Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

6 miesięcy Canal + za darmo w zamian za założenie konta Przekorzystnego w Pekao S.A. [i 8% dla oszczędności!]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher o wartości 504 zł, który da Ci dostęp do pakietu Canal+ i Netflix na pół roku

Za co?

– Za założenie konta i karty z dedykowanego linku

– za wykonanie min. 5 płatności kartą

Ile to kosztuje?

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni

Dla kogo?

Promocja konta: dla osób, które od od 1.01.2020 r., nawet przez jeden dzień, nie miały w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 30 listopada 2022 roku. Obowiązuje limit 2500 sztuk nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Idzie zima! A wraz z nią do łask wraca przytulny fotel, kocyk, kubek gorącej herbaty i oglądanie filmów i seriali.

Bank Pekao S.A. przygotował bardzo fajną moim zdaniem promocję na ten czas: za założenie konta Przekorzystnego i wykonanie 5 płatności kartą otrzymasz voucher o wartości 504 zł, który da Ci dostęp na pół roku do pakietu Canal+ wraz z pakietem Standard na Netflix.

Dodatkowo chętni mogą ulokować do 200 000 zł oszczędności na 8% na pół roku na koncie oszczędnościowym.

Promocja potrwa 🗓 do 30 listopada 2022 r. lub do wyczerpania limitu 2500 sztuk voucherów.

Nagrody są przyznawane na zasadzie, kto pierwszy spełni warunki. W razie wyczerpania nagród przed zakończeniem promocji ma się pojawić o tym informacja na stronie Pekao, a sama promocja może zostać zakończona wcześniej.

Kto może wziąć udział w promocji konta Przekorzystnego w Pekao S.A.?

Z promocji konta Przekorzystnego (o koncie oszczędnościowym piszę w dalszej części artykułu) mogą skorzystać osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:

 • mają ukończone 18 lat;
 • są obywatelami Polski i mieszkają tutaj;
 • 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie miały w banku Pekao S.A. konta lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej.

Masz w Pekao S.A. inne produkty i zastanawiasz się, czy możesz skorzystać z promocji? Już odpowiadam — tak, możesz. Wykluczeniu podlegają tylko ROR-y i rachunki oszczędnościowe lokat. Kredyt czy inny produkt nie skreśla Cię z możliwości wzięcia udziału. Tak samo, jak konta w innych bankach, np. w PKO BP 🙂

Canal+ i Netflix za darmo na pół roku — co zrobić, by odebrać nagrodę

Promocja jest naprawdę bardzo prosta, ale o tym przekonasz się sam za chwilę.

#Krok I — załóż konto Przekorzystne z kartą Visa i bankowością

🗓 Do 30 listopada 2022 r.:

 • 🔎 złóż wniosek o konto Przekorzystne z kartą Visa Debit FX do konta i bankowością. Pamiętaj, by wybrać Visę, Mastercard nie bierze udziału w tej promocji.
 • 🔎 podczas wypełniania wniosku podaj kod promocji: CANAL
 • 🔎 wyraź zgodę na przystąpienie do promocji oraz zaznacz oświadczenie, że zapoznałeś się i akceptujesz regulamin i Informację Administratora Danych;
 • 🔎 podpisz umowę o konto. Możesz to zrobić on-line, w aplikacji PeoPay na selfie lub w oddziale.

#Krok II — zrób 5 płatności kartą

🗓 W kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu podpisania umowy o konto 🔎 zrób 5 płatności kartą Visa do konta.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Kwoty płatności są dowolne. Możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez Internet. Jedna uwaga: płatności muszą być dokonane w sklepach NA TERENIE POLSKI.

Nie policzą się do promocji wypłaty gotówki, płatności i przelewy BLIK, zasilenia Revolut czy SkyCash, transakcje odrzucone, anulowane, nieautoryzowane, oraz płatności kartą w punktach oznaczonych następującymi kodami: MCC 4829 (internetowe przekazy pieniężne), MCC 6050 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), MCC 6051 (przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych).

Voucher otrzymasz w ciągu 60 dni kalendarzowych liczonych od końca miesiąca, w którym musisz wykonać 5 płatności. Otrzymasz go w wiadomości mailowej i w bankowości Pekao24.

Kod jest ważny do 31.03.2023 r. Musisz go aktywować w następujący sposób:

 • Wejdź na tę stronę
 • Wpisz kod vouchera
 • Utwórz nowe konto lub zaloguj się do serwisu
 • Zaakceptuj warunki i potwierdź zamówienie

Po upływie darmowych 6 miesięcy opłata za pakiet wynosi 79 zł lub 84 zł miesięcznie, ale możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie w serwisie Canal+.

Pamiętaj, że do momentu odebrania nagrody musisz mieć aktywne konto i kartę i nie możesz wycofać zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Sprawdź pozostałe promocje i odbierz jeszcze więcej nagród!

200 zł na zakupy za Kartę Kredytową z Żubrem

Promocja ta należy do wybitnie prostych. Zakładasz kartę kredytową (możesz wybrać opcję, w której jest za darmo), rejestrujesz ją w Bezcennych Chwilach, robisz zakupy za 50 zł i odbierasz punkty o wartości 200 zł.

8% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł w Pekao S.A.

Promocja z kontem oszędnościowym na 8% trwa 🗓 od 17 października do 9 stycznia 2023 r.

Żeby z niej skorzystać, musisz spełniać następujące warunki:

 • 🗓 Od 1 lipca 2022 r do 16 października 2022 r.nie miałeś w banku Pekao S.A. konta osobistego, konta oszczędnościowego, lokat i funduszy inwestycyjnych

LUB

 • Miałeś w Pekao S.A. w okresie 🗓 od 1 lipca 2022 do 16 października 2022 r. konto, konto oszczędnościowe lub lokatę, ale średnie miesięczne saldo na wszystkich tych produktach nie przekraczało 2000 zł. Jak to policzyć? Przypuśćmy, że przez 3 miesiące miałeś ROR. Co miesiąc robiłeś na niego przelew 500 zł, który po zaksięgowaniu dwa dni później wysyłałeś z powrotem. Czyli przez 3 dni w miesiącu miałeś na koncie saldo 500 zł. Miesiąc miał 30 dni, czyli średniomiesięczne saldo wynosiło 50 zł — a więc w takim przypadku łapiesz się do promocji. Niestety będziesz z niej wykluczony, jeśli w podanym przedziale czasu posiadałeś jednostki uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych.

Co trzeba zrobić, by mieć promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Pekao S.A.?

Musisz mieć lub 🗓 do 9 stycznia 2023 r. założyć Konto Przekorzystne z Kontem Oszczędnościowym lub Konto Świat Premium z Kontem Oszczędnościowym Premium. Umowa o konto oszczędnościowe musi być Twoją pierwszą umową, co oznacza, że w chwili przystąpienia do tej promocji nie możesz mieć takiego konta oszczędnościowego.

Jeśli już masz zwykłe konto, to umowę o konto oszczędnościowe możesz podpisać w oddziale lub w bankowości internetowej (wniosek ma być udostępniony 3-5 dni roboczych po podpisaniu umowy o konto).

Konto Oszczędnościowe: możesz ulokować 200 000 zł na 8% na 183 dni.

Konto Oszczędnościowe Premium: możesz ulokować do 400 000 zł na 8% na 183 dni.

Z promocji możesz skorzystać tylko raz i możesz założyć tylko jedno konto, albo zwykłe, albo premium.

Konto w banku Pekao S.A. za darmo

Samo konto Przekorzystne jest darmowe. Nie płacisz nic za jego prowadzenie.

Natomiast karta do konta będzie za darmo, jeśli co miesiąc spełnisz dwa warunki:

 • zapewnisz jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł (na przykład z Twojego konta w innym banku, wpłata gotówki się nie liczy) oraz
 • zapłacisz min. 1 raz kartą do konta.

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 6 grudnia 2022

Prowadzenie konta

0 zł

bezwarunkowo

Opłata za kartę Mastercard Debit FX

0 zł/4 zł

0 zł jeśli zapewnisz w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł (nie liczą się wpłaty gotówki) i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Podsumowanie

Bardzo prosta promocja, prawda? I nagroda moim zdaniem jest całkiem atrakcyjna. Pół roku akurat wystarczy na zimowe oglądanie wszystkich zaległych filmów i seriali 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Marcin pisze:
  Jeżeli w skład wchodzi Canal+5 Sport to: Nie mogli tej promocji strzelić w kwietniu? Bo teraz mi się sezon sportu skończył 😉
  Jeżeli nie to słabo…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To jest raczej podstawowy Canal + z Netflixem, bez pakietu sportowego ELEVEN SPORTS i POLSAT SPORT PREMIUM, jeśli o tym mówisz. Ale ogólnie to kod jest ważny do końca marca 2023 r., to można go aktywować później 🙂
 2. Jarek pisze:
  a czy już mając umowę z Canal+ na 2 lata to jakoś się odejmuje ta nagroda za płatności?
 3. Marcin pisze:
  Jak są kapitalizowane odsetki na koncie? czy mogę wpłacać i wypłącać pieniądze bez utraty odsetek czy jednak to jest forma lokaty? Jeżeli mogę wypłacać, to czy przelewy są płatne/bezpłatne (ew. jakiś limit)?

Napisz komentarz