opłat i prowizji znajdziesz na końcu artykułu). Zobacz najważniejsze jej parametry:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata miesięczna / roczna – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0 zł
 • karta dostarczana pocztą – 0 zł (możesz poprosić o kuriera za 30 zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki – 0 zł
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu licząc od momentu wystawienia wyciągu

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 3% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?) z tą różnicą, że korzystając z tej tutaj zdobędziesz telefon Xiaomi Redmi 6A.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
Na dołączenie do promocji masz czas do 24 kwietnia 2019 r. do godziny 23:59

Etap #2 – oddzwoni konsultant Citibanku

W ciągu 2-5 dni od wypełnienia formularza, oddzwoni do Ciebie konsultant Citibanku. Powiedz wtedy, że chcesz skorzystać z promocji z telefonem Xiaomi Redmi 6A.

Konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania, ustalicie szczegóły podpisania umowy oraz dokument potwierdzający Twoje dochody (zazwyczaj wystarczy zaświadczenie o zatrudnieniu lub wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy).

Następnie podasz adres pod który ma przyjechać kurier z dokumentami (może być to adres domowy lub adres Twojej pracy – wybierz jak Ci wygodniej).

Rozmawiając z konsulatem warto zwrócić uwagę na 3 rzeczy:

 1. Wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe. Jeśli konsultant zaproponuje inną kartę to grzecznie odmów (najprawdopodobniej będzie to karta płatna)
 2. Wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej (wymaga tego regulamin promocji)
 3. Gdyby konsultant to proponował to zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej (jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł)

Etap #3 – przyjedzie kurier z umową

Kolejnym etapem promocji jest przyjazd kuriera z umową do podpisania. W zależności od zainteresowania promocją może to potrwać kilka lub kilkanaście dni, ponieważ bank musi przygotować wszystkie dokumenty i sprawdzić pewnie ze 3 razy czy się wszystko zgadza.

W zasadzie niewiele w tym etapie jest Twojej roboty. Po prostu poczekaj na kontakt kuriera i kiedy już się zjawi z dokumentami to dopełnij wszelkich formalności oraz przekaż mu dokument potwierdzający Twoje dochody.

Etap #4 – zaloguj się do bankowości internetowej

Po podpisaniu umowy czekaj na list z Citibanku, a w nim Twoją nowiutką kartę Simplicity. Następnie aktywuj kartę postępując zgodnie z instrukcją zawartą w liście.

Regulamin wymaga, aby w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku na https://www.citibankonline.pl/apps/auth/signin/ lub w aplikacji mobilnej na tablecie lub telefonie. W zasadzie odhaczysz ten punkt automatycznie już na etapie aktywowania karty i podczas sprawdzania salda raz na jakiś czas, ale nie zaszkodzi o tym tutaj wyraźnie wspomnieć.

Etap #5 – płać za zakupy kartą Simplicity

Ostatnim etapem przed odbiorem telefonu Xiaomi Redmi 6A jest wyciąganie karty Simplicity podczas codziennych zakupów. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby bank przyznał voucher, do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na łączną kwotę minimum 1 500 zł. Może to być jedna duża płatność (np. za telewizor czy lodówkę) albo wiele małych płatności za codzienne zakupy. Płatności kartą w internecie też będą zaliczone. Ważne, aby łącznie uzbierać 1 500 zł przez ponad 3 miesiące. Średnio wychodzi mniej niż 500 zł miesięcznie – taka kwota jest na pewno w zasięgu wydatków każdego użytkownika.

Co miesiąc będziesz otrzymywać wyciąg z karty, a na nim będzie wyszczególniona kwota jaką wykorzystałeś z limitu i jaką należy zasilić konto karty. Kiedy przelejesz ją do Citibanku w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to bank nie będzie naliczał żadnego oprocentowania, ani opłat.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

To wszystko! Telefon Xiaomi Redmi 6A jest Twój!

Podsumowanie co należy zrobić w tej promocji:

 1. Tutaj wypełnij formularz i załóż kartę Simplicity
 2. Przed końcem trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zaloguj się minimum jeden raz do bankowości internetowej
 3. Przed końcem trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, zapłać kartą Simplicity za zakupy o łącznej wartości minimum 1 500 zł

Zgłoś się po darmową kartę Citi Simplicity i wykonaj opisane powyżej kroki, a dostaniesz telefon Xiaomi Redmi 6A. Prościzna.

Jak mówiłem, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje nowiuteńki sprzęt z gwarancją na 24 miesiące.

maxresdefault

Kiedy wykonasz już te zadania to do końca kolejnego miesiąca, otrzymasz potwierdzenie przyznania telefonu. Będzie na Ciebie czekać, jako wiadomość w bankowości internetowej.

Maksymalnie 60 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Xiaomi Redmi 6A.

Ciekaw jestem Twojej miny, kiedy w drzwiach stanie niezapowiedziany kurier. Trzymać będzie ogromne pudło, a w nim dobrze zabezpieczony sprzęt. Później pozostaje już tylko przyjemny dreszczyk podczas rozpakowywania i wybuch entuzjazmu po pierwszym uruchomieniu telefonu.

Będziesz mógł poczuć się dumny z tego, że jesteś świadomym konsumentem i perfekcyjnie przeszedłeś przez całą promocję.

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać GRATIS telefon Xiaomi Redmi 6A.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysty w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule. To jest naprawdę takie proste!

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 449 zł na nowy telefon?

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 449 zł na nowy telefon? Teraz wystarczą 22 minuty:

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz z domu przez internet. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub pracy, a Ty w łatwy sposób otrzymasz praktycznie darmowy telefon. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

I zasadniczo to już byłoby na tyle. Wiesz już wszystko o tej promocji… Teraz pozostaje Ci już tylko podjąć odpowiednią decyzję i telefon jest Twój…

Dwa słowa zakończenia

Ta promocja spodobała mi się od razu, kiedy ją zobaczyłem. Jeszcze bardziej ucieszyłem się, kiedy zauważyłem, że nie ma haczyków i można przejść przez nią bez nawet najmniejszych opłat. Teraz Ty również wiesz, jak z niej skorzystać i możesz odebrać atrakcyjny smartphone czując się całkowicie bezpiecznie.

Promocja jest zdecydowanie godna polecenia.

Moja ocena promocji: 5star

Zgłoś się do promocji, aby odebrać Xiaomi Redmi 6A >>
(w ciągu 2-5 dni oddzwoni konsultant, odpowie na Twoje pytania i wyśle kuriera z umową)

PS. Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij teraz w powyższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarze 202

 1. Bogusław pisze:
  Świadomy konsument nie podpisuje umowy na kolanie podczas wizyty kuriera.
  Po zapoznaniu się z regulaminami i zgłoszeniu udziału w promocji Citibank powinien przesłać umowę na maila konsumenta aby ten dokładnie zaznajomił się z jej treścią.
  Jeśli jest inaczej to jest to co najmniej”niepoważne”.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Standardowo w opisach promocji Citibanku załączamy wzór umowy o kartę, w tym artykule nastąpiło przeoczenie i dokument nie został załączony. Ale dzięki, że zwracasz na to uwagę – już załączam wzór. 🙂
  • Piotrek pisze:
   Po co. Umowę możesz podpisać na kolanie kurierowi. Potem masz 14 dni na jej analizowanie. Jeśli Ci się nie spodoba możesz bez konsekwencji odstąpić od umowy.
  • Xxxx pisze:
   Lepiej kupić telefon za 500zl z wysyłka na allegro , pozdrawiam!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak też można zrobić, trzeba jednak pamiętać, że musimy uważać na takie zakupy – może zdarzyć się, że trafimy na nieuczciwego sprzedawcę, który sprzeda uszkodzony telefon i zniknie. Tu odbieramy nowy telefon, z gwarancją. 🙂

   Zwrócić należy również uwagę, że kupując na allegro telefon, wydajesz pieniądze na telefon, a korzystając z promocji – możesz wydać pieniądze na co chcesz np. na codzienne zakupy lub konkretny, większy wydatek – dzięki temu płacisz za coś czego potrzebujesz, a w zamian za to zyskujesz telefon. Mój brat musi teraz zapłacić ubezpieczenie za samochód – wychodzi mu coś ok. 1000 zł, do tego zatankuje samochód (ok. 300 zł na miesiąc) i 200 zł wyda pewnie na jakieś codzienne zakupy – łącznie da mu to 1 500 zł. Wystarczy, że za to wszystko (za co i tak musi zapłacić) zapłaci kartą Citibanku, a zgarnie jeszcze telefon, nowy z gwarancją 🙂 Jak mu będzie potrzebny to będzie z niego korzystał, a jak nie to pewnie komuś sprzeda 🙂

   Więc na promocję trzeba raczej patrzeć w ten sposób, że skoro i tak musimy za coś zapłacić to lepiej zrobić to właśnie w takiej promocji i przy okazji odebrać nagrodę 🙂

  • Łukasz pisze:
   No troszke nie do konca wytlumaczone. Nigdzie w artykule nie jest napisane ,ze to nie konto ,lecz sama karta ,w dodatku kredyrowa! Pusty plastik do splaty po wykorzystaniu limitu.
   Rowniez nie jest napisane jakie sa oplaty odsetek po 26 dniach korzystania z debetu. %%% ile kasy skroi bank za tydzien spoznienia ze splata kredytu. Duzo nie wiadomych bardzo waznych. Czyli jednak sa ” haczyki”!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Łukaszu informacja o tym, że zakładamy w promocji kartę pojawia się już w pierwszym zdaniu. Dodatkowo, informacja o tym jak założyć kartę pojawia się już w 1 korku, który opisuje autor. Co więcej w 5 kroku autor wspomina o spłacie karty i o okresie bezodsetkowym. Opis promocji jest nastawiony na to, że uczestnik ma tylko zyskać, a nie tracić. Jednakże zgodnie z Twoją sugestią informuję, że RRSO wynosi 10,47%, ale mocno podkreślam, że naliczana ona jest tylko i wyłącznie wtedy kiedy karta nie jest spłacana terminowo.

   My jednak w promocji mocno sugerujemy, aby od razu spłacać kartę czyli np. jeżeli ktoś jednego dnia wykona płatności na 300 zł i taka kwota zostanie zaksięgowana to doradzamy, aby od razu taką kartę spłacić – jest to bezpłatne oczywiście. 🙂

  • Piotr pisze:
   Witam a z komornikiem to nikt nie dostanie
  • Jaro pisze:
   Aaaaale… mi atrakcja! Oferta dobra dla imbecyli. W Krakowie do wpłatomatu Citybanku muszę jechać parę kilometrów! Polikwidowane placówki, bo tną koszta, ale swoje, a nie klientów!
   Za ofertę dziękuję.
   Lepszy model kupię taniej i bez zbędnych (uciążliwych) zobowiązań.
 2. Jan pisze:
  Czy w grę wchodzą też płatności internetowe kartą do tego limitu 1500zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak najbardziej tak 🙂
  • Burek pisze:
   Jan
   uważaj tylko jaka forma płatności – bo niektóre płatności kartą kredytową wg mnie są obarczone prowizją.
   jak podasz nr karty / kody / ccv itp. to powinno być bezpłatnie
   jeśli strona skieruje Cię do logowania do panelu internetowego – możesz zapłacić prowizję.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Masz rację – transakcje gotówkowe jak: wypłaty z karty, przelewy z karty są objęte prowizją, z kolei płatność kartą fizycznie w sklepie lub w internecie przy użyciu daty ważności karty, jej numeru i kodu ccv będą bezgotówkowe i za nie brak jest prowizji 🙂
 3. Grzegorz pisze:
  Jest cekawa promocja
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, promocja jest bardzo fajna – polecamy skorzystać 🙂
  • a1a2a3 pisze:
   Jeszcze lepsze są leady za które dostaje kasiorkę autor artykułu 🙂 Nie potępiam bo każdy chce zarobić, tylko czy artykuł jest rzetelny jeżeli autor czerpie zyski za polecenia.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak artykuł jest rzetelny (tak ten jak i każdy inny). Artykuł nie jest napisany po to żeby była, ale autor dołożył wszelkich starań, aby był zrozumiały – głównym jego celem było wytłumaczenie najczęściej pojawiającego się pytania „dlaczego bank organizuje takie promocje”, dokładnie opisuje również kroki jakie należy wykonać. Podpowiadamy również jak to wszystko dokładnie zrobić. Poza tym, dowodem na działanie promocji jest nie tylko dokładnie przeanalizowanie regulaminu, ale przede wszystkim dowody, które otrzymujemy od naszych czytelników: https://moniaki.pl/dowody/ 🙂
 4. Grzegorz pisze:
  PromocjaTelefon to dobra
 5. Piotr pisze:
  A co w przypadku jeśli jestem studentem, nie posiadam żadnej pracy lecz jestem w stanie zapewnić co miesięczne wpływy na konto o jakich mowa?
 6. Adrian pisze:
  A czy przelew poziomu aplikacji Citibank tez sie liczy? Np jak bym chciał zrobić przelew za czynsz, lub zaliczke na wakacje albo i nawet same wakacje?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przelew absolutnie nie, liczą się tylko płatności kartą. Przelew nie dość, że będzie prawdopodobnie uznany za transakcję gotówkową to jeszcze Bank naliczy prowizję. Liczą się płatności kartą w punktach handlowo-usługowych lub internecie z użyciem karty.
 7. Anna Jenczelewska pisze:
  Witam Czy dostane taki tel Jesli nie jestem klijentem a Hciala bym byc
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli spełnisz warunki, które zostały opisane w artykule to dostaniesz taki telefon 🙂
 8. Anna pisze:
  Czy da się później zrezygnować z karty przez internet czy też konieczna jest wizyta w oddziale banku?
 9. Marek pisze:
  Po jakim czasie po otrzymaniu nagrody można zrezygnować z karty i zamknąć konto ?
 10. Tomasz pisze:
  witam, jaki jest limit kredytu, który jest przydzielony do karty. Skąd wiadomo ile mam środków do wykorzystania przyznanych przez bank. Nie jest to w Państwa opisie wyjaśnione.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank sam wylicza wysokość limitu i jest on indywidualnie wyliczany dla każdego uczestnika, nie możemy więc z góry napisać ile ktoś dostanie limitu. :/
 11. Maciej pisze:
  Czy jeżeli wyrobię się z kwotę w jeden miesiąc to będę musiał czekać do 3 miesięcy i tak?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, nie będziesz musiał czekać 3 miesięcy – jeżeli płatność wykonasz w jeden miesiąc to do końca następnego otrzymasz informację o przyznaniu nagrody 🙂
 12. Adrian pisze:
  Czy jest konieczne przekazywanie wypłaty na to konto? Czy wystarczy samo zaświadczenie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wystarczy zaświadczenie, a w promocji nie zakładamy konta tylko kartę i jak się nią zapłaci to trzeba ją później spłacić. Mogę coś jeszcze wytłumaczyć? 🙂
 13. Bernadka pisze:
  Jest jakieś minimum kwotowe, na ile należy wykorzystywać co miesiąc kartę? Czy wystarczy 1 500,00 i tyle.
  I minimalny okres posiadania karty ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może być 1 płatność na 1 500 zł i będzie ok 🙂 Kartę trzeba posiadać do momentu odebrania nagrody, później można ją zamknąć.
 14. Paweł pisze:
  Trzeba zapłacić podatek od nagrody ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nagroda jest zwolniona z podatku 🙂
  • jan pisze:
   jak nie ma haczykuw dokladnie czytajac to to mozna wdepnac w niezle bagno
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Janie, a co masz dokładnie na myśli? Podziel się z nami swoimi obawami – co wzbudza Twoje wątpliwości – jakiś zapis regulaminu, który mogłabym bardziej rozjaśnić? 🙂
 15. Karol pisze:
  Na jaki adres wysyłają smartfon? Bardzo możliwe, że za 3 miesiące będę gdzie indziej mieszkał (adresu jeszcze nie znam). Można jakoś przekazać im inny czy wysyłają na ten co umowę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Na ten podany w umowie, ale…jak otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody to możesz zadzwonić na infolinię i poprosić o wysyłkę nagrody na inny adres, pod którym będziesz 🙂
 16. gosc pisze:
  procesor mediatek i wszystko jasne.. zawsze dawaja najgorsze smartfony
 17. gość pisze:
  W regulaminie jest wyrażnie napisane,że kartę zamykam to nagrodę oddaję.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W którym miejscu?
  • Natalia pisze:
   Pewnie chodzi o ten punkt:
   31.
   Bank informuje, że udział w Ofercie nie wyłącza prawa odstąpienia od zawartej Umowy o Kartę, przysługującego Uczestnikowi
   na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Odstąpienie od Umowy o Kartę stanowi jednocześnie rezygnację z udziału w Ofercie
   i utratę prawa do Nagrody.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No ok, tak jest, ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy ktoś postąpi w ten sposób: Uczestnik promocji założy kartę, spełni warunek logowania do bankowości online i wykona płatności 1 500 zł, a następnie zamknie kartę od razu. Czyli zrezygnował z karty zanim jeszcze otrzymał nagrodę, wtedy nawet jeżeli spełnił warunki promocji, ale zamknął kartę zanim odebrał nagrodę to łamie zasady regulaminu i nie odbierze nagrody.

   Po odebraniu nagrody może spokojnie zamknąć kartę, bez zwracania nagrody 🙂

 18. Anka pisze:
  Mam pytanie. Czy dostanę też telefon gdy moje źródło dochodu to świadczenia rodzinne, wychowawcze, rodzicielskie, fundusz alimentacyjnych. A to są nie udokumentowane źródła dochodu bo to pieniądze na dzieci. Łącznie miesięcznie wyjdzie 2690 zł.
 19. Bartek pisze:
  Witam jeżeli dostane ta kartę to normalnie nią płacę i dopiero później wykonuje przelew z mojego banku i ją spłacam? tak to działa?
 20. Łukasz pisze:
  Skorzystałem z takiej promocji. Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że bank zażądał ksero mojego dowodu osobistego. Uwagą, że w Polsce nie wolno takich rzeczy brać od klientów, miła pani z banku zupełnie się nie przejęła. Radzę ostrożność.
 21. Bartek pisze:
  Czy ktoś już korzystał i wystarczyło przedstawić wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy???
 22. Jan pisze:
  W 2017r. skorzystałem z takiej promocji w City Banku. W tym czasie były telefony K 8 , który otrzymałem po spełnieniu warunków. Telefon i kartę Simplicity mam do dziś, z czego jestem bardzo zadowolony. Robię zakupy i cały czas płacę kartą różne kwoty, a raz na miesiąc robię przelew i spłacam wszystko naraz. Nic mnie karta nie kosztuje, w przeciwieństwie do karty kredytowej którą miałem w swoim banku za którą żądali dodatkowych opłat. Wtedy o tej promocji powiedziałem koledze, który też z tej oferty skorzystał. A to wszystko dzięki tej stronie „moniaki.pl ” na którą natrafiłem przypadkiem.
  Podziękowania za stworzenie takiej strony i szczegółowe opisy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Janie, dziękujemy za takie miłe słowa, ale również za zaufanie jakim obdarzyłeś nasz blog, to dla nas najlepsza nagroda! 🙂
 23. Jan pisze:
  W 2017r. skorzystałem z takiej promocji w City Banku. W tym czasie były telefony K 8 , który otrzymałem po spełnieniu warunków. Telefon i kartę Simplicity mam do dziś, z czego jestem bardzo zadowolony. Robię zakupy i cały czas płacę kartą różne kwoty, a raz na miesiąc robię przelew i spłacam wszystko naraz. Nic mnie karta nie kosztuje, w przeciwieństwie do karty kredytowej którą miałem w swoim banku za którą żądali dodatkowych opłat. Wtedy o tej promocji powiedziałem koledze, który też z tej oferty skorzystał. A to wszystko dzięki tej stronie „moniaki.pl ” na którą natrafiłem przypadkiem.
  Podziękowania za stworzenie takiej strony i szczegółowe opisy.
  Z poważaniem J.
 24. Jan pisze:
  I jeszcze tylko ostrzeżenie dla lekkoduchów. Karta kredytowa to jest jak kredyt, który trzeba spłacać. Jeśli ktoś ma lekką rękę do wydawania pieniążków, a brakuje mu często do wypłaty, to lepiej dla niego, żeby nie był łasy na prezent od banku. Bo łatwo może popaść w długi i spotkać się z komornikiem. Z karty kredytowej trzeba umieć korzystać. Tak żeby bank zarobił na sklepie, a nie na Tobie. A Ty masz zarobić na banku.
 25. Darek pisze:
  Ej a jak doładuje ta karta mojego revoluta to liczy się jak transakcja internetowa czy jako przelew?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A używasz do tego numeru karty, jej daty ważności i kodu ccv?
  • Darek pisze:
   Tak
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mam informację z infolinii, że to może być jednak potraktowane jako transakcja gotówkowa. :/
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Darku dokładnie działa to tak: Regulamin (punkt 4f) podaje jakie transakcje będą wykluczone. Zaliczają się do nich transakcje bezgotówkowe, szczegółowo wykazane w regulaminie kart oraz TRANSAKCJE SZCZEGÓLNE. Zgodnie z regulaminem Kart Kredytowych: „transakcją szczególną jest transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie. ” Czyli jest Revolut to środek płatniczy więc nie przejdzie. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Darku dokładnie działa to tak: Regulamin (punkt 4f) podaje jakie transakcje będą wykluczone. Zaliczają się do nich transakcje bezgotówkowe, szczegółowo wykazane w regulaminie kart oraz TRANSAKCJE SZCZEGÓLNE. Zgodnie z regulaminem Kart Kredytowych: „transakcją szczególną jest transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie. ” Czyli jest Revolut to środek płatniczy więc nie przejdzie. 🙂
 26. Maciej pisze:
  a żadają skan dowodu osobistego ?? troche mi sie nie uśmiecha takiego skanu dawać kurierowi. różnie może go wykorzystać
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co wiem to mogą poprosić o wysłanie niezbędnych dokumentów mailem.
 27. Yunan pisze:
  Już zadzieram kiecę i lecę po tel. za 397 zl. he he.
 28. Yunan pisze:
  Już zadzieram kiecę i lecę po tel. za 397 zl. he he.
 29. Jurek pisze:
  Rozumiem że w przeciągu 3 miesięcy mam wydac 1500 zł . Ja mam karte kredytową z limitem 6000zł a jaki limit mi przyznają na nowej karcie bo jak cos w okolicach 3500 zł to wyciszyłbym stara karte a przeszedł na nowa simpili
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co…limit zawsze jest liczony indywidualnie dla każdego klienta więc nie powiem jaki mogą przyznać Tobie. Może za to poinformować, że w każdej chwili za darmo można zmniejszyć limit. 🙂
 30. Artur pisze:
  Dwa pytania
  czy bank wymaga skanu dowodu osobistego?

  Czy do spłaty 1500zł zalicza się tankowanie paliwa?
  domyślam się że zakupy spożywcze w biedronce oczywiście się zaliczają

  • Bartek pisze:
   W załączniku trzeba im wysłać skan lub zdjęcie dowodu
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank może poprosić o przesłanie scanu na maila razem np. z wyciągiem bankowym (i coraz częściej taka forma jest uskuteczniana) albo można przekazać kserokopię kurierowi podczas podpisywania umowy. Ale tak jak mówię, popularne jest wysyłanie maila na specjalny, zabezpieczony adres, gdzie nikt poza Bankiem nie ma do niego dostępu. 🙂
 31. Natalia pisze:
  Też zapytam: czy tankowanie paliwa zalicza się do tej wymaganej kwoty?
 32. Artur pisze:
  A można też wszystko załatwić w oddziale citibanku?
  • Jacek pisze:
   Artur CZYTAJ promocję, zasady jest tam wszystko napisane jak złożyć i jak potem. City ma mało placówek, a poprzednio wystarczyło złożyć ofertę i dane online.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, promocja obowiązuje tylko na stronie internetowej (punkt 4a Regulaminu)
  • Klaudiusz pisze:
   Czy płatność za prąd w BOK będzie darmo?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A używasz do tego numeru karty, jej kodu ccv i daty ważności?
 33. Jacek pisze:
  Citi ma bardzo dobre zasady tzn jasne i proste swych promocji. Ja dwa lata temu założyłem tękartę, a promocją było dostanie zwrotu 500zł za dokonane zakupy powyżej 1 tys. Tak więc zatankowałem razy auto, tak się złożyło że kupowałem buty i spodnie i uzbierało się powyżej tysiaka. Po wygenerowaniu się wyciągu dostałem 500zł na rachunek karty kredytowej. Więc super. Koleżanka dostała walizki za kartę…Fakt trzeba pamiętać że to karta kredytowa, ale jeśli ktoś używa jej awaryjnie i spłaca przynajmniej połowę zadłużenia po wyciągu to koszty jak za gazetę z tych odsetek.
 34. Andrzej pisze:
  Jeżeli to taka sama promocja jak z bonem do ,,Biedronki,, która miała miejsce przed świętami to gorąco ostrzegam…wtedy wyłudzili moje dane, ksero dowodu, kurier przywiózł umowę po czym otrzymałem telefon, że jednak,, nie zasłużyłem,, 🤣🤣
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Andrzeju, zgłaszałeś nam wtedy tę sytuację? Zachęcam do napisania wiadomości prywatnej, jeżeli poznam więcej szczegółów będę mogła wyjaśnić tę sytuację. Generalnie, jeżeli ktoś spełnia warunki zatrudnienia i dochodu to nie ma przeszkód, aby skorzystał z promocji (z wyjątkiem osób, które nie mają zdolności kredytowej).
 35. Adam pisze:
  Witam. Szukam informacji o powyższej promocji na stronie www Citibanku i jakoś nie mogę znaleźć. Ciekawe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Obecnie, bardzo często, banki wynajmują pośredników, których celem jest przyprowadzenie do banku jak największej liczby klientów. Pośrednicy (domy mediowe), aby umiejętnie wykonać powierzone im zadanie, bardzo często podejmują współpracę z blogerami (takimi jak my). Jako, że w takim wypadku bank daje produkt, a dom mediowy klientów to i promocja nie jest bezpośrednio umieszczona na stronie banku. Niemniej w rzeczywistości ona istnieje i tak naprawdę np. pisząc do rzecznika klienta on jak najbardziej potwierdza, że bank uczestniczy w takiej promocji. 🙂
 36. zzz pisze:
  Za trzy miesiące to ten telefon będzie warty ze 200 zł. To nie jest szczyt osiągnięć xiaomi. Może dla dziecka. Podsumowaując dla 200 zł szkoda mojego czasu. NIE nie zarabiam średniej krajowej a wydanie 1500 zł kartą może być dla mnie problematyczne. NIE STAĆ MNIE na nabieranie się na takie ZAGRYWKI
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dlatego właśnie promocja jest dla osób chętnych i spełniających warunki stawiane przez bank. Oczywiście my liczymy się z tym, że nie każdy będzie z niej korzystał. Z uwagi na to na naszym blogu opisywane są różne promocje, które czasami wymagają mniej poświęcenia. Aktualne promocje są dostępne na naszej stronie internetowej: https://moniaki.pl
 37. Olek pisze:
  a czy ta karta działa z Apple Pay?
 38. Paweł pisze:
  Po jakim czasie można rozwiązać umowę aby zachować telefon i nie ponieść dodatkowych kosztów?
 39. Mirek pisze:
  Czy w razie kontynuacji dalszego użytkowania karty jest jakiś określony wymagany limit miesięczny transakcji nią wykonanych?
 40. Karolina pisze:
  Witam, a jeśli wpływ miesięczny to renta 1050 netto plus inne stałe wpływy to można skorzystać z tej oferty czy jednak odrzucą wniosek?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A inne stałe wpływy wynikają np. z umowy zlecenia, umowy o pracę lub wynajmowania komuś mieszkania?
 41. Patrycja pisze:
  To po prostu założyć konto..
 42. Robert pisze:
  Witam,
  Z odpowiedzi już udzielonej wynika, że wystarczy tylko zapłacić kartą 1500 złotych w ciągu pierwszych trzech miesięcy i potem można nic nie płacić. Czy to prawda?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, robimy tak:
   1. zakładamy kartę;
   2. logujemy się do bankowości online;
   3. wykonujemy płatności kartą na 1 500 zł;
   4. spłacamy kartę – przelewem ze swojego konta w innym banku;
   5. czekamy na informację o przyznaniu nagrody i w tym czasie nie musimy robić żadnych płatności kartą, karta może leżeć bezczynnie.
   6. po odebraniu nagrody można nawet zrezygnować z karty. 🙂
 43. Mateusz pisze:
  Po jakim okresie można zrezygnować z karty?
 44. Michał pisze:
  Pisałaś w punkcie „3. wykonujemy płatności kartą na 1 500 zł;” a nie możemy najpierw płacić na konto przypisane do karty kredytowej 1500? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie możemy, a raczej możemy lecz mocno to odradzamy ponieważ za nadpłatę na karcie od 200 zł jest naliczana premia 20 zł. Czyli jak Bank przyzna Ci limit 5 000 zł, a Ty zrobisz nadpłatę 1 500 zł to jeszcze policzą za to opłatę. Najlepiej więc wydać i oddać, nawet nie trzeba czekać na wyciąg z konto tylko następnego dnia po zaksięgowaniu płatności można ją spłacić 🙂
 45. Karol pisze:
  Jestem rolnikiem ,prowadzę gospodarstwo rolne . Jak Citi traktuje taki profil działalności , jako podmiot gospodarczy czy osobę o innych dochodach?. Czy spełnie warunki promocji ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A jest ono może prowadzone jako firma?
  • Karol pisze:
   Niestety nie jako firma .Rolnicy to taka inna grupa zawodowa , prowadzą działalność rolniczą ( bez podatku dochodowego ale na „vacie” , inne ubezpieczenia) . W niektórych bankach traktowani są jako przedsiębiorcy w innych jako osoby fizyczne . Tylko banki z grupy tzw . spółdzielczych mają dla nich oferty i to bardzo okrojone
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W Citibank nie mogą skorzystać:/
 46. Mieszko pisze:
  Czy ktoś już odebrał telefon w tej promocji? Ile to tak naprawdę trwa? Tzn ile min czasu to może zająć?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W tej promocji to jeszcze nikt nie mógł odebrać nagrody ponieważ promocja dopiero się zaczęła niedawno, a spełnienie warunków trochę może potrwać. To ile ktoś czeka na nagrodę to zależy od niego. Jeżeli ktoś spełni warunki w jeden miesiąc to w kolejnym już ma informację o odebraniu nagrody. Jeżeli ktoś rozłoży sobie spełnianie warunków na 3 miesiące to wiadomo, że nagrodę otrzyma później. 🙂
 47. Mieszko pisze:
  Ale w regulaminie jest, że po spełnieniu warunków Bank ma 2 miesiące na przesłanie telefonu. Bardzo długo.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ma maksymalnie tyle czasu. Zazwyczaj jest tak, że do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, Bank przysyła wiadomość o przyznaniu nagrody i po kilku dniach pojawia się kurier. 😊
 48. Hyklyt pisze:
  Co z tym rolnikiem, może czy nie?
 49. Gość pisze:
  Niby za darmo niby bez haczyków niby dla każdego a jednak nie. Masz male dochody albo wcale jestes kims gorszym plebsem. Jak dla kazdego to dla kazdego podposuje umowe dostaje telefon proste. No qle za darmo w tych czasach to nawet ciężko w ryj dostać
 50. Andrzej pisze:
  Witam. Przeszedłem 5 stron z wniosku i na 6 poległem – w podsumowaniu wpisano zły numer telefonu (do pracy a nie do mnie), oraz były zaznaczone jakieś ubezpieczenia … ble ble ble – więc nie klikałem wyślij lecz kliknąłem zapisz … i … co teraz… wszystko zniknęło. Dzwoniłem do city i … odpowiedź : może ktoś zadzwoni … czekam … zobaczymy. Mam nadany numer (przyszedł sms) lecz nie wiadomo co dalej … .
  • Dim pisze:
   Mam bardzo podobny problem, zły pruwatny numer telefonu oraz kod pocztowy. Czekam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Mam prośbę, odezwij się do mnie w tej sprawie w wiadomości prywatnej 😊
  • Bartek pisze:
   Miałem bardzo podobnie i dostałem telefon po 2 dniach, wszystko już załatwione i czekam na kuriera 😉
 51. Dawid pisze:
  Witam,

  Proszę o informację jak interpretować ten zapis w tabeli opłat:
  „Opłata miesięczna za obsługę karty kredytowej w formie
  Nośnika zbliżeniowego (za każdy Nośnik zbliżeniowy)
  (z wyłączeniem kart wydanych od 18.12.2011 do 09.08.2012)” – opłata 5zł/miesięcznie

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bank do karty może zaproponować też taką naklejkę na telefon przy pomocy której też możesz płacić. Jednak naklejkę odradzamy gdyż kosztuje 5 zł.
 52. Adam pisze:
  Witam.
  Mam pytanie czy wiadomo na jaki adres @ należy dosłać brakujące dokumenty (w moim przypadku chodzi o scan dowodu osobistego)? Rozmawiałem z konsultantką z banku i podała mi maila ale niestety na stronie banku nie znajduję takiego adresu jak mi podała i nie wiem teraz czy aby na pewno jest on poprawny 🙁
 53. slawek pisze:
  Żeby otrzymać telefon, tzn wziasc udział w promocji to trzeba spełnić wszystkie trzy podane warunki? Czy wystarczy spełnić jeden warunek? Np odpowiednie zarobki?
  • Jaroo pisze:
   Weź i idź kup sobie ten telefon na wolnym rynku. Zaoszczędzisz sporo pieniędzy chyba ze lubisz kilogram plastiku w portfelu. Jak dobrze zarabiasz po co ci tandetny telefon ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Sławka, trzeba spełniać wszystkie warunki łącznie 😊
 54. Anna pisze:
  Jeśli mam umowę na okres nieokreślony, ale obecnie przebywam na bezpłatnym urlopie wychowawczym to mogę założyć to konto? Jaki jest minimalny okres korzystania z karty jeśli skorzystam z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Umowa na czas nieokreślony jest ok. Tyle tylko Aniu że bank jako podstawowy dokument wymaga wyciągu z 3 ostatnich miesięcy. Jak jest się na wychowawczym to nie pobiera się wynagrodzenia. Z uwagi na to nie ma się dochodu. Można starać się to „obejść” omawiając się z bankiem na kopię umowy o pracę jako dokument potwierdzający. Wtedy może to jakiś przejść 😊
 55. Anna pisze:
  Jeśli mam umowę na okres nieokreślony, ale obecnie przebywam na bezpłatnym urlopie wychowawczym to mogę założyć to konto? Jaki jest minimalny okres korzystania z karty jeśli skorzystam z tej promocji?
 56. Jaroo pisze:
  Telefon otrzymacie ca po 8 miesiącach używania kart, a tak naprawdę pewnie go nie zobaczycie, bo konsultant zadzwoni do was z „ nieznanego numeru” którego nie odbierzecie, nie oddzwonilcie no bo do kogo jak numer nie znany…reklama dla pastuchów co czytają bez zrozumienia i łaszą się na przeterminowany gadżet 😀
 57. Jaroo pisze:
  Telefon otrzymacie ca po 8 miesiącach używania kart, a tak naprawdę pewnie go nie zobaczycie, bo konsultant zadzwoni do was z „ nieznanego numeru” którego nie odbierzecie, nie oddzwonilcie no bo do kogo jak numer nie znany…reklama dla pastuchów co czytają bez zrozumienia i łaszą się na przeterminowany gadżet 😀
 58. Klaudiusz pisze:
  Czy płatność za prąd w BOK będzie darmo?
 59. Dawid pisze:
  Czy mogę aktywować kartę i zaraz po tym zapłacić np za nocleg na booking albo bilety na samolot w kwocie 1500zł czy muszę odczekać do przyszłego miesiąca?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz zaraz po otrzymaniu karty wykonać płatności na 1500 zł 😊
 60. Weronika pisze:
  Czy, jeśli jestem studentką i otrzymuje co miesiąc stypendia o łącznej wysokości 1800 zł miesięcznie, to mogę skorzystać z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, ale zachęcamy do udziału w innych proporcjach organizowanych przez banki 😊
 61. R Krzysztof pisze:
  Formularz wypełniłem w niedzielę, do soboty nikt nie oddzwonił, kicha nie bank
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli w poniedziałek nie będzie kontaktu to poproszę o wiadomość prywatną i rozwiążemy problem 🙂
 62. Adam pisze:
  Mam pytanie do pani Dominiki. Czy taka karta daje możliwość zapłacenia rachunków (np czynsz, energia, telefon) bez dodatkowych opłat za przelew? Oraz czy takie transakcje będą zaliczane do wymaganych 1500zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można wykonać takie PŁATNOŚCI (nie przelewy) wykorzystując np. aplikacje, które pozwalają na płacenie kartą. Wtedy używamy numeru karty, kodu cvv oraz daty ważności karty – tu może być pomocny Sprytny Bill. Taka płatność będzie za darmo, bez prowizji ze strony banku, małą prowizję pobiera Sprytny Bill coś ok 1 zł (w zależności od kwoty).

   Do promocji nie będą akceptowane przelewy z karty (czyli gdybyś chciał zalogować się do bankowości online Citibanku i tam przelać pieniądze z rachunku karty na spłatę jakiegoś zobowiązania). Nie będą również liczone transakcje w Urzędach Pocztowych. 🙂

 63. Dominika pisze:
  Czy jest możliwość otrzymania duplikatu karty, tak żeby dwie osoby mogły z niej korzystać?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Duplikat nie, ale można zamówić kartę dodatkową i wtedy płatności wykonane i główną kartą i dodatkową będą liczone do promocji. Trzeba jednak pamiętać, że miesięczna obsługa karty dodatkowej kosztuje 4 zł.
 64. Robert pisze:
  Formularz wypełniłem w niedzielę, do soboty nikt nie oddzwonił czyli 6 dni, kicha nie bank, szkoda czasu na nich ludzie
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Robercie, jest bardzo dużo zgłoszeń do promocji i prawdopodobnie jest jakieś mały problem z terminowością oddzwaniania – jeżeli do poniedziałku nie będzie kontaktu (do końca dnia) to poproszę o wiadomość prywatną i postaramy się rozwiązać problem 🙂
 65. Robert pisze:
  Formularz wypełniłem w niedzielę, do soboty nikt nie oddzwonił czyli 6 dni, kicha nie bank, szkoda czasu na nich ludzie
  • Yyy pisze:
   Tak Robert idź na olx lub do Medi kup sobie za kwotę 1500 zł w ciągu 60 dni jakiegoś s8 nowke albo s8+ uzywke, i będziesz miał lepsze niż ten padlofon.
 66. waldek pisze:
  Miałem karte w tym banku ….najgorszy bank na rynku który dodatkowo oferuje lizaka na zachętę…….
 67. Nika pisze:
  Jak długo może mieć tą kartę ? Dwa lat? Rok? Żeby skorzystać z promocji i nie ponieść kosztów
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po odebraniu nagrody możesz śmiało zamknąć kartę, bez konsekwencji 🙂
  • Bart pisze:
   Tak tylko najpierw musisz wydać 1500 zł na smartfona a potem sobie bd pluc w twarz że w media Markt jest Huawei mate 10 lite o wiele lepszy za 800 zł 😀
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kolejny raz pozwolę sobie przytoczyć przykład.

   Prawdą jest to, że kartą należy wydać 1 500 zł oraz zalogować się do bankowości online Citibanku – to dwa główne warunki. Ale tak naprawdę nie do końca jest tak jak piszesz, że kupuje się smartphona za 1 500 zł. Podam przykład, jak z tej promocji zamierza skorzystać mój brat łącząc konieczne opłaty z przyjemnością czyli odbiorem nagrody.
   Jak co roku musi opłacić ubezpieczenie samochodu, wynosi to ok 1 000 zł – zapłaci za to kartą Citibanku. Później zatankuje samochód – na cały miesiąc wychodzi mu to ok 300 zł. Już ma zaplanowane wydatki na 1 300 zł, do tego wyda jeszcze 200 zł na zwykłe zakupy (musi coś jeść, pić czy będzie chciał wyjść z dziewczyną do kina).

   W związku z tym płacąc tylko i wyłącznie za to za co musi zapłacić spokojnie uzbiera 1 500 zł. Mógłby zapłacić za to kartą banku, w którym ma konto, ale nie będzie miał z tego korzyści. A jak zapłaci za nie kartą Citibanku to chociaż wypracuje sobie przy okazji nowy telefon, za który faktycznie nie płaci ponieważ wydane 1 500 zł pokrywa mu konieczne wydatki 🙂

 68. Marcin pisze:
  Witam
  Co oznacza zapis „Całkowita kwota do zapłaty przez Klienta w związku z udzieleniem mu Limitu kredytu”….
  Ta kwota jest wyższa niż udzielony limit. Czy to oznacza, że uruchomienie karty wiąże się opłatami/kosztami?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie Marcinie, (wytłumaczę to na przykładzie) chodzi o to, że np.Bank da Ci limit na karcie 4 000 zł i powiedzmy, że Ty od razu wydasz wszystko i nie będziesz chciał w terminie oddać pieniędzy to wtedy Bank za takie coś naliczy prowizję. Jeżeli natomiast Bank da Ci limit 4 000 zł i ty będziesz wydawał pieniądze, ale jednocześnie oddawał w terminie to NIE ma żadnych opłat i prowizji 🙂 Wytłumaczyłam to zrozumiale? 🙂
  • Marcin pisze:
   Dziękuję 🙂
 69. Bartosz pisze:
  Drodzy mili na stronie citybanku jest wyraźnie napisane że trzeba w ciągu 60 dni zrobić za 1500zl zakupy bądź płacić za co innego. Nic innego jak tylko i wyłącznie można to nazwać że kupujemy sobie u nich smartphona za 1500 który wart jest 499zl haha dobra promocja ja pierdole :D. Na resztę sami sobie odpowiedzcie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bartku, prawdą jest to, że kartą należy wydać 1 500 zł oraz zalogować się do bankowości online Citibanku – to dwa główne warunki. Ale tak naprawdę nie do końca jest tak jak piszesz, że kupuje się smartphona za 1 500 zł. Podam przykład, jak z tej promocji zamierza skorzystać mój brat łącząc konieczne opłaty z przyjemnością czyli odbiorem nagrody.

   Jak co roku musi opłacić ubezpieczenie samochodu, wynosi to ok 1 000 zł – zapłaci za to kartą Citibanku. Później zatankuje samochód – na cały miesiąc wychodzi mu to ok 300 zł. Już ma zaplanowane wydatki na 1 300 zł, do tego wyda jeszcze 200 zł na zwykłe zakupy (musi coś jeść, pić czy będzie chciał wyjść z dziewczyną do kina).

   W związku z tym płacąc tylko i wyłącznie za to za co musi zapłacić spokojnie uzbiera 1 500 zł. Mógłby zapłacić za to kartą banku, w którym ma konto, ale nie będzie miał z tego korzyści. A jak zapłaci za nie kartą Citibanku to chociaż wypracuje sobie przy okazji nowy telefon, za który faktycznie nie płaci ponieważ wydane 1 500 zł pokrywa mu konieczne wydatki 🙂

 70. Bart pisze:
  Tak tylko najpierw musisz wydać 1500 zł na smartfona a potem sobie bd pluc w twarz że w media Markt jest Huawei mate 10 lite o wiele lepszy za 800 zł 😀
 71. Magdalena pisze:
  Co UOKIK na takie stwierdzenia „darmowa karta kredytowa” ? Caly majstersztyk polega na tym ze wiekszosc osob nie bedzie spelniac warunkow i zdecydowanie przeplaci zs ten „darmowy” telefon.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Generalnie w promocji jasno zostało przedstawione, że zakładamy kartę kredytową, autor dokładnie tłumaczy konieczność terminowej spłaty karty, a tym samym jasno tłumaczy mechanizm działania promocji. Dodatkowo zarówno tu na blogu, jak na fanpage oraz za pośrednictwem maili odpowiadamy naszym czytelnikom na wszelkie pytania dotyczące promocji, tłumaczymy co w danym momencie trzeba zrobić. Każdy kto potrzebuje wyjaśnień jest przez nas zaopiekowany i w każdej chwili może zadawać pytania do promocji. Podobne promocje już pojawiały się na naszym blogu, setki osób z nich korzystało i to z dużym powodzeniem. 🙂

   Dodatkowo zawsze tłumaczymy, że w promocji wystarczy opłacać kartą Citibanku standardowe zakupy i przy okazji spełniać warunki odbioru telefonu.

 72. Krzysiek pisze:
  Kompletny bezsens. Czekać 3 miesiące plus czas dostawy dla telefonu za 450zł.. jeszcze z parametrami słabiutkim na dzisiejsze czasy i do tego wydać musisz 1500.. inaczej mówiąc płacisz 1500zł za telefon wart 450.. gdzie tu logika?
  • Marek pisze:
   kolejny chwyt na naiwnych, z dla od wszelkich banków i promocji
  • Hałabała pisze:
   Nie do końca. Jeśli masz kartę i płacisz kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych czy internetowych to co za różnica z jakiego banku kartą za to płacisz? A 1500zł na 3mc to dla niektórych Ch.. nie pieniądze. Jeśli za wszystko płacisz kartą, nawet za głupie chrupki i cole, chleb i dżem to tak się zdaje ale to się przez 3mc nazbiera… Więc nie płacisz za telefon tylko za SWOJE ZAKUPY. A telefon dostajesz za to, że ZA SWOJE ZAKUPY płacisz kartą z danego banku.
   A inna sytuacja to to, że to jest KARTA KREDYTOWA…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Karta kredytowa – ok może wydawać się odstraszającym produktem, ale można np. robić tak, że jak jednego dnia zrobi się płatności na 100 zł to następnego dnia (po zaksięgowaniu) można od razu to spłacić przelewem ze swojego konta w innym banku. 🙂 Kiedy ja korzystałam z promocji to tak właśnie robiłam żeby nie zapomnieć o terminowej spłacie. Wtedy w ogóle nie odczuwałam, że mam kartę kredytową – po prostu (tak jak piszesz) płaciłam za konieczne zakupy, a po zaksięgowaniu spłacałam kartę 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Krzysiek, jak na wiecznego optymistę to podchodzisz do sprawy bardzo pesymistycznie. 🙂 Przede wszystkim podkreślam, że nikt specjalnie nie musi wydawać tego 1 500 zł. Można osiągnąć tę kwotę przy okazji robienia zwykłych zakupów (średnio wychodzi 500 zł miesięcznie) – założę się, że tyle, a nawet więcej każdy wydaje na swoje utrzymanie np. zakupy, paliwo rachunki. 🙂 Tak naprawdę nie trzeba czekać aż 3 miesięcy – warunki promocji można spełnić wcześniej, a i nagroda zostanie wcześniej przyznana 🙂

   Prawda jest taka, że jeżeli ktoś miały na siłę wydawać 1 500 zł to promocja będzie bezsensu, ale jeżeli ktoś będzie spełniał warunki promocji przy okazji to promocja wygląda całkiem inaczej i jest bardzo interesująca 🙂

 73. Klaudiusz pisze:
  Czy płatność za prąd w BOK będzie darmo?Za nieruchomość płatne w UM.Płacę kartą przez terminal.
 74. Hałabała pisze:
  Więc nie jest to konto tylko KARTA KREDYTOWA a to różnica. Bo Konto bym założył normalnie, przekierowałbym przelewy na te konto i płacił kartą od tego konta. Bez pokazywania żadnych zaświadczeń o pracy, zarobkach etc.
  Bo np. ja nie mam pracy, tz nie mam zaświadczenia o zatrudnieniu a mam stały przypływ gotówki i już lipa z promocji.

  Albo np. jeśli ktoś widnieje w BIKu? Co wtedy? Mimo tego, że dostarczy zaświadczenie o zarobkach to może nie dostać karty kredytowej?

  Ogólnie uważam, że te wszystkie karty kredytowe i tym podobne to wielkie G i nie warto się w to pakować tak jestem ciekawy jak to w Polsce wygląda jeśli ktoś pracuje legalnie a ma np. komornika?

 75. Natalia pisze:
  nie rozumiem tego jak tu wszyscy piszą że trzeba wydać 1500zł żeby otrzymać telefon za darmo wart 500zł i że taniej wyjdzie jak kupi na allegro czy w innym markecie. za ten telefon nie płacimy ani złotówki, jest ZA DARMO! Jeśli co miesiąc robisz transakcje kartą płatniczą ze swojego konta tankując czy robiąc zakupy spożywcze w marketach na kwotę 500zł to te same transakcje robisz tylko używając karty kredytowej citi,a ze swojego konta gdzie posiadasz swoje pieniądze którymi i tak zrobiłbyś te zakupy przelewasz pieniążki na kartę citi i spłacasz swoje „zadłużenie”. Proste.
  A może ktoś planuje kupić telewizor za min 1500zł, bo ma na to pieniądze na swoim obecnym koncie? więc płaci kartą citi, potem spłaca to zadłużenie i czeka na telefon. Ten telefon jet GRATIS!
  Oczywiście trzeba pamiętać aby spłacać kartę od razu żeby nie naliczyły się odsetki.
 76. Adam pisze:
  Mam jeszcze pytanie do pani Dominiki. Jeśli wydam kartą 1500 zł to czy będę mógł z niej zrezygnować wcześniej czy też muszę ją mieć przez 3 miesiące. Jeśli będę musiał mieć kartę przez 3 miesiące a 1500zł wydam już w drugim miesiącu to w trzecim będę musiał dodatkowo wykonać jakieś transakcje (jeśli tak to ile i na jaką kwotę aby nic nie płacić za kartę?).
  Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zacznę od początku:
   1. kartę możesz zamknąć po odebraniu nagrody dopiero;
   2. miesięczne utrzymanie karty jest darmowe więc nawet jak w jeden miesiąc wydasz 1 500 zł (żeby spełnić tylko warunki promocji), a przez kolejne dwa miesiące będziesz trzymał kartę nieużywaną w szufladzie to nic za nią nie płacisz 🙂
   Pamiętaj tylko, aby wydane 1 500 zł spłacić w terminie 🙂
 77. WIESŁAW pisze:
  Gdzie w LUBLINIE ma siedzibę swoją city bank ..
 78. Izabela pisze:
  Witam!

  Co jeśli pracuję w Niemczech, a na codzień mieszkam w Polsce i w niej robię zakupy? To zaświadczenie o dochodach się już nie liczy i pewnie nie mogę brać udziału w promocji?

 79. Jaro pisze:
  Za 450 PLN to można kupić Xiaomi Redmi 6A z wbudowaną pamięcią 32GB
  • Natalia pisze:
   a jak ktoś nie ma tych 450zł żeby sobie wydać na telefon?
   to taki GRATIS to super sprawa 🙂 a jeśli nawet nie spełnia oczekiwań co do parametrów to zawsze można sprzedać albo dać dziecku. pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No pewnie, że tak! A wystarczy tylko wykonywać płatności za codzienne zakupy kartą Citibanku 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można kupić 🙂 ale w tej promocji nie chodzi o to żeby kupować telefon tylko odebrać go w gratisie za płacenie kartą Citibanku 🙂
 80. Bartek pisze:
  Ja już dwa tygodnie wypełniłem formularz. Zadzwonili po 2 dniach, ale nie mogłem wtedy rozmawiać i umówiliśmy się że zadzwonią następnego dnia i …. minęło 1,5 tygodnia i cisza. Niepoważne traktowanie. Teraz nawet jak zadzwonią to podziękuję im za taką ofertę – nie jestem zainteresowany używaniem produktu banku, w którym nic nie można załatwić w sensownym czasie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bartku bardzo przepraszam w imieniu banku. Obecnie mają oni naprawdę urwanie głowy ponieważ baardzo dużo osób chce skorzystać z promocji. Ale dla klientów oczekujących zbyt długo na kontakt uruchomiono skrzynkę mailową, na którą można się zgłaszać i konsultanci będą oddzwaniać. Wystarczy na adres mailowy ([email protected]) podesłać imię, nazwisko, numer telefonu oraz preferowaną godzinę kontaktu. Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia.
  • Bartek pisze:
   Dominika, dziękuję za odpowiedź, ale już nie jestem po prostu zainteresowany ofertą.
   Jeśli jest problem z podpisaniem umowy z bankiem, to co będzie jeśli będzie problem w czasie używania ich produktów i będę związany umową z bankiem? Też będę czekał tygodniami i prosił się o kontakt?.
   Lepiej dla mnie zrezygnować z tej oferty kiedy jeszcze niczego nie podpisałem.
 81. Ewa pisze:
  Zaczęłam wypełniać wniosek ale go nie zakończyłam – kłopot z internetem . Otrzymałam zwrotnego e-maila z nadanym mi numerem. Co mam robić dalej?
 82. Jan pisze:
  A z tego telefonu można dzwonić?
 83. Dawid pisze:
  Nie wiem, czy to pytanie się już pojawiło, ale jest ich tak dużo, że w połowie zrezygnowałem z szukania.
  Czy wypłata pieniędzy, uwaga, w ŻABCE liczy się jako płatność kartą, czy jako zwykła wypłata, tak jak z bankomatu? Teoretycznie jest to wypłata, ale przy użyciu karty do płatności przy pomocy terminala (trzeba dokonać zakupu na minimalną kwotę, by coś wypłacić, więc kwota wypłaty jest doliczona do rachunku).
  Jeśli jest to możliwe, to bardzo wiele mi to ułatwi 😉
 84. Bartek pisze:
  Czytam kilka komentarzy wyżej i nie wierzę jaki płytkie rozumki mają co nie którzy 😀 cytuje „Tak tylko najpierw musisz wydać 1500 zł na smartfona a potem sobie bd pluc w twarz że w media Markt jest Huawei mate 10 lite o wiele lepszy za 800 zł” czy ty myślisz ???? 1500 w 3 miesiące to normalne wydatki na jedzenie itp więc telefon masz za free ! czytaj ze zrozumieniem.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dokładnie tak jest – podczas wykonywania standardowych płatności kartą, można z powodzeniem spełnić warunki promocji i odebrać telefon 🙂
 85. Martenz pisze:
  Mam pytanie czy jak zjawi sie u mnie kurier to ja podpisuję mu jakieś papiery (umowę) i on ją zabiera czy jak to wygląda???
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, podpisujesz 2 egzemplarze, on je zabiera do banku i później bank odsyła Ci jeden podpisany (wtedy już przez nich) egzemplarz 🙂
 86. Ireneusz pisze:
  Witam, ponieważ nie udało mi się uzyskać odpowiedzi „prywatnej” proszę o wyjaśnienie co to za pośrednik „DSA SP. Z O.O.
  ul. Młynarska 48, 01-171 Warszawa” występuję w dokumentach otrzymanych od city, czy „pośrednik” będzie w posiadaniu moich danych ? Czy jest to firma godna zaufania ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiadomość prywatną wysłałeś na maila (jak tak to na jaki adres) czy fanpage? To firma, która obdzwania uczestników promocji, jest bezpieczna- oni tylko z Tobą rozmawiają A całe dokumenty trafiają do banku.

Napisz komentarz