Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Tego dawno nie było: nawet 400 zł na Allegro za Konto za 0 w PKO BP [+5,75% na lokacie]

Aktualne PKO BPnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nawet 4 vouchery na Allegro, każdy o wartości 100 zł.

Za co?

-za założenie Konta za 0 wraz z kartą do konta plus ewentualnie kont dla dzieci z kartami;

-wyrażenie zgody marketingowej;

-zapisanie się do promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie;

-za wykonanie płatności kartą/kartami.

Ile to kosztuje?

Konto za Zero:

prowadzenie 0 zł, karta 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w okresie rozliczeniowym; darmowe bankomaty PKO BP przy wypłatach kartą oraz wszystkie przy wypłatach BLIKiem.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2021 r nie posiadały w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania limitów nagród.

Dawno nie było na Moniakach promocji konta osobistego od PKO BP. Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy!

Do wzięcia jest nawet 400 zł na Allegro: 200 zł za Konto za 0 dla Ciebie + po 100 zł za konta dla niepełnoletnich dzieci, maksymalnie dla dwójki.

Ponieważ promocji dawno nie było, jest duża szansa na to, że minął już okres karencji (ta jest krótka), i ponownie możesz wziąć udział w promocji PKO BP 🙂 A warunki promocji są proste: wystarczy kilka płatności kartą/BLIKiem przez 2 miesiące i zrobione.

PKO BP zaskoczył mnie w ostatnich dniach czymś jeszcze: lokatą mobilną 5,75% do 50 000 zł. Jak pamięcią sięgam, PKO był bankiem z niskim oprocentowaniem dla oszczędności, a tu proszę, niespodzianka 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania limitów nagród. A limity te wynoszą: 3000 sztuk nagród po 200 zł za Konto za 0 oraz 4000 sztuk nagród po 100 zł za konto dla dziecka. Jeśli pula nagród wyczerpie się wcześniej (moim zdaniem to więcej, niż bardzo prawdopodobne), to bank może wcześniej zakończyć promocję. W takim wypadku ma się pojawić o tym informacja na stronie banku PKO.

Czy możesz wziąć udział w tej promocji?

Konto za 0:

Promocja jest dla nowych i powracających klientów, a karencja dla tych ostatnich jest przyjemnie krótka 🙂

 • masz ukończone 18 lat i mieszkasz w Polsce;
 • nie miałeś w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (z wyłączeniem kont Inteligo) 🗓 od 1 stycznia 2021 roku.

Konto dla dziecka/dzieci:

Możesz założyć po jednym koncie dla maksymalnie dwójki niepełnoletnich dzieci w promocji, i wtedy za każde możesz dostać 100 zł na Allegro. Warunki:

 • jesteś przedstawicielem ustawowym dziecka;
 • Twoje dziecko nie miało konta w PKO BP 🗓 od 1 stycznia 2021 roku. Nie są brane pod uwagę konta Inteligo oraz SKO konto ucznia.

4 x 100 zł na Allegro w promocji od banku PKO BP – jak je ekspresowo odebrać?

To bardzo proste, i za moment sam się o tym przekonasz. Po prostu zrób po kolei wszystko, co tu opisuję.

#Krok I – załóż konto/konta w PKO BP w promocji

🗓 Do 30 czerwca 🔎 wchodzisz w TEN LINK i zakładasz Konto za 0 z kartą dla siebie. Pamiętaj, że w tej promocji obowiązuje limit nagród. Umowę podpiszesz z kurierem.

Wypełniając wniosek o swoje konto 🔎 wyraź zgodę przynajmniej na otrzymywanie informacji marketingowych od banku. Zgodę znajdziesz w ostatnim kroku wniosku o konto. Nie odwołuj zgody przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Jeśli chcesz również otworzyć konta dla dzieci, to 🔎 otworzysz je albo przez Internet, po otrzymaniu dostępu do swojej bankowości, albo w placówce banku. Konta muszą być założone z kartami. Do wyboru masz: PKO Konto Junior z kartą dla dziecka 13-18 lat, bądź PKO Konto Dziecka z kartą Junior dla dziecka 0-13 lat. Wydanie karty Junior to jednorazowy koszt 15 zł.

#Krok II – zarejestruj się na stronie promocji

Teoretycznie masz czas 🗓 do 30 czerwca na 🔎 zarejestrowanie się na stronie promocji. Moja rada: zrób to od razu po założeniu swojego konta, zanim skończy się limit nagród. Wejdź na stronę promocji PKO BP i wypełnij poniższy formularz. 🔎 Zaznacz w nim, czy otworzyłeś konta również dla dzieci oraz zaakceptuj regulamin promocji.

#Krok III – zapłać kartą lub BLIKiem w kolejnych 2 miesiącach

Zakładałeś Konto za 0:

🔎 Zrób po minimum 10 płatności kartą i/lub BLIKiem 🗓 w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu założenia konta.

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz płatności, otrzymasz 1 bon na Allegro o wartości 100 zł. Jeśli w jednym z miesięcy nie zrobisz płatności, to za ten miesiąc nie dostaniesz nagrody.

Zakładałeś również konto/konta dla dziecka:

PKO Konto Pierwsze – dla dziecka 13-18 lat:

🔎 Zapłaćcie po min. 2 razy kartą do konta lub BLIKiem do konta dziecka 🗓 w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po założeniu konta.

Voucher 100 zł na Allegro otrzymacie, jeśli zrobicie płatności w obu miesiącach.

PKO Konto Dziecka z kartą Junior – dla dziecka 0-13 lat:

🔎 Zapłaćcie po min. 2 razy kartą Junior 🗓 w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po założeniu konta.

Tu również obowiązuje zasada, że nagroda 100 zł na Allegro będzie przyznana, jeśli płatności zostaną wykonane w obu miesiącach.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

To wszystkie płatności kartą w sklepach stacjonarnych i przez Internet, a także płatności zbliżeniowe telefonem (jeśli masz NFC w telefonie). Kwoty transakcji są dowolne, mogą być nawet po złotówce, ważna jest ich ilość w miesiącu. Nie policzą się płatności w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Płatności te powinny zostać zaksięgowane w banku w danym miesiącu kalendarzowym, zatem nie płać kartą na ostatni moment.

📄 Płatności BLIKiem – sprawdzamy definicję

Ściągnij i aktywuj aplikację mobilną IKO i zapłać BLIKiem za zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Tutaj również kwoty transakcji są dowolne. Wpłaty i wypłaty gotówki oraz przelewy BLIK na telefon nie liczą się do promocji, jak również płatności w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Pamiętaj o tym, że warto wykonać wszystkie płatności jak najszybciej – nagrody otrzyma pierwsze 3000 osób, które spełnią warunki.

Czas na nagrody!

Każdy z bonów 100 zł na Allegro otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu otrzymania nagród nie zamykaj kont, kart i nie zmieniaj zgód marketingowych.

Przykład

W maju otwierasz konto dla siebie i dla dzieci. W czerwcu i lipcu dokonujesz płatności ze swojego konta i z kont dzieci. Pierwsze 100 zł na Allegro otrzymasz do końca lipca, trzy kolejne do końca sierpnia.

Nagrodę otrzymasz w formie kodu elektronicznego. Znajdziesz go w wiadomości w aplikacji IKO (sekcja „Powiadomienia”) lub w wiadomości w bankowości internetowej.

Kody są ważne 🗓 do 31 grudnia 2022 roku.

Lokata mobilna 5,75% do 50 000 zł w banku PKO BP

Jeśli masz wolne oszczędności to oferta lokaty od PKO BP moim zdaniem jest naprawdę w porządku. Co prawda lokata jest tylko na miesiąc, ale w tym przypadku moim zdaniem to tylko zaleta: nie ma tygodnia, by któryś z banków nie podnosił oprocentowania, więc w takich warunkach lokowanie czegoś na długi okres czasu nie ma dużego sensu. Sprawdziłam, jak to wygląda w szczegółach:

 • lokata od 1 000 zł do 50 000 zł
 • 5,75% w skali roku
 • na 1 miesiąc
 • jeden klient może założyć tylko jedną lokatę mobilną
 • zakładasz ją tylko przez aplikację mobilną IKO: Oferta -> Lokaty i oszczędności
 • lokata jest nieodnawialna, a odsetki dopisywane są na koniec trwania lokaty
 • zerwanie przed czasem powoduje utratę odsetek.

Konto za 0 w PKO BP – sprawdzam opłaty

Konto Za Zero naprawdę jest za zero złotych, bezwarunkowo.

Natomiast karta do tego konta będzie darmowa, jeśli w każdym okresie rozliczeniowym karty zapłacisz nią (lub BLIKiem) minimum 5 razy. Jeśli będziesz wypłacał gotówkę BLIKiem to za darmo korzystasz ze wszystkich bankomatów w Polsce.

UWAGA !

Okres rozliczeniowy nie musi być tożsamy z miesiącem kalendarzowym. Jest to miesiąc liczony od momentu otwarcia konta. Okres rozliczeniowy swojej karty znajdziesz w szczegółach karty w bankowości lub aplikacji.

PKO BP Konto za Zero

  Aktualne na dzień: 6 maja 2022

Prowadzenie konta

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/10 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji płatniczych kartą lub BLIKiem w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłata gotówki kartą z bankomatów PKO BP

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

10 zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą z bankomatu za granicą

0 zł

Na tym etapie warto również wspomnieć o kontach dla dzieci.

PKO Konto Dziecka z kartą Junior – opłaty

Konto dla dzieci 0-13 lat. Kartę do konta Junior zamawiasz oddzielnie, i jest ona płatna, jednorazowo za wydanie 15 zł. O karcie Junior więcej informacji znajdziesz na stronie banku PKO BP. Natomiast samo konto prowadzone jest za darmo. Wypłaty kartą w bankomatach PKO BP są darmowe, z pozostałych kosztują 5 zł.

PKO Konto Pierwsze – opłaty

Dla dziecka 13-18 lat, ze zwykłą kartą do konta. Konto prowadzone jest za darmo, natomiast karta do konta jest bezpłatna pod warunkiem, że wykonacie nią lub BLIKiem min. 2 płatności w każdym okresie rozliczeniowym. Inaczej policzy się opłata za kartę w wysokości 3,90 zł. Dziecko ma dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce za darmo.

Podsumowanie

Ponieważ dawno nie mieliśmy promocji od PKO BP to uważam, że limit w tej edycji rozejdzie się jak świeże bułeczki. Warto zatem zakładać konto jak najszybciej i szybko spełniać warunki.

Powodzenia1

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 7

 1. Tomasz pisze:
  Jeśli zamknąłem swoje konto za zero w grudniu 2020 to mogę wziąć udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To zależy, czy w grudniu dopiero złożyłeś wypowiedzenie, i wtedy konto zamknęło się po 30 dniach, czyli już pewnie w styczniu, czy zamknęło się w grudniu.
 2. Damian pisze:
  W jaki sposób mogę się dowiedzieć kiedy moje konto zostało zamknięte? Nie jestem w stanie sobie dokładnie przypomnieć, a na mejlu nie jestem w stanie nic o zamknięciu konta znaleźć.
  • Paweł pisze:
   Skontaktuj się z bankiem – niech to sprawdzą 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To w takim wypadku trzeba się skontaktować z bankiem, innej metody nie ma, jeśli nie masz żadnego potwierdzenia zamknięcia konta.
 3. Grzechu pisze:
  Witam
  Czy z tą promocją można również połączyć program poleceń?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z tego co pamiętam, to na wniosku nie ma miejsca na kod polecenia.

Napisz komentarz