Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij proste 300 zł za darmowe konto dla młodych [18-25] od Santandera!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł gotówki

Za co?

100 zł:

– za założenie konta z kartą i wyrażenie zgód marketingowych

200 zł:

-za zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach (tj. lipcu, sierpniu, wrześniu) wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 1 płatności kartą na min. 10 zł co miesiąc oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

Ile to kosztuje?

Konto Jakie Chcę dla Młodych jest bezwarunkowo darmowe. Karta będzie za darmo jeśli wykonasz nią (lub BLIKiem) min. 1 płatność w miesiącu.

Kiedy bonus?

100 zł – do 31 lipca

200 zł – do 31 października.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 czerwca 2021 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2022 r.

Skorzystaj z tej promocji »

Brak kasy na wydatki? Brakuje na wakacje? Dziewczyna chce do kina, a bilety są drogie? Nie oglądaj się na rodziców, zarób bez wysiłku 300 zł sam! To takie proste!

Patrz:

1. Zakładasz darmowe konto dla młodych w Santanderze – za to dostajesz od banku 100 zł w lipcu.

2. Potem korzystasz z konta w kolejnych miesiącach i odbierasz od Santandera kolejne 200 zł.

Wystarczy, że masz od 18 do 25 lat i nie masz konta w tym banku.

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca 2022 roku.

Dla kogo promka?

To proste – jeśli spełniasz wszystkie poniższe wymagania to znaczy, że możesz brać w niej udział:

 • masz ukończone 18 lat;
 • 🗓 od 1 czerwca 2021 roku nie miałeś konta osobistego w Santander Bank Polska. KONTA W INNYCH BANKACH CIĘ NIE WYKLUCZAJĄ;
 • 🗓 od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocji takiego konta w Santander Bank Polska.

Zgarniam 3 stówki od banku – instrukcja

Sam popatrz, jak łatwo zgarniesz 3 stówki.

Na początek załóż konto z kartą:

 1. 🗓 Do 30 czerwca 🔎 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla młodych z kartą do konta z TEGO LINKA .
 2. Wypełniając wniosek 🔎 wyraź zgody marketingowe i zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK) i nie odwołuj ich do czasu otrzymania bonusów.
 3. 🗓 Do 10 lipca 🔎 podpisz umowę z kurierem.

Przelew otrzymasz do 31 lipca.

A teraz aktywnie z niego korzystaj:

🗓 W lipcu, sierpniu i we wrześniu wykonaj poniższe czynności (w każdym z tych miesięcy):

 • 🔎 przelej na na konto min. 1000 zł w każdym z miesięcy – nie musi być jednorazowo, może to być kilka przelewów i mogą to być przelewy na przykład z Twojego konta w innym banku;

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą za zakupy min. 1 raz na min. kwotę 10 zł w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 w każdym miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej na telefonie. UWAGA -to musi być logowanie do aplikacji. Jeśli zalogujesz się tylko do bankowości internetowej, ten warunek nie zostanie spełniony.

200 zł otrzymasz do 31 października. Do tego czasu nie zamykaj konta i karty.

Konto dla młodych w Santanderze za free

Po co masz płacić za konto skoro tak łatwo możesz mieć je za darmo? Dla młodych od 18 do 26 roku życia prowadzenie konta jest bezwarunkowo za 0 zł. A kartę do konta będziesz miał za free jeśli min. 1 raz w miesiącu zapłacisz nią lub BLIKiem na dowolną kwotę (nawet 10 groszy).

A co jeszcze fajnego jest w koncie w Santanderze?

 1. Masz nielimitowane natychmiastowe przelewy przez Internet. Zapomniałeś opłacić rachunku? Masz się z kimś rozliczyć? Nie musisz czekać kilku godzin lub nawet dnia aż przelew dotrze, rób przelewy natychmiastowe.
 2. Wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą masz za darmo. Nie szukaj bankomatu danej sieci, idź do najbliższego i bez prowizji wypłacaj cash.

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 12 kwietnia 2023

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/8 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu + wpływ min. 500 zł

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Inne promki w Santanderze

300 zł to podstawowa nagroda za konto. Jak masz chęć, możesz połączyć więcej promocji i odebrać więcej nagród. Oprócz trzech stówek możesz dostać jeszcze 100 zł na zakupy do wybranego sklepu (z promocji Mastercard Bezcenne Chwile) oraz 100 zł na Allegro i 80 zł do sklepu/bilety do kina od Santandera.

Sprawdź pozostałe promocje

100 zł na Allegro od Santandera

Od 14 czerwca obowiązuje dodatkowa promocja od banku Santander. Zakładając konto w głównej promocji (300 zł gotówki) i wykonując kilka dodatkowych czynności możesz odebrać jeszcze voucher o wartości 100 zł na Allegro. Liczba kart podarunkowych w tej promocji jest ograniczona i wynosi 2000 sztuk. O kolejności przyznawania kart decyduje kolejność rejestracji na stronie oraz spełnienie wszystkich warunków promocji, które opisuję poniżej. Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1.04.2021 r nie miały w Santanderze konta osobistego i które od 1.04.2019 r nie miały otwartego w promocji konta w tym banku.

#Krok I - zarejestruj się na stronie promocji

Konto masz już założone, wyraziłeś również wszystkie wymagane zgody marketingowe (opisane w akapicie "Jak odebrać 300 zł..."). Czas na spełnienie dodatkowych warunków, które pozwolą Ci odebrać od banku 100 zł na Allegro.🗓 Do 30 czerwca 🔎 wejdź na stronę promocji banku Santander i wypełnij formularz przystąpienia do promocji "100 zł na zakupy on-line - edycja II".

#Krok II - wykonaj po 3 przelewy w kolejnych miesiącach

🗓 W lipcu, sierpniu, we wrześniu, w październiku i listopadzie 🔎 wykonaj po min. 3 przelewy przez aplikację mobilną na telefonie. Przelewy mogą być wykonane na dowolną kwotę. Mogą to być przelewy na telefon BLIK, zwykłe przelewy na rachunki obce (czyli takie, których nie jesteś właścicielem, na przykład opłaty za prąd, czy przelew do bliskiej osoby), przelewy do US, ZUS lub innych organów podatkowych.

Voucher otrzymasz sms-em lub w wiadomości w bankowości internetowej do 31 grudnia 2022 r. Pamiętaj, że aby odebrać nagrodę Twoje konto musi być aktywne, a zgody marketingowe nieodwołane.

80 zł w formie voucheru/biletów do kina z programu poleceń banku Santander

Aby odebrać jedną z nagród o wartości 80 zł z programu poleceń, musisz wykonać dwie czynności.

#Krok I - wpisz kod poleceń🗓 W ciągu 30 dni od otwarcia konta, ale maksymalnie do 30 czerwca 2022 roku 🔎 zaloguj się do bankowości i podaj tam kod polecenia osoby, która poleca Ci konto. Kod wpiszesz w zakładce Program poleceń. Nasz sprawdzony kod polecenia: UCAFG6

#Krok II - zapłać kartą na 300 zł🗓 Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Przykładowo, jeśli konto otworzysz w czerwcu, to masz czas do końca lipca, by wykonać płatności na min. 300 zł. Jeśli korzystasz z innego kodu niż nasz, zachęcam do lektury poniższego artykułu. Dowiesz się z niego, co musi zrobić polecający, byście odebrali nagrody. I pamiętaj - Ty też możesz polecać konto i zgarniać bonusy od banku!

100 zł w Bezcennych Chwilach

Jeśli wybrałeś kartę z logo Mastercard, i na dodatek nigdy wcześniej nie uczestniczyłeś w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to teraz w łatwy sposób możesz odebrać 8000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł. Wystarczy zarejestrować kartę i wykonać nią płatności na 50 zł.

Szczegóły opisałam w artykule:

Podsumowanie

Jeśli nie masz jeszcze konta w Santanderze, to na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się długo. 300 zł nagrody, darmowe konto ze wszystkimi bankomatami i przelewami natychmiastowymi – czego chcieć więcej?

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Przemysław Borski pisze:
  Jeśli to prawda dziękuję
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Prawda 🙂 Banki organizują promocje od lat, trzeba tylko spełnić opisane warunki 🙂 I zawsze możesz zadzwonić na infolinię banku i dopytać, czy faktycznie mają tę promocję, jeśli chciałbyś to zweryfikować 🙂

Napisz komentarz