Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 900 zł nagród za kartę kredytową Simplicity od banku Citi Handlowy [300 zł na zakupy + 600 zł cashbacku]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Punkty o wartości 300 zł w Mastercard Bezcenne Chwile + 6 x 100 zł w formie cashbacku

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-ponowne zalogowanie się do bankowości lub aplikacji;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 300 zł w kolejnych 9 miesięcy kalendarzowych.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok, potem 1000 zł wydane w każdym w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 26,35%

Kiedy bonus?

W ciągu 30 dni od momentu otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody. Otrzymanie wiadomości do końca miesiąca po miesiącu w którym spełnisz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2023 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2023 r. lub do wyczerpania limitu 1.000 podpisanych umów.

Skorzystaj z tej promocji »

Promocja karty kredytowej Simplicity to była pierwsza promocja w moim życiu. Wszystko działo się dość dawno, niemniej do dziś pamiętam i promocję, i radość z nagrody. Wtedy odebrałam voucher na 300 zł do Douglasa. Dzisiaj wysokość nagród poszła znacząco do góry.

W dzisiejszej promocji karty Simplicity możesz otrzymać do 900 zł nagród: 300 zł w formie punktów w programie MasterCard Bezcenne Chwile (wymienisz je na vouchery do różnych sklepów) oraz 600 zł cashbacku, czyli zwrotów na rachunek Twojej karty.

Promocja potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2023 roku lub do wyczerpania puli 1.000 zawartych umów o kartę. O jej wyczerpaniu bank ma poinformować na stronie promocji karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa w promocji karty kredytowej Citibanku

Możesz zakładać kartę w promocji, jeśli masz ukończone 18 lat, masz źródło dochodu i rozliczasz się z podatków w Polsce, oraz nie miałeś karty kredytowej w Citi handlowym 🗓 od 1 stycznia 2023 roku.

Czyli mogłeś ją mieć wcześniej, tylko musiała się zamknąć przed tą datą.

Aby wnioskować o kartę, Twój dochód musi spełniać minimalne wymagania. Ale pamiętaj, że i tak to bank ostatecznie decyduje o tym, czy przyznać komuś kartę kredytową.

900 zł nagród od banku Citi Handlowy — szybka instrukcja

Cała promocja polega na tym: zakładasz kartę i płacisz nią w kolejnych miesiącach za codzienne zakupy.

Czyli idziesz do Biedronki czy Lidla i zamiast gotówką, czy starą kartą do konta, płacisz Simplicity. Dzięki temu warunki do promocji masz z głowy i otrzymujesz kolejne nagrody od banku.

#Krok I — załóż kartę kredytową Simplicity w promocji

🗓 Do 31 sierpnia 2023 r. lub do wyczerpania limitu 1.000 umów ze strony promocji Citibanku 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.

Musisz mieć 🔎 wyrażone następujące zgody marketingowe:

 • na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

#Krok II – doślij dokumenty dochodowe

🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 wyślij wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej zostaniesz poproszony o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty załącz podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.

#Krok III – aktywuj kartę i zaloguj się do bankowości

Najpierw 🔎 aktywuj kartę (czyli nadaj PIN) przez bankowość lub aplikację mobilną.
Następnie 🗓 najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej.

Czyli: zaloguj się raz, nadaj PIN, a potem zaloguj się po raz drugi.

#Krok IV – zapisz się do programu Mastercard Bezcenne Chwile

🗓 Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 zaloguj się do bankowości i zapisz swoją nową kartę kredytową Simplicity w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

#Krok V — płać kartą

🔎 Płać kartą za codzienne zakupy. 🗓 W dziewięciu kolejnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 300 zł co miesiąc.

Przykład:
Jeśli umowę podpisałeś w kwietniu (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) to płatności po min. 300 zł robisz w: maju, czerwcu i lipcu (za to dostaniesz 300 zł w Bezcennych Chwilach), sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu, styczniu 2024 (za każdy miesiąc dostajesz po 100 zł cashbacku.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Płacisz kartą za codzienne zakupy w sklepach stacjonarnych i przez Internet. Idziesz do Biedronki — zapłać Simplicity. Tankujesz benzynę — zapłać kredytówką. Kupujesz na Allegro — zapłać kartą.

Może to być jedna płatność, a może być ich nawet kilkadziesiąt. Liczy się suma transakcji w miesiącu kalendarzowym.
Liczą się też płatności zbliżeniowe, więc możesz spokojnie płacić telefonem.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

Wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga — transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe

Transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych .

-Transakcje zwrócone lub anulowane — czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Za płatności we wszystkich 3 pierwszych miesiącach (nie możesz żadnego pominąć) dostaniesz 24 000 punktów w Bezcennych Chwilach. Wymienisz je na nagrody o wartości 300 zł. Punkty będą ważne 9 miesięcy.

Za płatności 300 zł w każdym z miesięcy 4-9 dostaniesz co miesiąc 100 zł zwrotu na rachunek karty kredytowej. Cashback pomniejszy kwotę do spłaty lub, jeśli masz spłaconą kartę, pozostanie do wykorzystania na kolejne zakupy.

Pozostałe promocje od Citibanku

Nie wiem, jak Ty, ale ja uwielbiam łączyć promocje bankowe. Im więcej nagród tym lepiej, prawda? I Citibank na szczęście daje taką możliwość.

Promocja konta w Citibanku – nawet 600 zł gotówki

Nie dość, że konto i kartę do niego masz za bezwarunkowo 0 zł, to na dodatek wystarczą 3 proste czynności (wszystkie możesz wykonać jednego dnia i mieć je z głowy), by odebrać nagrodę od banku.

Darmowa karta kredytowa Citibanku

Żeby Twoja karta kredytowa Simplicity była za darmo, musisz w każdym okresie rozliczeniowym zapłacić nią za zakupy na minimum 300 zł.

Okres rozliczeniowy to nie to samo, co miesiąc kalendarzowy — każdy ma swój własny okres rozliczeniowy i sprawdzisz to w szczegółach karty!

Promocyjne warunki obowiązują przez pierwsze 12 miesięcy. Po ich upływie, by karta była za darmo, musisz wykonać zakupy na kwotę minimum 1.000 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 38

 1. Michał pisze:
  Najgorszy możliwy bank, w grudniu skusiłem się na ofertę „Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank
  i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile”. Mimo upływu pół roku, aktywnego korzystania z karty oraz spełnienia wszystkich warunków promocji nie otrzymałem jeszcze nawet złotówki, a według regulaminu powinienem już co najmniej 500 zł. Pisane reklamację bez odpowiedzi
  • Łukasz pisze:
   Przypuszczam, że nie spełniłeś któregoś w warunków, żeby otrzymać 600 zł
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niemniej bank na reklamację powinien odpisać, nawet jeśli to odpowiedź w stylu: sorry, nie spełniłeś tego i tego waruunku.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, nikt nie odpowiedział Ci na reklamację w ciągu 30 dni? Takiej sytuacji w żadnym banku jeszcze nie było, odpowiedź zawsze dają, chociażby treści, że potrzebują więcej czasu.
 2. Łukasz pisze:
  Rejestracja nie można dokończyć aplikacja do potwierdzania danych ze zdjęć dowodu osobistego za każdym razem informuję, że zdjęcie jest niewyraźne mimo bardzo dobrego oświetlenia.
 3. Przemysław pisze:
  Cześć, jeżeli podpiszę umowę w maju to kiedy należy wypowiedzieć umowę tak by wszystkie bonusy otrzymać.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Po tym, jak dostaniesz ostatnią część nagrody. Pewnie to wypadnie gdzieś w marcu.
 4. Sławomir pisze:
  Ten Citi to najgorszy jak do tej pory wg. mnie bank. Brałem udział co prawda w poprzedniej promocji, ale na ten miesiąc przypada naliczenie punktów w bezcennych chwilach, po 3 miesiącach używania karty, warunki wszystkie spełnione, a punktów nie ma. Bezcenne chwile twierdzą, że to nie do nich reklamacje, tylko do banku, a bank, czyli infolinia, od razu przekierowuje do bezcennych chwil, po czym telefon się urywa. Na oficjalną reklamację w banku, otrzymałem odpowiedź:

  „Posiadacz karty może zapisać się do programu raz i automatycznie w programie biorą udział transakcje dokonane wszystkimi kartami Mastercard, które posiada uczestnik w naszym banku. Uczestnik programu Priceless Specials gromadzi punkty i otrzymuje możliwość korzystania z ofert specjalnych za dokonywanie zakupów u Partnerów uczestniczących w Programie przy użyciu kart z logo MasterCard.

  W sprawach związanych z Programem uczestnik może kontaktować się z Mastercard telefonicznie lub za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej pod adresami wskazanymi na stronie internetowej Mastercard (bezcenne chwile).

  Z poważaniem,

  Iwona Krynicka
  Młodszy Analityk Jakości
  Biuro Obsługi Reklamacji i Zapytań Klientów.

  Czyli odpowiedź żadna.

  • Łukasz pisze:
   Dokładnie obsługa totalna masakra, nie można zakończyć składania wniosku, bo aplikacja nie może zaakceptować zdjęć dowodu osobistego po kilkukrotnych próbach wykonania tych zdjęć. Po dodzwonieniu się na nr telefonu 19009 i wyjaśnieniu Pani, że wniosek jest otwarty i nie mogę zakończyć tego wniosku zostałem przełączony do innego działu kart kredytowych który prosi mnie o podanie numeru wniosku, którego nie otrzymałem, bo wniosek jest otwarty, a nie zakończony. Strata czasu i totalny bajzel.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   O wow, aż takich przebojów nigdy nie miałam, a parę tych promocji z tego banku już wpadło na przestrzeni lat.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Pisz kolejną, do skutku.
  • Piotr pisze:
   Pełna zgoda co do najgorszego banku. U mnie po miesiącu bezcennych chwil po kolejnym logowaniu (a logowałem się kilkukrotnie) dostałem komunikat, że nie zaznaczyłem wszystkich zgód i poprzednie transakcje nie biorą udziału w programie. Parodia!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Składałeś reklamację?
 5. Jacek pisze:
  Witam, własnie skusilem sie na karte i zobaczymy. Czytam komentarz ei oczy robie. Czy wydrukowlaiscie sobie umowe ? Tam sa zaznaczone zgody i wszystko.
 6. Jacek pisze:
  Witam, nie otwiera mi sie strona do przeslania dokumentow….jakies porady ?

  Pozdrawiam, dziekuje

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może inna przeglądarka? Mi np. na Brave dużo stron bankowych się nie otwiera.
 7. Jacek pisze:
  Udało sie i czekam na kuriera…pozdrawiam
 8. Joanna pisze:
  Płatności BLIK się nie liczą?
 9. Joanna pisze:
  Aaaa, i jeszcze Mastercard Bezcenne Chwile – byłam tam kiedyś z inną kartą. Czy to wyklucza?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, tutaj regulamin nie przewiduje żadnych wykluczeń w związku z programem Mastercarda.
 10. Anna pisze:
  Zrobiłam wszystko tak jak jest tu napisane, jestem już 2 miesiąc w tej promocji, zalogowałam się do Bezcenne Chwile, kilka razy ale nie widzę tam jakiś większych punktów. Czy one dopiero będą naliczone po 3 miesiącach? Czy powinno być co miesiąc?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Po trzech – we wszystkich trzech miesiącach muszą być wykonane wymagane płatności, aby naliczyły się punkty.
  • Anna pisze:
   Mamy już dziś 1 października i minęło już 3 miesiące czyli powinnam mieć te 24tyś pkt, ale dziś weszłam i nadal nie ma. Kiedy one będą naliczone?
 11. Jacek pisze:
  Witam, czy sie liczy oplacenie z karty abonamentu 59 zl miesiecznie za legimi czyli ebook i audiobook oraz doladowywanie Plus na karte 30 zl miesiecznie ?
  Wszystko ustawione jako oplata stala z karty.

  Pozdrawiam,

 12. Jacek pisze:
  Wyrażam zgodę na ujawnianie Mastercard przez moją Instytucję Finansową moich danych osobowych, w tym danych objętych tajemnicą.
  Zobacz więcej

  Czy tez musi byc klikniete jako moja zgoda ? a nie jest i nie moge tego zmienic

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To jest do rejestracji w BCH, prawda? Moim zdaniem musi – Mastercard nalicza punkty promocyjne, a żeby mogli to zrobić, muszą otrzymać potwierdzenie od banku, że wykonałeś wymagane płatności.
 13. Jacek pisze:
  Kiedy zalicza sie do danego miesiaca data wykonania platnosci czy data zaksiegowania ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem dokonania, tak jak jest to opisane w reg: „w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym”
 14. Jacek pisze:
  tak ale mi zlicza platnosci jakie zrobilem karta. Tylko ze nie moge tego zmienic w MasterCard Bezcenne Chwile tylko niby musze na stronie banku.
 15. Krzysiek pisze:
  Rejestracja w Bezcennych Chwilach jest ciężka, na razie nie udało mi się tego zrobić. Wysłałem zapytanie do banku. W czasie rejestracji powinny wyświetlić się dwa dokumenty, w których trzeba zaznaczyć 4 oświadczenia. Niestety, nic się nie wyświetla (próbowałem 3 różnych przeglądarek). Opcja alternatywna też nie działa.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Miałam tak samo. Pisałam reklamację do Citi i po jakimś czasie mi to naprawili.
 16. Anna pisze:
  Mamy już dziś 1 października i minęło już 3 miesiące czyli powinnam mieć te 24tyś pkt, ale dziś weszłam i nadal nie ma. Kiedy one będą naliczone?
 17. Anna pisze:
  Mamy już dziś 1 października i minęło już 3 miesiące czyli powinnam mieć te 24tyś pkt, ale dziś weszłam i nadal nie ma. Kiedy one będą naliczone?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków bank ma wysłać wiadomość o przyznaniu nagrody. Od tej chwili ma jeszcze 30 dni na przyznanie nagrody.
 18. Michał pisze:
  No słabo to wygląda, w maju podpisałem umowę: na BCH nic nie naliczyło < tzn. jest jakie 4 tys. w czerwcu- ale jakby nie aktywne, widać ze są przyznane ale do salda pkt się nie wliczają ) , a cachbacku równe 0 , a wydawane dość sporo. To mój 3-ci raz z ta karta i pierwszy raz takie coś
 19. Jacek pisze:
  Witam, kiedy zostana mi naliczone promocyjne punkty ?
  Pozdrawiam, Jacek

Napisz komentarz