Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Szybko zgarnij Motorolę od Citibanku! Króciutka karencja i prościutkie warunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją producenta telefon Motorola moto E22 4/64 GB o wartości około 600 zł.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-ponowne zalogowanie się do bankowości lub aplikacji;

– wykonanie po 5 płatności kartą w dwóch kolejnych miesiącach.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 26,35%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków promocji otrzymasz nagrodę na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 lipca 2023 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2023 r. lub do wyczerpania limitu 250 umów.

Skorzystaj z tej promocji »

Nie lubię zdrobnień w tekstach, ale ta promocja aż się o nie prosi. Widzę same zalety (no dobra, jedna wada się znajdzie, ale to za chwilę).

Raz: króciutka karencja, od 1 lipca 2023 r. Czyli 3 tygodnie w momencie, jak opisuję tę promkę.

Dwa: prościutkie warunki: 10 płatności kartą na dowolne kwoty. I tyle.

Trzy: atrakcyjna nagroda, smartfon Motorola moto E22 4/64 GB o wartości 600 zł brutto.

A gdzie ten minus? Jest nim ograniczona liczba nagród: promocja obowiązuje 🗓 do 30 września 2023 r. lub do wyczerpania limitu 250 podpisanych umów o kartę w promocji.

Motorola E22 – warto?

Dostajesz nowy, objęty 24-miesieczną gwarancją producenta telefon Motorola moto E22 4/64 GB. Gwarancja jest realizowana na podstawie numeru IMEI urządzenia.

Nie będę może opisywać wszystkich parametrów telefonu. Jego pełen opis znajdziesz na stronie producenta. Wymienię tylko kilka, moim zdaniem tych najbardziej istotnych:

 • Tylny aparat 16 Mpx (f/2,2, 1,0 μm) | PDAF, 2 Mpx (f/2,4, 1,75 μm) | czujnik głębi
 • Przedni aparat 5 Mpx (f/2,4, 1,12 μm)
 • 4 GB RAM
 • 64 GB pamięci wewnętrznej
 • Procesor MediaTek Helio G37
 • Czytnik linii papilarnych
 • Pojemność baterii 4020 mAh

Karta kredytowa Citibanku w promocji — dla kogo?

Wniosek o kartę Simplicity w promocji mogą składać pełnoletnie osoby, które mają źródło dochodu w Polsce i tutaj rozliczają się z podatków.

Dodatkowo obowiązuje niespotykanie krótki okres karencji: wystarczy, że nie masz głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy 🗓 od 1 lipca 2023 r.

Pamiętaj, że jest to promocja karty kredytowej, czyli musisz posiadać stabilne źródło dochodu i odpowiedni staż pracy:

Pamiętaj, że jest to promocja karty kredytowej i to do banku należy ostateczna decyzja o przyznaniu karty.

Promocja Motorola E22 – jak odebrać telefon od banku?

Promocja jest dziecinnie prosta. To tylko 5 kroków!

 1. 🗓 Do 30 września 2023 r. lub do wyczerpania limitu kart w promocji 🔎 złóż wniosek o kartę ze strony promocji karty Simplicity i podpisz umowę o kartę.
 2. 🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dołącz wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty dodaj podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.
 3. 🔎 Aktywuj kartę (czyli nadaj PIN) przez bankowość lub aplikację mobilną.
 4. 🗓 Po aktywacji karty i do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej. Czyli: zaloguj się raz, nadaj PIN, a potem zaloguj się po raz drugi.
 5. 🔎 Zrób po minimum 5 transakcji kartą na dowolne kwoty/zadanie] 🗓 w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym po miesiącu podpisania umowy.

Przykład

Umowę podpisujesz w lipcu. Do końca sierpnia nadaj PIN do karty i zaloguj się ponownie do bankowości lub aplikacji. W sierpniu i we wrześniu zapłać kartą po minimum 5 razy co miesiąc.

Wszystko! Po spełnieniu wszystkich warunków czekasz na wiadomość w bankowości o przyznaniu nagrody. Bank wyśle ją maksymalnie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki. Następnie, w ciągu 60 dni od momentu, w którym dostaniesz tę wiadomość, bank wyśle na Twój adres korespondencyjny nagrodę, czyli telefon Motorolę moto E22. Do tego momentu nie zamykaj karty, bo nagroda przepadnie.

Jakie płatności kartą będą się liczyć, a jakie nie do promocji?

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Płać kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych. Biedronka, Lidl, Allegro, Orlen i miliony innych sklepów, nawet Twój osiedlowy warzywniak. Kwoty są dowolne, możesz wziąć 5 kajzerek w Biedronce, iść do kasy samoobsługowej i za każdą zapłacić z osobna.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga — transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;

transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;

transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Darmowa karta kredytowa w Citibanku

Telefon to pierwsza z nagród. Drugą nagrodą jest zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę.

Czyli: przez pierwsze 12 miesięcy nie musisz nic robić, by karta była darmowa.

Po upływie 12 miesięcy będziesz musiał wykonywać nią określone płatności, na ten moment jest to 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym karty.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową — ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 26,35%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Darmowe konto osobiste w promocji do kompletu

Nie masz jeszcze Citikonta? Czas to nadrobić! Na ten moment masz do wyboru dwie proste promocje z nagrodami za konto, które jest totalnie darmowe.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarzy 9

 1. Manek pisze:
  Ten telefon nie posiada modułu NFC!, to bardzo istotna sprawa
 2. Manek pisze:
  Ten telefon nie posiada modułu NFC!, to bardzo istotna sprawa
 3. Agnieszka pisze:
  Kiedy można zrezygnować z karty?
 4. Adrian pisze:
  Czy wyciągi wynagrodzenia o pracę z umowy o pracę. Ostatnie trzy miesiące. Umowa próbna. A teraz mi przedłużyli umowę o pracę do końca 2024. Z konta zen.com czy takie dokumenty mogą być? Miałem w 2021 konto w citihandlowy. Ale je zamknąłem w 2021. Wolę się dopytać jak to z tymi wyciągami jest.
 5. Agnieszka pisze:
  Czy ktoś próbował złożyć wniosek? Wszystko uzupełnione. Wyświetla się podsumowanie, które trzeba zaakceptować i strona przestaje odpowiadać. Zawiesza się i nie da się nic zrobić. Sprawdzone kilka razy na różnych urządzeniach. Jak narazie szkoda mi poświęconego czasu…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Inny czytelnik miał podobny problem, dziś wszystko działa. Ogólnie to w weekendy dość często zdarzają się takie problemy w różnych bankach, ze względu na prace modernizacyjne na systemach. Ewentualnie zawsze warto sprawdzić na innej przeglądarce: u mnie np. na Brave część stron banków w ogóle nie chce się ładować, nie mówiąc już o wnioskach.
 6. Bandit pisze:
  Robienie zdjec dowodu zupelnie nie dziala, kazde zdjecie idealnie zrobione odrzucone przez system, jakis scam a nie promocja…
  Sprawdzane na 4 telefonach od iphonow po xiaomi…

Napisz komentarz