Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Promocja do Biedronki – bon na 400 zł za kartę kredytową Citibanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Karta podarunkowa o wartości 400 zł do Biedronki.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywowanie karty;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 26,28%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz drugą wiadomość z kodem.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 16 sierpnia 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Ceny w sklepach porażają? Mnie też! Pik – 50 zł. Pik – 100 zł. Pik – 200 zł. A kiedy przyjdziesz do domu, to się okazuje, że tak naprawdę nic nie kupiłeś!

Karta kredytowa Citibanku to sprytny sposób, by zrobić zakupy o wartości 400 zł bez angażowania swoich pieniędzy. A dokładniej: zakładasz kartę, płacisz nią za codzienne zakupy, a bank przesyła Ci voucher do Biedronki o wartości 4 stówek.

Promocja potrwa 🗓 do 16 sierpnia 2022 roku.

Co to jest karta kredytowa?

Karta kredytowa to karta płatnicza z przyznanym limitem kredytowym. Płacisz kartą, ale nie używasz swoich pieniędzy, tylko korzystasz z limitu przyznanego przez bank. Karta kredytowa jest bardzo przydatnym narzędziem. Na przykład: jest koniec miesiąca, brakuje Ci środków, do wypłaty jeszcze kilka dni, a Tobie zepsuła się lodówka. Wtedy możesz skorzystać z karty kredytowej. Albo karta kredytowa na wakacje – często jest wymagana, żeby zarezerwować samochód czy hotel.

Jak działa karta kredytowa?

Opowiem w skrócie, jak działa karta kredytowa:

 • płacisz kartą za zakupy (nie wypłacasz gotówki, bo za to jest prowizja).
 • po 30 dniach używania karty (zwanych okresem rozliczeniowym karty), bank wysyła Ci zestawienie transakcji wraz z datą, do której masz spłacić kartę.
 • spłacasz kartę w wyznaczonej dacie – wtedy nie zapłacisz odsetek, czyli korzystasz z limitu karty kredytowej za darmo. Jeśli nie spłacisz zadłużenia w całości, wtedy doliczane są odsetki. Bardzo często możesz ustawić automatyczną spłatę karty, tak, aby jej nie przegapić. W przypadku karty kredytowej Simplicity okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni (czyli 30 dni okresu rozliczeniowego, kiedy płacisz kartą + czas na spłatę zadłużenia).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kartach kredytowych, polecam Ci ten krótki poradnik na ich temat.

Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej w Citibanku?

Każda osoba, która:

 • rozlicza się z podatków w Polsce
 • od 1 stycznia 2020 roku nie posiadała w banku Citi Handlowy żadnej głównej karty kredytowej.

Dodatkowo musisz spełniać minimalne wymagania dochodowe, by starać się o kartę:

Bon 400 zł do Biedronki – promocja na kartę kredytową od Citibanku

#Krok I – załóż online kartę kredytową Simplicity online

🗓 Do 16 sierpnia 2022 roku 🔎 złóż wniosek online o kartę kredytową Simplicity na stronie promocji.

Podczas składania wniosku lub 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia 🔎 dołącz dokumenty dochodowe, potwierdzające osiągane dochody. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Dołączenie dokumentów jest konieczne, ponieważ bez tego nie bierzesz udziału w promocji. Dokumenty możesz dosłać poprzez specjalną stronę banku Citi Handlowy.

#Krok II – zaloguj się do bankowości lub aplikacji i aktywuj kartę

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji i nadaj PIN do karty. Następnie, w tym samym terminie, 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji raz jeszcze.

#Krok III – płać kartą kredytową za codzienne zakupy i odbierz bon do Biedronki na 400 zł

🗓 Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy 🔎 zapłać kartą za zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł.

📄 Płatności kartą kredytową – sprawdzamy definicję

Nie muszą to być płatności jednorazowe, może to być wiele drobnych, codziennych zakupów, jak chociażby spożywka w Biedronce. Możesz płacić stacjonarnie lub przez Internet, jak wolisz. Masz na to aż trzy miesiące, ale im szybciej dokonasz płatności, tym szybciej odbierzesz nagrodę 🙂

Nie mogą to być transakcje gotówkowe (przelew z karty, wypłata gotówki), transakcje szczególne (na przykład doładowanie Revoluta, płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, niektóre płatności na poczcie i tym podobne) ani transakcje zwrócone.

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym wykonałeś warunki promocji, otrzymasz wiadomość w bankowości o przyznaniu nagrody.

W ciągu max. 60 dni od otrzymania wiadomości dostaniesz drugą, tym razem już z bonem do Biedronki.

e-kod jest ważny pół roku.

Połącz promocje, zyskaj więcej

Prócz karty kredytowej z bonem do Biedronki możesz założyć jeszcze dodatkowo całkowicie darmowe konto z kartą wielowalutową w promocji. Mowa oczywiście o Citikoncie w promocji 270 zł gotówki:

Karta kredytowa Simplicity – opłaty

Zakładając kartę kredytową w promocji zyskujesz (oprócz cashbacku) łatwiejsze warunki do tego, by mieć kartę za darmo.

Przez maksymalnie 12 okresów rozliczeniowych możesz otrzymywać zwrot opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem, że w każdym okresie rozliczeniowym karty zrobisz nią płatności na min. 300 zł. Opłata najpierw zostanie pobrana, a w kolejnym okresie zwrócona.

Podsumowanie

komentarze 4

 1. Arek pisze:
  Czyli jeśli place za granica powiedzmy 200 euro to po kursie bankowym oraz 6.8 procenta od tych 200 euro ????
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, dochodzi prowizja 6,8% plus przewalutowanie. Akurat karta kredytowa średnio będzie zdawać egzamin za granicą, no chyba, ze nie ma wyboru i trzeba nią zapłacić.
 2. Łukasz pisze:
  Podczas składania wniosku o kartę kredytową pojawia się błąd: ERROR: There is An Error With Registration Service Call
  Czy ktoś może potwierdzić? Promocja nadal trwa, czy może się zakończyła?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Żadnej informacji nie odstaliśmy o wyczerpaniu limitu. Raczej obstawiam błąd techniczny. Spróbuj jeszcze raz dzisiaj czy jutro, w weekendy dość często banki aktualizują systemy i jest więcej błędów.

Napisz komentarz