Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

300 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Bank

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Consumer Banknowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 300 zł na rachunek karty kredytowej

Za co?

-za założenie karty kredytowej Visa Comfort Plus

-wykonanie nią płatności co miesiąc na min. 300 zł.

Ile to kosztuje?

0 zł/15 zł miesięcznie – 0 zł jeśli wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym przez pierwsze 13 miesięcy, potem płatności na min. 1000 zł.

Kiedy bonus?

W ciągu 45 dni po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego, w którym spełniałeś warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 maja 2021 roku nie miały w Santander Consumer Bank podpisanej umowy o limit i kartę kredytową.

Do kiedy promocja?

Do 12 sierpnia 2022 r.

Skorzystaj z tej promocji »

Santander Consumer Bank to bank, który rzadko organizuje promocje bankowe. Teraz jest właśnie taki moment: za kartę kredytową Visa Comfort Plus możesz odebrać do 300 zł (środki zasilają rachunek Twojej karty kredytowej).

Istotna uwaga: to promocja od Santander Consumer Bank, nie od Santander Bank Polska. Wbrew pozorom, są to dwa oddzielne banki 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 12 sierpnia 2022 roku. Nie ma limitu wniosków, a więc każdy, kto spełni opisane niżej warunki, otrzyma gwarantowane 300 zł.

Kto może wziąć udział w promocji karty?

Ponieważ to promocja karty kredytowej, musisz mieć ukończone 18 lat i źródło dochodu. Bank może poprosić Cię o dostarczenie dokumentów, potwierdzających osiągane dochody.

Z promocji są wykluczone osoby, które w datach 🗓 od 1 maja 2021 roku do 17 maja 2022 roku miały zawartą z bankiem Santander Consumer Bank umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie kart kredytowej.

Posiadanie innych produktów w tym banku, a tym bardziej w Santander Bank Polska (ten inny bank), nie wyklucza z promocji.

Promocja 300 zł za kartę od Santander Consumer Bank – jak odebrać nagrody

Nagroda 300 zł podzielona jest na 6 części. Wykonujesz co miesiąc transakcje kartą na min. 300 zł, za co bank przelewa Ci na rachunek Twojej karty 50 zł miesięcznie, i tak przez pół roku. Dodatkowo, przy aktywnym użytkowaniu karty, czyli płacąc nią właśnie na kwotę min. 300 zł miesięcznie, przez pierwsze 12 miesięcy bank będzie zwracał Ci miesięczną opłatę za kartę.

#Krok 1 – zakładasz kartę kredytową Visa Comfort Plus ze stałą spłatą

🗓 Do 12 sierpnia 2022 roku:
 • 🔎 wypełnij formularz z TEGO LINKU. Oddzwoni do Ciebie konsultant banku i wypełni z Tobą wniosek o kartę Visa Comfort Plus. Jeśli po odebraniu telefonu od banku w słuchawce panuje cisza – nie rozłączaj się, poczekaj kilkanaście sekund. System tego banku tak działa 🙂
 • 🔎 podpisz umowę o kartę. Możesz zrobić to poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (pamiętaj, dane w obu bankach muszą być takie same, inaczej weryfikacja się nie powiedzie), lub za pośrednictwem kuriera.

#Krok 2 – płać kartą i spłacaj ją w terminie

🗓 Przez pierwsze 7 miesięcy kalendarzowych (wliczając w to miesiąc podpisania umowy o kartę możesz dobyć maksymalnie 6 nagród po 50 zł. Aby je otrzymać, musisz 🔎 płacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 300 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

Drugim warunkiem do otrzymania nagrody jest regularna spłata karty. 🗓 Na dzień przyznania każdej z nagród 🔎 nie możesz mieć zaległości w spłacie karty większych niż 50 zł i dłuższych niż 10 dni.

Jako transakcje nie policzą się transakcje zwrócone, przelewy z rachunku karty, doładowania typu Revolut, PayPal, SkyCash oraz wykonane w punktach z kodami MCC: MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe – Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup/obciążenie karty).

Nagrody będą przyznawane na rachunek Twojej karty kredytowej w terminie do 45 dni po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego. Jeśli masz na karcie minus, bonus go pomniejszy. Jeśli karta jest w całości spłacona – będziesz mieć nadpłatę, którą możesz potem wykorzystać.

Na dzień wypłaty każdej z nagród karta musi być aktywna.

Karta Visa Comfort Plus – cennik

Karta Visa Comfort Plus jest wydawana za darmo. Standardowo kosztuje ona 15 zł miesięcznie, chyba że w ciągu okresu rozliczeniowego wykonasz nią płatności na min. 1000 zł. Pierwsza opłata pobierana jest w dniu aktywacji karty, kolejne (o ile nie wykona się nią wymaganych płatności) – po miesiącu.

W tej promocji masz ułatwione zadanie, ponieważ przez 13 miesięcy (miesiąc aktywacji karty + 12 kolejnych) opłata za kartę jest zwracana, jeśli wykonasz nią płatności nie na 1000 zł, a na 300 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Czyli zasadza działania wygląda następująco: bank pobiera opłatę 15 zł, ale jeśli w miesiącu wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata 15 zł jest zwracana. Zwrot następuje w takim samym terminie, jak wypłata nagrody głównej, czyli w ciągu 45 dni po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego. Bank nie zwróci opłaty, jeśli wykonasz płatności karty zwalniające z jej pobrania, czyli 1000 zł.

Przy składaniu wniosku o kartę zwróć uwagę na różne dodatki, typu pakiety ubezpieczeń. Do promocji nie są potrzebne, a generują dodatkowe koszty.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarze 4

 1. Jarek pisze:
  Czy jak mam/miałem w tym banku raty Allegro to wykluczony jestem z promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wiesz co, postaram się dopytać organizatora, ponieważ dla mnie ten zapis w regulaminie również nie jest jasny. Myślę, że chodzi o samą kartę kredytową, ale postaram się upewnić.
  • Ewelina pisze:
   Mam ten sam problem , będę wdzięczna za informacje, jeśli ktoś wie 🙂
 2. VIKTORIIA pisze:
  Czy ja mogę korzystać z promocji

Napisz komentarz