Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł na zakupy w programie Bezcenne Chwile z kartą Mastercard od banku Citi Handlowy

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

do 10 000 punktów powitalnych o wartości 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Za co?

-za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile

-za wykonanie płatności na kwotę min. 100 zł w wybranych sklepach

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 31 dni od spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla osób, które mają kartę z logo Mastercard i nigdy nie należeli do programu Bezcenne Chwile.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2022 roku lub do wyczerpania limitu 8920 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Ruszyła promocja dla posiadaczy kart z logo Mastercard z banku Citi Handlowy. Mam dobrą informację: akurat w tej edycji jest nieważne, czy dopiero zarejestrujesz kartę w programie Bezcenne Chwile, czy też masz ją już tam zarejestrowaną. Oznacza to, że w praktyce żadna osoba nie jest wykluczona 🙂

Możesz odebrać do 10 000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł (np. bon do Empiku, RTV Euro AGD, Circle K, Smyk i wiele innych). Aby to zrobić, musisz wykonać dwie płatności w wybranych sklepach – ale o tym szerzej za moment.

Promocja obowiązuje 🗓 do 30 września lub do wyczerpania limitu 8920 nagród. Informacja o wyczerpaniu limitu ma się znaleźć na TEJ STRONIE.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi – nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić – bo i sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile polega na tym: płacisz kartą Mastercard lub Maestro zarejestrowaną w programie, zbierasz punkty, wymieniasz je na nagrody. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Punkty wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Każda pełnoletnia osoba, która ma ważną kartę z logo Mastercard wydaną przez bank Citi Handlowy. Może to być zarówno karta do popularnego Citikonta, jak również karta kredytowa.

Jak wspomniałam na wstępnie, nawet jeśli zarejestrowałeś taką kartę już wcześniej w programie Bezcenne Chwile, to nadal możesz skorzystać z tej edycji 🙂

A jeśli nie masz jeszcze konta w Citibanku, sprawdź koniecznie poniższą promocję. Za całkowicie darmowe konto z bezpłatną kartą wielowalutową otrzymasz rekordowe 450 zł gotówki:

Jak zdobyć 10 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile?

Bank przyznaje nagrody po 5 000 punktów za jedną płatność w określonym sklepie. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 takie nagrody za 2 płatności, czyli łącznie 10 000 punktów. Mają one wartość 100 zł. Warto pamiętać o limicie nagród, który wynosi 8920 nagród po 5 000 punktów każda.

#Krok 1 – zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach

Jeśli nie masz jeszcze zarejestrowanej karty od Citibanku w programie Bezcenne Chwile, zrób to przed wykonaniem płatności do promocji. Jeśli rejestrowałeś już swoją kartę wcześniej, ten krok pomijasz.

#Krok 2 – wykonaj płatności kartą w wybranych sklepach

🗓 W czasie trwania promocji, czyli od 19.08 do 30.09 🔎 wykonaj zarejestrowaną w programie kartą płatności na kwotę min. 100 zł w podanych sklepach:

 • w sklepie stacjonarnym Empik / sklepie internetowym www.empik.com lub
 • w sklepie stacjonarnym SMYK / sklepie internetowym www.smyk.com lub
 • w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD / sklepie internetowym www.euro.com.pl lub
 • w sklepie stacjonarnym Intersport / sklepie internetowym www.intersport.pl.

Musi to być jedna płatność na min. 100 zł. Za taką jedną płatność otrzymasz 5 000 punktów. Jeśli chcesz otrzymać 10 000 punktów, musisz zrobić min. 2 płatności w dwóch różnych sklepach, każda na min. 100 zł. Na przykład 100 zł w Empiku i 100 zł w RTV Euro AGD.

Nie policzą się:

 • transakcje zwrócone
 • transakcje związane z innymi opłatami lub obciążeniami
 • transakcje związane z grami losowymi, w tym zakupy losów.

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile 🗓 w ciągu maksymalnie 31 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków. Punkty są ważne 2 miesiące, nie zapomnij ich wykorzystać, bo przepadną.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 14

 1. Paweł pisze:
  Czy płatność za abonament w empik Go będzie wliczał się do promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety nie wiem. Mam do dyspozycji tylko ogólny regulamin. Moim zdaniem może nie zostać to zaliczone do promocji, aczkolwiek mogę się mylić.
 2. Agnieszka pisze:
  Można połączyć te promocje razem z tą która trwa do 9 października za rejestrację nowej karty?
 3. Bartek pisze:
  Witam, czy ktoś miał taki komunikat przy próbie rejestracji karty w bezcennych chwilach? Bo szczerze ja nie mam pojęcia co zrobić w takim przypadku? 🙁

  „Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”.

  Ważne! Aby zarejestrować sie w programie musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – Pobierz oba dokumenty PDF powyżej, KROK 2 – Zaznacz pierwsze cztery oświadczenia powyżej”

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A pobrałeś oba dokumenty? One powinny się podstawić do pobrania i musisz je pobrać.
  • Dominika pisze:
   Mam dokładnie ten sam problem, a kartę założyłam ponad miesiąc temu przez internet. Nikt mi nie umie pomóc…
 4. Bartek pisze:
  Niestety nie widzę żadnych dokumentów do pobrania, żadnych oświadczeń ani zakładki „Priceless Specials Rejestracja” :/
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Pisz w takim razie wiadomość w bankowości do banku. U mnie kiedyś były inne problemy techniczne i też nie mogłam się zarejestrować właśnie z Citi, dopiero po wiadomości coś naprawili i się udało.
 5. Tomasz pisze:
  Potwierdzam – promka działa. Dziś dostałem punkty 😉
  • Bartek pisze:
   Update: Po założeniu konta(ja założyłem w oddziale, ale łapię się na promocję 450 zł), trzeba odczekać ok 5-10 dni, abym mógł zarejestrowac karte w bezcennych chwilach, także udało się w końcu 😉
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   O widzisz, mam tylko nadzieję, że faktycznie ta opcja pojawia się automatycznie 🙂 Bo u mnie nie było przez ponad miesiąc, pomimo reklamacji, i tak przepadły mi kiedyś dwie fajne promocje.
 6. Agnieszka pisze:
  Jeżeli mam kartę do citi konta zarejestrowana już dawno i spełnię warunki do też dostanę 100zl? Nie dostałam takiego info na maila więc się zastanawiam czy zaliczy

Napisz komentarz