Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

600 zł na Allegro w promocji karty kredytowej Simplicity od banku Citi Handlowy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Vouchery na Allegro o wartości 600 zł.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku oraz;

– logowanie się do aplikacji lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-za wykonywanie co miesiąc płatności na łączne kwoty min. 300 zł miesięcznie przez 7 kolejnych miesięcy.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwsze 12 okresów rozliczeniowych, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 25,06%

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni od momentu otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które:

-od 3 marca 2022 roku nie miały głównej karty kredytowej oraz;

-nie zamknęły głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2019 roku, jeśli umowa o kartę trwała krócej niż 24 miesiące.

Do kiedy promocja?

Do 4 lipca 2022 roku lub do wyczerpania limitu 5000 umów o kartę w promocji.

Skorzystaj z tej promocji »

Wróciła popularna promocja karty kredytowej Simplicity z bonami na Allegro. Zakładasz kartę, płacisz nią za codzienne zakupy i odbierasz vouchery na Allegro – nawet 600 zł. Moje zdanie jest takie: bon na Allegro przyda się zawsze. Lepsza od niego jest tylko nagroda gotówkowa 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 4 lipca 2022 roku lub do wyczerpania limitu 5000 umów o kartę zawartych w tej promocji. Dlatego warto się pospieszyć, aby zdążyć z wnioskiem.

Kto może wziąć udział w promocji Citibanku?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli spełniasz kilka warunków:

 • jesteś pełnoletni i rozliczasz się z podatków w Polsce;
 • masz stałe źródło dochodu (min. dochód netto 1200 zł przy umowie min. 3 miesiące, min. 2500 zł netto na działalności gospodarczej, prowadzonej min. 2 lata);
 • przynajmniej od 3 marca 2022 roku nie masz głównej karty kredytowej w Citibanku;

Bank dodał dodatkowy zapis, który odnosi się zapewne do części osób, które miały wcześniej kartę kredytową w promocji i ją zamknęły. Mianowicie, z promocji są wykluczone osoby, które zamknęły główną kartę kredytową po 1 stycznia 2019 roku pod warunkiem, że umowa trwała krócej niż 24 miesiące.

Jak odebrać 600 zł na Allegro od banku – 3 proste kroki

#Krok 1 – załóż kartę

🗓 Do 4 lipca z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity i dołącz dokumenty dochodowe.

Dołączenie dokumentów jest konieczne, by wziąć udział w promocji. Najczęściej będą to wyciągi z Twojego konta z 3 miesięcy – jeśli nie wystarczą, bank poprosi Cię o dosłanie dodatkowych dokumentów. Dokumenty możesz dołączyć na etapie składania wniosku lub 🗓 maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia dodać je poprzez TĘ STRONĘ. Podczas składania wniosku możesz otrzymać propozycję karty z niższym limitem, ale bez dokumentów dochodowych – wybierz opcję z dostarczeniem dokumentów, wnioski bez dokumentów nie biorą udziału w promocji.

#Krok 2 – zaloguj się do bankowości i aktywuj kartę

Po otrzymaniu karty 🔎 zaloguj się do bakowości lub aplikacji i nadaj PIN do karty.

Następnie, 🗓 do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy 🔎 musisz zalogować się do swojej bankowości w Citibanku lub aplikacji mobilnej raz jeszcze.

Najlepiej po prostu zaloguj się, nadaj PIN, wyloguj i zaloguj ponownie – wtedy na pewno nie zapomnisz o tych warunkach.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

🗓 W każdym z 7 miesięcy, następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą za codzienne zakupy na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. Może to być jedna większa płatność (na przykład tankowanie samochodu), lub wiele drobnych, aż do uzbierania sumy 300 zł.

Za trzy pierwsze miesiące, w których wykonasz płatności, otrzymasz voucher o wartości 200 zł na Allegro. Później, za płatności w każdym kolejnym miesiącu, bank przyzna Ci po 100 zł na Allegro za każdy miesiąc, czyli maksymalnie możesz otrzymać 4×100 zł.

Do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki, bank wyśle do Ciebie w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody. Same nagrody będą wysyłane w ciągu 60 dni od momentu otrzymania tej wiadomości, w formie e-kodu w bankowości internetowej, i jest ważny przez 12 miesięcy.

Pamiętaj, aby nie zamykać karty przynajmniej do momentu odebrania ostatniej z nagród.

UWAGA

Jeśli nie wykonasz płatności w którymś z 3 pierwszych miesięcy to niestety, wszystkie nagrody przepadną. Natomiast jeśli spełnisz warunki do otrzymania 200 zł, to później, nawet jeśli nie zrobisz zakupów na 300 zł w którymś z pozostałych miesięcy, to nadal możesz otrzymywać nagrody za pozostałe miesiące.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów;
 • transakcje szczególnie, tzn. transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut (czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut), transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga – transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Połącz promocje, zyskaj jeszcze więcej w Citibanku

Jeśli nie masz jeszcze konta w Citibanku – czas to naprawić. Konto i karta do konta są absolutnie darmowe, a Ty, w bardzo łatwy sposób, możesz odebrać kolejne nagrody. I tym razem jest to 270 zł gotówki.

Karta Simplicity – sprawdzam opłaty oraz to, jak ich uniknąć

Jest jeszcze jedna nagroda w tej promocji, mianowicie łatwiejsze warunki do uniknięcia opłaty miesięcznej za kartę. Standardowo, by otrzymać jej zwrot, musiałbyś zapłacić kartą w każdym miesiącu rozliczeniowym na min. 1000 zł. Natomiast mając kartę w promocji przez 12 okresów rozliczeniowych wystarczy, że zapłacisz kartą na min. 300 zł – czyli warunki do bezpłatnej karty i promocji się pokrywają.

Zwróć uwagę jedynie na fakt, że do promocji 300 zł musisz wydać w miesiącu kalendarzowym, a do zwrotu opłaty miesięcznej – w okresie rozliczeniowym karty.

Podsumowanie

Przy obecnym poziomie cen zakupy w ciągu miesiąca na kwotę 300 zł nie powinny sprawić nikomu trudności. Wystarczy (niestety!) jedno tankowanie samochodu i warunek spełniony.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 8

 1. Tomasz pisze:
  W jaki sposób mogę zrezygnować z karty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Chociażby w bankowości internetowej, w wiadomości do banku.
 2. Krzysztof pisze:
  „Z promocji są wykluczone osoby, które zamknęły główną kartę kredytową po 1 stycznia 2019 roku pod warunkiem, że umowa trwała krócej niż 24 miesiące”.

  -Jeżeli umowa trwała dłużej niż 24 miesiące to załapię się na promocję?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokładnie. Bank dodał taki zapis, żeby wykluczyć z promocji osoby, które otwierają kartę tylko do promocji i po odebraniu nagrody ją zaraz zamykają.
 3. mthw pisze:
  „Za trzy pierwsze miesiące, w których wykonasz płatności, otrzymasz voucher o wartości 200 zł na Allegro. Później, za płatności w każdym kolejnym miesiącu, bank przyzna Ci po 100 zł na Allegro za każdy miesiąc, czyli maksymalnie możesz otrzymać 4×100 zł.”

  czyli w sumie łącznie 1000zł w bonach do wykorzystania na Allegro?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, 600. 200 zł za ŁĄCZNIE 3 miesiące, a potem po 100 zł za każdy miesiąc z czterech kolejnych.
 4. Krystian pisze:
  Cześć , czy jeżeli jestem obecnym klientem i mam konto osobiste w ramach jednej ostatnich promocji ( wypłata ostatniej nagrody była w bieżącym miesiącu więc jeszcze nie zdążyłem zamknąć konta ) to mogę wziąć udział w promocji dot. karty kredytowej czy jako obecny już klient zostaję wykluczony ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej możesz 🙂 Promocje się nie wykluczają.

Napisz komentarz