Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT! Do 650 zł nagród za eKonto w mBanku + 6,8% dla oszczędności [krótsza karencja]

Aktualne mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 450 zł gotówki

200 zł na Allegro + Allegro Smart na miesiąc za darmo

Za co?

150 zł gotówki, 200 zł na Allegro i miesiąc Allegro Smart za darmo:

-za założenie konta z kartą na selfie/przez e-dowód

-za wykonanie min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem

-wpływ min. 1000 zł

200 zł:

-za zapewnienie wpływów na min. 1000 zł oraz wykonywanie po min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem przez 3 miesiące

100 zł:

-za założenie eKonta Junior lub możliwości dla dziecka.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania płatności kartą na min. 350 zł (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów (powyżej kwoty 100 zł).

Kiedy bonus?

Nagroda 100 zł (2 razy po 50 zł) – do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

100 zł za szybki wpływ i transakcje + 150 zł za konto na selfie/e-dowód, 100 zł za konto Junior i nagrody na Allegro- do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Do kiedy promocja?

Do 28 września 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

mBank, czyli ikona mobilności, wystartował z nową promocją eKonta. Tym razem do zgarnięcia jest do 650 zł nagród! 450 zł to gotówka a 200 zł to karta podarunkowa na Allegro!

Na dodatek bank skrócił okres karencji dla byłych klientów o rok (01.01.2020, a było 01.01.2019) – to dobra wiadomość dla wielu z Was, którzy chcieliby powrócić do mBanku i przy okazji skorzystać z promocji 🙂

Dla chętnych jest przygotowana również oferta na oszczędności. Na koncie oszczędnościowym możesz zyskać 6,5% dla kwoty do 20 000 zł na 3 miesiące oraz 6,8% do 500 000 zł na 3 miesiące dla nowych środków.

Promocja potrwa 🗓 do 28 września 2022 roku. Ale uwaga – ta oferta jest limitowana. Pula nagród na Allegro wynosi 2500 sztuk. O jej wyczerpaniu bank niezwłocznie poinformuje na stronie promocji.

Kto może wziąć udział w promocji eKonta w mBanku?

Tak jak już wspomniałam na wstępie, okres karencji został skrócony. Oznacza to, że z promocji mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie miały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego (jako właściciel lub współwłaściciel) o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Inne produkty w mBanku nie wykluczają z tej promocji 🙂

Jak odebrać nawet 650 zł w promocji mBanku – instrukcja

Nagroda jest podzielona na kilka części.

 • 100 zł za szybki wpływ i transakcje;
 • 2×50 zł za wpływy i transakcje w kolejnych miesiącach;
 • 150 zł za otwarcie konta na e-dowód. ;
 • 100 zł za otwarcie konta dla dziecka;
 • karta podarunkowa 200 zł na Allegro + Allegro Smart za darmo na miesiąc.

Sprawdziłam, co dokładnie musisz zrobić, by odebrać każdą z nich!

#Krok I – otwórz eKonto z kartą do konta

🗓 Do 28 września 🔎 otwórz eKonto wraz z kartą do konta z promocyjnej strony. Jeśli jesteś zainteresowany promocyjnym oprocentowaniem 6,5% to wraz z eKontem zawnioskuj również o rachunek oszczędnościowy Moje Cele. Pamiętaj o limicie nagród Allegro.

Jeśli chcesz otrzymać nagrodę 200 zł na Allegro, to wniosek nie może zostać złożony w inny sposób, niż przez stronę promocyjną. Czyli odpada w tym przypadku złożenie wniosku w aplikacji na selfie.

Podczas składania wniosku 🔎 zaakceptuj poniższe oświadczenia:

1) Wiem, że po tym jak przystąpię do promocji, mBank może organizować inne, podobne promocje pod taką samą nazwą lecz o innych parametrach cenowych.
2) Otrzymałem regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja IV” przeczytałem i akceptuję jego postanowienia.

oraz 🔎 wyraź zgodę na przystąpienie do mOkazji.

Żeby otrzymać 150 zł za założenie e-konta na e-dowód, musisz złożyć wniosek i podpisać umowę tylko w ten sposób. Jeśli podpiszesz umowę w oddziale czy z kurierem, tej części nagrody nie otrzymasz.

Regulamin standardowej promocji z nagrodami do 450 zł gotówki dopuszcza złożenie wniosku na selfie w aplikacji, ale wyklucza to otrzymanie nagrody 200 zł na Allegro.

Jeśli zatem nie masz e-dowodu to niestety nagród na Allegro nie otrzymasz. Lub inaczej: możesz otworzyć konto na selfie w aplikacji i otrzymać 150 zł gotówki, ale wtedy przepadnie 200 zł na Allegro.

Wniosek na e-dowód

Konto na e-dowód otworzysz, jeśli masz dowód osobisty wydawany od marca 2019 roku i telefon z NFC. Żeby to zrobić, wchodzisz na STRONĘ PROMOCJI, klikasz Otwórz konto i wybierasz w pierwszym kroku wniosku pierwszą opcję – tak jak na screenie poniżej:

TUTAJ znajdziesz krótki film, jak przebiega cały proces założenia konta na e-dowód.

Wniosek na selfie w aplikacji

Jeśli nie masz eDowodu to pozostaje Ci zrezygnować z nagrody 200 zł na Allegro i założyć konto na selfie w aplikacji mobilnej. Wtedy otrzymasz przynajmniej 150 zł gotówki.

 • na telefonie wejdź na STRONĘ PROMOCJI;
 • zjedź na dół, do zakładki ze screena niżej;
 • pobierz aplikację na telefon ;
 • wypełnij wniosek. Jeśli składasz wniosek przez aplikację użyj naszego kodu polecenia: moniaki1

#Krok II – zapewnij szybki wpływ i transakcje

Żeby dostać 150 zł za otwarcie konta na e-dowód lub selfie oraz 200 zł na Allegro i miesiąc Allegro Smart za darmo, musisz zapewnić jeszcze wpływy na konto i transakcje. Spełniając niżej opisane warunki przy okazji wykonasz jeszcze warunki do otrzymania kolejnej nagrody, 100 zł za szybki wpływ i transakcje. Czyli jednym wpływem i 8 płatnościami masz „odklepane” warunki do trzech nagród.

 1. 🗓 W ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na konto min. 1000 zł.
 2. 🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta 🔎 zrób min. 8 płatności kartą i BLIKiem, w dowolnej konfiguracji.

#Krok III – zapewnij wpływy i transakcje w kolejnych miesiącach

Za zapewnienie wpływów i płatności w kolejnych dwóch miesiącach otrzymasz kolejne premie, 2×50 zł.

🗓 W drugim i trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta:

 • 🔎 zapewnij jednorazowe wpływy na konto min. 1000 zł w każdym z miesięcy
 • 🔎 zapłać min. 8 razy kartą i BLIKiem, w dowolnej konfiguracji.

#Krok IV – otwórz konto dla dziecka

Jeśli masz niepełnoletnie dziecko, możesz dodatkowo otrzymać 100 zł za otwarcie konta dla niego. Masz na to czas 🗓 do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Dla dziecka poniżej 13 roku życia możesz otworzyć eKonto Junior, a dla nastolatka 13-17 eKonto możliwości.

Nagrody 150 zł za konto na selfie/e-dowód, 200 zł na Allegro i Allegro Smart na miesiąc za darmo, 100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz 100 zł za konto dla dziecka otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

2×50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz odpowiednio w trzecim i czwartym miesiącu.

Kody na Allegro znajdziesz w zakładce mOkazje. Karta podarunkowa jest ważna rok.

📄 Wpływ 1000 zł na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ musi być jednorazowy (2 x 500 zł nie zostanie uznane).

Zasilenie nie może pochodzić z Twojego innego rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej.

Może to być również wpłata gotówki we wpłatomacie lub kasie banku.

📄 Płatności kartą i BLIKiem – sprawdzamy definicję

Możesz płacić kartą oraz BLIKiem w sklepach stacjonarnych lub przez Internet. Liczą się również płatności telefonem oraz płatności zbliżeniowe BLIK. Płatności mogą być na dowolne, nawet na najmniejsze kwoty.

Płatności nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru).

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w sierpniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

Dodatkowe bonusy od banku

6,5% na koncie oszczędnościowym

Jeśli otworzyłeś Moje Cele wraz z eKontem, to możesz ulokować do 20 000 zł na 3 miesiące na 6,5% (jeśli otworzyłeś konto na e-dowód/selfie), lub na 6% (jeśli otworzyłeś konto w inny sposób).

Pamiętaj o tym, że aby promocyjne oprocentowanie było naliczane, co miesiąc na Moje Cele 🔎 musisz dopłacić min. 100 zł. Najlepiej ustaw sobie zlecenie stałe, żeby nie zapomnieć. Odsetki naliczane są w miesiącu otwarcia Moich Celów + przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe.

Przykład

Wpłaciłeś na Moje Cele 20 000 zł w lipcu.

1. Nic z rachunku nie wypłacasz. W sierpniu, wrześniu i październiku dopłać do Moich Celów po min. 100 zł.

2. W sierpniu wypłaciłeś z Moich Celów 5000 zł. Żeby promocyjne oprocentowanie było naliczone, do końca miesiąca musisz wpłacić na nie z powrotem 5000 zł +100 zł.

6,8% na koncie oszczędnościowym

Posiadacze eKonta mogą założyć konto oszczędnościowe w promocji na nowe środki na 6,8% na 3 miesiące. Promocja ma potrwać 🗓 do 13 września. Jeśli będziesz zakładał konto oszczędnościowe, pamiętaj o 🔎 zaakceptowaniu regulaminu promocji.

Parametry lokaty na nowe środki w mBanku:

 • oprocentowanie 6,8% w skali roku
 • kwota maksymalna 500 000 zł
 • nowe środki to nadwyżka ponad saldo zgormadzone na kontach, kontach oszczędnościowych i lokatach w mBanku 🗓 z dnia 1 sierpnia 2022 roku
 • promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące od momentu założenia/modyfikacji rachunku
 • możesz założyć nowe promocyjne eKonto oszczędnościowe na nowe środki lub przekształcić stare
 • jeden przelew w miesiącu z konta oszczędnościowego jest za darmo.

eKonto w mBanku – czy są jakieś opłaty za konto i kartę?

eKonto jest całkowicie darmowe. Natomiast karta będzie za darmo pod warunkiem, że co miesiąc zapłacisz nią na min. 350 zł.

Jeśli wypłacasz z bankomatu (dowolnego) min. 100 zł, nie zapłacisz prowizji za wypłatę gotówki.

eKonto

  Aktualne na dzień: 10 sierpnia 2022

Prowadzenie konta

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/7 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 350 zł transakcji kartą w miesiącu

Wypłata kartą z bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł jeśli kwota wypłaty wynosi min. 100 zł

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline

0 zł

Wpłata gotówki we wpłatomatach Euronet

0,5% min. 5 zł

Wypłata gotówki w sklepie – cash back

0 zł

Podsumowanie

Bardzo cieszy fakt, że bank zdecydował się skrócić karencję o rok. Dzięki temu więcej osób może skorzystać z promocji i odebrać nagrody 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 29

 1. Iza pisze:
  Magda, informacja o oprocentowaniu w opcji Moje Cele może być myląca. Jest to 6 lub 6,5%, ale w skali roku, nie po 3 miesiącach.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie jest myląca.
   Po pierwsze, należy się zastanowić, po co oprocentowanie podawane jest w skali roku. Banki robią to po to, żeby ujednolicić oferty i łatwo można było je porównać. Gdyby jeden bank podawał % dla 3 miesięcy, drugi dla 5, a trzeci dla roku to nikt by nie doszedł do ładu z tym. To ma być ułatwienie, i naprawdę nie spotkałam się w swojej karierze z osobą, która miałaby problem ze zrozumieniem tego.
   Po drugie, skoro napisałam, że podane oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące to jest to prawidłowy zapis moim zdaniem. Przecież przez te 3 miesiące naliczane jest 6 lub 6,5%. Dodatkowo podałam jeszcze dokładnie, przez jaki czas odsetki są naliczane: „Odsetki naliczane są w miesiącu otwarcia Moich Celów + przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe.”
  • Iza pisze:
   Magdo, a więc jestem pierwszą osobą, dla której nie było to oczywiste. Bardzo ciekawa odpowiedz, taka niezbyt arogancka 🙂 Szczególnie biorąc pod uwagę, ze prowadzisz bloga edukującego w temacie pieniędzy. Dziękuję za wyjaśnienie. Na pewno nie będzie pomocne dla nikogo więcej, bo to oczywiste, że banki właśnie tak robią.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Iza, gwoli ścisłości Moniaki nie są moim blogiem 🙂 A ja wypowiadam się ze swojej kilkuletniej praktyki w banku, gdzie naprawdę nikt nigdy nie miał wątpliwości co do oprocentowania, i tak też opisuję to w swoich artykułach. A trafiali się różni klienci, od lekarzy i prawników poprzez starsze osoby 80+ na bardzo prostych ludziach zaledwie po podstawówce kończąc. Nie widzę również błędu w zapisie w artykule. Moim zdaniem jest poprawny.
 2. Anna pisze:
  Mam pytanie. Te płatności karta/blikiem piszecie ze mogą być w dowolnej konfiguracje tylko czy można zrobić tak ze będę płacić tylko karta? Czy trzeba i tym i tym?
 3. Paweł pisze:
  A kiedy już otworzę konto, skąd będę wiedzieć, że uczestniczę w promocji? Mógł zaistnieć błąd, przekłamanie systemowe itp.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wraz z umową powinieneś otrzymać reg promocji. Ew możesz zawsze dopytać w banku, czy na pewno otworzyli w promocji, chociażby na czacie w aplikacji.
  • Ania pisze:
   My również nie otrzymaliśmy maila z informacja o przystąpieniu do promocji tylko ze konto otwarte itp :/
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   mBank maili nie wysyła. Jak już to powinien być do umowy konta dołączony regulamin promocji.
 4. Anka pisze:
  Jak to jest, że zaledwie dzień po założeniu konta w tej promocji dzwoni oszust chcą. wyłudzić dane i wiedząc ze mam tam konto??? Co to ma być?? Tak są chronione nasze dane że raptem w kilkadziesiąt godzin już są przechwycone?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A kto do Ciebie dzwonił i w jakiej sprawie? Może to prawdziwi pracownicy banku?
  • Anka pisze:
   Prawdziwi nie dzwonią by wyłudzać dane na wstępie. Sprawdzałam numer i pełno ludzi tam pisze ze to oszuści
 5. urszula pisze:
  W regulaminie jest napisane , ze dołaczyć można do promocji , jezeli nie miało się konta otwartego od 01.01.2019.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Cytuję z regulaminu:
   „Nowy klient banku – osoba, która począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
   • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
   • rachunku oszczędnościowego
   o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.”
 6. urszula pisze:
  W regulaminie jest napisane , ze dołaczyć można do promocji , jezeli nie miało się konta otwartego od 01.01.2019.
 7. Hawaj pisze:
  Czyli realne 350 zł, nie każdy ma babelka żeby mu konto otwierać
 8. Dawid pisze:
  Mogę skorzystać z promocji jeśli zamknąłem firmowe konto w mBanku w 2021 ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem to zależy, jaki był nr rozliczeniowy tego konta. Reg mówi:
   „Nowy klient banku – osoba, która począwszy od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:
   • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
   • rachunku oszczędnościowego
   o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017”.

   Nie mam pojęcia, jakie numery mają konta firmowe w mBanku.
 9. Dawid pisze:
  Karta musi być fizyczna czy ta nowa „limitowana” tylko w wersji mobilnej też może być ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem mobilna też może być. Reg nie mówi, że ma to być karta fizyczna. Ma być konto z kartą i tyle 🙂
 10. Ania pisze:
  Mam nowy e-dowód, ale brak telefonu z NFC. Mogę założyć sobie konto z telefonu męża, który NFC ma, a potem aplikację uruchomić juz na moim telefonie? Czy będzie to jakoś przypisane do numeru?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem możesz bez problemu zainstalować aplikację eDOapp na telefonie męża. Ona służy tylko do potwierdzenia tożsamości, wniosek i tak wypełniasz na komputerze. Później po założeniu konta po prostu odinstaluj apkę.
 11. Ania pisze:
  Czy tutaj też macie dostępny PDF ogarniacz promocji? 🙂
 12. Ania pisze:
  I jeszcze jedno pytanie – założyłam konto przez stronę promocji ale nigdzie nie pojawiła się opcja zaakceptowania przytoczonych zgód:
  1) Wiem, że po tym jak przystąpię do promocji, mBank może organizować inne, podobne promocje pod taką samą nazwą lecz o innych parametrach cenowych.
  2) Otrzymałem regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja IV” przeczytałem i akceptuję jego postanowienia.

  oraz 🔎 wyraź zgodę na przystąpienie do mOkazji.

  Czy zatem mogę mieć pewność, że biorę udział w promocji?

 13. Ania pisze:
  Mogę już sobie odpowiedzieć – na czacie napisali mi, że biorę udział w promocji. Nie było też problemu z weryfikacją edowodu przez telefon męża 🙂
  Tylko ten ogarniacz promocji by się przydał 😛
 14. Łukasz pisze:
  jak zamknę teraz konto w mbanku to z jakieś promocji będę mógł skorzystać dopiero za nawet 2 lata?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak. Chyba, że bank skróci do tej pory okres karencji. Ale akurat mBank ma jeden z dłuższych.

Napisz komentarz