Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 400 zł na zakupy w Bezcennych Chwilach dla klientów banku BNP Paribas

Aktualne BNP Paribasnowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

16000 punktów w Bezcennych Chwilach o wartości 200 zł. Max. 2 nagrody

Za co?

Za zarejestrowanie karty w Bezcennych Chwilach i wykonanie nią min. 4 płatności na łączną kwotę min. 1000 zł

Ile to kosztuje?

Kiedy bonus?

W ciągu 30 dni od momentu spełnienia warunków.

Dla kogo?

Dla osób, które mają lub zamówią kartę Mastercard w BNP Paribas, a któe nigdy wcześniej nie uczestniczyły w programie Mastercad Bezcenne Chwile z kartami od BNP Paribas.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2024 r. lub do wyczerpania limitu 10.000 nagród po 16.000 punktów każda.

Skorzystaj z tej promocji »

Ruszyła kolejna edycja promocji BNP Paribas oraz programu Mastercard Bezcenne Chwile, skierowana do osób, które jeszcze nie przystąpiły do programu z kartą od BNP.

Tym razem można zdobyć maksymalnie 400 zł nagród, po 16000 punktów (czyli 200 zł) za rejestrację jednej karty i wykonanie nią wymaganych płatności. Możesz zarejestrować dwie karty, czy to debetowe, czy też kredytowe.

Promocja potrwa 🗓 do 31 marca 2024 roku lub do wyczerpania limitu 10.000 nagród, każda po 16.000 punktów.

Na 7 dni przed przewidywanym wyczerpaniem limitu informacja o tym ma się pojawić na stronie banku BNP Paribas. Tak samo, jak informacja o wcześniejszym zakończeniu promocji w przypadku wyczerpania limitu.

Kto może skorzystać z promocji Bezcenne Chwile w BNP Paribas?

Aby skorzystać z tej promocji, musisz mieć ważną kartę z logo Mastercard, wydaną przez BNP Paribas. Może to być karta debetowa do konta, zarówno fizyczna, jak i mobilna, lub karta kredytowa, w tym karta wirtualna do Limitu od Nowa.

Nie mogłeś mieć zarejestrowanej żadnej karty z tego banku w programie Bezcenne Chwile 🗓 przed 15 stycznia 2024 r.

Nie masz jeszcze żadnej karty od BNP? Sprawdź prostą promocję konta osobistego, w której zyskasz 430 zł gotówki:

Lub promocję karty kredytowej, w której możesz zyskać bony do Biedronki o wartości 300 zł:

Jak odebrać 16000 punktów w Bezcennych Chwilach w promocji BNP Paribas?

#Krok I — zarejestruj kartę w Mastercard Bezcenne Chwile

🗓 Do 31.03.2024 r. lub do wyczerpania limitu nagród 🔎 zapisz się do Bezcennych Chwil. Zrobisz to przez bankowość, aplikację mobilną, na infolinii banku lub w oddziale.

Rejestracja jednej karty powoduje automatyczne zapisanie do programu wszystkich pozostałych kart z danego banku „Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (konsumentami) z wyłączeniem kart debetowych wydanych do Rachunku Walutowego w EUR oraz kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie).”

#Krok II — zapłać kartą za zakupy

🗓 W ciągu 30 dni kalendarzowych od daty uruchomienia rachunku programu Bezcenne Chwile (nowi klienci, którzy po raz pierwszy zapisują kartę do programu Mastercard) lub dopisania karty (jeśli masz już profil na Bezcennych Chwilach i tylko dopisujesz kolejną kartę) 🔎 zapłać kartą za zakupy w złotówkach co najmniej 4 razy na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Za wykonanie opisanych płatności otrzymasz 16.000 punktów o wartości 200 zł. Jeśli chcesz zgarnąć maksymalną nagrodę, musisz wykonać takie transakcje dwoma różnymi kartami.

Punkty są przyznawane w ciągu 30 dni od momentu wykonania ostatniej wymaganej płatności i są ważne 6 miesięcy.

Zwróć uwagę na listę wykluczeń, jest dość długa i są tam np. transakcje zwrócone, apteki czy drogerie, bary, sklepy alkoholowe.

Zakup Premiowany – oznacza transakcję bezgotówkową Kartą Partnera w złotych polskich dokonywaną przez Uczestnika Programu za pomocą Karty Partnera z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/ elektronicznych); transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe) bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 – określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem , winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków).

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 11

 1. Michał pisze:
  Mam wirtualną do limitu od nowa i ani w mobilce ani przez stronę nie mam opcji, żeby jej dopisać do programu bezcenne chwile…
 2. Łukasz pisze:
  Płatność kartą przez internet w sklepach internetowych też jest brana pod uwagę ?
 3. Paweł pisze:
  Jest gdzieś informacja czy promocja jest nadal aktualna? Na karcie wirtualnej już zrealizowałem cel. Nie wiem czy jest sens zamawiać fizyczna jeśli promocji już nie będzie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Podałam link do strony, na której ma być info o zakończeniu. Na razie nic nie widzę.
 4. Piotr pisze:
  Rozumiem, że transakcje w dyskoncie sprzedającym alkohol nie będą zaliczone do kwoty 1000 pln?
 5. Pawel pisze:
  Cześć Magda, dziękuję za odpowiedź. A gdzie podałaś ten link?
 6. Pawel pisze:
  Cześć Magda, dziękuję za odpowiedź. A gdzie podałaś ten link?

Napisz komentarz