Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 450 zł do Biedronki za kartę kredytową od Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Karty podarunkowe o wartości 450 zł do Biedronki

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku i wyrażenie zgód oraz;

– zalogowanie się do aplikacji lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-za wykonywanie płatności na łączną kwotę min. 1000 zł.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwsze 12 okresów rozliczeniowych, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 26,35%

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki, otrzymasz w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz w bankowości wiadomość z nagrodą.

Dla kogo?

Dla osób, które:

-od 1 września 2020 roku nie miały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Do kiedy promocja?

Do 16 stycznia 2023 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wróciła Wasza ulubiona promocja z kartami podarunkowymi do Biedronki. Prosta jak drut. Popatrz tylko:

 • zakładasz kartę kredytową Simplicity w Citibanku;
 • masz 3 miesiące na to, by wykonać nią płatności za codzienne zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł. Czyli średnio po 333,33 zł miesięcznie 😉

I za to bank wynagrodzi Cię bonami do Biedronki o wartości aż 450 zł. Myślę, że porządne zakupy da się za to zrobić, nawet przy obecnych cenach 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 16 stycznia 2023 roku.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w tej promocji

Musisz:

 • mieć ukończone 18 lat;
 • rozliczać się z podatków w Polsce;
 • mieć źródło dochodu z minimalnym wynagrodzeniem jak na obrazku niżej.

Nie mogłeś:

 • mieć żadnej głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy 🗓 po 1 września 2020 r.

Bony podarunkowe do Biedronki — jak odebrać?

Nagrody są podzielone na 2 części: 400 zł do Biedronki za kartę i płatności + 50 zł za wyrażenie zgód marketingowych.

#Krok I — załóż kartę kredytową Simplicity online

🗓 Do 16 stycznia 2023 roku 🔎 złóż wniosek online o kartę kredytową Simplicity na stronie promocji.

Podczas składania wniosku lub 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia 🔎 dołącz dokumenty dochodowe, potwierdzające osiągane dochody. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Dołączenie dokumentów jest konieczne, ponieważ bez tego nie bierzesz udziału w promocji. Dokumenty możesz dosłać poprzez specjalną stronę banku Citi Handlowy.

Jeśli chcesz otrzymać bon o wartości 50 zł do Biedronki za wyrażenie zgód, nie zapomnij podczas składania wniosku i podpisywania umowy 🔎 wyrazić zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Nie możesz wycofać tych zgód 🗓 do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu podpisania umowy.

#Krok II – zaloguj się do bankowości lub aplikacji i aktywuj kartę

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji i nadaj PIN do karty. Następnie, w tym samym terminie, 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji raz jeszcze.

#Krok III – płać kartą kredytową za codzienne zakupy i odbierz 400 zł do Biedronki

🗓 Maksymalnie do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą za codzienne zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł.

📄 Płatności kartą kredytową – sprawdzamy definicję

Nie muszą to być płatności jednorazowe, może to być wiele drobnych, codziennych zakupów, jak chociażby spożywka w Biedronce czy paliwo na stacji. Możesz płacić stacjonarnie lub przez Internet, jak wolisz.

Nie mogą to być transakcje gotówkowe (przelew z karty, wypłata gotówki), transakcje szczególne (na przykład doładowanie Revoluta, płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, niektóre płatności na poczcie i tym podobne) ani transakcje zwrócone.

Do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki, bank wyśle do Ciebie w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody. W ciągu 60 dni od otrzymania tej wiadomości otrzymasz drugą, tym razem z kodem podarunkowym.

Bony są ważne przez 6 miesięcy od momentu ich otrzymania.

Jeśli zamkniesz kartę lub zmienisz wcześniej zgody marketingowe przed odebraniem nagród, to niestety przepadną.

Co to jest karta kredytowa?

Karta kredytowa to karta płatnicza z przyznanym limitem kredytowym. Płacisz kartą, ale nie używasz swoich pieniędzy, tylko korzystasz z limitu przyznanego przez bank. Karta kredytowa jest bardzo przydatnym narzędziem. Na przykład: jest koniec miesiąca, brakuje Ci środków, do wypłaty jeszcze kilka dni, a Tobie zepsuła się lodówka. Wtedy możesz skorzystać z karty kredytowej. Albo karta kredytowa na wakacje – często jest wymagana, żeby zarezerwować samochód czy hotel.

Jak działa karta kredytowa?

Opowiem w skrócie, jak działa karta kredytowa:

 • płacisz kartą za zakupy (nie wypłacasz gotówki, bo za to jest prowizja).
 • po 30 dniach używania karty (zwanych okresem rozliczeniowym karty), bank wysyła Ci zestawienie transakcji wraz z datą, do której masz spłacić kartę.
 • spłacasz kartę w wyznaczonej dacie – wtedy nie zapłacisz odsetek, czyli korzystasz z limitu karty kredytowej za darmo. Jeśli nie spłacisz zadłużenia w całości, wtedy doliczane są odsetki. Bardzo często możesz ustawić automatyczną spłatę karty, tak, aby jej nie przegapić. W przypadku karty kredytowej Simplicity okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni (czyli 30 dni okresu rozliczeniowego, kiedy płacisz kartą + czas na spłatę zadłużenia).

Karta kredytowa Simplicity — opłaty

Zakładając kartę kredytową w promocji zyskujesz dodatkowo łatwiejsze warunki do tego, by mieć kartę za darmo.

Przez maksymalnie 12 okresów rozliczeniowych możesz otrzymywać zwrot opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem, że w każdym okresie rozliczeniowym karty (nie miesiącu kalendarzowym) zrobisz nią płatności na min. 300 zł. Opłata najpierw zostanie pobrana, a w kolejnym okresie zwrócona.

Połącz promocje Citibanku, zyskaj więcej!

Wysoce rekomenduję poniższą promocję konta osobistego, ponieważ:

 • konto i karta są bezwarunkowo darmowe
 • zyskasz wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

komentarzy 6

 1. Agnieszka pisze:
  Czy jeżeli warunki spełni się w ciągu pierwszego miesiąca nagroda przyjdzie szybciej i można zamknąć kartę czy te trzy miesiące to minimum?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To zależy od banku. Czasami wysyłają szybciej, czasami pod koniec wyznaczonego regulaminem okresu. Ale warunki można spełnić od razu.
 2. justyna pisze:
  czy po otrzymaniu nagrody mogę od razu zrezygnować z karty kredytowej bez ponoszenia żadnych kosztów?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, tylko trzeba pamiętać o miesięcznym okresie wypowiedzenia i zadbać o wykonanie i spłacenie transakcji potrzebnych do tego, by nie naliczyła się opłata miesięczna za kartę. Zamknąć można nawet przez bankowość.
 3. Jan pisze:
  Czy z promocji można skorzystać w oddziale, czy tylko online?

Napisz komentarz