Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nawet 600 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibanku w promocji!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 600 zł w bonach na zakupy do Biedronki.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku oraz;

– logowanie się do aplikacji lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-za wykonywanie co miesiąc płatności na łączne kwoty min. 300 zł miesięcznie przez 7 kolejnych miesięcy.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwsze 12 okresów rozliczeniowych, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 26,28%

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki, otrzymasz w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz w bankowości wiadomość z nagrodą.

Dla kogo?

Dla osób, które:

-od 1 stycznia 2020 roku nie miały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Do kiedy promocja?

Do 16 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania limitu 1000 umów o kartę w promocji.

Skorzystaj z tej promocji »

Inflacja powoli daje się we znaki nawet najcierpliwszym. Nic dziwnego, skoro w czerwcu wyniosła ponad 15%, czyli od czerwca zeszłego roku wszystko podrożało średnio o ten właśnie %. Oczywiście jest to średnia, bo dobrze wiemy, że na przykład paliwo poszło do góry dużo więcej.

Oprócz stacji paliw inflację bardzo dobrze widać na codziennych zakupach spożywczych. Ładujemy do koszyków mniej i mniej, a płacimy więcej i więcej.

Mam dzisiaj dla Ciebie promocję, która pozwoli Ci nieco odciążyć domowy budżet. Nagrodami są bony do Biedronki o łącznej wartości aż 600 zł w promocji karty kredytowej Simplicity od banku Citi Handlowy.

Promocja potrwa 🗓 do 16 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania limitu 1000 kart w promocji. Informacja o ewentualnym wcześniejszym wyczerpaniu limitu ma zostać umieszczona na stronie banku Citi Handlowy.

Co to jest karta kredytowa?

Karta kredytowa to karta płatnicza z przyznanym limitem kredytowym. Płacisz kartą, ale nie używasz swoich pieniędzy, tylko korzystasz z limitu przyznanego przez bank. Karta kredytowa jest bardzo przydatnym narzędziem. Na przykład: jest koniec miesiąca, brakuje Ci środków, do wypłaty jeszcze kilka dni, a Tobie zepsuła się lodówka. Wtedy możesz skorzystać z karty kredytowej. Albo karta kredytowa na wakacje – często jest wymagana, żeby zarezerwować samochód czy hotel.

Jak działa karta kredytowa?

Opowiem w skrócie, jak działa karta kredytowa:

 • płacisz kartą za zakupy (nie wypłacasz gotówki, bo za to jest prowizja).
 • po 30 dniach używania karty (zwanych okresem rozliczeniowym karty), bank wysyła Ci zestawienie transakcji wraz z datą, do której masz spłacić kartę.
 • spłacasz kartę w wyznaczonej dacie – wtedy nie zapłacisz odsetek, czyli korzystasz z limitu karty kredytowej za darmo. Jeśli nie spłacisz zadłużenia w całości, wtedy doliczane są odsetki. Bardzo często możesz ustawić automatyczną spłatę karty, tak, aby jej nie przegapić. W przypadku karty kredytowej Simplicity okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni (czyli 30 dni okresu rozliczeniowego, kiedy płacisz kartą + czas na spłatę zadłużenia).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kartach kredytowych, polecam Ci ten krótki poradnik na ich temat.

Citibank karta kredytowa w promocji – kto może skorzystać z oferty?

Z promocji karty kredytowej może skorzystać każdy, kto jest pełnoletni, rozlicza się z podatków w Polsce oraz przynajmniej od 🗓 1 stycznia 2020 roku nie posiadał w banku Citi Handlowy głównej karty kredytowej.

Pamiętaj: to promocja karty kredytowej. Aby ją otrzymać, musisz udokumentować źródło dochodu.

Jak odebrać 600 zł na zakupy do Biedronki od banku z kartą kredytową Simplicity?

#Krok I – załóż kartę kredytową Simplicity online

🗓 Do 16 sierpnia 2022 roku (lub do wyczerpania limitu kart) 🔎 złóż wniosek online o kartę kredytową Simplicity na stronie promocji.

Podczas składania wniosku lub 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia 🔎 dołącz dokumenty dochodowe, potwierdzające osiągane dochody. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Dołączenie dokumentów jest konieczne, ponieważ bez tego nie bierzesz udziału w promocji. Dokumenty możesz dosłać poprzez specjalną stronę banku Citi Handlowy.

#Krok II – zaloguj się do bankowości lub aplikacji i aktywuj kartę

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji i nadaj PIN do karty. Następnie, w tym samym terminie, 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji raz jeszcze.

#Krok III – płać kartą kredytową za codzienne zakupy i odbieraj bony do Biedronki

🗓 Przez kolejne 7 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 płać kartą za codzienne zakupy na minimalne kwoty 300 zł miesięcznie.

Za płatności w 3 pierwszych miesiącach po podpisaniu umowy otrzymasz bon na 200 zł do Biedronki. Jeśli nie zrobisz płatności w którymś z tych 3 miesięcy, to nagrody 200 zł nie otrzymasz.

Za płatności w miesiącach 4-7 otrzymasz vouchery 100 zł do Biedronki za każdy miesiąc, w którym wykonasz wymagane płatności, czyli łącznie nawet 400 zł na zakupy. Jeśli nie zrobisz płatności w jednym z tych miesięcy, to nie otrzymasz za ten miesiąc nagrody, ale nadal możesz dostać ją za transakcje w pozostałych miesiącach.

📄 Płatności kartą kredytową – sprawdzamy definicję

Nie muszą to być płatności jednorazowe, może to być wiele drobnych, codziennych zakupów, jak chociażby spożywka w Biedronce. Możesz płacić stacjonarnie lub przez Internet, jak wolisz.

Nie mogą to być transakcje gotówkowe (przelew z karty, wypłata gotówki), transakcje szczególne (na przykład doładowanie Revoluta, płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, niektóre płatności na poczcie i tym podobne) ani transakcje zwrócone.

Do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki, bank wyśle do Ciebie w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody. W ciągu 60 dni od otrzymania tej wiadomości otrzymasz drugą, tym razem z voucherem do Biedronki.

Bony są ważne przez 6 miesięcy.

Jeśli zamkniesz kartę przed odebraniem nagród to niewypłacone nagrody przepadają.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w sierpniu

Karta kredytowa Simplicity – opłaty

Zakładając kartę kredytową w promocji zyskujesz dodatkowo łatwiejsze warunki do tego, by mieć kartę za darmo.

Przez maksymalnie 12 okresów rozliczeniowych możesz otrzymywać zwrot opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem, że w każdym okresie rozliczeniowym karty zrobisz nią płatności na min. 300 zł. Opłata najpierw zostanie pobrana, a w kolejnym okresie zwrócona.

UWAGA: do promocji 600 zł do Biedronki musisz wykonywać płatności 300 zł w miesiącach kalendarzowych. Do zwrotu opłaty za kartę – w okresach rozliczeniowych karty. Sprawdź swój okres rozliczeniowy w bankowości.

Połącz promocje Citibanku, zyskaj więcej!

Oprócz karty kredytowej możesz również założyć całkowicie darmowe Citikonto z kartą wielowalutową. W prosty sposób otrzymasz 270 zł gotówki 🙂

Podsumowanie

Bony do Biedronki przydadzą się zawsze. Są wielokrotnego użytku, więc nie musisz robić jednych zakupów – możesz używać kodu do momentu, gdy wyczerpniesz z niego środki. Pamiętaj o tym, że kartami podarunkowymi bardzo często nie można płacić za tytoń i wyroby alkoholowe.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 9

 1. Chris pisze:
  Nie wrzucila Pani przewodnika/sciagi aby pamietac o poszczgolnych krokach w danym miesiacu? Zawsze takie cos bylo i bylo to super, odhaczam sobie wszystko i o niczym nie zapominam, jest szansa na wrzucenie takiego?
 2. Chris pisze:
  tak samo fajnie byloby w promocji na konto w Citi 270zl
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ale do promocji konta Citi Ogarniacze są dodane od początku.
 3. Piotr pisze:
  Czy jeśli jestem użytkownikiem (nie właścicielem) karty kredytowej w Citibanku to jestem wykluczony z promocji? Pracuje w firmie która wyrobiła mi kartę kredytową (na karcie są moje dane) za jej pomocą robię zakupy do firmy i właściciel firmy spłaca zadłużenie na tej karcie.
 4. Piotr pisze:
  Czy jeśli jestem użytkownikiem (nie właścicielem) karty kredytowej w Citibanku to jestem wykluczony z promocji? Pracuje w firmie która wyrobiła mi kartę kredytową (na karcie są moje dane) za jej pomocą robię zakupy do firmy i właściciel firmy spłaca zadłużenie na tej karcie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem możesz skorzystać, reg. mówi: „osoby, które od dnia 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową”. A Ty, jak rozumiem, posiadasz kartę dodatkową.
 5. Paweł pisze:
  Czy dałoby rade załączyć ogarniacz promocji dla umów podpisanych w sierpniu ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ogarniacze będą dodane, ale nieco później 🙂 Zajrzyj pod koniec tygodnia, może uda się już dodać 🙂

Napisz komentarz