Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł na zakupy w programie Bezcenne Chwile z kartą Mastercard od banku Citi Handlowy [również dla obecnych klientów]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

do 8 000 punktów powitalnych o wartości 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Za co?

-za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile

-za wykonanie płatności na kwotę min. 100 zł w wybranych sklepach

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 31 dni od spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla osób, które mają kartę z logo Mastercard wydaną przez bank Citi Handlowy.

Do kiedy promocja?

Do 31 lipca 2023 roku lub do wyczerpania limitu 7700 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Ruszyła promocja dla posiadaczy kart z logo Mastercard z banku Citi Handlowy. Mam dobrą informację: akurat w tej edycji jest nieważne, czy dopiero zarejestrujesz kartę w programie Bezcenne Chwile, czy też masz ją już tam zarejestrowaną. Oznacza to, że w praktyce żadna osoba nie jest wykluczona 🙂

Możesz odebrać 2×4.000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł (np. bon do Empiku, RTV Euro AGD, Circle K, Smyk i wiele innych). Aby to zrobić, musisz wykonać dwie płatności w wybranych sklepach — ale o tym szerzej za moment.

Promocja obowiązuje 🗓 do 31 lipca 2023 r lub do wyczerpania limitu 7700 nagród. Informacja o wyczerpaniu limitu ma się znaleźć na TEJ STRONIE.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi — nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić — bo i sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile polega na tym: płacisz kartą Mastercard zarejestrowaną w programie, zbierasz punkty, wymieniasz je na nagrody. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Punkty wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Każda pełnoletnia osoba, która ma ważną kartę z logo Mastercard wydaną przez bank Citi Handlowy. Może to być zarówno karta do popularnego Citikonta, jak i również karta kredytowa.

Jak wspomniałam na wstępnie, nawet jeśli zarejestrowałeś taką kartę już wcześniej w programie Bezcenne Chwile, to nadal możesz skorzystać z tej edycji 🙂

A jeśli nie masz jeszcze konta w Citibanku, sprawdź koniecznie poniższą promocję. Za całkowicie darmowe konto z bezpłatną kartą wielowalutową otrzymasz do 600 zł gotówki:

Jak zdobyć 8 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile?

Bank przyznaje nagrody (po 4 000 punktów) za jedną płatność w określonym sklepie. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 takie nagrody za 2 płatności, czyli łącznie 8 000 punktów. Mają one wartość 100 zł. Warto pamiętać o limicie nagród, który wynosi 7 700 nagród po 4 000 punktów każda.

#Krok 1 – zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach

Jeśli nie masz jeszcze zarejestrowanej karty od Citibanku w programie Bezcenne Chwile, zrób to przed wykonaniem płatności do promocji. Jeśli rejestrowałeś już swoją kartę wcześniej, ten krok pomijasz.

#Krok 2 – wykonaj płatności kartą w wybranych sklepach

🗓 W czasie trwania promocji, czyli od 20.06 do 31.07 🔎 wykonaj zarejestrowaną w programie kartą płatności na kwotę min. 100 zł w podanych sklepach:

 • w sklepie stacjonarnym Empik / sklepie internetowym www.empik.com lub
 • w sklepie stacjonarnym Carrefour / sklepie internetowym www.carrefour.pl lub
 • w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD / sklepie internetowym www.euro.com.pl lub
 • w sklepie stacjonarnym Decathlon / sklepie internetowym www.decathlon.pl lub
 • na stacji benzynowej Circle K.

Musi to być jedna płatność na min. 100 zł. Za taką jedną płatność otrzymasz 4 000 punktów. Jeśli chcesz otrzymać 8 000 punktów, musisz zrobić min. 2 płatności w dwóch różnych sklepach, każda na min. 100 zł. Na przykład 100 zł w Empiku i 100 zł w RTV Euro AGD.

Nie policzą się:

 • transakcje zwrócone
 • transakcje związane z innymi opłatami lub obciążeniami
 • transakcje związane z grami losowymi, w tym zakupy losów.

I to wszystko. Punkty bonusowe zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile 🗓 w ciągu maksymalnie 31 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków. Punkty są ważne 3 miesiące, nie zapomnij ich wykorzystać, bo przepadną.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarzy 14

 1. Piotr pisze:
  Nie mam umiejetności znalezienia takiego czegoś na stronie Citibanku
 2. Piotr pisze:
  Znalazłem, ale działa to jak w ORANGE dojść można tylko w jeden jedyny sposób. Szukanie w innych oczywistych miejscach nic nie daje, szukanie w wyszukiwarce na stronie nic nie daje. A Twoja strona jest świetnie zrobiona.
 3. Jarek pisze:
  a co w tym trudnego: Strona główna –>Karty Kredytowe –>Oferty specjalne –>Jestem już klientem
  • Piotr pisze:
   To jeszcze wytłumacz skoro to takie łatwe dlaczego wejście do oferty jest niemozliwe z ekranu widocznego po zalogowaniu? Pojawia sie po kliknieciu na mastercard bezcenne chwile okienko „zaloguj” a po kliknieciu w przycisk nie dzieje się nic. Trzeba wejś tylko i wyłącznie przez karty kredytowe. Znasz tajemnicę takiego skuwr**nia? A może dlaczego cudownym trafem jak już znalazłem to wszystko to okazało sie, że moje zgody się ODZNACZYŁY i PO NALICZENIU MI 5 % „PROGRAM W TEJ CHWILI NIE NALICZA CI PUNKTÓW”. To jest skurw**ły bank z debilnym programem dla idiotów! ****a!
  • Jarek pisze:
   Zgadzam się- ten bank jest najgorszy w Polsce. Zawsze mają z czymś problem, nie potrafią nawet wyliczyć zdolności kredytowej, analitycy za dychę.
 4. Adam pisze:
  Czyli zakup paliwa się liczy?
 5. Michał pisze:
  Czy zakup paliwa na stacji Carrefour już się wlicza? Z Circle K na pewno skorzystam.
 6. Justyna pisze:
  Czy można zakupić kartę podarunkową np w empiku lub RTV euro AGD? I będzie się to liczyło do tej promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety ta promocja się zakończyła już, aczkolwiek nikt nie umieścił tej informacji na stronie promocji (a tak wg regulaminu miało być).
 7. Alek pisze:
  Promocja nieaktualna, o dziwo zakończona już 1 lipca .Bank miał poinformować o szacowanym zakończeniu promocjii 7 dni przed jej zakończenie. Podejrzewam działanie na szkodę klientów, którzy powinni być poinformowaniu wcześniej o zakończeniu promocji .Niestety o tym fakcie, dowiedzieli się dopiero po wydaniu swoich pieniędzy na rzecz partnerów promocji.
 8. Alek pisze:
  Promocja nieaktualna, o dziwo zakończona już 1 lipca .Bank miał poinformować o szacowanym zakończeniu promocjii 7 dni przed jej zakończenie. Podejrzewam działanie na szkodę klientów, którzy powinni być poinformowaniu wcześniej o zakończeniu promocji .Niestety o tym fakcie, dowiedzieli się dopiero po wydaniu swoich pieniędzy na rzecz partnerów promocji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Alek, masz rację. Na stronie, gdzie powinno być info o tym, że promocja się zakończyła, nadal nic nie ma.
   Pula Nagród wynosi 7 700 Nagród – tj. wszyscy Uczestnicy Promocji mogą uzyskać w niej 7 700 Nagród po 4 000 (słownie: cztery tysiące) Punktów każda. Informacja
   o wyczerpaniu puli Nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej Partnera dostępnej pod adresem https://www.citibank.pl/citispecials/pricelessspecials.html.

   Ja bym reklamowała. Informacja miała się pojawić niezwłocznie, a od 1-go już minęło dużo czasu.

Napisz komentarz