Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

270 zł gotówki od banku + darmowe konto bankowe i karta wielowalutowa w promocji Citikonta w Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

270 zł wypłacane w czterech przelewach

1% zwrotów za płatności kartami przez 4 miesiące, max. 100 zł

Za co?

Nagroda nr 1: za założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych;

Nagroda nr 2: za min. 3 transakcje BLIK (także przelew na telefon) na łączną kwotę min. 300 zł

Nagroda nr 3: za wpływ wynagrodzenia lub transakcje walutowe w wysokości min. 2000 zł;

Nagroda nr 4: za spełnienie wszystkich warunków do odebrania wcześniejszych nagród.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu, 0 zł za 4 wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce i za granicą w miesiącu.

Kiedy bonus?

Nagroda nr 1 – maksymalnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta;

Nagroda nr 2 – nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 3 – nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 4 – do końca miesiąca, w którym otrzymasz nagrodę nr 3.

Dla kogo?

Dla osób, które od 31 grudnia 2020 roku nie posiadały w banku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2022 roku, lub do wyczerpania puli 3000 kont w promocji.

Skorzystaj z tej promocji »

Konto bankowe od Citi Handlowego, czyli Citikonto, to wymarzone konto dla wielu osób! Co tu ukrywać, jest to mój zdecydowany faworyt 🙂 Już tłumaczę dlaczego.

Po pierwsze – i konto, i karta są totalnie za 0 zł. Bez żadnych haczyków czy konieczności zapewniania wpływów i płatności kartą.

Po drugie – Citikonto to świetna opcja, jeśli wybierasz się na wakacje za granicę lu dużo kupujesz z zagranicznych sklepach. Możesz aktywować usługę Citibank Global Wallet, otworzyć darmowe konta walutowe, wymieniać walutę po świetnych kursach w kantorze internetowym banku i płacić kartą w różnych krajach bez kosztów przewalutowania 🙂 Szerzej o tej funkcjonalności w dalszej części artykułu.

Po trzecie – możesz otworzyć konto w promocji „Nawet 270 zł z Citikontem” i odebrać 270 zł gotówki od banku 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania limitu 3000 kont w promocji .

Kto może wziąć udział w promocji konta w Citibanku?

Każda osoba, która spełnia proste warunki:

 • ma ukończone 18 lat,
 • rozlicza się z podatków w Polsce
 • przynajmniej 🗓 od 31 grudnia 2020 roku nie miała konta osobistego lub konta oszczędnościowego w Citi Handlowym (również jako współwłaściciel).

Inne produkty w tym banku, na przykład karta kredytowa, nie wykluczają Cię z udziału w tej promocji.

Jak odebrać 270 zł nagrody od banku w promocji – instrukcja

#Krok I – załóż konto i wyraź zgody [20 zł nagrody]

🗓 Do 31 sierpnia ze strony promocji 🔎 załóż on-line Citikonto z kartą, zaakceptuj regulamin promocji i wyraź niżej wymienione zgody.

Jakie zgody musisz wyrazić:

 • zgoda na zdalną weryfikację tożsamości (czyli na to, żebyś mógł założyć konto na selfie);
 • zgoda na przesyłanie i prezentowanie przez bank Citi Handlowy informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej;
 • zgoda na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Nie możesz zmienić tych zgód przynajmniej do końca miesiąca, w którym otworzyłeś konto. Później możesz je dowolnie modyfikować.

UWAGA

Konto musisz założyć na selfie, z weryfikacją biometryczną, a umowę otrzymasz na maila. Chyba, że ta się nie powiedzie nie z Twojej winy, wtedy podpiszesz umowę z kurierem, i nadal będziesz uczestniczyć w promocji.

Pierwszą część nagrody, 20 zł, otrzymasz przelewem do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

#Krok II – spełnij proste warunki aktywności na koncie [250 zł nagrody]

Masz do wykonania dwie czynności, a za każdą z nich otrzymasz 100 zł + dodatkowe 50 zł za wykonanie wszystkich.

⭐️  Zgarniam II część nagrody – 100 zł

🗓 Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta 🔎 zrób min. 3 transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300 zł.

Możesz płacić BLIKiem w Internecie, sklepach stacjonarnych lub też wykonać przelewy na telefon (na przykład przelewasz 3×100 zł BLIKiem na konto bliskiej osoby i sprawa załatwiona). Nie mogą to być transakcje zwrócone.

100 zł otrzymasz na konto do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

⭐️  Zgarniam III część nagrody – 100 zł

Ostatnia prosta. Żeby odebrać od Citibanku nagrodę trzecią, musisz 🗓 do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • 🔎 zapewnić min. 1 wpływ wynagrodzenia na min. 2000 zł

LUB

 • 🔎 wymienić waluty w Citi Kantorze na łączną kwotę min. 2000 zł.

Wybierasz jeden z dwóch warunków do spełnienia, ten, który Ci bardziej odpowiada. Jeśli nie chcesz zmieniać konta do przelewu wynagrodzenia, po prostu wymień walutę w kantorze. Ja osobiście tak właśnie zrobiłam. Najpierw wymieniłam 2000 zł na euro, potem ustawiłam zlecenie w odwrotną stronę z takim limitem, by na transakcji nie stracić 🙂

Trzecią część nagrody otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta.

⭐️  Zgarniam IV część nagrody – 50 zł

Ta nagroda będzie wypłacona, jeśli spełniłeś wszystkie wyżej opisane warunki. Czyli nie musisz robić nic więcej – bank przeleje Ci 50 zł razem z nagrodą numer III. Pamiętaj, by do tego momentu nie zamykać konta i karty.

📄 Wpływ wynagrodzenia – sprawdzamy definicję

Musi to być wpływ prawdziwego wynagrodzenia, emerytury, renty czy stypendium, lub, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, wpływ z Twojego konta firmowego. Musi to być jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł. Nie policzy się przelew z konta indywidualnego, nawet z innego banku.

📄 Transakcja walutowa – sprawdzamy definicję

Musisz dokonać natychmiastowej wymiany waluty na minimalną łączną kwotę min. 2000 zł. Natychmiastowej, czyli po aktualnym kursie w Citi Kantorze. Jeśli będziesz chciał wymienić walutę z powrotem, możesz ustawić sobie zlecenie z limitem, tak jak ja.

Usługa Citi Kantor dostępna jest w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w sierpniu

Darmowe konto osobiste – Citikonto

Z Citikontem masz zagwarantowane:

 • 0 zł za konto
 • 0 zł za kartę
 • 0 zł za przelewy
 • 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu
 • 0 zł za 4 wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce lub za granicą w miesiącu (na przykład raz wypłacisz gotówkę w Polsce z bankomatu innej sieci to pozostaną Ci jeszcze 3 wypłaty za darmo w miesiącu, które możesz wykorzystać za granicą).

CitiKonto

  Aktualne na dzień: 31 maja 2024

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Bezwarunkowo

Internetowy przelew krajowy

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł/5 zł

0 zł za 3 pierwsze w miesiącu przelewy natychmiastowe. Można je zrealizować w Citibank Online (z wyłączeniem aplikacji mobilnej)

Wypłata gotówki z bankomatów Citi Banku

0 zł

Zarówno w kraju, jak i za granicą

Wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach w Polsce

0 zł/8 zł

0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu

Pakiet CitiAlerts

6 zł/10 zł

6 zł za pakiet Standard, 10 zł za Premium – nie jest obowiązkowy do promocji

Opłata za dostęp do bankowości telefonicznej Citi Phone

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem że średniomiesięczne saldo na rachunkach wynosi min. 100 000 zł – nie jest obowiązkowe do promocji

Konto i karta wielowalutowa za darmo na wakacje – krótka recenzja Citikonta

Jakie jest idealne konto na wakacje? Na pewno takie, które jest darmowe. Do tego przydatna będzie również darmowa karta wielowalutowa oraz bezpłatne konta walutowe. W pakiecie powinien znaleźć się kantor internetowy banku z bardzo dobrymi kursami wymiany waluty. A wisienką na torcie będzie możliwość wypłaty gotówki z bankomatów za granicą za darmo. Takie jest właśnie Citikonto!

Konta walutowe w Citi Banku

Możesz otworzyć konta walutowe aż w 15 walutach:

Konta prowadzone są bezpłatnie w walutach EUR, USD, GBP, CHF ale musisz zwrócić uwagę na saldo na koncie euro – przy saldzie powyżej 10 000 EUR bank pobierze Ci opłatę min. 18 zł (w zależności od salda).

Pozostałe konta walutowe wiążą się z opłatą 15 zł miesięcznie, niezależnie od tego, czy otworzysz tylko jedno konto, czy 10. Ta opłata obowiązuje od 1 lipca 2022 r do 14 września 2022 roku. Po tej dacie wszystkie konta walutowe będą prowadzone za darmo, gdyż 15 września zmienia się tabela opłat i prowizji.

Jak założyć konto walutowe w Citibanku?

 • aktywujesz usługę Citibank Global Wallet w aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 • następnie otwierasz potrzebne Ci konto walutowe, w aplikacji Citi Mobile (po zalogowaniu kliknij na Citibank Global Wallet w dolnej części ekranu -> wybierz opcję dodania do tej usługi konta walutowego w jednej z dostępnych walut) lub w bankowości Citibank Online (zaloguj się i kliknij na pasek KONTA OSOBISTE, a następnie wybierz Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe -> na kolejnym ekranie określ czy będzie to konto wspólne, czy będziesz jedynym właścicielem -> potem wybierz opcję Rachunek bieżący i określ walutę, w której chcesz otworzyć konto walutowe).

Kantor internetowy Citibank

Najszybciej i po dobrych kursach wymienisz walutę w kantorze internetowym Citibanku. Pieniądze od razu po wymianie trafią na Twoje konto walutowe. Możesz wymienić walutę natychmiast, lub, jeśli Ci się nie spieszy, ustawić zlecenie na interesującą Cię cenę zakupu/sprzedaży.

Karta wielowalutowa

Mamy konta walutowe, mamy kantor w którym wymienimy walutę, czas na kartę. Twoja karta do zwykłego konta ma wbudowaną funkcję wielowalutową. Musisz ją tylko aktywować w aplikacji mobilnej (Citibank Global Wallet dostępną w lewym dolnym rogu głównego ekranu w aplikacji).

Kartą możesz płacić za zakupy oraz wypłacać gotówkę z bankomatów. .

Jak działa karta wielowalutowa Citibanku?

Karta wielowalutowa działa w ten sposób, że sama wykrywa domyślną walutę, w jakiej chcesz dokonać płatności. Na przykład jesteś na wakacjach w Chorwacji i chcesz dokonać zapłaty w kunach. Co powinieneś zrobić, żeby zapłacić w tej walucie swoją kartą wielowalutową do Citikonta?

 • aktywujesz Citi Global Wallet
 • otwierasz konto walutowe w kunach
 • kupujesz kuny chorwackie za złotówki
 • płacisz kartą w kunach, bez żadnych dodatkowych kosztów
 • jeśli na koncie w kunach nie masz wystarczających środków, transakcja będzie rozliczona z konta, które ustawiłeś jako domyślne, i przewalutowana.

Jeśli płacisz w jednej z 15 dostępnych walut (w których możesz otworzyć konta walutowe, jak na screenie wcześniej), to nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów przewalutowania. Jeśli płacisz w innej walucie, to najpierw jako konto domyślne do płatności ustaw konto w euro, a dopiero potem dokonaj płatności. Transakcja zostanie przewalutowana po kursie Mastercard (czyli bardzo korzystnym). Jeśli domyślnym kontem będzie konto w złotówkach, poniesiesz podwójny koszt przewalutowania. Na przykład płacisz w juanach chińskich, a domyślnym kontem jest rachunek w PLN. Najpierw nastąpi przewalutowanie z JPY na EUR, a następnie z EUR na PLN. Jeśli domyślnym kontem będzie euro, zapłacisz za przewalutowanie raz: z JPY na EUR.

Połącz promocje w Citi Handlowym, odbierz więcej nagród

Karta kredytowa w promocji

Oprócz 270 zł gotówki za konto możesz założyć jeszcze kartę kredytową w promocji.

Dla pierwszych 1000 osób, które założą konto + kartę kredytową, bank przygotował jeszcze jedną nagrodę. Przez 4 pierwsze miesiące (licząc od kolejnego po wydaniu karty) możesz otrzymywać 1% zwrotów za płatności kartami – i to zarówno za płatności kartą kredytową, jak i kartą do konta. Maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu co miesiąc, łącznie 100 zł. Warunek do skorzystania z promocji ze zwrotami 1% – nie miałeś karty kredytowej od 1 stycznia 2020 roku.

Podsumowanie

Teraz już chyba rozumiesz, dlaczego Citikonto jest w czołówce najlepszych – moim zdaniem – kont osobistych spośród wszystkich polskich banków. Nie płacisz nic za konto i kartę, bezwarunkowo. Dostajesz 270 zł na start od banku. Masz dostęp do kantoru, kont walutowych i wielowalutowej karty. Moim zdaniem naprawdę trudno o lepszą ofertę!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 6

 1. Majk pisze:
  Mam pytanie o kantor walutowy jeśli wymienimy 2000 zł np na euro i potem zmienimy euro na zł to będziemy stratni jak to rozwiązać?
 2. Majk pisze:
  Mam pytanie o kantor walutowy jeśli wymienimy 2000 zł np na euro i potem zmienimy euro na zł to będziemy stratni jak to rozwiązać?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Trzeba chwilę cierpliwości i zlecenie walutowe po wyższej cenie. Ja tak zrobiłam. Oczywiście jest trochę ryzyka, że kurs euro już nie pójdzie w górę, tylko będzie spadać. Ale moim prywatnym zdaniem małe 😉
 3. Chris pisze:
  Dzien dobry
  w ogarniaczu promocji nie ma informacji co nalezy robic aby konto bylo bezplatne? a moze jest bezplatne bez wykonywania żadnych ruchów?
 4. Chris pisze:
  Oraz drugie bo nie dopisalem, jak ma wygladac ten przelew „wynagrodzenie” czy wyslanie z innego banku przelewu o takim tytule zalatwia sprawe?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Chris, Ogarniacz jest tylko dodatkiem do głównego artykułu. Po to podaję w nim link do artykułu, żeby w razie wątpliwości kliknąć i szybko wrócić do treści 🙂 Definicja wynagrodzenia jest w artykule, informacje o cenniku również. A nie ma ich w Ogarniaczu, ponieważ Citikonto i karta są bezwarunkowo darmowe 🙂

Napisz komentarz