Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Dziwna promocja z punktami w Bezcennych Chwilach dla obecnych klientów wszystkich banków

Aktualne obecny klientKarta kredytowa Konto osobiste
Magda Kopiczko

Czemu dziwna? Bo warunki wpuszczające do promocji są dziwne. Za chwilę się sam o tym przekonasz.

Ogólnie rzecz biorąc, promocja jest skierowana do osób, które mają już zarejestrowaną kartę dowolnego banku w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

A co można zyskać? Po 4000 punktów za jedną kartę, czyli nagrodę o wartości 50 zł. Na dodatek możesz takich nagród otrzymać kilka, jeśli spełniasz warunki kilku kart na raz.

Dobra, przejdźmy do rzeczy i popatrzmy szczegółowo na dziwną promocję 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 15 marca 2024 r. lub do wyczerpania puli 37500 nagród. Informacja o zakończeniu promocji ma się pojawić dzień wcześniej na stronie Mastercard Bezcenne Chwile.

Dla kogo promocja Mastercard „Kto zimą kupuje, ten punkty zyskuje”?

Musisz spełniać wszystkie poniższe warunki, by wziąć udział w promocji:

 1. Masz kartę Mastercard do konta lub kredytową, której przed 15.01.2024 r. nie dodawałeś do żadnego portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay).
 2. Pierwszy dziwny warunek wsteczny: przed 15 stycznia 2024 r. zarejestrowałeś kartę w Bezcennych Chwilach i wyraziłeś zgodę marketingową na maile.
 3. Drugi dziwny warunek wsteczny: przed 15 stycznia 2024 r. zalogowałeś się do Bezcennych Chwil co najmniej 1 raz (po przystąpieniu do programu, czyli samo przystąpienie się nie liczy).
 4. I ostatni: od 16 grudnia 2023 r. do 14 stycznia 2024 r. zapłaciłeś tą kartą na co najmniej 100 zł.

Podsumowując: kiedyś zarejestrowałeś swoją kartę w Bezcennych Chwilach, wyraziłeś zgody, niczego nie zmieniałeś, logowałeś się do programu, a od grudnia do stycznia zapłaciłeś nią na min. 100 zł.

Jak zyskać 4000 punktów w promocji Bezcenne Chwile?

🗓 W czasie trwania promocji, tj. od 15.01. do prawdopodobnie 15.03.2024 r.:

 • 🔎 Dodaj kartę, która spełnia wyżej wymienione warunki do portfela cyfrowego.
 • 🔎 Zaloguj się do programu Mastercard Bezcenne Chwile
 • 🔎 zapłać kartą za zakupy na min. 200 zł. przy użyciu portfela cyfrowego.

Wszystko. Punkty mają zostać przyznane w ciągu 30 dni roboczych od momentu spełnienia wszystkich warunków. Są ważne 3 miesiące. Do momentu przyznania nagrody nie możesz zmienić zgód marketingowych, a karta musi być aktywna.

Z promocji są wyłączone:

zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy);

operacje przeniesienia sald;

-transakcje z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych;

-transakcje dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych, zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za

zwłokę; innych opłat lub obciążeń;

-wszelkie płatności związane z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach);

-transakcje dokonane w punktach o następujących kodach MCC: 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 5122 – określający m.in. właścicieli aptek, 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, 5912 – określający drogerie i apteki, 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, 7995 – określający zakłady bukmacherskie, 8999 – określający wolne zawody, 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 10

 1. Maciek pisze:
  Wszystkie dziwne warunki spełniam, niestety nie spełniam warunku niedziwnego 🙁
 2. Anna pisze:
  CO ZNACZY DODAĆ DO portfela cyfrowego, gdzie, jakiego, bo akurat w tym temacie nie jestem obeznana ?
 3. Adam pisze:
  Masz napisane w pkt.1: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay
 4. Joanna pisze:
  Ja za msc.zamykam konto z Velo Banku w którym mam kartę Mastercard z podpiętym programem BC. To wszystko przepada, prawda?
 5. Artur pisze:
  Dostał ktoś te 4000 punktów?
 6. Sandra pisze:
  do kiedy punkty powinny być dodane lub po jakim czasie od spełnienia warunków?
 7. Forest pisze:
  Ja też jeszcze nie

Napisz komentarz