Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 480 zł nagród za konto osobiste w Santander Bank Polska! [+100 zł w Bezcennych Chwilach]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł gotówki+ 80 zł do wybranego sklepu lub bilety do kina z programu poleceń + 100 zł na Allegro

Za co?

100 zł:

– za założenie konta z kartą i wyrażenie zgód marketingowych i zalogowanie się do aplikacji banku

200 zł:

-za zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach (tj. czerwcu, lipcu i sierpniu) wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 1 płatności kartą na min. 10 zł co miesiąc oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

80 zł/bilety do kina z programu poleceń:

-za założenie konta z kodem poleceń

-za wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł

100 zł na Allegro:

-za wykonanie w ciągu 5 kolejnych miesięcy po min. 3 przelewów z konta przez aplikację i po min. 3 logowania do aplikacji

Ile to kosztuje?

Dla osób do 26 r.ż: 0 zł za konto; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty kartą i BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dla osób po 26 r.ż.: 0 zł/6 zł za konto – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Kiedy bonus?

100 zł – do 30 czerwca 2022 r.

200 zł – do 30 września 2022 r.

100 zł na Allegro – do 31 października 2022 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 kwietnia 2021 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 30 kwietnia 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

W najnowszej promocji konta osobistego od Santander Bank Polska możesz otrzymać nawet 580 zł nagród! Spójrz, jak to wygląda:

 • 300 zł gotówki za konto
 • 80 zł do wybranego sklepu lub bilety do kina z programu poleceń
 • 100 zł na Allegro w dodatkowej promocji konta, która obowiązuje od 8 kwietnia.
 • 100 zł na zakupy za rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja potrwa 🗓 do 30 kwietnia 2022 roku. Natomiast promocja z nagrodą 100 zł na Allegro obowiązuje 🗓 od 8 kwietnia do 30 kwietnia lub do wyczerpania limitu 2000 nagród. O kolejności przyznawania bonów na Allegro decyduje kolejność rejestracji na stronie promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest skierowana do nowych i powracających klientów, czyli osób, które 🗓 od 1 kwietnia 2021 roku nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska oraz 🗓 od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji takiego konta. Musisz mieć polskie obywatelstwo i mieszkać w Polsce.

Inne produkty w tym banku nie wykluczają Cię z promocji, jednak jeśli je masz, pamiętaj: wniosek złóż z promocyjnego linku, nie po zalogowaniu do bankowości. Inaczej nie będziesz w promocji.

Jak odebrać 480 zł nagród od Santandera – instrukcja

Nagroda dzieli się na kilka części. 300 zł to gotówka, którą otrzymasz po spełnieniu niżej opisanych warunków w dwóch przelewach (100 i 200 zł). 80 zł to nagroda z programu poleceń na zakupy do wybranego sklepu: Decathlon, Zalando, Biedronka, RTV Euro AGD, lub bilety do kina. 100 zł na Allegro to dodatkowa promocja, która obowiązuje dla wniosków złożonych od 8 kwietnia.

#Krok I – załóż konto z kartą

🗓 Do 30 kwietnia z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o konto, kartę i bankowość internetową. Najpóźniej 🗓 do 10 maja 🔎 podpisz umowę z kurierem lub na selfie. Możesz wybrać kartę Mastercard lub Visa – ja polecam Mastercard, bierze udział w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Wypełniając wniosek:

 • 🔎 zaznacz na tak wszystkie zgody marketingowe oraz zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu.
 • 🔎 podaj swój aktualny numer telefonu i adres mailowy.

#Krok II – wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji

🗓 Do 30 kwietnia wejdź na stronę promocji i 🔎 wypełnij formularz rejestracyjny, zaakceptuj regulamin promocji i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli składasz wniosek od 8 kwietnia, to 🔎 masz do wypełnienia dwa formularze, tak jak poniżej.

UWAGA – warto wypełnić formularz jak najszybciej, gdyż jest on decydujący w promocji 100 zł na Allegro, która obowiązuje od 8 kwietnia. Na podstawie kolejności rejestracji przyznawane są nagrody, a ich limit to 2000 sztuk.

#Krok III – spełnij warunki aktywności i odbierz 300 zł gotówki

⭐️  Odbieram 100 zł

100 zł jest za założenie konta i rejestrację w promocji (co opisałam w dwóch poprzednich krokach) plus logowanie do aplikacji mobilnej. A dokładniej, 🗓 do 31 maja 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej na telefonie.

100 zł otrzymasz przelewem do 30 czerwca.

⭐️  Odbieram 200 zł

🗓 W czerwcu, lipcu i sierpniu, w każdym z tych miesięcy, wykonaj wszytskie opisane niżej czynności:

 • 🔎 zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą za zakupy min. 1 raz na min. kwotę 10 zł w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 w każdym miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej. UWAGA -to musi być logowanie do aplikacji. Jeśli zalogujesz się tylko do bankowości internetowej, ten warunek nie zostanie spełniony.

200 zł otrzymasz do 30 września. Pamiętaj, by do tej pory nie zmieniać zgód marketingowych oraz nie zamykać konta i karty.

#Krok IV – spełnij warunki i odbierz 80 zł z programu poleceń

Aby odebrać jedną z nagród o wartości 80 zł z programu poleceń, musisz wykonać dwie czynności.

Po pierwsze:

🗓 W ciągu 30 dni od otwarcia konta, ale maksymalnie do 30 czerwca 2022 roku 🔎 zaloguj się do bankowości i podaj tam kod polecenia osoby, która poleca Ci konto. Kod wpiszesz w zakładce Program poleceń. Nasz sprawdzony kod polecenia: UCAFG6

Po drugie:

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Przykładowo, jeśli konto otworzysz w kwietniu, to masz czas do końca maja, by wykonać płatności na min. 300 zł.

Pamiętaj – polecający również musi spełnić pewne warunki, byście odebrali nagrody. Dlatego promocję z programem poleceń opisałam osobno, w tym artykule:

Krok V – spełnij warunki aktywności i odbierz 100 zł na Allegro (dotyczy wniosków złożonych od 8 kwietnia)

W każdym z 5 kolejnych miesięcy, to znaczy 🗓 w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i we wrześniu wykonaj obie czynności:

 • 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej po min. 3 razy

ORAZ

 • 🔎 wykonaj po min. 3 przelewy z konta przez aplikację. UWAGA – to muszą być przelewy przez aplikację, nie przez zwykłą bankowość i nie mogą to być przelewy na Twoje inne konto – sprawdź dokładną definicję niżej.

Bon na Allegro otrzymasz do 31 października, sms-em lub w wiadomości w bankowości internetowej.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Do podstawowej promocji, gdzie nagrodą jest 300 zł gotówki, musisz zapłacić min. 1 raz w każdym miesiącu kartą do konta na minimalną kwotę 10 zł. Transakcja powinna zostać zaksięgowana w danym miesiącu, więc nie zostawiaj jej na ostatni dzień.

Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet. Pod uwagę są brane transakcje dokonane i nie anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania.

Nie liczą się wypłaty gotówki z bankomatów i transakcje BLIK.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto nie musi być wpływem jednorazowym. Mogą to być zarówno przelewy wynagrodzenia, jak też przelewy z Twojego konta w innym banku. Możesz na przykład zrobić dwa przelewy po 500 zł.

📄 Przelewy z konta (do promocji 100 zł na Allegro) – sprawdzamy definicję

Podkreślam, muszą to być przelewy przez aplikację mobilną. Kwoty przelewów są dowolne, możesz przelać na przykład 3 razy 1 zł. Może to być przelew zwykły – Elixir, ekspresowy – Express Elixir, Sorbnet, Blue Cash na rachunek obcy (czyli nie Twój). Możesz zrobić przelewy do ZUS, US czy innych organów podatkowych. Policzą się przelewy BLIK na telefon oraz Przelewy24.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w kwietniu

Konto Jakie Chcę bez opłat

Masz od 18 do 26 lat:

Konto Jakie Chcę jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. Nieważne, czy coś na nie wpływa, czy też nie – żadna opłata za prowadzenie konta nie zostanie Ci naliczona.

Natomiast żeby karta do konta była za darmo, musisz minimum raz w miesiącu zapłacić nią (lub BLIKiem) na dowolną kwotę. Na przykład kupując paczkę chusteczek w kiosku.

Na dodatek masz wszystkie bankomaty w Polsce za darmo.

Masz więcej niż 26 lat:

Aby konto i karta były dla Ciebie za darmo, musisz co miesiąc wykonywać dwie czynności łącznie:

 • zapłacić min. 1 raz kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

ORAZ

 • zapewnić wpływ min. 500 zł na konto (na przykład przelewając je z Twojego konta w innym banku lub zapewniając wpływ wynagrodzenia).

Dzięki temu nie poniesiesz opłat za konto i kartę. Warto zauważyć, że w Koncie Jakie Chcę masz nielimitowane przelewy natychmiastowe za darmo. Mogą się przydać, kiedy pilnie potrzebujesz zapłacić zapomniany rachunek 🙂

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

Konto Santander – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 czerwca 2024

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem wykonania płatności kartą i BLIKiem na łączną kwotę minimum 300 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/9 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą/BLIKiem na min. 300 zł miesięcznie

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/3 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 21 czerwca 2023

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/8 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu + wpływ min. 500 zł

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

Połącz promocje, odbierz więcej nagród

100 zł w Bezcennych Chwilach

Jeśli wybrałeś kartę z logo Mastercard, i na dodatek nigdy wcześniej nie uczestniczyłeś w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to teraz w łatwy sposób możesz odebrać 8000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł. Wystarczy zarejestrować kartę i wykonać nią płatności na 50 zł.

Szczegóły opisałam w artykule:

2,5% na lokacie mobilnej

Z tej oferty możesz skorzystać tylko jeden raz. Lokatę możesz założyć przez aplikację mobilną.

 • 2,5%
 • na 4 miesiące
 • od 1000 do 20000 zł

Podsumowanie

580 zł rzadko kiedy leży na ulicy. A biorąc udział w tej promocji możesz je odebrać bez większego trudu. Pamiętaj również o programie poleceń – możesz w nim zyskać do 400 zł nagród co miesiąc.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 15

 1. Grzegorz pisze:
  Czy w tej promce: „80 zł z programu poleceń” jeśli zapłacę kartą za rachunek, np. za prąd, przez Internet to spełnię warunek: ” Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 300 zł.”
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem tak, nie widzę takich wykluczeń. Regulamin mówi tylko: „zapłacisz łącznie min. 300 zł Twoją kartą debetową wydaną do nowego konta. Pod uwagę bierzemy tylko transakcje dokonane z nowego konta. Masz na to czas od dnia, kiedy otworzysz nowe konto do końca kolejnego miesiąca. Do płatności kartą debetową nie wliczamy płatności BLIK oraz płatności zbliżeniowych BLIK” oraz „płatność kartą debetową – transakcja wykonana przy użyciu karty debetowej w dowolnym punkcie usługowo–handlowym lub w dowolnym serwisie internetowym, umożliwiającym wykonanie takiej transakcji, w celu zakupu towarów lub usług. Płatność kartą debetową to m.in. transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych.”
 2. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla I-szej edycji programu poleceń: UUVSX4
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Po otwarciu konta należy zalogować się do bankowości internetowej i wpisć podany kod polecenia w zakładce „Program poleceń”, a następnie m.in. wydać kartą debetową przypisaną do konta min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 3. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego: 7XSW4E . Spełnia on warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 4. ELŻBIETA pisze:
  Witam jestem klientem banku i mam kod polecajacy czy on dla wszystkich osób polecanych jest taki sam
 5. Tomek pisze:
  Hej
  Mam pytanie dotyczące wykonania poszczególnych kroków. Zazwyczaj najpierw należy zarejestrować się w promocji a następnie założyć konto. Tutaj widzę że według kroków jest odwrotnie. Czy to aby na pewno jest prawidłowa kolejność?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Myślę, że tak. Aczkolwiek moim prywatnym zdaniem nie ma to dużego znaczenia, co będzie pierwsze. Regulamin promocji opisuje to następująco:
   „Promocję przeprowadzimy w dwóch turach, w których:
   I tura
    najpóźniej do 10 maja 2022 r. otworzysz konto na podstawie złożonego wniosku,
    od 1 kwietnia 2022 r. do 30 kwietnia 2022 r. zarejestrujesz się na stronie promocji https://www.santander.pl/konto-osobiste-kjc-2022/2 i zaakceptujesz regulamin tej promocji, (dane, jakimi posłużysz się podczas rejestracji, muszą być tożsame z danymi, których użyjesz podczas wnioskowania o konto),
    do 31 maja 2022 r. zaloguj się co najmniej raz do aplikacji Santander mobile.”
   Najpierw jest niby założenie konta, z tym, że podpisanie umowy może wypaść później niż rejestracja na stronie promocji. Ale też nie ma powiedziane, że najpierw trzeba zrobić to, a dopiero później tamto.
 6. Tomek pisze:
  Hej
  Mam pytanie dotyczące wykonania poszczególnych kroków. Zazwyczaj najpierw należy zarejestrować się w promocji a następnie założyć konto. Tutaj widzę że według kroków jest odwrotnie. Czy to aby na pewno jest prawidłowa kolejność?
 7. Kacper pisze:
  Witam serdecznie
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: D9V3K8
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. (w postaci voucherów) dla każdej ze stron. Trzeba tylko po otwarciu konta zalogować się do bankowości internetowej, wpisać podany kod polecenia w zakładce „program poleceń”, a następnie wydać kartą debetową min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 8. Andrzej pisze:
  Witam, mój kod poleceń to
  BDAWTD.
  Zachęcam do skorzystania gdyż mogę skorzystać ja i osoba która wpisze mój kod BDAWTD przy zakładaniu konta w banku Santander.
  Polecam bank i założenie konta gdyż to już trzeci rok użytkowania konta osobistego mam z niego same profity: m.in. zwrot co miesiąc za rachunki 1%, zero opłat za prowadzenie oczywiście po spełnieniu warunków (wpływ 500pln i jedna płatność kartą), promocyjne % lokat co jakiś czas, zero problemów. Ja taże korzystałem z kodu który był w komentarzach na stronie moniaki.pl. Polecam wszystkim
  Kod BDAWTD.
 9. Maciek pisze:
  Polecam bank i mój kod 6U2HCF
  oraz potwierdzam, że spełniam warunki promocji 🙂
 10. Bartosz pisze:
  Czy wpłacając 1000 zł w danym miesiącu, mogę od razu po zaksięgowaniu przelać go z powrotem na inne konto?
 11. PiotR pisze:
  I ja również polecam tę promocję i zachęcam do skorzystania z tego kodu polecającego:
  5JVZHK

Napisz komentarz