Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 400 zł gotówki za konto w Alior Banku + 5% do 200000 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 400 zł gotówki.

Za co?

-za założenie konta z kartą z dedykowanego linku;

-za logowanie do aplikacji oraz min. 1 płatność kartą w każdym z 8 miesięcy po założeniu konta

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały konta osobistego, rachunku walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku lub dawnym T-mobile usługi bankowe.

Do kiedy promocja?

Do 31 lipca 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Inflacja w górę, ceny w górę, więc w górę idą również stawki nagród w promocjach bankowych. Alior Bank jest kolejnym bankiem, który zwiększa nagrodę. W obecnej edycji jest do zdobycia już nie 300 zł, a aż 400 zł gotówki za konto osobiste, na bardzo prostych warunkach.

Dodatkowo masz możliwość ulokowania oszczędności na 5%.

Promocja potrwa 🗓 do 31 lipca 2022 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

To Cię wyklucza z promocji:

Miałeś 🗓 w ostatnich 2 latach przed złożeniem wniosku w tej promocji w Alior Banku ROR, rachunek walutowy, Kartę Kibica lub konto w dawnym T-mobile Usługi Bankowe.

To Cię nie wyklucza z promocji:

Konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe lub konta w kantorze walutowym Alior Banku oraz inne produkty np. kredyt.

Odbieram 400 zł gotówki od Alior Banku

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą

🗓 Do 31 lipca 2022 roku 🔎 z promocyjnego linku złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą.

Podczas składania wniosku 🔎 wyraź zgody marketingowe na przetwarzanie danych oraz otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną i poprzez połączenia głosowe.

Do czasu odebrania ostatniej nagrody nie możesz zmienić ani odwołać tych zgód.

Następnie 🗓 w ciągu 30 dni od złożenia wniosku 🔎 podpisz umowę o konto i kartę. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera lub przelewu z innego banku.

#Krok 2 – aktywuj 2 darmowe korzyści do konta

🗓 W ciągu 30 dni od podpisania umowy 🔎 aktywuj 2 Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

2 korzyści do konta masz za darmo, kolejne to koszt 3,50 zł miesięcznie za każdą. Możesz je aktywować przez bankowość internetową. Wybierasz spośród 11 korzyści (na przykład podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czy zwroty za płatności telefonem – o tych korzyściach piszę dalej w artykule).

#Krok 3 – zgarniaj nagrody

🗓 W każdym z 8 kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 zapłać min. 1 raz w miesiącu kartą do konta.

Promocja, jak sam widzisz, jest prosta jak drut. Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz którejś czynności – nagroda za ten miesiąc przepada. Ale nadal możesz dostać kolejne.

Alior zrobi Ci przelew do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków (przykładowo za aktywności w lipcu dostaniesz 50 zł do końca sierpnia).

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) min. 1 raz, na dowolną kwotę. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Nie liczą się:

 • wypłaty gotówki;
 • płatności BLIK;
 • transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe;
 • MCC 6012, określający instytucje finansowe;
 • MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

UWAGA

Nie zamykaj konta i karty oraz nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej nagrody. Inaczej ich nie otrzymasz.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w czerwcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

Połącz więcej promocji

5% do 200 000 zł na Koncie Mega Oszczędnościowym

Promocja z podwyższonym oprocentowaniem dla nowych środków trwa 🗓 do 13 września 2022 roku.

Nowe środki to nadwyżka nad saldo na Twoich kontach (ROR, oszczędnościowe) i lokatach liczone 🗓 na dzień 20 lipca 2022 roku.

Z promocji nie skorzystasz, jeśli aktualnie bierzesz udział w poprzedniej edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego.

Do wyboru masz dwie opcje promocji: albo możesz dostać 4% do 200 000 zł bez żadnych aktywności na koncie, albo co miesiąc zapewniasz wpływ na zwykłe konto i wtedy masz 5% do 200 000 zł.

Co musisz zrobić?

 • jeśli nie masz Konta Mega Oszczędnościowego to je otwórz;
 • przelej nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe do 13 września. To wystarczy, by mieć zapewnione oprocentowanie 4% do 200 000 zł.
 • Jeśli chcesz mieć 5% zamiast 4%: co miesiąc (do końca każdego miesiąca kalendarzowego) zapewnij wpływ na ZWYKŁE KONTO – czyli Konto Jakże Osobiste – w jednorazowej wysokości min. 2000 zł miesięcznie. Wpływ nie może pochodzić z konta dla osób fizycznych w Alior Banku lub z kont prowadzonych w kantorze internetowym Alior Banku – ale przelew z Twojego konta z innego banku jak najbardziej się policzy. Jeśli w którymś z miesięcy nie zapewnisz wpływu, wtedy oprocentowanie wyniesie 4%.

Dzięki tym prostym czynnościom na 4 miesiące (liczone od daty wpłaty nowych środków) będziesz miał zapewnione podwyższone do 4% lub 5% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, dla maksymalnej kwoty 200 000 zł.

1% zwrotu za płatności mobilne

Jako drugą bezpłatną korzyść do konta możesz wybrać zwroty za płatności mobilne. Dostaniesz 1% zwrotu do 20 zł miesięcznie za płatności Google Pay, Garmin Pay czy BLIK. (wpłata na Revoluta tu się nie policzy)

Co zrobić, żeby nie płacić za konto w Alior Banku

Jeżeli masz mniej niż 26 lat:

 • konto masz bezwarunkowo darmowe;
 • karta będzie za darmo jeśli zapłacisz nią za zakupy na min. 300 zł miesięcznie.

Jeśli masz więcej niż 26 lat:

 • Aby konto było dla Ciebie za darmo musisz w każdym miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1500 zł. Może on pochodzić z Twojego konta w innym banku – ale pamiętaj, nie może to być przelew z rachunku w Alior Banku (nawet od innej osoby), rachunku dawnego T-mobile Usługi Bankowe lub z Kantoru Internetowego Alior. Może to być natomiast przelew z rachunku firmowego w Alior Banku.
 • Jeśli chodzi o kartę do konta to również musisz zapłacić nią na kwotę min. 300 zł miesięcznie – inaczej zostanie pobrana opłata.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 27 lutego 2024

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie – liczone od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

Podsumowanie

Poprzednia edycja promocji cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, także wśród czytelników Moniaków (top 3 promocji na blogu). Jeśli jeszcze nie masz konta w Aliorze to jest najlepsza okazja, a warunki do spełnienia są naprawdę proste.

komentarzy 25

 1. Sandra pisze:
  Mój wniosek został odrzucony dwukrotnie. Nie mam pojęcia dlaczego. W mailu nie mam szczegółowych informacji, same przykłady. Wydaje mi się, że to przez przelew weryfikacyjny – wykonany z ING. Nie jest to moje główne konto. Z głównego konta Millenium chcąc zrobić przelew dostałam informację, że profil jest niepotwierdzony. Jakieś pomysły o co może chodzić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A dane w obu bankach się zgadzają? Może w jednym masz inny adres lub niezaktualizowany dowód osobisty? Alior raczej nie może wiedzieć, które z Twoich kont jest głównym, więc nie powinno to mieć znaczenia.
  • Kojot pisze:
   Prawdopodobnie zakładałaś konto przez internet, robiąc selfi zdjęcia, podpisując umowę przez kuriera lub przelew weryfikacyjny z innego banku. To powoduje, że bank do końca nie zweryfikował twojej tożsamości, czy ty to naprawdę ty 🙂 czy ktoś się pod Ciebie nie podszywa. Profil (osobowy) niepotwierdzony oznacza, że żaden pracownik banku nie potwierdził twojej tożsamości osobiście w systemie- nawet jak chodziłaś do oddziału i widzieli Cię osobiście. Oczywiście mogę się mylić ale miałem podobną sytuację w getin banku, gdy chciałem otworzyć dodatkowe konto oszczędnościowe przez internet i musiałem pójść do oddziału osobiście, bo zwykłe konto otwierałem wiele lat temu przez internet i moja tożsamość nie była do końca zweryfikowana. Pracownik mnie zweryfikował dał do podpisu papiery i było ok.
 2. Sandra pisze:
  Mój wniosek został odrzucony dwukrotnie. Nie mam pojęcia dlaczego. W mailu nie mam szczegółowych informacji, same przykłady. Wydaje mi się, że to przez przelew weryfikacyjny – wykonany z ING. Nie jest to moje główne konto. Z głównego konta Millenium chcąc zrobić przelew dostałam informację, że profil jest niepotwierdzony. Jakieś pomysły o co może chodzić?
 3. Kst pisze:
  Podpowiecie czy pierwszy niepełny miesiąc w którym podpisałem umowę już traktować jako pierwszy miesiąc promocji czy warunki wypełniać dopiero od kolejnego pełnego miesiąca?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Od kolejnego 🙂 Pod warunkami masz do pobrania Ogarniacz promocji, tam jest wszystko rozpisane konkretnymi miesiącami.
 4. Tomasz pisze:
  Czy do kwoty 300 zł. znoszącej opłatę za kartę wliczają się płatności dokonane przez Google Pay, Garmin Pay, BLIK czy może muszą to być płatności dokonane tylko samą kartą debetową na min. 300 zł.?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Google Pay i Garmin Pay moim zdaniem się wliczają, ponieważ podpinasz pod nie karty – i nadal płacisz kartą, tylko w inny sposób. BLIK to już zupełnie inna sprawa, moim zdaniem się nie liczy. Napisałam jeszcze do banku z prośbą o potwierdzenie, czy dobrze myślę, jak dostanę odpowiedź to dam znać.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokładnie tak, jak napisałam wyżej.
 5. Gocha pisze:
  Hej. Mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia poprzez infolinię np. Czy mój okres karencji minął? Bo dokładnie nie pamiętam kiedy zamknęłam konto w Aliorze a chętnie skorzystałabym z promocji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Spróbuj, być może Ci powiedzą – niektóre banki udzielają takiej informacji, niektóre nie. Dużo też zależy od konsultanta, na którego trafisz. Jak nie powiedzą na infolinii pozostaje oddział. Ewentualnie szukanie w dokumentach/mailach.
 6. Marcin pisze:
  „Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.”
  Dziwne, w lipcu 2019 rozwiązałem ostatnią umowę z nimi…
  Ale chyba mam raty 0 u nich.
  Ciekawe
 7. Bogusia pisze:
  Dzień dobry,
  Moje pytanie dotyczy włączenia KORZYŚCI- ubezpieczenia w podróży za granicą. Jeżeli na przykład dwa razy w roku wyjeżdżam na wczasy zagraniczne to czy mogę przed wyjazdem bezwarunkowo i bezpłatnie włączyć ubezpieczenie w podróży za granicą, a po powrocie wyłączyć, a następnie podczas kolejnych wyjazdów włączyć bezwarunkowo i bezpłatnie włączyć ubezpieczenie w podróży za granicą, a po powrocie wyłączyć. Czy tak to nie działa?
 8. Bogusia pisze:
  Dzień dobry,
  Moje pytanie dotyczy włączenia KORZYŚCI- ubezpieczenia w podróży za granicą. Jeżeli na przykład dwa razy w roku wyjeżdżam na wczasy zagraniczne to czy mogę przed wyjazdem bezwarunkowo i bezpłatnie włączyć ubezpieczenie w podróży za granicą, a po powrocie wyłączyć, a następnie podczas kolejnych wyjazdów włączyć bezwarunkowo i bezpłatnie włączyć ubezpieczenie w podróży za granicą, a po powrocie wyłączyć. Czy tak to nie działa?
 9. Bogusia pisze:
  Dzień dobry,
  Moje pytanie dotyczy włączenia KORZYŚCI- ubezpieczenia w podróży za granicą. Jeżeli na przykład dwa razy w roku wyjeżdżam na wczasy zagraniczne to czy mogę przed wyjazdem bezwarunkowo i bezpłatnie włączyć ubezpieczenie w podróży za granicą, a po powrocie wyłączyć, a następnie podczas kolejnych wyjazdów włączyć bezwarunkowo i bezpłatnie włączyć ubezpieczenie w podróży za granicą, a po powrocie wyłączyć. Czy tak to nie działa?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To działa tak, że 2 pierwsze korzyści w miesiącu są bezpłatne. Jeśli chcesz za darmo włączyć kolejną, to najpierw musisz zamknąć poprzednią, a korzyści zamykają się dopiero 1 kolejnego miesiąca kalendarzowego. Jak uruchomisz nową korzyść, zanim stara się zamknie, to doliczona zostanie Ci opłata 3,50 zł
 10. Karolina pisze:
  Dzień dobry,
  nie do końca rozumiem zasady podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym. „Jeśli chcesz mieć 5% zamiast 4%: co miesiąc (do końca każdego miesiąca kalendarzowego) zapewnij wpływ na ZWYKŁE KONTO – czyli Konto Jakże Osobiste – w jednorazowej wysokości min. 2000 zł miesięcznie. ” 1 lipca przelałam z mojego konta w innym banku kwotę powyżej 2 tys. na Konto Jakże Osobiste. Następnie przelałam je na Konto Mega Oszczędnościowe. Rozumiem, że teraz na tym Koncie Mega Oszczędnościowym będę mieć oprocentowanie 5% (w skali roku)? Jak klikam na to konto to mam komunikat „Twoja promocja jest nieaktywna”. Czy to się zmieni, czy może promocja już jest nieaktywna, a może coś źle zrobiłam?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może nie zdążyło się jeszcze zmienić. Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, nie znam systemu Aliora – trzeba by dopytać bezpośrednio w banku, czemu tak się to wyświetla.
 11. Karolina pisze:
  Melduję, że już się zmieniło i w aplikacji pokazuje się komunikat „twoja promocja jest aktywna”. W szczegółach jest też oprocentowanie 5% 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Czyli pewnie system musiał przez noc przemielić 🙂
 12. Tomasz pisze:
  Czy 1% zwrotu za płatności mobilne obejmuje również np. spłatę zadłużenia na Allegro Pay poprzez wybranie metody płatności Google Pay?
 13. Magda pisze:
  Czyli jeżeli mam 25 lat to nie muszę wpłacać na konto tych wymaganych 1500 zł, aby nie pobierali mi opłat za prowadzenie konta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, dokładnie. Konto będzie za darmo. Ale kartą tak samo ak starsze osoby trzeba wydać 300 zł, bo pobierze opłatę za kartę.
 14. Luk pisze:
  Jak obliczyć okres karencji? Konto w Alior zostało zamknięte w maju 2020, liczą się dwa pełne lata czy dwa lata od złożenia wniosku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dwa lata wstecz od złożenia wniosku: „Sprzedaż premiowa jest skierowana do nowych Klientów, czyli osób, które w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku”

Napisz komentarz