Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Promocja Pekao S.A.: 200 zł gotówki za konto [5% na lokacie i koncie oszczędnościowym +100 zł w Bezcennych Chwilach]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł gotówki.

Za co?

50 zł

– Za założenie konta i karty z dedykowanego linku

150 zł:

– za wykonanie po min. 5 płatności kartą w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po dniu otwarcia konta.

Ile to kosztuje?

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

50 zł – do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto

150 zł -do 31 sierpnia, 30 września lub 31 października (w zależności od tego, kiedy była podpisana umowa).

Dla kogo?

Promocja konta: dla osób, które od od 1.01.2020 r., nawet przez jeden dzień, nie miały w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Za samo otwarcie konta Przekorzystnego z kartą, Pekao S.A. przeleje Ci 50 zł. A jeśli w ciągu kolejnych 3 miesięcy zapłacisz po 5 razy kartą (nawet po złotówce), to bank wynagrodzi Cię drugim przelewem, tym razem na 150 zł. Podsumowując: 200 zł nagrody za konto w bardzo prostej promocji czeka na Ciebie.

To nie wszystko. Mastercard Bezcenne Chwile ma promocję 100 zł na zakupy za rejestrację karty w programie, i możesz ją swobodnie połączyć z promocją 200 zł od Pekao.

A dla osób posiadających oszczędności ruszyły dwie promocje: promocja konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 5% do 100 000 zł na 6 miesięcy oraz promocja lokaty PeoPay MAX, czyli 5% do 20 000 zł na 3 miesiące.

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca. Nie ma żadnego limitu wniosków, więc każdy, kto założy konto i spełni opisane warunki, otrzyma gwarantowaną nagrodę od banku.

Kto może wziąć udział w promocji konta Przekorzystnego?

Żeby skorzystać z promocji, musisz spełnić poniższe warunki:

 • masz ukończone 18 lat,
 • masz obywatelstwo polskie i mieszkasz w Polsce;
 • od 1 stycznia 2020 roku nie miałeś w banku Pekao S.A. zwykłego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego lokaty.

Inne produkty w Pekao S.A. nie wykluczają z promocji. Tak samo, jak nie wyklucza Cię posiadanie konta w innym banku, na przykład PKO BP – to dwa zupełnie różne banki, i możesz mieć konta w obu 🙂

200 zł gotówki od banku Pekao S.A. – jak odebrać?

#Krok I – załóż konto Przekorzystne z kartą do konta

🗓 Do 30 czerwca 2022 roku:

 • 🔎 złóż wniosek o konto Przekorzystne z kartą do konta i bankowością. Sugeruję kartę Mastercard Debit FX;
 • 🔎 zaakceptuj regulamin promocji i zgodę na przystąpienie do promocji;
 • 🔎 podpisz umowę o konto on-line lub na selfie w aplikacji. Umowa musi zostać podpisana w ten sposób (nie policzy się na przykład podpisanie jej z kurierem). Jeśli natomiast, z powodu błędu z weryfikacją tożsamości, nie uda Ci się jej podpisać on-line lub na selfie, wtedy możesz podpisać ją w oddziale, i nadal będziesz w promocji. Zwróć uwagę jedynie na to, by podpisać umowę do wniosku już złożonego przez Internet, nie do nowego, wprowadzonego przez pracownika.

Za samo założenie konta należy Ci się 50 zł. Przelew otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy (na przykład umowę podpisałeś w kwietniu, to 50 zł otrzymasz do końca maja).

#Krok II – zapłać kartą w 3 kolejnych miesiącach

🗓 W 3 kolejnych miesiącach po miesiącu podpisania umowy 🔎 zapłać kartą do konta po min. 5 razy w każdym z miesięcy.

Kwoty płatności są dowolne. Możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Policzą się również płatności kartą mobilną w aplikacji PeoPay. Jedna uwaga: płatności muszą być dokonane w sklepach NA TERENIE POLSKI.

Nie policzą się do promocji wypłaty gotówki, płatności BLIK, transakcje odrzucone, anulowane, nieautoryzowane, oraz płatności kartą w punktach oznaczonych następującymi kodami: MCC 4829 (internetowe przekazy pieniężne), MCC 6050 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), MCC 6051 (przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych)

Co jest jeszcze fajne w tej promocji, to to, że nawet jeśli w którymś z 3 miesięcy nie zrobisz tych 5 płatności (bo na przykład zapomniałeś), to przepadnie tylko 50 zł za dany miesiąc, a za kolejne dwa, w których wykonasz płatności, otrzymasz nagrodę 100 zł.

150 zł otrzymasz:

 • do 31 sierpnia, jeśli umowę o konto podpisałeś w kwietniu
 • do 30 września, dla konta założonego w maju
 • do 31 października, jeśli konto zakładałeś w czerwcu.

UWAGA

Nie zamykaj konta i karty i nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych osobowych przynajmniej do momentu odebrania drugiej nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w KWIETNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MAJU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w CZERWCU

Dodatkowe promocje od PEKAO S.A.

5% na lokacie PeoPay MAX

Możesz założyć jedną lokatę PeoPay Max. Ulokujesz na niej maksymalnie 20 000 zł na 5% na 3 miesiące. Lokata ma być udostępniona w aplikacji od 3 do 5 dni roboczych od momentu spełnienia opisanych poniżej warunków. Promocja z lokatą trwa 🗓 do 30 czerwca.

Parametry lokaty PeoPay MAX:

 • od 1000 zł do 20 000 zł
 • na 3 miesiące
 • 5% w skali roku
 • możesz założyć tylko jedną lokatę
 • lokatę zakładasz przez aplikację mobilną (wersja nie starsza niż 4.0) w zakładce Dla Ciebie -> Lokaty ->Lokata promocyjna
 • zrezygnowałeś z wyciągów papierowych do wszystkich rachunków w PEKAO S.A.
 • lokata nieodnawialna, po jej upływie pieniądze wracają na konto podstawowe
 • masz wyrażone wszystkie poniższe zgody (sprawdzisz to w bankowości mobilnej Więcej -> Zgody i oświadczenia)

Wymagane zgody:

-zgoda na przesyłanie informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,

-zgoda na nawiązanie kontaktu telefonicznego lub używanie automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego,

-zgoda na przetwarzanie danych osobowych, w tym profilowanie, przez Spółki z Grupy Kapitałowej, w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług Spółek z Grupy Kapitałowej jako administratorów,

-zgoda na otrzymywanie informacji handlowo – marketingowych od Spółek z Grupy Kapitałowej, jako administratorów, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,

-zgoda na kontakt telefoniczny przez Spółki z Grupy Kapitałowej w celu marketingu bezpośredniego z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących.

5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł w Pekao S.A.

Promocja z kontem oszczędnościowym na 5% trwa 🗓 od 1 czerwca do 31 lipca.

Sprawdzam, kto może skorzystać z promocyjnych procentów:

 • osoba, która od 1 stycznia 2021 do 27 kwietnia 2022 nie miała w Pekao S.A. konta osobistego, konta oszczędnościowego, lokaty lub funduszy inwestycyjnych

LUB

 • osoba, która od 1 stycznia 2021 do 27 kwietnia 2022 miała w Pekao S.A. konto, konto oszczędnościowe lub lokatę, ale średnie miesięczne saldo na wszystkich tych produktach nie przekraczało 100 zł. Jak to policzyć? Przypuśćmy, że przez 3 miesiące miałeś ROR. Co miesiąc robiłeś na niego przelew 500 zł, który po zaksięgowaniu dwa dni później wysyłałeś z powrotem. Czyli przez 3 dni w miesiącu miałeś na koncie saldo 500 zł. Miesiąc miał 30 dni, czyli średniomiesięczne saldo wynosiło 50 zł – a więc w takim przypadku łapiesz się do promocji.

Co musisz zrobić, żeby mieć promocyjny %?

Musisz mieć lub 🗓 do 31 lipca założyć Konto Przekorzystne z Kontem Oszczędnościowym lub Konto Świat Premium z Kontem Oszczędnościowym Premium. Umowa o konto oszczędnościowe musi być Twoją pierwszą umową, co oznacza, że w chwili przystąpienia do tej promocji nie możesz mieć takiego konta oszczędnościowego.

Jeśli już masz zwykłe konto, to umowę o konto oszczędnościowe możesz podpisać w oddziale lub w bankowości internetowej (wniosek ma być udostępniony 3-5 dni roboczych po podpisaniu umowy o konto).

Konto Oszczędnościowe: możesz ulokować 100 000 zł na 5% na 183 dni.

Konto Oszczędnościowe Premium: możesz ulokować do 400 000 zł na 5% na 183 dni.

Z promocji możesz skorzystać tylko raz i możesz założyć tylko jedno konto, albo zwykłe, albo premium.

100 zł na zakupy od Mastercard

Jeśli masz kartę z logo Mastercard, a na dodatek nigdy wcześniej nie byłeś uczestnikiem programu Mastercard Bezcenne Chwile, to możesz bardzo łatwo odebrać 8000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł (na przykład vouchery do Empiku, Decathlonu, RTV Euro AGD, Smyk i wiele innych).

Szczegóły promocji znajdziesz opisane tutaj:

Konto Przekorzystne – jak mieć je za 0 zł

Prowadzenie konta Przekorzystnego jest darmowe.

Natomiast żeby nie płacić za kartę Mastercard Debit FX , musisz co miesiąc wykonać dwie proste czynności:

 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł oraz
 • zapłacić min. 1 raz kartą do konta.

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 6 grudnia 2022

Prowadzenie konta

0 zł

bezwarunkowo

Opłata za kartę Mastercard Debit FX

0 zł/4 zł

0 zł jeśli zapewnisz w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł (nie liczą się wpłaty gotówki) i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Podsumowanie

Moim zdaniem promocja należy do mojej ulubionej kategorii, czyli tych bardzo prostych, z którą poradzi sobie każdy. Nawet osoba, która nigdy w żadnej promocji bankowej nie brała udziału. Na dodatek, okres karencji dla powracających klientów to tylko nieco ponad rok 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Krzysztof pisze:
  Z mastercarda jest tylko karta wielowalutowa.
  Debit FX tylko Visy 🙁
 2. Krzysztof pisze:
  Z Mastercarda jest tylko „karta wielowalutowa”.
  „Debit FX” tylko Visy…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Debit FX to właśnie wielowalutowa karta. I powinny być obie, i Mastercard, i Visa – chociażby na stronie banku jest „0 zł za przewalutowanie przy płatności kartą (Mastercard Debit FX i Visa Debit FX)”
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Debit FX to właśnie wielowalutowa karta. I powinny być obie, i Mastercard, i Visa – chociażby na stronie banku jest „0 zł za przewalutowanie przy płatności kartą (Mastercard Debit FX i Visa Debit FX)”
 3. Andrzej pisze:
  Jak jest w końcu z tą kartą?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Karta Debit FX to karta wielowalutowa. I powinna być zarówno z logo Mastercard, jak i Visa.
  • Bartosz pisze:
   Musisz wybrać Mastercard, ja wybrałem Vise i taką dostałem.
  • Bartosz pisze:
   Nie ma do wyboru Mastercard, jest tylko Visa. Taką właśnie otrzymałem.
 4. Adrian pisze:
  Nie da sie wziac udzialu w promocji, jesli korzystalo sie z innej promocji tego banku, nawet przez okresem karencji, jesli ma sie ten sam nr telefonu.

  Konto zamknalem u nich na dluugo przed 2020 ale mam ten sam nr tel co wtedy. Probujac zapisac sie do promocji, wyskakuje informacja, iz ten nr tel byl juz wczesniej uzyty. Absurd

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Czyli standardowa sytuacja w Pekao. Mogę jedynie polecić podpisanie umowy w oddziale, o ile masz ochotę się tam przejść. Regulamin dopuszcza taką opcję: „Jeśli nie uda ci się zawrzeć tych umów w powyższych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.”
 5. Joanna pisze:
  Cześć, próbuje założyć konto dla ulokowania oszczędności, ale podczas zakładania pokazuje się oferta 2.5% do 20000. Czy mogę konto oszczędnościowe założyć już po założeniu konta głównego, np. w aplikacji mobilnej, żeby mieć gwarantowane 3.5%?
 6. Joanna pisze:
  Cześć, próbuje założyć konto dla ulokowania oszczędności, ale podczas zakładania pokazuje się oferta 2.5% do 20000. Czy mogę konto oszczędnościowe założyć już po założeniu konta głównego, np. w aplikacji mobilnej, żeby mieć gwarantowane 3.5%?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, do 5 dni po założeniu konta powinna pojawić się w bankowości oferta.

Napisz komentarz