Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł na Allegro + do 360 zł zwrotów za zakupy za kartę kredytową w Santander Consumer Bank

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Consumer Banknowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Vouchery o wartości 200 zł na Allegro + do 360 zł cashbacku

Za co?

-za założenie karty kredytowej Turbokarta

-wykonanie nią płatności co miesiąc na min. 300 zł.

Ile to kosztuje?

0 zł/6,90 zł miesięcznie – 0 zł jeśli wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym

Kiedy bonus?

SMS-EM do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2021 roku nie miały w Santander Consumer Bank podpisanej umowy o limit i kartę kredytową.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania limitu 2000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Wystartowała nowa promocja od Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska – to co innego 🙂 ). Za założenie karty kredytowej Turbokarta i wykonywanie nią płatności za codzienne zakupy możesz odebrać karty podarunkowe na Allegro o wartości 200 zł.

To nie wszystko. Turbokarta jest objęta jeszcze jedną promocją z moneybackiem (czyli zwrotem części wydanych pieniędzy na kartę). Za transakcje w wybranych punktach możesz dostać maksymalnie 30 zł zwrotów miesięcznie, czyli do 360 zł w ciągu roku.

Promocja z bonami Allegro potrwa 🗓 do 31 grudnia 2022 roku. Warto się pospieszyć, gdyż regulamin przewiduje limit nagród w liczbie 2000.

Promocja z moneybackiem nie ma daty końcowej i trwa do odwołania.

Kto może wziąć udział w promocji Turbokarty?

Ponieważ to promocja karty kredytowej, musisz mieć ukończone 18 lat i źródło dochodu. Bank może poprosić Cię o dostarczenie dokumentów, potwierdzających osiągane dochody.

Z promocji są wykluczone osoby, które w datach 🗓 od 1 stycznia 2021 roku do 9 sierpnia 2022 roku miały zawartą z bankiem Santander Consumer Bank umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej Turbokarta.

Posiadanie innych produktów w tym banku, na przykład konta oszczędnościowego, a tym bardziej w Santander Bank Polska (ten inny bank), nie wyklucza z promocji.

Promocja karty w Santander Consumer Bank – jak odebrać 200 zł na Allegro

Płacąc kartą po min. 300 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące będziesz otrzymywać od banku co miesiąc kartę podarunkową na Allegro o wartości 50 zł. Czyli łącznie możesz otrzymać 200 zł na Allegro.

#Krok 1 – zakładasz kartę kredytową Turbokarta

Na początek musisz:

  • 🔎 wypełnić formularz z TEGO LINKU. Oddzwoni do Ciebie konsultant banku i wypełni z Tobą wniosek o kartę. Jeśli po odebraniu telefonu od banku w słuchawce panuje cisza – nie rozłączaj się, poczekaj kilkanaście sekund. System tego banku tak działa 🙂
  • 🔎 podpisz umowę o kartę. Możesz zrobić to poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (pamiętaj, dane w obu bankach muszą być takie same, inaczej weryfikacja się nie powiedzie), lub za pośrednictwem kuriera.

#Krok 2 – płać kartą i spłacaj ją w terminie

🗓 W 4 miesiącach kalendarzowych 🔎 płać kartą za zakupy na łączną kwotę min. 300 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

Możesz zdobyć maksymalnie 4 nagrody po 50 zł za każdy miesiąc kalendarzowy, ale tylko za miesiące trwania promocji, czyli 🗓 do 31 grudnia 2022 roku. Dlatego nie ma co zwlekać z założeniem karty. Jeśli założysz ją na przykład w październiku (zakładając, że limit nie wyczerpnie się szybciej) to mógłbyś otrzymać już tylko 3 nagrody, za płatności w październiku, listopadzie i grudniu.

Drugim warunkiem do otrzymania nagrody jest regularna spłata karty. 🗓 Na dzień przyznania każdej z nagród 🔎 nie możesz mieć zaległości w spłacie karty większych niż 50 zł i dłuższych niż 10 dni.

Jako transakcje nie policzą się transakcje zwrócone, przelewy z rachunku karty, doładowania typu Revolut, PayPal, SkyCash oraz wykonane w punktach z kodami MCC: MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe – Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup/obciążenie karty).

Kody będziesz otrzymywać sms-em do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (czyli na przykład za płatności we wrześniu nagrodę odbierzesz do końca października).

Na dzień wypłaty każdej z nagród karta musi być aktywna.

Moneyback z kartą kredytową Turbokarta

Oprócz nagrody na Allegro z kartą kredytową Turbokarta możesz otrzymywać również zwroty za płatności w określonych punktach:

1) 5% wartości Transakcji w samodzielnych myjniach samochodowych (MCC 7542), tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw, o których mowa w pkt 3 poniżej;
2) 3 % wartości Transakcji w restauracjach (MCC 5811, 5812, 5813, 5814);
3) 1% wartości Transakcji na stacjach paliw (MCC 5541, 5542, 5983).

Żeby premia była naliczana, musisz regularnie dokonywać przynajmniej spłaty minimalnej karty kredytowej (5% wykorzystanego limitu, min. 50 zł).

W ciągu miesiąca możesz otrzymać maksymalnie 30 zł zwrotu na kartę.

Turbokarta – cennik

Turbokarta jest wydawana za darmo. Standardowo kosztuje ona 6,90 zł miesięcznie, chyba że w ciągu okresu rozliczeniowego wykonasz nią płatności na min. 1000 zł.

Pierwsza opłata pobierana jest w dniu aktywacji karty, kolejne (o ile nie wykona się nią wymaganych płatności) – po miesiącu.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Napisz komentarz