PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Przetestuj aplikację PeoPay i odbierz nawet 150 zł do wydania w Empiku lub H&M (do wyboru)

Bank Pekao rozdaje nagrody swoim aktualnym i przyszłym klientom za pobranie i korzystanie z aplikacji mobilnej PeoPay. W tej promocji  można zyskać e-karty do Empiku lub H&M o wartości nawet do 150 zł, jeżeli dodatkowo poleci się aplikację PeoPay znajomym.

Co to jest PeoPay?

PeoPay to aplikacja mobilna Banku Pekao S.A. Dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.

Jakie korzyści daje Ci PeoPay?

 • w jednym miejscu masz dostęp  do wszystkich swoich rachunków w Banku Pekao S.A.
 • szybko logujesz się odciskiem palca,
 • możesz płacić telefonem w sklepach,
 • wykonywać błyskawiczne przelewy w internecie, także przelewy na numer telefonu, jeśli nie znasz numeru rachunku odbiorcy,
 • masz dostęp do rachunków walutowych (EUR, USD, GBR, CHF),  możesz więc płacić telefonem z zagranicznych sklepach stacjonarnych i internetowych.

Kto może skorzystać z tej promocji?

PeoPay da Ci możliwość poznania wygodnej, nowoczesnej bankowości. Z opisywanej przeze mnie promocji możesz skorzystać w pełni tylko, jeśli dotychczas nie miałeś zainstalowanej aplikacji PeoPay. Po jej wypróbowaniu raczej trudno będzie wrócić do tej tradycyjnej 🙂

Jeśli posiadasz już aplikację PeoPay możesz polecić ją znajomym i zgarnąć bonus za polecenia (opisany w kroku czwartym).

Jeśli masz już konto w Banku Pekao wraz z dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24, już teraz rozpocznij przygodę z nowoczesnym bankowaniem przy pomocy aplikacji PeoPay. Wystarczy, że wykonasz kroki opisane poniżej.

Jeśli nie masz konta w Banku Pekao wraz z dostępem do bankowości elektronicznej Pekao24 to najłatwiej założysz je wypełniając formularz na stronie banku lub udając się do oddziału. A następnie wykonaj kroki opisane poniżej.

W promocji możesz wziąć udział jeśli jesteś lub bądź staniesz się właścicielem jakiegokolwiek osobistego konta bankowego w złotych w Banku Pekao, z wyjątkiem Eurokonta OK, Uczeń, Junior, Hipoteczne Plus.

Jak krok po kroku 150 zł do Empiku i H&M?

Krok #1 – Zarejestruj się na na dedykowanej stronie internetowej www.peopaymasterpass.pl. Zaakceptuj regulamin i zgody na dane osobowe i zgody marketingowe. Musisz zaznaczyć wszystkie checkbox-y znajdujące się na formularzu. Następnie wybierz sklep, którego bony chcesz otrzymać.

Pamiętaj, aby numer telefonu i adres mailowy był taki sam, jak podany podczas zakładania konta w Pekao. Ewentualnie możesz zmienić go po zalogowaniu do panelu w zakładce Ustawienia w sekcji Moje dane.

Krok #2 – Pobierz i skutecznie zaloguj się do aplikacji PeoPay. Link do pobrania aplikacji ze strony banku znajdziesz tu. Za pierwsze zalogowanie się do PeoPay otrzymasz e-kartę o wartości 25 zł do Empik lub do HM, zgodnie z wyborem dokonanym przy rejestracji.

Krok #3 – Wykonaj co najmniej jedną płatność na minimalną kwotę 10 zł za pomocą aplikacji PeoPay, a otrzymasz kolejną e-kartę na kwotę 25 zł. Może to być płatność:

 • zbliżeniowa PeoPay w sklepie stacjonarnym,
 • zbliżeniowa Apple Pay w sklepie stacjonarnym,
 • z wykorzystaniem funkcji Masterpass w dowolnym sklepie internetowym.

Dwie pierwsze nagrody są do zdobycia dla nowych użytkowników aplikacji, czyli tych, którzy nie aktywowali jej do dnia rejestracji w promocji.

Krok #4 – Polecaj PeoPay. Za skuteczne polecenia możesz zdobyć nawet 4 dodatkowe e-karty o łącznej wartości 100 zł.

Po tę nagrodę możesz sięgnąć nawet jeśli już jesteś użytkownikiem PeoPay. Masz na to czas do 31.12.2018 roku.

Zrobisz to w taki sposób:

 • Podaj swój indywidualny kod polecenia osobie, która jeszcze nie korzystała z PeoPay. Kod otrzymujesz na podany adres mailowy po zarejestrowaniu się do promocji.
 • Jeśli osoba polecona wpisze Twój kod podczas rejestracji i zaloguje się do PeoPay otrzyma 25 zł w tej promocji i Ty też otrzymasz bon na 25 zł. Taką samą nagrodę otrzymacie za 3 kolejne polecenia.
 • Pamiętaj też, aby wykonać dowolną operację przy pomocy PeoPay.

Wszystkie powyżej opisane czynności powinieneś wykonać w terminie promocji czyli maksymalnie do 31.12.2018 roku

E-karty otrzymujesz na  maila podanego przy rejestracji w terminie do 21 dni roboczych od daty spełnienia warunku dla danej nagrody.

Otrzymane e-karty możesz wykorzystać w sklepie internetowym Empik znajdującym się na stronie www.empik.com do 30.04.2019 roku, a w sklepie internrtowym H&M znajdującym się na stronie https://www2.hm.com/pl_pl/index.html lub dowolnym sklepie stacjonarnym  H&M na terenie Polski do 30.09.2019 roku.

Podsumowanie

Aplikacje mobilne to przyszłość bankowości. Wcześniej, czy później każdy właściciel konta bankowego przekona się, że czas już z TYM się “oswoić”. Zrób pierwszy krok w kierunku nowoczesnej bankowości, a dodatkowo otrzymasz nagrodę. W tej promocji pierwsze 50zł jest banalnie łatwe do zdobycia. Szczególnie jeśli jesteś już klientem banku Pekao.

A jeżeli lubisz być Świętym Mikołajem to zaoszczędzisz na budżecie na gwiazdkowe prezenty. Wystarczy, że zdobyte w tej promocji bony zachowasz aż do Bożego Narodzenia.  W Empiku i H&M na pewno znajdzie się coś ciekawego na prezent dla każdego!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. mat pisze:
  zakładam proszę pisać na [email protected] kod promocyjny to pomogę komuś, i jak ktoś chce pomoc mi to również proszę napisać to podam kod
 2. Jarosław pisze:
  ILE KOSZTUJE UTRZYMANIE KONTA.NA JAK DŁUGO TRZEBA OTWORZYĆ
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Opłaty zależą od tego jakie ktoś założy konto 🙂 A zamknąć je można po odebraniu nagrody 🙂
 3. Dorota pisze:
  też podaję swój adres email, jeśli ktoś chce zgarnac 25 zł za mój kod (a ja za Twój;) – [email protected]
 4. Seweryn pisze:
  Dostał już ktoś cokolwiek ? Jako polecający nie dostałem, ani polecany też nie, mimo że to całkiem świeża osoba, a czas 21 dni roboczych minął.
 5. Tomasz pisze:
  Dla chętnych zamieszczam kod polecającego: WpchsDnXhx

Napisz komentarz