Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż kartę kredytową w Citibanku i odbierz za to smarfon o wartości 600 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją producenta telefon Motorola moto E22 4/64 GB o wartości około 600 zł.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity ze strony promocji Citibanku

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-ponowne zalogowanie się do bankowości lub aplikacji;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 500 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 24,87%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków promocji otrzymasz nagrodę na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 31 maja 2023 r. lub do wyczerpania limitu 150 umów.

Skorzystaj z tej promocji »

Twój stary telefon się zepsuł? Lata świetności ma już za sobą, a Ty masz go już serdecznie dość? Wymień go na nowy. Dziś pokażę Ci prosty sposób, jak dostać nowego, na 2-letniej gwarancji smartfona od banku, nie płacąc za to ani złotówki.

Telefon w prezencie od banku to Motorola moto E22 4/64 GB o wartości około 600 zł.

Jak dostać telefon w prezencie? Wystarczy założyć kartę kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy i po prostu zwyczajnie jej używać, jak zwykłej karty: płacić nią za zakupy w Biedronce, paliwo, zamówienia z Allegro i inne codzienne zakupy.

Promocja potrwa 🗓 do 31 maja 2023 r. lub do wyczerpania wspomnianego limitu 150 umów. Informacja o wcześniejszym wyczerpaniu limitu ma się znaleźć na stronie internetowej banku Citi Handlowy.

Motorola E22 – warto?

Dostajesz nowy, objęty 24-miesieczną gwarancją producenta telefon Motorola moto E22 4/64 GB. Gwarancja jest realizowana na podstawie numeru IMEI urządzenia. Gdyby coś działo się z telefonem, usterkę możesz zgłosić na stronie internetowej Motorola.

Nie będę może opisywać wszystkich parametrów telefonu. Jego pełen opis znajdziesz na stronie producenta. Wymienię tylko kilka, moim zdaniem tych najbardziej istotnych:

 • Tylny aparat 16 Mpx (f/2,2, 1,0 μm) | PDAF, 2 Mpx (f/2,4, 1,75 μm) | czujnik głębi
 • Przedni aparat 5 Mpx (f/2,4, 1,12 μm)
 • 4 GB RAM
 • 64 GB pamięci wewnętrznej
 • Procesor MediaTek Helio G37
 • Czytnik linii papilarnych
 • Pojemność baterii 4020 mAh
 • Moduł NFC (aktualizacja – brak modułu NFC w tej wersji telefonu)

Kto może wziąć udział w promocji Simplicity?

Każda pełnoletnia osoba mieszkająca w Polsce, mająca status rezydenta podatkowego Polski, która spełni dwa niżej wymienione warunki:

 • nie ma głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym przynajmniej 🗓 od 1 stycznia 2021 roku
 • w obecnej firmie pracujesz min. 3 miesiące i zarabiasz min. 1200 zł netto lub prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat i Twój miesięczny dochód to min. 2500 zł netto.

Pamiętaj, że jest to promocja karty kredytowej i to do banku należy ostateczna decyzja o przyznaniu karty. W ostatnich miesiącach wszystkie banki zaostrzyły politykę kredytową i trudniej jest zaciągnąć kredyt.

Promocja Motorola E22 – jak odebrać telefon od banku?

Promocja jest dziecinnie prosta. To tylko 5 kroków!

 1. 🗓 Do 31.05.2023 r. lub do wyczerpania limitu wejdź na stronę promocji karty Citibanku, 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.
 2. 🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dołącz wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty dodaj podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.
 3. 🔎 Aktywuj kartę (czyli nadaj PIN) przez bankowość lub aplikację mobilną.
 4. 🗓 Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy i aktywacji karty 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej. Czyli: zaloguj się raz, nadaj PIN, a potem zaloguj się po raz drugi. Możesz to zrobić nawet w ten sam dzień.
 5. 🔎 Płać kartą za codzienne zakupy. 🗓 W trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 500 zł co miesiąc. Płać kartą przez Internet i stacjonarnie.

Przykład

Umowę podpisujesz w marcu. Do końca kwietnia nadaj PIN do karty i zaloguj się ponownie do bankowości lub aplikacji. W kwietniu, maju i czerwcu zapłać kartą na łączną kwotę min. 500 zł co miesiąc.

Wszystko! Po spełnieniu wszystkich warunków czekasz na wiadomość w bankowości o przyznaniu nagrody. Bank wyśle ją maksymalnie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki. Następnie, w ciągu 60 dni od momentu, w którym dostaniesz tę wiadomość, bank wyśle na Twój adres korespondencyjny nagrodę, czyli telefon Motorolę moto E22.

Do tego momentu nie zamykaj karty, bo nagroda przepadnie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w marcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w kwietniu

Jakie płatności kartą będą się liczyć, a jakie nie do promocji?

Osoby, które nie znają się na promocjach bankowych, piszą często, że to żaden biznes, wydać 1500 zł, żeby dostać telefon za 600 zł.

Niestety, mylą się.

Odpowiedz sobie na dwa pytania:

Ile miesięcznie wydajesz na codzienne zakupy? W Biedronce, Lidlu czy innym supermarkecie? Ile wydajesz na paliwo? Na bilety komunikacji? W 99% przypadków każde z nas płaci za takie rzeczy zdecydowanie więcej niż 500 zł miesięcznie.

Jak za nie płacisz? Kartą czy gotówką? Bo jeśli kartą, to jaki problem w tym, by przez kilka miesięcy płacić po prostu inną kartą, niż dotychczas? Co Twój bank daje Ci w nagrodę za to, że używasz jego karty?

A więc, podsumowując: na kilka miesięcy warto przestawić się na płatności inną kartą i dokonywać ich za zakupy, które, tak czy siak, musisz zrobić.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga — transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Simplicity za darmo — podpowiadam, jak to zrobić

Przez pierwszy rok posiadania karty Simplicity masz łatwiejsze warunki do tego, by bank zwolnił Cię z miesięcznej opłaty za kartę.

Płać kartą na kwotę min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym, a unikniesz opłaty 12 zł co miesiąc. Okres rozliczeniowy to nie to samo, co miesiąc kalendarzowy! Sprawdzisz to w szczegółach karty w bankowości.

Po 12 miesiącach, aby karta była darmowa, musisz nią dokonywać transakcji na minimum 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 25,30%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Połącz promocje bankowe, zyskaj więcej

Darmowe Citikonto w promocji

Nie jest żadną tajemnicą, że promocje bankowe można łączyć i zarabiać jeszcze więcej. Moniaki są zdania, że im więcej nagród, tym lepiej 🙂

Podsumowanie

Bardzo fajna propozycja promocji od Citibanku. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że promocje z telefonami w nagrodę cieszą się od lat wielką popularnością wśród naszych czytelników. Nic dziwnego: przecież to dziecinnie proste!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 7

 1. Patryk pisze:
  Proszę poprawić informacje dotyczące telefonu, niestety nie posiada on NFC
  • Moniaki.pl pisze:
   Patryk, dzięki za informację. Rzeczywiście ten model w zależności od rynku może nie posiadać NFC.
 2. Helenka pisze:
  Jak mam zadłużenie karty kredytowej spłacić do 3.04, jest to poniedziałek, zrobię przelew z konta to dojdzie pierwszą transzą dopiero w Poniedziałek to bank zaliczy spłatę w terminie? dziś już sobota to przelewy nie idą, chyba że można expressem przelać na konto karty kredytowej?
 3. Adam pisze:
  czy płatności BLIK także wliczają się jako płatności kartą?
 4. Jan pisze:
  Czy dobrze rozumiem że należy pilnować 2 warunków dot. minimalnej sumarycznej wartości płatności kartą – min. 500 zł w miesiącu kalendarzowym (warunek otrzymania telefonu ) – min 300 zł w okresie rozliczeniowym (miesięczny okres, za który wystawiany jest Wyciąg (nie koniecznie pokrywa się z miesiącem kalendarzowym) – warunek bezpłatności karty) ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokładnie tak. Najlepiej wycelować z terminami w ten sposób, by za jednym zamachem „załatwić” i promocję, i darmową kartę.

Napisz komentarz