Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Łatwe 150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD za konto osobiste w Santander Bank Polska [krótsza karencja]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Kartę podarunkową o wartości 150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD

Za co?

-za założenie konta z kartą;

-wyrażenie zgód marketingowych;

-zarejestrowanie się przez formularz rejestracyjny;

-wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł do końca stycznia.

Ile to kosztuje?

Dla osób do 26 r.ż: 0 zł za konto; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty kartą i BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dla osób po 26 r.ż.: 0 zł/6 zł za konto – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Kiedy bonus?

Do 28 lutego 2022 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 października 2020 roku nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia lub do wyczerpania limitu 4000 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Przed końcem roku Santander Bank Polska podwyższa stawkę nagród za konto osobiste. W standardowej promocji możesz otrzymać 350 zł gotówki + 150 zł na zakupy w Biedronce lub RTV Euro AGD w tej promocji.

Promocje bez problemu da się połączyć, ale każda z nich ma oddzielne warunki do spełnienia oraz inną karencję – 150 zł do wybranego sklepu ma na przykład dużo krótszy okres karencji niż promocja 350 zł.

Łącznie możesz zyskać aż 500 zł nagród za konto osobiste.

UWAGA

Limit nagród został osiągnięty 15 grudnia 2021 r.

Jest jedno ale – trzeba się pospieszyć. Promocja z voucherami trwa 🗓 do 31 grudnia lub do wyczerpania limitu nagród. Bank zastrzega, że będzie wypłacał nagrody do czasu, kiedy ich równowartość osiągnie 600 000 zł, co równa się 4000 sztuk nagród.

Kto może wziąć udział w promocji z voucherami?

Każda pełnoletnia osoba, która 🗓 od 1 listopada 2020 roku nie była właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w Santander Bank Polska. Inne produkty w tym banku, na przykład kredyt czy karta kredytowa, nie wykluczają Cię z promocji.

W tym artykule opisuję jedynie warunki do promocji z voucherami. Jeśli chcesz wziąć udział w obu promocjach jednocześnie i zyskać 500 zł nagród sprawdź poniższy artykuł – w nim dokładnie opisuję, co trzeba zrobić, by odebrać 350 zł gotówki. W promocji z gotówką jest inny (dłuższy) okres karencji dla powracających klientów – jeśli spełniasz warunki do obu promocji, to możesz je swobodnie połączyć. Jeśli nie, możesz skorzystać tylko z promocji z voucherami.

Jak odebrać 150 zł do Biedronki lub RTV Euro AGD?

#Krok 1 – załóż konto w promocji

🗓 Do 31 grudnia 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą do konta przez stronę promocyjną. Również do 31 grudnia masz czas na podpisanie umowy. Wypełniając wniosek 🔎 zaznacz na tak wszystkie zgody marketingowe oraz zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu oraz podaj swój aktualny e-mail i numer telefonu.

#Krok 2 – zarejestruj się na stronie promocji

Masz czas 🗓 do 31 stycznia 2022 roku na to, aby 🔎 zarejestrować się na stronie promocji i wybrać nagrodę. Podczas rejestracji musisz podać swoje imię i nazwisko, pesel oraz adres e-mail. Musisz również zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.

Uwaga – sugeruję zarejestrować się w promocji zaraz po otwarciu konta. Limit nagród to 4000 sztuk i mają być przyznawane na podstawie kolejności rejestracji w tym właśnie formularzu.

Raz wybranej nagrody nie możesz później zmienić. Bank zastrzega jednocześnie, że w przypadku wyczerpania nagród, którą wybrałeś w formularzu, może Ci przyznać drugą nagrodę (na przykład zamiast vouchera do Biedronki otrzymasz bon do RTV Euro AGD).

#Krok 3 – zapłać kartą na 300 zł

🗓 Do końca stycznia 2022 roku masz czas na to, by 🔎 zapłacić kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych jak też internetowych. Mam wrażenie, że przy obecnych cenach, oraz z uwagi na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, każdy bez trudu wykona ten warunek.

Odbierz nagrodę

Jeśli spełnisz wszystkie powyższe warunki to do 28 lutego 2022 roku otrzymasz jeden z elektronicznych voucherów – znajdziesz go w poczcie w bankowości internetowej. Karty podarunkowe są ważne do 31 marca 2022 roku, więc będziesz miał tylko miesiąc, by ją spożytkować – nie zapomnij o tym, byłoby szkoda, gdyby nagroda się zmarnowała.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

UWAGA

Pamiętaj, by przynajmniej do czasu otrzymania nagrody nie zamykać konta i nie zmieniać wyrażonych zgód marketingowych.

Jak uniknąć opłat za Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną?

Jeśli masz od 18 do 26 lat:

Konto jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. A karta do konta będzie za 0 zł pod warunkiem, że min. 1 raz w miesiącu zapłacisz nią (lub BLIKiem) na dowolną kwotę (nawet 1 zł).

Jeśli masz więcej niż 26 lat:

Co miesiąc wykonaj dwie czynności łącznie – wtedy nie poniesiesz opłaty za konto i kartę:

 • zapewnij wpływ min. 500 zł na konto
 • zapłać min. 1 raz kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.
Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

Konto Santander – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 czerwca 2024

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem wykonania płatności kartą i BLIKiem na łączną kwotę minimum 300 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/9 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą/BLIKiem na min. 300 zł miesięcznie

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/3 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 21 czerwca 2023

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/8 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu + wpływ min. 500 zł

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

Podsumowanie

Bardzo prosta promocja, a co najważniejsze, łączy się z promocją, w której możesz odebrać 350 zł gotówki. Tak więc na wszystkich chętnych czeka do 500 zł nagród. Powodzenia!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 17

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla XII edycji programu poleceń w trakcie zakładania konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się przynajmniej raz zalogować do bankowości internetowej Santander lub przynajmniej raz do aplikacji mobilnej banku, jak również wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Damian pisze:
  W jaki sposób zapewnić wpływy na konto, czy wystarczy przelew z innego swojego konta bankowego na to konto?
 3. Adam pisze:
  Nowy kod polecenia: 1017373370 ważny do 28-02-2022
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
 4. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego 1016898331 . Spełnia on wszystkie warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 5. Zdzisław pisze:
  Witam. Piszesz,że dla skorzystania z drugiej części promocji najlepiej zarejestrować się po otwarciu konta.Rozumiem, że trzeba czekać na kuriera,czyli nie można jednocześnie złożyć wniosek o konto i wypełnić formularz promocji 150 zł do Biedronki.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem formularz trzeba wypełnić po podpisaniu umowy o konto, chociaż mogę się mylić – regulamin nie jest w tym przypadku precyzyjny.
 6. JERZY pisze:
  Witam, podpisałem umowę w listopadzie, rozumiem, że tylko w miesiącu styczniu mam dokonać płatności na 300zl i wpływ na konto min. 500zl
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A czy brałeś udział tylko w tej jednej promocji 150 czy w tej drugiej z gotówką też?
 7. JERZY pisze:
  Witam, podpisałem umowę w listopadzie, rozumiem, że tylko w miesiącu styczniu mam dokonać płatności na 300zl i wpływ na konto min. 500zl
  Pozdrawiam
 8. JERZY pisze:
  Tylko 150,bo na drugą się nie łapię
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Na płatności 300 zł i rejestrację na stronie masz czas do 31 stycznia – od dnia podpisania umowy, nie tylko w styczniu 🙂 No i pamiętaj żeby w każdym miesiącu zapewnić wpływ 500 i 1 płatność do bezpłatnego konta. W artykule pod koniec masz do pobrania Ogarniacz, gdzie warunki promocji są rozpisane konkretnymi datami.
 9. adam pisze:
  czy po otrzymaniu nagrod mozna zamknac konto czy trzeba miec je otwarte przez jakis okreslony czas? pozrawiam
 10. Jacek pisze:
  Witam.
  Zapraszam do korzystania z mojego kodu polecającego : 1017503647.
  Dziękuję i pozdrawiam

Napisz komentarz